Morioh

3 posters

Страница 5 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Пет Фев 03, 2023 10:51 pm

Хина: Ахах, разбира се, имам добър трик за транспорт! Тя се замисли за момент. Всъщност, задраскай това, твърде много сте. Всъщност... Тори ни чака, мога да ви изпратя при нея. Щом усети нещо да се закачи за крака и, тя погледна натам. Щом видя, че е Джаки, погледът и стана студен. Изглежда вече познаваме тукашни. Още повече, ще е най-добре ако отидеш там. Казвам го от личен опит. Щом осъзнаваш, че направеното не е правилно, там ще имаш времето напълно да осъзнаеш действията си. Щом го направиш, надявам се да не повториш същото отново. Тя отиде до Такуми и Sunny, като им се усмихна. Sunny, нещо против да поема Такуми по пътя обратно? Раните му са твърде тежки че да няма усложнения при алтернативни методи на транспорт. Обещавам, че ще го донеса по-здрав, отколкото беше преди. Тя каза всичко това на Sunny, защото беше забелязала колко загрижена беше за Такуми. Знаеше, че дори да говори само с него, Хина нямаше да може да направи каквото и да е заради притесненията на момичето.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Пет Фев 03, 2023 11:09 pm

Мори: Дочу техният разговор, като отиде до Джаки и клекна до нея. Кажи ми...защо..? Защо би посегнала на невинни? За пари..?
Джаки: Тш...на 19 съм..разбира се, че ще им посегна заради пари..нямам друг начин да получа пари...
Мори: Не мисля, че казваш цялата истина..ако беше така, щеше да тръгнеш да бягаш много по - рано, а не да се биеш.
Джаки: Какво знаеш ти, Мори..? Знаеш ли какво е да си сирак..? Знаеш ли какво е да не си била на училище..?! Погледна към Sunny. Излъгах..не съм била в гимназията..мога да чета, но ми е трудно да пиша...просто исках нормално детство! И с тези пари...щях да имам такова..!
Мори: Погледна я леко натъжено. С пари няма как да получиш това...
Джаки: Нищо не разбираш...! С пари всичко мога да имам...единственият ми приятел Кен ми каза това...! С тези пари, щях да си купя раница и учебници и докато Кен ходи на работа, аз щях да уча..нямаше да се налага да убиваме повече хора и да крадем..! И всичко щеше да е хубаво..!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Съб Фев 04, 2023 12:14 am

G: ААХ! Ти пък откъде се взе?! Подскочи след като чу гласа на непознато момиче до себе си. Обърна се към Саки и изкара ножа си. Какво пък те интересува куфарчето?! Не е твоя работа! Габи, дръж! G го подаде на приятелката си, където бе в по-сигурни ръце. Никой не можеше да отнеме нещо, което принадлежи на Габи или поне те бяха уверени в това. G свали ножа си, но не го прибра. Опита се да подходи към Саки без вражда ако е възможно. В Морио сме, да не би да си се изгубила? Какво по дяволите правиш на този покрив, така или иначе?
Gabi: След като си свърши работата с иглите, каквато и да беше тя, взе куфарчето и погледна с развълнувана усмивка към Саки.  Хей! Готини превръзки! Какво ти се е случило, че се правиш на мумия?

На пръв поглед полицайте също игнорираха Хина. Те нито направиха труда да влезнат в магазина и да поемат случая, нито тръгнаха към куфарчето. Нещо намирисваше. 

Sunny: Ще я взезем с нас! Рязките категорични думи се чуха навсякъде в магазина. Съни отиде до Джаки и ѝ подаде ръка да се изправи. Не ме разбирай погрешно. Имаме цяла турба с въпроси към теб. Ще е глупаво просто да те оставя на произвола. Е, какво избираш? Да дойдеш с нас или да те затворят в килия? Съни продължавшае да действа все по-нестандартно за себе си и Такуми най-вече щеше да забелезва това. Не само че прояви милост към човек, дръзнал да нарани любимия ѝ, ала сега дори му предлага помощ. Едновременно с това се виждаше, че изпитва и симпатии към Сузи и Хина. Изключително рядко се случваше Съни да се довери на някого. За нея Такуми и NEMESIS бяха света ѝ. Докато гледа с ръка подадена надолу към Джаки, тя измърмоти нещо, което само двете можеха да чуят. И да, знам какво е да си сирак... Така Съни отговори на въпроса ѝ от по-рано наместо Мори.
След като мине отговора на Джаки, Съни щеше да се обърне към Хина и да ѝ кимне. Съгласна съм. Моля те, погрижи се за Такуми! Разчитам на теб, Хина!

Момент след това полицайте нахлуха в магазина и единия оттях постави ръката си на рамото на Хина. Обаче когато тя се обърне към него щеше да се изненада. Веднага щеше да забележи забита игла в челото му. Всички полицай имаха по една такава. Ченгето изръмжа право в лицето на Хина, като слунки падаха от устата. Тогава тя го осъзна - и шестимата полицай се бяха превърнали в зомбита!

Gabi: Чу отгоре ръмженето на ченгетата и се усмихна подло. Хехе, изглежда наркотикът влезна в действие. Тя погледна към оставашите ѝ игли, които бяха напоени със съмнителна течност. Изглежда това представлява отрова, която кара хората временно да се държат като зомбита. Не мога да повярвам колко ефикасно е това! Радвам се че успяхме да откраднем още стотици като този наркотик. Хехехе....
"Да живее семейство Спаркс"

полицаят посегна с бавни движения да одере с нокти лицето на Хина.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Съб Фев 04, 2023 5:22 pm

Саки: Вдигна ръцете си, като се нацупи. Хей, нищо не съм ви направила! Нямам си идея къде е това Морио! Клара просто ми звънна и каза да се чакаме пред елхата в центъра! Тогава и светна нещо, което я накара да се огледа хубаво. Чакай малко... тук няма сняг... Господине, коя дата сме? И от коя страна на кълбото сме? Не ми казвайте, че или съм проспала половин година, или съм се загубила на другия край на света... ^^" Тя погледна към Gabi, като леко повдигна рамене. Просто липсващо око, нищо странно или необичайно.

Хина: Тя пое Такуми внимателно в ръцете си, като го придържаше здраво. В следващия момент обаче, тя усети как някой я докосва по рамото. Щом се обърна и беше посрещната от полицая, тя се дръпна встрани инстинктивно и покри Такуми с крилете си за да го предпази. Съберете се около мен, бързо! В момента тя нямаше свободни ръце, което доста я затрудняваше, И реши вместо да спори с Джаки и останалите, сега, да го остави за когато се приберат.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Съб Фев 04, 2023 5:49 pm

Мори: Веднага щом усети, че нещо не беше наред, тя протегна ръка към полицая и изпрати струя дъвка, която да го залепи чак за острещната стена. Мамка му..! Досети се, че ако този полицай се държеше по този начин, със сигурност и другите щяха да бъдат заразени като него. Тя погледна към Джаки и след секунда колебание, премахна цялата си дъвка от нея и изрита количките и рафтовете, които я бяха затрупали. Ставай..! Сега е моментът ти да ни помогнеш..!
Джаки: Беше учудена от постъпката на Съни малко по - рано, като без да се замисли щеше да приеме нейната помощ и да хване ръката ѝ, като се изправи и ѝ кимна. Беше доста изтощена, но нямаше много рани заради умението на Хина. Тя погледна към останалите полицаи, като отиде до резачката си и я хвана с две ръце. Вие бягайте...аз ще ги задържа. Поне това ви дължа.
Chazz: Беше до Хина и останалите. Луда ли си..?!
Джаки: Погледна през рамо и се усмихна широко на Chazz. Определено съм. Може да се каже , че съм най - добра в това да убивам безмозъчни трупове.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Нед Фев 05, 2023 11:57 am

Sunny: Застана до Джаки, като си беше взела още една брадва. Тя погледна към Хина и останалите. Вие въртвете. Ние ще ви настигнем. След това се обърна към Джаки. Хах, не си мисли, че тези зомбита ще те спасят от нас. Както казах имам някои въпроси за теб. След като изчистим тук ще настигнем другите, ясно ли е? Останалите зомбита също влязаха в магазина и се насочиха покуцвайки към хората. Съни стисна здраво брадвата си и се засили към единия безмозъчен. Последва дълъг замах, с който отсечи главата на първия. Съни влезна в касапник мод. От фактът, че тя уби обезглави полицая без да се замисли, човек може да се запита за моралните ѝ ценности.


G: Елха? Ква елха те гони теб бе, жена? Хахаха! Датата е 7ми юли! Един от най-горещите дни. Също така сме 2017та година. Момиче, сигурна ли си, че не си се ударила главата някъде? Думите на Саки неволево успяха да засмеят G-то макар и за малко.
Gabi: Усети, че хората долу в магазина започнаха да убиват зомбитата. Ехх, вълнуващо. Не очаквах да посегнат на невинни, още по-малко на полицай. Интересни са! Струва си да ги проследя. Тя скочи от покрива. G, ще се поразходя малко, хаха! Ще се видим по-късно! See ya!
G: Хъъъх?! Къде си мислиш, че отиваш, Габи?!!! Върни се веднага! Той въздиша уморено. Няма смисъл да я гоня. Не мога да я стигна. Просто ще трябва да кажа на шефа... Говереше си на себе си със изтощен вид, но се усети, че Саки все още е до него. Хм, още ли си тук? Мога ли да ти помогна с нещо?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Нед Фев 05, 2023 4:05 pm

Саки: Седми юли, казваш... Чаакай, чакай, чакай, 2017 ГОДИНА?!? Дори не съм била на този свят тогава, по дяволите! Искаш да ми кажеш... че съм се загубила толкова здраво, че съм се върнала в миналото? Шегуваш се с мен, това няма как да се случва. И разбира се, че не съм се ударила по главата. Това обаче беше много грубо! Помисли, че съм, само защото ми е превързано окото! Беше видимо раздразнена от този коментар. Извини се!

Хина: Благодаря ти, Мори! След това обаче чу коментарите на останалите, като се намръщи. По дяволите, никой няма да остава! Не сте единствените с въпроси, а нямам гаранция че ще имам шанса да ги задам ако останете тук! Тя успя за малко да прехвърли ТНакуми в една ръка, колкото с другата да извади няколко кристалчета от кесийката си, след което отново го хвана с две ръце. C0da! Кристалчетата започнаха да левитират, като се завъртяха около нея. Akulakhan, link, core, bestow. По едно кристалче отиде до Sunny, Сузи, Джаки, Мори и Chazz. Establish, connxt, location. Authorise! Кристалчетата започнаха да светя, като всички, при които бяха кристалчетата, сякаш бяха абсорбирани в тях, веднага след което се изстреляха към локацията на Тори. Дръж се здраво...! Red Mountain! Пред нея и Такуми се появи щит от червена енергия, като тя се затича към изхода, като щита се движеше с тях, изблъсквайки полицаите, които им бяха на пътя. Щом излязоха навън, Хина разпери криле и полетя в посоката на Тори. Разбира се, щеше да и отнеме повече време от останалите.

Това, което се случи с абсорбираните в кристалите беше следното - щом бяха абсорбирани, те се озоваха заедно на пъстро и красиво място, което сякаш нямаше край. Наоколо нямаше нищо освен това пространство, изпълнено с цветове и светлини, а малките светли точки сякаш бяха звезди на нощното небе. Не след дълго обаче, под тях се отвори една дупка светлина, която отново ги всмука, след което те се стовариха в двора до Тори, и вече нямаше и помен от това пространство.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Чет Фев 09, 2023 11:36 am

След намесата на Хина, всички щяха успешно да бъдат запратени обратно в къщата на Еди, най - вече където беше Тори по това време. В момента, тя беше в кухнята и помагаше на Еди колкото може, не по нейно желание, но той нарочно я беше метнал с него да му помага из къщата като най - възрастна от всички.
Тори: Гледаше отегчено докато миеше чинии в момента. 30 години в затвора само за да стана миячка...Въздиша.
Еди: Беше до нея, като подготвяше няколко салати за вечерта. Погледна към нея, като се засмя гръмогласно и я потупа по гърба. Спокойно Тори! Следва най - забавната част, а именно приготвянето на основното! Всеки момент децата ще се приберат и ще можем да започнем по същество!
Тори: Буквално ѝ изпука гърба, като леко залитна напред. Засмя се неловко. Хаха....д-да...нямам търпение...^^"  

Точно след като изрече тези думи, Джаки, Съни, Chazz и Мори просто се появиха и се сгромолясаха на земята до нея. Тя леко се изплаши и се дръпна.

Тори: К-какво по..?!
Еди: Я, ето ги! Тъкмо за вас говорих, деца! Погледна към Джаки и Мори. Хааа! Нови деца? Явно ще имам още да готвя заедно с Тори!
Chazz: Първи се изправи, като се изтупа. Мамицата му на този град...! Нищо лично, Мори, но това място не струва..!
Мори: Тя също се изправи, като си изпука врата. С-съжалявам, шефе...^^
Джаки: След като се изправи, тя се огледа объркано и видя колко огромна всъщност беше къщата на Еди. У-уха...нищо общо с квартирата на Кен..
Сузи: Беше в безсъзнание , но почна бавно да отваря очи в мига, в който пристигнаха. Ъгх..Изправи се с малко помощ от Еди, който я вдигна на конче.
Еди: Ах ти, малка калпазанке! Много си играла, че да си толкова изтощена! Докато готвеше ѝ подаде една от любимите ѝ близалки, които бяха в една чашка, на която със стикер с големи розови букви пишеше "Сузи".
Сузи: Зарадва се, като веднага налапа близалката. Да! Много играх!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Нед Фев 12, 2023 10:27 am

- Защо не разнообразиш малко? Русото момиче се беше навело до Сузи и ѝ подаде друга близалка. Тази ми е любимата. Enjoy ^^ Ако Сузи опита от нея, веднага щеше да разбере, че това е една от най-вкусните близалки. Все пак блондинката беше спец в това. Когато Сузи надигне погледа си към нея, вместо да види лицето на Съни, тя видя това на непознат - Nice to meet you.

Gabi: Беше се навела с ръце зад гърба и близалка в устата. Понече да погали Сузи по главата.

Sunny: Изправите се, защото се беше приземила по кофти начин. Какво не му е наред на това умение.. След като се огледа, тя забеляза Габи и я посочи с пръст. ТИ! В този момент забрави всичките си въпроси към Джаки поне за сега и се концетрира в отсрещното русо момиче. Преди да я пита каквото и да е, навярно друг щеше да я изпревари.
Хина щеше да остане най-изненадана от появата на Габи. Очевидно това момиче също беше телепортирано от умението ѝ, но как? Хина не познаваше Габи, камо ли да я беше регистрирала като приятел или поне в това беше сигурна. Също така нямаше излишен кристал за Габи, който да я изпрати тук... Или пък имаше?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Пон Фев 13, 2023 5:37 pm

Сузи: Зарадва се. Близалкааааа...! Веднага я налапа, като много ѝ хареса. Благодаря, странно момиче, което за първи път виждам!
Еди: Я, още едно приятелче ли намерихте по пътя? Погледна към Габи. Явно ще трябва още да сготвя, хаха! Дано да ни стигне храната! ^^
Тори: Човечееее...може ли да спрете да прибирате хора от улицата..?!?
Chazz: Посочи Gabi. ТИ! Идентифицирай се, смотло! Коя си ти и какво търсиш тук?! И най - важният въпрос, от който зависи как ще се държа с теб от сега нататък..изобщо знаеш ли с кого говориш в момента? Дано отговорът ти ме задоволи, защото смотаният ти външен вид с дрехи втора употреба изобщо не е от твоя полза в момента!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Съб Фев 18, 2023 1:14 pm

Хина: Тя летеше тихо, потънала в размисли. Имаше толкова много въпроси, част от които към Такуми, но реши, че в момента не е подходящ момент да ги задава. Вместо това, тя продължи да го лекува, като само попита тихо. Когато пристигнем... ще можеш ли да събереш останалите? Иска ми се да изясним някои неща, още повече ако ще се наложи да останем заедно за известно време. Предполагам вие също имате въпроси към нас.

Не след дълго, Хина кацна в двора, като внимателно остави излекувания Такуми да стъпи на земята. Тя влезе, запътвайки се към кухнята, сякаш знаеше перфектно къде се намира. Щом влезе, тя поздрави всички радостно. Върнахме се! Щом видя Gabi обаче, радостта и сякаш се изпари, като Хина се намръщи, като започна да ходи към нея, леко заплашително. Ти... какво по дяволите правиш тук...?

Саки: Ръката на Саки попадна на едното рамо на Gabi, като я дръпна от пътя на Хина, прегръщайки я приятелската. Никой не беше забелязал нейното присъствие досега. Хей, по-полека с дружката ми!

Хина: Спря, като погледна Саки съмнително. Тори, ти ли си ги довела тези двете?
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Сря Мар 22, 2023 4:12 pm

Gabi: Погледна към Chazz с предизвикваща усмивка.  Имаш проблем с дрехите ми ли? Да ги съблека освен? Правейки се на ударена, тя започна да се съблича, като първо махна якето си. Със закачката си, тя избегна въпросите му, както и привлече вниманието на останалите още повече.

Sunny: Ти, кучко! Моментално се вбеси от действията на Габи. Долна курва такава! Няма да позволя Такуми да види друго голо женско тяло, освен моето! Умри! Съни метна брадвата от магазина по Габи. Еди нямаше как да не забележи колко лесно нещата можеха да ескалират и къщата му да се превърне в бойно поле.


G: Все още беше на покрива на магазина. Хвана се озадачен за глава. Хмм, къде отиде това момиче-мумия? Както и да е. Габи отново действа на своя глава. Той извади телефона си и набра номера на шефа си. Отново ще трябва да оправям бакиите ѝ...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Сря Мар 22, 2023 4:28 pm

Такуми: Мисля, че имаме по - големи проблеми в момента..Такуми усети, че ставаше някаква врява в къщата още като кацнаха. Влезе заедно с Хина, като погледна към Габи и Саки озадачено. Х-хей..кои по дяволите сте вие..? Посегна да извади тантото си, което беше скрито в дрехата му, като бе застанал в такава позиция, че да може да го извади мигновено ако се наложи.
Chazz: ХЕЙ, ХЕЙ, ХЕЙ! Без женски номера, това е мамене..! Обърна се с гръб към нея, като погледна към Хина. Хина, точно навреме! Има две неописуемо грозни жени в мое присъствие! И едната дори се опитва да ме съблазни! Ще ѝ трябват повече пари, за да успее!
Еди: Опаааа! Протегна ръка както миеше чиниите, като лесно хвана брадвата, която Съни метна. Това за мен ли е?! Ооо, не трябваше, деца! Явно сте видяли старата брадва, която имам в двора!
Джаки: Х-хаха...д-да! Нали така, Съни..? Побутна я леко, но после веднага я хвана през рамо. Спри се бе..! Щом аз ти го казвам, значи не е добра идея да вилнееш сега!
Тори: Въздиша от отегчение докато миеше чинии. Нямам си и на идея кои са..и дори как се озовах тук..но искам да си ходя вече!
Еди: Ааа, не така, Тори! Потупа я по гърба. Виж колко добре се справяш!
Обърна се към останалите. Хей деца, защо не ни изчакате отвън при останалите? Тамън ще можете да си поприказвате докато ние с Тори сготвим! ^^
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Сря Мар 22, 2023 9:56 pm

До преди около 1-2 седмици нямах информацията, че всъщност Хина, Тори и Chazz на този етап трябва да познават Саки, не ми се редактираше, но... eh, let's roll with it I guess, comedic relief it is!

Саки: Хей, Chazz, грубо е да се отнасяш така!
Хина: Бързо застана между децата от едната страна, и Саки и Gabi от другата, като гледаше към последните. Какво търсите тук?! В следващия момент, тя видя как Еди хваща брадвата, което накара Хина да настръхне. Добре, разбрано... да не го ядосваме твърде много... Тя бавно погледна Съни през рамо, защото беше забелязала че източника на брадвата беше дошъл от там. Моля те... моля те, моля те, моля те!!! Не го ядосвай! Ако може да хване брадвата току-така кой знае какво ни се пише ако направим нещо с къщата! Погледна и към заподозрените момичета, които се бяха появили сякаш от нищото. Това важи и за вас!
Саки: Нацупи се. Хина, моля ти се, не и ти!!! Ъх, къде е Ророноа.... >.>
Хина: След като чу думите на Еди, тя леко се изплаши. Д-да, разбира се! Няма да пречим! Внимателно си разпери крилете така, че да обгърне цялата групичка и да ги поведе някъде далеч от него.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Чет Мар 23, 2023 1:15 pm

Gabi: Еха! Само как я хвана! Ти трябва да си жонгльор! Направи се на възхитена от действията на Еди, но сарказмът ѝ беше твърде очевиден. Интересно беше все пак, че дори не се оплаши от летящата към нея брадва. Тя го послуша и излезе от кухнята, подскачайки си сякаш тялото ѝ тежеше 40 кг с мокри гащи. Все още не беше ясно как се е озовала тук. Изглеждаше сякаш е дошла зареди умението на Хина, но как въобще това е възможно?

Sunny: Успокои страстите, но не се извини. Тя не чувстваше да дължи да извинение на когото и да е, с изключение на любимите ѝ хора. А кръгът ѝ от такива хора е доста тесен. В стаята те са само двама: Сузи и Такуми, но Съни започваше малко по малко да изпитва симпатии и към други: Хина и Джаки. За останалите за сега ѝ беше безразлично. Мъдрайте! Ходете пред мен, че да ви виждам к'во правите. Говореше на новите попълнения: Саки, Джаки и Габи. Нямам ви ни най-малко доверие. Особено на теб, крокозъбел такъв. Визираше Габи.

Gabi: Хохо! Настръхнах! Отговори ѝ с подигравателна усмивка и близалка в уста, което допълнително дразнеше Съни. Какво е това място, пълно с деца все пак? Детска градина? Занималня?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Чет Мар 23, 2023 1:47 pm

Щом всички излезнаха навън, всички се обърнаха към Габи и Саки, като си личеше, че ги гледаха враждебно.
Chazz: Ей, Саки! Имаш късмет, че бяхме заети в магазина, иначе и твоят задник щеше да бъде наритан. Навярно си била твърде объркана, че да не ни помогнеш, но все тая, извинена си. Не мога да очаквам нищо повече от смотла като теб. Обяснявай, коя е тая грозница до теб? Личи си, че и двете сте лика-прилика...
Такуми: Н-нека се поуспокоим малко и да обсъдим нещата...
Джаки: Нищо няма да обсъждам! Къде ми е резачката?! Ще я накълцам тая, че ме дразни!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Чет Мар 23, 2023 9:54 pm

Саки: Нацупи се, като посочи Chazz по обвинителен начин. Вие значи сте ме въвели във всичко това! Разбира се, че минах през магазина, трябваше да купя някои неща преди да отида на среща! Това, какво сте правили вие, особено ти, не ме интересува! Тя млъкна за момент, като на лицето и плъзна една много мазна усмивка. О... о чакай... да не би... да не би да ми завиждаш?! Че за разлика от теб съм в нормална връзка, и за разлика от теб приятеля ми не е толкова голяма циция че да ме кани на срещи! Нима господин богаташче намира за нещо под неговото ниво това да се хареса на неговото ангелче? Не се и учудвам, за някой който мисли, че парите на татенцето са изцяло негови. Всичко това тя каза най-вече от злоба, заради начинът по който Chazz се отнасяше с нея. А относно приятелката ми, тя направи жест към Gabi. за разлика от теб, тя се опита да ми помогне!
Хина: Моля ви... успокойте се...
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Чет Мар 23, 2023 10:14 pm

Sunny: Аз съм спокойна. МНОГО СПОКОЙНА!!! Отговори на Хина, но по високия ѝ тон не си пролича въобще да е спокойна. Още по-спокойна ще съм като посека тази руса кучка!

Gabi: Не се притеснявай драга, няма да ти закачам гаджето.. поне не още ^^  Също така и ти си руса. Що за обида? 🙄 Тя въздиша от отегчение. Леле тука само любовни драми. Аз ви дойдох на гости, щото ви сметнах за интересни, пък то кво се оказа. Поне мумииката е готина. Приближи се до Саки и я заговори все едно са си вече приятелки. Хей ти! Как се казваш, мила? Аз съм Габи ^^ Малко по-рано спомена, че си се върнала в миналото. Ако наистина не си си ударила главата и казваш истината, то това... ТОВА Е СТРАХОТНО!!! КАК ГО НАПРАВИ!?! Габи обстреля Саки със своите любопитни и развълнувани очички.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Чет Мар 23, 2023 10:36 pm

Chazz: Посочи я обратно. Върни си думите обратно, ходещ труп! The Chazz , за разлика от неговия старец, рационално използва парите, които му се полагат, хмхм! Ще ти се да имаш интелект като моя и да разбираш от бизнес, Саки..! Дори знаеш ли как да смяташ? Хех, притрябвало ми е да завиждам на ходеща Оджама смотла, да нямате нещо общо с братята...? И четиримата сте ПЪЛНИ НУЛИ! Хахахахахах! Също така, гаджето ти е смотан задръстеняк, който си стои само в стаята..ще ти се да имаш гадже като моето!
Такуми: Нека спрем да се обиждаме и да разберем какво се случва..ясно е, че ситуацията е объркваща за всички ни...като за начало...Погледна към Джаки. Джаки, имаше ли причина да ни нападаш...? Освен че искаше да направиш обир..това ли беше единствената ти цел?
Джаки: Погледна надолу, видимо се чувстваше виновна. Не, разбира се..притрябвало ми е да обирам магазин..просто исках да впечатля Кен като ви заловя..и сега когато разбере, че мен ме няма, ще дойде подир вас..неговият шеф винаги му дава задачи, и поради някаква причина, иска точно вас.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Чет Мар 23, 2023 11:00 pm

Саки: Я млъквай, ти си по-близо до това да влезеш в ковчега от мен! Следващите коментари обаче видимо я засегнаха, като сложи ръка на превързаното си око. Я млъквай... нищо не знаеш... вито за мен... нито за него... да не си посмял да кажеш подобно нещо за него отново... В следващия момент обаче Gabi я заговори, което леко я разведри, даже я накара да се поусмихне. Gabi, значи... Тя си подаде юмрука, като за поздрав. Аз съм Саки! И да, така е, изглежда е истина... А относно как... предполагам лоши.... не. Твърде лоши гени. На последните думи тя леко се намръщи, като явно вече не беше ядосана на Chazz, а на някой друг. Навярно на родителите и, съдейки по нейните думи.
Хина: Изслуша Джаки, но като чу и думите на Gabi, тя не изглеждаше никак доволна от това, което беше чула. Ако това е така... ще трябва да се махнем от тук. Не искам да въвличам цивилни в каквото и да се случва. Тя сложи ръка на рамото на Sunny, като го подръпна съвсем лекичко, сякаш и показваше посока. Сякаш тактически и показваше, че иска да поговори насаме с нея, като след като пусна рамото на Sunny, Хина се отдръпна от групичката. Някъде, където можеха да проведат разговора на спокойствие.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Чет Мар 23, 2023 11:13 pm

Sunny: Разбра намека на Хина и я последва. Горе долу успя да поуспокои страстите. Съни беше умно момиче и отлично осъзнаваше нерационалните си действия, но когато някои реши да се закача с нейния Такуми, тя автоматично влиза в берсерк мод.

Gabi: Лоши гени?! Хаха, интересно! Не знам какво общо има това с пътуване във времето. Да бъда честна, очаквах да ми покажеш някаква машина на времето, но няма значение. Въпросите ми станаха повече от отговорите, но няма да те пришпорвам. Изглеждаш ми готина, ако имаш нужда от помощ не се колебай да ме попиташ! Нека бъдем приятелки ^^ Не беше ясно, дали Габи искрено търсеше приятелство със Саки или просто си търсеше забавление, но ако не друго поне успяваше да я разведри. Габи се обърна към Джаки и заговори и нея. Хмм този Кен, изглежда го харесваш! Така кажи само! Щях да се оставя да бъда заловена, щом това ще го впечатли. Габи си подаде ръцете, все едно белезници да ѝ се поставят. Разбира се, тя го направи само на закачка. See? Is that easy.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Чет Мар 23, 2023 11:19 pm

Джаки: Намръщи ѝ се. Кен ми е като баща...ще направя всичко за него, защото съм сигурен, че и той ще го направи за мен..
Chazz: Посочи Габи. Слушай смотло, отива ти само да плямпаш глупости, но сега е време да отговаряш и на нашите въпроси! Само за теб все още не знаем нищо! Тая смотла до теб може и да ти е симпатична, но колкото и да не я понасям, е част от сбирщината, която един лилав патладжан нарича "екипаж"..по - скоро "група на тъпаци", но това е друга тема.
Такуми: Не си ли и ти част от тази група...? ^^"
Chazz: МЛЪКВАЙ, КРЕТЕН! The Chazz не се причислява към смотльовците, кхъм! Та, отговаряй! Коя , по дяволите си ти и какво търсиш тук?!?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Пон Мар 27, 2023 2:03 pm

Хина: След като тя и Sunny се отделиха от групата, погледът на Хина стана видимо сериозен. Благодаря, че се съгласи да поговорим насаме. Преди да тръгнем към магазина не бях много сигурна какво се случва, но сега... имам въпроси. И ще е добре да ги изясним. Като за начало... кои сте вие? Какви сте? Още одеве споменахте стрела. Но съдейки по това как реагирахте когато видяхте онзи мъж... ми се иска да разбера повече. Но това, което е важно, че всички сме враждебно настроени към него. Ако не друго, то имаме общ враг. Ако думите на Саки са истина, то ще ни е нужна всичката помощ, до която имаме достъп. Колкото повече знаем едни за други, толкова по-добре ще можем да си сътрудничим. Разбира се, и аз ще отговоря на каквито въпроси имате.

Саки: Проблема е, че не мога да го обясня добре. Най-добрия пример за това е, че мога да се загубя в стая, която няма изходи. Но с удоволствие ще бъда приятелка с теб! Ти също ми кажи ако имаш нужда от помощ. Тя погледна към Chazz, леко раздразнено. Хей, не говори така на приятелката ми!
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 307
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Пон Мар 27, 2023 3:03 pm

Gabi: Точно така, Саки! Кажи му на този плашипутарник да си знае мястото! Застана още по-близо до Саки показвайки му, че са 2в1, и му се изплезе като малко момиче. Не ти дължа никакво обяснение, дребен! Първо се научи да не си роб на вещите си и тогава може би ще си достоен да разговаряш с мен! Можеш да започнеш като се съблечеш още сега. Захвърли грозното ти скъпо яке и покажи кой се крие зад него!

Sunny: Замисли се преди да отговори, но в последствие се отпусна и реши да ѝ се довери. Хората, на които Съни можеше да се довери, без да броим Такуми, се брояха на пръсти, но Хина вече беше една оттях. Умното, но глупаво влюбено момиче прецени, че сами с приятеля ѝ надали ще се справят със ситуацията. Всяка помощ, всеки съюз ще им бъде от необходимост. Все пак врага им е не кой да е, а The Prodigy, но може би не само. Азами също беше в града, а тази персона на име Кен също е възжможно да представлява опасност. Съни кимна на Хина и започна да обяснява. Съгласна съм. Изглежда никой от нас не знае защо точно е тук и най-добрият ход в момента е да обменим цялата информация, с която разполагаме. Ще започна първа, но очаквам след това същото оттеб. Появих ме се в точно тази къща, малко преди вие да излезете от гардероба. Бяхме пратени тук от някаква мистериозна стрела. Златна стрела реликва, в която изглежда се крие скрита свръхсила, ако съдим по това, че ни изпрати 7 години в миналото. Щом е способна на това, кой знае на какво друго е. Ако искаш да я видиш с очите си, в момента е в Такуми. Той я заби в себе си, докато го държах за ръка. Изглежда това е бил trigger-а. От къде познаваме мъжа от магазина, питаш? Познаваме го и още как. Презирам го! Всъщност преди да дойдем тук, стрелата ни изпрати на друга място. Беше отново в миналото на една конкретна дата, известна най-вече в Beacon с едно конкретно събитие - Кървавият Хелоуин. Преди да продължи, Съни остави място за коментар.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Пон Мар 27, 2023 3:12 pm

Chazz: Кръстоса ръце пред себе си, като се засмя гръмогласно. ПХАХАХАХАХАХ! Кучки, дори и да комбинирате мозъчните ви капацитети в едно, няма да се доближите и грам до моят! От всички тук, The Chazz единствен разполага с най - много интелект. Саки, толкова си малоумна, че няма повече накъде..сприятели се с някоя непозната, без да знаеш дали може да представлява заплаха за нас. Нямам търпение да видя наивният ти задник наритан от тази руса кокошка. А що се отнася до теб, грознице, The Chazz сам ще разбере коя си и защо си ни последвала. Мнението ти няма да бъде зачитано от сега нататък след като чух твоят вкус към дрехите, който съвпада с подозренията ми за теб - абсолютна нула!

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 5 Empty Re: Morioh

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите