Morioh

3 posters

Страница 4 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Нед Яну 22, 2023 12:18 pm

Хина: Щом взрива се случи, тя инстинктивно хвана децата и ги дръпна настрани зад рафтове, които бяха перпендикулярно разположени спрямо входа. Тя седна, като покри Такуми с десните си криле, Sunny с левите, а Сузи сложи в скута си да я пази с тялото си ако се наложи. Все пк, тя не знаеше кои всъщност бяха тези деца, но самия им външен вид беше достатъчен, че Хина да беше готова да ги защити. Леката топлина и начинът, по който крилете и се движеха вече щеше да направи пределно очевиден факта, че бяха истински, ако това не беше ясно от по-рано. Тя погледна леко притеснено към Chazz, като щом видя, че и той е успял да се скрие, тя му кимна леко, след което внимателно си подаде главата да види какво точно се случваше и каква беше причината за суматохата.

???: Щом Хина се подаде обаче, тя щеше да види и вече познато момиче, на което лявото око беше превързано с бинт. Това момиче тъкмо беше на касата, като за разлика от всички останали, тя не се скри. Тъкмо плащаше за покупките си, като касиерката тъкмо обработваше парите когато беше накарана да се скрие заради взрива. Ъм, госпожо, какви ги вършите? Искам си рестото. Касиерката продължаваше да се крие и да трепери от страх, като момичето се раздразни. Хайде де, върнете ми рестото, не съм казвала, че можете да го задържите! Ако не ми върнете парите ще докладвам магазина на полицията за некоректно обслужване! Тя млъкна след тези думи, като се замисли. Всъщност... ако намеся полицията, има по-голям шанс аз да го отнеса... Добре де, майната му, можете да го задържите! Тя се обърна да си ходи, като видя Джаки, като се намръщи щом видя че е точно на изхода. Ей, ти, махай се, пречиш ми.

Хина: Какво по дяволите прави тази тук?! Хина отново погледна към Chazz, за да могат да се координират някак.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Нед Яну 22, 2023 7:21 pm

Sunny: Скри се в близост до най-важнитес и хора: Такуми и Сузи. По едно време видя едри крила да се извисяват над нея. Ококорено погледна към източника на тези криле. Хина... Не очакваше човек, с който се познават от само няколко часа, да я предпази със собственото си тяло. В живота ѝ обикновено точно тези хора се опитват да я убият. Тя запази благодарствата за по-късно и се зае за работа. В едната си ръка държеше късия си меч, а другата я допря до рафта, зад който се криеше, заедно със Сузи и Такуми. Придавайки слънчева енергия в него, тя оформи 4 миниатюрни шпионки, по една за всеки. Тези шпионки представляваха тунел през рафта и всички продуки на него, но реално Съни не беше пробила нищо. Вместо това беше увеличила прозрачността на дадени специфички пространста до 100%, оформяйки шпионка по странен начин (но напълно нормален за Морио ;д.) Тя прогледна през нея, към входа на магазина и видя Джаки да влиза. Обир? Сериозно ли? Имам чувството, че всички жители на тоя град са против нас... Съни местеше шпионката си проследявайки момичето до касата, където видя още един изправен човек. Тя бърза свърза две и две и разбра, че не са на една страна. Някакво съмнително момиче има на касата. Не ми изглежда обикновена. Предлагам първо да видим какво ще направят. Спокойно, ако нещата стигнат до кръв, веднага ще се намеся, но за сега нека останем прикрити! Съни се взираше втренчено в момичето с превръзка на окото, сякаш се опитваше да използва сили, които няма, за да прочете намеренията ѝ. Това е обир, защо тя се държи така? Всички ли в този град са някакви ненормалници?


През това време в гората, малкото момиче се скри от мъжа зад друго дърво, по-надалеч. Последва неловка тишина, която рязко бе развалена отново от къркорене на коремчето ѝ. Тя най-накрая събра смелост и подаде главата си. П-п-пари? Т-това яде ли се? Момичето изглеждаше искрено объркана.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Нед Яну 22, 2023 10:23 pm

Бързата намеса на Хина гарантира безопасността на децата, като всички те погледнаха към нея и ѝ благодариха, особено Сузи, която беше видимо доста изплашена.
Chazz: Погледна през една от шпионките, които Съни създаде. Хм, явно не сте чак толкова безполезни лапета..В мига, в който видя Саки, той веднага почна да я псува в главата си. Ядоса се адски много само от присъствието ѝ. Хина! Тази смотла какво прави тук?!? И нея ще пребия..!
Такуми: Чакай, Chazz..! Това е идеално, разсейва я! И коя е тя, между другото?
Chazz: Въздиша. Не ти трябва да знаеш...все тая!

Джаки: Погледна към Саки, видимо раздразнена. Хъх?! Тъпа ли си, ма? Т'ва е обир, кучко, оооооообир! Аз идвам и ОБИРАМ МАГАЗИНА! О-Б-И-Р-А-М ГО! Как искаш да ти го кажа, а?!? Това първия ти обир ли е?! Насочи резачката си към нея, като запали мотора ѝ и веднага се чу добре познатият звук на резачка. Тъй тъй съм малко гладна, дай ми торбата ти с покупки! Засмя се. И ще си помисля дали да не те направя на части! Гледала ли си "Тексаско клане"? Познай от кой герой взех вдъхновение! ХАХАХАХАХАХАХАХА!
Chazz: По дяволите, тая няма никакъв мозък! Не се и учудвам, че от всички индивиди, които срещнах днес, няма ни един, който дори да се доближава до моят умствен капацитет! Това нормално ли е за вселената ви? Поне в моята имаше един такъв смотльо, който е поне на половината ми мозъчен капацитет! Извади една от картите си. Нападнете я, ще ви прикривам.

Kenji: Парите ли? Хммм....Замисли се. Предполагам в краен случай, ако нямаш какво да ядеш...не, всъщност не. Не се ядат. Но с тях се вземат неща, които се ядат. Като например сандвич. Или това, което носиш на главата.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Пон Яну 23, 2023 4:46 pm

Хина: От двама им, Chazz беше този, който знаеше повече за това момиче. Единственото, което Хина знаеше, беше как един ден се появи на кораба и им даде покана за някакво празненство, и след празненството - информацията, която Chazzбеше получил на въпросната вечеря. Хина все още си нямаше идея на чия страна беше това момиче, и какво всъщност целеше

???: Момичето, чието име беше Саки (за да ми е по-лесно да пиша), се намръщи, като си махна якето. Под него се видяха татуировки на феникс, по една на всяка ръка (сложих ги в дискорд сървъра в arts че ме мързеше да качвам снимката в imgur). Я мъ́лчи ма, о́вцо такава. И да имаше нещо за ядене, нямаше да го дам на нек'ва отрепка кат теб. Казах ти да се махнеш от пътя ми, или ще те убия. Тя сложи ръка на катаната, която беше закачена за колана и. Играчката ти не ме плаши.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Пон Яну 23, 2023 10:29 pm

Sunny: Наблюдаваше внимателно през своята ключалка какво се случва пред касата. Едното момиче има някакво оръжие на колана си. Изглежда като катана. Съни споделяше всичко важно, което забелязваше. Тя стисна тангото си и беше готова да се хвърли на меле ако потрябва. Хмм, ако ги оставя сами да се оправят, кой ли би победил? Katana Woman или Chainsaw Woman? И двете са доста груби и инатливи. Също така кой въобще би обирал хранителен магазин? Има много по-добри начини да спечелиш пари. Например като наемен убиец ^^ Съни се сети за себе си като пример.

Melon Girl: Парите се ядат..? Момичето наведе объркано глава. В краен случай..? Сандвич..? Хм... В рамките на няколко секунди тя напрегна мозъка си на пълни обороти, като Кенджи сякаш можеше да чуе това. Накрая тя се отказа от тежките размисли и продължи с късите си въпроси: Сандвич, а това яде ли се?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Пон Яну 23, 2023 11:52 pm

Chazz: Как по дяволите пускат такива шматки в магазина?! Охраната да не спи?!? Дори никой не отрази, че Хина носи броня! Наистина, в каква вселена се намираме...
Джаки: ХмммммммМММММММММ!?!?! ХММММММММММММ?!?! Както държеше режачката с две ръце, тя я пусна с едната и все още можеше да я държи с другата без проблем. Протегна се до близкият рафт и взе една вафла, като скъса опаковката със зъби и отхапа. Слушай ся, кучко...Размаха си резачката към нея. Има два изхода от тази ситуация. Тъй като ме дразниш повече от останалите, ще ти дам шанс да ми се извиниш и да признаеш, че си под нивото ми и няма смисъл да се опитваш да ме нападаш. Оближи ми обувките и може и да се навия да не те разрежа на две. Е, к'во ще кажеш?
Такуми: Огледа се леко паникьосано, тъй като усети, че нещо беше нередно. Хора...къде е Сузи?

Тъй като Сузи бе с най - малки размери от всички тях, тя успешно бе успяла да се шмугне под съседния рафт, за да може да изкочи и внезапно да нападне Джаки и да я зашемети с един бърз, внезапен удар. Имаше достатъчно място за малко момиче като нея да се промъкне. Такуми я видя и се опита да я последва, но неуспешно.

Такуми: Сузи..! Излез от там..! Протегна си ръката в опит да ѝ хване крака, но не успя. Вместо това, разбута рафта и се създаде лек шум, който привлече вниманието на Джаки и тя веднага погледна към тяхното скришно място.

Джаки: Ей ей ей ЕЙ ЕЙ! НЯКОЙ ШАВА ТАМ! ИЗЛЕЗ ВЕДНАГА С ВДИГНАТИ РЪЦЕ! Да бе, как ли пък не, не съм тъпо ченге, просто излез! Ще броя до 3 и ако не видя някой, сама ще дойда!

Сузи: Използвайки умението си, тя вече беше докоснала една огромна част от магазина докато тичаше, което означаваше, че може да манипулира векторите на всичко, което бе докоснала. Тъй като все още не беше усвоила умението си изцяло в тези години, нейната пакостлива игра всъщност подсигуряваше магазина в случай, че нещо подобно се случи. Беше концентрирана, като мръдна една от ръцете си, карайки рафта вдясно от Джаки да падне и почти да се стовари върху нея и Саки. Време е за една игра..! Казва се "действай бързо!"

Джаки: Ей, what the-!? Мръдна се едвам в последния момент, като почти не бе премазана от падащия щанд. КОЙ БЕШЕ ТОВА?!? ААА, ПИСНА МИ! ОТИВАМ ДА ВИ ЗАКОЛЯ ВСИЧКИТЕ! Запали си резачката повторно, като тръгна да тича като луда към мястото, от където чу шума.


Kenji: Сандвичът се яде, да. И хубавото е, че има много различни видове. Така че ако някой не ти хареса, можеш да пробваш друг. Затова много обичам да ям сандвичи. Има видове за всякакъв тип вкусове.


Последната промяна е направена от BGDodpul на Вто Яну 24, 2023 3:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Вто Яну 24, 2023 3:01 pm

Хина: Бронята да беше най-големия проблем... не забравяй че съм въоръжена, крилете също се набиват на очи. Коментарът на Такуми я накара да погледне в скута си, като се стресна щом видя, че малката Сузи вече не беше там. Хина се огледа, с надеждата да види къде беше момичето, но... вече беше прекалено късно. В тревогата бяха разбутали рафтовете, което само привлече вниманието на Джаки. По дяволите... Хина бръкна в малката кесийка, в която държеше кристали, и извади един лилав, който беше дълъг около 5 сантиметра. Тя го стисна, като в ръката и се появи лък от енергия. Тя опъна тетивата, като внимателно се дръпна от децата за да може да се движи по-свободно, като се подаде рязко и веднага изстреля стрела от енергия в посоката на Джаки.

Саки: Щом видя, че Джаки загуби интерес към нея, Саки просто вдигна рамене и понечи да излезе. Точно в този момент обаче стрелата на Хина се заби в дясното и рамо, и тя изръмжа от болка, най-вече защото не го очакваше. Хина беше пропуснала защото не беше преценила добре новата позиция на Джаки. Да си имам скапания късмет! Беше се раздразнила, като татуировката на дясната и ръка сякаш започна да пълзи нагоре, като излезе от ръката и и се превърна на малък, електрически феникс на рамото и. Тя погледна назад към източника на стрелата.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Вто Яну 24, 2023 4:01 pm

Sunny: По дяволите! Сега и двете откачалки са подир нас! Край с прекритието ни...,но аз съм изключение, хех. Хина, Chazz, оставям тази с превръзката на вас, че и без т'ва току що ѝ взехте aggrо ^^ Аз ще помогна на малката пакосничка. Късмет! Съни се изправи и се втурна, да помага на Сузи и Такуми. Окей, Chainsaw Woman, аз идвам! Съни направи цялото си тяло прозрачно, което на практика работеше като невидимост. В магазина нямаше явления като дъжд или прах, които да издадат позицията ѝ, така че тя щеше да се възползва от този факт, за да хване Джаки неподготвена. Редом с това ключалките на рафта изчезнаха довеждайки до мисълта, че умението на Съни има известен лимит. Тя нямаше да нарани Джаки, докато не я види да посяга към някои от приятелите ѝ. Зае с грешните хора, верижна жена такава!

Melon Girl: Ехх? Искам! Искам да пробвам това сандвич! Но.. наведе натъжено глава. Аз нямам това пари... След двесекунна депресия, очите ѝ светката, изпълнени с надежа и мотивация. Аз ще заловя това пари! Трябва ми пари, за сандвич, нали? Тогава как да хвана пари? Момичето беше сладко невежа, но очите ѝ, които се подаваха от дупките на динята, не принадлежаха на обиквено дете... Това ще свърши ли работа, господине? Тези очи принадлежаха на ловец. Тя извади от чантичката си истински мечи капан и го показа на Кенджи, все едно е играчка.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Вто Яну 24, 2023 5:10 pm

Chazz: Погледна към бясно идващата Джаки към тях. Не мисля, че имаме право на избор, смотло..!
Джаки: Видя Хина с периферното си зрение и веднага се концентрира върху нея. Знаех си, че някой се крие там...! ХАХАХХАХАХ! Замахна веднага с режачката си към Хина вертикално, като щеше да я преследва като луда през цялото време докато не се концентрира върху някой друг.
Такуми: В мига, в който тя замахна, той бутна рафта, до който се намираше към нея. Поеми това..!
Джаки: Спря се на място, като разряза рафта и погледна към Такуми. Я, малък плужек! Кой ще танцува сега с Джаки, а?! Всички ли искат да изиграят по едно танго!?! THEN LET'S MAKE THIS A FREE FOR AAAAAAAAALL!
Chazz: Jeez, shut the fuck up..!! Извади си пистолета, като се показа и започна да я стреля.
Джаки: Ау, ау..! Бива улучена два пъти в рамото, като изръмжа, но и се усмихна. Благодаря, смотльо..
Chazz: ТОВА Е МОЯ ФРАЗА..!
Джаки: Куршумите се попиха в тялото ѝ, като веднага изкочиха на всички посоки от произволни части на тялото ѝ, но вместо два, бяха десет.

Kenji: Учуди се щом видя капана. Със сигурност няма да свърши работа. А и такива неща не бива да се използват от деца..за жалост , детето, с което аз се движа насам-натам честно използва такива "играчки". Бръкна в джоба си, като ѝ показа банкнота от 20 долара. Ето така изглеждат парите. Не е нещо, което можеш да заловиш с капан. Но не е и нещо, което можеш да намериш в гората..Изправи се. Последвай ме. Ще ти взема нещо за ядене с тях. Почеса се зад врата, като погледна към момичето и се загледа внимателно в нея. Хмммм...Видя очите ѝ, като щом осъзна, че не принадлежат на нормално момиче, а на ловец, реши да я пита нещо, което до сега вече трябваше да я е питал, но не искаше. Защо носиш тази диня на главата?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Вто Яну 24, 2023 8:00 pm

Саки: Очевидно разпозна Хина щом я видя, което ядоса Саки допълнително. Пак ли вие...? Не съм ви направила нищо че да заслужа такова отношение! Фениксът полетя, като се наелектризира силно, след което освободи всичкото събрано електричество наведнъж.

Хина: В момента, в който тя забеляза какво правеше птицата, Хина метна кристалът нагоре, което накара лъкът да се дематериализира. Sanctuary! Кристалът се пръсна на хиляди частици, които бяха достатъчно наситени на магия, че да формират бариера, разделяща магазинът на две части - Джаки и Саки сами в едната част, докато бариерата защитаваше всички останали. Хина го направи с надеждата, че двете ще се обърнат една срещу друга. Без да осъзнае, в същия момент и Джаки изстреля куршумите, като бариерата не беше достатъчно силна че да поеме всичките. По дяволите... Трябва ми щит.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Вто Яну 24, 2023 9:32 pm

Sunny: Онемя за момент, когато видя как куршумите се вливаха в тялото на Джаки, но бързо възвърна концентрацията си, защото ѝ се наложи да избягва същите тези куршуми, че дори и повече. Пфу, без малко. Съни изкара късмет, че остана непокътната. Обаче ако Джаки беше от наблюдателните типове, щеше да чуе dash-а на Съни там, където уж трябваше да я види. Това може да я накара да се осъмни, че в стаята обикаля невидим противник... или пък магазинът е обитаван от призрак.  Holy shit, тази наистина се оказа особнячка. Нищо ново за този град като че ли. Е, момиче, ако не друго поне ми даде мотив да ти убия



ONE PIECE FILM RED - 逆光 Backlight (feat. Rena) (Metal Cover by Anjer)


Очите ѝ се присвиха и насочи убийствен поглед към Джаки. Никой не може да застрашава животите на Такуми и Сузи. НИКОЙ! Тя стисна здраво ножа си, а ръката ѝ се разтрепери от вълнение. Сега когато имам причина да те убия, то смъртта ти е неизбежна! Съни се усмихна като yandere, втренчена в Джаки. Хех, най-накрая дойде време да пролея нечия кръв! Колко време чаках?!
В този побъркан град...
В тази малоумна ситуация, в която проклетата стрела ни вкара...
Единственият начин да се успокоя е като прережа нечии врат.
Момиче, съжалявам, но изглежда късметът ти изневери.
Попадна на грешното място по грешното време. Не обвинявай мен за предстоящото.

Съни стисна здраво тангото си, като сурна палеца си по острието, за да провери колко остро бе. Хех. Перфектно е!  Тя се скри зад най-близкия рафт до противника си и приклекна, поставяйки ръцете на земята си. Преди да направи своя ход, тя кимна на Такуми, сигнализирайки му за намеренията ѝ. Отне ѝ няколко секунди, за да прехвърли от слънчевата си енергия в пода на магазина, след което активира умението си, в резултат на което, се прекрати невидимостта ѝ. В този момент Джаки щеше да забележи за миг как нещо присветна в краката ѝ. Това щеше да привлече внимането ѝ и да погледне надолу, където видя най-малкото очаквано нещо - бездънна яма. Хахахаха! Искам да видя реакцията ти сега! Тя рязко изкочи от рафта и се изстреля с ножа напред към Джаки. Покажи ми изражението си на мъртвец!

Краката на Джаки изглеждаха сякаш левитираха във въздуха и всеки момент тя щеше да падне в дупката с забавяне, точно по анимационните филми. Това обаче нямаше да се случи. Разбира се, бездънна яма не се изкопава, камо ли за един миг. Това беше умението на Съни, с което беше увеличила прозрачността до 100% на пода под Джаки с радиус 1 метър. Всичко това с една единствена проста цел - да разсее противника си, за да гарантира, че няма да реагира на време на идващия нож. Първата атака е най-важна! Това е най-важното правило на един убиец. Ако не успееш с нея, считай се за провален убиец. Разбира се, има и изключения, но ако Съни имаше някакъв шанс въобще да рани момичето, то сега е най-вероятния момент това да се случи. Илюзията на бездънна яма беше прекратила невидимостта на Съни. Другият ѝ варинт беше просто да задържи тялото си прозрачно и да атакува така, но това би проработило по-скоро срещу по-слаби противници. След като видя умението на врага си, тя веднага го прецени и си направи преценка, че е по-добре да действа по друг начин. Беше много вероятно Джаки да беше чула dash-на на Съни по-рано и да очаква нейната невидима атака, за това Съни реши да не рискува и премина към план Б.


Meanwhile в гората:
Melon Girl: Еееех..!? Това ли са парите? Но това са просто листа? Наистина ли мога да получа този т.н. сандвич с тези листа? Тя последва мъжът, изслушвайки внимателно отговорите му, след това отговори на неговия. Ъмм, з-защото претърпях инцидент... Тя постави лявата си ръка на лявата част на динята - там, където ппц се намира бузата ѝ. Изглежда я болеше.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Сря Яну 25, 2023 4:19 pm

Електрическата атака на фениксът на Саки успя да уцели Джаки преди Хина да използва бариерата си заради разстоянието помежду им, като това много я ядоса. Бива парализирана за няколко секунди, предостатъчни на Съни да подготви атаката си срещу нея.

Джаки: Ъгх..смотан гълъб..! Ядоса се щом бива уцелена, като усети как заради електричеството, моторът на резачката ѝ започна да изгасва заради overload. Хъх..?! Ей, не сега...! Преди да успее да направи каквото и да е, тя видя как земята под нея стана прозрачна, което видимо я стресна. А-аа-!? Какво по..? Тъй като бе разсеяна, Съни успешно щеше да я уцели и да я рани много фатално по врата, отваряйки ѝ смъртоносна рана, която почна здраво да кърви. Тя направи три крачки назад и изпусна резачката си, като приклекна и се хвана с две ръце за раната си. Аргх..! Трябва да спра кървенето...иначе съм пътничка..!

Такуми: Не остави време на Джаки да диша, буквално, като ѝ изкочи в гръб и с тантото си се опита да ѝ пререже врата. Всичко свърши..!

В този момент обаче, изправена директно срещу смъртта, Джаки бе доста изплашена, но страхът бе един от главните ѝ източници на сила. Причината тя да използваше режачка беше, че това бе едно от най - известните оръжия във филмите на ужасите и докарваше доста страхове в очите на хората. Но също така, и от самата себе си. Колкото по - изплашена ставаше тя, толкова по - силна щеше да става. И точно заради това, тя обичаше да е на прага на смъртта. Щом Такуми скочи зад нея, умението ѝ се активира, като от колана ѝ, на който бяха закачени много инструменти, окова се насочи сякаш сама срещу Такуми и го хвана за врата, спирайки го на място.


Chainsaw Blood

Хахахах...

Добър опит, дечица....


АМА ТИЯ НОМЕРА НЕ МИНАВАТ НА ДЖАКИИИИИИИИИИ!!!!

В мига, в който изрече тези думи, тя се докопа до резачката си и се чу моторът ѝ сякаш тройно по - шумно от обикновено. Резачката буквално се сля с тялото на Джаки и изчезна, а от тялото на момичето излезнаха 2 резачки, идващи от ръцете ѝ. Истинското умение на Джаки бе да може да слива тялото си с предметите около нея, а когато е близко до смъртта, дори можеше и да попива енергия. Тази фатална рана, която Съни ѝ нанесе веднага я накара да влезе в Overload mode, което значеше, че можеше да използва умението си много по - ефективно. Както беше наелектризирана от атаката на Джаки, сега резачките, които излизаха от ръцете ѝ също се наелектризираха, както и цялото ѝ тяло. Тя тропна с крак силно, отприщвайки огромна електрическа вълна в целия магазин. Веригата, която държеше Такуми също се бе сляла с тялото ѝ, като от кръста ѝ излезнаха още 2 такива окови, които още повече оковаха Такуми на място.

Такуми: Ъгх..!? Опита се да се освободи, но не можеше да се движи тъй като бе държан във въздуха.
Джаки: Обърна се бавно към него. Ааах...чувството да си на прага на смъртта...обичах да гледам филми на ужасите и да си мисля, че аз съм главната героиня в тях...но после разбрах, че да си злодея е много по - ЗАБАВНО!! Посече Такуми на Х с двете резачки, като веригата го метна към Съни адски силно, достатъчно да разбият поне 2 рафта с храна. Тя веднага се концентрира върху Chazz , като се метна директно върху него и се дашна покрай него, посичайки го през кръста с едната си резачка. Заради електричеството по оръжията ѝ, тя нанасяше и мигновена парализа, като се бе насочила към Хина, готова да се млати с нея. Имаше изражение на психясал убиец в момента, като кръв се стичаше от устата ѝ. За разлика от истинската резачка, сега нейното тяло функционираше като свръх-boost-ната резачка, чийто мотор беше overload-нат. Докато е слята с резачката си, тялото ѝ функционира като такава, затова електрически атаки могат или да я shutdown-нат изцяло, или както в този случай, да я boost-нат. Нападайте ме, НАПАДАЙТЕ МЕ!!!

Такуми: Гхах-!! Бива посечен много сериозно, като имаше голяма рана на торса от резачките. Беше и леко парализиран заради електричеството. Т-това не е добре...

Chazz: Също бива посечен от атаката на Джаки, като приклекна и изкашля малко кръв, хващайки се за раната си. Ъгх...как успя да ме хване тази....Хина!!


Kenji: Да, с тях можеш да получиш сандвич. Но не се получават лесно...както и да е. Какъв точно инцидент си претърпяла, малката?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Чет Яну 26, 2023 12:57 pm

Хина: Щом видя, че Такуми беше окован, Хина се притесни, при което тя започна да концентрира енергия в ръцете си. Щом видя, че Джаки го нарани обаче, тя започна да се ядосва, а с всеки следващ ранен това, което тя изпитваше, прерасна в чист гняв. Не се притеснявай за мен, Chazz... С тези думи, ръцете на Хина започнаха да светят в ярка светлина, а след като светлината отмина, тя вече държеше меч и щит в ръцете си. Тя вдигна щита, като блокира атаката на Джаки, а погледът и беше коренно различен от това, с което децата вече бяха свикнали - вместо искрено усмихната и шеговита, сега тя беше изключително сериозна. Никой не наранява деца в мое присъствие, малката... Крилете и започнаха да излъчват слаба светлина, като започна да прехвърля щетите от останалите върху себе си, след което както беше блокирала с щита, Хина замахна иззад него с меча си.

Саки: В момента, тя беше оставена пред дилема - дали факта, че стрелата на Хина я беше улучила беше достатъчен Саки да си отмъсти, или да помогне в битката срещу Джаки заради все още неясната и връзка с екипажа. Щеше обаче да и отнеме малко време да реши този вътрешен конфликт.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Чет Яну 26, 2023 2:32 pm

Sunny: Добре! Успях! Това ще те научи да не се заяждаш с грешните хора! След отварянето на фатална рана на врата на Джаки, тя се претърколи, прекратявайки засилката от скока си. Беше се приземила дочно до Такуми, когато той рязко бе окован. Хъх? Таки? Обърна се към него и онемя. Гледката, която видя я стъписа на място, а именно посичанията на торса му.



Chainsaw Man OST - 23 - Run


Sunny: Таки? Тя видя кръвта на любимия си и замръзна на място. Гледаше го как го боли от раната и колкото и усилия да пологаше, не можеше да се усвободи от оковите. В следващия момент Такуми беше жестоко метнат към рафтовете, разбивайки всичко по пътя си. Хъх? Тя без да осъзнае бе dodge-нала летящия Такуми действайки инстинктивно. Не го беше направила нарочно, просто в мозъка ѝ все още се усмисляше факта, че Такуми е жестоко ранен. Звуците на резачките, които посичаха корема на Такуми се чуваха непрестанно в главата ѝ и се distort-ваха. Нетипично за нея в момента не беше на себе си. Един опитен хладнокръвен убиец като нея никога не би изпаднала в подобно състояние. Един убиец никога не трябва да се поддава на емоциите си. Тя знаеше отлично това правила и го спазваше безвъзвратно, но имаше едно изключение. Съни имаше свое слабо място, а именно любимия ѝ. Тя неотдавна беше признала своите чувства към него, но сякаш Такуми нямаше времето да ѝ отговори подобаващо. Той все още не беше разбрал, защо Съни е толкова обсебена от него и защо винаги повтаря, че той е спасил живота ѝ, но ако не друго двамата са чудесен екип и се разбират страхотно.
Докато Джаки преследваше останалите в магазина, сянка падна върху очите на Съни. Тя се разтрепери цялата от стискане на зъби, че чак проби устната си и текна кръв. Застреля Джаки с този поглед, изпълнен с омраза и жажда за мъст. Тя стисна тангото си и се подготви отново да влезе в боя, но с цялата тази ярост в себе си, този път няма да бъде  хладнокръвен и спокоен убиец, а точно обратното - Berserk.


Chainsawman OST - chainsaw attacks!

Докато Хина и Джаки премерваха сили, те нямаше как да не забелжат и чуят как всяка лампа една по една бива счупана сякаш от самосебе си. Темпото беше бързо и след няколко секунди единственото осветление в магазина идваше от прозорците/витрините. Дори и така светлината в магазина продължи на намаля. Сякаш навън слънцето залязваше с нереална скорост. Още няколко секунди по-късно и в магазина настана пълен мрак. За сега единствено Джаки запази малко от видимостта си, защото електрическите искри предполагам осветяваха макар и малко. В този момент нея я побиха тръпки. Тя усети изключително враждебна и убиествена аура зад гърба си и когато реши да се обърне щеше да види на метър от лицето си засилена брадва, която всеки момент щеше да се забие в черепа ѝ.
Sunny: ПОЕМИ ТОВА, ИЗЧАДИЕ ДОЛНО!!! ТОВА Е ЗА ДЕТО НАРАНИ ТАКИ!!! УМРИ!!! Съни беше взела брадва, която се продаваше в магазина. (Зн, че е хранителен магазин, ама съм виждал в Kaufland xd) Ножът ѝ не можеше да се види в никоя от ръцете ѝ. Изглежда изцяло бе преминала в берсерк мод.
* Съни беше 2 пъти по-силна физически, защото бе абсорбирала цялата светлина от лампите. (Надали това ще я направи по-силна от Джаки)
* Неусетно тя бе солидирала част от слънчевите лъчи в мини остриета, което беше довело до счупването на лампите. Остриетата се изсипаха като дъжд навсякъде из магазина и беше възможно някой да пострада. Съни стори това неволево.
* Прозорците бяха попили от енергията на Съни, което намали прозрачността им до 0%, премахвайки качеството им на прозорец.  Това доведе до пълния мрак в магазина.
На Съни ѝ се искаше нещата да не ескалират до такава степен и всичко бързо да приключи, но след като видя раните на Такуми връщане назад нямаше. Тя беше жадна за кръв...




Melon Girl: Докато ходеха в гората, те стигнаха до една част, в която всички дървета бяха почерняли, а други изгоряли. Момичето спря рязко на място, привличайки вниманително на Кенджи. Пожар... Ужасяващ пожар се надигна в дома ми. Живях в тази част от гората с моите по-малки сестри. Грижих се за тях, но... Наведе глава надолу и сълзи започнаха да изпадат от дупките на динята. К-когато се прибрах от лов пожарът вече беше се разрастнал навсякъде. Метнах се в пламъците да открия сестрите си, но не успях. Тя надигна жалното си лице нагоре и отново погледна към Кенджи. разкри лявото си рамо от намелатото си, за да му покаже изгарянията си. Това, което той можеше да види са болезнени изгаряния, които продължаваха дори до врата ѝ.. По едно време бял кичур ѝ падна върху същото това рамо, при което тя се стресна, прикри го с наметалото си и набута динята още по-навъте в главата си. Изглежда се страхуваше да покаже лицето си. С-съжалявам... Н-не трябваше да ти казвам за това...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Чет Яну 26, 2023 7:53 pm

Джаки: Поеми това, и това, и това, и това, И ТОВА И ТОВА И ТОВА И ТОВА И ТОВА И ТОВА И ТОВА!!!! Замахваше като луда към Хина през цялото време, като трудно щеше да ѝ даде възможност да нападне с меча си. Резачките ѝ непрестанно блъскаха здраво по бронята ѝ, създавайки купчина искри при всеки удар. Тя не се опитваше да разреже през нея, а да я пробие с чиста груба сила. Хина успя да намери възможност да замахне, при което Джаки блокира с двете си ръце, заклещвайки меча между резачките, чиито зъби започнаха здраво да дълбаят по острието на Хина. Деца, възрастни, няма значение! Кръвта има един и същ вкус!

Такуми: Ъгх...! След като бе хвърлен от оковите, той се подпря на единият от рафтовете и се изправи, като погледна към раната си. Хах...Усмихна се леко, като изкашля кръв. Това..не е чак толкова зле...сега имам кръв, която мога да използвам...Тъй като раната му бе голяма обаче, той щеше да страда от кръвозагуба ако не я излекува по някакъв начин. Погледът му вече започна да се замъглява, а пулсът му да се увеличава. Shit...тялото ми не харесва това..трябва да издържа..само малко..

Джаки: Докато се разправяше с Хина, светлините внезапно изгаснаха заради умението на Съни, което я накара да отскочи назад и да остъпи. Преди да се осъзнае, тя усети бързо идващото момиче, което я нападна с брадва. Джаки имаше бързи реакции особено заради електричеството ,което boost-ваше моторът вътре в тялото ѝ, превръщайки тялото ѝ в резачка. Тя кръстоса ръцете си и посрещна Съни, като ѝ се усмихна щом успя да я види. Baaaaaaaaaaaaaaaaaka! Не можеш да ме биеш на моята игра...! Щеше много рязко да разтвори ръцете си в опит да среже брадвата на две и да нападне Съни докато беше близко и можеше да я види.

Chazz: По дяволите, твърде тъмно е...! Или пък..Единственият му ориентир в магазина бяха крилете на Хина, които имаха малко светлина в тях. Това ,както и непрестанният шум идващ от резачките на Джаки. Реагира бързо , като метна една от картите си в тяхната посока. Nova..!

От картата, която Chazz метна, излезе дух, който останалите обаче нямаше да видят, нито да усетят. Беше дух, черен като нощта, което много добре се вписа в обстановката в момента. Единственото му умение беше да може да приема чужд външен вид, като той използва това умение на Хина и веднага застана в близост до истинската Хина, разпервайки криле така, че Джаки да види светлината, която идваше от тях с цел да я обърка. Тя веднага обърна поглед към новодошлата Хина и се обърка, тъй като вече имаше два източника на светлина в магазина.


Kenji: Видя почернелите дървета, като му стана ясно, че тук е имало пожар. След като изслуша историята на малкото момиче, той се сети за подобен момент от неговото минало. Съжалявам да го чуя, малката. Знам, че е трудно да се разделиш с член на семейството ти...особено на такава малка възраст. Аз също се разделих с моето дете, защото не искам да води животът, който водя аз. Аз убивам хора, за да получавам пари. И да мога да си купувам с тях сандвичи. Това не е много добър начин на живот. Ако детето ми се превърне в убиец, то нека убива за друга цел, а не прехрана. Но за жалост, само в това ме бива. Усмихна се леко. Няма проблем. Радвам се, че ми сподели за това. Поне по едно нещо си приличаме.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Чет Яну 26, 2023 8:35 pm

Melon Girl: Приличаме си? Очите ѝ светнаха видимо, когато чу думите на Кенджи. Хей, господине, вие няма как да сте лош човек, нали така? Сигурна съм, че ако наистина сте убили някого то си имате много добра причина. Аз също съм така ^^ Макар и с мъка на сърце, аз съм залавяла и убивала животни, за да мога да изхраня малките ми сестрички. Това със сигурност беше необичайна реакция за малко момиче. Кенджи току що ѝ сподели, че е наемен убиец, но тя сякаш или не му вярваше или не можеше да усмисли какво има в предвид. Моето име е Нами!  ^^ Хехе! Как се казвате вие, господине?! Как се казва и детето ви?!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Нед Яну 29, 2023 11:19 pm

Хина: Малко след като светлината от магазина изчезна, Хина сякаш напълно блокира. Тя дори не реагира на духа на Chazz, който даже беше приел нейният лик. Вместо това, тя сякаш беше обзета от неописуем ужас, такъв който тя дори не можеше да проумее напълно. Тя усещаше, че нещо беше силно нередно. Дотолкова, че сърцето в гърдите и да бие като тъпан. Но никой друг нямаше дори как да предположи какво се случваше с нея. За разлика от останалите, тя чуваше шепоти в тъмнината, познати гласове и познати езици. Виждаше добре позната безформена фигура, която сякаш бе много по-тъмна от околностите. Тя беше виждала тази фигура само веднъж в живота си преди, и този един сблъсък беше достатъчен да остави белег върху Хина завинаги. Хина започна да хипервентилира, като падна на колене на земята, а по лицето и се стече студена пот.

Саки: Тя леко поклати глава да се освести малко. Тези мисли не трябваше да минават през главата и. Тези хора не бяха нейни врагове, даже се надяваше да бъдат бъдещи съюзници. Бъдещо семейство, макар и никой от тях все още да не знаеше причината. Дори в тъмнината, тя забеляза, че нещо не беше наред с Хина, което още повече и помогна да вземе решение в тази ситуация и да стане сериозна. Тя реши да се възползва от тъмнината, като сякаш присъствието и изчезна напълно.

Изведнъж, от нищото, отвсякъде започна да се чува как Саки си тананикаше детска песничка (забавена на около 0,75 от оригинала), като тя дори не се стараеше да я пее кой знае колко добре, и заради алтовия и глас звучеше доста creepy. В светът, от който идваха, Kyoto е японската част на Beacon, където властва якуза. Песничката представляваше лесен начин на децата да запомнят пресечките на главната улица, и беше популярна песен за игра с топка mari (temari).
Maru-Take-Ebisu Ni Oshi-Oike... Чу се звук на малко звънче как сякаш удари пода, като малките топчици, с които принципно децата си играха. Ane-San Rokkaku Tako-Nisshiki... Топката се чу от дясната страна на Джаки. Shi-Aya Bu-Taka Matsu-Man-Gojou... Гласът и се чу точно пред Джаки, където бяха хина и духът на Chazz. Миг след това обаче... Setta, Chara-Chara, Uo-no-Tana. Това се чу точно до ухото на Джаки, като в същия момент, тя сякаш буквално излезе от тъмнината от противоположната страна на Джаки, замахвайки с катаната си.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Вто Яну 31, 2023 7:39 pm

Sunny: Резачките на Джаки с лекота разрязаха брадвата, идваща към нея. Сега когато нямаше оръжие, най-очевидния ход на Съни, разбира се, бе да отстъпи, и Джаки знаейки това си позволи да се обърне отново към Хина. Намесата на втора Хина щеше да ѝ привлече вниманието(описано в коментара на Тонката) и навярно да реши да се сбие с тях, ала тя не разполагаше с лукса да избира. Това го осъзна веднага щом видя малката Съни да лети с лице напред към нея. Сякаш идваше да я целуне. Това е за дето посегна на Такуми! УМРИ!!! По-рано момент преди замаха си с резачките, Джаки бе видяла Съни да прикляка, избягвайки смъртоностната атака в замяна на брадвата си. Докато беше клекнала тя се приготвяше да отскочи назад или поне така щеше да предположи Драки. В действителност, Съни се изстреля напред право към врага, минавайки на сантиметри изпод резачките. Дори и така какво щеше да направи Съни невъоражена? Да убие противника си със целувки? Може би това щеше да си помисли Джаки, но щом се загледа в устата на Съни щеше да разбере, че истината е далеч по-страшна. Точно така! Отне ти време да забележиш, кучко! Съни в момента не можеше да говори, защото беше захванала здраво със зъби ножа си. Той чак сега загуби невидимите си качества, разкривайки се на половин метър пред Джаки. Ала истината е, че в колкото и опасно положение да се намираше Джаки, Съни беше на същото дередже. Всичко или нищо - това сигнализираха действията ѝ. Съни се бе открила и много лесно можеше да загуби живота си или някой крайник, но това не изглеждаше да я засяга. Тя сякаш не се страхуваше за живота си all in-вайки изцяло врага. (Атаката ѝ предполагам се time-ва с тази на Саки)

Ost:

Малко по-рано...
От известно време момче и момиче стояха на покрива на магазина.
Хмм, това ли е човекът, когото търсим? Беше фиксирала поглед върху The Prodigy от няколко минути. Опитваше се да дочуе разговора му по телефона с Кен. Малко по-късно забеляза и Джаки, която метна граната в магазина и влезна със съмнителна резачка в него. Кенджи и Джаки? Kакво мислиш, G? Знаем ли кои са тези хора? Обърна се назад към момчето, което си подостряше ножа в седнало положение. Неговият прякор бе G (Джи).
G: Изправи се като застана до момичето на ръба на магазина. Хмм, никога не съм ги чувал. Надали са важни.
- Хмм, а мъжът в колата? Изглежда, че той е шефа им. - Продължи момичето с въпросите, макар че на нея ѝ беше все тая. Дали приятеля ѝ ще ги нападне или не, тя нямаше претенции. Щеше да го последва във всяка битка, защото вярваше на преценката му.
G: Хмм, той ми изглежда познат. Хей Габи... Укокори очи. Този мъж.. сякаш съм го виждал някъде. По телевизията? В списание? На изборите за президент? ААХ!! Не мога да се сетя! Хвана се разгневено за глава, но бързо му мина. Както и да е.. Сигурно е поредната отрепка. Шеф на отрепки, това е той. Вдигна ръката си, в която държеше вестник, отворен на снимката на един определен бизнесмен. Това е човекът, който ни трябва. Знаем, че е в този град, трябва само да го намерим...
Gabi: Момичето не се сдържа да попита: И да го убием! Намираме го и го убиваме, нали така?!
G: Не, глупачке. Посегна да я удари, но вместо това ѝ вдигна качулката насила, закривайки очите ѝ. Направи го като безобидна закачка. Не можеш сами го да убием, добре знаеш това. Открием ли го, веднага звънним на шефа, ясно ли е? Ако не друго, той поне трябва да присъства на смъртта му. Мисля, че поне това му дължа, след като ми дава този шанс да си отмъстя. Стисна здраво юмрука си. Списъкът с хора, целящи смъртта на Азами, сякаш всеки ден растеше. Изглежда че G бе от тези хора. Дори ако не изпълняваше заповедите на шефа си, той пак щеше да е по потети на бизнесмена. Габи обаче бе различна.
Gabi: Еех, скучно.. Хубу тогава, а какво ще правим с тази откачалница вътре? Изглежда обира магазина. Ще ѝ позволим ли?
G: Хмм.. Замисли се, като постави ръката на брадичката си. Няма смисъл да си създаваме излишни врагове., ала нямам намерение да ѝ оставя парите от касата, хехе. Ще се възползваме от врявата вътре, какво ще кажеш, Габинка? ^^ Също така...

До кога ще носиш тази маска? Навън е 30 градуса. Разкарай я!


Gabi:
G:


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Вто Авг 01, 2023 4:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Чет Фев 02, 2023 2:56 pm


Chainsaw Man OST: Edge of Chainsaw (Main Theme) | EPIC VERSION

Джаки: Джаки не обърна внимание на песничката на Саки, главно заради адски силно бучащите резачки, които постоянно размахваше. Двигателят вътре в нея беше наелектризиран до такава степен, че караше веригата да се движи 2 пъти повече от колкото обикновено можеше. Вниманието ѝ беше привлечено от Nova, като заради това Саки успешно успя да я уцели с катаната си и да ѝ направи голяма рана. Кх..! Отстъпи малко назад, като погледна ядосано към Саки. Миг след това, тя усети, че Съни не се опита да избяга, а даже се опита да я нападне. За нейно съжаление, обаче, когато Джаки беше ранена, тя ставаше все по - съзнателна. Усещаше когато имаше някой до нея дори и да беше тъмно. Това дори беше в нейн плюс в момента, защото сетивата ѝ бяха изострени. Колкото повече тя е на ръба на смъртта, толкова по - опасна ставаше. Нарочно оставяше големите рани, които ѝ нанасяха останалите да кървят. Тя се изсмя миг преди Съни да я посече с ножа си, като тя буквално вече беше пред нея и можеше да види лудата ѝ усмивка. От кръста на Джаки излезе същата окова, която успя да окове Такуми и я хвана за врата, спирайки атаката ѝ, след което я заби в един от рафтовете. Джаки продължи да мята наляво-надясно оковата със Съни, за да се погрижи да ѝ нанесе достатъчно щети, че да не мърда повече. Поеми ТОВА, БЛОНДИИИИИИ!!! Мразя блондинки...заради такива като вас нямах гадже в гимназията..!!

Това, което Джаки не очакваше обаче бе някой да среже оковата ѝ преди тя да може да нанесе решителен удар на Съни. Внезапно, Такуми изкочи встрани от нея и дашна през центъра на оковата, посичайки я с кърваво острие, което излизаше от ръката му. Острието бе с формата на полумесец, но в мига, в който сряза оковата и освободи Съни, той погледна право към Джаки със своите очи на убиец.

The hunt is on...

Изричайки тези думи, Такуми се затича бясно към Джаки и започна да си разменя посичания с нея. Той обаче бе наясно, че уменията му на hunter в тази възраст не бяха много развити, но въпреки това, сетивата му си останаха все същите. Остриетата му се сблъскваха с резачките ѝ, и никой не отстъпваше на другия. Беше брутален сблъсък между двама много подобни индивиди, които желаеха само да пролеят кръвта на другия. По едно време, остриетата му от полумесеци се превърхана в мечове и битката им заприлича на тази сцена (до 2:23), но за разлика от сцената, тук Такуми бива изблъскан накрая, като Джаки успява да го надвие в тази битка на чиста груба сила. Резачките ѝ много трудно биха били надвити в такава ситуация, като тя успешно преряза  остриетата на Такуми, които се пръснаха подобно на стъкло. Той бе изблъскан и се разби в няколко рафта надалеч от останалите, но набави достатъчно време на всички да контраатакуват.

Chazz: Изтича бързо до Хина, като се опита да я надигне. Хинааа...по дяволите, не е времето да се разсейваш...! Какво стана с "ще предпазя децата"...?!


Kenji: Засмя се леко щом чу въпросът ѝ. Намираше го за доста забавен поради някаква причина. Казвам се Кен. Но за разлика от теб, аз не убивам животни. Аз убивам хора. И причината не е много добра...убивам ги за пари. Което означава, че съм доста лош човек. Аз нямам някой близък, когото да изхранвам. Така че, мисля само и единствено за себе си. И не е хубаво да кръжиш около мен заради това. Много хора ме искат мъртъв..и честно казано, ги разбирам. И аз на тяхно място щях да искам някой като мен мъртъв. Относно сина ми..не знам. Не знам как се казва. Майка му е тази, която му е дала име. Виждал съм го, но..не съм прекарвал никакво време с него. Така е най - добре и за двама ни.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Чет Фев 02, 2023 4:53 pm


To Surpass the Fear of Murder | Mirai Nikki OST Vol. 1


Джаки успешно оковава Съни, тъй като се намираше буквално на сантиметри от нея. Без изобщо да получи шанс да се освободи, момичето бе заблъскано в рафтовете толкова силно, че всичко по тях изпопада, включително буркани с кисели краставички. Течността оттях се изливаше и до няколко секунди подът щеше да бъде твърде хлъзгав за да се води адекватна битка. След последният сблъсък на Съни тя удари главата си достатъчно силно, че се зашемети и за момент изгуби съзнание. Светлината се върна в магазина, защото умението на Съни се деактивира. Раненото момиче отвори леко очи, виждайки епичната битка между Такуми и Джаки. 

Sunny: У-убий я, Таки. У-убий тази кучка... За нейно съжаление, Такуми изгуби битката. Хъх..? Коя е тази проклетница? От къде се взе? Как е възможно все още да е жива? Избегна моята изненадваща атака. Избегна я и втори път. Оцеля и срещу остриетата на Такуми. Хина и мистериозното момиче също не можаха да я преборят... Джаки!? Съни се сети, че Джаки изкрещя името си при буйната си поява в магазина. ДЖАКИИ!!! ЩЕ ЗАПОМНЯ ТОВА ИМЕ!!! ЪХХ!! Тя се задави и изкашля малко кръв. Ъгх! Имам счупено ребро. Ако бях в настоящето това нямаше да е проблем, ала в тази ситуация ще ме забави малко. Проклятие! Стегни се, Съни. Прави това, в което си най-добра. Мисли логично! Мисли рационално! Предпази Таки! Предпази го на всяка цена...! Отвори широко очи наблюдавайки движенията на Джаки. Това е! Джаки не е толкова непобедима, колкото изглежда! Няма начин! Тя не е избегнала нито една атака! Поемаше всичко без фатални удари и сякаш... Сякаш с всяка нова рана, тя става по-силна! Дали това е източникът ѝ на сила или нещо друго? Нещо подобно или нещо коренно различно? Не, няма смисъл да мисля за това. Най-важното остава факта, че Джаки е тежко ранена. С това темпо скоро ще припадне от загуба на кръв. Трябва единствено да ѝ нарушим темпото. Да сложим край на адреналина ѝ. Да я зашеметим. След това раните ѝ ще свършват останала част. Хаха... ДЖАКИ, ОТНОВО СЪМ В ИГРАТА!!! ВРЕМЕ Е ЗА КОНТРААТАКА!!! Тя се огледа, за да си намери тантото, но наместо това видя нещо изключително странно. Хъх? Хъх? ХЪЪЪЪХ?!!! Какво по дяволите се случва в този град?!! Това, което видя Съни щеше да привлече вниманието на всички и най-вече на Джаки. В магазина летеше голям кожен куфар. Буквално леветираше и обикалаше стаята, сякаш търсеше изхода. По едно време от него изпопадаха няколко банкноти. Хъх?! Касата! Съни се обърна към касата. Оказа се празна. Невъзможно! Летящото куфарче се оказа много пъргаво. Можеше да избегне всякакви опити да бъде хванат. До няколко секунди, то вече щеше да е напуснал магазина. В потреса си, героите едва сега щяха да чуят сирените навън. Няколко полицейски коли приближиха и рязко спряха колите си на десетина метри пред входа на магазина. Чуха се отваряне на вратите, но не и затваряне. 5ма полицай вече бяха изкарали пистолетите си и свалили предпазителите. Те ползваха вратите на колите като прикритие, докато 6тия полицай бавно започва да се приближава към входа. Смелостта му беше породена от това, че носеше бронижелетка.

Gabi: Ееееех! Обади се раздразнено от покрива, но не достатъчно силно, че полицайте да я чуят и забележат. Единствено G, който беше клекна до нея, можеше да улови това нейно недоволство. Куки? Сериозно ли? Какъв е този град бе, G? Къде се е чуло и видяло ченгетата да довтасат за броени минути. Хм, какъв е шанса предварително да са били извикани? Страхотно! Сега ще развалят цялата веселба! Ей, ей, Джииiи... Какво ще правим, G? До кога ще медитираш там на ръба? 
G: Беше седнал по турски на покрива до Джаки и се беше концентрирал със затворени очи. Тц! Малко съм зает в момента, Габи. G не искаше да ѝ отговаря, защото ще развали концентрацията си, ала знаеше, че ако не го направи тя никога нямаше да млъкне. Отвори очи за малко, като я погледна с предизвикателска усмивка. Хей, Габи, знаеш ли? Шефът ни ми позволи да убивам полицай. Нареди ми да направя всичко възможно, за да заловя този корумпиран бизнесмен. Габи, давам ти пълното разрешение да правиш каквото искаш с тях. След това той отново затвори очи, връщайки се към "медитацията си". Хех, спукана им е работата на тези полицай. Габи е неудържима, когато не я лимитирам.
Gabi: Хмммм? Хехехе! Започна да се смее зловещо под носа си. Тя свали качулката си и премахна маската си. След това около нея започнаха да се случват странни неща. Вятър задуха, който развя косите и якето ѝ. Рязко от изневиделица косата ѝ бе вързана на две странични опашки. Габи отвори уста и също толкова рязко се появи близалка там. След това надигна лявата си ръка и за един миг дълга брадва с метална глава се появи от нищото, облегната на рамото ѝ. В момента Габи изглеждаше точно така в гръб  и така в лице. G-то каза да не нападат тези в магазина, но ми даде разрешение да правя каквото си искам с ченгетата. Хехе, не се нуждая от нищо повече! Време е забавлението да започне!
(Следващият ми коментар ще последва веднага ако някои посегне на полицай или успее да хване куфарчето.)




Meanwhile в гората:
Nami: Кен? Кен! Кен, значи. Ще го запомня, обещавам, хехе! ^^ Кен, ти убиваш само лоши хора, нали така? Аз не мисля, че си лош човек. Не мисля, че мислиш само за себе си. Все пак, ти реши да ми помогнеш, хехе. ^^ Нами все още не можеше да го проумее... Ех, жалко е, че не знаеш името на сина си. Надеве глава леко затъжена за Кенджи, но веднага се опита да го ободри, но по-скоро ободряваше себе си. С-сигурна съм.... Сигурна съм, че на сина ти му е мъчно за теб! И че му липсваш! Не ме питай от къде зная, но знам! Сигурна съм! Някой ден отново ще се съберете! ЗНАМ ГО!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Чет Фев 02, 2023 6:30 pm

Хина: В момента, в който Chazz я докосна, тя инстинктивно се извъртя замахвайки с оръжието си. В същия момент обаче светлината в магазина се върна, което накара Хина да излезе от шока, в който беше изпаднала, като острието и спря на милиметри от врата на Chazz. Тя очевидно се стресна, като се дръпна от него и се изправи, тепърва осъзнавайки какво се беше случило и какво беше казал той. Съжалявам... Нямам идея какво се случи... Тя стисна оръжието си по-здраво, като погледна към Джаки, която тъкмо приключи с това да си разменя юмруци с Такуми. Да... прав си. Няма да и позволя да наранява децата повече... няма да и позволя да нарани когото и да е повече. Хина вдигна щита си. От тук ще я занимавам аз. Трябва ми само някой да се погрижи да я нокаутира, защото аз няма да мога. Хина реши в този момент, че щеше да е най-добре да се погрижи за децата по-късно. Вместо това, щом забеляза разликите в поведението на Джаки колкото повече щети поемаше, Хина прецени ще е по-добре да насочи всичките си ресурси към това да я отслаби. И разбира се, това означаваше че ще направи нещо глупаво. Крилете и светнаха малко по-ярко за момент, при което изгаснаха напълно. Тънка нишка от светлина свърза Хина и Джаки за момент, след което щетите от Джаки започнаха да се прехвърлят на Хина, като в този момент Хина чарджна към Джаки с щита за да се опита да я shield bash-не. Докато тичаше, мечът на Хина изчезна напълно. Това, което беше направила Хина, е да регистрира Джаки като приятел, макар и временно. Това означаваше, че можеше да прехвърля от щетите на Джаки върху себе си, но в замяна Хина не можеше да я нарани.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Чет Фев 02, 2023 9:00 pm


Chainsaw Man - Ending 8 Full『first death』by TK from Ling tosite sigure

Chazz: Дръпна се веднага когато Хина замахна към него, като я изгледа леко изплашено и объркано, като даже си падна на дупето от невнимание. Надигна вежда, като леко се изправи. Внимавай към кого замахваш...

Джаки: Джаки бе изненадана от действията на Хина когато усети, че тя буквално започна да я лекува. Това адски много я издразни, тъй като кръвта ѝ беше главният източник на сила. Колкото по - ранена бе, толкова по - експлозивна ставаше. И тя нямаше как да остави това да продължи. Ей, ТИ! БЕЗ HEALER-И В ПАРТИТО...!!! Бива Bash-ната, което още повече я издразни и започна буквално да стоварва цялата си ярост върху щита на Хина. Резачките ѝ щяха да се окажат проблем дори и за нея, тъй като замахваше към 5 пъти в една секунда заради яростта си. УМРИУМРИУМРИУМРИУМРИУМРИУМРИ!!!

Преди последният ѝ замах обаче, дълга струя дъвка хвана лакътя на ръцете на Джаки и я дръпна надалеч от Хина. Но кой бе източникът на тази атака? За Съни и останалите щеше да е голяма изненада да видят някой, който се бие с толкова необичайно оръжие. Това беше един от най - силните духове на Chazz, а именно неговият личен guardian - Мори. Тя привлече вниманието на Джаки и ѝ се усмихна предизвикателно, като подскачаше на място, заела бойна позиция като боксьор и я предизвика с жест.

Мори: Ей, кукло. Ела да ти покажа как да се биеш истински.
Джаки: Започна бавно да върви към нея, разкарвайки дъвката от тялото си. Ей сега ще ти ДАМ ДА СЕ РАЗБЕРЕШ И НА ТЕБ, БЛОНДИ!!!! Затича се като бясно животно към нея.
Мори: Щом се приближи до Джаки, тя направи стъпка назад и посегна директно към лицето ѝ с десен прав, който бе директно попадение, но Джаки не помръдна. Тя действаше просто като булдозер - гази всичко напред. Мори трябваше веднага да отскочи със задно салто назад, за да не бъде уцелена. Тя направи няколко подскока на ръце, след което със задно салто ритна брадичката на Джаки, изстрелвайки я във въздуха. След това тя протегна ръце напред и запрати две струи дъвки които се закрепиха за тялото ѝ и дръпна здраво, забивайки я надолу в земята в няколко рафта. Това обаче само щеше да я разгневи повече.
Джаки: Беше тотално outplay-ната от Мори в този момент, като за първи път през цялата битка, тя показа desperation в погледа си. Сякаш знаеше, че горивото ѝ изтича. Как се казваш, момиче...?
Мори: Подскачаше на едно място все едно беше fighter във fighter игра. Хъх? Мори.
Джаки: Мори, а...интересно име...точно като на града.
Мори: Това нейно изречение сякаш я накара да се замисли за секунда. Хъх..? Огледа се. Тъй като до сега беше в картата, тя не знаеше къде се намират останалите. Чакай, да не сме в Морио..?!? Градът, който основах!?
Джаки: Преди Мори да може да се огледа, Джаки вече я нападна и я посече доста опасно с едната си резачка, отваряйки ѝ голяма рана. Гонката между двете продължи, като Мори повтаряше тактиката си да я удря и да бяга, като нанасяше адски много крошета по тялото на Джаки докато тя самата не можеше да я стигне. Колкото повече Джаки хабеше гориво без да уцелва когото и да било, толкова по - бързо щяха да ѝ свършат батериите. Битката им приличаше на нещо подобно на това, като Мори постоянно нанасяше удари, а Джаки не можеше да я докопа. Щом Джаки осъзна това, тя веднага си избра нова мишена. Трябваше да уцели нещо колкото се може по - бързо, за да продължи да rampage-ва. В този миг, тя чу гласът на малко момиче...

Сузи: ХЕЕЕЕЕЕЙ! ТИ! ГРОЗНОТО МОМИЧЕ!! Изплези ѝ се, като ѝ помаха от другият край на магазина. Не можеш да ме хваааааааанеееееееееш~
Джаки: Хъх..? Изплю малко кръв. Кво каза, пишлеме такова...?! ДЖАКИ НЕ МОЖЕ ДА ТЕ ХВАНЕ, А?!? Тръгна да я гони като подивял убиец в страшен филм на ужасите.

Сузи нарочно искаше Джаки да я гони, защото бе подготвила капан заедно с Мори. Chazz беше пуснал картата на Мори от самото начало, като ѝ беше казал да се покаже след като разбере повече за опонента. Заедно със Сузи, те сформираха план как да я победят. Сузи тръгна да бяга из магазина, блъскайки всякакви рафтове на пътя на Джаки, правейки пода доста хлъзгав. Тя се шмугваше през малките пролуки на някои места, а Джаки просто ги разрязваше на две и тръгваше след нея с пълна газ. По едно време, те стигнаха до зоната с млечни продукти, като Сузи направи знак с ръка и всички млечни продукти просто връхлетяха върху Джаки, карайки я да се спъне няколкократно в тях. Дори след като се опита да се изправи, беше бая хлъзгаво за нея.

Джаки: Разби се в щандът с дини, като буквално една диня се заби на главата ѝ. Тя я сряза с резачката, но не и преди да отхапе от нея. АААААААААААААРГХ! БЯСНА СЪМ!!! Продължи да гони Сузи, без да подозира какво всъщност ставаше...

Щом стигна до последният щанд, който не бе потрошен в магазина, Сузи щеше да сигнализира на Съни да използва всичката си светлина с цел да заслепи Джаки. Щом това стане, тя ще спре на точно определено място, където Мори бе закрепила с дъвката си няколко от рафтовете и количките. Сузи накара с умението си 10 колички и 5 рафта буквално да се стоварят върху Джаки, затрупвайки я изпод тях. Мори започна да подскача край нея и да я обстрелва с дъвката си като Спайдърмен, залепвайки всички тези неща за тялото ѝ.

Джаки: ААРГХ..! Бива тотално окована, като не можеше да направи нищо. Усещаше как енергията ѝ намаляше, защото биваше лекувана. Мамицата ви...! Опитваше се да се освободи от тази импровизирана паяжина, в която бе поставена, но ръцете ѝ бяха закрепени за тялото ѝ. Последният куршум за нея щеше да бъде отново дъвката на Мори, която попадна и по веригите на резачките ѝ, които почнаха да забавят темпото заради дъвката между зъбите. Тя затвори очи обаче и освободи гневен вик, който ѝ даде нужният адреналин рязко да се изправи и да разреже през всичко, изблъсквайки Мори назад, която крепеше цялата тази конструкция.
Мори: Преди Мори да бъде изстреляна назад, тя погледна към Сузи и изстреля последната си дъвка към нея за тавана, което я накара да увисне от тавана за дъвка и да не бъде изблъскана. Сега тя имаше нещо като импровизирана лиана, за която можеше да се хване и да се залюлее за нея.
Сузи: Точно това и направи, като неочаквано реагира адски бързо и се залюля за дъвката, при което сряза скъса края, който я държеше и падна върху гърба на Джаки, захващайки се за нея.
Джаки: РАЗКАРАЙ СЕ ОТ МЕН, ПЛУЖЕК!! Усещаше, че имаше някой на гърба ѝ, като почна паникьосано да размахва ръце в опит да я пореже. На гърба на Джаки бе trigget-ът към резачката, която ръмжеше от вътре в нея и ако някой успее да уцели този trigger, резачките ѝ щяха да спрат.
Сузи: Държеше се здраво и не се пускаше, като макар и резачките да бяха близо до тялото ѝ, тя с последни сили успя да натисне trigger-а преди да бъде метната надалеч от Джаки, като тя също се разби през няколко рафта.
Джаки: Ъгх...power...is off...shit...Падна на едно коляно, като започна да диша тежко, усещайки как цялата ѝ енергия излизаше от тялото ѝ.


Kenji: Нарочно не отговори на въпроса ѝ дали убива само лоши хора, защото убиваше честно казано без да се замисля. Но на вторият ѝ коментар, вече отговори. Сигурен съм, че ще се срещнем. Само се надявам да сме в добри отношения когато това стане.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Пет Фев 03, 2023 12:16 am

Sunny: Тъй като парите от касата не ѝ бяха приоритет, тя отмести погледа си от странното летящо куфарче. Хм? Усети, че обувките ѝ подгизват. Когато погледна в краката си тя видя разлятата течност от киселите краставички. Хм, тези буркани би трябвало да са паднали, когато бях блъсната в този рафт. ХЪХ!!! Тя внимателно следеше движенията на Сузи и Мори и рязко ѝ прищряка мозъка. Ами да! Съни се досети за плана им. Хех, значи така ще я довършим. Така да бъде! В моето състояние, поне с това ще мога да помогна. Съни помогна със събарянето на продукти от рафтовете и когато получи знака тя направи своето нещо - зашемети Джаки със слънчевите си лъчи точно на време довеждайки до нейното подхлъзване там, където бе устроен капана на Сузи и Мори. СЕГА!!! (...)
Въпреки struggle-а на Джаки, бандата се справи с това да я залови. Съни застана предизвикателно пред нея. Ой, ой! К'во ти стана, кучко?! Да не би да ти свърши мощността? Какво въобще си мислеше? Да обереш магазин? Посред бял ден? В точно този град? Трябва да си побъркана! Цени повече живота си, момиче.! Можехме да те убием! Сериозно говоря! Изглежда Съни беше загубила жаждата си за кръв, след като беше ударила главата си. Вече не целеше нито да убие Джаки, нито да ѝ отмъсти по друг начин. Тя отново се върна към своето разумно Аз. След опита ѝ да вкара малко разум в главата на резачката, Съни се запъти към Такуми. Бързаше да се подсигури, че не е тежко ранен. Таки, добре ли си? Можеш ли да се изправиш? Ако не можеш да ходиш, то тогава ще те нося на конче! Трябва да се умитаме оттук! Тя се обърна с висок тон към останалите в стаята. Чухте ли, хора? Да изчезваме! Полицията всеки момент ще нахлуе в магазина! Не си мислете, че сме някакви герои, заловили обирджията. Ще ни сложат белезниците без да се замислят. В най-добрия случай ще бъдем задържани за 24 часа, но аз не разполагам с толкова време. Тя захапа леко разгневено нокъта на палеца си. Не искам да оставам нито секунда повече в този шантав град, но нямам избор. Стрелата ни изпрати тук и с Такуми трябва да използваме цялото време, с което разполагаме, за да разберем причината и ако е възможно....... Да променим бъдещето!

Куфарчето левитирайки излезна през входа на магазина и привлече внимателно на полицайте. Всички онемяха от видяното.
- Х-хей, виждате ли това, което и аз?! Боже, това ти ли си?!
- Шефе, да извикам ли подкрепление?
- Глупости! Няма нужда да занимавате колегите. Сами ще се справим с това. Погледна към първия се обадил и се засмя. Хаха, ти трябва да си новия, нали? Това куфарче е най-нормалното нещо, което ще видиш в този град. Welcome to Morioh.  Полицаят най-отпред с бронежилетката, насочи алчен поглед към куфарчето. Хех, това са пари право в моя джоб. Твърде лесно! Приготви се да отскочи, за да хване куфарчето с пари. Изглежда той беше главния на малкия им екип. Отказът му за допълнителни коли беше очевидно породен от лакомното му желание да прибере парите за себе си. Като типичен полицай в Морио, той дори за момент не се запита защо по дяволите куфарче, пълно с пачки, левитира във въздуха. Човекът видя шанс и веднага посегна да го грабне.

G: Габи, почавай! Спря приятелката си точно преди да се метне с брадвата към униформените. Усмихна се като посочи куфарчето, което вече се беше издигнало до покрива право пред очите му. Хаха, фасулска работа. Беше дори по-лесно отколкото очаквах. Никой не може да пипне моето умение, хехе. Странното поведение на куфарчето изглежда се дължеше на уменията на G. Той самоуверено веднага заключи, че вътре в магазина нито един човек не е могал да се справи с пъргавината на куфара, но истината всъщност бе, че никой избощо не се беше опитал да го хване. Куфарчето попадна в ръцете на контролиращия го без никаква съпротива. Хаха, аз съм най-добрият! Виждаш ли, Габи. За това шефа има повече доверие на мен. За това възлага важните задачи именно на мен! Самочувствието му стигаше до небесата. Промяна в плана, Габи. Умитаме се възможно най-бързо. 

Gabi: ЕЕЕХХХХХ!?! Ами ченгетата?!!! Какво за тях? Ще приключа за секунди, познаваш ме! Пусни ме долу! Беше изключително недоволна от прекъсването ѝ. Тя тъкмо беше се подготвила да нацапа дрехите си с кръвта на полицайте.

- Ей ти, там горе, веднага слез долу. От къде взехте това куфарче? След неуспешния си опит да хване куфара, шефа на полицайте го проследи с поглед и така забеляза двамата бунтари на покрива. Насочи пистолета към тях и повтори заповедта си.

G: Въздъхна. Печелиш, Габи, но няма да използваш брадвата си. Use this. Той ѝ подаде няколко дълги игли, напоени в съмнителна течност.

Gabi: Еееххх...?! Наистина искаш да ме отегчиш до смърт, Джиии.... Хубаво... Изглежда нямам кой знае какъв избор... Без особено желание, тя взе иглите и се приготви да ги използва. (...)



Nami: Виждаш ли? Дори и ти самият го знаеш! Ще се срещнете, ще видиш! Нами започва да си подскача по пътя като Annie от LoL, показвайки че вече се чувства safe в компанията на Кенджи. Нищо неподозиращото момиче се доверяваше без проблем на наемния убиец. Хей, Кен, наближаваме ли този магазин? Колко още ни остава?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Пет Фев 03, 2023 8:29 pm

Хина: След като останалите се заеха с Джаки, Хина се пльосна на земята, като си пое въздух. Цялата беше в рани заради връзката, която беше създала между себе си и Джаки, Хина се беше изморила страшно много, тъй като връзката изискваше огромна концентрация и енергия защото имаше статус на временна такава. Тя седеше на земята и дишаше тежко докато гледаше как децата сами се справиха със ситуацията по доста креативен начин. След като отпочина няколко минути, докато не се бяха оправили с Джаки, при което тя се изправи и подаде знак на децата да дойдат при нея. Надявам се приключихме с покупките? Надявам се не се случи още нещо по път, че вече наистина се бавим твърде много. ^^" Тя ги изчака, като леко ги побутна с криле към изхода, напълно игнорирайки полицаите отвън, и факта ще не бяха платили за покупките. Хмм... имам чувството, че забравям нещо... е, щом съм забравила, не е било важно.

Саки: Това, което Хина забравяше, беше Саки. И това се случи най-вече защото тя не беше сред останалите когато ги събираше. Вместо това, тя в момента стоеше до G, като гледаше към куфарчето с интерес. Пич, това е много готино куфарче, от къде си го взел? Саки... просто се беше появила там. Дори и те двамата да бяха страшно добри в това да усещат присъствия, те нямаше да разберат че Саки е там докато тя не беше проговорила. Най-странното беше, че изглеждаше искрено заинтригувана, и не изглежда да имаше желанието да се бие с тях. Впрочем, имам уговорка с приятели. Можеш ли да ме упътиш? Тя извади телефона си, но имаше проблем с това да го включи. Тц. Тъпа бракма. Кааакто и да е. Поне къде сме в момента?
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Пет Фев 03, 2023 9:27 pm

След като бандата се разправи с Джаки успешно, те бързо се прегрупираха и успяха да си отдъхнат след изтощителната битка и гонка в магазина. Щетите не бяха техен проблем, стига бързо да избягат. Chazz видя, че имаше полицаи отвънка и веднага сигнализира на другите да се готвят да избягат.

Chazz: Мамка му, куки..! Не искам да ходя на разпит и да ми губят още от времето..! Хина, ако знаеш някой добър трик за транспортация, сега ще е добро време да го използваш.
Такуми: Все още беше тежко ранен, като Мори го държеше през рамо и го подаде на Съни след битката. Благодаря ви и на двете...нека бързо се омитаме...
Мори: Въздиша, като отиде до Сузи и я метна на рамо, тъй като доста силно си беше ударила главата в последната схватка и беше в безсъзнание. Колкото по - бързо отпрашим, толкова по - добре.

Малко преди да отпрашат, обаче, изпод рафтовете, под които беше затрупана, Джаки хвана Хина за крака, като доста слабо я стискаше. Тя показа предната си част и погледна към нея, видимо излпашена.
Джаки: М-моля ви, не ме оставяйте...ще ме пратят в затвора...не искам да отивам там..! Беше грешка...чужденци сте, нали..? З-знам много неща за това място...мога да съм ви от полза...! Само не ме оставяйте да отида в затвора..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 4 Empty Re: Morioh

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите