Overhaul's Room

3 posters

Страница 11 от 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Пон Мар 23, 2020 5:17 pm

Интересно, Тай досущ като Чисаки намери начин да използва енергията на Ери по свой начин - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Пон Мар 23, 2020 5:48 pm


Държеше се за рамото, като едвам ходеше. Макар и да беше в добро състояние до преди мигове, атаките на Вуду го бяха пребили толкова здраво, че през живота си не беше ял такъв пердах. Тай от уважение бавно прикрачи до падналия Вуду, като приклекна до него.
Ей, братле..Изкашля малко кръв настрани. Бая ме натупа, йо..трябва да ти го призная.. - Тай
Дори не можеше да го погледне. Тялото му беше изцяло потрушено. Дошъл си да ме довършиш, а...хех..да си помисли човек, че ще умра по подобен начин...от хлапе.. - Vudu
Да те убия? Защо ми е да го правя, йо..беше доста силен опонент! Може би най - силния, срещу когото съм се изправял до сега! - Тай
Мислиш, че ще се вържа на думите ти..? Пределно ми е ясно..че си тук да ми се подиграваш..просто ме довърши вече... - Vudu
Въздиша. Боже, боже..Изправи се. Ей..нали казваш, че си бог, йо..? Тогава...искам да те попитам нещо важно..кои са хората, които вярват в теб..? - Тай
Този въпрос сякаш го простреля право в сърцето. Vudu нямаше ясен отговор на това на момента, защото той си мислеше единствено и само за сила. Но за вяра не би се сетил.
Кой..вярва в мен..? - Vudu
Кимна. За да си бог, все някой трябва да вярва, йо. А аз видях на какво си способен. Със сигурност имаш близки, които са те подкрепяли, за да станеш толкова силен.. - Тай
Изведнъж се просълзи. Сети се за миговете си от преди да се присъедини към мафията, когато е имал жена и дете. Те..винаги вярваха в мен...но аз ги изоставих..за да преследвам сила.. - Vudu
И..? Според теб, спирали ли са да вярват в теб? През цялото това време, йо. Усмихна се. Ей, ей, защо ставаш емоционален? Боговете не показват подобни черти, йо.. - Тай
Без тях..не съм никакъв бог...а просто човек.. - Vudu
Точно така се чувствам и аз..без екипажът ми и хората, които са стояли до мен, аз съм нищо. Сигурен съм, че и твоите хора биха искали ти да живееш и да продължаваш напред..за това...кой съм аз да разруша тези техни желания, йо..? Та..какво искаш да правиш сега..? - Тай
Искам..да ги видя поне още веднъж...и да им благодаря.. - Vudu
Усмихна се широко. Това е духът! Искрено ти го пожелавам! - Тай

Вече можеше да използва силите си по нормалният начин тъй като изразходва огромни количества. Сега, те щяха да действат много слабо, но това беше и гаранция, че няма да са фатални. Започна да връща състоянието на Акира назад колкото да го излекува. Очевидно я натоварваше да използва силите си толкова бързо че и последователно. - Eri
С нетърпение очакваше да посрещне атаката на Annie. Той много добре знаеше, че ако това продължава, той ще може да въстановява тялото си колкото пъти си пожелае, но тя нямаше да има тази възможност и ще трябва просто да издържи на атаките ѝ. Само това ли можеш..? Опитваш се да ме сплашиш при положение, че ти си тази, която в момента не може да се контролира, а? Безполезно..наистина безполезно..думите ти са празни, защото нямат значение за мен. - Overhaul
Появи се в съзнанието на Annie подобно на умението на Mystogan. Тя знаеше, че ако не се намеси някой, животът ѝ ще е в огромна опасност и трябваше да направи нещо. Ей...Rose, защо по дяволите си толкова ядосана? Нищо лошо не се е случило на този етап, че да си играеш с живота си по този начин. - Ivy
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Пон Мар 23, 2020 5:56 pm

Раните му всякаш изчезнаха Невероятно, толкова бързо..? Погледна към Тай и Вуду Тай, вместо да го зарибяваш, защо не намерим начин да помогнем на Ани ? Погледна към Вуду За теб просто нямам какво да кажа.. - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Пон Мар 23, 2020 5:59 pm

Да, да, ей сега идвам, йо! Тръгна към Акира след известно време. Човечеее...искам вече да се прибираме..остана ни само шефа, нали? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Пон Мар 23, 2020 6:05 pm

Най-доброто за накрая.. - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by -bAzikA- Вто Мар 24, 2020 12:05 am



Annie: Яростта на Annie я раздели на две части временно. Едната половина беше самият огнен демон, чийто образ бе заел тялото на Annie. Тя оприщваше все повече и повече буйни пламъци, които заеха огромно пространство от залата в образ на огненто торнадо. Изглеждаше така. Другата ѝ част беше скрита надълбоко в нея. Тя вече беше изгубила контрола над тялото си, но това би било лесно обратимо ако близък човек ѝ подаде ръка на време. В съзнанието си Annie се виждаше по този начин и тогава започна да усеща как Ivy се опитва да се свърже с нея. Как бих могла да се сдържа след всичкото нещастие, което този човек е причинил? Как бих могла да игнорирам страданията на хората, които са имали работа с него. И най-вече, как бих могла да се преструвам, че нищо не се е случило, след твоята смърт... НЕ! ОТКАЗВАМ ДА ПРИЕМА ТОВА! ЩЕ ОТМЪСТЯ ЗА ВСИЧКИ ВАС!
Annie: OVERHAUL!!! Гласът ѝ беше променен и звучеше сякаш като демон. ВСИЧКО ПРИКЛЮЧВА ТУК И СЕГА!!! След като изрече това, тя напълно загуби контрол над себе си и отприщи първата си чудовищна атака. От ръцете си изстреля мощен пламъчен лазер, който мигновенно щеше да оцели Overhaul и да го разреже на две. Изглеждаше подобно на това.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Вто Мар 24, 2020 12:16 am

Това е грешният начин да го направиш, Rose...Въздиша.Човече..ако станеш по - голямо чудовище от него, ти ще си победената..осъзнай го преди да е късно. Изчезна от съзнанието ѝ. - Ivy
Е, да вървим..! Затича се към посоката на Annie, преди което обаче вдигна Ери на гръб и я обви с наметалото на Mystogan за себе си. Така я носеше на гръб постоянно. Провикна се в опит да достигне до нея. Нещо не е наред, йо.. Annie...!!! - Тай
Пръсна единствено горната част на тялото си, като я сформира едва след като атаката на Annie беше преминала през него, минавайки на косъм. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Вто Мар 24, 2020 12:28 am

Затича се и той след Тай, като с тъмнината си се изстреля напред Чисаки ! Завъртя се във въздуха като се приземи и докосна земята Всичко приключва тук Изправи се като катаната му се сформира в дясната ръка и сега.Докато го гледаше, очите му отново станаха червени. Това беше неговия Kagegan, специален вид око което притежателя на сенчест бог получава след сливането си с него. В неговия случай, това беше сенчестото око заради Shadow. Целият му арсенал беше заключен в очите му и той можеше да каства каквото си поиска чрез тях, вместо чрез нинджа знаци. Това беше една от фукциите на очите, като в неговия случай това ставаше с всякакъв вид сенчести и тъмни умения Най-накрая дойде и твоя ред Чисаки можеше да види промяната в изражението на Акира - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by -bAzikA- Вто Мар 24, 2020 8:48 pm



Annie: Когато чу думите на Ivy в съзнанието си тя се замисли. Ivy.., може би си права, но докато този човек е жив, Тай, Shun, гилдията и всичките ми близки се намират в огромна опасност. Просто не мога да го допусна. Не мога да си представя да живея в свят без Та-. Беше на peak-а на demon формата си, когато чу викът на Тай. Той викаше името ѝ с цяло гърло и когато Annie се обърна към него видя супер притесненото му лице. В този момент тя се опомни и придоби контрол над тялото си. Демонът вече го нямаше и на негово място се върна Annie. Същата Annie, която от малка мечтае да стане герой. Тялото ѝ се върна в първоначалнота форма, но беше поела щети от собствените си сили. Пламъците около нея се успокоиха, но косата ѝ беше попила голяма част от огъня. О не.. колко съм глупава. Без малко да поставя всичко под огромна опаснист. Можеше и да убия Тай... Беше разочарована от себе си и падна на колене. Погледна към Тай, а очите ѝ бяха насълзени. Прости ми Тай, че те накарах да се притесняваш..
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Вто Мар 24, 2020 9:03 pm



Веднага изтича до нея и първата му работа беше да я прегърне плътно. Насълзи се от огромният порив на емоции, като щом се допряха плътно, Annie можеше да усети как сърцето му бие с огромна скорост. Много нежно я погали с цел да успокои хем своите, хем нейните емоции. Хей, глупчо..Засмя се тихо. Без повече жертви, нали..? Макар и лицито му да беше цялото в кръв, той ѝ се усмихна топлосърдечно. Annie, която познавам аз не е толкова страшна, йо..тя ме кара да се смея и да се радвам, а не да ме е страх..Сгуши я още по - силно в себе си. Annie, която аз познавам е моят герой, йо...заради когото искам да вървя напред..за това..хайде да вървим напред заедно..Избърса си една от сълзите, която щеше да капне. Погледна към нея, като ѝ побутна главата към неговата и си допряха челата. Глупчо..разбира се, че ти прощавам.. - Тай
Погледна към тях, след което въздъхна и обърна поглед към Акира. Казах ти, че се отрекох вече от това име...виждам си добил нови сили, Асара. Но за жалост..няма да е достатъчно. Сега се отдръпни от пътя ми, за да убия тези влюбени гълъбчета веднъж и завинаги.. - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Вто Мар 24, 2020 9:22 pm

Да се отдръпна..? Усмихна му се като присви очи Ще ти се наложи да минеш през мен Очите му светнаха, като до него се появиха два клонинга от тъмнина, като той заедно с тях бълна струя от черни пламъци към Чисаки. И трите строи се обединиха в една голяма. Нещо като това - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by -bAzikA- Вто Мар 24, 2020 9:23 pm



Annie: Нямаше по-добър начин, Annie да се почувства по-добре в този момент. Действията на Тай я успокоиха напълно, но не само това. Тя си припомни нещо, което беше забравила - зад нея винаги ще има другари, които ще се бият рамо до рамо с нея. Толкова много хора дадоха всичко от себе си, за да се стигне дотук. И сега, заедно с най-любимия си човек, Annie има възможността да се превърне наистина в герой, като победят заедно това чудовище Overhaul и спасят безброй хора по света. Annie беше истински щастлива. Изражението и беше точно такова. Благодаря ти...! Дори след опита на Тай да избърши сълзите на Annie, от лицето ѝ започна буквално да тече река. Отне и малко време да ги избърше и да се стегне в ръце. Все пак ги чака финалната битка - не трябва точно сега да се разконцентрирват или поддават на емоциите си. Погледна щастливо но сериозно към Тай и му хвана ръката. Двамата заедно се изправиха на крака и face-наха Overhaul, готови да му предоставят най-жестоката битка. Annie и Тай излеждаха по този начин. Тай, готов ли си? Нека дадем всичко от себе си. Избухнаха и двамата в пламъци.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Вто Мар 24, 2020 9:31 pm

Протегна ръка напред, като придаде допира си на огъня на Акира, мигновенно унищожавайки го целия. Overhaul можеше да докосва не само твърда материя, но и всичко, които попадне по тялото му. Гледаше към всички тях, като изведнъж, черният огън на Акира се появи по тялото му сякаш си беше част от него от самото начало. Погледът му стана леко демоничен, но този ефект се създаваше от самата обстановка. Гледаше към тях и изглеждаше ето така. Върнете ми Eri и ще се погрижа да не изпитате болка..! - Overhaul
Погледна към Annie, след което ѝ се усмихна и кимна, насочвайки поглед към Overhaul. Йо, Акира! Нека дадем всичко от себе си! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Вто Мар 24, 2020 9:35 pm

Хъх Усмихна се като затвори очи. ( Второто ) Само не ми се пречкай хлапак Отново ги отвори като погледна към Чисаки. Ако огънят е същия, Акира можеше да го shape-ва както е върху тялото на Чисаки. Така го превърне в пламтящи шипове от тъмнина които мигновенно се забиха в него - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by -bAzikA- Вто Мар 24, 2020 9:42 pm

Annie: Засмя се за кратко. Нека работим в екип и сразим това чудовище!...Отново създаде своя меч от пламъците около себе си, и зае бойна позиция. Самият факт, че тя отново ще се бие с меч, а не с голи ръце е най-чистото доказателство, че Annie има 100%-тов контрол над себе си. Без никаква пощада! Щеше да тръгне да напада, заедно с Тай.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Вто Мар 24, 2020 9:50 pm

Тъй като един вид огънят става част от неговото тяло, той сякаш чувства всичко по самият огън все едно се е слял с отделно тяло. Точно заради това той си направи допълнителни 2 други ръце от черния огън, както и си създаде нещо като броня от този огън по самите му ръце, изглеждайки вече като истинско чудовище. Нека ви покажа разликата в моите и вашите сили, изчадия..!! Докосна земята с една ръка, като запрати към тях нарастваща вълна от шипове - първите няколко шипа към тях щяха да са високи 5 метра, след което постепенно да нарастват докато не стигнат 20 метра. - Overhaul
Тропна с крак. Ice Make: Wall! Образува огромна ледена стена, с която да я спре. Това и стана. И двете атаки се сблъскаха, създавайки голям трус наоколо. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by -bAzikA- Вто Мар 24, 2020 10:00 pm

Annie: В момента, в който Overhaul беше разсеян от труса, от дясната му страна супер неочаквано го нападна инфернал с камшик. Инфернълът сякаш се беше spawn-нал от земята от пламъците и аурата на Annie и замахна към краката на Overhaul от разстояние поне 10 метра. При създаването му, Annie бе използвама манипулационната категория на Nen-а, като не беше много опитна в това и успя само да му даде ясна цел, която беше да убие Overhaul. Изборът как да го направи бе изцяло негов и имаше вероятност да нарани другите, но в такъв случай Annie веднага щеше да го обезвреди, за това нямаше страшно. Annie създаде и друг инфернал. Това призоваване на демони/инфернали бе нейно начинание и бе вдъхновено от уменията на Сиел, който тя считаше за свой ментор. Макар да не е получила и един урок от него, тя беше попила супер много знания от тренировачната ѝ битка с него и сега когато имаше уменията можеше свободно да експериментира. Както Сиел може да призовава демони от ада, то Annie за пръв път успя да създаде инфернали от пламъците си и да им придаде цел.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Вто Мар 24, 2020 10:04 pm

Докосна земята заедно с него, като под Чисаки, докато той докосваше земята, от нея излезе сенчест клонинг който му заби ъперкът и го запрати във въздуха, където го очакаха двата клонинга от преди малко които Акира spawn-на за да му помогнат с пламъците. Единият клонинг щеше да изрита Чисаки към другия, а другия щеше да го изрита към атаката на инфернала. Акира от друга страна използва стената от лед на Тай като прикритие и се скри зад нея - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Вто Мар 24, 2020 10:24 pm



Сами, вие тримата нямате шанс срещу м- Клонингът на Акира успешно щеше да го уцели и да го запрати във въздуха към другият клонинг, който пък да го запрати към атаката на инфернала. Преди инфернала обаче да го уцели, той се извъртя така, че камшика да уцели ръката му и да се увие точно около дланта му. Така, през камшика, той придаде допира си чак до инфернала, пръскайки го на пламъчета. Беше паднал на земята, като понечи да се изправи, но погледна нагоре. - Overhaul
Нека ти покажа, че не сме сами..!!! Всичките ни приятели жертваха телата си, а някои от тях дори и животите си, за да стигнем до тук..!! Учителю на Санджи, дай ми твоята сила..! Беше започнал да тича по ледената си стена, като щом стигна върха, той се хвърли от него и стремглаво се беше насочил към Overhaul. По тялото му бяха плъзнали светкавици, които да го забързат. Lightning Flame Dragon's...Беше вдигнал високо единият си крак, като щом доближи Overhaul, веднага го стовари върху главата му, точно като атаката на Mercury. Буквално Overhaul видя силуетът на Mercury от идващия Тай. Claw! Срита го толкова силно, че създаде трус край него, който строши земята и зашемети Overhaul. - Тай
Бива зашеметен от атаката му. Кх..! - Overhaul
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by -bAzikA- Вто Мар 24, 2020 10:31 pm

Annie: Беше удивлена от Тай. Добра работа Тай! Замахът с камшик на инферналът идваше и с обширни пламъци, които въпреки, че Overhaul блокира атаката му и разруши тялото му, оставяйки само пламъците му, успяха да земат пространството около Overhaul. Сега пода с радиус 5 метра от Overhaul гореше с леки и ниски пламъци, които не биеха щети на Акира и Тай. Тай можеше да "яде" от тях като източник на енергия, а Annie можеше свободно да трансформира пламъците около Overhaul в други инфернали или оръжия. Annie се затича, за да се доближи до Тай и Акира.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Вто Мар 24, 2020 10:41 pm

Отскочи към Чисаки, демек прескочи стената като дашна към него да го посече с катаната си - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by -bAzikA- Вто Мар 24, 2020 10:45 pm

Annie: Притича бързо до мястото, където беше унищожен инфернала ѝ. От него бяха останали само пламъците му, които Annie прибра отново при себе си, за да ги използва отново. Докато се приготви да призове друг инфернал, този от по-рано беше се позиционирал зад Overhaul, в противоположна страна от Акира и заедно с него, той скочи и понече да посече Overhaul с огнените си мечове.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by BGDodpul Вто Мар 24, 2020 10:48 pm



Бива посечен едновременно от атаката на Ани и Акира, като веднага се насочи към Акира да го докосне с цел да не му даде време да реагира след атаката му. Умри!!! - Overhaul
Възползва се от факта, че той беше на земята, като тропна с крак и му заледи краката с цел да не достигне до Акира. Абсорбира огъня на Annie наоколо, като се приготви да му нанесе гръмоносна комбо атака. Изпъна ръка назад, като бясно я възпламени. Ей, Overhaul...поеми чувствата на всички в тази сграда взети заедно!!! Хааааа...!!! Затича се към него. Тъй като пламъците на Тай се възпламеняваха от самите му емоции, те започнаха да стават все по - буйни и по - буйни. Fire Dragon's Fist...! Първо го фрасна с всичка сила, запращайки го да лети назад. Claw! Докато още летеше, той дашна към него и го срита в земята, забивайки го в нея. Wings!!! Скочи във въздуха, стоварвайки 2 огромни огнени струи в него. Sword Horn!!! Щом се приземи на земята, веднага последва втори удар, с който да го прати отново да лети, този път още по - мощен от предния. Firing Hammer..!!! С огромен ъперкът го запрати да лети нагоре. Crimson Lotus..Exploding Lightning Edge!!! Завърши накрая с мощен вортекс от светкавичен огън, набивайки неописуеми щети по тялото на Overhaul. След тази атака, той все още се намираше във въздуха, където му беше и неговата слабост, открит за атака. Цялата тази атака изглеждаше нещо като това. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Emoran Вто Мар 24, 2020 10:57 pm

Погледна към Чисаки докато беше във въздуха, като създаде клонинги зад него, който си метна катаната към него. Катаната посече Чисаки като мина през него. Акира я посрещна с неговата, като я отби и я хвана. Размени се с клонинга си който беше до Чисаки като го накара да изчезне и му нанесе многобройни посичания. И двамата започнаха да падат в сихрон като погледна към Ани Switch Размени се с нея през сянката си, като Акира се озова на земята, а Ани можеше да продължи да го бие докато падат. Атаката е по идея на това, само че както виждате с леки промени - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by -bAzikA- Вто Мар 24, 2020 11:03 pm

Annie: Инфернълът самурай, след като нанесе успешна атака се приземи и веднага тръгна да се позиционира за следващата си атака. Annie, вместо да използва насъбраните пламъци за нов инфермал, тя ги отприщи по тялото си и от тях образува около себе си дозина огнени мечове. Те започнахада се въртят около Annie по този начин. Annie използваше създадените от нея въздушни маси, за да ги засили толкова много. В този момент, супер неочаквано за нея, тя си размени местата с клонинга на Акира и сега се намираше точно до Overhaul. Хъх?! Това умение е невероятно, Акира. -помисли си тя. ПОЕМИ ТОВААА!!! Мечовете започнаха да се въртят още по бързо и всичките бяха насочени към Overhaul. След това, Annie щеше да нанесе последния пронизващ удар със своя собствен меч, като ще се опита да забие Overhaul обратно в земята до Тай.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Overhaul's Room - Page 11 Empty Re: Overhaul's Room

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 11 от 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите