Shirakawа

3 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Shirakawа  Empty Shirakawа

Писане by Emoran Чет Юли 20, 2023 10:41 pm

Ширакауа е едно от най-спокойните места в Кагедома. Самото място представлява нещо село в покрайнините на големия град, където живеят хора, които са се отказали от пътя на нинджата или на самурая. Макар и това да не се толерира от кагедомците, които страшно много си обичат убийствените корени, Мизуки дава шанс на всеки да живее по своя си начин. Фермерите много почитат персонажа, който държи титлата Доджин, просто защото много им помага с фермерството и общо взето с всякаква физическа дейност. Тук хората са изключително дружелюбни и биха приютили дори най-големия престъпик на земята. Живеейки покрай убици от най-висок клас толкова време, някак си започваш да го виждаш като нормално и не се страхуваш от останалите.
Освен любовта им към Ишин, фермерите тук почитат и Суи'Джин, тъй като за тях дъжда и по-скоро водата са изключително важни за реколтата и тяхното оцеляване.

Shirakawа  E8a57bae614aeeee9125b650b2d9c453
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Чет Юли 20, 2023 10:52 pm

Japanese traditional relaxing music | Koto, Zen Garden, Instrumental, Spa – Nº 003

В Ширакауа цареше мир и спокойствие. Фермерите си вършеха умело работата и гледаха да бъдат възможно най-ползотворни преди да започне нощта. Те бяха на принципа "който не работи, не трябва да яде". Реално това бяха хората, които снабдяваха Кагедома с любимия ориз. Той всякаш беше просветен от божията ръка. Затова и отглеждането му ставаше с много любош и грижа. Поддръжката на полето беше едно от най-важните неща за всеки един фермер. Неговото състояние беше олицитворение на работоспособието в семейството. Макар и забравено от Кагедома, мястото доста често бива посещавано един много интересен и работлив персонаж. Ишин или по-скоро както много хора му викат "Доджин" доста често се озоваваше на помощ, където има нужда от повече мускули. Фермерите го обичаха и даже не го приемаха като някакъв бог, ами като техен приятел с който да седнат на маса след дългия работен ден.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Нед Юли 23, 2023 3:01 pm

Isshin: Вършеше поне 100-тния подвиг за деня, като в този случай помагаше на един дядо да си поправи вратата. Бе умел майстор и за нула време успя да му помогне, след което веднага се зае да му засади новите семена в градината. Със земните си умения, той можеше да подправя почвата, че да бъде много плодородна и по този начин да гарантира качеството да бъде максимално. Щом свърши работата си при дядото, той се сбогува с него и щеше да си отдъхне замалко в колибката си. Той имаше доста малко и пошло място , на което си стоеше понякога, колкото да си почине от тежкият труд. Беше доста задъхан, но и знаеше, че хората се нуждаят от него, затова бе готов да се отзове отново при първото повикване. Наистина не е лесно да си Isshin...хахаха...но, това е положението. Трябва да помагам...и ще помагам!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Нед Юли 23, 2023 3:32 pm

След кратка почивка, на вратата му се почука.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Пон Юли 24, 2023 3:42 pm

Isshin: Отдъхна си, като се изправи и отиде да отвори, отново готов да помага. Отвори вратата, като макар и да беше адски изморен, той се опита да изглежда свеж и енергичен. С какво мога да помогна?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Пон Юли 24, 2023 4:50 pm

???: Здравейте...Бихте ли ми съдействали? Чух, че сте способен на чудеса. Момичето беше притеснено, не защото говори с него, а защото не обичаше да търси помощ от никого. Ишин щеше да забележи, че момичето имаше ранички и ухлузвания, като на някои от тях имаше лепенки. Момичето беше със скръстени ръце и гледаше нацупено. В тях държеше и, забележи - катана. Нещо което беше необичайно в този район. Това щеше да направи впечатление на Ишин.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Пон Юли 24, 2023 8:32 pm

Isshin: Хей, хей...виждам, че си ранена. Ей сега ще ти дам нещо, което да те върне на 100%. Погледна към нея със скръстени ръце, като веднага забеляза нередностите във външния ѝ вид. Това твое оръжие...знаеш, че тук не е много удачно да се разхождаш с оръжие. На твое място бих го скрил, иначе може да предизвикаш проблеми. Но, това настрана...с какво мога да помогна?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Вто Юли 25, 2023 12:53 pm

???: Много се извинявам за безпокойството, но имам нужда от помощ. В задния си двор имам тренировачно поле за бойни изкуства, но земята е много неравна и много често се пребивам. Миналата година си изкълчих глезена. За него щеше да е интересно, какво по дяволите прави боец в Ширакауа
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Сря Юли 26, 2023 6:55 pm

Isshin: Влезе обратно в къщата си, като след около 2 минути ровене се върна и ѝ подаде нещо като мехлем. Отзад рафтовете му бяха пълни с подобни лекарства, тъй като вършеше и ролята на селския лекар, помагайки на всеки, който има здравословни проблеми. Намажи раните ти с това и ще ти минат. И добре, така да бъде, ще ти помогна. Покажи ми къде е двора ти..но не е ли малко нередно точно тук да имаш тренировъчно поле..? Хората ще те гледат странно.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Чет Юли 27, 2023 12:43 pm

???: Много Ви благодаря! Тя си прибра мехлема, като го погледна. Затова тренирам вечерно време, но заради тъмнината и неравностите се случват такива неща. Колкото до хората, да биха го приели за странно. Двамата тръгнаха към нейната къща и тя започна да обяснява Тръгнах си от града, за да търся своя път, тъй като там не ми допадат училищата и бойните изкуства. Не искам да съм една от многото. Искам да бъда себе си!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Чет Юли 27, 2023 3:13 pm

Isshin: Скръсти ръце, като я погледна строго. Това не е оправдание да тренираш тук, където местните искат да странят от това...а и тук няма такива училища. По - добре ще е да отидеш някъде, където има..сама трудно можеш да се обучиш. Ако не ти допада нито едно бойно изкуство, измисли твое. Звучи много банално, но е и самата реалност. Аз не се бия по традиционен начин и заради това останалите не ме вземат насериозно, но...Усмихна се. Мога да ги накарам да треперят от страх ако се наложи.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Чет Юли 27, 2023 3:43 pm

???: Прав сте, напълно съм съгласна с това, което казвате, затова и гледам да не преча на никого. Пътят по който минаваха беше заобиколен от фермерски площи, където хората събираха реколтата. Предполагам сте чувал за Акисе Саяма. Неговият стил много ми допада, но хем не мога да го открия, хем пък не мога да развия същата скорост като неговата. Неговият стил никъде не се изучава и персоналните тренировки водят до доста болка Макар и да говореше за болка, тя беше доста ентусиазирана и водеше разговора с усмивка. Още малко и сме там.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Пон Юли 31, 2023 4:51 pm

Isshin: Разбира се, че съм чувал за Акисе. Много му се възхищавам ако трябва да съм честен. Има качество, което в малко хора се забелязва и това е устременост. Важно е човек да си поставя цели и да ги осъществява. Погледна към нея. Това, че те боли, е хубав знак. Колкото повече тялото ти свикне с болката, толкова по - издръжлива ще бъдеш..лично аз трябваше да премина през ада, за да се превърна в това, което съм днес. Може да се каже, че по време на моите двубои с, ъх....богинята на демоните (Kishimojin) претърпях толкова много загуби, че свикнах с мисълта да губя. Бях слаб, но тя ме научи на добри навици и от хилаво хлапе се превърнах в това, което съм днес. Наведе се, като взе едно малко камъче.

Even the tallest mountain once started as a stone..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Пон Юли 31, 2023 6:36 pm

Разговорът им продължи и не след дълго те се озоваха пред нейния дом. Момичето покани Ишин вътре и го отведе до задния двор. В задния и двор имаше голямо черешово дърво, а около него беше пълно с дървени мишени, на които бяха завързани нещо като трен. възглавници пълни със слама. На други места пък имаше наредени в редицки бамбукови дръвчета, отсечени до няква степен. Някои бяха прецизни, други не. Там тя тренираше своите замаси с катаната. Ишин щеше веднага да забелжи и каменната неравност по земята. За жалост на някои от скалите имаше и изсъхнала кръв. Навярно тя беше на момичето.

???: Добре дошъл вкъщи, господин До'Джин. Много се извинявам за бъркотията. Тя се втурна да почувства и да изнася захабените мишени. Ишин също така щеше да забелжи, че тя сама си сглабя тренировъчните кукли с материали, които сама събира.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Пет Авг 04, 2023 10:00 am

Доджин: Хм, не е зле, като за начинаещ. Въздиша. Но и наистина трябва да обръщаш внимание на собственото ти здраве...ще ти дам някои лекарства, с които да третираш раните ти. Клекна, като докосна земята. Доста неравна повърхност...не е добре за тренировки. Ще трябва да променя това. Той постави дланите си на земята. ...хмпф! Натисна адски силно надолу, като буквално се усети лек тръс в радиус от километър, като неравността на земята край тях буквално изчезна, сякаш се вдлъбна надолу в нея.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Пет Авг 04, 2023 10:30 am

Точно когато Дофжин натисна земята се видя как небето се пропука от мултивселената. Действията развити до момента явно са били назад във времето

???: Леле....Не очаквах чак небето да счупите. Силата Ви е наистина впечатляваща Доджин-сан. Тя гледаше с удивление към небето. Не вярвах, че е възможно..?
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Пет Авг 04, 2023 10:59 am

Isshin: Щом небето се счупи, той усети неописуемо големи количества енергия как внезапно се разпростряха из целият континент. Какво...?!?! Очите му се ококориха, като се обърна и погледна към същинския ужас, който се случваше. Не...не бях аз....какво, по дяволите е това...?!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Пет Авг 04, 2023 11:14 am

Щом това се случи, луната няд Кагедома започна да червенее от тогавашната поява на Акаме. На Доджин му беше пределно ясно от какво е и тогава щеше да се усети, че нещо се случва щом тя е жива. Силни писъци и крясъци започнаха да се чуват от главния глад.

???: Ужас..Нещо става! Трябва да се отзовем на помощ!

Щом тя изрече тези думи, посъците започнаха да идват и от околността където се намират. Доджин знаеше, че има кой да овладее ситуацията в града, но за тук им беше нужен той.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Пет Авг 04, 2023 11:22 am

Isshin: Обърна се към нея. Не..ти не отиваш никъде. Твърде опасно е. Прибери се вкъщи и заключи вратата. Ще съм наоколо...братята ми ще опазят главният град, но тук...аз отговарям за защитата! Затича се към източниците на виковете, като щеше да използва сетивата си, за да усети чужди присъствия, особено ако бяха стъпили с два крака на земята.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Пет Авг 04, 2023 12:21 pm

???: Доджин почакай!

Доджин се запъти към източниците на енергия, които бяха извън града. През това време обаче той забеляза всички онези хора с които някога е работил. Онези на които е помагал и онези с които е празнувал за успешните и тежки работни дни, в момента бяха излезли с всякакви оръжия под ръка и целяха да се избият един друг. Той беше изправен пред труден избор. Да се опита да ги спаси да не се избият или да продължи към източника на енергия.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Съб Авг 05, 2023 9:45 am

Isshin: Огледа се, като видя ужасът как близките му се биха едни с други. Това беше нещо, което не можеше да игнорира. Който и да причинява това...лично ще го накарам да си плати...Започна да прави знаци с ръка, като удари земята. Earth Style: Atlas' Confinement! Около всеки един човек в неговото полезрение, от земята започнаха да излизат камъни, които се залепяха за телата им и заради тежестта им, щяха насилствено да ги повалят на земята и да не им позволят да се изправят. Той продължи да тича и да се оглежда за източника, който правеше това.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Съб Авг 05, 2023 11:41 am

Изведнъж, докато тичаше напреде, Ишин го сполетяха ужасяващи видения, които го накарахада спре на едно място. Той виждаше с очите си мъртви тела по цялото оризово поле, а водата беше червена и изцапана с кръв. Когато той стана свидетел на тази ужасяваща гледка, той можеше да види ръцете си в кръв. Той беше виновника са това нещо. Всичките му приятели и близки бяха мъртви заради него. Разбира се, Ишин щеше да се съвземе длед известно време на същото място. Всякаш за секунди, той видя действия за часове. Когато отново прогледа реалността, той забеляза пред себе си мъж със скръстени ръце, който наблюдаваше ужасяващата сеч и хората които се биха покрай него. Явно това му харесваше, тъй като най-спокойно си беше запалил цигарата. Тогава, мъжът се обърна към него и източникът на енергията, която Ишин преследваше му се стовари като влак на раменете. Очите на странника светеха в червено, до момента в който не забеляза Ишин.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Съб Авг 05, 2023 2:47 pm

Isshin: Какво...?! Но как...?? Това..това не може да е истина!!! Спря се рязко щом получи тези видения, като се учуди и погледна към ръцете си. Първоначално не можеше да повярва какво се бе случило и че точно той ги бе убил, но ако една черта беше силна у него, то това беше неговият ум. Дори и сърцето му да му казваше, че той е виновникът, мозъкът му му казваше да се огледа и да разбере как по дяволите се бе случило това. Когато се съвзе, той погледна към мъжа пред себе си, който не беше виждал до сега и му се намръщи. Хей..имам лошо предчувствие, че ти си негодникът, който прави всичко това.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Съб Авг 05, 2023 4:53 pm

???: Мъжът огледа Ишин, като се усмихна. Аз? Та аз нямам нищо общо в процепа на небето. За малкото бойно поле обаче..Всички фермери, които до момента се биха един с друг, спряха на едно място и зяпмаха Ишин. В следващия момент започнаха да вървят към него бавно. ..мога да се съглася. А ти? Усещам високи нива на Ниндо от теб. Мога да прееположа какъв си, но не и кой си. За да не бъда груб и да те питам директно, ще започна пръв със запознанството. Все пак такъв като теб ще има доста добро място в редиците ми. Казвам се...Мамору Такеши. Или, както вашата история, така де..."нашата" ме познава -

Хачиман
The God of War

Shirakawа  Ef99b2455a33b3406224dca1d4bb2c96


The man who mastered the arts of War. Когато Мамору изрече че е Хачиман, Ишин като Кагедомец веднага щеше да загрее кой е. Едно обаче не беше ясно. Мамору е миролюбов. Името му означава войн, който защитава близките си. Защо по дяволите причинява всичкото това сега? И как по дяволите е жив? Та името му датира още от първите войни на клановете в Кагедома. Мамору беше познат като първия Хачиман и един от най-почитаните по онова време. And the man, who is going to take everything. While looking good doing it.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Нед Авг 06, 2023 10:32 am

Isshin: Наведе глава докато слушаше Хачиман. Той доста трудно асимилираше ситуацията, защото той много добре познаваше Хачиман, и това изобщо не беше той. Като може би един от по - умните нинджа богове, той се досети какво може би се беше случило, но не можеше да го повярва. Нима пазителите на време-пространството...са били победени...? Нима човекът толкова много е еволюирал, че е успял да надвие тези две непобедими създания...и е успял да строши дори оковите, които ни държат в тази вселена...? Не мога да повярвам...Погледна към него. Твърдиш, че си Хачиман...? Не...това не е истина. Богът на войната много добре знае, че "война" е последният избор на човек, който се защитава. Войната е метод да защитим дома ни..а не да се избиваме помежду си. Застана в бойна позиция, като енергията, която излизаше от него буквално накара камъните край него да се издигат нагоре. Моето име е Ишин, известен още като Do'Jin...името, което народът ми даде. И ако търсиш война...война ще получиш!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  Empty Re: Shirakawа

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите