Леденият затвор на Shoto

2 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Леденият затвор на Shoto - Page 3 Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Нед Мар 07, 2021 9:59 pm

Hunter x Hunter OST - Kusari Yarou






Saihara: Това съм аз, Тай. Това е истинското ми личност. Минах през много, за да се сдобия с необходимата сила. Положих толкова много труд, за да стигна до тук и няма да се откажа, зареди ината ти. Тай, няма смисъл да искам прошка повече. Наясно съм, че няма как да ми простиш след като съм криел всичко това от теб през цялото време. Но ако можеш да ми повярваш, че всичко това е за доброто и на двама ни, то може да сключим сделка, от която и двамата да спечелим. Сай се обърна към Шото и парализира и него с дясното си око. Shoto, *заповядвам* ти да не мърдаш и сантиметър. След това той отиде и взе меча си и започна бавно да ходи към Шото. Лесно се усещаше убийствените му намерения. Дори не се опитваше да ги прикрие. А гигантската омраза, която се криеше в сърцето му към маскираните, още повече подсказваше за намеренията на Сай. Както вече казах - ще ги избия до последния. Брат ти не прави изключение. В този момент Тай щеше да изпита огромно количество despair, защото бе напът да загуби и последната част от семейството си и той нищо не можеше да направи. Тялото му бе парализирано и единствено можеше да наблюдава как брат му бива убит. Може би в този момент Тай отчаяно би търсил начин да се измъкне от ситуацията, като единственото нещо, което можеше да използва бяха думите. Сай вероятно му беше направил впечатление, като спомена за сключване на някаква сделка. Какво ли е имал предвид?


Shoto: По дяволите.. ПО ДЯВОЛИТЕ!!! НАИСТИНА ЛИ ЩЕ УМРА ТУК?! БЕЗ ДА МОГА ДА ВИДЯ ОТНОВО СЕМЕЙСТВОТО СИ?! МАМКА МУ, ТАЙ ПОМОГНИ МИ!!! Despair-ът който Шото изпитваше беше също толкова голям колкото на брат му. 
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto - Page 3 Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Нед Мар 07, 2021 10:06 pm

САЙ, СПРИ!!! Искаше да се затича да го удари с всичка сила в този момент, но не можеше. По дяволите...този негодник, Сай..! Използва най - голямата ми слабост срещу мен...тш..Ани, приятели..съжалявам...но ще трябва да направя непростим грях..отново. За да спася семейството си, аз съм готов на всичко. Стисна юмрук. Сай, не наранявай Шото...!!! Аз... - Тай




АЗ ЩЕ СЕ СЪЮЗЯ С ТЕБ!!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto - Page 3 Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Нед Мар 07, 2021 10:12 pm

Saihara: Като чу вика на Тай се спря на едно място и се обърка към него. Хъм така ли? Ще ми помогнеш да унищожим TG и след това ще използваме машината им на времето? Сигурен ли си?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto - Page 3 Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Нед Мар 07, 2021 10:15 pm

Намръщи се. В момента Тай бива принуден да направи непростими за себе си дела, които много дълго време щяха да останат в съзнанието му. Убий всеки член на TG освен брат ми..останалите, не ми пука за тях..Съжалявам..дори и да сте престъпници, вие също сте хора..и навярно, аз правя грешката да жертвам вашите животи, за да спася чужд..надявам се да ми простите, TRASH GANG...Но пощади Шото. Тогава, ще ти помогна да унищожим TG и да използваме машината на времето.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto - Page 3 Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Нед Мар 07, 2021 10:36 pm

Saihara: Замисли се, дали наистина би пощадил един от членовете на TG, за да спечели Тай на неговата страна. Омразата му към маскираните беше толкова голяма, че той буквално се двоумеше дали да не изостави Тай. Но в крайан смекта реши, че правилния избор е да направи компромис и да се съюзи с Тай. Хм, добре, така да бъде! Ще пощадя брат ти. Заедно ако сме, побеждаването на TG няма да е никакъв проблем. Но ще изпълним техния план след това. Всъщност има само един проблем. Става дума за истинския им Бос. X1 може да се окаже труден за побеждаване дори и с моя помощ. Само за него нямам никаква информация все още. Тай той в момента се намира извън този леден затвор. Готов ли си да се изправим пред него?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto - Page 3 Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Нед Мар 07, 2021 10:39 pm

Истинският Х1...Замисли се. Онзи човек на пристанището..нима става дума за него? Той наистина ме разгроми...явно ще се наложи да използвам цялата си сила срещу него. И във всеки случай...да надмина себе си в тази битка на живот и смърт. Ани...госпожо Роуз...обещах си, че няма да пропилявам този втори шанс. Аз ще спася деня. НЯМА да загубя пак! Тай погледна устремено към Сай и кимна в знак, че е готов да се изправи срещу може би най - трудният си съперник до сега. Готов съм! Ще победя Х1 и ще изпълня плана на TRASH GANG! Как ли пък не..ще унищожа тази машина на времето при първа възможност..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto - Page 3 Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Пон Мар 08, 2021 11:49 am

Film a Moment - TK from Ling tosite sigure



Saihara: Усмихна се на Тай. Доволен бе от това как се развиха нещата с него. Той погледна към Шото и му каза с императорското око: Шото, изглежда късметът е на твоя страна. Ще живееш! За сега. Но от теб искам да разкараш тази маска. Забрави за TG. Те са пътници. Ако още подкрепяш мисията им обаче, най-добре ела на наша страна и ни бъди полезен. Изправи се срещу лидера си!

Shoto: Стискаше зъби. Шото не можеше да се съюзи с тях. GREED-ът му все още беше дълбоко закрепен за сърцето му като паразит. Изборът му беше труден, но той реши да остане верен на Боса си. Сега когато разбра, че Сай не е истиснкия му шеф, той получи надежда, че истинския X1 ще ги победи и ще изпълни мисията. Той вярваше в него. И за това, той нямаше как да се изправи срещу него. Той погледна към Сай, а след това насочи натъжен поглед към Тай. Братко съжалявам, но не мога да предам X1. Не желая повече да се бия с теб, но няма да се съюзя с вас. Все още вярвам, че X1 е нашата месия. Това е моя избор. Готов съм да поема последствията си.

Saihara: Тц. Безполезен боклук такъв. Що за простотия е да те оставя жив. Постави си ръка пред устата и се закашля нервно, защото осъзна, че Тай го чу. Ахам* Както и да е. Шото няма да те убия зареди уважението ми към Тай. Но щом няма да ни помогнеш, то трябва да се уверя, че няма и да ни пречиш. Шото, *заповядвам* ти да започнеш да отмразяваш ледената обвивка, без да мърдаш от мястото си.

Shoto: Това и направи. Той все още остана парализиран на място, но околото тях започна да се образува пара. Диамантения лед, който можеше да бъде изгорен само с черните пламъци на Шото, сега започна бавно да се разтапя. Щеше да отнеме няколко минутки, след което ще започне битката срещу истинския X1. По дяволите..! Зареди това проклето око на фалшивия X1, няма да мога да направя нищо. Ще си остана просто spectator да битката. Мога само да се надявам за победата на истинския X1. Шото стисна зъби, защото беше раздразнен от безполезността си.


Saihara: След това погледна към Тай и му рече: Е Тай, време е да покажиш пълния потенциал на този огън, който ми показа преди малко. Тогава ме хвана неподготвен, но да кажем, че сега сме квит. Усмихна му се. За онзи път, когато ударих приятелката ти ^^". Наистина успя да ме впечатлиш с този огън. Да те имам на моя страна е някак си ...
успокояващо.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Пон Окт 24, 2022 5:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto - Page 3 Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Пон Мар 08, 2021 11:59 am

Погледна към по - големият си брат натъжено, като знаеше, че ще трябва да разбие неговите идеали тъй като целеше да спре TG веднъж завинаги. Съжалявам, Шото..но не мога да позволя на Х1 да изпълни целта си. Тази машина на времето не трябва да съществува. Заради нея всички тук се бием и се опитваме да се унищожим едни-други...ще победя Х1, а след това ще вкарам разум в главата на Сай..! Погледна към Сай след това леко намръщено, защото той отново обиди брат му и му припомни гаден спомен, в който той нарани Ани. О, със сигурност ще ти покажа..само изчакай да свършим с боса..Но Сай, навярно имаш някакъв план, нали? Как ще процедираме срещу Х1? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto - Page 3 Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Пон Мар 08, 2021 12:16 pm

Saihara: Честно да ти кажа план за съжаление нямам. Това се дължи просто на факта, че нямам никакав информация за този човек. Дори и да заповядам сега на Шото да ни каже всичко, няма да науча нищо ново, което да ни послужи. Вече опитах със Suzuya. Ще трябва да импровизираме, Тай.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto - Page 3 Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Пон Мар 08, 2021 12:18 pm

Хмм..Огледа Сай. Дай ми тази екипировка, йо. Ще го разсея. Ще взема маската на Шото и ще го изненадам, че има втори като него, докато ти се промъкнеш и не го нападнеш без да очаква. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto - Page 3 Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Съб Апр 10, 2021 4:20 pm

Saihara: Погледна с широко отворени очи към Тай и секунда по-късно се усмихна. Разбирам. Това е интересна идея, Тай. Ще направиш това, което и аз направих, хаха. Струва си опита! Сайхара съблече черната си горница и я подаде на Тай. След това се обърна към Шото и му заповяда следното: Шото, махни маската от лицето си я дай на Тай. Веднага след това отново остани неподвижен. Докато чакаше Тай да се подготви, Сай извади една цигара и започна да пуши като на арта. Това вероятно щеше да направи лошо впечатление на Тай.

Shoto: Неволево изпълни заповедта на Сай и подаде маската си на Тай. Докато го правеше, Сай беше на разстояние и се наслаждаваше на цигарата си. Изглежда се успокояваше преди решителната битка, но това беше добра възможност двамата братя да си кажат нещо. Шото прошепна на Тай докато му подава маската. Тай, това което правиш е грешно. Моля те, повярвай ми! Машината не трябва да попада в други ръце, освен на X1. Този твой приятел е прекалено нестабилен. Нямам му никакво доверие. Шото все още подкрепяше плана на X1 и с това и плана на Сайхара, но не харесваше идеята да остави машината в ръцете на импостъра. X1 вече беше спечелил доверието на Шото и той държеше планът да се извърши от него.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto - Page 3 Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Съб Апр 10, 2021 4:44 pm

Тай взе екипировката от ръцете на Сай, като набързо я облече. Веднага след това, то взе от Шото маската и му кимна. Няма правилно решение тук, братко. Но не се тревожи. Сай няма да използва машината на времето. Шото, никой няма правото да си играе на бог и да променя живота на всички. С тези думи, Тай сложи маската на лицето си и се огледа. - Тай

UGLY MTHRFCKR?:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto - Page 3 Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by -bAzikA- Съб Апр 10, 2021 5:04 pm

Saihara: Докато привършваше спокойно цигарата си той погледна нагоре и видя дупката, която скоро се образува. На самата ледена обвивка навярно ще ѝ трябва час-два да се отмрази цялата, но отгоре вече се беше отворил достатъчно голям отвор, през който да минат двамата. Сай се обърка към Тай и му рече с усмивка: Хаха, изглеждаш едно към едно като него. Това ще го хване неподготвен, сигурен съм ^^ Е, Тай време е да вървим. Успя да се отмрази достатъчно от ледника, че да минем. Нека излезем оттук с прикрито присъствие и да го поразим с един удар! Готов ли си, Тай!

Shoto: Остана замръзен на място и с озадачени очи погледна към брат си. Братко, ти не си се съгласил наистина с този човек. Не смяташ да подкрепиш плана на Месията независимо кой го изпълне. Разбирам... Ти имаш за какво още да живееш... 


Е...


Може би и аз вече имам...


Шото затвори очи и остави съдбата да направи своето.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto - Page 3 Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by BGDodpul Съб Апр 10, 2021 5:10 pm

Застана до Сай, като му кимна. Да, готов съм! Един удар ще е всичко, което ще ни е нужно стига да го изиграем правилно! В този момент, той активира Zetsu и прикри аурата си, като това драстично щеше да намали неговото присъствие и трудно щеше да бъде усетен. Макар и да не беше тренирал много своят Nen тъй като го беше научил от скоро, Тай можеше да се каже, че беше натурален гений когато научи нещо ново и много бързо се адаптираше към него и усвояваше нещата по - бързо от нормалното. Зад гърба си, той вдигна палеца на едната си ръка с цел да каже на Шото, че всичко ще бъде наред.- Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Леденият затвор на Shoto - Page 3 Empty Re: Леденият затвор на Shoto

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите