Скривалището на TRASH GANG

3 posters

Страница 8 от 16 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Сря Яну 27, 2021 10:52 pm

D.Gray-man | Lacrimosa - Eri Kawai

(1:00)
Chazz изпитваше прекалено голямо отчаяние през цялото време докато се биеше. Той нямаше силите дори да заповяда на духовете си да нападнат момичето, което той харесваше и заради което беше тук. Когато другите виждаха чудовище, той виждаше старата си приятелка и си спомняше за всички хубави мигове с нея. Навярно той беше изплашен ту за нея, ту за себе си. Нормално е човек да се страхува да умре, но той повече се страхуваше да не я изгуби. А още повече се страхуваше, че няма как да се справи. Shizuka...аз...Насълзи се. Това беше нещо невиждано до сега. Никога до преди той не беше показвал такива емоции. Колкото и да се опитва да се държи като камък, той си остава дълбоко в себе си чувствителен младок. Аз...не мога...съжалявам..не мога да те спася..Избърса сълзите си в якето си, които принципно той не оставя и прах да изцапа. В този момент, всичките му ценности рухнаха..

Мори наблюдаваше какво се случва отстрани и трябваше да направи нещо. Тя не можеше да остави собственика ѝ да се държи по този начин, защото най - малко нейните действия зависят от неговите команди. Chazz все още не е чак такъв майстор на своето умение и не може да оставя пълна свобода на духовете си колкото и да му се иска в дадени моменти. Тя го погледна право в очите в този момент, а нейните бяха пълни с Determination да го изкара от този капан на despair.


Chazz, осъзнай се! Ако продължаваш да бездействаш, всички ние тук ще умрем, включително и приятелката ти..!! - Мори

Докато разговаряше с Есмералда, тя метна един поглед зад рамото си към Chazz. Хайде , момче...знам, че можеш..ти си ни тайният коз, колкото и да ненавиждам това.. - Кьоко

Помисли за нас, духовете ти..! Това, което ни събра заедно с теб не беше отвратителното ти поведение...огромното ти его на моменти..беше това, че само на теб ти пукаше за нас! Отрепки, които никой друг не искаше да приюти..Зад нея се показаха поне 50-на слаби духчета, които не стават за нищо, но въпреки това, Chazz не ги беше захвърлил. Ние сме твоето семейство...не ни оставяй..! Дори тя се насълзи в този момент, защото това бяха искрените чувства не само на нея, а на всичките му духове. - Мори

Re:Zero OST - Takt of Heroes

Като по чудо, тези думи на Мори...почти помогнаха. Това, което Chazz чу последно бяха виковете на Shizuka в съзнанието му да избяга. Това беше нещо, което той не успя да си прости в този момент. Да накара момичето, което искаше да спаси да се тревожи повече за него от колкото за самата себе си..беше недопустимо за достойнството му. Изведнъж, той се ядоса, но не на когото и да било, а на самия себе си и стисна юмрук, като си погледна ръката. Мамицата му...какво ти става, ей?!! От кога почна да показваш такава слабост, нещастник...осъзнай се..Shizuka има нужда от твоята помощ, нали така..?! Трябва да действаш...ти си Chazz..но не си The Chazz..АЗ СЪМ THE CHAZZ! Намери начин веднага да разкараш този глупак Chazz и веднага ме освободи от глупавите ти окови..! Намери начин..! Казвайки си сам тези думи, той погледна към Мори, като че ли леко устремен. Жълтото му духче беше на рамото му и плачеше заедно с черния и зеления, защото си мислеха, че ще умрат. Но тогава...като че ли всичко се промени за точно 1 миг.



Мори...

...

Удари ме с всичка сила
.


Мори се учуди първоначално, като го погледна объркано. Те нямаха много време за губене. Какви ги дрънкаш..? Защо..? - Мори
Заповядвам ти, просто го направи! - Chazz
Ама..! - Мори
НАПРАВИ ГО!! - Chazz
По дяволите, Chazz...! Удари го с всичка сила в този момент, карайки го да залитне на поне 10 метра разстояние. - Мори
ШЕФЕЕЕ! - духчетата му

Steins;Gate 0 OST - Re-Awake

И точно в този момент...

...ТОЙ...

....

....

Се завърна
.


Мигове след удара, той започна да се надига, но това негово надигане беше придружено със странен, като че ли леко внамиачен смях. Това беше смехът на човек, който се счита за най - добрият..най - мощният и най - вече най - силният. Това беше смехът на човек, готов да прекоси всякакви граници без да му пука как изглежда отстрани. И названието за един такъв човек бе именно...

Изправи се, като продължи да се смее. МУАХХАХААХАХАХА!!! Мори, добър удар..но ще ти трябва повече! Посочи я с пръст, но нещо го учуди, като си погледна изцапаното богаташко яке. ЕЙ, НЕГОДНИЦИ ТАКИВА! КОЙ ОТ ВАС МИ ИЗЦАПА ЯКЕТО, А?!? А?!?! - Chazz

В този момент, духчетата му направо се просълзиха. Да, това беше той. Човекът, в когото те вярваха и който ги вдъхновяваше. Той наистина се беше завърнал и беше избягал от оковите на отчаянието.

Тш..! Шизука, не се бой..след малко си тръгваме и се прибираме, обещавам. Погледна към Х5, след това насочи и поглед към Х3, като наостри поглед. А, теб те знам кой си...ти си този, който накара Шизука да страда. Теб няма как да те забравя, нещастник. Но имам по - важна работа от ритането на смотаният ти задник. А то е... - Chazz

(1:50)
Да спася Шизука..

ЗАЩОТО АЗ...

...

АЗ СЪМ...


THE CHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZ!

Този мощен негов вик освободи огромни количества душевна енергия край него, която развя дрехите на всички все едно се намираха в окото на ураган от пето ниво. Кой би знаел, че Chazz крие толкова много енергия в себе си. Той извади 2 от своите любими карти - Reiha и Darkchain, и ги издигна високо във въздуха.

Момчета, време е да им покажем на какво сме способни! SOUL FUSION! Изневиделица, картите им изчезнаха, а на тяхно място се появи нова - когато демонът и ангелът се слеят в едно, на тяхно място идваше ето това създание...

APPEAR AND BRING CHAOS TO YOUR ENEMIES

ARSENE!!!!


В този момент, лошите усетиха как всякаш бяха гледани от високо , а над тях наистина се сформира едно лице„ Това лице оформи сини пламъци около себе си и започна да оформя силует, който най - накрая прие форма. Прие форма на същински демоничен ангел..

Arsene:

Той стоеше точно зад Chazz, от тъмните му криле излизаха вериги, а около него земята пламтеше в сини пламъци. Arsene беше готов да изпълни всяка заръка на Chazz със 100-процентов успех..той беше най - силният дух, който до сега беше отприщвал. Присъствието му се равняваше сигурно с това на Сиел, защото и двамата бяха от същата демонична натура.

Желанията ви са заповед за мен, Chazz. - Arsene
Грешка, глупако. It's THE Chazz! Ъгх, все тая. Посочи Х5. Спасяваме нея. Посочи Х3. А този го караме да страда вечно, дори и в задгробния живот!!! - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by Emoran Чет Яну 28, 2021 4:39 am

Киригая..? Тш..Усети как раните му се запълват Благодаря ти, друже? - Ерик

Гр..Приземи се до тях Ерик, тия са ни над нивото брато. Не знам как нашата технология ще се противопостави на техните свръхестествени сили. Мисля, че трябва да отстъпим..Точно тогава, самият Arsene се появи, като докато Ароу казваше това и си мислеше как е трябвало да пратят някой друг вместо тях, той усети всякаш Сиел и идва на помощ Си-Сие-Сиел? Щом се обърна и видя сините пламъци, той си помисли че наистина е той, но всъщност не беше - Ароу

Прикри си устата от силния вятър Мисля, че избързваш Ароу..Усмихна се тайно като погледна към Чаз Давай момче..С теб съм - Ерик

Хмхмхм..Усмихна се зловещо Нещата загрубяха явно и Чаз използва своя коз. Точно по план, това добре ги разсейва пионко моя. Точно това ще ги запознае с лицето на смъртта. Киригая понижи драстично присъствието на силите си, като по този начин той не създаваше излишно притеснение и объркване. Погледна за секунда дали Кьоко го гледа, като се убеди, че е разсеяна от Чаз както всички останали. Това беше и неговият момент. Извади една от най-силните си карти. Карта, която беше толкова силна, че светеше дори когато Киригая я подтискаше. Затова и застана на една страна така, че да я скрие зад себе си.
Harvest their souls. Death, obey my command. I offer you, a playground!

С тези думи на ум, той пусна зад себе си картата чиято сила беше..Е ще разберат. Вместо да падне в земята, тя директно потъна в нея. Обикновенно, щеше да излъчи силна зелена енергия смесена с черно, но Киригая успя поне това да поддтисне за да не се набие на очи Това тяло е прекалено слабо за такава мощ Погледна към Чаз като се усмихна радостно и невинно ДАВАЙ БРАТО, ПОКАЖИ МУ! Изиграй си картите правилно, хмхмхмхм... - Киригая
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Яну 28, 2021 11:44 am

Вулканът спря да се надига и земетресението спря. Поне половината от гигантската главна зала бе заета от този вулкан, който всеки момент щеше да изригне. Навърна му продължаваха да стоя безгрижно X3 и X5. Мъжът погледна към Chazz и рече: Момче, насочил си се към сигурна смърт. Няма смисъл да ни се противопоставяш. Това се отнася за всички. Погледна Arsene и не тръпна от страх. Той знаеше, че можеше да го победи и сам, но поради някаква причина не искаше да го прави. X3 не желаше да използва силите си и да участва в битката. Причината за това беше неясна, но със сигурност ако участваше щеше да излезе победител.
Все пак ... силите му не отстъпват от тези на Сатаната.

Но надали ще бъдем свидетели на това как X3 се раздава на макс скоро. Не и по време на тази битка, защото X5 е достатъчно силна, за да защитава господаря си независимо пред какво се изправя.

Нека истинската битка започне...



Наметалото на Chazz продължаваше да се вее нагоре ту от reawake-а му, ту от факта, че беше обграден от гейзери. Това на него сякаш не му пукаше. Стоеше в лицето на опасността като пълен непукист и bad ass. Скоро след това гейзерите щяха да поспрат, но само за да изригне вулкана много по мощно от всички гейзери взети заедно.
X5: Гледаше надолу към Chazz. Лицето и цялото ѝ тяло вече бяха корумпирани. Следа от Shizuka вече дори и Chazz не можеше да намери. Тя чу заповедите на господаря си, да унищожи враговете си без милост, и веднага ги прие. Отвори рязко очите си към враговете си и се изстреля към тях. Приземи се в гръм и трясък между Chazz и Arsene, като веднага след тва срита отломките, който се надигнаха от приземяването ѝ. Стоманена отломка, тежащи няколко тона полетя с бясна скорост към Chazz, към Ерик и към Esmeralda.

Дмитрий: Скочи пред шефката си и втвърди здраво ръката си. Стисна мускули и с единствената си ръка, той блокира отломката по този начин, спасявайки Esmeralda. Това счупи кокалчетата на китката му, защото дори след всички тези тренировки, той беше просто човек с ограничен живот.

Esmeralda: Благодаря ти! Пак ме спасяваш Димийтре, със сигурност трябва да ти увелича заплатата! ^^"
Кьоко чу изказването на Esmeralda и навярно щеше да и направи впечатление. Наистина ли съществува план, който да победи това чудовище без жертви?

X5: Намираше се в центъра на мини кратера, който създаде само с приземяването си. Но в следващия момент нея я нямаше. Тя се беше изстреляла отново, този път към Ароу. Ерик, който беше до него, беше зает да се защити с отломката, летяща към него. Зареди едва ли щеше да успее да помогне на другаря си, сега когато е нападнат от това чудовище. X5 се появи точно пред лицето на Ароу, изглеждайки подобно на тази сцена и посегна с бърз и мощен юмрук да го удари в корема. Зареди засилените сетивни органи, Ароу щеше да има половин секунда да реагира, тъй като щеше да я забележи отначалото. Но ако беше нормален човек, ударът на X5 щеше да бъде мигновенен побеждавайки изцяло мишената си. При допир с юмрукът на X5, тялото на Ароу ще бъде покрито с корупция, което със сигурност трябва да бъде избегнато ако може.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Яну 28, 2021 11:59 am

Изобщо не ми пука за мнението ти, нещастник..! Ти причини това на Shizuka, затова бъди готов да умреш в бъдеще от МОИТЕ ръце! Ще те преследвам до последните ти мигове, запомни това..!! Arsene, действай! Наранявай само чудовището, но не и приятелката ми! - Chazz

Arsene се изпречи на пътя на отломката и направи хоризонтално посичане с крилете си, чиито пера бяха остри като бръснач. Макар и от стомана, те успешно щяха да я прережат ту защото бяха екстра остри, и ту защото бяха покрити със син огън, който ги караше да действат като лазерен меч при допир. Да, толкова бяха нагорещени. Arsene бързо щеше да реагира и щеше да прелети над Х5 щом я видя, че се изстрелва към Ароу. Той щеше да я подмине, но зад него, той щеше да остави своите вериги подобно на това. По този начин, той щеше да прелети над нея и да я накара да се запъти право към веригите му. Щом тя посегна към Ароу, веригите се оковаха около нея и прикрепиха ръцете ѝ към тялото ѝ. Не си познала..! Arsene щеше да използва собствената си сила да издърпа с веригите си Х5 към себе си във въздуха и с огромна мощ да я хвърли обратно към земята. - Arsene

Беше приклекнала. Ама че сила..Чаз, не знаех, че имаш толкова енергия в теб. Погледна към Есмералда. Няма значение колко малки са шансовете. Стига да имаш план, действай. - Кьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by Emoran Пет Яну 29, 2021 11:49 pm

Когато X5 се появи пред Ароу и Ерик, тя щеше да забележи как около тях вече имаше енергийна бариера, а Киригая седеше зад тях с протегната ръка встрани. В тази ръка е държал карта, която е изчезнала при формирането на щитовете. Дори да не беше Арсен, те щяха да поемат атаката ѝ и корупцията и да се пръснат след първата атака, а другарите му да не помръднат. Това щеше да им набави достатъчно време да действат. Това беше моментът в който те осъзнаха, че трябва да обезвредят Киригая за да наранят останалите. Беше изключително как той я следи без проблем. А ти на къде..? През цялото време я гледаше с мазната усмивка - Киригая

Отскочи отново и полетя като дронът му се сфомира в орел и се закачи за гърба му. Обърна лъка си хоризонтално като зареди 5 енергийни стрели и ги изстреля към X5. Те не целяха да я уцелят, а по-скоро щяха да се завъртят около нея и да образуват вериги след себе си които да я оковат - Ароу

Хвана автомата си с една ръка, като извади електрическия си пистолет E.S. Pistol! Той беше като лазерен електрошок, който беше hitscan и щеше да уцели X5 и да я парализира за няколко секунди - Ерик
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Съб Яну 30, 2021 12:55 am

Arsene се справи успешно и със защитата на Chazz и с нападението на врага. Той улови във веригите си X5, ограничавайки драстично движенията ѝ. Това се случи точно преди юмрукът ѝ да достигне до Ароу, спасявайки го, въпреки че нямаше нужда. След това, стрелите на Ароу се появиха от всички страни на X5, омотавайки я допълнително в енергийни вериги. Ерик от своя страна пък тъкмо щеше да сканира врага, парализирайки я, а след това Arsene щеше да я разбие в земята. Но точно в този момент се случи нещо неочаквано. Всеки, които нападаше X5 щеше да забележи, че очите ѝ отново са станали зловещо бели. Отвратително страшна аура се излъчваше от тези демонски очи и всеки би настръхнал само като ги погледне. Но това не беше най-лошото в случая. Белите очи, без зеница, са доказателство, че X5 е активирала отново своето умение, а именно илюзиите си. Тя някак си беше хванала дори хората зад гърба ѝ в илюзия. Та тях дори и с периферното си зрение не виждаше, тогава как е въмозжно да извърши това? Илюзията беше просто. В момента, в който Ерик и Arsene отправиха своята аткаа към X5, тя просто изчезна от мястото, където беше. Веригите на Arsene и Ароу просто окова празния въздух. Всеки се беше върнал в реалността, без дори да разбере кога се беше отчуждил от нея. X5 отново измами всички за своето местоположение чрез своите очи, но не беше ясно как отново успя да хване всички в илюзия като за тях уж се изискваше очен контакт. През това време X3 стоеше горе на вулкана и наблудаваше внимателно пък със своите очи случващото се.

X3: Разкажи им играта, демоне...!

Dignity of Spirit 2019 - Unlucky Morpheus

(1:50)

Дмитрий: По дяволите! Esmeralda! X5 се появи от нищото пред Esmeralda и никой нямаше как да реагира на време. Никой освен Дмитрий. Само той успе да предвиди движенията на X5, защото той не използваше очите си. Всъщност той буквално се отказа завинаги оттях, като по-рано си беше пробил очните ябълки. Умението на X5 преминаваше и през клепачите на хората, за това Ароу дори и да използва обонянието си вместо зрението си, пак биваше хванат в илюзия. X5 създаде още един черен прът от ръцете си (подобно на Kayuga) и замахна към главата на Esmeralda. Но в този момент, Дмитрий използва единствената си ръка, с която хвана здраво меча си и го постави на пътя на атаката, блокирвайки я. След това послеваха още няколко замаха, които X5 и Дмитрий смело си размениха. Едно попадение ѝ трябваше на демона, за да корумпира руснака, но той не показваше никакви признаци на страх. Неземна смелост и решителност кипяха в очите на този герой, който за пореден път денска спасява приятел. Докато се отбраняваше от X5, той рече на Esmeralda: Шефке, чу какво каза Кьоко. Действай! Не ми пука колко рискован е този план и какви ще са последствията. И без това ако стоим с кръстени ръце всички ще умрем. Нямаме алтернатива! Така че си размърдай задника и започни да говориш за какво иде реч!!!! Последните му думи буквално бяха вик.

Esmeralda: Димитрий... Като чу колко сериозен и ядосан бе най-добрия му шпионин, тя остана безмълва за момент. Гледаше право към гърба му, на която стоеше все така онази грозна татуировка на Кървавото Доджо, която доказва колко мъчителен живот е живял до сега. Тя се замисли и каза: Прав си! Едвам смогваме с този демон пред нас, а отгоре върху вулкана ни чака още едно чудовище, което все още не си е показал уменията. Кой знае на какво е способен и той. От където и да го погледен ние сме притиснатите, въпреки че ги превъзхождаме с хора. Повече време за колебания нямаме. Включително и аз! Повече няма да се двуомя. Опасна или не, ако това е единствената ни опция аз няма да я пропилея! Рискован ли е плана или не, това зависи изцяло от мен самата. Нямам право на грешки. Аз ...
... Ще влезна в съзнанието на този демон ...


Останалите и най-вече Кьоко до нея, щяха да я погледнат учудено, след като чуха какъв всъщност е бил рискованият ѝ план. Ако тя наистина може да извърши толкова сложно действие, то наистина всяка малка грешка би била фатална. Но ако се справи, най-вероятно ако X5 наистина е манипулирана, то тя ще успее да премахне това, без да я наранява. Перфектото развитие на нещата. Опитът си струваше със сигурност!

Дмитрий: Усмихна се. Хм, значи това било. В такъв случай, не знам за другите, но аз ще отдам живота си, за да те защитавам докато активираш твоето специално умение. От безкрайно многото му белези започнаха да излизат пара. Дмитрий скоро щеше да стигне 100% от потенциала на тялото ти, но все още едвам смогваше да се отбранява от X5. Нещата не вървят на добре. Най-вероятно ще бъдат нужни жертви, за да се придостави достатъчно време на Esmeralda да активира умението си.

Esmeralda: Тя затвори очи и клекна по турски. Започна да събира енергия, подобно на Naruto преди да влезе в Sage Mode. Дайте ми минутка! След това ще трябва да достигна до главата ѝ. Ако не успеете да я обездвижите до тогава за поне няколко секунди, всичко ще бъде напразно! Втори шанс няма да имаме! Да действаме!

Всички наоколо добре разбраха какво трябва да сторят. След една минута, X5 трябва да бъде обездвижена за достатъчно време, че Esmeralda да се докопа до нея и да постави ръката си върху главата ѝ. В този момент тя ще проникне в съзнанието ѝ и двете ще изпаднат в безсвят.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Съб Яну 30, 2021 1:14 am

Това било значи, а..? Разбрано, ще те прикривам до тогава..! Застана пред Есмералда, като умението ѝ започна да извлича информация като че ли от всичко наоколо и да го превръща в едно голямо оръжие. През това време, тя разбра може би ключов детайл от битката. Онзи негодник..през цялото време ни е наблюдавал, за да може Х5 да използва умението си дори когато ние не я гледаме. Това обяснява как тя успя да ни манипулира съзнанието толкова много пъти дори и със затворените ни очи..изглежда ролята на този мъж е по - голяма. За изненада на Кьоко обаче, преди тя да даде насока, The Chazz се беше затичал право към Х3. Явно и той имаше същата идея. Хора, не гледайте нито към нея, нито към Х3! Той е факторът, който изпусках през по - голямата част от битката..има много голяма вероятност Х5 да може да вижда и през неговите очи! Ще трябва някой да- Chazz, какво правиш?!  - Кьоко

По дяволите, пропуснахме я..! Мори, Arsene! Продължете докато не я уцелите! Погледна нагоре към Х3. Ей, злодей..! Изневиделица, до Chazz се появи Crazy Diamond, който започна да троши земята пред него и да я преобразува в същия миг под формата на стълбичка, с която той се насочваше към Х3. Аз ще го поема този нещастник докато вие се заемете със Shizuka! Chazz се насочи бясно към Х3, като запрати Crazy Diamond към него в нападение. Ела ми , негодник!!!!! Време е за правосъдие!! - Chazz

Разбрано, шефе..! Мори буквално отскочи на едното крило на Arsene , като той полетя директно към Х5. - Мори

Gateaway! Arsene накара земята около Х5 да запламти в сини пламъци, които щяха да му послужат ту като бариера, която закриваше зрението ѝ защото се издигаха много нависоко, ту и като механизъм, с който да я приклещи. Той запрати около 50-на пера , които да преминат през огъня и се насочиха право към Х5. Щом преминат през огъня, те ще станат фатални пера-бръсначи, покрити със син огън. - Arsene

Докато беше на гърба му, тя беше готова да контрира каквото и движение да направи Х5, затова и се беше подготвила предварително да реагира по - бързо. - Мори[/b]
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by Emoran Съб Яну 30, 2021 2:09 am

Киригая however, не беше повлиян от зрението ѝ, но трябваше да го играе умно. Започна да се преструва на изплашен, докато умението ѝ не свърши, за да не създава излишно съмнение към себе си Ама че чудовище..! Какво ще правим!? - Киригая

Гр.. Смени си пълнителя с нов като погледна към Димитрий. След това постави автомата на гърба си и свали маската си като отвори очи Ако това наистина работи..Извади си байонета като си хвана ръката с която го държи Пфф Пое си дъх Фамилият ми не е Wolf без причина..! Прободе си очите - Ерик

Беше изплашен от погледа на Х5, но това което Ерик правеше го изкара от шока и го вкара в друг ако можех така да го нарека Хъх..? Погледна към него ЕРИК !? - Ароу

В това време големият метален bracelet на дясната му ръка ( който ще видите на арта му ) на който има вълк светна и се отвори. Вътре имаше спринцовки, които се забиха в ръката му. Apperantly, това в костюма му беше програмирано от Варис само и единствено когато очите на Ерик пострадат. В спринцовките имаше серуми с ДНК-то на най-познатите животни на човечеството с остро обуняние. Ерик приклекна от болка, като прикри ужасната гледка с маската си за да не я виждат другите. Светлините на маската му на очите, които светнат когато си я сложи, вместо да светнат в зелено, светнаха в червено индикирайки, че очите на Ерик са пострадали Грр....!! Извади отново автомата си и го насочи към Х5 Играта започна изверг..! Rush към нея бягайки, но измени посоката си и с отскок се претъркули пред Есмералда и насочи автомата си към Х5. Ароу, слез на земята. Довери ми се. Нашите сили не могат да се мерят със свъхестественото, но подобно на предишната обстановка в Адрон..НИЕ БУНТАРИТЕ ПАЗИМ ХОРАТА! - Ерик
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Съб Яну 30, 2021 11:47 am

Зрението на X5 не можеше да бъде ограничено от пламъците на Arsene. Нейните перфектни очи ще видят и през клепачите на хората и през уменията им. Всеки в периферното зрение на X5 и X3 е в опасност. Всеки освен Дмитрий и Ерик, защото само те събраха достатъчно смелост да прободат очите си.

Едната минута започва СЕГА!!!



X5: Когато не използваше илюзиите си всеки дори и нормален човек можеше да усети присъствието ѝ. Присъствие на всемогъщо чудовище. Но това, че всеки усеща къде тя се намира не носи гаранция, че човек ще успее да реагира на време на светкавичните ѝ атаки. Тя се обърна към идващите пера на Arsene и концентрира голямо киличество енергия в очите си. В следващият миг тя отприщи тази енергия под формата на разрушителен лазер. Беше като лазера на Superman, като тя бавно си обръщаше главата отляво надясно, изпепелявайки перата или пък ако не успее това, поне да ги отблъсне.

Дмитрий: Внимавайте, идва! Дмитрий и Ерик можеха да усетят, че X5 прави своето следващо движение. Дмитрий имаше пълен свръхестествен контрол над тялото си. Това гласи, че той може да си регулира статистиките както пожелае и постоянно да ги сменя. Той сложи на макс реакциите му и обонянието му, с което целеше да навигира всички останали. Ако някой бъде хванат в илюзия, той първи щеше да реагира и да му помогне.

Изведнъж както никой не виждаше X5 с просто око зареди обширните пламъци на Arsene, от тях излязоха други пера. Черните пера на крилата, която X5 си създаде. Тя летеше на няколко метра във въздуха, а от лицето ѝ кипеще корумпирана енергия. Също така тя беше получила характеристиките на Jaw Titan-а, защото челюстта ѝ се оголеми като на арта и беше смъртоносно оръжие. Също така ноктите на ръцете ѝ още повече пораснаха и също бяха покрити с тази опасна отрова.

Дмитрий: Пазете се! Стотици projectile-ове летят към всички ни! Той предопреди за идващите пера, които бяха запалени с пламъка на Arsene, тъй като минаха през огньовете му. Черните пера на X5 явно бяха огнеустойчиви.

X5: Докато перата летяха към всички, тя реши да нападне едновременно с това Ароу, който също беше във въздуха по това време. Той използва подобна стратегия като от по-рано. За отрицателно време създаде тези три енергийни сфери и удари във въздуха, изстрелвайки ги към Ароу. Докато летяха сферите щяха да се отдалечат една от друга, увеличавайки обхвата на атаката, но правейки и по-лесно да бъде избегната в средата на триъгълника. Всъщност сферите летяха толкова бързо, че за по-малко от секунда щяха да достигнат до Ароу, оставяйки го без време да реагира. Път за бягство в нагоре, надолу и настрани нямаше. Само в центъра на триъгълника беше безопастно, но X5 точно там се целеше. Ако Ароу остане в центъра, той не само ще бъде таргетиран от атаката на X5, но и от очите ѝ. X5 замахна рязко с крилете си и след секунда щеше да стигне до Ароу, замахвайки с острите си нокти към него. От самият замах щеше да се създаде разрязваща въздушна вълна, която по-рано блокира стрелите на Ароу на вулкана.

Esmeralda: Продължаваше да медитира. Късмет хора! Вярвам във вас!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Съб Яну 30, 2021 12:12 pm

Не се тревожи за това..! Arsene отприщи повече от своите пера, които се сблъскаха с тези на Х5 и щяха да неутрализират идващата опасност. - Arsene


(3:55)
В същият този момент, Мори както беше приклекнала на едно от крилете на Arsene се изстреля право нагоре и право на пътя на Х5. Тя през цялото време чакаше тя да направи ход и имаше няколко секунди преднина, защото беше подготвена да контрира следващото ѝ движение. Рунд 2..Тя покри цялото си тяло с нещо като лепкава аура, която караше нещата да се прилепят за нея. Самата ѝ аура буквално извираше от нея като пламък, подобно на това. Щом се изпречи на пътя на Х5, тя щеше да си направи платформа от дъвка под себе си, на която да стъпи. Тя протегна ръка напред и щеше да блокира със собствената си ръка идващата атака на Х5. Заради лепкавата ѝ аура, ръката на Х5 буквално щеше да залепне за Мори и нямаше да може да я посече, а аурата ѝ щеше да поеме Decay-я на Х5 вместо ръката ѝ. Едновременно с това, Мори направи балонче от дъвка от устата си и го пръсна пред Х5, карайки дъвката да покрие целите ѝ криле. Това щеше да накара крилете ѝ да не могат да се движат нагоре-надолу заради свръх-залепналата дъвка по тях. Няма значение дали ще хванеш мен с глупавия ти поглед..малкия вече занимава шефа ти, а момчето зад мен ще бъде непокътнато от умението ти..! - Мори
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Съб Яну 30, 2021 1:12 pm

黒皇帝 - Galaxy Collapse

(0:00)

X3: Гледаше към Chazz с отегчение. Не се ли отказа, глупако?! Нямаш шанс срещу нас! Отскочи встрани, отдръпвайки се от атаката на Crazy Diamond. Във въздуха той извади меча си, който много приличаше на катаната на Дмитрий.

X5: Атаката на X5 бе блокирана от Mori и сега ръката ѝ и крилата ѝ са безполезни зареди дъвката на момичето. Но сякаш това нямаше никакво значение. Няколко секунди след като се доближи до X5, Mori усети напрежението то тази чудовищна аура. Това не ѝ попречи да обезвъоражи врага си, но нещо ѝ подсказваше, че няма да бъде толкова лесно. Тя усети, че се намира в смъртна опасност. (0:28) И изведнъж, в мига, в който тя усети това ужасно чувство, Mori бе обградена от черни пипала, под формата на пишове. X5 стъпи на платформата на Mori и отприщи не от ръцете или крилата си енергия, а от самото си тяло. От цялата ѝ кожа започнаха да излизат черни пипала, чиито връх беше остър като бръснач. Изглеждаше подобно на този арт, като тя веднага насочи с пълна скорост пипалава си към тялото на Mori. Разстоянието между тях беше почти нулево, за това шанс за dodge навярно нямаше. Дъвката ѝ също едва ли щеше да издържи пред пробиваемата сила на пипалата. Все пак идваха от най-голямото чудовище тук, което превъзхождаше със сила и скорост всеки човек в залата. Първата жертва бе дадена. Веднага след като бе намушкана, X5 щеше да прикелкне и да срита по този начин главата на Mori, изритвайки я на надалеч и отскубвайки я от корумпираните ѝ шипове.

Дмитрий: По дяволите, НЕ!! Искам да помогна, но не трябва да оставам Esmeralda сама. Мамка му, дръжте се!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Съб Яну 30, 2021 1:37 pm

Ти си глупакът тук...защото разгневи The Chazz!! А това е най - голямата ти грешка, злодей..!!! Точно встрани на Х3 го очакваше друго от духчетата на Chazz, а именно Sticky Fingers. Той щеше да замахне към Х3 и ако го уцели, щеше да му направи цип по тялото, който щом се разтвори ще накара Х3 да изпита същата болка все едно бива посечен. Ако успешно уцели, Crazy Diamond ще се запъти отново към Х3 и ще се опита и той да го удари, а неговите удари са бързи колкото куршум. Какво ще кажеш на хората, чиито семейства умряха заради вашите действия, а?!!? - Chazz



Мори се усмихна широко тъй като тя точно това обичаше - ситуации, в които животът ѝ е застрашен. Макар и безсмъртен дух, тя обичаше да се чувства на ръба на смъртта. Единственият Undead дух на Chazz беше и този, който най - много е заинтересован да се срещне със смъртта. В този момент, тя бива нападната от пипалата и наистина, тя нямаше как да избегне.  Затова тя кръстоса ръце пред лицето си и се подготви да поеме атаката. Аурата ѝ беше обгърнала цялото ѝ тяло и му беше придало свойствата на дъвка. Но тук, Мори се усмихна, защото освен на дъвка, те можеха да стават и на гума, която придаваше огромни разтегливи качества на дъвката. Дори пробита, тя намали свръх много пробиващата сила на Х5 и щетите, които Мори пое бяха намалени. Кх..! Хехех...My aura posseses the qualities of both rubber and gum..Казвайки това, тя изкашля малко кръв и бива изритана от Х5, но разбира се отново щетите бяха намалени заради нейната аура. Тя се преби на земята и се претъркули доста метра назад, видимо тежко ранена въпреки намалените щети. Поне..успях да я забавя... - Мори
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by Emoran Съб Яну 30, 2021 6:06 pm

Това набави време на Ароу да dive-не и да се приземи до Ерик пред Есмералда Ерик, това беше на косъм! Тя ще дойде за нея, какъв е планът!? - Ароу
Грр..Обърна се към Х5 Просто ме следвай..По дяволите Киригая, какво ти става!? Осъзнай се къде се намираш Ароу, стреляй! Извади от джоба си малка механична топка която метна към Х5 - Ерик

Зареди стрела като я изстреля към топката. Тогава той видя как топката се разтегна на нещо като мини прозорец чиито място за стъклото беше от синя енергия. Щом попадна стрелата в нея, от другата страна излязоха стотици малки стрели като тази които бяха малки като клечки за зъби, но остри като бръснач Това е изумително! - Ароу

Не сме приключили! Извади още една като я метна в същата посока. Тя се разтвори във въздуха като абсорбира половината от малките стели и се затвори. Щом се насочи към Х5 тя отново се отвори и тези половината се освободиха към Х5 само дето бяха невидими КИРИГАЯ ОСЪЗНАЙ СЕ! - Ерик

Седеше сгънат на земята изплашен, но щом чу гласа на Ерик той отвори очи Хъх!? Той извади някаква рандъм карта и я хвърли към бойното поле. Поне така изглеждаше за другите. Всъщност той се преструваше като много добре знаеше какво се случва и тази карта на беше случайна. Тя беше Асак Каро. Карото носи благоприятни новини и контролира късмета. То направи така, че Х3 и Х5 да нямат късмета да видят невидимите стрели, независимо от уменията им. Това щеше да важи само за малко ( тоест до края на атаката на Ерик и Ароу ), но щеше да създаде confusion у Х3 какво по дяволите се случи с очните им способности - Киригая
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пон Фев 01, 2021 11:29 pm

X5: Тя нямаше късмета да види нито една от стрелите, които летеше към нея, за това беше оцелена от всяка една. Но както вече казах, тя беше по-силна, по-бързи и по-издържлива от всеки човек в залата, за това тези бръснарски ножчета не успяха да ѝ нанесат кой знае кви щети. Тя беше оцелена от цялото ято стрели, подобно на тази сцена. Но вместо да падне на земята, тя остана права и се изсмя като (0:28) от ост-а по-долу.

黒皇帝 - Galaxy Collapse

(След смеха на 0:28, пусни от 4:50)

Смехът беше изключително шумен и дразнещ, че чак се чу и в другите зали. В този момент всички замръзнаха на едно място и се загледаха внимателно нагоре към X5. Настана тишина. И извендъж тя бе прекъсната от едно хлапе.

SOMEBODY SCREEEEEAM!!!!!!!

Nick: Извика от съседната зала в ужас, след като чу писъка. Той си беше едно голямо шубе, тейче яко се стресна.
Alpha: МУХАХАХА, Най-силният човек на светан е би се оплашил от такъв страховит писък.
Изглежда битката на Nick & Leorio срещу Alpha е също в разгара си. Всъщност земетресението по-рано успя да счупи част от стената между залите и те видяха какво чудовище се е появило в главната зала. За това най-вероятно Nick & Alpha щяха да се скрият, но това ще се разбере тук по-късно.

SOOOO - Happppy song / Kagamine Len


Жълта светлина щеше да заслепи всеки в залата. В следващите десетина секунди, от нищото започна да се образува скелет на 60 метров титан. X5 се намираше в сърцето му и играеше ролята на ядро, за това гигантско тяло. Изглеждаше подобно на това. Скелетът се трансформираше от нищото с подобна анимация като на Rod Reiss, когато ставаше титан.

⛥ :skull_crossbones:̵̨̢̰͉̞̦͕͇̖͚͉̬̖͇̼̥̦̏̍̾̓͑̈̿̌̈́̉͋̌́͆̉̇̿͛͌͋͑̌͋̑̅̊͂̋̏͑̔̐̃͆̋͛̍́́̄͆̑͆͆̈́͐̓̆̊͆̂̌͌͘͘͠͠͝͝ ̵̢̧̧͈̲̪͙̞̲͎̝̹̺̝͚͎̯̰̙͇̜̺̗̘̟͈͇̗̫̫̤̫̰͉̲̙̜̗̞̙̪͓̘̹̺̣͔͎̭̲̙̟̳͇͕̖͚̹̳͇͇̬̓̌̓͛̆̈́̉͐̀̀͂̌̍͐̍̾̀̋̿̃͌̎̿̊̄̊͊̎̊́͋̌̀̕͘̕͘̕̕͘͜͝͝͝͝⛧̴̘͓͖̣͍̮̱̝͈̜̯̭̻͇̈́̆̍͂͋̌̔͆̑͑́͌̎͒̊́́̅̈́͗̀͗̽̀̊̃̒̎̎͋̽̐̍͆̈͊̈́̆̅̄̚͘̕͘̚̚̚̚͠͝ ̴̧̧̛͓̠̭̥͖̘̘̼͙͍̤̖̙̤̤͉̹̣̭͈̰͎̗͈͎̾̾͗̄͌̉̈́̋͂̌̿͂̉̿̐͋̽̌̐̅͋̈́̀̂̈́̄̎̇̐͝͠ͅͅ⛧̴̨̨̡̢̢̛̭̫̺̠͔̱̤͔̤̘̫̹͚͈̝̱͈̟̺̥̭̖̲̖̪͚̜̪̘̳̠̤͎̦̻͖̳̤̦͈͔̫̤̻̻̹͍̭̘͓̪͇̖͓̰̬͎͇͉̜̩͚͈̣͖͖͓̮͖̬͚̎̉͗͂̌̊̈̅̆͑̎̀̇̈́̒̾̿̃̓́̓̀̾́̉̈́̾͆͒̾͊̏͐̄̉̽͑̐̏͋̂̉͗̈́̐̄͛͑́̑͌͊͊̚̕̚͘͝͝ͅ ̴̨̧̛̤̹̹̜̥͙̞͓͓̩̦̘͕͓̥̻̜̩̩̫͍͇͓̰͈̯̦̜͓͙͓̙̯̖͉̓̈̀̄̽͗̀̾͐̇̐̀͂̓̈̂̂̐̑̑̈́͋̾̓̄́̀͊̌̏̓̈́̈͐̅̎̈́͛̉̂̈́͋͛̏̀̉̈́͐̀̓̚̚͜͝͝͠͝ͅͅ:skull_crossbones:̵̧̨̧̡̨̱̪̤̤̙̝̤̖͚̯̰̟͉͈͕̬̺̥̰̟͈̫͓̪̘͇̯̖̱͔̺̉̈́̀̔̔̈́̒́̆̊̾̂̉̍͑̾̏̔͒̿̈́̏͐͛̌̎̓̒́̅͒̄̎̽͗̐͛̕͘͜ ̸̢̡̨̢̛̛̭̜͚̪͎͓̳͚̘̫̺̭̱͚̹̖̤̳̩͇̙̟̙̹̱̪̲͇͉̙̺̞̜̞͓̯̘̮̬͗͑̂͂͊̅̌̎̎̈̃͑̎̿̈͋̄̾̽̓͒̈́̓͝͠͠⛥̴̡̧̢̧̡͈̫͓͔͙͔̹͇̭͚̣̰̻̘̬͙̯͔̥͍̤̜͚̻̺̫̬̦̩͎̦͉͇̭̜͈̩̻̙̰̫̤̲̖͓͚̮͖̼̝̥̜̘͎̙̣̳̈̆̿͆̊̐̒̅̒̽͋̎̔̓̌͑͂͘̚͜͝͝͝ ̵̢̢̛̛̙̪̥̼̟̣̖̗͕̩̯̗̠̩̝̟͓͇̠̠͙͎̭̆͗̈̄̓̄͊̓̔̐͆̾͛͂̈́̂̀̏͑̀̂̒̉͂̊͐̽̌̑͊͗̿̒͋͑͐̆̽͑̈́̄̍̂̅͑͊̑̆̅͌̊́̈͒̐͊́̉̈́̒̀͘̕̕͝͝ͅĻ̷̹̻̱͙̭̞̻̝̾͊̃̀̌̆̓̑̓̈́̕Ą̷̨̢̧̛̟̭̺͚̩͍̩̫̰̹̺̘̠̝͍͕͎͇͇̼͈̬̲̤͇̻̬̭̬̱͕̰͎̗̣̜̲̤͍̝͐̾͛͗̔͌̇̌́̈́̋̾͐̆̊̑͠͠ͅP̴̡̧̡̢̢̧̢̢̯̤͉̬̪̩̳̗̩͔̝̮̳͚̯͙͕̝͖̳̘̖̱̹̙̘̲͔̮̗͈̞̥̤͈̥̪̫̳͈͉̮̦̫̱̦̹̰̠̥̼̪̱͈̙̮̯̠̲̪̯͕͛̎̄̿̐̋͒̈́͗͘͜͜ͅĻ̸̡̡̨͉̯̳̯͉̳̬̻̙͇̗͍̙͔̺̼̥̗̭̠̜̼͉̪̥̺̩̙̗̎͗̊͐̐̾̌̽͐͌͂͐̓̔̂̆̑͊̆̓͊̾͆͑́͒̃̏͐͛̽͊̌̎̚̚̚͝͝͝͝Ả̸̛͔́̆͋͒̓̐͂͗͒̍́̀̇́̓͐̓̾̃̒̈̄̂͑̔́͐́͒͂̔́̉͌̍͋͂̌̿͗̄̍̉̑̇̈́̔͗̑̽̍̽̾̂̇̓͂̀̉̽̓̓͘͘̕̚̕͜͝͠͠Ç̸̡̢̨̢̧̳̝̲͍̙̳̳̼̱͎͍̦̻̜̣͕͇͈̩̮̮̼͙̬͎̯̺̪̝̗̩͓͈͕̮͇̙̫̞̲̥͍̟̮͙̫̳̝̭̼̤̹̩̹̩̓̈́͗̀̎̓̎̆̔̄̽͐̋̀̃̆͐͑̆̚͜͝ͅE̶̛͚͓̺̯̹̭̙̙̘̰̳̟̊̑̍̄̊̄̂́̍̀͛̓̆̈́̅͛̆̈́̔̐̽̇͂̚͜ͅ'̷̡̧̢̨̧̡̨̰͈̞͙̯̞̪̮̰̯̠̫̱͚͉̯̝̪͉͔̰̺̯͇̳̳̱̳̼̻̣̞̰͖̟̪̮͉͔͓̺̜̄͊́̋͛̆̂̀͂̏̍̿͋͒̊́̀̒̓̓͗͛́̃͊̔̽̒͊́͌͛̓̇͆͂͋͒̓̃̽̃́̅̚̕͘͜͝͝͠͠ͅͅͅͅŚ̵̢̨̨̢̞̰͉͉̤̰̖͙͉̠̠̦͔͉̺͇͙̗̲̫̠̬̜̹͕̝̟̱̻ ̶̢̨̖̘͍̹̟̠̮̗͇͔͖̽͗͆̋̀͋͗̈́̑̈̿̏̚͘Ḑ̴̧̡̯̫̻̞̩̣̘̫͎̙̰̬͉̪̟͔̼͕̤̯̬̖̜̳̤͖̺̘̘̓͊̈̏̑̈́͋́̄̈́̀̒̊͐̈́͋͑̒̂̕͝͠ͅͅĔ̵̢͈̬̱̥͍̪̹̥̠͚̬̰̥͉̪͈̹̗̎̇̎͂͒͆̄̌͊̐̈́́͂͑̏̊͠͝͠͝M̸̢̡̨͕͖̜͈͎̬͑̓Ǭ̶̧̧̢̛̛̹͚̼͓̗̠͔̱̖̟̰̯̯̜̰̘̙͍͍̻̻̹͙̹̙͍̥̳͖̱̬͚͍͆̽͋̆̄͌͌͐͐̇̒̾̾͌͑̐̅͆͊͛̄̃̃͒̌͛̍͆͘̚̕̚͝͝͝͝͝͝͝ͅͅN̷̨̢̛̛̥̤̞̠̘͙͕̪̖͔̦̘̗̰͈̞̱͖̫̮͕̖̟̹͎̤̜̘̠̙͔̳͔̬̪͕̼̗͚͈̜͓̙̯͚̊́̊̈́̀̒̿͒̄͆̔͌̏̑̐̓́͐̒̇̌͌̂͑̊̋̓̇͊̈̎͗̅̎̔́̿̔͂̓̋͒̄͆̀̓̇̋̈́̑̉͑̉̆̚̚͘͜͝͝͝͠͠͝ ̷̧̧̡̧̧͖͔̥͖̲̙͕̪͙̬̝̩̪͕̺̰̼̟̩̩̟͇͙͖̫̙̹̺͖̞̭̹͇̯͔̩̦̪̝̝͆͊͆̑̏́̈́͊͋̈́́̉̈́͋ͅͅĮ̵̨̡̛̫̮̗͉̙̙͕̻̼̞̝̤͕̱̠̝͇̻͚̫̫͔̣̦͓̺̖̜͚̰̙̰̜̩̺̮͕̩̟̙͓̘͚̤͉̥͙͖͎̻̦͈͚̀̑̌̈̐̈́́̅́̃̐̽̐͐̈́̽̇͜͝ͅͅS̴̡̡̛͔̗̰͉̞͈̙̦̺̹̗̰̜̦̈́̈́̍̒̃̈́́̋̈́̓̓̽̈́̒̾̃̂̇̄́̍̓̍͗̕̕̕͝͝͝ͅ ̶̨̨̨̛̛̛͙̭̫̺̱͚̝͈͈͍̺͓͎̤̖̠̗̬̝̍͗̃̾̽̈́̒̏̍̇̓͌͆̌͂̄̑̋̐̒̒̉̈́͌͑͆̇̈́̒̽̐̈͛̒̐̚͘̕͜͠͝͝͝Ĥ̵̨̡̢̺͓͇͓̠̺͖̜̼͙̜̼̣̳̤̯͖̱̦͕̘̘̺̞͕͖̣̟͖̗̥͎͎̜̮̗̯͈̮͇͖̻̲̖̰͚̹̲͔̞̤̘̗̫͕̙͊͑̀́̑͌͑͛̊̔͂̂͛̈͑̊̆̽̀̿͑̋̀̉̊̈́̏̿͘͘͜͜͜͝͝͝͝ͅͅͅĘ̵̡̧̡̢̡̨̛̛̛̟̞̹͕̣̪̺͕̤̖̝̩̙͈̘̟͚̣̙̲̪̜̠̠͓̤̹̙̰̤͖̥̱̙̠̤͎̟̮̣͈͖̦̖͑̽̃͐͆͂̋̍̃̈̓̇̊͛͗̈́̈́͐̐̂̋̾̎͛́̈́͊̽͊̀̚͘͘͜͜͝͠͝͝ͅR̷̨̧̧̨̡̧̨̨̨̨̛̛̜͍͍͈͙̫͚͚͍͔͔͚͍͎̘͇̦̳̫̺͙̹̻͖͇̰͕̼͉̳͇̳̫̺͖̣̩̣̼̘̭̣̭͓͈̺̬̹̥̜͔̤̯̫͇͕͛̽͐̌̒͗͌̑͊̃̈́̏̾̐͋͑͆̊̎̂͋̾̌̊͊͐̊͒͐͗͊̐̍̄̌̈́̈́͊͆͂͐͛̂̄̊̑̋̌̆̽̈̐̃̕̕͝͠͠͝ͅĘ̸̳̜̥̘̗̹̝̐̄̑̔̄̚̕͜ ̵̨̨̢̡̧̰̪̲̭̟̠̥͚̤̦̳̻͙̳̺̤̠̙̫̦̫̙̭̼̻͔̣̟̰͉͚͔̗͎̩̝̜̠͕͈̼͙͕̮͉̫͓̝̜͖̺͖̦̻͇͖̤̏͑̿̆͑̑̓̋̄͆͋̐̐̔̿̐͗̑͊͐̉͂̀̊̃͘̚̕͜͠͝ͅͅ⛧̶̨̧̨̢̙̤̪̤͇̼̭͍͇͔̹͖̣̞̹̞͙̣͇̥̖̗̖̭̯̰̻̘̝̬̹̖́̋͌̂̀͜ͅ ̸̨̨̢̨̧̢̛̠̙̼̥͉̟͈͈͓͓̩͇͙̩̣̟̜̖͕̘̲͉̒̒̉͌̀̒͌̾̊͋͌̓͌͆̍̿̽̎̇̑͐̃͗̈̎͑̈́̈́̀̑̈́̔͊̐̂̀̈́̓̅͘͘̚͜͜͜͠͝͝͝͝ͅ⛥̵̡̢̛̪͖̟̪̩̲̪̬̙̱̘̮͙̼̣̫̗̮͓͇̰̳͖̫̱̰͚̱̃̂̄́̑̅͐͗̑̂̿́̍̈̀̇͑̃̋̌̏́̾͒̎̒́͗͐̄̚̚͜͜͠͝ ̶̛̠͓̭̣̱̃͛̑͐͊͐̽̈͌̄̀̈́͂̅̀͆͆͑̋̿̒̊͋̾̑̅̈́́̂̔́̓́̈̆͂͊͝⛥̴̢̧̨̢̧̡̛̛͇͕̥̪͈͕͖̲̯̙͙̗̭̰̦̯̘̩͙̻͙͔̩̱̺̥̺̗̠̤̮̗̜̺͓̦̦̅̔̋͒͆̈́͒̾̈́͑͗̃̎̄̌̓̀͊͐̑͒̊̍͛̌̔̏̓́͆̕̚͜͝͝ͅͅ ̵̢̢̞̘͇̮̘͕͎̦̙̲̖̟̀̏̉̈̋͒̂̾ͅͅ:skull_crossbones:̸̛̱̬̥͚̟̤̒͐͌̇̌͋̆͆͑͒̍͆͋͊͆͛̅̉́́͛͗͒͂̄̊͑̈́͛̔̍͂̃̒̌̿̊̃͐͛̾̓̐͒̌̆̕͜͝͠͠͠͠ ̴̧͈̰͇̺̜̜̯̣̣̘̗͚͎͓̤͍̙͎̠̭̭̫̼̹̳̝̟̙̓͛̀̔̍͌͛̊͑́̌͂̏̔̔͂͆̽͒̔̅̑̒̎͑̔̋̇͒̀̿̒͋͑͋̂͌͊̎̓̏̍͆̽͊̾͆̐͆͐̊̀͛̌̎̍͂̏̐̒̈̌́̚̚͜͜͜͝͝ͅ⛥̷̫̣̬̞͔̹̞̘̻̣̗͈̼̽̇̊̉̈́̆̀͐͂̒͋̅̂̈͛̇̈́̾͑̑͆̔̉͒̋̀͋̏̂͛͂̄̉̓̀̔̔̆̒̌͛́͘̚͘̚͜͝͝ ⛧


Дмитрий:К-какво за Бога ..?!?!?!?!? Гледаше към скелета с този поглед. Изведнъж супер силна въздушна вълна достигна него и останалите. Той едвам се задържаше на място, като сцената изглеждаше подобно на хората върху стената, когато Reiner and Bertholdt се трансформираха. Х-хъх?!!! С единствената разлика, че вместо да бъде издухван назад от ветровете, той биваше засмукван с огромна сила. Дмитрий усети присъствието на гигатския скелет и разбра, че причината за това привличане се крие в сърцивината на скелета - негово ядро. Не е за вярване... що ... за ... чудовище ... си ти...?!?! X5 не само, че отприщи за отрицателно време толкова голямо количество енергия и, използвайки Yin Energy, тя създаде от нищото скелет на 60 метров титан, а и преобразува себе си в изключително мощна черна дупка, която започна да привлича всеки в залата, към скелета. Хей, хора какво става?! Добре ли сте?!! Дмитрий не получи отговор. Хъх? Хора, защо мълчите? Без очи той не можеше да види нито скелета, нито приятелите си, но пък можеше да усети всичко случващо се около него. Като човек, който е развил свръхчовешки контрол над тялото си, той манипулира сетивата си, така че да увеличи усета си за чужно присъствие. Той се обърна назад към Esmeralda, но нея я нямаше. Той можеше да усети присъствието ѝ в залата, но не можеше да останови къде се намира. Навярно тя нарочно го крие, за да може X5 да не я открие и това успокои Дмитрий, че поне тя е добре. След това се обърна към Ерик, най-близкия човек до него. Притича до него и го хвана за рамото. Ерик? Какво се случва? От всеки в залата само Ерик можеше да му отговори. Навярно това е дело на поредната илюзия на X5, но Дмитрий и Ерик бяха единствените имунизирани, защото си бяха отнели зрението. Но в момента Ерик не може дори да използва обонянието си, зареди ветровете. Той също имаше hard time да се задържа на крака. Ерик!! По дяволите, ти не виждаш, също?! В такъв случай... Дмитрий използва едно от развиите си умения. Чрез допир с чуждо тяло, той можеше до някаква степен да манипулира статистиките и на него. Това би трябвало да ти помогне. Дмитрий удари с китка някакъв мускул на Ерик. Беше толкова прецизен и оцели точно един спецефичен нерв, който активира неговото шесто чувство или с други думи сега и Ерик можеше да усеща присъствията в залата.
Странното беше, че от всички в залата, само Ерик му отговори на повикването. А присъствията на останалите се отдалечаваха от него. Навярно те биваха също измукани, но какво им пречеше да се задържат на място. Те бяха способни на това. О не.. Не ми казвай, че е това, което си мисля. Дмитрий може би се сети какво точно се случа и защо само Ерик му отговаряше. Навярно всеки друг е бил вкаран в тежка илюзия, нещо като Tsukuyomi. За сега не се знаеше каква беше илюзията, но навярно всеки, с изключение на Дмитрий и Ерик е изпаднал в несвяст и сега бива безпомощно привличан от черната дупка точно към този скелет. И точно когато си помисли, че не може да стане по-зле. Той чу шумен звук. И в последния момент усети как тонове стомана летяха към него. Ерик, внимавай! 60-метровият скелет мяташе стоманения под като Beast Titan-а. В последния миг, Дмитрий щеше да бутне с китка Ерик в едната страна, а той да dodge-не в другата, за да избегнат barrage-а от стоманени отломки.


Освен Ерики Дмитрий, The Chazz също не беше хванат от илюзията. Най-вероятно защото беше вън от периферното зрение на X5, а X3 беше с обърнат гръб с поглед, насочен към Sticky Finger. Двамата бяха отдалечени то другите и от черната дупка, но въпреки това усетиха как леко биваша привличани. Те се биеха на върха на вулкана, когато този гигантски скелет се появи от нищото и това щеше да привлече вниманието на Chazz, защото той знаеше, че това е дело на Shizuka. С всяка изминаал секунда омразата му към X3 все повече се увеличаваше.
X3: Синя мини-бариера се появи на замаха на Sticky Finger, но бе разкопчан от умението му. Тогавата той блокира юмрукът му с меча си и щеше да го отблъсне със сила. Беше доста силен въпреки, че не изглеждаше като мускулест мъж. Навярно имаше свръхчовешка сила в него, подобно на Дмитрий. X3 също можеше да използва тялото си на 100%, за разлика от всеки друг човек, било то със специални умения или не.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Вто Фев 02, 2021 1:45 pm


Кьоко не знаеше какво се случва, но умението ѝ да събира информация през определен период от време около себе си ѝ показваше позициите на нейните приятели. Те обаче не бяха постоянни, а временни, защото умението ѝ се активираше в интервал на 3 секунди. Тоест през 3 секунди, тя виждаше къде всеки се е намирал в този момент. Навярно това огромно чудовище пред нас ни пречи на отборната работа...Беше си прикрила лицето от ветровете. Тя тогава отприщи и своето умение, което чардваше толкова дълго време. През цялото време превръщах информацията в материя...а сега..ще трябва да я направя на енергия. Никога до сега не се е получавало, но..трябва да го направя! Изпълнена с determination, тя точно като някой джедай отприщи ударна вълна само от ръката си, която щеше да разруши идващите отломки към нея и Есмералда. Тя можеше да го направи още няколко пъти преди информацията, която е събрала да изтече. Хайде, Есмералда, хайде..! - Кьоко

Обикаляше около Х5 с бясна скорост, като непрестанно замеряше огромния титан със запалени пера-бръсначи, а от очите му излизаше струя огън, която беше като лазер. Той се движеше в непредвидливи кръгове около Х5 и гледаше да запали целият титан в огньовете си. Бореше се срещу привличащата сила на Х5 чрез много силен размах на крилете си. - Arsene

(1:18)
Шизука..?! Беше учуден от случващото се. Тогава той насочи отново цялата си омраза към Х3. Ти...ти ли ѝ го причини...?!??!?!? ТИ ЛИ ЗАПЕЧАТА ТОВА ЧУДОВИЩЕ В НЕЯ, ИЗРОД?!? Колкото по - ядосан бе The Chazz, толкова по - силен ставаше Crazy Diamond. Той се намираше от противоположната страна на Sticky Fingers и в мига в който Х3 се разправи с него, Crazy Diamond отприщи мощна DORARARARARA към него. Това щеше да набави и време на Sticky Fingers да се възстанови от изблъскването и отново да се добере до Х3. - Chazz


Последната промяна е направена от BGDodpul на Вто Фев 02, 2021 2:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by Emoran Вто Фев 02, 2021 2:04 pm

Извади си една от джаджите, която я постави пред Есмералда D.M.D Activated! Поставеният дрон се закрепи за земята, като проектира дефанзивна хошограмова матрица която да изпепелява идващите към Есмералда projectile-и. Подобно на Д.Ва от OverwatchТова не е никак на добре..! Ароу? Ароу! Това което Димитри направи беше достъчно за да разбере локацията на Ароу. Той се добра до него с триста зора, като активира дрона му собственоръчно. Накара го да се трансформира с нанотехнологията си в хипопотам, на който му пораснаха ноктите на вълка. По този начин той драстично забави Ароу да не бъде привлечен Не мисля, че ще успеем да го сразим сами това чудовище..! Ще ни трябва помощта на някой от останалите! - Ерик
Той от друга страна, се държеше едвам едвам, но по едно време излетя право към черната дупка - Киригая
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Вто Фев 02, 2021 3:12 pm



X3: Използва 100% от потенциала на тялото си и забърза движенията си до толкова, че да може да блокира всеки юмрук на Crazy Diamond с меча си. Докато го правеше, той си помисли: По дяволите, това момче не ме остава намира. Силите ми са ограничени и подлежат на изчерпване, ако ги използвам нерационално. Ще бъде загуба, ако ги отприщя срещу тази отрепка. Грр.. Докато продължаваше да се защитаава, ако наистина реши да не използва истинските си умения, които по-рано казах, че не са по слаби от на Сатаната или Сиел, то без тях X3 ще се остави открит и да бъде победен ще е въпрос на време.

Дмитрий: Добра работа, Ерик! Това ще помогне на Esmeralda. Докато беше приклекнал изведнъж усети присъствието на две момичета и сякаш гръм удари съзнанието му, стряскайки го. (0:47) По дяволите! Тези двете ... те също са в несвяст. Той се обърна към телата на Annie и Ivy, които също бързо биваха привличани от черната дупка. Дмитрий в качеството си на нормален човек без специална техонолигия нямаше да успее да ги спаси. Той протегна ръка безнадежно към телата им. Annie! Ivy!! НЕЕЕ!!!

Всеки, който се намираше долу беше вкаран в илюзия, която представлява парализа подобно на
Tsukuyomi. Телата на всекиго, с няколко изключение, бяха изцяло замразени. Ароу, Кьоко и дори Esmeralda бяха парализирани в точно този момент и безпомощно започнаха да се суркат по земята към черната дупка, където ги очакваше сигурна гибел. Двамата смели война, който пробиха очите си по-рано, Дмитрий и Ерик, бяха имунизирани от тази илюзия и сега съдбата на всеки на другарите им бяха в техни ръце. Chazz meanwhile беше извън обсега на това умение, защото се биеше с X3 на върха на вулкана.


Вулканът се разкпати рязко. Това щеше да наруши баланса и на Chazz и на X3. Причината за това беше, че гигантския скелет около X5, си зъби китката още веднъж в него. Тъй като пода беше от стомана, както и обвивката на вулканът джудже, скелетът взе още една шепа стоманени отломки и ги метна с пълна сила отново към парализираните. С другата ръка пък метна отломки към вредителя Arsene. Неговите атаки пробиваха скелета, но пораженията бяха почти не забележими, защото скелета черпеше сили от X5 и възстановяваше обвивката си постоянно. Всеки от парализираните беше застрашен от премазване от отломките, а единствено Дмитрий, Ерик и Chazz(+духчетата му) можеха да направят нещо по въпроса.

Дмитрий: Той, осъзнавайки че няма да ги достигне с ръка, в последния момент замахна напред с меча си и зъбучи ръката на Annie и крака на Ivy на един път. Внимателно повдигна меча си и придърпа двете момичета към себе си. Annie и навярно и Ivy бяха все още в несвяст. Следващата секунда, Дмитрий усети ново присъствие до себе си. То сякаш се появи от нищото и постепенно намаляше, все едно човек издъхваше. Той погледна към него и осъзна към кого гледа. Това беше тялото на S- Хъх, умра ли? Този човек, който мистериозно се появи до Дмитрий беше смъртоносно ранен и бавно затвори очите си и издиша. Това беше и последния му дъх. Присъствието му беше прекратено, заедно с живота му. Дмитрий добре осъзна какво означава това, но нищо не каза. Спасението на живите му другари беше приоритет. Той взе Annie и Ivy на гръб и бавно започна да се придвижва към защитното поле около Esmeralda. Там щеше да остави момичетата на безопастност.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by Emoran Вто Фев 02, 2021 4:06 pm

Мамка му..! Макар и да забави привършването на Ароу, той все пак не можеше да изостави своя парализиран другар. Същото мислеше и за Киригая който се беше насочил към дупката. Ерик си нави леко ръкава на лявата ръка, като не него имаше часовник. Същия като тези които Варис беше раздал. Явно на Ерик му е бил дал първия преди да почне да ги произвежда. С него той влезе в меню от което всякаш си избираше холограмен дрон който да се материализира в ръката му. Така и направи. Взе си джаджа, която приличаше на сателит без антената. Вътрешната част имаше многобройни пръстени, които започнаха да се въртят в различни посоки. Тоест, по ред единият се въртеше наляво, другия след него надясно, третия пак наляво и така нататък. Така джаджата я остави на земята и започна да привлича projectile-и към себе си, но тъй като Ароу и Киригая не са такива, каквито той трябваше да насочи часовника си към тях за да започне да ги третира като такива. Така Ароу и Киригая започнаха да бъдат занулявани от Ерик, като той можеше отново през часовника да настройва силата на замъкване Събудете се мамка му!!! Всички тези джаджи бяха творение на мозъка Варис- Ерик
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Вто Фев 02, 2021 4:15 pm


Илюзията на Х5 повлия на Киригири, като макар и тя да не усети как тялото ѝ се трупяса на земята, тя усети наближаващата си смърт. Дори да не знаеше какво става, тя в съзнанието си виждаше именно черната дупка, към която биваше привличана и усещаше, че ще умре щом я достигне. Нейният ум беше железен на моменти. Но изправен директно очи в очи със смъртта, човек изпитва неописуема доза страх понякога. Това се случи и с нея. Беше изплашена, защото не можеше да направи нищо , за да предотврати тази  нейна съдба. Обаче..тя се беше примирила с това. Беше готова да приеме смъртта си без излишни и ненужни действия. Тя имаше подобно изражение на това.

По дяволите...отново оставих живота си в чужди ръце. Мразя когато правя това...но тук май спасение няма. Май това е моят край..не мога да активирам умението си още един път..мамка му...! Защо винаги изправена пред смъртта, аз се предавам..? Това не е лидерско качество..а всички вярват в мен..трябва..трябва да направя нещо.. - Киригири

Опитите на Кьоко да направи каквото и да било разбира се не се получиха. Илюзията на Х5 я държеше парализирана, а тя стремглаво се насочваше към гибелта си. По едно време, тя се примири с това и затвори изцяло очи.


I guess...

...

We were the prey after all...


Да. В този момент те наистина бяха плячката. Плячката на злодеите, които си играят с техните животи безмилостно без да се замислят.


Но...

Най - голямата надежда...

Се ражда винаги...

Когато отчаянието е най - голямо.

А Киригири бързо намери отговор на нейният въпрос.



Изневиделица се усети земетресение, но не от ударите на Х5 или малкият вулкан. Нещо буквално се издигаше от земята. Това, което последва бе директен отговор на въпроса на Кьоко. Макар и това тя да го каза наум, някой усети трепета в нейната жизнена енергия и разбра от какво бе породено колебанието ѝ. А именно тази дилема...дали те са плячката.

ОСЪЗНАЙ СЕ, КЬОКО-ЧАН!!!!!


WE ARE THE HUNTERS!


В този момент, огромни корени излязоха от земята и започнаха да сформират купища купища дървета. Тези дървета започнаха да израстват и около титана на Х5, като бяха толкова масивни и дебели по размер, че го приклещиха измежду тях, давайки му почти никакво пространство, през което да се движи. Приличаше на Deep Forest Emergence на Хаширама. Навярно това беше гневът на джунглата. Все пак тя за разлика от останалите места на планетата е мястото, където природата може да се усети като истински жива. Но не...това беше дело на някого. А именно на момиче, което бягаше и отскачаше от дърво на дърво докато тичаше към огромния титан. Тя все още се намираше далеч от базата, но успя дори от това разстояние да обездвижи за кратко огромният титан. Изневиделица, останалите щяха да забележат и странна фигура над тях, която с предно салто се приземи на бойното поле. А това беше именно Синтия. Момичето, което през цялото това време събираше жизнена енергия, за да помогне на своите приятели, сега беше пристигнала щом най - накрая събра енергията. На очите ѝ тя имаше ето тези знаци. А изражението ѝ беше много, много ядосано...жизнената ѝ енергия се усети от всички. Може би тя имаше най - голямото количество жизнена енергия от присъстващите тук, като може би единствено Iburi дървото може да ѝ се противопоставя по жизнена енергия. Това не беше дружелюбната Синтия, която всички познаваха. Това беше Синтия, готова за война срещу тези, които посегнаха на природата. Точно като майката природа, тя не прощава на никого. Тя отприщи две лиани от ръцете си и се запъти към огромния титан с подобни движения. Тя усети, че всички бяха поставени в илюзия, като направи знак с ръка и използва силите на Немото, чиято жизнена енергия беше заключена в нейното тяло. Break! Синтия отприщи вълна от жизнена енергия, която мина през всички , а в нея се съдържаше умението на Немото да прекратява чуждите илюзии. По този начин, Синтия придаде от своята жизнена енергия на всички останали и ги изкара от илюзията, в която бяха поставени. Кьоко в този момент погледна учудено към нея, защото не го беше очаквала. Синтия тичаше по огромните дървета, които бяха приклещили титана и се насочваше право към него с цел да създаде още и още дървета и да го държи на място.- Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пет Фев 05, 2021 3:40 pm

------------------------------   Подкреплението пристига!   ------------------------------

Hashirama Theme Song


Синтия от *Подкреплението* пристигна първа на бойното поле. Пълната с дървета Morugaya Jungle навярно беше перфектното място за Синтия да изпъкне. На този терен, тя беше по-бърза и по-силна от всякога. Тя не можеше да чака повече, когато знае, че нейни другари загиват в този момент. За това тя ускори темпото, изоставяйки назад останалата част от подкреплението. (Reference: Минато, който пристигна пръв за бойното поле.) Синтия се появи точно на време готова да спаси ситуацията.

Дмитрий: Хъх?!!! Докато носеше Annie и Ivy на гръб, Дмитрий усети бурното присъствие на Синтия. Тази енергия? Никога до сега не бях усещал толкова много жизнена енергия на едно място. Нейното присъствие още малко и ще заглуши сетивата ми! Ерик щеше да усети същото чувство. Това трябва да е тя! Природното момиче Синтия! Какви късметлии сме, че тя е на наша страна! Синтия мина покрай Дмитрий и тогава отприщи вълна от жизнена енергия, която прекрати всички илюзии. В този момент, Кьоко, Ароу и Esmeralda щяха да се събудят. Арената бързо се напълни с гъстата гора на Синтия в ползва на добрите. Гигантски разстения обездвижиха гигантския скелет около X5.

Esmeralda: В моментът, в който жизнената вълна мина през тялото ѝ, тя отвори очи, изпълнени с решителност. Погледна към Дмитрий и рече: Готова съм! С малко помощ от Синтия, Esmeralda беше събрала достатъчно жизнена енергия, че да използва своето сложно умение, за да влезе в съзнанието на X5. Тя щеше да създаде най-голямата илюзия някога, вкарвайки себе си и X5 в нея. Илюзията щеше да черпи информация именно от врага и щеше да представлява метафора на нейното съзнание. Ако там, Esmeralda победи гадния "паразит", който X3 навярно ѝ оставил, то манипулативните му умения ще изгубят ефект върху нея. Така ще бъде победена X5, без да бъде наранявана Shizuka. Esmeralda се изправи и се усмихна, когато видя гърба на природното момиче. Синтия, появяваш се точно на време... Това означава, че другите скоро също ще са тук. Ще оставя X3 на тях. А през това време. Отправи сериозно изражение към врага и се концентрира. Издиша дълбоко, успокоявайки се и рязко тръгна да тича напред. Отправи се бегом право към X5. Синтия, разчитам на теб да обездвижиш врага със своите растения. След това идва моята част...

X3: Докато се защитаваше от Stand-овете на Chazz на върха на вулкана. Той разбра за появата на нов още по-опасен враг, а именно Синтия. Погледна надолу към гората, която обради X5. По дяволите..! Никнете един след друг като хлебарки.

X5: Скелетът около нея бе захванат от растенията на Синтия и успешно обездвижен. Тя деактивира черната дупка в себе си и си върна "човешката" форма. Все още се намираше в сърцевината на скелетът и гледаше към престигащата Синтия, без капка емоция в очите ѝ. Гледаше право в очите ѝ и я чакаше да дойде...

Дмитрий: С последни мъки, успя да постави телата на Annie и Ivy в мястото, където лежеше Esmeralda. Сега те бяха в безопастност. Или поне така изглеждаше. Гравитационните сили на черната дупка изчезнаха заедно с нея и Дмитрий можеше да си отдъхне за секунда. Той издиша отблекчение, че е спасил тези двете, но тогава той забеляза нещо ужасяващо. Отново като гръмотевица в съзнанието му, той усети нещо много обезпокояващо. Погледна към Annie и рече: Тцч! Хей момиче, не си и помисляй да се предадеш. Присъствието на Annie намаляше с голяма скорост, заедно с пулса ѝ..........
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пет Фев 05, 2021 4:15 pm

Epic Battle Ost : Escape - Hiroyuki Sawano (웅장한 전투브금)

Докато се насочваше към Х5, умението на Немото предпазваше Синтия от това тя да бъде вкарана в илюзия тъй като тя можеше да използва жизнената си енергия в комбинация с неговото, за да се изкара от такава. Тя все още не знаеше принципа на действие на илюзиите на Х5, затова и не се колебаеше да гледа към нея. Тя отскочи към Х5, като накара масивни на размер корени, почти 10 метра, да излязат изпод земята и да се насочат към нея с цел да я прегазят. Огромният терен, който тя беше създала щеше да помогне на останалите да се крият зад дървета и да не поглеждат към Х5. - Синтия

Синтия...! Тя се събуди от илюзията си, като си спомни и веднага за мисията си. Погледна към Синтия. Синтия..! Трябва да закараме Есмералда до врага, каквото и да ни коства..! Нейната решителност в този момент щеше да се окаже ключова, защото Кьоко знаеше какво да използва. С умението си, тя достигна петото ниво на Inteligence, като от нея се усети най - накрая Nen Aura, която беше достигнала 100% във всички категории. Тя започна да превръща обаче аурата си в информация, която да се влива в ръкавицата ѝ, което беше нещо нечувано до сега. Създаде нещо като гаунтлети за себе си, които имаха по няколко бутона, всеки от тях свързан с някаква Нен категория. Едновременно с това,тя си и създаде и револвер, който работеше на същия принцип. Насочи го към Х5, като изстреля всички 6 куршума от него много бързо, всеки един от тях примесен с различна аура. Този, който беше Enhancement имаше хипер много пробивна сила, Emission куршума се комбинира с Conjuration куршума и заедно създадоха армада от подсилващи Enhancement куршуми към Х5. Transmutation куршума пък отдели електрически сигнали към всички останали куршуми, придавайки им електрически свойства. Web of Bullets..!  - Кьоко


Не отклонявай погледа си от мен, НЕГОДНИК!!! Crazy Diamond запрати още една мощна DORARARARARARARARARARA към Х3, този път още по - бърза и от предишната. Преди това да стане обаче, иззад него изкочи Arsene, който щеше да прелети над Х3 и да го окове в 3 слоя вериги, за да го прикрепи на място. Той беше готов да го нападне със своите пера ако се наложи. - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by Emoran Пет Фев 05, 2021 4:34 pm

Синтия..Усмихна се под маската ти се появи..Беше изключително щастлив, че тя е тук. За него това беше облекчение, че може да се бие и че е оставила Рафаел да помага на хората за да се намеси и тя. Той седна да си отдъхне като погледна към Ароу и Киригая Дължите ми по едно ухо за тва че ви спасих задниците.. - Ерик
По, я млъквай.. - Ароу
Ухо ли..? Какво по..Погледна към огърлицата му от уши МАНЯК КАКВО Е ТВА БЕ!? КАКВО НЕ Е НАРЕД С ТЕБ!? - Киригая
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пет Фев 05, 2021 5:15 pm

------------------------------   Смърт = Спасение?   ------------------------------

Kanon Wakeshima - Tsukinami

(Първите 10 секунди от песента предтавляваха пулсът на Annie, който постепенно намаляше.)

Израходвала абсолютно цялата си енергия, Annie се нуждаеше просто от един дълъг сън, за да събере отново силите си и да излекува щетите си. Но за съжалението раните ѝ бяха прекалено големи, за да ѝ позволят това. Тя нямаше време... Премазана безпомощно от огромната тежест на железния пясък на Маки, нейните кости и ребра бяха потрушени и бяха опряли до някои важни органи, пробивайки ги. Устата на Annie беше покрита с кръв, а дишането ѝ беше супер нестабилно.

Annie беше в безсъзнание, защото в нея дори нямаше капчица останала енергия. Но дори и покрита в кървища, на устата ѝ сякаш имаше нежна усмивка. Тя бе напът да умре до своята скъпа приятелка Ivy. А заедно със смъртта ѝ, всички окови, които представляваха огромниче очаквания към нея щяха да изчезнат. Огромните отговорности щяха да паднат от нея като тежък товар, който до сега правеше животът ѝ почти непоносим. Та тя е само 18-годишно момиче, което не беше виждало убийство с очите си допреди няколко месеца. Annie не можеше да издържи на товарите си. Тя не можеше да промени нищо, защото тя не беше специална. Тя просто беше дете на специални хора. Sara Rose и Saiba Rose. Дори и с техните гении, Annie си остава едно нормално момиче. Никога не си е представяла, че животът ѝ ще се развие по този начин. Че стотици хиляди хора ще разчитат на нея и другарите ѝ, за да ги спасят. Ако можеше, тя с удоволствие щеше да отстъпи "специалното" си място на някой друг. Но за съжаление начин за това не съществуваше. Тя беше детето на Sara и Saiba, а не някой друг.

With great power comes great responsibility.

Дмитрий: Не, Annie, не го прави! Не се предавай! По дяволите! Дмитрий бързо реагира на бедствието и клекна до нея. Постави си ръцете на гръдния ѝ кош и натискаше в опит да възобнови дишането ѝ, но безуспешно. Мамка му! Не помага! Дмитрий използва специалните си сили върху Annie, принуждавайки тялото ѝ да се бори на 100% за да оцелее. Това успя само да отложи смъртта ѝ с десетина секунди.

Annie продължаваше да не диша. Смъртта ѝ отново беше близко, но този път щастлив край явно няма да има. Тай беше затруднен в битката си с Шото, но съзнанието му щеше да усети голямо обезпокоение. Той почувства какво се случва с любимата му, а това щеше да му донесе много despair. Ярост може би също. А след ярост идва силата, с която ще победи дори противниците, които обикновенно не може да победи.

Annie дори нямаше време за последни думи. Не можеше да си каже последно сбогом с Тай, с Кристин, с Шун, със Скарлет или дори с баща си.

Нямаше кой да помогне на бедното момиче. Синтия беше заета с контра атаката на X5, а Киригая навярно не се интересува от подобна милостия. Дмитрий беше добър лекар, но състоянието на Annie беше неизлечимо. Нямаше спасение за нея. Но може би така е и по-добре. Може би това ще облекчи товара върху нея .......... НЕ! ГЛУПОСТИ! Annie вече беше престанала да мисли по този глупав начин. След шамара на Тай неотдавна, тя се взе в ръце и пое отговорността си. Знаеше каква важна роля играеше животът ѝ в света. Знаеше, че е специална, зареди родителите си. Знаеше, че човек като нея е способна да промени нещо. Да промени целия свят дори. Но дори и така, изглежда съдбата този път не беше на нейна страна. Нещата не се случваха два пъти. Annie нямаше да бъде спасена повторно. Нямаше и да бъде върната от мъртвите. Не познаваше човек, способен на това, но дори и да има кой, то какъв смисъл има. Каква гаранция има, че тя няма отново да се провали. Да се остави да бъде хваната от телепортацията на X1 беше най-голямата ѝ грешка, която ѝ костваше живота. Как може да е сигурна, че в бъдеще също няма да допусне подобна грешка. Как въобще може да знае кое е правилно и кое не. Всъщност нямаше как. Никой никога не е знаел правилните отговори, че да ѝ ги предостави. Тя самата също. Annie не искаше да умира. Тя се страхуваше от смъртта, защото беше слаба, но и защото не искаше да загуби всичките си връзки. Тай, Кристина, Шун, Скарлет, Ivy, Сайба, Синтия, Зоро, Санджи, Франки, Сайхара, Кьоко, Мистоган, Сиел и още много други. До сега можеше да продължи напред именно зареди тези връзки. И сега тя не искаше да се предава. В последните ѝ секунди, Дмитрий можеше да заяви: "Факт бе, че Annie Rose се бореше с всички сили за живота си, макар и безсъзнателно, до последната секунда. Но дори и така в нея се криеше все още една малка частичка, която копнееше да избяга от всичко. Да избере лесния начин и да изпусне товара от гърба си, облекчавайки се. В този случай това можеше да означава само едно - смърт. Това и се случи. Облекченото ѝ лице завинаги ще остане в съзнанието ми..."

На този ден петък тринадесети
Annie Rose почина от раните си...


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Дек 12, 2021 4:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пет Фев 05, 2021 5:59 pm


Смъртта на Annie беше шок за всички, защото никой не очакваше така да се развият нещата. Колкото и големи очаквания да имаха добрите, че ще излязат всички живи и здрави, това им беше гадния reminder, че това е далеч от истината. Съдбата избра по определено жесток начин да напомни, че жертви ще има и ще са неочаквани. Всички в този момент щяха да усетят огромния despair на това да загубиш близък. Но това е война...по време на война, никой не плаче за умрелите, а чак след нея. Дори така, понякога не можеш да си сдържиш сълзите. Кьоко почувства смъртта на Annie и ѝ стана много тъжно, макар и да запази стоическото си изражение. Синтия изпита може би най - много despair в този момент, защото хора като нея спасяват толкова много чужди животи, а загубата на един понякога ги срива емоционално. Тя усети смъртта на приятелката си и пророни няколко сълзи, но веднага след това се концентрира върху врага си. А The Chazz, който дори не познаваше Annie толкова добре, усети despair-а на някой друг...някой друг, който беше почти като него. А виновникът за това стоеше пред него..Киригири се обърна към тялото на Annie и продума тихичко на себе си:

I guess...


this is the end...


Goodbye...


Me...

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by Emoran Пет Фев 05, 2021 6:32 pm

Усети какво се случва, макар и да не вижда. Ани наистина ли е.. мъртва..? Ерик е виждал невинни хора да умират. Убивал е такива. Но фактът че, някои от екипа му губи живота си, направо го срина. Като бивш военен той беше свикнал да гледа смъртта, но да види негов другар, при това малко момиче да умре. По-скоро усети. Това беше тежко дори за него. Тай много ще го заболи..  Ерик
Момиче! Събуди се мамка му! Имаш за какво да живееш! Ани! Ани! Аниииии!!!! Виковете му бяха напразни. Той не беше толкова корав колкото Ерик. Не се и познаваше толкова с Ани, но за него те всички са едно голямо семейство. И е така. От както Сай направи своята реч пред света за клоуна, той ги обедини да са едно цяло. Цяло, което страда щом изгуби някого Не..Киригая направи нещо! - Ароу
Киригая пророни сълзи, като погледна към Ароу Съжалявам Ароу, съдбата вече е била избрала Ани за своя жертва..Дори аз не мога да направя нищо.. Смъртта не се побеждава само с късмет Киригая говореше всъщност истината. В началото той пусна картата на смъртта с която гарантира, че в тази битка някой ще умре. Той обаче не предполагаше, че това ще е точно Ани Мамка му, защо точно тя..? Трябваше да е някой от лошите..! Киригая извади едно асо купа, като си избърса сълзите с нея Почивай в мир, Ани..Не се опознахме, но зная че беше важна за онази глупава пияница Наричаше Тай така с хубави чувства. Той му беше близък и затова тази загуба я прие тежко - Киригая

Изумително е как чувстваш смъртта на някого. Неговата загуба ти идва в повече, дори ако не го познаваш толкова добре. В един момент, той е бил до теб, до близките ти и в следващия, вече го няма

Просто...

Един...

Спомен...
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 8 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 16 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите