Shirakawа

3 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Shirakawа  - Page 3 Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Пет Сеп 08, 2023 2:08 pm

Чихана: Изправи се Не мога да Ви нарека еретик, тъй като Вие помогнахте за доброто на Кагедома, заради което заслужавате и моите уважения Поклони се още веднъж, но права. Имате нужда от лекарска помощ..Познавам някои доста добри медици в Кагедома. Колкото до това, за което говорите..Силно се надявам да не идват още подобни фигури имайки в предвид колко зор ни беше победата върху баща ми. Така де, този Мамору.
.
.
.
Извинете че прекъсвам прекрасната дискусия, но няма как да не се намеся
ХАХАХА

Uchiha Madara Perfect Susanoo Theme - / On Repeat /

За изненада на всички, Мамору беше жив, но подобно на клипа, половината му част от тялото като че ли я нямаше. Това беше от страната от която беше поел удара.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 3 Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Пет Сеп 08, 2023 2:19 pm

Rai'Jin: Така е, аз съм всемогъщият Rai'Jin! Yoroshikuneeeeeeee! Макар и да беше върховният бог тук, той бе много , даже прекалено много приятелски настроен към когото и да било. Подаде си ръката да се здрависа с нея, но преди да успее, бяха прекъснати от Хачиман. Whooooooa! Усети как Мамору все още беше жив, като го доближи и клекна на около 5 метра от него. Хачиман! Не съм си и представял, че пак ще мога да те видя сред живите! Буквално изглеждаше така и гледаше ъм Хачиман, сякаш си говореше с някой негов близък. Навярно това, че половината му тяло липсваше го успокояваше, че не представлява вече заплаха. Отвътре обаче...можеше да се усети враждебното му намерение към него, тъй като все пак този човек нападна държавата , която той толкова много обича. И макар и да изглежда приятелски настроен, много бързо може да flip-не switch-a. Какво те води насам в моята вселена? А как изглеждам в твоята? Все така красив, предполагам? ^^
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 3 Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Пет Сеп 08, 2023 2:51 pm

Мамору: Ахаха Изклашля кръв Все така красив, няколко метра под земята. Радваш се на цветята от към корените от няколко десетилетия насам Засмя му се.

Чихана: Извади си катаната отново от саята Не го прави по-трудно от колкото вече е Мамору. Едвам посегнах на фигура, която изглежда точно като баща ми първия път!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 3 Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Пет Сеп 08, 2023 2:54 pm

Rai'Jin: Хех...така било значи...Чувайки думите на Хачиман, той се засмя леко, при което изражението му стана сериозно. Кой би си и помислил, че ще има някой, способен да ме убие. Но...аз не съм "онзи" Rai'Jin. Ако той е умрял..значи не му е било писано да бъде жив. Докато на мен ми е писано да бъда на върха. Не ме карай да привършвам живота ти...ще бъде твърде голяма загуба..можем да се възползваме от човек с твоите умения. Стига да го поискаш. ^^
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 3 Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Пет Сеп 08, 2023 3:07 pm

Мамору: "Онзи" Рай'Джин сам се предаде. Не можа да посегне на собствения си народ, който се изправи срещу него. Да имаш титлата "Хачиман" е нещо много, много, много опасно. Усмихна се Вашият Хачиман е оставил наследство след себе си, едно прерасно Погледна към Чихана дете. Едно момиче, което ще стане уникален по себе си боец, но причината поради, която не мога да приема офертата ти Рай'Джин е...Няма как да съществуват 2ма Хачиман по едно и също време.

Чихана: Двама? Нима баща ми е жив? Това е невъзможно..!

Мамору: И преди да зададеш въпроса на годината, госпожице Хана..Не, баща ти не е жив. Колкото и да ти се иска, твоят биологичен баща не е жив! I can feel it..!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 3 Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Пет Сеп 08, 2023 3:14 pm

Rai'Jin: Скръсти ръце, като надигна вежда, след което се замисли за разговора му с един определен индивид. Честно да си призная...не ме бива много в тези време-пространствени неща. Аз лично не виждам проблем, но...разбирам защо би имало такъв. Въздиша, като погледна към Хачиман. В такъв случай, ще се наложи да те пратя там, от където си дошъл...по един...или друг начин. Но преди да го направя, кажи ми...какво по дяволите искаше да кажеш с предното си изречение..? Защото аз имам идея. Усмихна се. Нека тя да бъде новият Хачиман, а ти да си си Мамору. Така всички можем да сме приятели отново, нали? Но разбира се, ще трябва да бъдеш изправен пред съд, който да реши съдбата ти. Макар че ако ни помогнеш да почистим бъркотията, която направи, може и да ти намалим присъдата. ^^
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 3 Empty Re: Shirakawа

Писане by Crimson_YaMi Пет Сеп 08, 2023 3:19 pm

Лена: Ахахах... Наистина ще Ви помоля да не се отнасяте с подобно уважение към мен... А що се отнася до състоянието ми... Опасявам се, че жителите на тези земи не могат да ми помогнат. Опита се да се изправи, но изкашля още малко кръв. Погледна към Мамору намръщено след изказванията му. Ако все още имах достъп до пълните ми сили... Нямаше да му позволя да говори така...
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 3 Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Пет Сеп 08, 2023 4:09 pm

Чихана: А-а...Аз?

Мамору: I'm afraid that's not going to happen...Рай'Джин, тя не е достатъчно силна за да бъде наречена Хачиман. Титлата се дава доста трудно. Като за начало трябва да бъдеш воено-началник на Кагедома. Единствения начин да bypass-неш това нещо е, ако уменията с които някой е роден за хипер полезни за битка. Което се притеснявам, че Хана не е достатъчно квалифицирана все още, макар и дъщеря на бивш Хачиман. От тялото му започна да излиза пурпурна енергия. Последните ми мигове са преброени, използвах и последното си Ниндо, за да оцелея тази атака. За ваша жалост, попаднахте на чудовище, което няма нищо общо с Мамору, когото познавате. That's why...Удари земята със здравата си ръка като запрати пурпурен пулс, който премина през цяла Кагедома и стигна чак до върха на планината. Ще превърна най-голямото съкровище на Кагедома в най-големия враг на Кагедома!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 3 Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Пет Сеп 08, 2023 4:20 pm

Rai'Jin: Усети, че нещо лошо стана, като си прикри лицето от последвалия вихър, като погледна нагоре към планината с ужас. По дяволите...Натсуми е там...!!! Трябва да се намеся...но не мога директно....! Ако използвам Red Lightning, може и да мога да се намеся..с Blue няма да мога...но разстоянието е твърде голямо за Red...looks like I have no other choice... Погледна към Мамору, като му се намръщи. Наистина знаеш къде ми е най - слабото място...имай късмета да оцелееш, ще видиш лошата ми страна...По тялото му започнаха да се генерират светкавици, като се концентрира.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 3 Empty Re: Shirakawа

Писане by Crimson_YaMi Пет Сеп 08, 2023 5:05 pm

Лена: Усети случващото се, като настръхна. След това беше обляна от притеснение. И виждайки светкавиците, които започнаха да прехвърлят около Rai'Jin, тя реши да си пробва късмета. Съжалявам за наглостта ми, но... Моя приятелка е там горе. Ще бъде ли възможно да ме вземете с Вас...? Тя знаеше, че молбата и звучи нелепо. Все пак, тя беше в такова окаяно състояние, и молеше да бъде заведено на място, където щеше да се проведе още по-ожесточена битка... И където беше силно вероятно състоянието и да се влоши.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 3 Empty Re: Shirakawа

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите