Градската област

3 posters

Страница 9 от 27 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 27  Next

Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Май 14, 2020 12:01 pm

Реагира доста бързо. Тялото му се наелектризира, което го забърза драстично. Вдигна Джейкъб на гръб. Annie, ти изведи Сай от тук..Затича се светкавично бързо към мястото, от което влезе. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by -bAzikA- Чет Май 14, 2020 12:15 pm

Annie: Взе Сай на ръце и както беше клекнала, се обърна към входа и си charge-на пламъците по краката, така че да я изтреля и за миг да стигне до входа. След това остави Сай да лежи отвън на безопасност.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Май 14, 2020 12:39 pm

Тай не! Тъй като Джейкъб помагаше на Варис да държат бариерата срещу опостушителната атака на Драконит, щом Тай го взе енергията която той му даваше изчезна и атаката на Драконит проникна. Варис разбира се в последният момент отскочи встрани - Варис
Атаката му продължи по земята и мина през изхода за да им cut-не пътя, като там от където мина се издигна стена от elemental magic. Стената изведнъж се издължи във всички посоки и покри на Виджил "клетката" отвътре Вече наистина сте затворени с мен нищожества ! - Драконит
Отскочи от главата на огромния Драконит който беше около 50 метра и се приземи освобождавайки енергията си по земята Всичко приключи boys and girls. Да видите какво ми причинихте, както на мен, така и на Overhaul ! - Кайто
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Май 14, 2020 12:41 pm

Мамка му..! Спря се бързо, като се обърна. Беше изплашен. Джейк, съжалявам..н-не знаех, йо...просто исках да..Бързо отскочи на ледена платформа във въздуха. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Май 14, 2020 1:14 pm

Заеби, бариерата и без това щеше да се разруши..Бил съм се срещу този, контролира всеки един елемент и атаките му са унищожителни както виждате Въздъхна Не знам как но за да излезем ще се наложи да го победим - Варис
Не си правете труда, невъзможно е..Пробвах с всичко. Обаче Огледа терена, като се обърна към Варис аз съм единственият който може да го задържи. Технологията ми може да се пресъздава. Градът е пълен с такава която мога да използвам - Джейкъб
Какво намекваш..? - Варис
Глични клетката му от елементи. Аз ще го задържа, останалите просто извадете Сай от тук - Джейкъб
Няма начин да те оставим сам ! - Варис
Започна да charge-ва още една такава атака - Драконит
Нямаш време да ми се противопоставят Варис ! Удари Тай в лицето за да го пусне, като му с активираха тръстърите на ръката и крака с които полетя към Драконит и застана между него и другите - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Май 14, 2020 1:16 pm

Какво-?! Падна назад тъй като се учуди. ДЖЕЙК, НЕ!! Протегна ръка към него. Насълзи се. Няма да мога да си простя ако видя още някой да умира... - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Май 14, 2020 1:27 pm

Стисна юмрук, едвам се сдръжаше. Знаеше обаче, че думата на Джейкъб е закон. Извади една от джаджите си като я метна на Джейкъб Дръж самоубиецо ! - Варис
Хвана я като я абсорбира и си възстанови крака и ръката които му липсваха Тай, извади Сай от тука.. - Джейкъб
Избълва Elemental Stream към тях който беше два пъти по-силен от предишния - Драконит
Изведнъж тялото му се уголеми до толкова че да образува огромна стена от технология между тях която да поеме атаката му директно Веднага ! Варис, послушай ме..Сай ви трябва жив! - Джейкъб
Хубаво, разбрах те ! В ръката му се събра енергия като от гняв удари клетката на Драконит там където им пречеше да излязат. Глична елементалната магия до такава степен, че да премахне всички елементи освен огъня за да може Тай и Ани да го премахнат и излязат. Варис обаче щеше да излезе последен - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Май 14, 2020 1:40 pm

Стисна зъби. Джейк...глупак такъв..защо..?!?! Затича се обратно към изхода, като не гледаше назад. Заедно с Annie успяха да се справят с огъня и успешно да достигнат до мястото, от което влезнаха. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by -bAzikA- Чет Май 14, 2020 1:50 pm

Annie: Все още държеше Сай на ръце, като го изкара навън.
Mercury: Веднага ги посрещна и взе Сай като го постави настрани на безопастно място. Какво се случва там!? По дяволите, оставих деца сами да се оправят с това чудовище. Що за слабак съм!!!! Стисна зъби от самосъжаление.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Май 14, 2020 2:50 pm

( 1:49 )
Усмихна се Ела ми, копеленце, само толкова ли можеш !? Нададе боен рев към Драконит като си подсили стената от технология - Джейкъб
Атаката на Драконит удари директно Джейкъб като почна да роши стената му заедно с него. Използваше технологията около него да се поправя колкото може, но силата беше твърде голята дори за него. Щом Варис излезе последен, клетката на Драконит падна и всички видяха как Elemental Stream-ът на Драконит напълно унищожава Джейкъб. ( 2:29 ) Пред тях неговото тяло буквално изхвърча от стената и бива изпепелено от stream-а на Драконит, бавно и мъчително. Интересното беше също така, че клетката на Виджил също я нямаше. Тялото на Джейкъб или по-точно това което беше останало от него се приземи и се пръсна още повече на части като главата му се претъркаля в краката на Варис и останалите.
( 2:10 )
Джейк..ъб..Гледаше с ужас към главата му. Изкрещя от агония. Това беше моментът в който стабилен герой като Варис се пречупи АААААААААААААААААА....! - Варис
Щом я видя повърна, стана му изключително гадно. Дори не можеше да се зарадва, че Сай е цял - Райт
Гледаше вцепенено, но нещо му прищрака. Застана пред всички и беше готов на същото. Гледаше към Драконит като едвам се сдръжаше да не се разпадне и той като Варис и да се срине - Виджил
По изражението на останалите му стана ясно, че той е бил техен близък и пророни сълзи. Сълзите му просто се стекоха от отворените му очи. Не каза и думичка, нямаше какво да каже. Дори той знаеше, че сам не можеше да се изправи срещу Драконит. - Него
Изведнъж се чу познат глас ДЖЕЙКЪБ ! НЕЕЕЕЕЕ ! Това беше Блейк, който тичаше към останалите. Многократно се спъваше. - Блейк
Погледни ги, колко са жалки..Дори не ни обръщат внимание вече. Честно ли една твоя атака може да ги победи ? Хем съм впечатлен, хем разочарован от себе си. Мислех, че са способни на повече - Кайто
Още сега ще приключа мъките им. Гадни нищожества, дори не ми е забавно срещу вас ! Протегна едната си ръка нагоре като образува огромна топка от elemental енергия която беше с диаметър два пъти колкото него ( 100 метра ). Една такава можеше да заличи целият град и околностите без проблем. Elemental Devastator ! Изплачете и последните си сълзи човеци ! Надайте и последния с рев И КОЛЕНИЧЕТЕ ПРЕД НОВИЯ СИ ВЛАСТЕЛИН ! Драконския му глас беше тежък и с ехо, правейки го още по-заплашителен - Драконит
Телепортира Атсуки до себе си, който беше на върха на съседната сграда, която не беше много висока Къде се губиш, спокойно. Няма да ти се карам. Даже те водя на кино, ама така като гледам си подранила повече и от мен Усмихна ѝ се като погледна към случващото се. - Jester
Протегна ръце встрани Хаааааааааааааа ! Докосна земята като от нея бавно бавно започна да излиза изолация с мисълта да затвори Драконит и топката му, но това щеше да отнеме много време заради огромните му размери. Нямаше да бъде достатъчно. - Виджил
Как ще се мерим с това...Всичко е изгубено. Не можем да победим Jester и хората му.. - Варис
Няколко човека накацаха около сградите на случката, като Акира се приземи пред Виджил и погледна към Драконит. Усмихна му се като присви очи Мъртвец.. - Акира
ЗНАЙТЕ СИ МЯСТОТО ! - Драконит
( 0:21 )
Изведнъж от нищото топката му на Драконит бива разрязана на части. Той изгуби баланса на енергията ѝ и тя се пръсна. Хъх !? - Драконит
Над Драконит стоеше Акисе, който го гледаше на кръв и беше сериозен. Той всякаш излезе от енергията заради начина по който тя се пръсна.. Всички знаеха това какво значи. Драконит изрева от ярост към Акисе. Акисе дашна надолу. Драконит замахна към него, но Акисе се завъртя като бръснач, като наряза цялата му ръка по този начин.
Хъх ? Кога успя да...? - Драконит

==============================================================
Има един човек от който трябва да се пазя..? Аз ? Да се пазя от човек ? - Драконит
Името му е Акисе и е изключително опасен - Jester
Очаквах да ме предупредиш за сина на Сатаната.. - Драконит
За разлика от него, този е просто човек - Jester
И на какво е толкова способен за да предупреждаваш мен ? Всякаш не ме познаваш - Драконит
Хмхмхм Усмихна се Ще разбереш - Jester
==============================================================
През ръката му, Акисе стигна до крилетете му и за миг ги отряза и двете. Драконит започна да пада, защото крилете му бяха отрязани, но се нагласи да се приземи на краката си. Изведнъж Драконит усети как бива нарязан целият. Акисе стигна до краката му Separation of DEATH ! Краката на Драконит изведнъж биват отрязани само с едно посичане от Акисе. Драконит в драконската си форма се сгромоли на земята образувайки адски много пушек. - Акисе
КРИЛЕТЕ МИ !? КРАКАТА МИ !? ЗНАЧИ ТИ СИ АКИСЕ ! Погледна през рамо към него - Драконит
Много ли ти е забавно гучер !? НА ГОЛЯМ ЛИ СЕ ПРАВИШ !? Dive-на го - Акисе
Regeneration ! Опита се да си направи нови криле с които да удари Акисе. Замаха с ръката си да се предпази Мамка му, няма да успея на време ! ТВЪРДЕ Е БЪРЗ ! - Драконит
СЕГА Е МОЙ РЕД ДА СЕ ПОЗАБАВЛЯВАМ ИЗВЕРГ ! Извъртя се, като разряза ръката му заедно с малкото подобие на нови криле, като запрати посичащи вълни които разрязаха огромното му тяло на части и разпръснаха дима, освобождавайки огромно количество розови листенца, които го нарязаха отвътре целия. Огромно количество кръв се разпльока наоколо от разрязването на 50 метровото тяло на Драконит - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Май 14, 2020 3:08 pm



След като излезнаха, той стана свидетел на вече очакваната смрът на Джейкъб, като от лицето му започнаха да падат сълзи. Тай отново не можеше да си прости, че вижда как някой негов приятел умира пред очите му за пореден път. Мамка му...мамка му...МАМКА МУ!!! Започна да удря по земята и едновременно да плаче. Синтия беше до него и лекуваше Сай, но също така ронеше сълзи върху тялото му. Санджи гледаше настрани и се опитваше да запази самообладание. Shun беше навел глава, защото му беше тъжно и искаше да се опознае с Джейкъб по - добре. Куоко също не успя да сдържи сълзите си, а Франки, който беше останал да пази кораба, дори от там разбра какво се бе случило и се ядоса на себе си. - Тай

Заедно с останалите, Атсуки също стана свидетел на тази тъжна гледка. Не ѝ харесваше особено, като погледна озадъчено към Jester. Защо просто не ме караш да страдам вечно вместо да ги караш те да страдат..предпочитам това от колкото да гледам- В мига, в който щеше да каже нещо, беше и мига в който Акисе се появи изневиделица и унищожи за секунди Драконит. Тя веднага се учуди от това и се впечатли от красотата на движенията на Акисе. Уау...кой е това..? Толкова е..силен...и движенията му са толкова хубави..Погледна отново към Jester. Хей, кой е това..? - Атсуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by -bAzikA- Чет Май 14, 2020 3:14 pm

Annie: Падна на колене от загубата. Тя беше в подобно състояние като на Тай, защото и тя загуби познат в този момент. Пророни сълзи от мъка. Чувстваше се безполезна. Беше удивлена от движенията на Акисе, но това не оправи настроението ѝ.

"How can I be a hero when i can't even save my friends."

Mercury: Лицето му сякаш стана черно и не му се виждаха очите. Очевидно и той не беше в добро настроение.

Nick: Беше удивлен от движенията на Акисе. Каква скорост, каква сила само. Ако сестра ми беше тук, тя щеше да бъде очарована.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Съб Май 16, 2020 9:50 pm

Значи е той..Човекът за който Рафаел говореше. Личи си, че не е нормален - Неро
Драконит се претъркаля от драконовата си форма, но Акисе го последва и със скок се приземи на него със забита катана в гърлото му На къде отиваш изверг..!? Много ли ти беше забавно с твоята приятел а ? - Акисе
Грр..Погледна към Кайто който беше вцепенен от случилото се Какво си ти..? Единствено Jester може да ме победи ! - Драконит
Впечатляващо още говориш, искаш ли да променим това !? Замахна с другата си катана да му отреже главата, но изведнъж той изчезна. Мощна енергийна вълна изблъска Акира и Акисе към останалите като ги заби пред тях - Акисе
Беше се появил заедно с Атсуки точно там където беше Драконит. Това беше моментът в който им се "показва" за пръв път след като всички знаят кой е Какво шоу само, добър вечер ! Останалите можеха да видят невинноста на Атсуки. Получаваха deja vu
от Overhaul и Ери
- Jester
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Май 17, 2020 2:16 am

Все още не можеше да повярва какво се случи. Надигна поглед към Jester, като го погледна ядосано. Ти...! Заради теб, Джейк е...!! Ръката му се запали. Чудовище!!!!! - Тай
Хвана Тай за рамото, като го държеше да не тръгне. Не показваше никакви емоции по лицето си, като единствено едната сълза, която тя не успя да си сдържи показваше, че и тя приемаше емоционално тази случка. - Куоко
Погледна притеснено към Тай и останалите. Погледна и към Акисе с очи, пълни с отчаяние и желание да избяга от Jester. Тя дори инстинктивно протегна ръка към тях и тръгна да върви бавно, защото искаше да се отърве от Jester. Акисе...може да спаси всички, нали...? Той е..Humanity's Strongest... - Атсуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Май 17, 2020 2:10 pm

Огледа се, беше обграден от към сградите, но не му пукаше. Драконит се беше телепортирал в краката му Тай, Тай Фулбъстър. Заради мен много хора ще измрат, но това е просто една игра. Усмихна му се като протегна ръце и започна леко да ги вдига докатоне се изравнят с раменете му Това е играта на Jester-а. Игра на живот и смърт водена и поколения с цел моето забавление Започна да върви към тях - Jester
Щом започна да ги доближава, Неро и Варис леко започнаха да се отдръпват, но Акира и Тай предполагам щяха да останат. Акисе обаче го rush-на, като мишената му беше Драконит НИЩОЖЕСТВА ! - Акисе
В последния момент щракна с пръсти пред очите на Акисе като го накара да се сгромоляса. Застана точно пред Акира и Тай като беше по средата им малко пред тях Ще ми бъде много забавно да ви гледам как се тормозите Усмихна им се - Jester
Значи ти си прословутия клоун за който всички говорят..? Започвам да разбирам защо.. - Акира
Хех Засмя се леко Много скоро ще разбереш и за играта ми, Кай Асара. Боже колко много приличаш на баща си - Jester
Очите му станаха червени като ги присви и стисна юмрук - Акира
Погледна към Тай А ти ? Прикрито люспесто нищожество, как е Игнийл ? - Jester
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Май 17, 2020 2:13 pm

Акисе..!! Изтича веднага до него, като приклекна. Беше притеснена за него. - Атсуки
Игнийл..тш...този изрод знае дори и за Игнийл?! Ядоса се още повече. Стисна зъби, като ръката му се запали още по - буйно. Тъмнината в сърцето му нарастваше все повече и повече. Мислиш, че можеш да се правиш на Господ и да решаваш кой да живее или да умира..и да се измъкнеш безнаказано..?! Ти си..ти си просто едно чудовище..!!!!! МРАЗЯ ТЕ!!!!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Май 17, 2020 2:24 pm

Усмихна му се като започна да върви назад докато ги гледаше Вие решавате кой да живее и кой да умира, аз просто подбирам участниците в играта ми Намигна им. Целият свят вече знаеше за него и всички се бяха покрили Точно както тебе, Игнийл е просто една пионка Засмя се като се обърна с гръб към тях и хвана Атсуки за дрехата да я отмести от Акисе Тръгваме, не си губи времето с него - Jester
Пред Jester се разпалиха бурни сини пламъци, като през тях излезе Сиел който хвана Jester за врата Гори в името на Сатаната ! - Сиел
С едната си ръка придърпа Атсуки зад себе си, а с другата докосна ръката на Сиел. Това го накара да го пусне без да иска, след което Jester му намигна и го накара да изхвърчи встрани всякаш нещо го удари Разкарай се от пътя ми, сатанинско изчадие ^^ - Jester
Заби се в близката сграда Грр.... Гледаше Jester с омраза - Сиел
Виждате ли това ? Посочи главата на Jacob Това беше предначертано. И ако не внимавате ще ви сполети и вас ^^ - Jester
КАК СМЕЕШ ДА ПОСТЪПВАШ ТАКА С АКИСЕ И СИЕЛ !? Провика се от близката сграда - Бела
Ще съжаляваш за това което им стори..! - Широ
Държеше ги да не му се хвърлят. Тя виждаше колко е опасен - Акаме
Гледаше към Jester Има ли смисъл изобщо да опитваме каквото и да било? - Вероника
Млъкнете и двете, Акаме, дръж ги на място..! - Акира
МИСЛИШ, ЧЕ ПРОСТО ЩЕ ТЕ ОСТАВЯ ДА СИ ТРЪГНЕШ СЛЕД ТОВА КОЕТО ПРИЧИНИ НА САЙ !? - Виджил
Хвана Виджил за рамото Недей..Не виждаш ли ? Не можем да се мерим с него - Варис
Сай е един от главните участници, ще ти дам съвет, който той сигурно знае. Дръж го далеч от погледа на Акисе Погледна на някъде като визираше останалите Колкото до всички вас, думите които Сай изрече за мен са най-малкият ви проблем. Мога да накарам цялата ви планета да рухне ако искам, но...Това няма а е забавно ^^ Отвори портал зад себе си, като вдигна Драконит на рамо - Jester
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Май 17, 2020 2:30 pm

Стресна се, като не отделяше поглед от Акисе. Протегна ръка към него докато биваше отместена от Jester. Акисе...помощ...ти можеш..да спасиш всички, нали...? - Атсуки
Тш..! Искаше да тръгне към Jester, но тялото му беше парализирано от страх. Колкото и ядосан да беше, мозъкът му отказваше да позволи на тялото му да се движи. По дяволите...по дяволите!!! Ъргх!! Ще те..! - Тай
Прекъсна Тай, като погледна към Jester. Какво направи с Киригая? Не го виждам наоколо. - Куоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Май 17, 2020 2:39 pm

Въпросът на Кьоко го спря за няколко секунди, след което си продължи и влезе в портала - Jester
Сиел, вземай Акисе на гръб. Останалите от гилдията, тръгваме си ! Обърна се като погледна към Тай. Потупа го по рамото и продължи. Гилдията му започна да се връща, като членовете един по един по покривите тръгна към сградата Разчистете се След като го каза му направи впечатление как няма и след от битката с Драконит. Jester отново беше почистил всичко. След като се спря да го обмисли с ръце в джобовете си продължи по пътя - Акира
Вдигна Сай на гръб като погледна към Тай, след което си продължи по пътя Всички от отряда, вървете след Акира - Виджил
Е, защо ? Не трябва ли да се върнем в..Погледна към сградата на S.O.S която не беше оправена Ох, тази дупка ще е проблем - Райт
Утре ще се върнем да разчистим. В момента нямаме друг избор - Виджил
Ние Визираше Бунтарите се прибираме Държеше на Jacob главата - Блейк
Разбираемо..Ще се видим скоро предполагам.. - Виджил
Ще взема Ерик от кораба и се връщам.. - Варис
Човече...Погледна към Тай Идваш ли ? - Райт
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Май 17, 2020 2:43 pm

Тш..Погледна надолу, като стисна юмрук. Беше го срам да погледне към когото и да било, защото се чувстваше виновен. Идвам, йо.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by -bAzikA- Пон Май 18, 2020 10:58 pm

През цялото време, в което се усещаше присъствието на Джестър, Annie беше застанала на колене и едвам мърдаше. Беше труден момент за нея, Mercury и Nick. И тримата се чувстваха изцяло безпомощни и не можеха да помогнат на никого. Annie също чувстваше вина от смъртта на Jacob и от ярост и самосъжаление удари земята с юмрук.
Annie: По дяволите............. ПО ДЯВОЛИТЕ !!! Нищо не се е променило!!!! НИЩООО!!!! Никога няма да бъда една от тях. Никога няма да бъда герой!! Не и докато продължават да загиват хора около мен...

Mercury се чувсташе по същия начин, а Nick осъзнава, че иска да стане по-силен, за да не се налага той и неговите приятели да преживяват такива тъжни моменти.

06.12.2024



Градската област(Addron) > > > Сградата на гилдията "Shadow Step"


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Юли 05, 2020 9:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Май 31, 2020 7:25 pm

06.12.2024


(Kyoko)
Казиното на Киригая > > > Градската област

Щом вече беше започнала да броди из града, Куоко непрестанно използваше умението си с цел да търси хора, които биха ѝ изглеждали, че могат да знаят нещо. Умението ѝ маркираше всички цивилни наоколо, като тя можеше да види информация за всички стига да има такава. Ако не можеше, над съответния човек тя щеше да вижда въпросителни знаци. - Куоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Май 31, 2020 7:32 pm

Информацията която търсеше я отведе до кординатите на едно малко момиченце, което си играеше по улиците. Малко, ченокосо момичеце с черна рокличка, която си играеше на топка самичко
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Май 31, 2020 7:34 pm

Странно..кое е това момиче? Отиде до нея, като приклекна. Усмихна ѝ се дружелюбно. Здравей..може ли да се запознаем? - Куоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Май 31, 2020 7:35 pm

Засмя ѝ се Здравей ! Искаш ли да си играем на топка..? Отдалечи се леко от нея Аз съм първа ! Метна я към нея - момиченцето
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 9 Empty Re: Градската област

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 27 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 27  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите