Morioh

3 posters

Страница 9 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Сря Авг 23, 2023 5:48 pm

Shizuka: Хей, хей! Мори, не е ли малко рано за твоите шеги? Колко време прекарахме заедно с Chazz и другите? Колко битки сме водили заедно? Обърна се към Chazz. Тори случайно да се е удряла главата? Но вместо да отговори на нападката ѝ с друга нападка, както The Chazz обиковено би направил, той ѝ отвърна със същия объркан поглед като на Мори. Хъх? Chazz? Мори? Наистина ли не ме помните? Тя се изправи плавно без резки движения, за да подплаши някого. Започна да се оглежда. Ако това е пранк, да знаете, че никак не е забавен! Все пак за другите да се представя - аз съм Шизука. Гаджето на Chazz ^^ Най-напред подаде ръка на Хина, за да се здрависат. А вие коя сте, мадам? ^^
Лицето на X3 не се виждаше добре зареди вестника, който държеше твърде нагоре.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Сря Авг 23, 2023 5:53 pm

Chazz: WHAT?!?!?! Погледна към Хина леко разтревожено, след което към Шизука. К-кхъм...с-слушай много внимателно, пикло! T-The Chazz вече си има гадже, ясно?! Знам, че имам неописуемо голям чар и всяка една жена по света би спала с мен, но трябва да осъзнаеш, че не съм свободен!
Мори: Тя малко по малко започна да навръзва какво се случва. Chazz...чакай малко...Погледна към Шизука. Ей, Шизука...не мисля, че аз..нито Chazz..сме тези, които ти познаваш...
Chazz: Ah, for fuck's sake...Мори, ти и твоят тъп град...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Сря Авг 23, 2023 6:41 pm

Хина: Ах... ясно. Първоначалната спокойна реакция на Хина щеше доста да учуди Chazz, и леко да го успокои. Ахахах, гаджето на Chazz, значи... Засмя се леко неловко. Какво съвпадение... Изведнъж, от нея се усети неописуема жажда за кръв. Кой би повярвал че може да имаме толкова общо, госпожице Шизука... Можеш да ме наричаш Хина. Студеният начин, по който тя изрече собственото си име, беше сякаш изпитваше отвращение от него - нещо, което останалите не бяха виждали. Тя се здрависа с нея, като учудващо нито и изтръгна ръката в процеса, нито и направи костите на прах. Беше обикновено здрависване. Хина потупа Шизука по рамото със свободната си ръка, приближи си устните до ухото на невинното момиче и прошепна студено. Само да си посмяла да направиш нещо на моят мъж... цялата мултивселена ще ти се види като много тясно място... ясна ли съм? Отдръпна се, като се усмихна не толкова дружелюбно, а жаждата и за кръв не стихна дори за секунда. Сякаш беше готова да изтръгне главата на Шизука всеки момент, при най-малкото погрешно движение.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Нед Авг 27, 2023 10:03 pm

Shizuka: Здрависваше се необичайно дълго с Хина, като ясно се усещаше пасивната им агресия една към друга. Какво каза Мори? Че не сте тези Chazz и Мори, които познавам? Разбира се! Със сигурност за случващото се е виновна онази масивна дупка в небето! Трябва да разбера повече какво точно се случва, но преди това.. Правилно ли чух? Тази е гадже на моя Chazz? Изведнъж спря да се усмихва. Отказа се дори да прави опити за фалшива усмивка. Това се случи, когато чу каквото Хина имаше да ѝ казва на ушенце. О, така ли? Когато Хина се отдръпна от ухото ѝ и погледно отново към Шизука, за нейна изненада тя щеше да я види в изцяло нова визия. Сякаш си е сменила външния вид от нищото и то за един миг. Това, което видя Хина изглеждаше точно така:


???:

Нов чифт крила изпълни стаята. Те бяха на Шизука, която някак си се е превърнала в абсолютно точно копия на Хина. Не само визията, но щита и меча също бяха там. Даже зловещата аура на Хина също се усещаше в Шизука все едно я отразява. И всички това само за един миг. Шизука пусна ръката на Хина, като също толкова мигновено и без никакво колебание, тя извади меча си и обезглави Хина. Веднага след замаха главата ѝ изхвърча във въздуха, а при падането ѝ се създаде звук, който продължи да се чува в главата на Chazz, като ехо. Беше цял шок за него. Все пак най-близкия му човек току що бе обезглавен. Тялото на Хина падна немощно на колене и след това встрани. Звуците от това продължиха смущаващо да се повтарят в съзнанието на Chazz. Шизука се обърна към него без нищо да каже, внимателно наблюдаваше реакцията му. Сега ми покажи как ще реагираш, мили Chazz. Дали думите на Мори са истина? Това е най-добрия начин да проверя това. Все пак моят Chazz не би си мръднал пръста за някой като нея.

Редом с това в стаята се развиваше още едно действие, но то можеше да се долови само от Хина. Разбира се, тя все още беше жива и с глава на раменете ѝ, която ще трябва да използва, за да разбере какво точно се случва. Навярно Хина все още беше изненадана от това, че вижда огледален образ на себе си, но това, което още повече би я учудила е реакцията на Chazz и другите в стаята. Реакция сякаш са видели да умира техен близък. Това е така, защото единствено Хина не знаеше, че бива обезглавена пред тях. Тя нямаше как да знае, защото се чувстваше все така жива и здрава.

Gunman: What the actual fck?!

Swordsman: Той свали вестника, за да види причина за тази шумотевица. Хмм, тези типове се оказва по-интересни отколкото изглеждат. Метна един поглед към шефа си, че да види дали има нужда да се намесва. За неговата изненада, шефът му беше също толкова озадачен колкото него. А до сега се справяше перфектно да прочита всяка ситуация. Изглежда нещо наистина fucked up се случваше в момента.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Нед Авг 27, 2023 11:01 pm

Chazz: ХИНААААААААААААААА!!!! Неизмерим гняв щеше да премине през ума му и да завладее изцяло тялото му веднага щом видя илюзията. Емоциите веднага го обладаха, като той стисна юмрук и бясно щеше да се затича към Шизука, готов буквално да я изкорми. Само с погледа си , тя щеше да разбере, че в момента срещу нея тичаше бясно разярен мъж, който бе готов да отмъсти за любимата си на цената на всичко. Обаче...Мори веднага усети как реагираха останалите духчета, защото когато едно духче използва умението си, картата му се променя и това може да бъде усетено както от Chazz, така и от останалите духове в тестето. Те веднага комуникираха с Мори и ѝ съобщиха, че Шизука току що бе направила нещо. Дори те да не бяха призовани, можеха да си комуникират в inner domain-a на Chazz. Той усети как ръката му бе хваната от дълга дъвка, която излизаше от ръката на Мори и не можеше да замахне към Шизука. Грх..! Какво правиш, Мори?!?! Остави ме да Я РАЗЧЛЕНЯ!!!!!!

Мори: Шефе, това е умението на Шизука...!! Оджама братята ми казаха...Погледна към Шизука. Ей, ако наистина си дух, трябва да знаеш как стоят нещата..и че подобни трикове няма да проработят срещу нас! Ако не ни хванеш всички в една илюзия, и един да остане , все ще разберем!

Chazz: Хъх..? Погледна към тестето си и видя как картата на Шизука светеше. Това го накара още повече да се ядоса, като със свободната си ръка извади картата ѝ и forcefully ѝ shutdown-на умението - нещо, което можеше да прави като summoner. С това, емоциите, които го бяха обладали също изчезнаха когато видя Хина до себе си. Шизука!!!! Ако още веднъж се опиташ да се изгавриш с The Chazz, спукана ти е работата , ясно?!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Пон Авг 28, 2023 12:06 am

Мокоу, друг от духовете на Chazz, осъзна че нещо не е наред дори преди да разбере за активирано умение чрез картите - думите на Chazz бяха предостатъчни да я накарат да се сформира от пламъци зад Chazz и за се опита да го обездвижи. За щастие Мори също се намеси. Успокой се малко и премисли ситуацията...! Тя погледна към гледката пред тях и се намръщи. Като за начало, наистина ли си мислиш, че тя ще умре от нещо толкова малко...? Жената, която обичаш, и те обича обратно, няма да те остави толкова лесно, и го знаеш!!! Както ти би казал... не би се влюбил в някаква мухла която не може да бъде също толкова страхотна като теб. Ти не би загинал по толкова скучен и идиотски начин. Това също ще важи и за нея! Ако ще умирате, ще е по начин всички да разберат, и да разберат че завръщането ви ще е още по-грандиозно, и враговете ви ще съжаляват че изобщо са си помисляли да ви убиват! За времето прекарано около Chazz, тя горе-долу беше научила начинът му на мислене, и се стараеше да казва неща по начин, по който да го окуражава. Надяваше се в същото време и да сплаши Шизука с намека, че дори и това да беше реалност, то Хина нямаше да е мъртва в момента.

Хина: Щом тя видя реакциите на останалите и разбра, че навярно за тях тя беше мъртва, Хина щеше да се засмее леко. Мъртва...? О, да... това би било наистина добър начин да превърнеш Chazz в твой смъртен враг... но ще те разочаровам. Все пак, ако умра, ще се случат още други, много, много по-лоши неща... но... ще ти простя задето разгневи THE Chazz. Това, за което няма да ти простя обаче... Тя най-накрая погледна към Шизука за пръв път откакто тя прие формата на Хина. Мечът в ръката и се превърна на halberd, като замахна към врата на Шизука без дори да се замисли. е да показваш това непоносимо лице пред мен. Крилете и започнаха да изчезват, започвайки от долния чифт, след това горния, и накрая - средния.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Съб Сеп 09, 2023 10:52 pm


Yung Bae - You've Got Me

Meanwhile........

Докато цялата тази врява ставаше в единият край на улицата, чак на другият, няколко часа по - рано, точно в 8 часа удари алармата на едно определено момиче, което трябваше да става за работата си..поне за една от тях. Това бе не кой да е, а именно Селестия. Алармата ѝ беше от онези приятни мелодиики, които те карат да се чувстваш все едно се събуждаш в полянка и около теб пеят птички и се чуват всякакви животинки. Спящата красавица бавно се пробуди, като се прозя и погледна към огледалото до нощното си шкафче, като беше в безобразен вид. Рошава, недоспала и крайно неентусиазирана да работи. Въпреки това обаче, тя стана от леглото си и го оправи, след което отиде в банята и си изми лицето и зъбите. Закуската ѝ бяха просто бъркани яйца - the classic когато нямаш време. През цялото време в къщата ѝ кънтеше тази музичка от оста, като Селестия имаше доста мелодична персона, винаги vibe-ваше с музиката и си танцуваше от време на време, чувайки подигравките на извънземното в нея, но не го отразяваше. Слагайки безжични слушалки в ушите си, тя си отвори Spotify на телефона и си пусна цял плейлист с funk banger-и, при което хвана скейтборда си, който беше до входната врата, както и раница, пълна с вестници, и тръгна да върши работата си!


Още от рано сутрин, тя ходеше и раздаваше вестници на всяка една къща в целият град, без изключение. Хората вече я знаеха достатъчно добре, че тя да е нещо като собствена забележителност в града. Тя буквално radiate-ваше ритъм и динамика, толкова заразяваща, че дори и най - старите жители на града живваха покрай нея и с нетърпение я очакваха всяка стурин.

Селестия: Good Morning, Morioh! Вземете дозата си сутрешни новини , редактирани и написани от мен-самата! Казваше тя, при което докато караше скейтборд мяташе на всяка една къща по един вестник.
Един дядо веднага излезе на двора си, все още по халат и с чаша кафе в ръка, като хвана вестника, който Селестия му метна, след което ѝ махна. "Добро утро, младо момиче!", каза той. Скоро, целият град всяка сутрин започна да коментира появата на дневният доставчик на новини:


Ето я и Селестия!
Какво ще правим без теб?
Все така отговорна и точна!
Никога не закъснява!
СЕЛЕСТИЯЯЯЯ!!!?!! КЪДЕ СЕ БАВИШ??! КУЧЕТАТА МИ ТЕ ЧАКАТ!!!

Последният крясък бе от една баба на 80 години, която винаги чакаше Селестия да дойде пред нейният дом в 10:00 (тя беше в най - забутаната къща в целият град) , като тя винаги идваше с 1 минута закъснение и ѝ биваше четено конско. Тя пристигна до дома ѝ, като имаше задачата да разкарва всички 12 кучета на тази баба всяка сутрин заедно със себе си, след което на края на първата ѝ работа да ѝ ги върне.
Селестия: Здравейте , бабо Маргарет...извинявам се за закъснението. ^^"
Бабата: Знаеш ли колко време те чакам?!? Кучетата ми много добре знаеш, че трябва да бъдат разхождани ВСЕКИ ДЕН ОТ 10 ДО 13! Какво се бавиш?!?
Селестия: Бабата държеше каишките на кучетата в ръката си, като Селестия ги грабна и се остави те да я дърпат докато тя беше на скейтборта. Хахаха! Ще се видим тогава в 13! Макар и винаги да ѝ се караха, тя нямаше против, даже се забавляваше.

По пътя към последната улица в Морио, тя вече беше преминала през типичния White girl store и си беше взела Bubble Tea, което да бъде с нея докато тя бе заета да раздава вестници. Vibe-вайки си на музичката и с ръце в джобовете, тя се маневрира измежду навалицата хора, която бе пред нея с въртеливи и танцувални движения, за да си вземе bubble tea-то. Излизайки от магазина, тя отново яхна скейта с кучетата и се насочи към къщата, в която се намираха Chazz и останалите, за да им даде последният вестник.


Селестия: Ама че хубав ден! Jameson дори не ми се е карал за редакцията все о- Изведнъж слушалките ѝ вместо да пускат музика започнаха да пускат рингтона ѝ , което означаваше, че шефа ѝ бе напът да ѝ звъни, за да ѝ се кара колко отвратително бе поредното ѝ издание. Тя въздиша, като вдигна слушалката. Да, шефе....
Шефа ѝ(imagine J.Jonah voice): СЕЛЕСТИЯ! ДО КОГА ЩЕ СЕ РАЗПРАВЯМ С ТЕБ?!? ПОРЕДНОТО ИЗДАНИЕ, ЗА КОЕТО НА НИКОЙ НЕ МУ ДРЕМЕ! ИСТОРИЯТА ЗА ТОЗИ СЕРИЕН УБИЕЦ МОЖЕ ДА ПОЧАКА! ТРЯБВА ДА ПРАВИШ РЕПОРТАЖ ЗА ДЕТЕТО НА КМЕТА И НОВИЯТ МУ УСПЕХ В СЪСТЕЗАНИЕТО ПО ФИЗИКА! Знаеш, че е много добър приятел на семейството ни и е приоритет!
Селестия: Да, да...обещавам да наблегна над това следващия път!
Шефа: И още нещо! Ще спреш ли да разследваш този случай!!? Смотаните детективи са безполезни, както знаеш! От тях нищо няма да научим!
Селестия: Засмя се. Киригири не са смотани, шефе. Дай ми още малко време и ще разбера кой е убиеца!
Шефа: Никакво време няма да ти да-!
Селестия: Затвори му. Млъквай , старче..Отново си пусна песничката, като най - накрая пристигна пред къщата. Тя спря скейта си, като го вдигна с крак и го сложи отстрани на двора им, при което забеляза, че входната им врата бе отворена. Странно..Тя завърза кучетата до пощенската кутия и се запъти към входната врата, без да подозира, че вътре ставаха какви ли не щуротии. Дневната доза новини пристигна, Еди! Имам и статия за теб! Ще се радвам да чуя мне- Поглеждайки напред, тя видя Chazz и останалите в какво положение се намираха. Ъъъъ....

Селестия имаше доста по - различен вид от това, което те знаеха - беше с дълга коса, халки, а дрехите ѝ бяха доста скъпи - явно тя също обичаше да си пилее парите и не беше добра в харченето им правилно. Въпреки това, останалите биха я разпознали, защото тя бе доста известна в този град, а и те чуваха гласа ѝ по радиото всеки ден.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 10, 2023 10:36 am

Хина замахна с halberd към Шизука и по всичко си изглеждаше, че ще достигне, ала тогава Chazz деактивира илюзията ѝ. С това Хина не само че престана да я вижда като огледална версия на себе си, но и представа въобще да я вижда. От нея следа дори не остана, но това продължи само няколко секунди, когато се обади зад нея. Ти к'во? Вещица ли трябва да си? Въздъхна. Защо във всяка Вселена, Chazz си намира най-откачените приятели. В случая визираше и себе си. Шизука така беше прикрила присъствието си, че човек ако не беше фокосирал погледа и мислите си върху нея не можеше нито да я види, нито да я чуе. Нормален човек би си изкарал акъла в такава ситуация, но Хина беше далеч от нормално. Когато се обърне тя ще види Шизука да седи по турски няколко метра от нея и сякаш без никаква грижа в живота. Тя протегна дясната си ръка и секунда след това, вестникът, който Swordsman четеше, излетя от ръцете му и прилитя то Шизука. Тя го хвана и отвори на първата страница, за да види датата. Остана изненадана.
Хм? 8ми юли? 2017 ГОДИНА?!
Не съм в друга Вселена?! АЗ СЪМ В МИНАЛОТО?!!


kiseijuu OST- Speak (migi's theme)


  Тези думи бяха чути и от Селестия, която току що беше влезнала в стаята. И изведнъж градчето Морио стана още по-странно и мистериозно от преди...


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Съб Сеп 23, 2023 4:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Нед Сеп 10, 2023 1:00 pm

Хина: Имаше още едно нещо, което Шизука щеше веднага да забележи, и щеше да я озадачи още повече. В момента, в който илюзията изчезна, от halberd-а на Хина нямаше и следа. Щом чу Шизука, тя се обърна към нея, сякаш нямаше никаква идея какво се случва. Вещица...? Какви ги говориш? Тя видя гневния Chazz, който все още биваше удържан от Мокоу. Хей, какво ви става..? Не беше просто това. Съдейки по реакциите и, и факта че крилете на Хина бяха обратно на гърба и, сякаш това, което Шизука видя в илюзията не беше Хина.

Щом чу датата, Хина не се учуди. Все пак, със Съни и Мори вече бяха установили какво горе-долу се случва. Тогава тя забеляза и новодошлото момиче на вратата.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Сря Сеп 13, 2023 11:07 am

Chazz: Хвана я за раменете, като започна да я тръска. Ейй, глупачке!!! Кажи го на абсолютно всички да разберат!!! Дръж си устата затворена, никой не трябва да разбира, че сме от- Погледна към Селестия, която гледаше объркано към тях. Въздиша. Да ти имам късмета...
Селестия: Буквално както държа вестника с една ръка, просто го изпусна от пълен шок. Тя погледна към всички тях, като ситуацията ѝ се стори дори твърде странна на нея. Понякога....наистина си мисля, че ми плащат малко...да трябва да работя с такива откачалки...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Съб Сеп 23, 2023 6:29 pm

За Шизука годината, в която се намираха, беше наистина шокиращо откритие. Това означава, че тя е на 7 години разлика от това да се запознае със своя Chazz и се намира в кой знае кое забутано градче. По дяволите! Това не може да се случва... Тя се изправи бавно и погледна с треперещи очи към ядосания Chazz. В момента Шизука се чувстваше изключително самотна. Самотна както в миналото..., както в миналия ѝ живот. Преди да срещне Chazz, Шизука е била нищо повече от един инструмент, който е бил подхвърлян от собственик на собственик. Цял живот използвана за чужди цели..., за чужди мечти. Всъщност това не беше Шизука. Това беше Акира... Akira Kirai. Но в края на дните си Акира пречупи оковите си и направи първото нещо по своя воля. Първата крачка към своята мечта, а не към чужда. Тя умря за своята мечта. Тя умря за Chazz... Но тогава тя бе спасена от него. Преродена от него. Преродена като най-скъпия му дух - Шизука. Шизука е дух с много форми. Много визии. Но колкото и пъти да изменя външния си вид, Chazz винаги я е приемал и обичал. Ала сега този Chazz го нямаше. В този свят, Chazz обича само една и това е Хина, не Шизука. Когато осъзна това, тя се хвана за сърцето, като едвам се крепеше от агонизиращата болка на абсолютната самота. От треперещите ѝ черни очи започнаха да се ронят сълзи. С крехът и начупен от болка глас тя отново попита:

Chazz, Мори, нима наистина не ме помните? Нима не сте тези, които аз помня?

Очите ѝ се начупиха, сякаш бяха от стъкло. Аурата ѝ се промени леко. Беше странна и сякаш подказваше, че не е добра идея някой да се намира близо до нея. От този уязвим за Шизука момент, точно той се опита да се възползва. Chazz забеляза, че картата на Шизука отново започна да свети. Всъщност не беше тя. Беше картата под нея. Втора чисто нова карта, която Chazz никога не е виждал или притежавал, беше залепнала под тази на Шизука. Тя ярко светеше сякаш се опитваше сама да се активира. Когато я отлепи и погледне, Chazz щеше да види следното:


The Card:

С всяка измината минута, Morioh ставаше все по-странен и странен, а най-лошото тепърва предстоеше. Бързото темпо на действие не позволява на героите дори да осъзнаят какво се случва преди нова мистерия да се появи. Селестия може и да проклива работата си, но едно е сигурно. Ако се измъкне жива оттук, тя ще може напише цяла сензация.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Съб Сеп 23, 2023 8:17 pm

Хина: В момента, в който тя усети, че Chazz навярно беше в опасност, тя протегна ръка към него. Chazz!
Мокоу: Както ръката и все още беше на рамото му, тя накара пламък да плъзне по ръката му надеждата да отблъсне тъмнината от него. Я се разкарай от шефа... Хина...!
Хина: Беше започнала да каства магия, но преди да я формира напълно, тя трябваше да прекъсне, като се хвана за главата. Гх.... какво се случва...? Тя отново погледна към Chazz, като концентрира магическа енергия с цел да го подсили. Chazz, добре ли си...? Кажи ми ако трябва да предприема по-радикални мерки...
Мокоу: Това наистина не ми харесва... Погледна към Шизука, след което отиде до нея. Хей, да показваш такива неща на шефа е едно нещо, но това... Визираше черната материя. е нещо друго. Искам да знам само едно - дали си приятел или враг. Не мога напълно да гарантирам безопасността ти, но... мога да гарантирам че ще те защитя. Не можем да предприемем нищо без пълната информация, надявам се разбираш. ри което тя хвърли поглед към маскираните, като макар и спокоен, очевидно намекваше негодуване от присъствието им. Ще може ли да оставите каквото и да е нещото, с което искате да ни занимавате, за някой друг ден? Както виждате, момента не е особено подходящ.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Нед Сеп 24, 2023 12:47 pm

Chazz: Виждайки Шизука разтроена, в него сякаш светна нещо, което го накара да се почувства...странно. Макар и мозъкът му да нямаше спомени с това момиче, сълза се стече от окото му когато я видя да страда. Сякаш чувствата на друг негов variant резонираха с него в този миг, което му придаде адски голямо главоболие. Той се хвана за миг за главата и погледна към Шизука, като се опита да изглежда все така стоичен. Тш...Шизука! Слушай....нямам си и на идея коя си. Нямам си и на идея какво правиш тук...но знам едно! Щом си в тестето ми...щом знаеш за мен...то ти несъмнено познаваш някой друг The Chazz, вероятно...все толкова красив, умен и силен като мен! Хех! Така че ти гарантирам, че ще направя всичко възможно отново да те върна там, където принадлежиш! Все пак...те разбирам. И аз...Погледна към тестето си, като видя една от картите там. Знам какво е. Хм? Погледна към новодошлата карта, като за разлика от тази на Шизука, от тази карта той усети само лоши неща. Какво по..?!

В следващия миг обаче, черната материя започна да излиза от картата, като Chazz хвана неподвижната си ръка с останалата и концентрира енергията си в нея, като погледна към останалите.

Chazz: Всички, отдръпнете се от мен!!! Ядосано, той погледна към картата. Нннгх...! Няма да излезеш, изчадие...! Никой...не командва The Chazz...!! Използвайки своето mastery over the summoning arts, той щеше да сложи печат върху самата карта, който да не позволява на духа да излиза на всяка цена.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Пон Сеп 25, 2023 3:43 pm


Undertale OST - Your Best Nightmare + Finale Extended


Черната материя се разпространи твърде бързо по тялото на Chazz парализирайки го и дори започна да му причинява болка. Остана само главата му, като в момента беше изцяло безащитен мигове преди демонът да изкочи от картата му.

Chazz написа:Щом си в тестето ми...щом знаеш за мен...то ти несъмнено познаваш някой друг The Chazz, вероятно...все толкова красив, умен и силен като мен!
 Shizuka: Макар че видимо се намираше в агония, сякаш Laplace's Demon нараняваше не само Chazz, но и нея, тя отговори с искрена усмивка. Точно така. Познавам един друг Chazz. Всъщност не. Този, който познавам и обичам не се казва така. Неговото име е THE CHAZZ. Тя изкрещя последната част енергично и развълнувано. Изказването на Шизука щеше силно да привлече вниманието на Chazz. Щом тя знае за The Chazz, значи със сигурност е казвала истината до сега. С тези думи Шизука навярно спечели доверието му и timing-ът за това беше перфектен. Тя се изстреля към него и ако всички биха си помислили, че в момента го атакува, единствено Chazz знаеше, че това не е така. Скокът ѝ беше толкова внезапен, че никой не можа да реагира на време. Парализиран Chazz не можа да сложи печат върху картата, но намесно него Шизука го направи. 
Fūkoku Hōin!
С изкаването си, Шизука се докосна до картата и активира своето запечатващо умение. Странни символи се появиха по картата, които прекратиха енергията, излизаща от нея. Изглежда успя да го направи ТОЧНО НА ВРЕМЕ, защото демонът почти беше завършил манифестирането на тялото си зад Шизука, когато печатът го прибра обратно в картата. Но преди да го направи той с най-зловещата усмивка повдигна глава и застреля Chazz със своя демоничен поглед, а след това отприщи най-зловещия и болезнен за ушите смях, който парализира безотказно всеки в стаята.

Laugh:

Веднага след смеха си, той каза следното на Chazz:
Morioh            - Page 9 Downlo24
Маркирай с мишка следния текст:

Н̵а̵и̷в̷н̸о̴ ̵м̶о̸м̸ч̷е̴,̴ ̴н̵е̵ ̵з̵н̴а̵е̴ш̵ ̴а̸б̵с̴о̶л̴ю̴т̸н̵о̵ ̶н̸и̶щ̵о̶ ̸з̷а̸ ̴т̶о̵з̵и̴ ̴с̵в̴я̷т̸.̴ 


Н̸е̷ ̵з̸н̴а̶е̴ш̵ ̴д̸о̷р̸и̵ ̷и̶с̵т̴и̴н̴а̴т̵а̵ ̵з̶а̷ ̶т̵о̸в̵а̸ ̵м̵о̴м̵и̸ч̴е̷,̵ ̴н̶и̷т̸о̶ ̸п̵ъ̶к̸ ̵з̴а̵ ̸Х̶и̶н̵а̶.̷ 


Х̸а̵х̴а̷х̶а̴хахаха!̶ ̸Т̷о̴ч̸н̴о̶ ̴т̴а̷к̸а̴.̶.. 


Х̴и̵н̵а̶ ̸и̴з̶о̸б̶щ̵о̴ ̷н̷е̷ ̶е̴ ̵т̷а̸з̵и̶,̷ ̶к̶о̸я̸т̸о̷ ̵с̷и̸ ̴м̷и̵с̶л̵и̶ш̶,̵ ̸ч̸е̵ ̵е̷.̵ ̶В̴с̴ъ̵щ̴н̵о̴с̴т̸ ̷т̴и̵ ̶д̵о̷р̷и̸ ̵н̶е̶ ̷з̴н̷а̷е̷ш̶


 ̵  И̶С̸Т̴И̵Н̴С̴К̸О̷Т̷О̵ ̴Ѝ̷ ̷И̶М̵Е̴!̷ ̴


Х̶А̵А̸Х̸Х̷А̴Х̷А̶А̷Х̵А̶!̸!̷!̵ ̸


Х̶А̴А̷ХаХ̷А̷Х̷А̵А̴Х̶А̸Х̷А̷Х̸А̶Х̸А̷Х̸...!


C̸h̴a̵z̴z̴z̶,̴ ̵и̵м̸а̵ ̷с̴а̵м̸о̷ ̵е̶д̸и̷н̵ ̵н̸а̶ч̵и̶н̸ ̵д̷а̶ ̶н̶а̸у̷ч̴и̷ш̵ ̷п̵ъ̴л̶н̴а̶т̵а̵ ̶и̷с̷т̶и̸н̴а̶ ̶-


 ̸О̵С̴В̵О̶Б̷О̶Д̸И̸ ̶М̶Е̶!̴!̵!̵ 


К̶о̷г̸а̶т̷о̸ ̶с̶и̷ ̵г̷о̷т̴о̴в̶ ̷м̷е̴ ̴о̸с̸в̸о̸б̶о̶д̷и̶ ̸и̶ ̶щ̸е̶ ̸о̴т̶г̴о̷в̷о̵р̶я̵ ̴н̴а̸ ̴В̴С̸И̷Ч̶К̷И̸ ̴Т̸Е̴ ̵В̵Ъ̵П̶Р̸О̶С̸И̶!̸!̴!̴


След думите му, печатът се активира успешно и прибра демонът, заедно с черната му материя, обратно в картата. Chazz и Шизука обаче се почувства изключително изтощени от кратката им среща с демона, като дори Шизука падна на колене дишайки тежко.
Shizuka: В-всичко свърши. В безопастност сме.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Сря Сеп 27, 2023 12:00 am

Хина: Виждайки случващото се, и като чу казаното от демона, Хина очевидно не беше особено радостна. Ти...! Беше са заканила да си го изкара върху демона, но преди да успее, Шизука го запечата. Освен това, Мокоу също се намеси.
Мокоу: Хвана Хина внимателно, като я накара да седне. Хина, успокой страстите малко... откакто сме тук си много по-нервна от обичайното, какво се случва?
Хина: Погледна към нея раздразнено, като скръсти ръце. Какви ги говориш? Всичко си е наред. След това тя измрънка под носа си. Ако не ме беше спряла щях да разчленя това нещо...
Мокоу: Въздъхна дълбоко. Да не е някаква форма на завист..? Метна бърз поглед къ Шизука, но се върна към това да се опита да успокои Хина. Не... нещата бяха така дори преди това момиче да се появи... това място все още крие твърде много мистерии.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Чет Сеп 28, 2023 1:57 pm

Chazz: Срещата с Laplace's Demon единствено го раздразни, като той адски много се ядоса като го слушаше да говори. Той не веднъж се бе сблъсквал с подобни чудовища и вече имаше опит, но този път просто се ядоса повече от обикновено. МЛЪКНИ, ИЗРОД!!! The Chazz...знае всичко, което му е нужно...!! А ти...сега ще стоиш наказан в ъгъла! Адиос! Той комбинира своето умение с това на Шизука, като успяха заедно да запечатат демона в картата му. Дишаше тежко. Ама че..енергия...

Селестия: Стоеше през цялото време отзад и записваше всичко, което вижда в тефтера си. От това ще стане banger история...само ми трябва заглавие...!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by -bAzikA- Съб Ное 11, 2023 3:51 pm

Shizuka: Падна на колене. Запечатването на демона израходва повече енергия отколкото очаква. Отделно беше изключително нещастна. Нейните искрено щастливи дни с Chazz, които силно контрастираха на миналото ѝ внезапно бяха прикратени. Тя намрази колко chaotic беше света. В един момент се смее с любимия си, в другия се spawn-а във свят, където той дори не я познава и нещо повече - той обича друга. Шизука винаги е мразила света и съдбата, но за щастие тя не намираше това за оправдание да стане villain. (За разлика от други хора.) Сега единствената ѝ мисъл беше да разбере как се е озовала тук и по-важното как да се върне обратно. 
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by Crimson_YaMi Вто Ное 14, 2023 7:14 am

Мокоу: Хей, хей... Подаде ръка на Шизука. Всички ние сме тук поради необясними причини. Ако намерим начин да се върнем вкъщи,, то би помогнало и на теб. Няма смисъл да си биеш главата за нещо, което вече е част от миналото. Нещо, което не можеш да промениш. Но можеш да се стремиш към това случилото се да не те дърпа надолу.

Хина: тук съм съгласна с Мокоу. Ако искаме да се измъкнем от ситуацията, ще е най-добре да си помагаме взаимно. От всички възможни варианти, да се откажем не е един от тях.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by BGDodpul Вто Ное 14, 2023 8:41 pm

Chazz: Ей, ей..Шизука, стегни се, по дяволите! Ако наистина познаваш друг The Chazz, то поне се дръж сякаш и ти имаш The пред името ти! Не бъди смотла както всички останали тук в този град! Обещавам ти, че ще ти помогна да се върнеш. Усмихна се самонадеяно. Все пак, аз съм най - силният човек в този град в момента.
Селестия: И-извинявам се, че ви прекъсвам, но...може ли да напиша статия за това!? ^^ Трябва ми за училище!!
Chazz: Хвана я за дрехата. Ти нищо няма да пишеш, уличницо тъпа!!! Ще си мълчиш ако не искаш това да е последният ти ден, ясно?! Няма да портиш The Chazz!
Селестия: Дръпна се. Да, да...добре, няма да правя новина от това. Но пък..искам да ми помогнете тогава с нещо, което се случва в града. Аз съм журналист, както разбрахте, и разследвам случай заедно с агенцията на детективите Киригири относно..училището тук. Моето..училище. Много от моите съученици и дори от по - долните класове изведнъж получиха специални умения от нищото. И всичко това може да стане публично..а аз не искам това да става! Това само ще застраши живота на всички тук.
Cузи: Специални умения от нищото...?! Това трябва да е работа на някоя стрела!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Morioh            - Page 9 Empty Re: Morioh

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите