Morioh

3 posters

Страница 8 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Сря Авг 16, 2023 10:02 pm

Хина: Може и да си прав. Но относно какво мисля аз... Кимна, като отвори хладилника, набързо избра няколко неща от него и започна да приготвя нещо за ядене с ново научените неща от Еди, евентуално смесвайки техники които тя вече знаеше. Хммм... изглежда като доста приятно градче, макар и шантаво. Хората са добри, и като изключим ситуацията вчера, е доста тихо и уютно. Както може би предполагаш, се справям доста по-добре с подобна обстановка. В Beacon дори не се вижда нощното небе. Ахах, изглежда големият град наистина не е за мен... макар и да си призная, не това очаквах щом отплавахме обратно към Тамриел. Изглежда Dragon Break-a е бил по-сериозен, отколкото предполагах... да ни прати в друг свят... Тези думи на Хина щяха да са черешката на странните неща, случващи се тук - макар и неотдавна да се бяха върнали от родината и, тя говореше така, сякаш изобщо не бяха стъпвали отново там.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Сря Авг 16, 2023 10:13 pm

Chazz: Хмммм...предполагам си права. Поне не чувам гласове на идиоти постоянно..освен вас. Погледна към картите си. Излезе навън, като се огледа и бавно отиде до пощенската кутия да види какво беше оставил пощальонът. Нищо необичайно - вестник с новините от предния ден, няколко писма, адресирани до Еди, сметки и картички от много, мнооого жени. Ама че женкар...Върна се обратно, като беше взел вестника и от чисто любопитство го разлисти. В него пишеше най - разнообразни неща, свързани с града, като водещи новини бяха серийният убиец и Princeton Corp. Е-ей..! Тук пише неща за компанията на семейството ми...!

Във вестника беше описано подробно за влиянието, което тази компания имаше в този град. Беше обявен нов строеж, който тепърва започва ремонтна дейност, а отдолу се споменаваха и част от стремежите на компанията, една от които бе да развие Морио в икономически план.

Chazz: Ядоса се. Тези негодници...! Хвърли вестника настрани. Дори в този свят се опитват да си пуснат пипалата навсякъде..а се чудех защо от както съм тук, нещо се случва с мен..сега ми е пределно ясно! Няма как да не съм напрегнат когато тези тъпанари отново въртят всичко на малкия си пръст!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Сря Авг 16, 2023 10:45 pm

Хина: Засмя се леко. Хей, хей... не трябва да говориш така. Започна да разбива яйца докато пържеше бекон. Справяше се учудващо добре с техниката, имайки предвид че преди не беше докосвала кухненски електроуреди и модерно оборудване. Тогава той излезе да вземе пощата, като думите му привлякоха вниманието на Хина. Хм? Дай да видя. Щом беше изпържила бекона, тя отиде да види. Хммм... защо не попиташ Вай? Би трябвало да знае повече за това какво се случва. Въпреки, че не знам на тези години какво знае за семейния бизнес... Тя взе захвърления вестник и го остави на кухненския плот за да чете, като продължи да готви. Щом беше готова, тя сложи храната в чиния и я занесе на масата, като взе вестника за да не спре да чете. Беше направила бъркани яйца с бекон. Надявам се е по вкуса ти... Тя седна срещу него, като продължи да чете. Проявяваше доста голям интерес към серийния убиец.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Сря Авг 16, 2023 11:03 pm


Радиото веднага се пусна, като точно по това време беше време за обедните новини, последвани от все така енергичния водещ - Селестия! Тя започна да съобщава новините от предходния ден, като непрестанно вмъкваше и по някой inspirational quote, за да може жителите на града да започнат деня си с усмивка и да са весели. Имаше адски много ентусиазъм в нея, който беше даже заразен. Тя говореше и за нещата, които Хина четеше в момента, а по радиото даже се чуваше и нейното интервю с най - големият брат на Chazz от семейството му - Slade. Той беше бизнесмен от класа, като ръководеше компанията под ръководството на баща си и я правеше виден играч в политическата ситуация в държавата. По време на интервюто си със Селестия, той разказваше за своите взаимоотношения с The Prodigy и дори президентът на държавата, като и двамата бяха негови клиенти, а той бе техен партньор в политическата среда. Извън мафията, The Prodigy бе известен като политик и бизнесмен, който бе израстнал в гетото и си бе проправил път към върха. Slade разказа за срещите си с него и намекна, че е бил видимо изненадан от това колко много е подценил някой, чийто прякор заслужено е The Prodigy....чувайки как брат му говори по радиото, Chazz се ядоса, като се изправи и смени честотата, пускайки музика, след което се върна да си доизяде яденето, което видимо доста му харесваше.


Chazz: Да бе да...ще говоря с Вай, трънки. Негодника не ме понася, както и аз него...и двамата сме изтърсаци, само че за разлика от мен, него го харесваха и искаха да наследи компанията. Смотльото обаче се интересува само от това да разработва неща на тъпия си компютър и стои като смотан weeb по цял ден в стаята си да пише програми. С него изобщо не се харесваме...

Хина можеше да прочете както и интервюто, което чу по радиото, така и новини за серийния убиец, които Селестия във вестника подробно бе описала като "смущаващи". Математиката показваше, че туризмът в Морио е намалял драстично за последните месеци, като това оказва много голямо влияние за такъв културен град, известен със своето спокойствие, но и история като първият град, създаден в Beacon. Мори излезе от картата си, като взе вестника от ръката на Хина за секунда, като ѝ го върна.

Мори: Хаха, това там съм аз! Посочи снимка , която беше в долният десен ъгъл на всяка страница. На нея бе млада жена, която много наподобяваше на Мори, но изглеждаше и доста по - възрастна. Тук съм на около 40! Можеха да ми изберат по - добра снимка...на 25 си бях яко маце! Като за кметица с малка заплата си имах доста обожатели на времето!

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Чет Авг 17, 2023 6:10 pm

Хина: Дори да говориш така... ми изглеждаше сякаш е загрижен за теб. Разбира се, може и да бъркам, но... от друга страна, това може и да е единствения ти шанс да си размениш поне няколко думи с него. Според мен е по-добре да си изясните взаимоотношенията, отколкото да живееш със съжаление, че не си успял да кажеш нещата, които си искал, когато още си имал времето да го направиш. Казвам го от личен опит. Тя слушаше новините с интерес, като през това време четеше и написаното във вестника. Хъх.... наистина имаш голямо семейство, Chazz... даже леко завиждам. Тя погледна към снимката, която Мори посочи, като се усмихна. Хей, пак изглеждаш доста добре като за годините на снимката! Чакай... Тя отново погледна снимката, след това и Мори. Това не означава ли, че в момента си жива тук...?
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Чет Авг 17, 2023 7:24 pm

Мори: Поклати глава. Ъ-ъх! Живяла съм много отдавна. По това време отдавна трябва вече да съм била простреляна в главата. Но ако има друга Мори наоколо...то тя сигурно е в друг Chazz!

Chazz: Друг Chazz...? Не ставай смешна! Има само един The Chazz! Погледна към стрелата, която носеше със себе си от своя свят, като я огледа. Но нещо ме тревожи...всички, които са се докосвали по един или друг начин до тази стрела им е писано да се срещнат...това го установихме вече...и благодарение на новите сили, които отключих с нея, мога да усетя, че в този град...Намръщи се. Има други, които са имали контакт с нея...дори и да не е от този свят, тя пак привлича към себе си всички, които е сметнала за достойна...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Чет Авг 17, 2023 7:55 pm

Хина: Ако наоколо има друг Chazz... нещата ще станат твърде объркани. Но ако можем да имаме доверие на Вай, то Chazz от този свят би трябвало да е достатъчно далеч, че да не се засечем. Щом той извади стрелата, Хина се хвана за главата. Гх... какво ми става откакто дойдохме тук... по дяволите... Опита се да скрие болката, но не и се получаваше. Това не звучи добре... но докато изглеждам така, ще привличам твърде много внимание. Никога не съм била добра в Alteration, а по-нормалните ми дрехи бяха на кораба... изглежда не мога да сменя бронята с тях с магия щом са в различни светове. Но крилете си остават проблем...
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Пет Авг 18, 2023 8:52 pm

На следващата страница, Хина и Chazz видяха статия за мъж бизнесмен, който е решил да инвестира в Морио и по-конкретно в сиропиталище. Така изглеждаше снимката му. Неговото име е Ammon Azami. В съдържанието имаше кратка автобиография за него как от шеф готвач е станал един от най-успешните бизнесмени, собственик на редица вериги ресторанти и различни други бизнеси. Споменава се, че и амбицията му да започне да строи дом за сираците идва от неговия много близък приятел и колега - Norman de Ville. Хина и Chazz веднага щяха да го познаят като мъжът от бялата лимозина. Редом с нея, обаче имаше и черна лимозина, която сякаш много добре се навързваше с черната визия на Азами. Хина можеше да си спомни, че именно от тази луксозна кола беше усетила натрапчиво присъствие, сякаш някой вътре се беше втренчил в компанията и по-точно в Съни и Такуми.
По някое време докато Хина и Chazz четяха и размишляваха за Азами, щяха да усетят, че телевизорът е спрял, без никой да го е изключвал. Ако им се стори това странно и погледнат към него, ще видят, че е бил стрелян по него. Ясно се виждаше дупка от куршум по средата на екрана, но най-странното беше, че не се бе чул абсолютно никакъв изстрел. Дори заглушител да беше използван, пак щеше да се чуе нещо, но тук не беше това случаят. А самият телевизор даже до сега си работеше и даваха Селестия за новините.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Пет Авг 18, 2023 9:34 pm

Chazz: Докато си ядеше закуската, от време на време хвърляше око и четеше във вестника заедно с Хина, като му направи впечатление, че се говори за Норман - човека, когото те срещнаха и при когото останалите отидоха. Погледна към статията, която беше написана за Азами, като се намръщи. Хмпф...има място само за един богаташ тук, смотльо...! Няма да ти позволя да ми отнемеш spotlight-a..! Ти и онзи тъпанар Норман! Дори и да не съм от този свят, АЗ ще бъда звездата, която сияе най - силно! И за мен ще се пишат неща..!

Мори: Хм..? Кой спря телеви-ех!?! Беше първата, която забеляза, че по телевизора се е стреляло, като го посочи и веднага се стресна. Ее-еееех?!? Х-хора, вижте! Н-някой е стрелял!! Огледа се наоколо, като се опита да разбере от къде е дошъл куршума. Но трябваше да го чуем!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Пет Авг 18, 2023 9:45 pm

Хина: Хммм...? Мислих, че онзи джентълмен е инициатора на това да се отвори сиропиталище... изглежда само е дал идеята, но... стига той да е директора, не би трябвало да има проблеми. Тогава тя се сети и за присъствието на втора лимузина. Може би този другия също е бил с тях... ако той е инвеститора, има логика. Тя чу как телевизора се беше изключил, като се стресна от реакцията на Мори. Хм? Какво има, Мори? Тя погледна към нея, след което и към телевизора объркано. Веднага се изправи и се огледа щом видя дупката от куршум и напуканото стъкло. Мори... съжалявам да ти го кажа, но градът ти е твърде шантав!
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Пет Авг 18, 2023 9:56 pm

Не беше минала и минутка и някой почука на входната врата три пъти. Без изобщо тримата да получат шанс да анализират ситуацията с телевизора, нова въпросителна се появи - кой чука? Suspense-ът щеше да се удвои, когато се почука още три пъти последователно и този път по-агресивно. Всички останали все още би трябвало да са в сиропиталището, така че може би е съседът? Имаше само един начин да се разбере. 
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Пет Авг 18, 2023 10:07 pm

Chazz: Хъх? Учуди се, че някой чука, сякаш никой не бе чул изстрела. Това е странно...и изведнъж някой чука на вратата...? Съмнително...може ние тук да сме глухи, но не очаквам всички отвън да са...!! Запъти се към вратата menacingly. Хина, Мори! Ще отворя вратата, вие ме прикривайте...нещо нередно се случва тук..! Запъти се да отвори вратата.
Мори: Знам, знам...не го чувам за първи път! Щеше да се скрие до едната стена, близо до вратата, готова да се намеси ако нещо се случи.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Пет Авг 18, 2023 10:41 pm

Хина: Тя също се учуди, като вдигна щита си и започна бавно да приближава вратата. Както кажеш.. само внимавай. Ако те нападнат, няма да си сдържам силите. Тя застана до вратата по начин, по който да се изпречи с щита в момента, в който забележи че човекът от другата страна нямаше добри намерения.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Пет Авг 18, 2023 11:07 pm

Chazz отвори врата и последва тишина. Той видя това, което най-малко очакваше



Devilman Crybaby OST - Who Is She?


 - абсолютно никой на вратата.
Най-много можеше да види Сузи на двора, но съдейки по действията ѝ, тя също не беше забелязала никого. Ала когато се обърне назад към близките си, той ги видя - същите силуети от снощи. Бяха двама на брой, единия опрял катана до врата на Хина, а другия пистолет на главата на Мори. Отблизо бяха още по-зловещи и мистериозни. Маските им на зъби бяха известни из света. Само членовете на най-ужасяващата терористична организация по света я носеха и всеки човек, който я зърне изживяваше ужас. Ала Chazz не беше такъв смотан бъзльо. Все пак говорим за The Chazz. Навярно и не се притесняваше за приятелите си, защото им вярваше, че са достатъчно умели да се освободят от плена. И най-вероятно наистина бяха. Ако Хина и Мори направят опит да се измъкнат, моментално двамата маскирани наместо да се опитат да убият пленика си, щяха отстъпят с един отскок назад заставайки един до друг. Сега по-открито можеше да се огледат тези invade-ъри. И двамата носеха черни дрехи в стил techwear и warcore. Лицата им бяха добре прикрити с зъбата маска, редом с шапка и качулка. Изглежда не планираха да нападат, като държаха надолу оръжията си. След кратка пауза този с пистолета се обяди със спокоен и самоуверен тон.
 - Не очаквах бадната, която сама се е справила с якузата да са банда от тийнейджъри. Нито пък да не усетите, кога проникнахме в къщата. Но нека не съдим книгата по корицата... Е, момче, къде са другите? Снощи тук беше full party. Попита Chazz.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Пет Авг 18, 2023 11:33 pm


JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable OST - Diamond is Unbreakable ~ Main Theme ~

Chazz: Всеки един нормален човек в такава ситуация би се вцепенил, че бива нападан от банда терористи, но не и The Chazz. Вместо това, той през цялото време бе запазил самообладание и имаше smug face непрестанно, сякаш беше много самоуверен и знаеше какво прави през цялото време. Когато терористите вече бяха застанали зад Хина и Мори, той скръсти ръце, знаейки, че банда откачалки като тези не представляваха заплаха за вече ветерани, изправяли се срещу какви ли не заплахи. Той дори не знаеше колко опасни бяха хората от Trash Gang, тъй като те не съществуваха в неговия свят. От това, което чух...разбрах точно две неща за теб. Погледна към този с пистолета, показвайки с пръсти V. Първо...Свали си средния пръст. Щом си знаел, че снощи сме били пълни, значи сте ни наблюдавали за продължителен период от време. И второ...Свали си и показалеца. Щом знаете, че сме пречукали якузите, сте ни проследили още от тогава. Не е и тайна, че ви видях преди да заспя.

НО НЕКА СИ ИЗЯСНИМ НЕЩО, НЕГОДНИЦИ ТАКИВА!

Казваш, че книгата не трябва да се съди по корицата?! Що за глупости! Аз ВИНАГИ СЪДЯ ПО КОРИЦАТА! The Chazz само като види някой смотльо може да прецени, че е пълна мижитурка и не става за нищо! Такива като вас попадат точно в това число - банда маскирани СМОТАНЯЦИ, които не си знаят мястото и се занимават с грешните хора! Мислиш си, че като заплашиш приятелите ми и мен, ще ти дам инфо, негодник?!? Помисли отново! Все пак...ти вече допусна една огромна грешка! Посочи го. Замеси се с The Chazz, маскарад...а човек с вкус и класа като мен не може да загуби от някой , облечен с дрехи от магазин за втора употреба!

CRAZYYYY DIAMOND!!!!!!!

Внезапно, телевизорът се възстанови сякаш не беше гръмнат, а куршума, който бе изстрелян, започна да се връща по пътя, от който беше дошъл. Това бе дело на Сузи, която гледаше действиято от прозореца отвън и беше клекнала, възползвайки се от факта, че все още беше в двора. Тя не знаеше дали нейното присъствие беше ясно на бандитите, но можеше да се възползва и да помогне на приятелите си. С умението си да контролира векторите, тя reverse-на пътя на куршума и щеше да го върне обратно към пистолета, но със същата скорост, с която бе изстрелян, което вероятно щеше да изблъска пистолета от ръцете на бандита. Веднага след това, тя щеше да влезе през прозореца и с бясна скорост докато държеше нож, да се запъти към терориста, който стоеше до Мори и да се опита да го повали, допирайки нож до гърлото му. Разкарайте се от дома ми, шибани терористи!!!!

Докато тази атака се случваше , Chazz разчиташе, че Хина с лекота щеше да се справи с мъжа до нея, като той се затича към този мъж, чийто пистолет бе изблъскан от ръцете му, като щом беше вече близо до него, щеше да извика новопридобитият си power - Crazy Diamond , чиито юмруци хвърчаха със скоростта на куршуми и щеше да го накара да замахва право към бандита. Dorarararara!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Съб Авг 19, 2023 12:05 am

Хина: Учуди се щом усети острие до гърлото си. Какво по дяволите... няма как да не съм ги усетила... какви са тези...? Въпреки това, тя не бе притеснена за случващото се - нито за своя собствен живот, нито този на Мори. Вместо това, тя даже реши да им даде малък урок, след като видя как веднага отстъпиха при първия опит двете жени да се отбраняват. Хей, хей... ако искате да изнудвате някой за информация, това е най-неефективния вариант, който можехте да измислите... Тя се изправи, като леко разпери криле. Ако наистина от толкова време ни наблюдавате, трябваше да разберете, че има нещо между мен и Chazz. И въпреки това, не предприехте нищо за дългото време, в което двамата бяхме разделени. Дори сега отстъпвате след като бяхте допрели острие до гърлото ми... Ако толкова много искате информацията... Изпука си врата. се научете да изнудвате правилно! Изневиделица, Хина се опита да shield bash-не фигурата с катаната в стената. В следващия момент тя забеляза новото умение на Chazz, като беше още по-объркана. Ъм, Chazz? Какво по дяволите се случва...?
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Съб Авг 19, 2023 1:16 am


Gurren Lagann OST Disc 1 - 10 - Nikopol

Gunman: Никого не изнудваме... Все още Отговори на Хина маскираният мъж с пистолет в ръце, след което отегчено въздъхна. Защо всички на тази възраст са толкова лекомислени? Очевидно мъжът не беше дошъл тук, за да се бие, и остана разочарован от действията на Chazz и другите. Той насочи с плавни движения дулото на пистолета към главата на Chazz и в следващият миг телевизорът бе поправен и куршум излезна от него изстелвайки се право към маскирания и по-точно към оръжието му. Уцели ли го с тази скорост, най-малкото щеше да избие пистолета от ръцете му, но уви това не се случи. Мъжът сякаш очакваше куршумът да го налети и се готвеше да го посрещне с пистолета си. За изненада на Chazz и Сузи, куршумът рязко спря на сантиметри от дулото на пистолета и започна да се върти на другата посока. Миг след това, той отново бе изстрелян обратно към телевизора, който отново остана счупен. Даже проби дупка на абсолютно същото място. Обяснение за този феномен нямаше време да се търси, защото сражението продължи. Хм, кой би предположил, че хлапета като вас разполагат с толкова полезни свръх умения. Мъжът говореше сякаш вече беше разкрил как работи умението на Stand-а му. Стига игрички.. X3, смяна! Извика на другия маскиран, след което с един отскок двамата се смениха и сега меченосецът трябваше да отбранява punch barage-ът на Crazy Diamond. 

Swordsman: Тц! Тъй като го играеше само в защита, задачата му ставаше по-трудна. Юмруците, които хвърчаха бързи като скоростта са истинско предизвикателство за обикновения човек. Ала никой от TRASH GANG не беше обикновен. Complete Body Control: 100%. Достигане на пълният потенциал на човешкото тяло. Бели светкавици започнаха да преминават по цялото тяло на X3, които сякаш забързаха движенията и рефлексите му многобройно пъти. Умело блокираше всеки следващ юмрук с меча си, без да контраатакува и без дори да се slide-ва назад. Доста досаден Stand имаш, хлапе. Току що разкри, че той знае за Stand-овете, което поне малко щеше да накара Chazz да го вземе на сериозно. Укроти топката. Единствата причина главата все още да е на рамената ти е защото не съм дошъл за това. 

През това време, мъжът с пистолетът избягваше с отскоци назад и встрани атаките на Хина. Не беше твърде трудно, защото тя не му се нахвърляше тъй бясно като Chazz, но и пък защото мъжът си беше доста пъргав. Всъщност даже не беше пъргавина това. Мъжът сякаш прочиташе всяка една атака на Хина и предварително беше готов за нея. Разбира се, дали Хина се е опитала един път да го shield bash-не или много пъти зависи изцяло от идния коментар, но лесно щеше да стигне до заключението, че лесно няма да хване противника си. Не сме дошли тук, за да се бием, нито да ви откраднем нещо. Реакцията ви е оправдана имайки в предвид нахлуването ни, но можете да спрете дотук. Нищо няма да излезе от излишни сражения. Нека пробваме с думи?

По едно време задуха вятър в помещението. Всички прозорци сякаш бяха отворени и пердетата се вееха навътре. Никога в стаята не е било толкова ветровито до сега. Едва ли някой би залезал това точно сега, но три от прозорците в къщата бяха счупени, от където идваше това течение.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Съб Авг 19, 2023 10:00 am

Chazz: Щом видя, че действията на Сузи бяха сякаш revert-нати, той се учуди, но продължи да напада мечоносеца. Ама че негодници...!! Където и да отида, все при мен се насочват..този много добре може да блокира атаките ми, а другият пък е прекалено бърз...тш! Със знак с ръка каза на приятелите си да се успокоят малко, като застана пред тях, с поглед насочен към бандитите.

Сузи: Спря се до Chazz, като държеше с обратен захват ножа си и беше леко приклекнала, готова да се метне по всяко време. Chazz! Не знам как работи неговото умение, но или може да връща времето назад, или може да нулира изцяло действията ни...или нещо съвсем различно, което дори не мога да възприема..куршумът, който върнах, трябваше да го улучи..

Мори: Намръщи се, като застана до тях и си изпука кокалчетата. При следващото ви провинение, ще се разправяте с мен, негодници.

Chazz: Сериозно...? Мислиш, че с думи ще можем да се разберем..? До колкото разбрах, ти искаш информация къде са отишли бандата тъпанари...за малоумен ли ме мислиш, че ще ти кажа?!?!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Съб Авг 19, 2023 10:38 am

Хина: Беше направила shield bash само веднъж. За разлика от Chazz, който не спря да атакува дори за момент, Хина веднага мина на дефанзива, като вдигна щита си и сложи ръка на меча си, като предупреждение че е готова да се бие ако се стигне до това. Изглежда не искаше да подценява опонентите, особено след като беше видяла на какво са способни. Ако наистина искахте да се справите с думи... не мислите ли, че имаше друг подход? Не да влизате с взлом и да ни заплашвате. Тогава тя усети вятъра и забеляза прозорците. Тези наистина не ми харесват... Каква е причината да ви имаме доверие след всичко това?
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Съб Авг 19, 2023 11:25 am

Gunman: Не отместваше поглед от Хина в случай, че отново тръгне с щита напред към него. Междувремено ѝ отговори на въпроса. Така е. Щом сме дошли само да говорим, по-логично щеше да бъде да не нахлуваме по този начин. Обаче.. Усмихна се. ако бяхме действали така, нямаше да видим тези интересни умения. Погледна към Chazz и Сузи. Изглежда визираше способностите на Crazy Diamond и Сузи. Той отново направи намек, че вече ги е разгадал напълно.


Swordsman: Прибра меча си и разтегна врата си. Сякаш изобщо не му пукаше, че в момента беше изцяло уязвим на атаки. Не е минавало ден, в който да не съм се бил с нокти и зъби до последно. Ден, в който да не съм убивал или да не са ме ранявали. Шефе, дай ми малко почивка. Също така за к'во са ни тея маски? Навън е ебати жегата. Ще се сваря направо. Мъжът започна да се съблича, докато не остана гол до кръста. Това включваше шапката и качулката му, като по този начин разкри голяма част от лицето си. Най-нахално си метна потните дрехи на пода без изобщо дори да пука, че е тук на гости. Продължи да се разтяга, което позволи на другите да видят стотиците белези навсякъде по тялото му. Изглеждаше като истински мъченик. Тялото на Guts от Berserk имаше по-малко белези. Цялата горна част на гърба му беше изрисувана с някаква странна татуировка. Мъжът в момента изглеждаше точно така:

Мъжът:

Gunman: Постави ръка на лицето си facepalm-вайки се, но не с отегчение, а с усмивка, която говореше: "Бях забравил, че той си е такъв." (Не, че можеше да му се види усмивката от маската опа) Казах ти никога да не разваляш прикритието си, глупаво.. Е, поне все още си с маската. Надали тук някой може да те познае. Върна погледа си на Хина и останалите. Не сме тук да ви изнудваме за информация. Попитах къде са останалите, защото ми се щеше и с тях да поговоря, но няма значение. Така може би е по-добре. Бих искал да избегна сражение с Еди. Якузите. Върна се на темата. Доста щети им нанесохте. Добра работа сте свършили като за група деца. Впечатлен съм. Изглежда имаме общ враг. И не само якузите, Chazz, говоря и за една конкретна компания... Тази на семейство ... Princeton.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Съб Авг 19, 2023 11:50 am


Steins;Gate OST - Observer

Chazz: Гледаше с отвращение към двамата бандити пред него, още повече когато Х3 реши да се съблече и да се разкрие, без дори да му пука, че някой може да го познае. За щастие, никой тук не го познаваше..или поне той така си мислеше. Ей, грозник! Хвърляй си дрехите у вас, тук не си на гости, смотаняк!!! А и я се погледни, раздрали са те като дръскалка за котка! Отвращавам се като те гледам!! Погледна обаче към Gunman-a , който му привлече вниманието когато спомена семейството му. Хъх...? Разбирам...не ти допадат братята ми. Well, too bad. Знам неща, които ти не знаеш за тях. И от сега ти казвам, че ако ги направиш твой враг, те веднага ще те елиминират...теб и твоята банда от свръхчовеци, която имаш. Навярно разбирам защо те е шубе да ни нападнеш..ако Еди се върне и види, че сме гътнали, спукана ти е работата! Братята ми работят на същия принцип, но...когато ги направиш твой враг, цялата държава се обръща срещу теб. Те контролират всичко..всеки един аспект от развитието на Beacon минава през тях! Онзи магазин ето там отсреща? Има огромен шанс тяхната компания да спонсорира тази компания, която е отворила магазина. Разбираш ли на къде бия? Всичко минава през тях! Дори и смотаните ти дрехи, които си си купил от магазин за втора употреба!

Хина щеше да забележи, че тестето на Chazz в момента светеше ярко и ново присъствие щеше да се усети от него. Внезапно, нова карта сякаш се появи от нищото! Духчетата на The Chazz сигурно щяха в момента да се стреснат и да са в пълен терор щом видят новодошлият, като вътре в тестето му веднага щяха да се съберат около гостенина и да започнат да го разпитват кой е. Но бързо щяха да усетят, че от него се усещаше добронамереност, а не враждебност..защото този дух имаше същата енергия, същото присъствие като това на Хина...

Вътре в inner world-a на Chazz, където бяха съзнанията на всички негови духчета:
Мори: Макар и тя да беше извън картата си, тя усещаше какво става тук и съзнанието ѝ бързо се върна тук. Ей, какво става..?!
Ojama Yellow: Waaaaaah! Имаме нов дух!
Ojama Green & Black: Нов дух, нов дух!
Reiha: Ей, ей..успокойте се малко! Изглежда новото духче беше в безсъзнание, но всеки момент щеше да отвори очи. Той клекна до него, като го огледа. Този дух...усещам нещо много странно от него...Погледна към Хина. Усещам теб!
Darkchain: Не ми казвай...това, което си мисля ли е...?!
Мори: Скръсти ръце, като поразбута духчето. Ей! Събуди се...! Имаме много въпроси към теб!!

The spirit in question:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Съб Авг 19, 2023 12:26 pm

Хина: Въздъхна щом видя какви ги върши Swordsman, като леко смъкна щита си. Божке... липсата на каквито и да е маниери. Дори и да е сигурен че не знаем кой е, вече имаме повече информация за него. Както и да го погледна, не е добра идея да го прави, особено щом "шефът" му е казал че не трябва... ама че странен човек. В следващия момент тя забеляза тестето, но не беше напълно сигурна какво се случва. Хм..? Хей, какво се случва...? Усещате мен...? Аз съм си тук... я не говорете глупости... наистина не знам какво ви е прихванало. Реши да се поразсее малко, като погледна към Gunman и вдигна рамене. Ако става дума за това... не мисля че е нещо, с което аз мога да съм от помощ.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Съб Авг 19, 2023 1:13 pm

Нодовошлото духче се казваше Шизука и беше в бойния кит на Chazz от тази Вселена. Нещо повече, Шизука беше един от най-близките му приятели, както Хина е на този Chazz в стаята. От нейна гледна точка тя просто е била призована от неговия си Chazz. Шизука беше на колене и се протягаше и прозяваше, сякаш до сега е спала. След като потърка очите си, тя с леко небрежно отворена уста огледа духчетата, които се бяха насърбрали около нея. Добро утро, Оджами. Добро утро Мори. Добро утро и на теб Рейха. Беше следобяд, но тя се държеше все едно е 7 часът сутринта. Изправи се и погледна към Chazz. Умирам от жега, Chazz. Да не би да сме стигнали пустинята най-после? Тя беше твърде сънлива все още и не беше забелязала никой друг от стаята.

Gunman: Гледаше с широко отворени очи новодошлата. Ако до сега изглеждаше, че за секунда може отлично да прочете всяка ситуация, този път сякаш не беше така. В очите му можеше да се прочете, че и той е объркан също колкото останалите. Странно.. Изглежда информацията ми за теб е грешна, Chazz. Това до сега никога не се е случвало. Ще трябва да сменя информатора си. Все едно ми е дал инфо за друг Chazz.. Той паузира разговора, за да се обърне внимание на новодошлата.

Swordsman: През това време той си правеше каквото искаше. Разхождаше се в стаята и изяждаше остатъците от чиниите на масата. След това се наведе под мивката и започна да пие директно от чешмата. На такива големи глътки пиеше, че направо щеше да им изпие цялата вода. Накрая седна на дивана, вдигна единия крак на другия, взе вече отворения вестник и започна да го разлиства. Пичът буквално все едно си беше вкъщи.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Съб Авг 19, 2023 1:26 pm

Chazz: Затова ви казвам...няма смисъл да се занимавате с братята ми. Повярвайте, аз се опитах да ги разкарам...но те винаги се връщат. Бих казал, че са враг, който е непобедим. Дори и да намерите начин да ги свалите от власт, други, същите като тях, ще дойдат на тяхно място. Просто няма смисъл...Погледна изневиделица към новодошлия дух, като надигна вежда и направи крачка назад. Хина, коя по дяволите е тази...?

Мори: Зае бойна позиция, като погледна Шизука. Ей, ти...!! Идентифицирай се веднага ако не искаш юмрук да се залепи за лицето ти!!

Chazz: Какво по...Погледна към тестето си и извади една от картите, която сияеше. Шизука...? Аз нямам такъв дух...тогава как, по дяволите, се е озовал в тестето ми...? И да не би тя да познава всички останали?! Ей, Мори! Тази ти каза името! Коя е?!?
Мори: Не знам, шефе! За първи път я виждам!
Chazz: Какво се случва в този ненормален град, да му се невиди?!?!?!?!?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Съб Авг 19, 2023 1:44 pm

Хина: От къде трябва да знам аз, Chazz?! Ти си този с духчетата, не аз! Още повече, че само мен не е назовавала по име! Тя също погледна Шизука, като не беше много радостна от случващото се, и скръсти ръце. Коя си ти, и какво правиш тук?
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 8 Empty Re: Morioh

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите