Morioh: Downtown

4 posters

Страница 5 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Нед Яну 21, 2024 1:46 am

Варис: Хъх? По мой личен дизайн ли? Как работи тва?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Нед Яну 21, 2024 1:58 am

Ryuji: Елементарно! Ще те заведа при Сузи , ще ѝ кажеш как искаш да изглежда твоята униформа и тя ще я направи специално по твой дизайн за отрицателно време! Макар да е само на 10, тя си прави всички играчки сам-сама! Много е добра, мхм! Тя ни направи нашите първи униформи!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Нед Яну 21, 2024 2:03 am

Варис: Интересно, нямам търпение! Ще се замисля какво точно искам да показвам с външния си вид.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Нед Яну 21, 2024 2:17 am

anime kid song

Рюджи заведе Варис в нещо като малък офис, който се намираше недалеч от къщата на Вай и останалите. Беше изоставен офис, който малката Сузи бе превърнала в своята работилница. Отпред имаше дървена дъска, забита с два криви пирона, на които имаше нарисувано розово зайче с пастели и пишеше wElCoMe , последвано от усмивчица и личице на зайче. Когато Рюджи влезе се чу звънче, като пред него той можеше да види малката Сузи, която си бе скрила лицето зад своята маска.

Рюджи: Сузи!! Имам нов клиент за теб! Бръкна в джоба си, като ѝ даде 3 близалки - една с вкус на ягода, една с вкус на череша и една с вкус на лимон.
Сузи: Зарадва се, като се усмихна широко и погледна към Рюджи, сваляйки маската си. Хммм! Мисля, че цената беше 3 близалки и два бонбона, Рюджи!
Рюджи: Човечееее...!! Почеса се зад врата. М-може ли другият път?! Обещавам!!
Сузи: Ха-ха...ще си помисля! Но добре, ще приема поръчката ти! Прибра близалките, като погледна към тях докато си правеше плюшено зайче.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Нед Яну 21, 2024 11:57 am

Варис: This place seems off..but cute at the same time. Забеляза Сузи Здравей, за жалост аз нямам лакомства..Аз съм Варис и ми казаха, че ми трябва shoping so, yeah?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Пон Яну 22, 2024 1:54 pm

Сузи: Погледна го с леко намръщен поглед. Нямаш лакомства...? Значи не ме вълнува! Да не ходиш на пазар без пари?
Рюджи: Сузи, стига де! Той е моят брат!
Сузи: Не знаех, че имаш брат...
Рюджи: Очите му се насълзиха, като направи много dramatic face и се хвана за сърцето. От както Ai-Chan ме отряза, Варис беше там за мен...! Ах, какъв късмет имам с такъв brother..!!
Сузи: Засмя се. Така било значи. Е, предполагам мога да направя компромис за семейството. Но само този път! Нацупи се.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Пон Яну 22, 2024 2:02 pm

Варис: Много благодаря за този компромис, Сузи. Ще се оставя на твоето въображение. Какво облекло би ходило на един млад хакер като мен?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Пон Яну 22, 2024 2:26 pm

Рюджи: Е, аз ви оставям, отивам да напиша писмо до Ai-Chan! Някой ден, тя ще ми отговори...! Излезе от офиса, като щеше да чака пред вратата.
Сузи: Хакери..? Вие не ходите ли просто с черни дрехи и Anonymous маска на лице? Не знаех, че искате нещо стилно! Let's seeeeee....Отвори гардероб, пълен с дрехи, като взе една черна тениска. Череп! ^^ Вие момчетата обичате такива неща по дрехите, нали? Ще ѝ направя череп!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Пон Яну 22, 2024 2:48 pm

Варис: Ведната щом Сузи заговори за черепи, Варис веднага се сети за Дигиталния череп на доведената си сестра Ментира. Никога не се бях замислял, че черепа е всъщност запазената марка на сестра ми. И реално беше така. Всеки го побиваха тръпки, когато види този череп в мрежата. По принцип, ако е череп можеш ли да го направиш една идея по-дигитален?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Пон Яну 22, 2024 2:58 pm

Сузи: Предполагам мога! Няма нещо, което да не мога да направя! Аз съм най - добрият crafter все пак. Сузи се захвана за работа, като отиде до шевната машина и започна да прави новият дизайн на тениската. Но това, което тя щеше да каже, щеше сериозно да стресне Варис. Е, как ти харесва живота в миналото?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Пон Яну 22, 2024 3:03 pm

Варис: Със сигурност ще се справиш Усмихна се Ментира ще ме убие ако разбере, че се водя по нейния дизайн. ЧАКАЙ КОЕ!?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Пон Яну 22, 2024 3:06 pm

Сузи: Знаеш, Doomsday вече настъпи и всички сме обречени на сигурна смърт. Но и по - зле можеше да е! ^^ Така че се наслаждавай на новият ти живот тук. Взе си сокче в пластмасова опаковка със сламка, като погледна към него докато пиеше и си надигна маската леко. Та, какъв цвят искаш да е?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Пон Яну 22, 2024 3:10 pm

Варис: Чакай, чакай, чакай. Първо ти знаеш за всичко това? Второ, нещо не се връзва. Не може Doomsday да е настъпил. Какво ме докара изобщо до тук? Аз нямам нищо, или поне нямах нищо общо с Морио. Миналото ми няма нищо общо с това, пък и ако е миналото тва нещо, моите действия сериозно биха променили случващото се в бъдеще........................Чакай. Погледна встрани все едно се замисли над нещо. Мога ли да предодвратя Doomsday?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Чет Яну 25, 2024 4:03 pm

Steins;Gate OST - Observer
Сузи: Сузи продължи прецизно да шие облеклото на Варис, като през цялото време го гледаше. Сякаш макар и на 10 годинки, тя беше специалист в това, което правеше. Не отделяше поглед от шевната машина и с лекота се справяше. Как знам за всичко това? Аз знам всичко, което се случва с тази времева линия. Ако не знаех, нямаше да се върна тук от настоящето преди толкова много време. И напротив, Doomsday настъпи. В далечното бъдеще, това ЩЕ се случи. Няма как да го предотвратим. В мига, в който небето се разцепи, всичко започна да се срива. Но....точно тогава се случи нещо и се озовах тук. Беше когато пронизах сърцето си със стрелата. Съзнанието ми беше сякаш на две места...и не можех да си го позволя. Трябваше да умра на едното, за да продължа да съществувам на другото. Не трябва да мислиш как да спреш Doomsday, а как да спасиш всички от него. Повярвай ми...съдбата е необратима. Колкото и да се опитваш да промениш нещо, то ще се случи по един или друг начин ако е писано така да стане.

Но причината да си тук...
Съм аз.
The Power Arrow ми позволява да докарам при себе си хора от настоящето...
За да променим миналото..
И да спасим бъдещето
.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Пон Фев 05, 2024 1:21 pm

Варис: Той беше във шок. Варис не можеше да повярва, че actually се среща с причината той да се озове тук. Ясно, значи все пак това тук е действие в последствие на работата на една от стрелите. Замисли се. Значи ми казваш, че всичко тук може да промени бъдещето? Значи освен да спрем Doomsday ще можем да спрем и Вай от това да се превърне в Glitchtrap???
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Сря Фев 07, 2024 11:06 am

Сузи: Нацупи му се. Не ме ли чу какво казах, baka? Не можем да спрем Doomsday, защото вече се е случило в настоящето. Както и не можем да спрем Вай от това да стане Glitchtrap. Но това, което можем да променим тук, може да афектира настоящето и да промени бъдещето. С други думи, можеш да имаш шанс да накараш Вай да се върне при нас. А и...ако мислиш да спреш единствено когато спасиш твоят приятел...няма да достигнеш много напред. Знам, че сте близки, но трябва да се фокусираш към по - голямата картинка. Ако трябва да избираш между Вай и света, кое би избрал?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Съб Фев 10, 2024 1:21 pm

Варис: За него това беше изключително труден въпрос. Много тежко ми го задаваш този въпрос.. Обикновено ще избера света, но откакто Вай се появи отново в живота ми, не мога да си представя света без него. Мислех, че съм го изгубил отдавна. Той ми беше като брат и не мога да си го причиня да го загубя отново. Светът е огромно място, пълно с невинни хора. Ще се боря и за двете и ще направя всичко по силите си да върна баланса в света!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Съб Фев 10, 2024 6:04 pm

Сузи: Ще ти се наложи да избереш, рано или късно...но остави това настрана. Подаде му тениската, като дизайнът ѝ беше точно като Варис си го представяше. Заповядай! Успех на първата ти мисия. ^^
Ryuji: BROTHA!! Буквално ритна вратата и я трясна, като хвана Варис през рамо. Ооо, какъв хубав дизайн само, braza!! Готов ли си да свикаме екипа?!?!?!?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Съб Фев 10, 2024 6:05 pm

Варис: Погледна към Тодо. Роден съм готов...Надявам се да си върна уменията за да видиш на какво съм способен..!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Сря Фев 21, 2024 9:11 pm


TVアニメ『東京リベンジャーズ』天竺編 ノンクレジットOP【Official髭男dism「ホワイトノイズ」】

Точно като тръгваха да излизат, Рюджи чу викове навън и леко се усмихна, знаейки, че "подкреплението" e дошло. Той погледна към Сузи, като сякаш само с поглед се разбраха. Заедно, тримата тръгнаха да излизат навън, където ги очакваше джип, пълен с хора. От седалката на шофьора излезе Селестия, която с широка усмивка помаха на останалите и изчака другите от джипа да слезнат. А той бе пълен с добре познати лица - The Chazz бе едно от тях. Той уверено слезе от джипа, като скръсти ръце и се усмихна, сякаш бе готов да посрещне поредната банда смотльовци. Заедно с него бяха и двойката малчугани Sunny и Такуми, които вече бяха опознали по - голямата част от своите приятели и сега бяха тук по спещност след като Селестия ги извика преди 1 ден. Bonnie също беше там, като тя беше детегледачката в цялата тази схема и ги пазеше от това да не направят някоя глупост. С тях бяха и две от духчетата на Chazz - Мори, неговият main дух и Шизука, която все още се опитваше да намери своята роля в цялата тази история. Заедно с тях от джипа слезнаха Хина и Саки - двете момичета, заедно с The Chazz, които бяха от друга вселена. Заедно, всички те се насочиха към работилницата на Сузи, която с един скок се качи на раменете на Ryuji и им помаха.

Сузи: Хей, банда! ^^
Chazz: Посочи я ядосано. Ще ти кажа аз..!! Повече няма да се возя в една кола с толкова много тъпанари!! Искам лична лимозина следващият път...престой в 5-звезден хотел, охрана и всичко, което една доблестна личност като мен заслужава! РЕСПЕКТ И УВАЖЕНИЕ, БЕДНЯЦИ!
Такуми: Почеса се зад врата. Chaaazz...не викай точно до мен....не харесвам шумното...Извади една близалка, като му беше скучно и си заби лицето в една лампа подобно на Саскето от MHA. Той беше много интровертен и стоеше встрани от останалите.
Мори: Шефе, извини му се!
Chazz: Пффт..да не съм смотльо!?
Bonnie: Засмя се леко, като отиде до Рюджи. Пораснал си, малчо. Трябва по - често да кръжиш с нас.
Рюджи: Хъх!? Д-да бе...там няма ни един с добър вкус за жени! Погледна към новите лица за него, а именно Sunny, Хина, Саки, Chazz и Такуми. ЕЙ, НОВИТЕ! ИМАМ МНОГО ВАЖЕН ВЪПРОС ЗА ВАС! WHAT KIND OF WOMAN DO YOU LIKE?! Мъже също стават!
Chazz: Какъв е този льольо?!? Усмихна се самонадеяно. С горили не разговарям, но ще направя изключение този път. Харесвам силни жени.
Рюджи: Усмихна се. Nice! Но..отговорът ти е твърде общ! Имаш още да поработиш върху себе си преди да ме впечатлиш...!
Такуми: Не съм заинтересован от връзки...
Рюджи: Nice! Откровен си, но си все още малък ако не знаеш какъв тип жени харесваш! Личността се развива много щом получиш отговор на този въпрос!

Цялата обстановка беше доста лежерна и приятелска. Това може би щеше да е една от малкото, които бандата имат преди нещата да загрубеят. Селестия също се засмя като ги гледаше отстрани, като застана по средата и плясна с ръце , за да им привлече вниманието.

Селестия: Да, да...виждам, че ви е много забавно! Но имам да ви казвам защо ви събрах тук..истината е, че...
Chazz: Че...?
Селестия: Чакай, малко suspense да има!
Chazz: Личи си откъде идва лилавият цвят на косата...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Пет Фев 23, 2024 11:50 am

Варис: Излезе след Рюджи като онемя от обстановката. На това ли му викаш екип? Та това е цяла армия! Засмя се леко. Беше му доста приятно, че има толкова хора с които да работи. По времето на бунтарите в Адрон, той реално е имал близък достъп с 4-5 човек, докато останалите от съпротивата бяха рандъми. Приятно ми е да се запознаем, можете да ми викате Варис! Разчитайте на мен за всичко свързано с киберсигурност и компютърни системи.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by BGDodpul Пон Фев 26, 2024 12:27 am

Изневиделица, познат на останалите глас прекъсна Варис, като му метна отвертка и го уцели по главата. Нямаше как да бъде някой друг освен Вай, който слизаше от горният етаж. Но..беше облечен различно..и носеше една много позната маска на останалите.

Вай: Млъквай, новобранец..това е моята роля в отряда. Няма да позволя на някакъв no name да ми вземе мястото в екипа...ще стоиш отзад с мен и ще ми помагаш където си нужен.
Chazz: Погледна го намръщено. What's with the outfit? За голям брат не изглеждаш като по - зрелият от двама ни.
Вай: Усмихна се, като с ръка отмести маската си и му се видя самодоволното изражение. Теб не те ли изгониха на остров само и само защото не те харесваха, lil bro..? Awww..how truly sad..но за разлика от теб, аз имам цели и мечти...а не просто да бъда плямпало. Мхмхм...
Chazz: Ядоса се на коментара му, като почна да върви към него агресивно и направи ръката си на юмрук. Какво каза, смотаняко..?!? Искаш ли да го повториш пред лицето ми??!?
Вай: Тръгна също да върви към него, като го провокираше непрестанно. Обожаваше да се заяжда , и то най - вече с Chazz. Личеше си, че са братя. Пхаха..само това ли можеш?! Хайде , ела и ми покажи кой е ше-

Преди който и от двамата да направи каквото и да е, студена тъмна материя просто премина покрай тях двамата и ги stuck-на на място, като ледени образувания се появиха по телата и на двамата. Bonnie пристъпи напред и ги погледна намръщено, при което се видя, че тъмната материя идваше от нея. Тя с едно движение на ръката ги освободи, но им каза, че не харесва начина, по който се държат, при което и двамата отстъпиха.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Emoran Пон Фев 26, 2024 9:35 am

Варис: Всякаш шок премина през цялото му тяло щом видя маската. Само да знаеше брато... Погледна надолу, но тогава му хрумна нещо, като се обърна към Вай. В момента нямам достъп до доста от уменията си, но е много странно в добрия смисъл как малкото ми прекарано време с моя брат Рюджи всякаш ми върна част от тях. Усмихна му се. Не съм дошъл да ти го взема. Дошъл съм да ти покажа, че няма по-добри нас двамата в това нещо. Леко надигна вежда като усмивката му падна от лицето. Обаче тука ще се съглася с плямпалото. Маската не е в твой стил.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by -bAzikA- Пон Фев 26, 2024 4:24 pm

Sunny Lee: Какви мъже/жени харесваме? Погледна към Такуми с нетърпение да чуе отговора ѝ, само и само да остане разочарована накрая. 
Пфю..
Morioh: Downtown - Page 5 D6eF8JRXkAMMW9a
Изглежда имам да си чакам до нашия меден месец. Кога ли най-после ще отвърне на любовта ми. Ехх.. След тежка въздушка, тя се загледа към Chazz и Вай, които излишно вдигаха вряла. Този мухльо все ще си намери на кого да се дъха. Същото се отнася и за Вай. Нищо чудно, че двамата са братя. Чесно казано единствени хората, които мога да се насиля да търпя са Хина и Сузи. Такуми е изключение, разбира се, той е съвършен! Съни отвори широко очите си. Killer инстинктът ѝ се активира и тя зае бойна позиция. Причината - намесата на Bonnie. От отпуснато, но раздразнено изражение, Съни подостри всичките си сетива на макс и като хищник от семейство котки, тя се втренчи в Bonnie. Това момиче... По всичко си личеше, че в очите на Съни, Bonnie представляваше нищо повече от опасност. Една променлива, която застрашава съществуването на Такуми. Дори всичко това да е в нейната луда глава и шанса тя да се окаже някога противник да е 0.0001%, Съни се закле повече да не я изпуска от очи. След като видя умението ѝ, тя се впусна в подробен анализ на него и започна предварително да пресъзнадава начини как да се отърве от нея при нужда. Каква е тази черна материя? Забелязах я чак когато ефекта ѝ вече беше в действие. Нима тази енергия толкова лесно ги спря? Какво са това? Ледени образувания? Това ли прекъсна атаките им? Колко от тази енергия може да отприщи наведнъж? Какви са ѝ слабите места? Мога ли се промъкна и да посека врата ѝ по всяко време? Let's see.. Вече се досети за поне 10тина начина как да я убие безопастно, но нито един оттях нямаше 100% успеваемост в умствената ѝ симулация. Недоволна от себе си, тя прихапа нокъта на палеца си, след това отправи към Bonnie yandere усмивка, която ясно разкриваше мислите ѝ:
"Наблюдавам те."
Morioh: Downtown - Page 5 Sunny_26

Такава беше Съни. Може би на пръв поглед това беше тежка фаза на overthink-ване, но Съни никога не би позволила нещо да се случи на любимия ѝ Таки и всяка въпросителна около нея, трябваше да изчезне. Самата тя изчезна от полезрението на всички, сякаш беше станала невидима, като няколко секунди по-късно се появи точно преди Рюджи. Със самото си появяване тя би стреснала всеки обикновен човек, тъй като се появи все едно от нищото, досущ като от някой horror филм. С усмивка му отговори на по-ранния въпрос.
Какви мъже харесвам? Отговорът ми е...
Тя му отряза ръката и кръв се пръсна навсякъде, включително по лицето му.
Мъже, които не се страхуват от това да се нацапат с кръв?
Казвайки това, тя се загледа в реакцията му, за да види дали Рюджи отговаря на това описание.


Рюджи не усещаше болката от раната си, но това, което Съни държеше в себе си наистина изглеждаше като неговата дясна ръка. Когато всъщност погледне към нея, той щеше да види, че тя наистина не беше на мястото си. Истински ужас! А когато насочи поглед към Съни и усети ритама ѝ, Рюджи ще разбере две неща:
1. Тази жена наистина е луда в главата и не си прави ташак.
2. Ритъмът от нея гърмеше по-силно от всеки друг.
Beat-ът, който тя излъчваше беше агресивен, насилствен, но едновременно с това красив и завладяващ. Още нещо - страстта на Съни, макар и под коренно различна форма, навярно се равняваше на тази на Рюджи. Той ясно можеше да усети това. Изглежда по-красиви и по-топли емоции се крият зад враждебните ѝ и хладнокръвни действия. Ако трябваше да се определи жанр - то най-доброто предположение щеше да е hardstyle-ът.
Без отлагане Съни бързо направи своето ужасно първо впечатление.


Shizuka: Wtf is wrong with this girl..? Наистина ли тази е една от спасителите ми по време на TG raid-а? Този път тя пожела да остане в сянката и не се представи веднага. От всички тук, тя се чувстване на чужда и на най-отчуждено място. Дори нейния любим Chazz не е същия, който тя познава. При нея преобладаваше адската самота, но беше способна да преглътне тази болка и да помогне на другите стига това означава да се върне при стария си свят. Общо взето имаше сходна цел с тази на Варис.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Crimson_YaMi Вто Фев 27, 2024 8:07 pm

Хина: Излезе от колата, като първата ѝ работа беше да се протегне и да разпъне и размърда крилете си. Не ѝ се отрадяваше добре да стои толкова време в тесни пространства. Ааах, другия път, ако не шофирам, ще пътувам сама!
Саки: Тя също излезе от нагъчканата джипка. Не искам и да знам как караш... Саки се огледа като типичния турист. Но това място не е толова зле!
Хина: Вниманието ѝ беше привлечено от Рюджи с неговия интересенвъпрос. Какъв тип мъже...? Хмм... Тя се замисли. Най-вероятно някой, който може да спечели война без да допуска жертви на бойното поле...
Саки: Щом чу, че темата беше любов, тя се залепи до Хина и започна да подскача и да вдига ръка, като някакво малко дете. О, о, аз знам отговора! Тя спря да потскача и отговори ентусиазирано. Някой потаен, който да го е грижа за мен! and doesn't mind the age gap... Това го измрънка напълно депресирано под носа си, но веднага след това отново стана жизнерадостна и започна да се клатушка радостно. Но най-вече да ме приеме такава, каквато съм!

Двете бяха напълно категорични в отговорите си, не се шегуваха... Съответно беше очевидно... че и двете момичета бяха отвъд всякакво спасение. Безнадеждни случаи.

Хина: Евентуално дойде и Вай, което привлече вниманието на Хина. Въздъхна щом двамата се сдърпаха, като пристъпи напред към тях когато забеляза как нещата ескалираха. Момчета, не е нужно да-... Bonnie обаче я изпревари, което накара Хина да ѝ хвърли бърз и не особено мил поглед. Но все пак нищо не му пречеше да му го върне, че поне той има жена до себе си... >.> Тя продължи по пътя си, като застана до Chazz и сложи ръка на рамото му. Хей, не е нужно да се карате и биете, дори да не се понасяте... Не знам какво е да имаш брат или сестра, но хората твърдят, че кръвната връзка е тази, на която винаги можеш да разчиташ. Когато Хина спомена за това как тя няма братя и сестри... въпреки, че Хина не го беше споменавала преди, в този момент сякаш безпричинно той се осъмни в нейните думи. Сякаш имаше някакво доказателство че тя лъжеше, но в момента тай нямаше идея какво е то. А тези последни думи... той можеше да долови гняв в начина, по който тя говореше. А ти, млади момко... Намръщи се на Вай. Като по-голям трябва да си за пример. Това не е държание присъщо на потеклото ти. Тя го каза отчасти с цел да се включи в тяхната братската кавга в защита на Chazz.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh: Downtown - Page 5 Empty Re: Morioh: Downtown

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите