Morioh: Downtown

4 posters

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Вто Дек 19, 2023 6:49 pm

Варис: След този изстрел, Варис се почувства всякаш го улучва и се изтласка със стола назад. Този...Този няма нищо общо с това как изглеждаше Вай като Glitchtrap... Погледна към Вай От него ли си взаимствал персонажа си, Вай..? В такова чудовище ли сме успяли да те превърнем..? Варис бързо се замисли, че държанието му щеше да се стори странни и затова проговори, разтрисайки си леко главата. Това, че е успял да се измъкне от вас, не означава, че ще се измъкне от мен. Няма как тези двамата да са един и същи човек... Изправи се като затвори лаптопа си. Имате ли работилница..? Ако всички сме съгласни да ви помогна ще ми трябва място, където да си направя нужната техника. Вдигна си лаптопа. Както и чанта за това нещо, ще ми трябва през цялото време да е с мен. Варис tryhard-ваше да се държи нормално и уверено, въпреки тежестта, която имаше на раменете. Мисълта, че има отново възможност да прекара време с Вай значеше повече от всичко на света за него. Вай му беше като брат и го обичаше, колкото обича и Ментира. Като контра на това обаче, мисълта му, че Вай може да има нещо общо с това същество го съсипваше.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Вто Дек 19, 2023 6:56 pm

Вай: Огледа се. Съжалявам да те разочаровам, но този гараж е всичко, което имаме...намери си място и си го направи свое. Онова бюро там никой не го ползва, така че се чувствай като у дома си...Даде му чантата на лаптопа, като се насочи към стаята си. А, и...ще спиш на дивана в дневната. Нямаме повече стаи тук.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Вто Дек 19, 2023 7:00 pm

Варис: Прибра си лаптопа в чантата, като нарочно я скъси за да я носи по-лесно при по-екстремни ситуации. Много познато..Добре, в такъв случай трябва да си набавя нужните материали.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Вто Дек 19, 2023 7:04 pm

Вай: Вземи каквото ти трябва или каквото намериш навън. Но се пази. Градът не е добронамерен към хора, които не знаят неговите улици. Това тук не е Адрон, от където идваш. Ще трябва да се адаптираш към малкият град - тук всеки знае за всичко. Ако направиш нещо или привличаш погледи, скоро всички ще говорят за теб. И дори Селестия ще дойде да ти вземе интервю.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Вто Дек 19, 2023 7:09 pm

Варис: Усмихна се. Спокойно, не го правя за първи път. Връщам се отново към младите си години! Варис не съобразява изобщо, че тук е по-млад. Той си разсъждава със своя си ум на по-голям. Той отиде до вратата.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Вто Дек 19, 2023 7:19 pm


Нощта премина спокойно за Варис, както и за останалите. Rose все още спеше и не се беше възстановила, но Меги стоеше постоянно до нея и тя за нула време щеше да се възстанови. Вай и Даби не се бяха събудили още, докато Варис бе събуден от странен звук, който наподобяваше силен бас от големи тонколони, точно от музичката, която съм пуснал. Ако той отиде до прозореца, щеше да види , че точно пред техният гараж се бяха събрали около 15-на деца и всички от тях бяха видни брейк танцьори и слушаха old-school beats-ове. Бяха се събрали в кръгче, като правеха танцови дуели и бяха много добри в това. Разбира се, от време на време някой дядо отваряше вратата си да им се скара, че много шумят рано-рано, но те продължаваха. Бяха облечени в типичните дрешки, а именно western casual style. Колкото и стара да беше тази музика, в Морио децата си я обичаха и си беше култура. Точно в момента, две момчета бяха в кръга и се вихреха супер яко и правеха някои от култовите движения за тези танци, като разбира се и другото момче отвръщаше на удара с неговите си движения.


Последната промяна е направена от BGDodpul на Пон Фев 26, 2024 1:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Сря Дек 20, 2023 8:50 pm

Варис: Реши да излезе, тъй като беше привлечен от таланта на младите. Той се кефеше на деца, които играят навън, тъй като забилтаците на компютри и телефони го дразнеха.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Сря Дек 20, 2023 10:45 pm

Децата си се забавляваха, но разбира се, на възрастните баби и дядовци на улицата, това не се харесваше. Не след дълго излезе един стар дядо на 80 години, с вестник под ръка, а в другата си ръка държеше ловджийската си пушка. Той не беше фен на шумната музика и като един нормален старец, реши да се разправи с децата по неговия си начин.

Дядото: Докато децата си играха, той се доближи до тях и стрелна във въздуха, за да им привлече вниманието. К-какво си мислете, че правите , хулигани..?!? Имам проблеми със слуха заради вас...!
Момче танцьор: Ей дядка, извинявай, йо! Но не е наш проблем!
Момиче танцьор: Дааа, защо не се разкараш, торба с кокали?! Засмя се.
Дядото: Ах, тези малки бандити..ще ви дам да се разберете...! Той мина между тях агресивно, като застана пред голямата уредба, която те използваха да слушат музика и я срита. Разбира се , това я повреди и спря забавата на децата.
Момче танцьор #2: Хей, какво правиш, йо?!?
Момиче танцьор #2: Това е против закона...!
Дядото: Вие ще ми говорите за закони , дечурлига...! На вашите години вече се готвих да ставам адвокат! Не ми говорете за закони...! Аааамаха...! Така ви се пада, хулигани..! И повече да не съм ви ЧУЛ! Бавно и ядосано се запъти към къщата си докато псуваше децата.
Момче танцьор: Сякаш можеш да чуваш...Въздиша. Какво ще правим сега...?
Момиче танцьор: Е, уредбата ни е повредена...Погледна към Варис и му се провикна. Хей, ти! Видяхме те да излизаш от къщата на Вай! Можеш ли да го извикаш?!? Трябва ни някой, който да ни поправи уредбата!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Дек 21, 2023 2:07 am

Варис: Усмихна се Малки бунтарчета срещу старото поколение..Познавате Вай? Супер, само дето той още спи, затова..Застана пред уредбата Нека аз помогна..Започна да ровичка. Навярно, вдигате шум, това е факт. Старите хора имат нужда от почивка, особено по това време на деня. Но съм напълно против подобен вид действия и от тяхна страна..Усмихна се. И, завинтваме това болтче, даже с пръсти, колкото да стегне, тези щипки трябва да щракнат. Воаля! Варис обърна уредбата срещу тях и я включи колкото да им покаже, че отново работи. След като демонстрира смяната на траковете, както и усилването и намалянето, той им я върна. За щастие дядката не я беше повредил чак толкова.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Дек 21, 2023 3:38 pm

Варис успешно успя да поправи уредбата на децата, като те се зарадваха и се насъбраха около него.

Момчето: Супер си, брато! Защо не движиш с нас?!
Момичето: Даааа! Вече ни е срам да молим Вай, но ти изглеждаш като нащ връстник! Ела с нас!

Уменията му бяха достатъчни да впечатлят бандата танцьори, но изведнъж всички тези крясъци се разчуха и се усети чуждо присъствие, като едно момче изведнъж се обърна рязко.

Шефът идва!
Всички, на позиции!

Танцьорите се събраха в две редици сякаш правеха царски път, като щом го направиха, се видя едно момче, облечено изцяло в червено , със слушалки на врата си и ръцете в джобовете да минава по него.

ДОБРЕ ДОШЛИ, КРАЛЮ!

Момчето, за което ставаше въпрос, бе най - добрият танцьор в бандата и доста известен персонаж в Морио - разбира се, бе не кой да е, а...

АВЕРААААААА:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Дек 21, 2023 3:53 pm

Варис: Не не, моля ви се.. Изпъна пръстите на ръката си и с длан избута ръцете на Рюджи. Не беше нищо особено. Няма нужда, наистина.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Дек 21, 2023 4:09 pm

Ryuji: Изправи се, като погледна към Варис с усмивка на лице. Добър човек си ти, приятелю..! Не те познавам, но имаш изражението на човек, който си е изгубил ритъма...ама че тежко! Нека се представя! Кхъм кхъм.

Моето име...
Е Kagayaku Ryuji...!
Но всички, които ме познават, ми викат Goda Ryuji!
С това име и съм известен..
Много е ритмично!
Не съм нищо повече от хулиган и разбойник наоколо.
Но тези деца тук...
Това са деца с талант и желание да живеят заедно с музиката!
Взех ги под крилото си и основах школа по хип-хоп танци.
Можеш да се запишеш ако искаш да усетиш ритъма в себе си!
Облечен съм в червено, защото това е цветът на страстта!
Моят тренер - Еди, също е облечен в червено!
Моята шефка - Ребека, също ме научи да обичам червеното!
Но достатъчно за мен...
Приятелю мой, дойде време за твоето изпитание...
Готов ли си...?
ГОТОВ ЛИ СИ?!?!?
ОТ ТОВА ИЗПИТАНИЕ ЩЕ РАЗБЕРА ВСИЧКО ЗА ТЕБ!!!!
Имаше добро първо впечатление, но има и други неща, които са важни...
Ще ти задам цели 3 ВЪПРОСА!!!
От тях ще науча повече за твоя ритъм...и за теб самия!

Бандата на Рюджи веднага пуснаха уредбата и се събраха в кръг около него и Варис, като започнаха да танцуват техните типични хип-хоп танци, като всеки един танцьор правеше отделен танц. Личеше си, че това момче имаше умението да запали страстта в хората и това го правеше доста впечатляваща личност.

Момче #1 написа:Шефе, ти си върха!
Момиче #1 написа:Страннико, пази се! Това е най - трудното ти изпитание!
Момче #2 написа:Никой не го е минавал успешно до сега!
Момиче #2 написа:Ако успееш, само хубави неща те очакват!

ПЪРВИЯТ МИ ВЪПРОС е много важен!
А той е...


КАКВО...
Е...
ТВОЕТО...
ИМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ?!?


КАКВО Е ТВОЕТО ИМЕ?!?
Нямам търпение да разбера за името ти! Ритмично ли звучи? От 2 срички ли е? Да не би да е от 3? Има ли значение зад него??!? Името, my friend, е много важно нещо...не мога да съм приятел с някой, който няма ритмично име! Та, как се казваш?!?!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Дек 21, 2023 4:17 pm

Варис: Този тотално е побъркан..Говори постоянно за някакви ритми, които тотално нямат логика. Поне за мен I guess..? Фактът обаче, че е успял да обедини всички тези хора, говори достатъчно за него. Даже има школа където децата да танцуват. Много хубаво, наистина. Варис се оглеждаше наляво надясно измежду танцьорите, докато не му беше зададен въпроса. Извинявай, не се представих Усмихна се леко. Името ми е Ад..- ВАРИС! Варис ми е името! Много странно, бях готов да му кажа истинското си име..Така де, това дадено ми е от осиновителите ми, но все пак. Супер предпазлив съм обикновено. Варис се казвам.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Дек 21, 2023 4:25 pm

Ryuji: Изражението му изведнъж стана хипер сериозно и погледна втренчено към Варис. Дори не дишаше в този момент, защото в главата си правеше изчисления, които определяха дали името му е "ритмично". Варис....Варис...Ва-Рис...Вааа-Рииис...!

варис...
Варис...!
Ва-Рис..!!!
ВАРИССССССССС!
ОБОЖАВАМ ГО!!!
ВАРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИС!!!!!!!!
ААААААААААААА!!
АМА ЧЕ РИТМИЧНО ИМЕ!!
ВАРИС!!!
МОГА ДА ГО КАЗВАМ БЕЗ ДА СПИРАМ!!!
СТРАХОТНО!!!
Само от името ми разбирам, че си човек обвързан с технологията!
Варис, звучи като английската дума Вай-Ръс!
Уникално!!

Авера започна да се кълчи сякаш получаваше душевни оргазми след всяко едно "Варис", но по едно време се спря и се усмихна широко, като посочи Варис.

За съжаление, Варис!
Ама че страхотно име..
За съжаление, това е само първият ти тест!
Вторият е също толкова важен...

Вторият ми въпрос е...!
КАКВА..
МУЗИКА..
ХАРЕСВАШ!?


Какъв тип музика харесваш?! Кой е любимият ти жанр!?! Рок? Хип-Хоп?! Класика?!? А може би поп?!? Има толкова много музикални стилове и всеки един от тях говори много за теб!? Очаквам с нетърпение да разбера твоят отговор , Варис...!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Дек 21, 2023 4:37 pm

Варис: Надигна вежда от изненада. Този веднага се сети от къде идва псевдонимът ми..? Добре..Интересно, явно му хареса Усмихна се Хо? "Каква музика харесвам?" Много интересен въпрос..Дори и аз не знам..? Ъх, ще пробвам някои от нещата, които сестра ми ми пускаше да ме баламосва. Ами, харесвам електронна музика. Обичам ритмично по някакъв начин да се обясни някакъв пейзаж и да си го представиш само докато слушаш. Понякога слушам подобни работи в комбинация с латино жанр. Сестра ми ще я убия, изобщо не мога да се обяснявам така за тези неща! Още повече "ЕЛЕКТРОННА МУЗИКА?" Варис, ти мразиш технология и електроника. Какви глупости говориш!? Ако това ти говори нещо ^^
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Дек 21, 2023 4:55 pm

Ryuji: Електронна музика....плюс латино...УНИКАЛНО!! Имаш уникален вкус за музика, my friend!! Човек с име Варис би му отивало да слуша нещо подобно!!! Ааах, ти си страхотен индивид! Ако трябва да бъда честен, аз също слушам електронна музика от време на време. Посочи къщата на Вай. Ако искаш ми вярвай, но заедно с Вай сме правили точно такъв тип музика! Но той се отказа, хаха!

Моят любим стил е хип-хоп, разбира се! Но имам и друг...
Другият мой любим стил...
Е JAPANESE IDOL!!
Варис, аз съм най - големият idol фен на тази планета!
Стаята ми е декорирана с плакати на моята любима - Ai-Chan...
Ах, някой ден...
Някой ден ще отида на нейн концерт!
Това мечтая!!!
За сега нямам много пари, но ще се случи някой ден, бъди сигурен!

Той отвори медальона си, като в него имаше снимка на Ai-Chan.

НАСТЪПИ МОМЕНТЪТ НА ИСТИНАТА, ВАРИС!!!
Този въпрос...
Е ВЪПРОС, КОЙТО ПРОМЕНЯ СЪДБИ!
ТОЙ ПРОМЕНИ МОЯТА СЪДБА!
И Е ОТ СЪЩЕСТВЕНО ЗНАЧЕНИЕ!!!
От него аз ще разбера вече всичко за теб...

МОЯТ ПОСЛЕДЕН ВЪПРОС КЪМ ТЕБ Е...
Spoiler:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Дек 21, 2023 5:04 pm

Варис: -_- Премигна няколко пъти. Нямам си и на представа това какво общо има с музиката, но бих казал...Засмисли се Жени във формата на S-ка? Надарени жени? Кажи ми, че това няма да го ядоса..Само с това не ми се занимава в момента. Лилави коси, готино тяло. Варис в момента си мислеше за сестра си Ментира. Така де, доведената му сестра.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Дек 21, 2023 5:16 pm

Morioh: Downtown - Page 3 755

Spoiler:

Ryuji: ВАРИС!!!!!!!!!!!!!! ТИ ИМАШ УНИКАЛЕН ВКУС!!! ВКУСЪТ ТИ ЗА ЖЕНИ Е ИЗЦЯЛО КАТО МОЯТ!!!! Надарени жени с готино тяло..лилава коса...и ВЪВ ФОРМАТА НА S-КА!!!! ТОЧНО КАТО AI-CHAAAAAAAAN!!!! АААААААААААААХ!!!!Засмя се, като се изпъна назад, след което очите му леко се насълзиха. Ai-Chan винаги ме е отрязвала...колкото и пъти да я срещам в сънищата си, тя винаги ме режеше...НО ТОГАВА СЕ ПОЯВИ ТИ!!! В съзнанието си, той буквално получи видение как неговият любим idol го отряза, но Варис бе там за него да го успокои.

MY BROTHER!! (pronounced BRAZA)
Явно ни е било писано да сме най - добри приятели!
От днес нататък, ти си мой брат!
Ще направя всичко за теб, Варис!!
My friendo, ти си невероятен!!!!!


Последната промяна е направена от BGDodpul на Пон Фев 26, 2024 1:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Дек 21, 2023 5:27 pm

Варис: Премигна няколко пъти. Е, мене също една лилавокоска ме реже от години ама какво да се прави..Почеса се зад врата и се усмихна. Хе хе хе...
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Дек 21, 2023 5:34 pm


Ryuji: Прегърна Варис през рамо, като започна да плаче. Не мога да повярвам, Варис! И двамата сме принудени да страдаме! Нашите crush-ове ни режат, колкото и да ни боли, ние се опитваме и опитваме да ги достигнем и все не става...НО НИЕ СМЕ БРАТЯ И ЩЕ ОСТАНЕМ ЗАЕДНО, КАКВОТО И ДА СТАВА, BESTO FRIENDO! В съзнанието си, той получи видение как заедно с Варис караха мотори и се забавляваха, бяха на къмпинг, дори като малки си играят с лимки пред къщата. Получи адски много такива фалшиви спомени, които за него вече бяха cannon. Нашата връзка е неразрушима!!! My friend! Кажи ми с какво мога да помогна! Ще направя ВСИЧКО ПО СИЛИТЕ СИ да бъда от полза!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Дек 21, 2023 5:38 pm

Варис: Засмя се. Тежък живот водим, затова и трябва да сме силни, така е! Истината е, че аз не съм от тук....ашните хора и искам да опозная града! С Вай водехме разговор вчера за персонаж с името "The Red Hat". Знаеш ли нещо за него?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Дек 21, 2023 5:42 pm

Ryuji: Хммм..Замисли се. Za Redto Hatto...да си призная, brother, чувал съм за този човек. Но за жалост, не мога да ти кажа нищо за него. Не мисля, че някой всъщност може. Той е една от многото мистерии и ще трябва да намерим информация за него, която и без това е малко. НО! Посочи го. Не бих бил добър приятел ако те пусна в това състояние срещу него! Brother, не напразно казах, че си изгубил своят ритъм. Усещам, че енергия веднъж е минавала през тялото ти, но в момента е спряна! Ако се изправиш срещу червената шапка в този твой вид, си обречен на гибел! А аз няма да допусна това! Ще възвърнем твоят ритъм!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Дек 21, 2023 5:45 pm

Варис: Относно това...Какво точно имаш в предвид под "твоя ритъм"? Факт, сега съм по-млад и всякаш съм се върнал във времето ама все пак..Той няма как да знае това. Не се чувствам по-различно.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Пет Дек 22, 2023 10:07 am

Ryuji: Засмя се, като го подхвана под ръка и тръгна да върви към танцьорите си. Ритъмът, brother, e във всичко! В мен, в тях, в теб, в онзи прозорец, онова дърво, всичко! Всичко има някакъв тип ритъм. Ти можеш да виждаш, че не всичко се движи, но всъщност това не е така. Няма нещо, което да е в постоянен покой. Което означава, че всяко тяло, което трепти, има своят ритъм! Това важи и за енергията в нас. А твоята енергия, брато, трепти със закъснял ритъм. Това означава, че има time lag , който ти пречи да я отприщиш! Time lag, рявняващ се на 7 години! Май нещо нередно се случва с теб, а? Да не си бил замразен за 7 години? Засмя се.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Чет Дек 28, 2023 12:24 pm

Варис: Ритъма ли? Ами...Не точно Усмихна се леко, но очите му говореха "this is wierd". Не знам как се озовах тук.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 3 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите