Lyg (Nirn)

4 posters

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Lyg (Nirn) - Page 6 Empty Re: Lyg (Nirn)

Писане by BGDodpul Пет Юни 23, 2023 2:12 pm

Скарлет: Погледна към нея, като се бе концентрирала изцяло. Нека ти обясня , Ruby...Екскалибур е The Sword of Promised Victory. Създаден е преди 14 000 години, и от тогава е считан за един от свещените легендарни мечове на нашата планета...а знаеш ли първоначалното му предназначение? Било е, за да пази планетата ни от нашественици. Крал Артур е поразил хиляди титани с този меч, който сега аз държа. Меч, който има способността да резонира с всяко едно място...меч, чиято сила превръща надеждата в енергия! Вярата в сила! Светлината започна буквално да извира от нея като вулкан, като тя захвана меча си по такъв начин, че да замахне с него след момент, отново затваряйки очите си.


The Sword Of Promised Victory-Fate/Zero Version
(0:54)

My sword shines, a dream that all warriors scattered in battle, past, present, and future hold and mournfully exalt as their final moments approach.

I carry their will as pride, bidding them to remain steadfast in their loyalty. Now, the undefeated king sings aloud the name of the miracle that she holds in her hands. It's name is....

Скарлет рязко отвори очите си, като замахна с меча си веднага след това:

EX.......!

.

.

.

.

.

...

...CALLIBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Светлината, която извираше от меча се комбинира с енергията, която тя успя да извлече от този свят под формата на огън, създавайки огромна вълна от енергия, насочена право към Ruby.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Lyg (Nirn) - Page 6 Empty Re: Lyg (Nirn)

Писане by Crimson_YaMi Пет Юни 23, 2023 5:15 pm

Ruby: Много добре знам какво е това оръжие, Скарлет... Много добре знам и историята му, и предназначението му... Знам кога Артур го е извадил от скалата... Знам и на какво точно е способен този меч... И точно поради тази причина.... Тя направи още една крачка. Поради тази причина казвам, че е невъзможно...! В този момент, Скарлет замахна, създавайки огромната вълна от енергия, която се стовари върху Ruby с пълна мощ, без тя да може да се защити по какъвто и да е начин.

•⠀⠀⠀•⠀⠀⠀•⠀⠀⠀•⠀⠀⠀•
Защото вярата и надеждата не съществуват тук.


...Или поне така си мислеше тя, докато Ruby не проговори.

Няма как да извлечеш каквато и да е сила от това място.
Разбира се... ако не го позволя аз.



ESO High Isle: Flashing Blades, Banners Unfurled

Ruby стоеше там, в спокойна позиция, с лукава усмивка на лице. Не просто не изглеждаше да беше поела щети от тази атака, но и щетите от по-рано изглежда бяха напълно заличени. Наистина се радвам да видя оптимизма ти, Скарлет. Като за начало - имаш моите поздравления за начинът ти на размишление! Наистина е жалко, че беше напълно погрешен... Но е ласкателно да разбера, че имам добри актьорски умения, хмхмхм. Нека сега аз да ти разкажа една история, Скарлет. За същността на това място. Както казах, подобно на вашия свят, тук също има сили, върху които света е устроен. Но за разлика от вашия свят, то тук те винаги са действали поотделно, самостоятелно. Разбира се, това беше докато не бях предадена от останалите "пазители" на тези сили. Момента, в който собствения ми брат ме обвини за собствените му престъпления, изтръгвайки сърцето ми с цел да се отърве от моите сили. Опита се да ги унищожи, но... е невъзможно, разбира се. Все пак, ако унищожиш Реалността, всичко изчезва. И разбира се, защото аз бях Реалността, той беше параноичен за моето завръщане... захвърли сърцето ми настрана, но това не беше достатъчно... открадна кристалът, който се беше формирал от кръвта ми, и го превърна в символ на своята собствена власт. Но... И това не беше достатъчно. Той трябваше да се подсигури, че няма да мога да му се опълча. Затова... той създаде тази проклета земя... земята, от която ти искаше да извлечеш надежда, вяра... е моят собствен затвор - място, изпълнено с отчаяние и омраза. Но разбира се... и единственото място, на което аз все още пазя силите си. Промених Реалността, за да получиш така желаната ти надежда, че можеш да направиш каквото и да е.

And now... let me properly introduce myself to you.

To some, I am Lorkhan. And that is true.
To others - Sharmat. Which I don't really care about.
Ruby of the Empire? My right.
The Eternal Champion.
The Hero of Daggerfall.
Some even speak of me as The Crimson Maiden.

Angel of Death... which is laughable. I am no angel.
A woman called me Sari-El, which I would never call myself.
Some even call me Shezarrine, which isn't that far from Reality.
Member of the Dragonguard, a Drake. It is correct I bear the Ancient arts.
The one who took a hit from Galatine, and could take a dozen more, and the outcome will still be the same - as with the attack you just unleashed.

But the only thing I will never call myself, nor I will allow anyone to call me...
...is the hateful word that only those who mean ill speak... Hina.

Ruby: Тя започна да се приближава бавно към Скарлет, хващайки halberd-a си по начин, по който да и е удобно да започне нова серия от атаки върху опонента си.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите