Morioh: Downtown

4 posters

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Morioh: Downtown Empty Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Сря Сеп 27, 2023 4:55 pm

Това е по - заетата част от Morioh където повечето граждани сутрин хващат рейса или автобуса, за да отидат до там. Тази част на града, за разлика от по - спокойната част, е малко по - голяма и не чак толкова спокойна, като се усеща нотка на заетост и гъстота от време на време, но по нищо не може да се сравни с Beacon. Самият град е комбинация от американски и японски стил town, тоест малко градче, в което преобладават тези две култури...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Сря Сеп 27, 2023 4:59 pm


Внезапно, Варис щеше да отвори очи и буквално да се озове в миналото, навярно отново заради shenanigan-ите на The Power Arrow. В момента, той се намираше във влакче, което пътуваше право към Морио и беше доста рано сутрин, та чак слънцето се виждаше как изгрява. Отстрани, той можеше да види Beacon в далечината, но можеше да види, че не се запътваше натам. В ушите си, той имаше слушалки, с които слушаше музичка с доста стар телефон в ръце - навярно на модел, излезнал преди 7 години. Дрехите му бяха доста странни as well - вместо обикновеното му облекло, той носеше streetwear, типичен за някой японски хулиган, който е напът да направи поредната пакост...във влакчето, освен шумът на релсите не се чуваше нищо друго. Нямаше никой друг освен него...то се беше запътило към последната гара, която бе именно Morioh.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Сря Сеп 27, 2023 6:20 pm

Варис: Той се събуди и се огледа къде по дяволите се намира. Обстановката му се стори някак си old school. На върха на това объркване, той слушаше и музика. Той си извади слушалките от ушите и огледа обстановката. Забеляза дрехите си и се почувства няколко години по-млад. Варис тогава погледна през прозорчето на влака и тогава разбра, че е сутрин. Къде съм..? Къде са останалите? Той се огледа и някак си усети, че е сам. Последното нещо което помнеше беше Кьоко и изведнъж бум, влакче. Something is off..Къде дяволите се намирам..? Той погледна телефона, който държеше Ти май си от музея.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Сря Сеп 27, 2023 6:31 pm

Шофьорът погледна към огледалото и видя, че Варис най - накрая отвори очи. От неговата гледна точка изглеждаше, че спи. Той бе доста стар, и погледът му, както и гласът му, бяха много немощни.

Шофьорът: Най - накрая си буден, а хлапе...? Погледна отново направо към релсите, като току що смени коловоза. Чу се адски здраво тази смяна, явно и влакчето не беше ново. По начинът, по който бе обзаведено си личеше, че то бе лично на този дядо. Тя те чака на последната гара...бих те посъветвал да не правиш резки движения...

Вдясно от Варис, на другата седалка имаше куфарче, което ако той отвори, щеше да види, че вътре бе пълно до горе с големи бенджаминчета. Говорим суми от порядъка на четвърт милиард. Навън започна да вали здрав порой колкото повече доближаваха гарата в Морио, но от друга страна обстановката си беше все така приятна и потайна, сякаш Варис сам се разхождаше през някое село без нито една грижа на света, но това куфарче до него със сигурност означаваше само лоши неща щом слезе.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Сря Сеп 27, 2023 6:48 pm

Варис: Варис нищо не каза, тъй като куфарчето му направи впечатление. Леко отвори куфарчето, като щом видя пачките само от долната страна на куфарчето той го затвори. Да, беше доста дълга разхода...Доста добре сте се погрижил да направите местата удобни за пътуване...Варис се усъмни и започна да се опитва да навърже нещата къде по дяволите се намира.
Шофьорът написа:Тя те чака на последната гара...бих те посъветвал да не правиш резки движения...
Варис: Той отново се настани удобно на мястото си, като постави едната си ръка на куфарчето. Отивам на някъде, без да знам на къде. До мене има куфар пълен с пари и явно някой ме очаква на "последната гара". Варис погледна през прозореца. Надявам се "тя" да ми даде логично обяснение за обстановката в която се намирам. Нямам никаква техника в себе си, нито около себе си. Не мога да намеря информация нито за датата, нито за часа, да не говорим за локацията си... Той погледна нагоре към небето през прозореца, като си подпря главата с една ръка, всякаш се чувстваше спокоен и отпочинал. Мразя да го казвам но, предполагам "само времето ще покаже".
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Сря Сеп 27, 2023 7:52 pm


Trap Type Beat (2019) - "Triad" (prod by Gravy Beats) [Trap City x Cymatics Remix Contest]

Влакчето най - накрая достигна до крайната си дестинация и бавно, бавно започна да намаля скоростта. Спирайки изцяло, вратата за Варис се отвори и щом той слезе, щеше да усети адски здрав студ заради дъжда и облеклото му. Но когато слезе, той щеше да забележи как в далечината идваха джипове, които носеха отзаде поне по 6-ма души всеки и започнаха да заобикалят гарата от всичките ѝ страни. Костюмирани мъже, някои държейки катани, други - автомати, започнаха да слизат от тях и бавно да вървят към Варис, който навярно щеше да държи куфарчето със себе си. Най - отпред ги предвождаше жена, която на пръв поглед бе тотална красавица - само с външния си вид би убила когото и да било....но бе и също толкова опасна, че всички тези мъже да ѝ се подчиняват. Всички бяха облечени с черно, но само тя беше с бели дрехи, и по - скоро outfit, inspire-нат от Кагедома.

Spoiler:

Жената: На кръста си имаше ту катана, ту два пистолета, като тя протегна ръка и накара останалите мъже да спрат, като се запъти към Варис и го погледна леко страшно. Очевидно в нейните очи, той беше просто хлапе, което си върши работата на посредник. Но си и личеше, че аурата , която излиза от нея, не бе на някой, който би бил добронамерен. От всичко това, Варис можеше да заключи, че се намира на Yakuza turf.... Е...? Носиш ли ги...?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Сря Сеп 27, 2023 8:16 pm

Варис: Щом вратите се отвориха, той усети силен студ от идващ към него вятър. Господи..Двигателите на автомобилите му направиха впечатление, като той слезе от влака и застана на едно място неподвижен. Единственото което правеше беше да анализира обстановката какво се случва. Ти да видиш..Сега пък ако не се окажа в капан. На Варис му направи впечатление жената която се появи. Тази..Хм. Тази не ми вдъхва доверие. Навярно е някаква голяма клечка. Шефска кучка или нещо подобно. Когато тя зададе своя въпрос, Варис надигна леко глава всякаш учудено, но бързо се абстрахира и реши да влезе в роля. Живота му на улицата в Адрон го е научил да се вписва в ситуацията за да излезе жив. Или да получи информация? Той протегна куфарчето напред. Както сме се разбрали. Ако някой или тя решат да посегнат към куфарчето, Варис щеше да го дръпне към себе си. Доста смело имайки впредвид в колко неловко положение се намира.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Сря Сеп 27, 2023 8:25 pm

Жената: Протягайки ръка към него да вземе куфарчето, тя се изненада когато той го дръпна към себе си и надигна вежда, като направи една крачка към него. Ей, хлапе от улицата...давам ти втори шанс. Не прави същата грешка като преди....Внезапно, якузите насочиха автоматите си към Варис, като те нямаха проблем да дръпнат спусъците. Морио...е достатъчно пълен до дъно с отрепки...една по - малко няма да промени нещо.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Сря Сеп 27, 2023 8:35 pm

Варис: На него му стана смешно, като осъзна положението си и вдигна ръце нагоре веднага щом тя направи крачка към него. Реално той все още държеше куфара, но го беше вдигнал леко. Ясно, отново съм хлапе. Доста съм downgrade-нал след дрямката си Вторият шанс е точно това което ми трябва реално хе-хе. Извинете за рефлексите ми, просто съм свикнал веднага щом предам пратката си да бъде пред дулото на огнестрално оръжие ^^ Много хлапашки yet experienced move от негова страна, колкото да покаже, че не мисли да прави шмекерии. И въпреки това, fail. Варис не осъзна как с рязкото движение, куфарчето се отваря и голяма част от парите паднаха в краката му. Ей сега ми се е*а майката. Варис затвори очи като се намръщи и прехапа устни, очаквайки всеки момент да бъде разстрелян.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Сря Сеп 27, 2023 9:08 pm

За жалост на Варис, думите му не бяха достатъчни да поуспокоят страстите на вече ядосаните якуза, които смятаха, че си губят времето с ненужни разправии с хулигани, на които им е платено да доставят тази сума пари. Жената тъкмо бе напът да се опита да вземе куфарчето, но в мига, в който пръстите ѝ го докоснаха...


BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM!!!!!!!!!!!!

Ударна вълна веднага разтресе всички и накара абсолютно всички до един да паднат и да бъдат изблъскани. Една от колите бясно експлодира, което привлече вниманието на момичето, което изпусна катаната си и погледна напред. Щом видя извършителите на действието...стомахът ѝ се сви...

He's back (:

Spoiler:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Сеп 28, 2023 11:05 am

Варис: След експлозията щом се изправи, той прие тази възможност като opening да заеме няква позиция. Той срита единия от мафиотите и му взе автомата като застана зад една от колите. Имах си аз всичко да мине нормално..! Той провери пълнителя. Мамка му, чувствам се толкова слаб, но поне още помня как се ползва оръжие. Варис се изправи, като се подпря на капака на колата и насочи оръжието към посоката от която дойде екплозията. Измежду пламъците, той забеляза Кай Чисаки Шегуваш се.. OVERHAUL !?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Сеп 28, 2023 11:54 am


Boku no Hero - Vanguard Action Squad -All-out Attack OST | Villians Appeare Season 3

Overhaul започна бавно да върви към куфарчето докато край него наставаше тотален хаос. Неговите подчинени с лекота overpower-ваха всичко край тях - Rappa просто като един булдозер преминаваше през всичко живо, Tengai създаваше бариери навсякъде около тях, които заклещваха якузите и блокираше патроните им, Nemoto използваше умението си да извлича мигновена информация и караше мафиотите сами да издават позициите си и просто ги застрелваше, а Chrono просто скочи във въздуха и метна времевите си ножки навсякъде по бойното поле, спирайки времето край всяка от тях.

Rappa: Удари един мафиот, като буквално му счупи черепа. ТЕЗИ СА НИЩО!!!! ОЧАКВАХ ИСТИНСКО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО!!!!!!!!!!!!

Chrono: Разбира се, че ще са нищо...Погледна към момичето , като се затича към нея, готов да я намушка. Все пак ги предвожда предателката Rose...!!!!

Жената/Rose: Изправи се, като направи кълбо до катаната си и блокира charge-а на Chrono, след което нейн afterimage се появи и повтори движението ѝ, но този път щеше да го посече докато тя го блокираше. За нищо на света...няма да съм Кагамине...!! Изрита го.

Chrono: Slide-на се след като бе изритан, като видя, че беше ранен. Не е зле...

Rappa: АААААААААА, ПИСНА МИ! ЕЙ СЕГА ТИ СТРОШИХ ТИК-

Spoiler:

Внезапно, Rappa бе обсипан от сини пламъци, които директно го уцелиха от близко разстояние и направиха експлозия. На него обаче сякаш нищо му нямаше, като той бе здраво раздразнен и се огледа.

Rappa: ГОРЕЩО, ГОРЕЕЩОООООООООООО!!! АХАХАХА!!! КОЙ БЕШЕ ТОЗИ?!

Щом той се спря, пред Варис и момичето се появи момче на около 18 с бяла коса и външен вид на отрепка, като едната му ръка гореше в ярки, сини пламъци.

Момчето: Rose...аз ще ги задържа. Мисията е провал...намери начин да избягаш...

Rose: Тоуя...! Тш...Погледна към Варис. Ако ти е мил живота...бягай колкото се можеш по - надалеч...! Overhaul е над нивото на всички ни тук...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Сеп 28, 2023 12:16 pm

Варис: Даби!? Хвърли автомата на гърба си, като затегна вързанката. Той хвана Роуз за предлакътя и я дръпна. Затваряй си устата и тръгвай..! Буквално си я завлече със себе си. What is he doing here? What the fuck is going on!? Where am I? I need to find answers real quick! Варис погледна пред себе си големите сгради на града, като се запъти натам.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Сеп 28, 2023 3:28 pm

Както и двамата бягаха, времето пред тях се distort-на и пред тях се сформира Хроно на около 20 метра, който въртеше една ножка около пръста си. През това време, той все още не беше бос-а, но навярно все толкова силен, независимо от това.

Chrono: Госпожице детектив Роуз, нали знаеш, че няма да те пусна жива...? Тези пари не ти принадлежат...

Роуз: Извади си катаната, като погледна към него ядосано. Хари...тези пари ще бъдат използвани само за злини от баща ми. И много добре знаеш, че не можеш да ме убиеш..целта ти е да ме заловите жива.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Сеп 28, 2023 8:13 pm

Варис: Той се фокусира върху Хроно като насочи автомата към него, но с лявата си ръка застана пред Роуз Не се надявай да спечелиш в близък бой срещу него, не и докато използва тези ножове. Това щеше да се стори много странно на Роуз и особено на Хроно, как по дяволите Варис си има наидея за действието на ножовете му, при положение, че той е просто един доносник. Явно има нещо повече. Времето е на негова страна.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Сеп 28, 2023 8:33 pm

Chrono: Докато въртеше ножа си, той надигна вежда, като си намести маската и леко се засмя. Хаха...интересно. Не знаех, че някакъв уличен разбойник знае за мен...явно дори и аз съм станал известен.

Роуз: Усмихна се, като застана до него. Пределно ми е ясно...но това не ме плаши. Хари и аз имаме много сметки за уреждане, все пак...! Но времето срещу мен..тече по различен начин.

Chrono: Твърде късно...! Метна две ножки в краката им мигновено, които щяха да забавят времето край тях драстично.

Роуз: Въпреки че времето беше забавено за нея, тя се дашна към Chrono сякаш на нея това не работеше и се клашна с него. Тя погледна към Варис през рамото си. Бягай...!! Само аз мога да го задържа....!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Пет Сеп 29, 2023 12:11 pm

Варис: Ugh! Варис тръгна да бяга към друга посока.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Съб Сеп 30, 2023 10:38 pm

Варис успя да се измъкне от Хари, но сега друга опасност го грозеше - Shin Nemoto. Личният разпитващ на Overhaul, познат още като "доброто ченге", но пък и беше най - добрият в това да извлича информация. Все пак, срещу него хората не можеха да лъжат...той се появи на пътя на Варис, като насочи пистолет към него.

Nemoto: Ей, ей, ей...лесни парички ли искаш да направиш, хлапе...? Ха-ха...избрал си грешните хора, от които да крадеш..ще ти дам втори шанс. Казваш ми детайлите зад поръчката ти и как си успял да откраднеш тези пари...и те пускам жив. Все пак, достатъчно е трудно да живееш в Морио като бандит..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Сря Окт 04, 2023 10:20 am

Варис: Шин...Присви очи. Може би той е идеалният кандидат за това някой да ме послуша, че си нямам и наидея как съм се озовал тук... Шин Немото. Знаеш, че не мога да те излъжа. Вдигна ръце. Знам, че не мога да те излъжа. Нямам си никаква представа как се озовах на този свят.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Окт 05, 2023 8:12 pm

Nemoto: Надигна вежда. О, нима...? И сега искаш да ми кажеш, че си извънземно...? Засмя се леко. Наистина, понякога тези наркотици наистина не ви влият добре...Насочи си пистолета към куфарчето, което беше на земята. Тези парички принадлежат на шефа. Ще бъдат използвани за..."подпомагане" на новото му изобретение. Ето я и моята оферта към теб...тази банда от улични бандити, която те е наела...тя е предвождана от момиче, което шефа мнооого иска да залови. Ако успееш да ни помогнеш да я заловим, обещавам да ти дам достатъчно голяма сума, че да си задоволен и жив. Родителите ти биха се притеснили ако нещо се случи с детето им, нали...? Ако изобщо все още дишат.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Окт 05, 2023 9:20 pm

Варис: Присви очи, като погледна надолу. Това или е мултивселенен инцидент или съм се върнал в миналото somehow..I guess неговото предложение може и да ми помогне да получа повече информация.. Изправи си главата като погледна към Немото. Явно от доста време я преследвате. Ако трябва да бъда честен, а с тебе срещу мен нямам друг избор - нямам си никва представа коя е тя. Но съм сигурен, че един компютърен специалист като мен би ви помогнал да я проследите без проблем. Даже няма да ви искам голяма сума пари. Вие сте мафиоти и така или иначе не удържате на думата си.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Окт 05, 2023 9:32 pm

Nemoto: На твое място бих внимавал с езика, хлапе..за нас якуза, обещанието е нещо много важно. Думата чест говори ли ти нещо..? Не очаквам един разбойник да разбере за нещо подобно. Но нека не говорим за това...в такъв случай се радвам, че би се съгласил. Но не е като да нямаме информация за нея..Погледна към битката на Хроно с Роуз. Момичето е дъщеря на шефа. Голяма работа е, тази разбойничка..но и е много наивна. Иска просто да се докаже, предполагам...отцепи голяма част от нашите момчета и си създаде своя собствена банда. Радвам се, че спомена, че си компютърен специалист...тази госпожица е ненадмината в това отношение.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Окт 05, 2023 11:06 pm

Варис: Ще се престоря, че ме интересува, за да се докопам до някаква информация. Свали си ръцете като си изпука пръстите Звучи като предизвикателство. Там откъдето идвам ме познават като "Варис". Дай ми нужната екипировка и тази е пътник Засмя се. Надявам се звуча достатъчно като самонадеяно хлапе. Поне не съм изгубил уменията си заедно с годините.. Погледна я Ненадминати лидерка на банда с баща мафиот. Много интересно! Чакай, защо имам интерес към тази информация..?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Нед Окт 08, 2023 5:13 pm


Cyberninja

Немото: Засмя се леко, като погледна към Хроно. Май май...няма да си ми толкова нужен, колкото очаквах...

Chrono успя да надвие Роуз и я обездивжи, като допря нож до врата ѝ. Очевидно беше, че тя все още се съпротивляваше, но не можеше да избяга.

От другата страна, Тоуя обсипа с пламъци Рапа, но той сякаш не се интересуваше от това и с лекота преминаваше през огнените му атаки. Той го удари здраво в главата и го запрати да лети назад, като се блъсна в един каменен стълб.

Роуз: Тоуя!!!!

Chrono: Млъвкай, Роуз...игричките ти свършиха. Това е краят. Идваш с нас...имаш много да обясняваш пред ба-

Роуз...
Никога не се предавай...
Независимо от това колко е трудно...


НИКОГА НЕ СЛОМЯВА ГЛАВА!!!


Внезапно, две димки бяха хвърлени на бойното поле, които обхванаха Хроно, Рапа, Немото и Роуз. Роуз се възползва от това и удари Хроно, за да може да се измъкне с кълбо от димката. След около 5 секунди, димката бе здраво наелектризирана, сякаш дима в нея бе проводник на електричество, което запрати огромни количества ток през телата на мафиотите, които се сгромолясаха на земята парализирани.

Немото: Кх-!? К-какво по дяволите...?!
Chrono: Внезапна атака...?!?
Рапа: АААААААААААААААХ!! САМО ДА СЕ ИЗПРАВЯ...!! ЩЕ ТИ ГО ВЪРНА ТЪПКАНО!!!!

Внезапно от димката се сформира от електричество познат на Варис човек, като на гърба му той можеше да види една определена червена маска, която той до болка познаваше. Момчето се доближи до Тоуя, който едвам се държеше в съзнание и му помогна да се изправи, след което отиде да се подсигури, че Роуз също беше добре. Накрая , той се доближи до Варис и клекна, като му подаде ръка...

Spoiler:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Нед Окт 08, 2023 5:17 pm

Варис: Варис беше в шок. Той гледаше право в очите на Вай и не можеше да помръдне. В-В-В-Вай...???
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите