Леденият затвор на Shoto

2 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Чет Дек 03, 2020 11:23 am

Това е затворът, който Todoroki Shoto създава от диамантения си лед и вкарва в него себе си и Тай, за да може да се изолират от останалите битки в скривалището на TRASH GANG
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Чет Дек 03, 2020 11:27 am


Shoto: Сега, след като Shoto откъсна тяхната битка, спасения за Тай със сигурност нямаше да има. Той погледна сериозно към брат си и сякаш искаше да го пощади. Речи му: Е Тай, ще продължаваме ли да се бием или осъзна, че срещу мен нямаш шанс...


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Пет Дек 04, 2020 11:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Съб Фев 06, 2021 2:27 pm

Berserk - My Brother the Dragonslayer (Todoroki and Ty theme)

Тази битка за Тай се оказа най - голямата проява на жестокост в цялата зала. От една страна..зад себе си той чуваше крясъците и писъците от болка на своите най - близки приятели. А пред себе си...той виждаше собствената си плът и кръв, която се сдържаше да не го убие. Тай беше ранен...много, много ранен. Стоеше на едно място и се държеше за рамото, като вече голяма част от енергията му навярно бе използвана да се отбранява срещу много по - мощният от него Тодороки Шото...неговият брат. Тай не очакваше, че ще бъде изпратен тук в братоубийствен дуел. И може би и след като разбра същността на брат си, Тай нямаше как да посегне на живота му каквито и да бяха обстоятелствата. Той обаче искаше отговори...отговори на въпроса какво оправдава действията на TRASH GANG? Какво толкова може да целят те, че жертвата на милиони жители да ги оправдае.

Шото...обясни ми...Изкашля кръв. Защо го правиш, йо...ако си моята плът и кръв...ти не харесваш да гледаш другите как страдат...и искаш да им помогнеш...това..това, което ти правиш...не е черта на нашето семейство...братко..какво би казала мама ако те види..?!?! Погледни се, Шото...! Ти си... - Тай

УБИЕЦ!!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Съб Фев 06, 2021 8:05 pm


(Repeat)

Тази битка между двамата братя едвам дори бе се нарекла такава. По-големият брат на Тай - Todoroki Shoto просто превъзхождаше малкото си братче във всички аспекти. Неговият лед беше по-твърд, по-издръжлив, а пламъците му по-горещи, по-опустошителни. Диамантения лед и Аматерасу огньовете бяха единствените умения на Шото, но те му бяха повече от достатъчни, за да разгроми Тай. Нямаше нужда от силното обоняние, шестото чувство, подсилваща аура плус стоманено тяло, за да бъде победител. Тай беше силен. Много силен. Но съдбата изглежда не беше на неговата страна, за да го поставя срещу най-големия си counter. Но защо съдбата да е виновна? Всичко минаваше по план на TRASH GANG. Точно така. Те бяха планирали всеки член да се изправи срещу противника, който най-лесно би победил. За Шото това беше неговото малко братче Тай, който е виждал последно като бебе. Тай дори не можееш да си позволи да се бие на 100%. Може би защото противникът му беше неговата плът и кръв. Дори това, че е член на тази ужасна терористична организация, Шото все още си оставаше негов брат. С последните си сили, Тай планираше поне да разбере причината, която се криеше зад действията на по-големия си брат.

Шото: И какво ако майка ми ме види? Какво разбираш ти въобще? Всичко, което съм правил до сега е било с цел да я върна. Нея и баща ни. Гледаше сериозно отгоре към Тай, а този отговор веднага щеше да изненада Тай. Как така убиването на невинни хора ще помогне на родителите им? Погледни ни! Две сирачета, които давят мъката си чрез кръв. Бием се с т.н. "злодей", проливаме тяхната кръв и не чувстваме вина. Но в тяхните очи не мислиш ли, че ние сме злодейте? Кои сме ние въобще да съдим кой е прав или кой не? Кой е зъл или кой не? Хората са готови на всичко, за да постигнат щастието си, но когато се сблъскат на кръстовище, щастието за един ще означава нещастие за друг. Светът е пълен с хора. Чисто и просто е невъзможно всички да бъдат "щастливци". Но Тай замисли се, аз и ти, ние сме специални! В светът се раждат "специални" хора и ние сме едни от тях. Ние сме главните герои! Ако така и така не можем да спасим щастието на човечеството, какво ни пречи да спасим нашето. Трябва да се бием! Да се бием със съдбата, защото само ние, "специалните" сме способни да я променим. Да, убивал съм невинни хора. Отнемал съм чуждото щастие.  И без да ми казваш мога да се досетя за какъв ме мислиш. За престъпник. Е навярно си прав, аз убих хиляди невинни хора в този свят. Но това няма да е от значение. Този свят е към края си. Никой от жертвите ми никога няма да е помнил, че аз, Todoroki Shoto, съм му отнел щастието или живота в някакъв друг свят. Всички убийства - те ще бъдат върнати! В този нов свят, TRASH GANG няма да е взела нито една жертва. И не само ние, а и всички минали членове на TG. Всъщност по този начин ние ще възродим много повече хора от колкото сме убили. Все пак TG е стара терористична организация на хора, които копнеят само за пари и власт. Освен, че в този нов свят, TG няма да е съществувал, ние членовете на бившата организация ще можем да променим животите си по КАКЪВТО СИ ИСКАМЕ НАЧИН. Навярно вече си разбрал, Тай. Ние вече имаме работеща машина на времето. Помисли си само за безкраните възможности! Къде и кога ще можеш да се върнеш! Кои невероятни моменти ще можеш да изживееш отново и кои неща от живота си ще можеш да промениш! Това е най-висшата власт, която човек може да получи. Властта над миналото, настоящето и бъдещето. Пълен контрол над живота си... Шото дори не осъзнаваше колко GREEDY беше самият той. Организацията TG никога преди не е била толкова аучна колкото преди. Шото и другите членове мислят само единствено за личното си щастие и се прекалено слепи, за да обърнат внимание на чуждото нещастие. Но Шото каза и доста верни неща. Вярно бе, че не може да бъде помогнато на всеки. Вярно бе, че той и Тай бяха "специални" и могат да властват над по-слаби ако пожелаят. Е, Тай... Той протегна на ранения Тай с ръка, за да му помогне да се изправи. Какво ще кажеш? Ще се присъединиш ли при мен, за да създадем заедно свят, в който ще живеем отново като семейство, а не като отдалечени сираци. Шото очакваше Тай да го хване за ръка.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Съб Фев 06, 2021 8:26 pm

Това, което Тай чу го накара да изпита огрома доза разочерование от брат си. Той дори в този момент изпита и лека доза гняв, но нямаше да може да го изрази, защото беше твърде ранен. Тай не можеше и не искаше да повярва, че брат му е убиец...и то по негово собствено желание. Тодороки...никой от нас..не може да определя съдбата на света. Никой не ни е дал правото да отнемаме чуждото щастие...заради това..заради това не съм убил нито един човек през живота си..! Навярно не знаеш...но има един единствен път, в който аз съм отнемал живот...и това беше на баща ни. Той ме помоли..след като корумпираната енергия беше завладяла тялото му..никога повече няма да посегна на чужд живот...за това...за това...за...това...Хъх...? Тай в този момент се поколеба много. Той изобщо не харесваше тази идея...но точно, за ТОЧНО един миг, той преобмисли този вариант. Нима имаше място, където той и Ани ще бъдат щастливи? И няма повече никой да страда? Колко пък да е голяма цената за такъв свят...няколко милиона души? Тай сякаш за секунда забрави за този малък факт и протегна бавно ръка, като евентуално, той щеше да хване тази на Шото. Очите му в този миг бяха празни...той беше потънал в дълбока бездна от despair... - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Пон Фев 08, 2021 8:56 am

Шото: Дръпна си ръката от Тай и го погледна леко ядосано. Тай... аз усещам колебанието в сърцето ти. Навярно усещаш, но приятелката ти отвън е на прага на силите си. С това темпо няма да може да ѝ бъде помогнато на време. Бъди реалист, Тай, тя няма да оцелее! Освен ако не предприемеш мерки, глупако! Започни да използваш главата си и осъзнай колко щедро е предложението ми! Всички животи, които TG са отнели през последните 100 години - те ще бъдат върнати! И заедно с това нашите животи ще бъдат осмислени! Ще станем господари на живота си! Ще можеш да се насладиш на свят, където няма да ти се налага да рискуваш живота си всеки ден, заедно с приятелката си. Свят, в който вие двамата ще можете да се насладите на любовта си. Опомни се Тай, и помисли какво наистина е важно за теб! Искам само едно нещо от теб, братчето ми... Шото отново му протегна ръка. Този път още по-убеждаващо. Той насочи умоляващ поглед към Тай, сякаш го моли да приеме предложението му и да го спаси от това да трябва да извърши братоубийство. Тай, моля те не ме карай да го правя ... Направи правилният избор...!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Пон Фев 08, 2021 9:13 am

Ани е...ранена...? Тези думи бяха като тригър на Тай към действие. Той стисна зъби от ярост и се опита да се изправи, но неуспешно. Кх..! Шото...! Това, че ще върнеш нещо, което си отнел...няма да промени факта, че си безмилостен убиец...но аз..аз съм различен..аз спасявам животи, глупако..и ще спася..Ани..!! За това...Ръката му се разпали, като едвам си допря юмрука до дланта на Шото в знак да му покаже, че няма да се откаже дори в това състояние. Се разкарай..от пътя ми...братко!!!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Пон Фев 08, 2021 9:30 am

Шото: След като видя реакцията на Тай, той затвори очи и въздъхна за секунда. Но в следващата секунда...



Шото: Отвори рязко червените си очи, изпълнение с презрение и стисна огнената китка на Тай. Веднага потуши пламъка му, а от ръката на Тай излязоха дозина ледени шипов, пробожвайки я отвсякъде. Това строши изцяло костта му и осъкати крайника му. Докато го гледа от високо с величие и презрение, Шото му рече: Тай ... мое малко глупаво братче ... ти направи грешния избор...! Докато му държеше ръката, той се завъртя около себе си и го метна с пълна сила към стената, блъскайки го в нея, за да поеме още щети. Тай губеше страшно много кръв, а енергията му беше на изчерпване. Най-вероятно имаше само един шанс да излезе от тази ситуация, но той едва ли би го направил. Не и срещу собствената си плът и кръв. Тай не би отприщил демонските си сили срещу своят брат. Или поне не още..? Шото започна бавно да ходи към Тай. По пътя той започна да си сформира ледено острие, с което да отнеме живота на брат си. Ходеше бавно към него и му говореше: Защо ми го причиняваш..?! Защо си се лишил от разума си, глупаво братче..?! Наистина ли това искаш..?! Да умреш тук и сега..?! Оставяйки Annie сама в този жесток свят..?! Не... Тай ти със сигурност трябва да умреш..! Но не се притеснявай, аз ще придам смисъл на жертвата ти.. Ще се постарая в този нов свят ти и Annie да оцелете независимо какво.. Но всичко, което си приживял с нея ще бъде загубено.. Никой от вас двамата няма да си спомня за другия.. Но това те устройва нали така, Тай..? Шото стигна до брат си и надигна острието си. Със следващото си движение, той щеше да отнеме живота на брат си. Но преди това искаше още веднъж да се подсигури, че това наистина е решението на Тай. Това искаш ти..? Annie да оцелее..? Е, в такъв случай ... обещавам, че ще направя каквото мога, за да я направя щастлива в новия свят..! За това, Тай ... Сега ти можеш да умреш спокойно..! Шото, сякаш искаше да се реваншира на брат си, за това, което щеше да направи, а именно братоубийство. Ще се видим в новия свят, братчето ми. Сбогом... Шото отправи последен поглед към брат си, за да запомни завинаги лицето му в този съдбовен момент. Той започна своя замах. В следваща секунда, Шото щеше да е извършил нещо, което със сигурност щеше да му остави травма, защото неговото сърце не се е заледило все още напълно. Но дори и така, Шото трябваше да стори това. Шото посегна с леден прът към сърцето на Тай, за да извърши братоубийство...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Пон Фев 08, 2021 9:39 am

Изкрещя от болка след като брат му извърши тези действия, като бавно надигна поглед към него, дишайки тежко. Шото...my brother..ако толкова много искате да живеете в друг свят...така да бъде..създайте го..но не мислиш ли...че е егоистично да вкарате всички останали в него с вас, йо...? И..не се тревожи, йо...Annie ще е добре...независимо в кой свят...дали било..в този..или в който и да е друг свят...тя ще е добре..и без твоята намеса..защото е силна. Така че давай...най - доброто ти решение е да ме убиеш точно сега..защото кой знае...в мен има обилно количество тъмнина, братко...заради която дори и ти ще пострадаш...Усмихна му се. Дори в този момент, той не го виждаше като враг, а като свой брат. Моралността на Тай сигурно не можеше да бъде разбрана от по - големия му брат, защото той в този момент ценеше живота на Шото повече от своя и нямаше да си помисли дори да му посегне. Ценностите, които Тай е запазил в себе си никога не биват нарушавани от него, а една от тях е семейството.. Ще предам..поздрави на наще, йо.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Пон Фев 08, 2021 10:19 am

Шото забоди леден прът в сърцето на Тай и го пусна, Ако можех, с удоволствие бих влязъл в такъв свят, без да намесвам цялото човечество, но боя се, че това е непостижимо. Трябваше да прекараме последните години като силно издървани престъпини и нежелани аутсайдери, само защото ние имахме мечта. За нас, боклуците на обществото, е невъзможно да достигнем щастието вече. За нас вече е късно. Всичко, което имахме е загубено. Нямаме нищо вече. Нищо, което да ни задържи тук. За това е време да напуснем този свят и да се върнем в миналото. Да създаден нов свят, без нашите грешки. Толкова щеше да бъде лесно, ако и остналата част от обществото споделяше нашето мечта. Но не, вие не сте достатъчно наранени, вие не сте толкова големи боклуци, вие имате за какво да живеете все още тук. За това вие не споделихте нашата мечта. Но за нас, за нас вече е късно, опасявам се... За теб също, Тай. Погледна за последно Тай и усети как сълза, започна да се образува в очите му. Той се обърна с гръб към него, за да не може Тай да не види лицето му и да не усети тъгата и съжалението на брат си, които биха се противопоставили на думите му, които току що изрече "че няма за какво да живее в този свят." В този момент, Шото осъзна грешката си. Откривайки своя изгубен брат, той осъзна, че все още има семейство, за което си струва да се живее. Стария Шото навярно би съжалил за избора си, но вече е твърде късно. Сърцето на Шото се заледяваше повече с всеки изминъл ден. Той, както и всеки друг член на TG, беше обзет от най-голямата болест на света, а именно GREED. Сбогом, Тай. Ще се видим в някой друг свят...

VAGUE003 - Tonight

(Тази песен се пуска като ending на епизод.)

В последните секунди от епизодът, Тай затвори очи, приемайки смъртта си. Оставаха му няколко минути преди да издъхне. Но преди това да се случи той отвори очи. Но не в физическия свят, а в подсъзнанието си. Той отвори очи и видя женска фигура на пред себе си. Беше едно красиво момиче с прелестна червена коса, която се вееше плавно от ветровете на този подсъзнателен свят. Тя се обърна с лице към Тай и тогава той веднага я позна. Нямаше грешка, в този момент той видя Annie...


(Annie)

Annie:

Тялото ѝ сякаш изчезваше, както на арта. Тя се обърна към Тай и го посрещна с тъжна усмивка. Е, в крайна сметка не можахме да вземем нито един от тях с нас в отвъдното. По-рано Annie и Тай вече бяха приели това, че тук ще загинат, но бяха си обещали никога да не се предадат и да вземат колкото се можеше повече боклуци с тях в отвъдното. Annie се пошегува с това, но преди да си помисли да се разсмее, Тай щеше да осъзнаее тъжната истина, че може би в момента се намира в отвъдното. Може би, че той и Annie наистина са мъртви. Дори и това да беше най-вероятното развитие на нещата, то Annie и Тай не бяха включили смъртта си в плановете им. Но съдбата беше безпощадна...


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Съб Мар 06, 2021 12:46 am; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Пон Фев 08, 2021 10:39 am


Тай бавно затвори очи, като се почувства леко сънлив, навярно заради огромната кръвозагуба бавно почваше да изпада в безсъзнание, от което ще умре от фаталните си рани. Чувстваше се горе-долу тъжен, но и не беше разочерован, защото беше изживял живот, пълен с приключения и приятели. Тъгата му се състоеше в това, че повече няма да ги види. Но тук, той сгреши, защото в съзнанието си, той видя образът на своята приятелка Annie. Изчерви се като я видя, защото я намираше за много хубава, но винаги го е било срам да ѝ каже. В този момент, той ѝ се усмихна радостно и я прегърна..но не каза нищо. В този техен момент, думите бяха излишни. И двамата знаеха как се чувства другия, защото толкова близки бяха станали, че се разбираха само като се усетят. Тай реши да разчупи това мълчание след няколко секунди..

Ей, Annie...дори да не ти се вярва..те също са добри хора, йо. Просто...просто добротата им е заровена твърде надълбоко, йо. И са болни...болни са от GREED..а това ги убива отвътре. Надявах се да можем да им помогнем, но...твърде е късно за тях..навярно не мога да им простя за това, което направиха...но поне исках да ги спра да не посегнат на вас..и най - вече..на теб. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Пон Фев 08, 2021 10:54 am

Annie: Докато го прегръща, Annie отдръпна главата си от рамото на Тай и го погледна в очите отблизо. Усмихваше му се, а от лицето ѝ започнаха да падат бързо изчезващи сълзи. Изчезващи точно като тялото ѝ, защото тя умираше и бавно, но сигурно се отправяше към отвъдния свят. С това темпо и Тай щеше да се запъти натам, защото и неговото положение не беше цветно. Няколко секунди след като чу думите на Тай, тя отговори със сериозен поглед, но веднага след това щеше да се разплаче.
- Знам, Тай...
Те не бяха лоши хора...
Думите на Annie преди малко бяха шега, тъй като тя, подобно на Тай, също осъзна наскоро през какво минават тези т.н. "боклуци", че да извършват тези злини. Очите ѝ се просълзиха още повече и сериозният ѝ поглед се преобрази на тъгуващ.

Искаше ми се да можем да им помогнем, но не можахме...
Не бяхме достатъчно силни...
Защо сме толкова слаби..?!
Отново опря брадичката си на рамото му и измърмори.
Защо...
Не можем ли да получим втори шанс...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Пон Фев 08, 2021 11:00 am

(1:34)
Тай я прегърна още по - силно, като я помилва нежно. Той точно като нея също искаше да продължи да живее, да изживее мечтите си, да бъде заедно с нея..и заради това му беше мъчно. Може би и заради това, той ценеше всеки един миг докато беше жив и заради това сега не съжалява за изживяния живот, макар и да жадува за повече.
Аз..аз също искам втори шанс, Annie...искам да им покажа на какво е способен следващият драконов крал..и да им отворя очите..ще направя всичко за този втори шанс..само и само да се видим пак..и всички да са до нас както преди... - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Съб Мар 06, 2021 1:54 am

Miracle (feat. Casey Lee Williams) by Jeff Williams




Вярвате ли в чудеса? Защото в този миг това, което се случи беше именно такова...


Миг след като си пожелаха да имат втори шанс, съдбата на двамата явно им се усмихна, защото точно това те щяха да получат. Annie биваше съживявана от X1, а Тай изглежда е спасяван също от някой си, то двамата ще трябва да се разделят за кратко, за да се срещнат отново в света на живите.
Бяла светлина от небето падна върху Annie, а след това и върху Тай.


Sara: Появи се до двамата, след като осъзна какво се случва. Тя дойде тук, за да се сбогува с дъщеря си, защото и двете им предстои преместване. Annie ще се върне в света на живите, а Сара най-накрая ще може да продължи към света на мъртвите, където душата ѝ ще почива в мир. Тя погледна с усмивка към Annie и каза: Е, изглежда ще трябва да те почакам за по-дълго, Annie. Не бързай да се връщаш тук. Искам да ми надживееш годините, хехе. Сега върви! Върни се при живите и им покажи коя е Annie Rose. Покажи им, че ще независимо какво ще изпълнеш мечтите си. Знам, че съм родила силно и смело момиче. Върви и стани герой, Annie!

Annie: Като чу думите на Сара, тя се мотивира както никога до сега. Без повече оправдания и self doubt. Този път Annie наистина ще бъде героя от приказките. Тя кимна на майка си и я гушна за довиждане. Докато се прегръщаха, Annie усети нещо. Хъх? Това чувство?

Sara: Прехвърлям ти цялата информация, която имам за този пламък плус малко инфо и за произхода на семейството ни. Мисля, че ще ти е полезно да научих повечко и за баба си. Все пак вървиш по нейните стъпки. Отделно от това ще ти покажа и начин как да се сдобиеш с още повече сила. Annie ти имаш възможността да промениш света. Вярвам, че ще успееш и дори ще надминеш Evelyn. А докато го правиш знай, че винаги ще те наблюдавам отгоре и ще подкрепям всяко твое действие. След емоционалната прегръдка, Сара се обърна към Тай и му подаде ръка, за да се здрависат. Момче, искам да ти благодаря за всичко, което правиш за дъщеря ми. Мога ли да попитам за името ти?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Съб Мар 06, 2021 1:58 am

(музиката продължаваше)
Тай беше видимо объркан. Изневиделица усещаше как животът се връща в него като че ли от нищото, като погледна към ръцете си видимо изненадан. Какво по...какво се случва..? Погледна и към Annie, която изпитваше същия феномен. В този миг се появи и Сара. Тай се изплаши за момент от внезапната ѝ поява, но после веднага усети, че тя има същото присъствие като това на Annie. Той на мига се досети, че това е именно нейната майка, а думите и начина, по който тя говореше на дъщеря си го потвърдиха. Той се усмихна към нея, макар че все още не знаеше какво става. Здрависа се с нея. Т-Тай Фулбастър, госпожо Роуз...приятно ми е..! Аз съм син на драконовият крал Игнийл. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Съб Мар 06, 2021 2:10 am

Sara: Син на драконов крал? Хаха, интересно момче си. Пожелавам ви успех. С Annie вярвам, че сте способни на чудеса. Изглежда някой отвън ви дава шанс да демонстрирате това. Иска ми се и него да поздравя, но за съжаление нямам тази възможост. Погледна към двамата като за последно, защото белият лъч от небето започна все по настоятелно да "извиква" Тай и Annie. Вървете и променете света, хора! Вярвам във вас!

Annie: Sayonara, mama ;-;
Двата бели лъча озариха Annie и Тай толкова ярко, че изгубиха Сара от погледа си. Те затвориха очи като и двамата знаеха много добре какво трябва да направят. Нямаше нужда да се сбогуват взаимно, защото много скоро щяха да се срещнат на бойното поле при живите. Този втори шанс - те няма да го израходват. Този път наистина ще променят света.


Sara: Отдръпна се като си сложи ръка пред лицето, зареди ярката светлина. Изпращайки ги, тя каза тихичко на себе си, но се обръщаше към дъщеря си. Крайно време е героя в теб да се събуди. Късмет, Annie...

(Annie)


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Пет Апр 09, 2021 4:03 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Съб Мар 06, 2021 2:15 am

Тай можеше отново да отвори очи в света на живите, но веднага щеше да изкашля кръв. Леденият прът на Shoto вече не беше забит в него. Тай лежеше в кървата ловка. След като отвори очи известно време ще му бъде нужно да възвърне зрението си. Може би след десетина секунди ще може да фокосира какво се случва пред себе си и да види, че човек, облечен в черни дрехи е клекнал до него. Именно този човек бе спасителя на Тай.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Съб Мар 06, 2021 2:18 am

Х..ъ..х..къде съм..? Тай все още не виждаше почти нищо дори след като отвори очи, като с ръка ги потърка леко и му отне около 10 секунди да възвърне зрението си. Фокусът му спря върху човекът с черните дрехи, като погледна към него объркано, защото все още виждаше леко размазано. Шо..то..? Тай изговори името на брат си, защото беше последният човек, за когото си спомняше в истинският свят. Все пак той беше затворен в този ледник с него и веднага си помисли, че именно той стои пред него. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Съб Мар 06, 2021 10:49 pm

Мъжът, който стоеше до Тай беше именно неговият спасител. Още преди Тай да фокусира погледа си и да види лицето му, той му отговори с някак си познат за него глас:


Момче, защо си такъв инат...?

След като чу тези думи, зрението на Тай вече се беше възстановило и той можеше да види човека пред себе си. Освен че целият беше облечен в черно, на лицето си той носеше също черна маска. Да това беше "TRASH" маска. Но това не беше обикновен член на TG. Тай и преди и срещал този мъж и веднага щеше да го разпознае. Това беше именно той.

Мъжът:


Shoto: Бос, защо спасихте живота му? Нима вярвате той ще си промени решението? Въпреки че именно той прободи сърцето на Тай с леден шип, той сякаш почувства облекчение от това, че малкото му брадче бе спасено. Вътре в себе си Шото все още се колебаеше дали би пожертвал всичко в името на плана на Боса за перфектен свят. Дали би жертвал дори собственото си братче. Отговорът би трябвало да е очевиден, щом в новия свят Шото ще може отново да е с него и семейството си, но въобще гаранция в плана имаше ли за него? Струваше си да поеме риска и да жертва всичко? Ако сърцето на Шото бе изцяло заледено може би нямаше да има колебания в него, но на този етап, Шото бе на кръстопът.


X1 погледна право в очите на Тай, като едното му око светна в червено. Беше си зловещо и вероятно Тай щяха да го побият тръпки. На него щяха да му трябва още минутка-две, за да може да се движи както преди, но опасност за живота му би трябвало да няма. Освен ако X1, разбира се, не промени решението си да даде втори шанс на Тай. Той гледаше момчето величествено отгоре, a аурата му беше толкова зловеща, че придаваше подобен vibe на сцената, където Beast Titan-а гледаше отгоре Mike. Без да отмества поглед от Тай, той отговори самоуверено на Шото:


Убеден съм, че този път ще промени решението си...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Съб Мар 06, 2021 11:29 pm

Тай веднага разпозна гласа на Х1, като видимо на лицето му вместо усмивка от това, че е оцелял се появи гневно изражение, примесено със страх. Кх..аргх..Все още го болеше, макар и жив, той чувстваше още много болка. Тай се намръщи на Х1, видимо ядосан от това, че именно той е неговият спасител. Х1..? Той ли ме спаси..? Нямам си и на идея какви са мотивите му...но не..отказвам да повярвам, че той ме излекува..! Т-ти...! Ти си..онзи злодей от пристанището...къде е Ани..?! Само ако сте ѝ направили нещо...ще ви...ще ви..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Съб Мар 06, 2021 11:44 pm

Annie беше добре. Тя бе спасена от X1 в същото време. Но как така? Как така X1 спасява и Тай и Annie по едно и също време. Как така той е на две места? Нима умее да се клонира?

X1: Не се притеснявай. Съмнявам се, че Annie би пострадала, имайки предвид обстоятелствата. Какво трябваше да означава това? Тай вероятно ще да остане озадачен за сега. На твое място в момента повече бих се притеснявал за собствения си живот. Тай, защо отказа предложението на подчинения ми? Не ти ли се стори споучливо? Наистина ли мислиш, че избра правилния избор? Мечтания свят, за който той ти разкажа не е измислица. Като Боса на тази организация мога да потвърдя това.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Съб Мар 06, 2021 11:50 pm

Кх..! Опита се да се надигне, но все още не можеше. Едвам едвам обаче запали юмрука си, колкото да покаже, че имаше готовност да се отбранява. Това показваше, че намира Х1 за враждебен дори в този момент. Мечтан свят...? Що за налудничавост е това, "Бос"..? Мислиш ли...че мечтаният ви свят за едни..ще е мечтан за други..?! Колко наивен може да си?! Никога няма всички да са щастливи, йо! Вие сами това казахте...и донякъде имате право..като толкова много искаш да живееш в този мечтан свят, отиди с всичките ти дружки от TRASH GANG...! Този свят тук си ми харесва! Не карай всички насила да отиват в този така наречен мечтан свят!!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Нед Мар 07, 2021 12:01 am

X1: Затвори очи отегчено, след чутото от Тай. Няма смисъл да се спори с този инат... Той се изправи и сега Тай можеше види мъжът в цял ръст. Оглеждайки го, той можеше да забележи, че на кръста му беше закрепен ножницата на неговия меч. Изглежда X1 е меченосец. На пристанището също използваше подобен меч. Разликата между този X1 и онзи при Annie е именно тази сабя на кръстта му. Иначе всичко останало беше еднакво - носеха изцяло черни дрехи и маска, закриваща доста по-голямата част от лицето. Всъщност имаше още една разлика между този X1 при Тай и този в главната зала. Дясното око на мъжът тук светеше зловещо в кърваво червено. X1 от пристанището сякаш нямаше подобно око или поне не го е показвал. Каквото и да става тук, то едно е ясно - има двама, които се представят за Боса на TRASH GANG и незнайно защо именно тези двама се оказват спасителите на Тай и Annie. Мъжът насочи зловещия си поглед към Тай и му нареди: Изправи се Тай... Не се знаеше какво ще последва, но при всички случай Тай най-добре ще е наистина да се изправи на крака. Тялото му все още се съвземаше от шока, но до минутка щеше да е като чисто ново.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Нед Мар 07, 2021 12:08 am

Тай се изплаши само като отново чу гласа му. Този тип не се шегува..! Идеите му може и да са налудничави, но със сигурност би ме убил ако не внимавам..! Тай преглътна нервно, като бавно и трудно се изправи, като дишаше вече стабилно. Хей, отговори ми на един въпрос..дори света да е безстойностен за теб, мислиш ли, че това ти дава правото да налагаш твоето желание на всички останали..? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Нед Мар 07, 2021 12:13 am

X1: Да, мисля го. X1 дори и за секунда не се поколеба и веднага отговори на въпроса на Тай. Тай, преди да те попитам още веднъж за решението ти, предлагам да ти обясня за какво става дума. Готов ли си да чуеш за плана на TG за мечтан свят. X1 му говореше така, все едно няма голям избор. Тай нито знаеше на какво е способен този човек и дали е възможно да го победи сам, нито имаше намерения да се бие срещу своя брат, който също е тук.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите