Сградата на гилдията "Shadow Step"

3 posters

Страница 16 от 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Чет Май 28, 2020 3:00 pm

Погледна към Тай сериозно, дори малко заплашително Приличам ли ти на човек който ще се шегува с подобно нещо Тай !? - Рафаел
Наистина не помни..!? Вие се ебавате с мен. Аз със сигурност бих помнил подобни неща..Още повече ако се сбия с някого - Сиел
Добре, частите на пъзела започнаха да се намират. Остава само да успеем да го наредим. Сигурен съм, че информацията която Масару ни даде ще бъде ключова Замисли се За обаче нищо не се връзва..Акисе Обърна се към него Напълно ли си сигурен, че не помниш нищо? - Варис
Вдигна ръка Ами ако Акисе е човек на клоуна и в момента се ебава с нас ? - Киригая
Присви очи Това ако го чуя отново ще те превърна в ледник ! - Широ
Ой, успокойте се. Сериозно. Не съм негов човек - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Чет Май 28, 2020 3:10 pm

Въздиша. Знаех си, че ще се стигне и до такъв момент.. - Куоко
В такъв случай...йо, Акира. Какъв е планът? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Чет Май 28, 2020 4:25 pm

Annie: Освен да чакаме да получим другата част от пъзела, тоест информацията на Масару, какво можем да направим? Не мисля, че ще мога просто да стоя и чакам на едно място.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пет Май 29, 2020 12:45 am

Честно, не знам..I guess Ани е права..Ще трябва да се борим за да получим отговори - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Май 29, 2020 12:47 am

Това звучи като начин, по който аз бих разрешил проблемите си! Харесва ми! Засмя се. Хайде, Акира! Бий се с мен! - Тай
Не трябва с него, а с някой от хората на Jester.. - Shun
А, опа. ^^ Нищо, пак се бий с мен! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Пет Май 29, 2020 1:14 am

Mercury: Facepalm.
Annie: Усмихна се. Не беше ядосана от поведението на Тай, а напротив. Тя се радваше, че той успя поне малко да вселе забава в тази сериозна ситуация.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пет Май 29, 2020 2:01 am

sigh Тай, нямам време да се занимавам с твоите глупости... - Акира
Аз мога ли да задам въпрос..? Ако както показа на meeting-a, ти и сестра ти сте намерили странна информация в дълбините на web пространството, нали Варис ? Защо човек като Jester би позволил да има нещо такова в нета. Все пак той щеше да знае и да го заличи. Нима наистина преследва сестра ти за да я убие..? - Киригая
Схващам на къде биеш..Но наистина не знам - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Май 29, 2020 2:05 am

Ядоса се. Хей! Надявам се не ме отписваш, йо! Все пак в бъдеще ще мога да те пребия когато си поискам, хихии! Сиел ще ме научи на всичките ти тайни и ще мога да те победя! - Тай
Предполагам е искал да бъде намерена тази информация. Поне натам клони логиката ми. - Куоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пет Май 29, 2020 2:12 am

Тай, дръж се сериозно моля те. Когато се забавляваме, се забавляваме. Когато сме сериозни, сме сериозни.. - Сиел
Нека празнуваме когато всичко приключи - Виджил
Слушай тях, иначе ще бъда груб, идиот.. - Акира
Ако е искал, тогава защо преследва сестрата на Варис ? Няма логика, той не е идиот, че да я забрави там тази следа - Киригая
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Май 29, 2020 2:14 am

Погледна надолу. Знам, йо...но ако не се държа като идиота, който всички познавате, просто бих потънал в тъга заради всичко, което се случи.. - Тай
Повдигна рамене. Знам ли. Не разбирам луди глави. Предполагам прави нещата по - интересни по този начин. - Куоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пет Май 29, 2020 2:19 am

Хвана го за рамото Виж, всички претърпяхме много..Защо си мислиш, че бунтарите не са тук в момента..? Джейкъб се пожертва за вас. Нека неговата саможертва не е била напразна..Леко му се усмигна - Виджил
Въздъхна Намерих кога да се завърна..Нека видим какво ще кажат картите по този въпрос ! - Киригая
НЕ ! Да не си посмял, иначе ще те изкормя мишок ! ЯСЕН ЛИ СЪМ ?! - Райт
Уха, нещо сме изпуснали явно.. - Акира
Акира, какво ще правим ? - Акаме
Мога ли да предложа нещо ? - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Май 29, 2020 2:20 am

Усмихна се, като кимна. Така е. Ще отмъстя за Джейк..и за всички, които са загинали в миналото заради този клоун, йо. Благодаря, Виджил.. - Тай
Какво има? - Куоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пет Май 29, 2020 2:25 am

Няма проблем..ъм, "брато" ? Повдигна рамене, не знаеше как да се обърне към него по-приятелски - Виджил
По..по..принцип не обичам да го правим и ми е като травма след последния път срещу мафията на Overhaul. Но..Няма ли да по-добре да се разделим ? Не ви гоня или нещо просто..просто..Преглътна - Бела
Просто едва ли ще ни нападнат точно сега като сме толкова много. Дето се вика, малко ще ги узорим Усмихна се на Бела - Акаме
Да, да, точно така ! Това исках да кажа, извинете ме. Просто ме е страх. Но да - Бела
Все пак, ако не се бием и не се изправим по-рано срещу някого, няма да намерим отговор и ще се лутаме тук до живот.. - Акаме
Я виж ти, принцесата на гилдията си имала и умна страна - Вероника
Моля..? - Акаме
Прати ѝ въздушна целувка Спокойно тигрице, всичко е 6 - Вероника
Присви очи - Акаме
Не мога да повярвам, че го казвам. Бела, впечатлен съм. Ама може ли следващия път Акаме да не ти вади думите с ченгел от устата..? - Акира
Съжалявам..! Наведе глава - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Май 29, 2020 2:30 am

Засмя се. Просто Тай, йо. Удари го леко по рамото. Хей, защо не дойдеш тази вечер с нас? На другите вероятно им се спи и ще трябва някой да остане на нощна смяна. И разбира се, в повечето случаи съм аз, но искам компания, хаха. - Тай
Помилва Бела. Не се тревожи, той е горд с теб... - Синтия
Звучи като добра идея. Време е и аз да направя сама моите разследвания. - Куоко
Хей, това не е добра идея..ако си сама и те нападнат.. - Shun
Погледна към Shun. Не се притеснявай за мен. Дори и аз да бъда мишената, няма да се дам лесно. - Куоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пет Май 29, 2020 2:35 am

Не знам..Имам работа. Сградата на отряда ни трябва да се оправи - Виджил
Спокойно, върви..Ще се справим. Сахир ще направи 1 - 2 трика и ще сме добре - Сай
Искам и аз да дойда, Асара ? - Киригая
Въздъхна Ти си решаваш Погледна Рафаел Ами ти ? - Акира
Аз ще съм нощтна смяна в Адрон, не ме търсете - Рафаел
Звучи добре..Останалите ще сме тук - Акира
Вдигна ръка Райт, ескортирай ме до С.О.С ако обичаш Тръгна си - Сай
Кимна Разбира се, ей ще се върна ! Тръгна след Сай - Райт
Въздъхна Тай, аз също ще се наложи да се забавя. Трябва да видя бунтарите как преживяват случилото се.. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Май 29, 2020 2:42 am

Зарадва се. Супер! Значи е уредено! Банда, оставете кораба на мен, Виджил и..Погледна към Annie, като ѝ се усмихна. И Annie! Вие можете да си починете. И Варис, не се тревожи. Разбирам те напълно..- Тай
Прозя се. Наистина съм изморена... - Синтия
Аз също..днес ми дойде в повече, като че ли.. - Скарлет
Тай, сигурен ли си, че ще се справите? Мога да накарам Хроно или V да останат с вас. - Shun
Не е нужно, йо. И на тях им трябва почивка. Заслужихте си я. - Тай
Изпуши си цигарата. Ако огладнеете, не се бойте да ме събудите. - Санджи
Погледна към Ник. Ей, негодНИК! Само да си ме събудил през нощта, спукана ти е работата! - Леорио
Усмихна им се като ги видя как разговарят. Хубаво е да сте сплотени.. - Куоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Съб Май 30, 2020 1:30 am

Огледа останалите Аз излизам.. - Акира
На къде отиваш ? - Сиел
Просто ми трябва глътка свеж въздух.. Излезе - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Съб Май 30, 2020 1:34 am

Чао, Акира! - Тай
Аз също. Както казах, имам мои разследвания да правя. Не правете глупости докато ме няма..И ако съм права, може би ще се натъкна на сестрата на Варис доста по - рано от очакваното..Излезе. - Куоко
Въздиша. Наистина не е добре да я оставяме сама..все пак, тя е просто нормален човек. Ако я нацелят за мишена, всичко свърша за нея. - Shun
Засмя се. Shun, глупако! Киригири е достатъчно умна да не позволи това да се случи! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Съб Май 30, 2020 10:15 am



Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Юли 05, 2020 9:29 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пон Юни 22, 2020 3:12 pm

Щом се доближиха до гидлията, гледката беше смразяваща. Гилдията е разрушена. Измежду отломките като нов обаче се появи Драконит, който си разтягаше рамото Ъх, не са били тук. Щом погледна нагоре обаче, той видя нашите хора Охо, кой закъснява - Драконит
Вражеска единица на 12 часа ! - Виджил
Поникнаха му криле, като излетя към тях - Драконит
Този път не е познал ! - Райт
Райт, не ! - Сахир
Както летеше с облака от едим на Виджил като всички останали освен Кьоко, която бива носена от Рафаел, той отскочи право надолу към Драконит - Райт
Хех Усмихна се като избълва огромна струя от огън към него - Драконит
Извъртя се встрани като мина точно до струята, но тя се насочи и към останалите тъй като Райт беше между чука и наковалнята - Райт
Довери ми се ! Метна Кьоко във въздуха, като застана пред всички Wings of Protection ! Засили здравината на крилете си със светлинна божествена енергия, като ги направи по-големи и застана на пътя на струята, блокирайки я успешно Гррррр ! - Рафаел
Метна верига към Кьоко, с която я уви и я издърпа към себе си - Дейвид
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пон Юни 22, 2020 3:15 pm

Рафаел, какво по..?! Разбра за плана му, като бързо се осъзна и не се притесни. Приземи се до Дейвид. Благодаря..Погледна към Драконит. Този не умря ли от Акисе..? По - важното е...Погледна към гилдията, като щом видя, че е разрушена, тя разбра, че нещата от тук нататък нямаше да са толкова прости. - Kyoko
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пон Юни 22, 2020 3:33 pm


Щом се доближи до Драконит като замахна към него с ножа си и по-точно към врата му. Видя как Драконит се опита да го хване, като превърна ръката си в душевна за да мине през неговата. Погледна с едното си око през рамо останалите като го затвори радостно Спасете себе си, спасете Сай Ръката му точно в този момент се заби във врата на Драконит като го накара да изръмжи. Щом видя кръвта, тези същите очи се отвориха с маниакално изражение Грррррааааа ! Заби се с Драконит право в земята - Райт
Райт ! Скочи след него - Дейвид
Грр..Хъх ? Усети с периферното си зрение някакъв снайпер, Сай се беше съвзел от шока и от контрола на психаря в себе си Сай !? - Виджил
Както беше на гърба на Виджил, Сай се прицели надолу. Щом Сай и Драконит се изправиха, той простреля Драконит право в главата Продължавай по план..! - Сай
Хъх ? Какъв план !? - Виджил
Тръгна отново да пада, назад след изстрела - Драконит
Изправи се след него като веднага му се нахвърли и започна да му намушква многобройни пъти в стомаха и гърдите Умри умри умри ! ПОКАЖИ МИ ОТ КАКВО СИ НАПРАВЕН ! - Райт
Отвори очи след този смъртоносен изстрел, явно не е бил с Deadly Bullet Хлебарка такава ! Замахна с двете си ръце към главата на Райт. Щеше да му счупи врата - Драконит
Кой го казва!? Докато беше още във въздуха, от гърба му излязоха огромни кости които се забиха в ръцете на Драконит преди да стигнат до него. - Дейвид
Изведнъж завъртя ножа си наобратно и посегна към врата на Драконит - Райт
Точно в този момент, Дейвид и Райт ги удари огромна светкавица всеки по отделно, като това ги заби директно в земята и направи кратер около тях. Разбира се това беше дело на Драконит, който се изправи в кратера в който беше с Райт докато го държеше за гърлото - Драконит
Трябва да се намеся ! - Сахир
Не Сахир ! Трабваш ни в Сахракаш ! - Сай
Какво по дяволите ще правим там !? - Сахир
Сахракаш..? Той, Сай, Сахир и Кьоко продължаваха да се отдалечават от Райт, Драконит и Дейвид - Виджил
Щом крилете му се възстановиха след сблъсъка му с атаката на Драконит той погледна към тях Аз ще им помогна, вие продължавайте ! dive към Райт и Дейвид - Рафаел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пон Юни 22, 2020 3:40 pm

Сахракаш..? Продължаваше напред заедно с останалите. Нямам си и на идея какво сте замислили, но ще ви се доверя..Извади си телефона. Опита се да се обади на Акира. - Кьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пон Юни 22, 2020 3:52 pm

Акира постоянно ѝ затваряше, но след като тя се отказа получи съобщение: "Jester знае какво си говорим. Не бива да разбира за плана, затова и не очаквайте Сай да ви каже много. Придържай се към плана. Чакаме ви в Ахракаш" - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пон Юни 22, 2020 4:00 pm

Разбирам..Погледна към останалите, като със знак им каза просто да вървят напред. - Кьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 16 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 16 от 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите