Shirakawа

3 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Чет Авг 10, 2023 4:09 pm

Мамору: Ако това което казваш е истина, предполагам това обяснява внезапното ми появяване тук. В моя свят Кагедома е моя, затова ми се стори толкова странно как Ширакауа не е превърната в боен лагер. Е. Това не е проблем Надигна рамене. Това означава, че имам много работа за вършене. Теорията на Ишин се оказа правилна. Хачиман, който стои пред него няма нищо общо с този от неговия свят. Освен визуално. Доджин-сан, когато залвядея тези земи ще бъдеш много добър командир на армията ми..Затова коленичи още от сега! Посочи го с катаната си, като селяните го нападнаха от всички страни. Ишин трябваше да внимава да не ги нарани, защото все пак това бяха неговите хора.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Чет Авг 10, 2023 6:13 pm


JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders OST Virtuous Pope (Kakyoin Theme)

Да....коленича.....?
Не ставай смешен, Хачиман!
Една планина свежда ли върха си надолу, за да погледне към новопосъдените дървета?!?!
Предпочитам да дам живота си за тези хора , отколкото да ти бъда слуга!
Разкарай глупавата си война...
От тези мирни земи!

Ишин хвана едно от камъчетата, които собствената му енергия накара да се извисят и го хвърли към един от селяните, които се беше насочил към него. Камъчето бе хвърлено с такава сила, че като го удари в главата, буквално да го вкара в безсъзнание все едно е получил лек удар в сънната артерия. Това беше сигурен и нелетален начин да се справи с хората, които го нападаха без да ги нарани. След това обаче, камъчето щеше да започне да отскача от селянин на селянин, тъй като се насочваше към тях спрямо жизнената им енергия. Само с едно малко камъче, Ишин щеше да приспи абсолютно всеки, който се опита да го нападне, след което камъчето щеше да отскочи обратно в ръцете му.

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Crimson_YaMi Съб Авг 12, 2023 9:49 am


Touhou: Pure Furies (Piano/Traditional)

Щом хората биваха повалени от камъчето на Ишин, по телата им започнаха да се появяват малки червени пламъчета. Тези пламъчета обаче не изглеждаха да ги нараняват, даже напротив - те горяха само това, което ги беше накарало да се избиват един-друг и да го нападнат. Пламъците ги пречистваха, но щеше да отнеме известно време те да се върнат към нормалното.

Скоро след като пламъчетата се появиха върху мирните жители, по пътя се появи момиче, чиито очи сякаш отразяваха червения блясък на луната в момента, а зад нея - 9 опашки, които бяха съставени от същите червени пламъчета, които бяха върху фермерите. Тя спря до Ишин.


???:

???: Погледна Хачиман намръщено. Не понасям да виждам как невинни хора биват наранявани... и за твое голямо нещастие... сега се чувствам като у дома си. Няма да ти позволя да причиниш още излишни кръвопролития.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Съб Авг 12, 2023 11:43 am

Мамору: Ако войната е между измеренията, както твърдиш, то моята никога няма да спре. Беше впечатлен от способностите на Ишин, но реално не очакваше по-малко от някой, който е достоен да носи титлата До'Джин. Мамору се усмихна, като тогава забеляза и пламъците. Хо? Той забеляза как неговата хистерия върху хората започна да изчезва. Ти са видиш, още някой се присъедини към забавата ни. Хубаво е да видя такова желание от вас да пазите града Погледна ??? Струваш ми се тукашна, но дрехите ти не оправдават присъствието.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Съб Авг 12, 2023 12:30 pm

Isshin: Усети как хората биваха пречиствани, като веднага се досети, че това също трябва да е дело на някой, който не е от тук. Изглежда някой също се е отзовал на помощ...Погледна към жената, като си наклони главата без да казва нищо, показвайки своята благодарност. Погледна след това към Хачиман след това, като се намръщи. Мускулите по тялото му станаха по - очертани и малко по - големи, като зае бойна позиция и изпъна ръката си назад. Всеки, който приема подобна жестокост за забавление...не заслужава нищо повече от моят гняв!!! Замахна с всичка сила към Хачиман, като ударът му отприщи огромно количество въздушно налягане, което накара дори дърветата да се развеят и земята леко да се размърда все едно имаше малък трус. Там, където удари, пространството буквално се напука, а трусът, който се образува , бе достатъчно силен, че да строши няколко сгради, наредени една до друга. Разбира се, това не се случи, защото като богът на земята, той можеше да насочва къде да има трусове и къде да няма, а той го насочи да е право под Хачиман.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Съб Авг 12, 2023 1:29 pm

Мамору: Застана в бойна готовност като издиша дълбоко. Извенъж неговото Ниндо започна да блика от него все едно е super sayan. Тук беше момента в който Ишин разбра нещо за Мамору. Той е един от малкото, които използват Нинкендо. Комбинацията между нинджа и самурайски техники, като Сайгай например. Веднага усети, че е се изправя срещу опонент от калибъра на първия Рай'Джин. Shōgun no Kengen! Мамору face tank-на опустошителната атака на Ишин, като цялата земя около него се разруши, освен една малка част на която той седеше, тъй като Нинкендото му беше обхванала и нея. След като димът се разсея, можеше да се види материлизирана самурайска броня около него подобна на Сусано от Наруто, която беше поела атаката и след това изчезна. Това беше една от най-напредналите техники в Кенджуцуто в Кагедома. След случилото се, Мамору изплю малко кръв встрани и се усмихна.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Crimson_YaMi Съб Авг 12, 2023 2:40 pm

??? : Не... Не съм тукашна. Но изглежда хората наистина не преувеличаваха като казаха, че луната тук е на почит. Родното ми име е Xuan Qi, но... Силно ме съмнява да ти говори нещо. По-позната съм като Лена. Просто случаен минувач, на който не му допадна как се държиш с населението на тези земи. Въпреки това, беше очевидно че тя нито беше просто случаен минувач, нито нейното присъствие не беше случайно. Все пак, от нея се усещаше сила, която бе свързана с луната по един или друг начин. Лена беше учудена от силата на Ишин, но беше още по-изненадана от видяното от Мамору. Този... Ще представлява проблем... Не знам с какво ще мога да съм от помощ...
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Съб Авг 12, 2023 3:01 pm

Isshin: Учуди се след като видя техниката на Мамору, след което още повече се намръщи. Не мога да повярвам, че си усвоил техниката на баща ми...това те прави много по - опасна мишена, от колкото предполагах. Много вероятно е да не се измъкна жив от тази ситуация, а ако това стане, ще трябва да набавя достатъчно време докато дойдат останалите и да те очистят..в такъв случай..! Направи няколко знака с ръка, като на последния, той насочи ръцете си към Мамору. Particle Style: Detachment of the Primitive World! Около ръцете му се завихри огън, земя и въздух, които оформиха малко бяло кубче в ръцете му. До'Джин не можеше да се бие с меч, но пък за разлика от останалите си братя и сестри, той бе почти ненадминат що се отнасяше до разновидности от техники. Той самия бе измислил над 1000, които и до ден днешен се изучават в Кагедома. А тази техника бе една от най - фаталните за неговите опоненти - той метна кубчето към Мамору, като то се уголеми драстично и щеше да го затвори вътре в него. Begone from this world! С едно движение на ръцете си, той щеше да накара кубчето да се смали до молекулярни размери и да унищожи изцяло Мамору без да остане следа от него. Ишин избягваше да използва тази техника, но след като видя колко опасен бе неговият опонент, той предположи, че няма друг избор. Ще се отърва от теб с една атака...! Преди да можеш да реагираш и да използваш силите си, ще се погрижа да те изтрия завинаги, Хачиман!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Съб Авг 12, 2023 4:19 pm

Мамору: "Лена" казваш. Интересно име. Направи му впечатление. Back in my days, тези земи са мои земи! И сега съм тук да ги покоря отново, докато имам тази случайна възможност! Погледна към Ишин. Лично познавам баща ти, момко. Тук в тази вселена добре те е научил, но като че ли в другата ми харесваше повече. Там ти имаш твои политически виждания за Кагедома, не си просто нейн бодигард както сега. Навярно Мамору правеше доста сравненията с неговия свят, но думите му щяха да изненадат Ишин и сега щеше да се разбере защо. The dangerous particle technique aye..? При нормални обстоятелства, Мамору не би бил запознат с много от техниките на Кагедома, тъй като той загива малко след Първата велика война в града. Тази негова версия обаче е headmaster на училищната система и знае за доста от уменията в Кагедома. Seishin Toei Направи знак с ръка, като няколко негови душевни клонинга се спаунаха един след друг в редичка, която стигаше до Илин и Лена. Тогава умението на Ишин го беше достигнало, но се случи немислимото Nindo Iko! Клопката от умението на Ишин изчезна и се появи на най близкия. От него изчезна пак и се появи на този до него и така докато не стигне до последния, който щеше да бъде в опасна близост до Ишин и Лена и реално да ги затвори тях. Душевните прожекции бяха напълно неподвижни. Spirit Projection: Nindo Transfer. Умение което същетава два типа Ниндо. Душевния, който се изучава в Кендо режима и Ниндо трасфера в Ниндо режима. Единствения вариант да се повали душевна прожелция е с друга душевна прожекция. Дръж Доджин хахаха!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Crimson_YaMi Съб Авг 12, 2023 6:07 pm

Лена: Да... може би някога са били твои земи, но... вече не са. Не си мисли, че само защото това някога е било факт, някой ще толерира действията ти сега! В следващия момент Ишин създаде бялото кубче, което накара Лена да отстъпи встрани заради това, на което беше усетила, че е способно това кубче. Къде попаднах, тук всички са чудовищно силни! Изобщо за какво ми беше да идвам до тук... предупредиха ме, че тук хората са способни на какво ли не, но не очаквах чак това... Тя беше объркана от разговора им, все пак не присъстваше от самото начало, но се стресна щом вече големия бял куб започна да се телепортира прогресивно по-близо до тях. По дяволите...! Защото нямаше време да реагира, тя вдигна ръка встрани, като около нея и Ишин се появи кръг от нейния червен огън. Sanctuary! В кръга, пукнатините малко по малко започнаха да изчезват, сякаш никога не ги е имало. В момента, в който кубът достигна до последния клонинг, който беше извън кръга, умението на Ишин се беше появило върху клонинга, но сякаш стените му бяха отрязани от кръга, и където минаваше той, стената се беше формирала така, че да я заобикаля (sloppy paint explanation). Усмихна се, като щеше да поддържа бариерата докато кубът не изчезне. Ахахах... това не беше стресиращо... ни най-малко. ^^" Добър опит, но... това ли е най-доброто, което можеш? Да му върнеш собственото му умение обратно към него? АААААААА задръж си устата затворена, не го провокирай повече...!
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Съб Авг 12, 2023 7:12 pm

Isshin: Учуди се щом Мамору разбра какво умение използва, тъй като не очакваше да знае. Какво по-?! Как знаеш за това..? Явно е жив там, от където идва за много по - дълъг период от време, от колкото тук...! По дяволите!!!! Щом видя Spirit Projection-a, Доджин започна да прави адски много знаци, но Лена се намеси в правилния момент малко преди собственото му умение да не ги беше затрило, като кубчето изчезна и ги остави непокътнати. Той веднага си отдъхна, като кимна към нея. Благодаря Ви...! Ако не бяхте вие, можеше и да си замина от този свят...Погледна ядосано към Мамору. Spirit Projection...умение, което ти трябва адски добър усет на енергията от околността, концентрация и техника, за да можеш да я използваш. Смятам да лимитирам всичко това...! Той клекна и постави ръката си на земята. Earth Style: Clay Prison! Огромна сфера от глина, почва и кал се образува около Хачиман и го затвори в нея, като в самата сфера беше пълен мрак и сетивата му бяха блокирани изцяло от нея. Също така, той щеше да усети как енергията му биваше източвана от стените на затвора, нарушавайки концентрацията му драстично. Едновременно с това, след като приключи кастването на това умение, Доджин скочи нависоко и отново използва своя Particle Style, готов да го изстреля към глинения затвор всеки момент, но умението му имаше значителен Cast time този път, защото правеше размерът му по - голям. Дори и да избягаш от глинения затвор с Кендо уменията ти, няма да имаш време, през което да използваш тази техника отново..този път те пипнах, Хачиман!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Пон Авг 21, 2023 1:12 am

Мамору: Хмхмхм...Впечатлен съм, доста добре успяхте да се справите със ситуацията. Излуша Ишин Правилно и сега очавам да видя как точно ще го направиш, хо? Учуди се, докато наблюдаваше глината която се заформя около него. Чувствам се по-слаб? Нищо не виждам. Нищо не чувам. Така било. Бойният ми experience ми подсказва, че няма да стоя тук за дълго и навярно ще целят да ме приключат докато съм затворен тук. Така да бъде...Прибра си катаната в саята, като направи знак с ръце. Навярно, Ишин щеше да има умението с което да чуе какво говори Мамору вътре и щеше да го побият тръпки щом, щуе какво ще изрече той. Не вярвах, че ще ме накарат да използвам един от своите Domain Expansion-и.

[ Self-Embodiment of Perfection OST ]


Ryōiki Tenkai

Ишин и Лена усетиха огромно количество енергия идващо от глинената сфера, което всякаш се опитваше да излезе, докато изведнъж, тя се пръсна и се заформи на огромни остриета, които се насочиха към Ишин. Самият рефлекс да ги избегне щеше да го накара да си прекрати каста на Particle Style-a. Огромна пурпурна енергия плъзна по бойното поле, което накара земната повърхност да се издигне в десетки огромни камъни и бурени, които сграпчиха телата на хората на Ишин, които до преди малко се биха един с друг. Камъните и бурените се комбинираха и затвориха всеки един от тях в огромен затвор, оформен като голем. Големите в момента наброяваха около 20-тина и се насочиха към Ишин и Лена в опит да ги убият. Хората все още бяха затворени вътре и реално унищожението на големите щеше да подстави в риск техните животи.



! WARZONE !

Domain Expansion: Warzone - Зонален, а не сферичен домейн в който Мамору избира 2 или повече страни да се воюват помежду си. В случая, Мамору направи така, че цялата околоност около него да воюва по негова команда срещу съпротивата срещу него. В случая, Ишин и Лена. Цялата природа в околноста и абсолютно всичко, Масару можеше да превърне в оръжие, което да го насочи срещу тях двамата. Когато Ишин си набави малко време да помисли, щеше да разбере реално срещу каква опасност се изправят допълнително. Тъй като домейнът е зонален, сферичните домейни няма да могат да го спрат. В замяна обаче, той няма 100% гаранция, че атаките ще оцелят, както обикновенно домейните могат да правят.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Сря Авг 23, 2023 6:44 pm

Isshin: Какво по-?! Бива принуден да прекъсне атаката си, като се дашна назад, за да не бъде уцелен от остриетата, слайдвайки се по земята. Щом чу, че Мамору ще използва Domain Expansion, той се учуди и веднага се подготви да се защити, но не очакваше да използва зонален domain. Какво по дяволите..?! Хачиман няма как да знае за Domain Expansion..!! Това е техника, която наскоро бе разработена и усъвършенствана, много дълго след неговата смърт!! Виждайки как хората ставаха на големи, той започна да се досеща какво прави неговият domain, като тръпки го побиха щом си помисли какви биха били последиците. Наистина си едно голямо чудовище, Хачиман...използваш моята човечност срещу мен. Знаеш, че няма как да нараня собствените си хора..и знаеш, че дори и непробиваема планина като мен не е направена изцяло от камък..и има слабо място, наречено сърце. Насочи бавно ръката си към маската си, като бавно започна да я сваля. Само с това движение на ръката си, Хачиман щяха да го побият тръпки заради една легенда - когато Ишин тръгва да си сваля маската, значи яко си го ядосал, което е нещо много трудно да направиш, тъй като неговите нерви бяха най - железни. Но и неговият гняв е най - свиреп точно поради тази причина...

Но....
Изпускаш един много важен детайл, момко...
Виждам, че си по - млад от мен, затова нека ти обясня как стоят нещата в моят свят.
Първо, към възрастният винаги се проявява уважение.
Макар и думите ти да звучат като на джентълмен...
Действията ти са като на мафиот.
Пристигайки на място, пълно с ред, ти внесе твоят хаос...
Досущ както прави баща ми.
И второ....
Да ме нападнеш мен? Мога да пренепрегна.
Да ми отрежеш крайник? Или пък два? Няма да те мразя за това.
Но...да нападнеш моите хора...?

Rai'Jin написа:Ишин..? Хаха...той е най - добрият от нас и има най - голямо сърце. Но ядосаш ли го...цяла Кагедома ще го усети.
Sui'Jin написа:The calmest waters...make the biggest waves...that guy. He's calm, but...even I can't save you from his rage.
Ka'Jin написа:Страх ме е като си помисля , че от неговият пламък би станало най - силното оръжие. Късметлии сме, че отказва да се бие с катана.
Fu'Jin написа:Тш...колкото и да не го харесвам, не мога да не си призная, че този негодник е готов да изравни планина със земята ако се ядоса.

Spoiler:

Сваляйки маската си, жизнената енергия на До'Джин буквално скочи до небето, като се виждаше как от тялото му буквално извираха всеки един тип енергия - огнена, въздушна, водна и земна. Това се дължеше на факта, че докато маската му е на лицето, той блокира своят втори магически резервоар в тялото си, където се намират всички тези допълнителни енергии. В свободното си време когато няма задачи, той прекарва в медитация, събирайки енергия от околната среда, която складира в своят втори резервоар. Сега, когато той е активен, външният му вид се променя, а този дракон се появява зад него като силует, който нададе силен рев към Хачиман, символизирайки, че Ишин вече се биеше не да го надвие, а да го убие. Прошка за него нямаше да има....

Ишин: Погледна към един от големите. Съдейки по размерите на това нещо, хората трябва да са затворени в центъра на тялото. Това значи, че ако не се целя в тази част, няма да ги нараня. Така да бъде...Той клекна, като докосна земята. Sand Style: Quicksand! Земята навсякъде под големите започна да се превръща в 10-метрова дълбока пясъчна яма, която ги дърпаше надолу чрез плаващи пясъци. Те бяха достатъчни да stuck-нат големите на едно място, независимо колко силно се опитваха да излязат, нямаше да успеят. Sand Style...комбинация от въздушен и земен стил. Знаеш ли колко време отнема на един нормален човек да се научи на подобен стил...? Един цял човешки живот. Но за твое съжаление..аз отдавна съм надвил човешките лимити, Хачиман!!! В гнева си, той удари два пъти пространството, оставяйки процеп в него, което предизвика адски мощен трус под Хачиман, изпращайки тонове шокови вълни право към него, които щяха да го пратят да лети назад и със сигурност да му нанесат огромни щети ако не направи нещо по въпроса.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Crimson_YaMi Съб Авг 26, 2023 9:42 pm


The Sea Where One's Home Planet Reflects

Лена: Тя застана в защитна позиция щом усети енергията. Какво по дяволите се случва...? Тя започна да се оглежда в момента в който камъните и растенията започнаха да се вдигат от земята, и забеляза колко ядосан стана Ишин щом те образуваха големи с гражданите като основа. Това... не е човечно... Гневът на Ишин я изплаши, и в този момент тя много добре осъзна позицията си - ще е наистина лоша идея дори да си помисли да се приближи към тези двамата. При едно погрешно движение, тя щеше да умре, дори само от силовите вълни, които щяха да се създадат. Макар и не човек, времето прекарано в света на смъртните я беше направило също толкова уязвима колкото бяха и те. И защото все пак не беше човек, тя не беше способна на достигне онова "безлимитие", което беше виждала у други. Затова... тя можеше да направи поне едно нещо - да се подсигури, че Ишин нямаше за какво да се притеснява, да може да насочи вниманието си само към опонента пред себе си.

Кръгът от огън около Лена се беше превърнал на бледа енергия, която сякаш отразяваше лунната светлина в този момент. Кръгът започна малко по малко да се разширява, като опашките на Лена бавно изчезнаха. Подуха слаб, приятен бриз. След няколко секунди пак. На третия път се чу звукът на морските вълни. В кръгът беше започнала да тече вода, но тя стигаше само до глезените на Лена. Шумът на вълните беше породен от сблъскването на водата с бариерата, не можеше да прелее отвъд нея. Лена лека-полека разширяваше бариерата, евентуално обгръщайки всички големи, които в момента бяха обездвижени благодарение на Ишин.


Houraisan Kaguya написа:Това, което правят родителите ми не е мой проблем. Но онзи... провал... никога няма да я приема за своя сестра. Като представител на расата ни... и като принцеса... цялото и съществуване е противоречие. Грешка. Очите и не ме влудяват, но и моите не влудяват нея. Някой с императорска кръв да има умението да "пречиства"... това е подигравка към всички нас. Ние сме чиста и горда раса. Но заради това нейно безполезно умение... моите очи ще завладеят народа. не нейните. Никой няма да повярва на нейната чиста истина... все пак... моето присъствие е абсолютно.
*Houraisan Kaguya (не можах да го сложа горе)

След като бариерата обгърна големите, тя спря да се разширява. Водата лека-полека започна да "разяжда" обвивката около хората, и евентуално щом стигнеше до хората вътре - да ги защити от уменията на Мамору за да може Ишин да се фокусира изцяло върху него. Това, което на Луната се считаше за напълно безполезно и даже обидно умение... то тук беше безценно, и нейното най-добро оръжие. Тя въздъхна заради натоварването, което всичко това оказваше върху нея. За твое най-голямо нещастие.. стига аз съм тук... мога да върна всичко както си беше... Ако наистина си Хачиман... Усмихна се самоуверено. То тогава трябва да знаеш, че има войни, които губиш още преди да са започнали...!
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Пон Авг 28, 2023 11:57 pm

Мамору: Кимна с глава Хм! Добре запознат съм с твоя Sand Style Ишин и също толкова впечатлен съм от водните способности на дамата до теб. Признавам, успяхте да надвиете големите ми, но не променя факта, че всичко наоколо воюва с вас! Щом изрече това, той усети как нещо се приближава зад него, като си отмести главата и хвана кунаи, на който беше завита нишка. Той погледна през рамо и видя момичето от по-рано, на което Ишин помогна и на която ИЗРИЧНО каза да не се меси. Хм?

???: Издърпа си куная, като си извади катаната и се подготви за битка. Чух абсолютно всичко, Хачиман...Войната ти може да е предизвикала промяна в твоя свят, но тук ти си една истински достойна фигура и ми е много жал да те гледам така! Ти не си за този свят, Мамору. Опетняваш името и титлата на един от най-великите бойци на Кагедома. Посочи го с катаната си. И въпреки, че Ишин ме предупреди, да не се меся, аз съм сигурна, че заедно ще те сразим!

Мамору: Вашият Мамору е същински загубеняк, щом не е взел нещата в свои ръце и не е променил сфета да се менежира от войната, над която той властва! Твоята ярост ще направи войната още по-интересна! Прoтегна ръце и тотално откачи COME AT ME THEN! I'LL TAKE EVERYTHING THIS KAGEDOMA HAS TO OFFER! Тогава последва и атаката на Ишин, която connect-на и след сблъсъка щом се разсея дима, отново се видя Мамору целия в кръв по дрехите. Shōgun no Kengen! Той реално пое труса под себе си.

???: Когато това стана, хвърли куная си във въздуха, като той буквално се заби в пространството, но се видя Ниндо вълна там. Тя се издърпа и се озова над Мамору като се обърна надолу с главата и се извъртя с катаната си няколко пъти, създавайки многобройни, но слаби посичания по Ниндо бронята на Мамору. Това щеше да светне лампата на Ишин и Лена. Тя вече беше разбрала как работи умението му. Shōgun no Kengen е направено да поема малко, но силни атаки. Тоест, многобройните слаби атаки по-бързо ще разхлабят ниндо бронята и тя ще рухне, оставяйки Масару открит. Щом направи това, тя издърпа ножа и със самото издърпване се заби в земята. Отново се дашна към нея и след това отскочи назад, запращайки средна посичаща вълна към Мамору, когато и Ишин вече беше запратил шоковите вълни, за да се сблъскат от двете страни на Мамору. Цялото и движение беше нещо такова, като на 3тия act тя си набави разтояние.

Japanese Fantasy Music - Bushido

Мамору: След тази така насилствено комбинирана атака, Мамору излезе от дима след сблъсъка на двете атаки. Те имаха ефект, но не беше този, който се очакваше. Енергийната броня, наподобяваща Сусаното от Наруото само се беше цепнала леко. Атаките бяха наистина силни и това показа, реално колко силно е това умение, обаче има и друга слабост, освен тази, която ??? разкри. Макар и реално да пази Мамору физически, тя му нанася щети по самото тяло след всеки удар. Хахаха...Не съм и очаквал друго от моята любима Кагедома! Жалко обаче, че така бързо ще приключим, както започнахме! Отскочи във въздуха, като в небето се появи пурпурен кон, който яхна, а той почна да върви тича в небето.
Sensō Senjutsu
( War Tactics )


В следващия момент, всичко се обърна с главата надолу. Едва когато на бойното поле се появи нов боец, който да им помогне с Мамору, битката се преобърна. Мамору пристъпи към плана си, заедно с това да демонстрира опостушителните си умения. За жалост обаче, гледката която се избистри пред очите на Ишин, Лена и ??? беше нещо извън възможносите на който и да е Кагедомец, който са виждали до момента. За Лена беше същинско чудо, какво е способен този легендарен войн на тази държава. Огромна многобройно хилядна армия от самураи беше обградила цяла Кагедома и беше готова да нападне от всички страни. Армията беше направена от 3 различни вида бойци. Едните бяха пехотата от арта. Вторитите зад тях бяха конница с мечове, а зад конницата беше и цялата артилерийска служба на Мамору със стрелци с лъкове.


! Sentō Chūshin no Kankyō !
( Battle Center Enviorment )

Призоваването на тази огромна армия причини силно земетресение и вдигна страхотен прахоляк. Цялата му армия беше направена от пурпурна енергия, която контролираше броните на вече падналите в битка войски на Мамору в миналото. Освен това, всеки един от тези войни имаше свой собствен пасивен Shōgun no Kengen, който разбира се беше в пъти по-слаб от този на Мамору. Освен това имаше един сериозен проблем. Армията на Мамору щеше да продължи да се spawn-ва, докато самия той не бъде повален.

Много съжалявам, че ти откраднах прожекторите за уникалното появяване скъпа, но тази битка я ръководя аз, а войната е моя!
Идването ти на тези земи ще е най-голямата ти грешка Лена!
Всеки един от твоите хора ще падне под моя команда Ишин!
И тримата ще разберете, че не трябваше да започвате битка...
ВЪВ ВОЙНА КОЯТО НЕ МОЖЕТЕ ДА ПОБЕДИТЕ!
...защото...
.
.
.
.
.
АЗ СЪМ
ХАЧИМАН!
! THE GOD OF WAR !
Shirakawа  - Page 2 68d23b8cca2d2aa97982f4580e99646b
Мамору стисна юмрук.
!MARCH FORWARD MY PEOPLE. TAKE AGAIN WHAT IS MINE!
...така армията на Мамору...Пристъпи напред once again...
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Сря Авг 30, 2023 6:16 pm


Listen if you need motivation: Eternal Eclipse – Outerlife

Isshin: Не беше много очарован от внезапната намеса на младото момиче, на което лично ѝ каза да не се намесва. Макар и тя да беше от помощ, той отиде до нея с много разгневен поглед. Мисля, че бях ясен когато ти казах да не се месиш...този опонент е много над твоето ниво, хлапе...!!! Тш..Погледна към Хачиман. Стореното е сторено...мога само да се възхищавам на младостта ти и как още на такава възраст си готова да жертваш живота си...но наивността ти е също нещо, което не мога да пренебрегна...

Наблюдавайки схватката на Хачиман и момичето, Isshin разбра повече за неговите умения благодарение на нея, но това, което последва го накара наистина да се изплаши. Хилядната армия на Хачиман, която той накара да се появи изневиделица го накара да направи крачка назад и да стисне зъби.

Isshin: Невъзможно...нима наистина имаш силата да нападнеш цялата държава...? Наистина си уникален опонент, макар и от друг свят....Погледна към Лена и момичето, като застана пред тях. Не мога да си позволя да изгубя повече...ако трябва да бъда честен...никога не съм се смятал за защитник. Хората ме направиха такъв...и сега е мой дълг аз да влезна в ролята си на такъв....Хачиман!! Твоята тирания спира до тук....говориш само и само за война...но изглежда ти самия си загубил личната война, която ние всички водим със себе си. Позволил си да бъдеш сразен от жаждата ти и алчността ти за кръвопролития и власт...така да бъде....ще се наложи да използвам и последният ми останал коз...Гласът му изведнъж се повиши и започна да резонира навсякъде около тях, сякаш само с говоренето си създаваше трусове.


Братя и сестри мои....
Простете за егоистичната ми молба към вас....
Но позволете ми да спася нашата родина!
Позволете ми да се бия редом до вас не като бог...
А като брат!
Моля ви..
Иказучи..
Кисе...
Мизуки...
Сенджи...

ДАЙТЕ МИ ВАШИТЕ СИЛИ, ЗА ДА ЗАЩИТИМ ДОМА НИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Изневиделица, Луната засия силно над Isshin, като това означаваше само едно - имаше благословията и защитата на богинята на луната - неговата майка, Мизуки. Чрез нея, той успя да се свърже с останалите богове и да поиска част от техните сили, за да може да срази силният враг...и щеше да получи точно това , което искаше.

Rai'Jin: Разбира се, че ще ти помогна, братко...но бъди така добър и не умирай. Обичам да пием чай заедно. Смятах да се намеся, но...оставям този враг на теб. Вярвам, че ще се справиш.
Sui'Jin: Покажи му гнева ти, Isshin...не оставяй този негодник безнаказан!
Fu'Jin: Дишаше тежко. Хех....вече исках това от теб, така че...смятам че е редно и ти да поискаш същото от мен...вземай...
Ka'Jin: Знам, че не харесваш оръжията...но това е лично на Хачиман. Би се гордял, че точно на теб го давам.

В унисон, силите на останалите богове пристигнаха в Isshin, като се усети как 4 нови източника на енергия се вляха в него през лунната светлина, която го огряваше. Барабаните на Rai'Jin се появиха зад него, ветровете на Fu'Jin задухаха навсякъде около тях, а водната енергия на Sui'Jin щеше да му даде огромни количества жизнена енергия, която да го презареди и излекува. Накрая, изцяло черна катана се появи в ръцете му, от която се усещаше огнената енергия на Ka'Jin, смесена с оръжието на тукашния Хачиман. В момента, единственото му желание бе да предпази дома си на всяка цена. Тази негова воля нямаше как да не се усети от останалите богове, които доброволно му заеха от силите си, за да може той да се превърне в най - силният бог за известно време...

Името ми...
Е Madarame Isshin...
Богът на Земята!
Всичките тези планински вериги, които виждаш...
Аз съм ги направил.
Камъните, върху които твоята армия сега стои...
Аз съм ги направил.
Земята, върху която ти стоиш и която ти нарани...
Аз съм я направил.
И точно сега, Хачиман...
Ще ти покажа защо ти НИКОГА няма да накараш природата да воюва срещу мен..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Spoiler:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Вто Сеп 05, 2023 2:48 pm

Attack on Titan - 'Call Your Name' with Lyrics

???: Когато тя стана свидетел на опостушителната сила на Хачиман, краката и не я задържаха и тя падна на колене гледайки с отчаяние към Кагедома как бива нападната от всички страни. Не...Не...Не...Макар и Кагедома да не я е пленила до толкова, че да иска да остане в сърцето и, вместо в покрайнините, това не променяше факта, че тя беше нейн дом. Не променяше и факта, че нейният идол на продражание беше също от там. Не променяше факта, че Кагедома винаги е била под стрес и това и разкъсваше сърцето. Ишин-сан... "ДАЙТЕ МИ ВАШИТЕ СИЛИ, ЗА ДА ЗАЩИТИМ ДОМА НИ". На мен кой ще ми даде сили..? Аз нямам нужните умения да се меря с някой от ранговете на обожествените като вас хора. Как мога изобщо да се съревновавам с някой като Мамору, при положение, че ти самия, заедно с останалите ти братя и сестри се събирате за да се изправите срещу него? Тя заплака, осъзнавайки, че това може би е нейната гибел, тази на приятелите и и тази на Кагедома.

Когато Ишин се превърна в генерал на природата, дори самият Мамору беше удивен, което се забеляза от момичето.

Не може да е подготвен за всичко. Не може да знае всичко. Тук сме да му се опълчим, колкото и трудно да е. С Ишин на наша страна не можем ли да го изненадаме по някакъв начин?

Мамору: Мамору се усмихна, като постави ръка на челото си и се наведе усмихвайки се. След малко подхилване, той се надигна и започна да се смее
Ахахахахахахахахахахахаха!

ТАКА ЛИ РЕШАВАТЕ ДА МИ СЕ ПРОТИВОПОСТАВИТЕ!?

ТАКА ЛИ МИ СЕ ОПЛАЩАТЕ, КАТО ИДВАМ ДА НАПРАВЯ КАГЕДОМА НАЙ-СИЛНАТА ДЪРЖАВА И НА ТОЗИ СВЯТ!?

КАТО НАСЪСКВАТЕ СИЛИТЕ НА ОСТАНАЛИТЕ БОЖИ ЗАЩИТНИЦИ НА КАГЕДОМА СРЕЩУ МЕН!?

!!! ТАКА ДА БЪДЕ СЪНАРОДНИЦИ, УДАРЕТЕ МЕ С ВСИЧКО, КОЕТО ИМАТЕ !!!

Shōgun no Kengen: MAXIMUM OUTPUT!
Ниндото около него започна да блика, създавайки огромен Шогун от пурпурна енергия, който замахна да кръстоса меча си с този на огромния Шогун на Ишин.

???:

???: Тя се изправи с насълзени очи, но решителен поглед, като около нея се завихри огромно количество вятър. Тя протегна катаната си напред и леко извади остроето от саята. Вятърът около нея беше толкова силен, че чак разсичаше земята около нея. Реално тя нямаше контрол над вятъра, но тя въртеше ниндото си около себе си толкова бързо, че всякаш изглеждаше като малък тайфун.

I'm crying, missing my FATHER
I don't have the power!
On my side forever!
OH, where is my father!?
And I got no power!

I'M STANDING ALONE!

С течение на сблъсъка между Ишин и Мамору, Хачиман решава да засегне природата, която в момента е изключително силна. Когато, тя се изправя срещу срещу армията, Мамору прави така, че пурпурната шогунска броня да започне да абсорбира природната енергия и ниндото около Кагедома с цел огромния power surge, който има в момента да се възползва от него и да започне да се справя с природните препядствия. По едно време, армията започна да напредва и въпреки опостушителните стихии, от орлов поглед можеше да се види как вражеските сили настъпват към Кагедома.

Мамору: Нека те науча на нещо, Ишин. Възхитен съм от твоя Domain Expansion. Възхитен съм на решителността на малката, която успя да стъпи на краката си, но не забравяйте...Аз решавам страните във войната. Ще бъде много жалко, ако силите ти се обърнат срещу хората ти, нали Ишин? Мамору се усмихна. Тук Мамору прояви своите аналитични умения и познания в техниките на Кагедома. В теб в момента има сблъсък на интереси. Много различни видено ниндо се борят в тялото ти. Няма да издържиш още дълго да контролираш цялата природа наоколо Ишин. Тялото ти не може да понесе толкова много Ниндо. Unless you kill me to disable my army, after a couple of minutes, my army will continue it's march!

???: Затова аз ще съм opening-a, който на Ишин му трябва за да те срази! Извади катаната си напълно, спирайки тайфуна около себе си, като тя се дашна към Мамору. Тя беше решена да го атакува директно, но за Ишин, това беше ясен знак, че тя не бива толкова смело да му се нахвърля. Все пак пред нея стои един от най-умелите и смъртоносни мечоносци на Кагедома, именно познат още като Хачиман.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Crimson_YaMi Вто Сеп 05, 2023 11:08 pm

Лена: Щом видя какво правеше ???, Лена разбра каква може би беше слабостта на бронята на Мамору. Проблемът обаче беше, че тя нямаше никакъв начин изобщо да нанесе щети върху нея. Тя залитна заради труса и вдигна поглед да види какво се случваше. Виждайки армията, която той призова обаче, беше нещото което напълно я обезкуражи. Бяха твърде много... И всеки един от тях имаше от тази неунищожима броня... Тя стисна юмрук. Нима наистина бе толкова безсилна? Толкова безполезна? Даже до степен, в която Ишин застана пред нея за да я защити... В момента тя не беше нищо повече от пречка за него. Нима така беше и с екипажът през цялото това време? Колко глупава можеше да е тя за да не го забележи по-рано... Тя не беше нищо повече от най-обикновен Bard на име Лена. Отдавна не беше нищо повече.

В следващия момент, думите на Ишин сякаш я разтърсиха и силата, която се вля в него я изненада още повече отколкото това, на което тя видя че е способен Мамору. Във всеки един природен елемент тя сякаш виждаше по един от приятелите си. "Пламък, камък, ручей и искра. Които ще сплоти красивата луна." Тя леко се засмя на тази мисъл, беше нелепо. Но тогава като бриз тя си спомни думите на определен човек от екипажът.


Да си призная, Лена... Дори да можахме да променим миналото, може би нямаше да искам случилото се с Кагуя да се промени. Разбрах повече. За теб, и за себе си. Може и заради случилото се никога да не разбера нищо за родителите ми... Може би е за добро. Дори съществуването ми да е било част от нечий грандиозен план, няма да позволя тяхната воля да диктува моят живот. Но ако волята им е твърде силна, ще намеря начин да се освободя.

А, и също така... последно време медитирам повече. Музиката ти наистина ми помага да си изчистя мислите, благодаря ти за което. Напоследък имам чувството, че целият гняв, който преди ме контролираше, сега не е нищо повече от далечен спомен. С времето може и да успея да се освободя от всичко останало, което по един или друг начин ме контролира. Да успея най-накрая да поема пълен контрол върху себе си и собствената ми съдба. Затова, ти също не трябва да позволяваш на чуждото мнение да те държи надолу. Забелязвам го във всички - всеки един от нас се стреми да постигне желаното. Всеки го нарича по различен начин. Ти също си ги чувала. Но начинът, по който аз започнах да го наричам е....

Ground Zero.

Бризът накара Лена да погледне към върха на планината, като се усмихна. Сякаш нещо, което се случи там беше причината тя да си спомни тези думи. Не знам защо не се бях замисляла досега... но това е много добър начин да се опише. Забеляза че ??? беше готова да помогне на Ишин с Мамору, което означаваше, че Лена трябваше да се заеме с по-тежката задача - да спре армията от това да продължи към града. Тя сложи ръцете си пред гърдите си, като направи знак с ръце, при което бариерата и водата бавно изчезнаха. Тя си пое дълбоко дъх, след което издиша спокойно.


Pure Furies ~ Whereabouts of the Heart

I once again will be Xuan Qi
the Lunar princess who shone brighter than the Sun

•⠀⠀⠀•⠀⠀⠀•⠀⠀⠀•⠀⠀⠀•

Equilibrium!

Щом изрече тези думи, наоколо засия в нежна, бледа червеникава светлина, сякаш се зазоряваше, въпреки че нощта беше далеч от привършване. Сякаш самата Лена беше зората. В момента, от нея не се усещаше абсолютно нищо. Сякаш енергията и бе отвъд тяхното разбиране. Енергията, която бронята на армията поглъщаше, започна да се връща обратно в природата. Така армията щеше да се стъкне на едно място, неспособна да пребори стихиите заради тяхната мощ, която Лена поддържаше с умението си да не бъде абсорбирана. След като успя да спре армията, тя събра ръцете си.

Purity!

Лена започна да излъчва пулсове от същата необяснима енергия, които щяха да избистрят умовете на останалите - както на Ишин и ???, така и на Мамору. Начинът, по който ги избистряше обаче беше индивидуален за всеки - при ???, то щеше да я фокусира и да и помогне да се справи със задачата, с която се беше заела. При Ишин - как да използва всички тези сили пълноценно. При Мамору обаче, нещата стояха по различен начин. Съдейки по думите на останалите, тя разбра що за човек е бил той в този свят. И се надяваше, че в човека пред нея има дори малка частица добрина. Ако имаше, то избистрянето щеше да му припомни това време, да съпостави най-чистите му мисли с това, което той правеше в момента. Ако това беше невъзможно - щеше поне за миг да му покаже какво би бил света без жестокостта, която Мамору създаваше.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Сря Сеп 06, 2023 12:12 pm


My Hero Academia S6 OST: Deku vs Lady Nagant Final Fight Theme | EPIC VERSION

(on repeat)

Isshin: Благодарение на Лена, една от големите му слабости в тази форма бе тотално неутрализирана. Усещайки как успява да контролира силите на останалите богове по - добре, той се усмихна и погледна по - обнадеждено към Хачиман. Длъжник съм...на всеки един, който върви по земите, които аз защитавам. Благодаря Ви....че ми давате достатъчно сила да се изправя срещу този тиранин...хехех..



СЕГА ИМАМ ВСИЧКО НУЖНО, ЗА ДА ТЕ СРАЗЯ, ХАЧИМАН!!!



Isshin: Току що ти направи най - голямата грешка, която можеше да направиш! Тялото ми, макар и да няма да може да издържи дълго време, ще бъде предостатъчно да те срази за тези няколко минути. Каза..че контролирам природата ли? О, не...не бих си и помислил за подобно нещо! Природата е стихия, която ние - нейните пазители, не контролираме. Като един от тях, мога да ти кажа, че ние само единствено молим за нейната помощ! Моят domain не ми дава абсолютен контрол над природата...о не. Аз не мога да я подчиня. Не съм си го и помислял дори! Моят domain ми позволява да говоря директно с нея и да я помоля да ми даде нужните сили, за да защитя всички тук! Макар и смъртта ми навярно да е неизбежна....

АЗ ЩЕ ЗАЩИТЯ КАГЕДОМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тя чу моят зов, Хачиман..!
Погледни нагоре...!
И се запознай с един от пазителите на нашата Земя...
И не говоря само за Кагедома...!
До сега, тя беше потънала в дълбок сън...
Но чак от остров Силва, усетих нейното събуждане!
Погледни и остани вцепенен...
От самата Майка Природа!!!!!!!!!!!!!

Внезапно в небето започна да се образува силует на огнена жена, който гледаше случващото се на бойното поле. На силуета също можеха да се видях две рога, излизащи от главата ѝ и опашка. Това безсъмнено бе силуета на entity-то, познато още като Майката Природа - жената, която е един от пазителите на Земята, които Valentine се погрижи да очисти преди да започне това състезание. Но сега, тя отново бе събудена благодарение на действията на Ани и Тай на о. Силва. Поглеждайки надолу, нейната светлина се докосна до всички жители на Кагедома, като всеки от тях щеше да усети нежен допир , сякаш от собствената му майка. Музики - богинята на луната, не можеше да спре да се усмихва, защото тя беше много голяма почитателка на това създание. Все пак, тя е почти като нейната противоположност , и поради тази причина, тя изпитва огромно уважение към нея. Майката Природа се свърза с всички жители в Кагедома, като насочи погледа си към Ишин.

Деца мои.....
Докато бях потънала в дълбок сън....
Пазителите, които аз създадох, свършиха прекрасна работа да защитят нашата планета.
Природата е все така жива и щастлива благодарение на вас...
Заради това, аз винаги ще бъда ваша длъжница.
И смятам да ви помогна точно заради това.
Ишин се свърза с мен...и разбрах какво се случва.
Навярно имам доста работа за вършене....
Но ви обещавам, че няма да позволя на никой да нарани нашата природа.
Ишин....
Дарявам те с пламъка, който моят собствен син сега владее.
Нека той да бъде символът на надеждата, която е нужна да надвиете отчаянието, пред което сте изправени.
А именно....
The Flames of Emotion!

Изричайки тези думи, Ишин бясно се запали в огъня на емоцията, но за разлика от Сайгай, неговият огън имаше ярко-оранжев цвят. Усмихвайки се, той посочи Хачиман с пръст.

Isshin: Хачиман! Природните стихии, които ти така бързо абсорбира, сега ще бъдат твоето падение! Мислейки си, че са под мой контрол, ти избърза и накара бронята ти да поеме от всички тях! Нека сега те да съдят твоите действия...!!!!!!

Стихиите, които Хачиман абсорбира със своята броня, буквално започнаха да се бунтуват от отвътре и щяха да излизат под формата на струя от всякъде в бронята му, сякаш я унищожаваха отвътре. Това щеше да позволи на Isshin да нападне както с огромният шогун, така и да нападне разконцентриралият се Хачиман, който няварно сега бе изправен срещу най - силният воин в Кагедома. Затичвайки се бясно към него, той отскочи нависоко във въздуха и разпали дясната си ръка в бесен огън, който започна да се свързва с всеки един жител и да използва неговите чувства, за да се подсили. Именно това правеше огънят на емоцията - използваше надеждата на всички край себе си, за да създаде и най - неочакваните обрати. Всеки един жител на Кагедома започна да сияе в жълто и да дава от надеждата си на Ишин, която той материализираше в тези огромни пламъци. Енергиите във него се сляха и подсилиха неговият огън. На върха на всичко това, той щеше да използва и собствената си жизнена енергия, за да го подсили и да победи този злодей пред себе си. Огромният шогун, тъй като имитираше движенията на Isshin, също се разпали в този бесен огън и замахна към бронята на Мамору заедно с него.

ХааааааааааааааааааааааааааАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААЧИИИИИИИИИИМАААААААААААААААААААААААААААААААНННННННННННННННННННННННННН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ТОВА Е....
КОМБИНИРАНАТА МОЩ НА ЦЯЛА КАГЕДОМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ПОЕМИ....
МОЯТ НАЙ - СИЛЕН ТРУС.........!!!!

WORLDWIDEEE....................................
.
.
.
.
.
.
.
TREMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


С невиждана до сега мощ, Isshin комбинира силите на цяла една нация чрез огъня на емоцията в една обща атака, с която смяташе да срази врага веднъж и завинаги. Той замахна към Мамору, отприщвайки най - силният трус, който можеше да направи. Неговата броня бе специализирана в това да блокира единични атаки, затова Isshin трябваше да я разбие с един-единствен, опустошителен удар. Самата атака щеше да е неговият final gambit, където залага всичко в един-единствен шанс....именно поради тази причина, той вля цялата си надежда в тази атака. В мига, в който удари Хачиман, той щеше да усети земетръс, който можеше да бъде усетен в цялата планета. Силата на всеки един друг пазител, жител на Кагедома, Майката Природа, и какво ли още не, бе стоварена наведнъж върху бронята на Мамору, а той самия щеше да бъде забит в земята, образувайки кратер, от който излизаше цялата тази енергия право нагоре.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Чет Сеп 07, 2023 10:48 am

Bury the Light - Vergil's battle theme from Devil May Cry 5 Special Edition

???: Когато се запъти към Мамору, очите и светнаха в бяло. Тя усети приливите на енергия идващи от Лена, които избистриха ума и как да се справи със задачата да направи опенинг на Ишин. This is it..! I can feel it! The flow of Nindo! I can feel...potential! Заради умението на Лена, ??? всякаш получи временен boost, който навърза "нишките" в главата и как точно да използва уменията си за да постигне целта си.
I CAN FEEL YOUR DEFEAT!
Тя освободи огромно количество пурпурна енергия, което премина около Хачиман. Тя извади своята катана на фона на прекрасната луна в тази тъмна нощ. При нормални обстоястелства червеното ниндо би накарало опонента си да трепери от страх, но при Хачиман беше различно. Въпреки това, тя директно му се нахвърли.

Последва сблъсък между двамата, като Мамору веднага реагира отбивайки катаната и встрани, след което замахна да я посече диагонално през гърдите. ??? обаче отскочи над него завъртайки се няколко пъти около остта си с главата надолу, докато накрая за момент не балансира върху Хачиман на главата с една ръка. Тя се изтласка, като се приземи зад него. Мамору се замся, като се извъртя на 180 градуса отприщвайки огромно посичаща вятърна енергия срещу нея. Тя заби катаната си в земята, поемайки я изцяло, разрязвайки тялото и на стотици места. At this point от цялото и тяло течеше кръв и дрехите и бяха разпокъсани, но тя не помръдна от мястото си. Напротив, тя се усмихна въпреки болката. Очите и блеснаха измежду острието и къдриците и, като Мамору беше завързан целия на едно място да не може да помръдне от пърпурна нишка, която явно ??? беше омотала около него когато се беше завъртяла над него.

Мамору: За много умна ли ме имаш!? Дори не можеш да се движиш! На пурпурната му броня и поникнаха ръце, които държаха две катани и замахнаха към нея на X.

???: Тогава, тя се усмихна. Мамору забеляза как около него навсякъде имаше пурпурни нишки, чиито краища бяха пурпурни кунаи забити в пространството и в земята, както когато тя се появи на бойното поле. Тя в момента не можеше да движи тялото си, но имаше умението да приема и изхвърля своето Ниндо. По този начин, тя се придърпа по нишките си избегна. Останалото беше лесно. Започна да го прави същото с уникална скорост, която бронята на Мамору да не може да достигне, разсичайки бронята му от всички страни. Отстрани изглеждаше всякаш безжизненото и тяло танцуваше около Мамору и разсичаше фрагмент по фрагмент от бронята му, докато накрая не я пръсна.

Мамору: За изненада на Мамору, той не можеше да проследи Ниндото и за да успее да разбере от къде ще го нападне. Това беше нещо нетипично за него. Накрая, той се напъна и пръсна нишките които го държаха, като усети нейното присъствие. Пипнах те! Хъх!? Когато той се обърна, кунаи пресече лицето му. За Мамору беше твъде късно. Той си свали гарда да се фокусира върху ???, като това го накара да се поддаде на умението на Лена. Вместо обаче той да си мисли, какво би било ако беше с добри намерения, той започна да се възхищава над това което вижда. Младо момиче, ти успя по свои си начин да пресъздадеш до някаква степен скоростта на един от най-великите ни бойци, а именно Акаме. Щетите които нанесе по моята броня ти помогнаха. Пурпурното Ниндо е изключително силно стане ли въпрос за скорост и регенерация. Той се усмихна Точно както Акаме!

( 2:00 )


???: Тя се дашна към него по пътя на нишката, като времето всякаш замръзна. Толкова бърза беше тя. Тя премина през него няколко пъти, създавайки 4 посичайния по едно от всяка страна, като накрая се слайдна. Щом това стана, Мамору пое щетите от атаката и, но тогава беше твърде късно, тъй като тя вече беше се насочила към него, посичайки го още веднъж, след което се приземи на земята.

MY NAME IS
CHIHANA MAMORI
THE FIRST BORN DAUGHTER OF MAMORU TAKESHI
THE MAN WHO GOT RECOGNISED AS THE GOD OF WAR

Тя се обърна към него, като прибра катаната си в саята, което тригърна последното и посичане и Мамору екплодира в пурпурна енергия.

И АЗ НЯМА ДА ТИ ПОЗВОЛЯ ДА ПЕТНИШ ИМЕТО НА ЕДИН ОТ НАЙ-ВЕЛИКИТЕ БОЙЦИ НА КАГЕДОМА
...и още по-важното...
! МОЯ БАЩА !

Точно тогава, когато Мамору екплодира, природната енергия се разбонтува в него. Струите излязоха от него, след атаката на Чихана.

IKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! ISHIN-SAAAAAAAAAAAAAAAANNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ишин написа:Стихиите, които Хачиман абсорбира със своята броня, буквално започнаха да се бунтуват от отвътре и щяха да излизат под формата на струя от всякъде в бронята му, сякаш я унищожаваха отвътре. Това щеше да позволи на Isshin да нападне както с огромният шогун, така и да нападне разконцентриралият се Хачиман, който няварно сега бе изправен срещу най - силният воин в Кагедома. Затичвайки се бясно към него, той отскочи нависоко във въздуха и разпали дясната си ръка в бесен огън, който започна да се свързва с всеки един жител и да използва неговите чувства, за да се подсили. Именно това правеше огънят на емоцията - използваше надеждата на всички край себе си, за да създаде и най - неочакваните обрати. Всеки един жител на Кагедома започна да сияе в жълто и да дава от надеждата си на Ишин, която той материализираше в тези огромни пламъци. Енергиите във него се сляха и подсилиха неговият огън. На върха на всичко това, той щеше да използва и собствената си жизнена енергия, за да го подсили и да победи този злодей пред себе си. Огромният шогун, тъй като имитираше движенията на Isshin, също се разпали в този бесен огън и замахна към бронята на Мамору заедно с него.

ХааааааааааааааааааааааааааАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААЧИИИИИИИИИИМАААААААААААААААААААААААААААААААНННННННННННННННННННННННННН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ТОВА Е....
КОМБИНИРАНАТА МОЩ НА ЦЯЛА КАГЕДОМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ПОЕМИ....
МОЯТ НАЙ - СИЛЕН ТРУС.........!!!!

WORLDWIDEEE....................................
.
.
.
.
.
.
.
TREMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


С невиждана до сега мощ, Isshin комбинира силите на цяла една нация чрез огъня на емоцията в една обща атака, с която смяташе да срази врага веднъж и завинаги. Той замахна към Мамору, отприщвайки най - силният трус, който можеше да направи. Неговата броня бе специализирана в това да блокира единични атаки, затова Isshin трябваше да я разбие с един-единствен, опустошителен удар. Самата атака щеше да е неговият final gambit, където залага всичко в един-единствен шанс....именно поради тази причина, той вля цялата си надежда в тази атака. В мига, в който удари Хачиман, той щеше да усети земетръс, който можеше да бъде усетен в цялата планета. Силата на всеки един друг пазител, жител на Кагедома, Майката Природа, и какво ли още не, бе стоварена наведнъж върху бронята на Мамору, а той самия щеше да бъде забит в земята, образувайки кратер, от който излизаше цялата тази енергия право нагоре.
Shirakawа  - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f7474396c36614a634d76477a31673d3d2d313033333539343831332e313636383739343938613930386430303236333130383231393331312e676966
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Чет Сеп 07, 2023 10:39 pm

Isshin: След унищожителната комбинация на уменията на Лена, Чихана и неговите, той най - накрая успя да се докопа до Хачиман и да му нанесе унищожителен удар, който го повали неподвижен на земята....и то точно навреме. Огромният шогун, който беше част от домейна му се разпадна на парчета, като с това и домейнът му се разпадна. От двете страни на устата му текна кръв, като изведнъж получи сякаш вълни от болка, които биха убили нормален човек. Cost-a за цялата тази енергия, която той използва в момента го удари с всичка сила, като бе достатъчна да повали дори и най - неподвижният от петте бога. Той можеше да усети как сърцето му бие силно, всяко едно биене създаваше мини-трус около него, който можеше да развее косите на всички. Сякаш имаше непрестанна аура, която отблъскваше всички от него. Кх...значи...това е...за мен...? Погледна нагоре към небето, като в този миг заваля силен порой, а той се усмихна. Благодаря Ви...че ми предоставихте възможността...да не разочеровам...тези, които вярваха...в мен...Изричайки тези думи, той безжизнено започна да пада напред, готов да се сгромоляса...но...

В този момент, светкавица удари право пред Isshin, като от нея се сформира не кой да е , а върховният бог в Кагедома - самият Rai'Jin. Той хвана с ръце Isshin, като се усмихна. Заедно с него се появиха и още 4 нинджи, които бяха част от неговия personal squad и те веднага започнаха да оправят последиците от действията на Хачиман.

Isshin: Иказучи...Изкашля голямо количество кръв.
Rai'Jin: Усмихна се. Браво, защитнико наш..гордея се с теб..като по - голям брат с по - малък.
Isshin: Провалих ви...трябваше да моля за вашата помощ...срам и позор за Кагедома...
Rai'Jin: Не...Поклати глава. Можеш само и единствено да се гордееш...както и вие. Погледна към Лена и Чихана. Усмихна им се. Благодаря ви, че защитихте моят брат. От тук, поемам аз. ^^

Появата на Rai'Jin се равняваше на появата на Gojo от JJK, тъй като той самият бе известен, че е най - талантливият от петте бога. Всички натрапници щяха да усетят, че най - големият им кошмар бе напът да се сбъдне когато този мъж отиде след тях. Не напразно Fu'Jin го презира - той бе наследил техниките на баща си и от малък бе любимото дете на семейството. Но всичката тази сила идваше с огромна цена...Rai'Jin бе принуден да изгуби собствената си дъщеря заради това - нещо, което той самият все още не може да преглътне. Дори и да усеща Натсуми на върха на планината, той лично не може да се намеси там именно заради нейното присъствие.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Crimson_YaMi Пет Сеп 08, 2023 12:09 am

Лена: Тя се усмихна. Виждайки как останалите се възползваха напълно от малкото, което тя можеше да направи, я зарадва. Тя можеше да задържи това умение за съвсем кратко заради огромните щети, които нанасяше на нея. Все пак, тя използваше сили, с които тя отдавна не беше съвместима. С чиста воля, тя успя да издържи до момента, в който Ишин не стовари атаката си, като след това Лена падна на колене и започна да кашля кръв. По ръцете и имаше следи като от изгаряне. Знаеше, че каквото и да прави, тя не можеше да възстанови себе си заради естеството на пролема... но поне можеше да помогне на този, който я беше защитил. Тя погледна към Ишин и нинджите, като събра сили поне да успее да седне и да вдигне ръка към него. Пламъчетата и плъзнаха нежно по тялото му, започвайки да лекуват раните му сякаш никога не ги е имало.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Emoran Пет Сеп 08, 2023 10:39 am

Чихана: След ударът, който Ишин нанесе върху Мамору се вдигна огромен прахоляк. Когато след известно време се разнесе, тя видя на земята нещо, което проблесна всякаш направено за нея. Щом го доближи, тя разбра, че това са слънчевите очила на Мамору, навярно паднали по време на битката в последните мигове. Цяло чудо е, че все още са здрави. Тя ги вдигна, като ги почисти и ги сложи на лицето си. След победоносния удар на Ишин, луната грееше ярко и не беше толко тъмно, че да не се ностя слънчеви очила. Тя погледна към останалите рязко, тъй като гръмотевицата я стресна леко. Рай'Джин-сан! Тя му се поклони. Няма нужда от вашите благодарности, това ни е задължението като жители на Кагедома! Още повече, че заплахата бе някаква напълно противоположна версия на моя баща, за което много съжалявам! Веднага щом Рай'Джин реагира на Хана, тя щеше да отиде и при Лена и да се поклони по същия начин. Благодаря Ви, заради вашето умение, успях поне за малко да се доближа до своя потенциал. Нещо, за което не бях сигурна! Благодаря Ви!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by BGDodpul Пет Сеп 08, 2023 10:51 am

Rai'Jin: Погледна нагоре към дупката в небето, като макар и да обичаше да държи funny face през повечето време, този път нямаше как да не бъде малко по - сериозен. Тази дупка в небето...явно тя е причината за тези безброй много нови източници на енергия. Той остави Isshin на земята, като сини светкавици плъзнаха по тялото му и заедно с умението на Лена щяха да го възстановяват, но заради огромната загуба на енергия му трябваше дълга почивка. Друг Хачиман...хъх...дано да не дойде друг Rai'Jin в такъв случай! Няма да има място за двама ни. ^^
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Crimson_YaMi Пет Сеп 08, 2023 11:00 am

Лена: Беше силно учудена от действието на Чихана, но заради собственото си състояние не можеше да я спре. Моля Ви, не ми се кланяйте... не го заслужавам. Някой като мен не заслужава благодарности от Вас... някой, който се е отрекъл от това, което вие, хората по тези земи, считате за най-ценно... за вас, аз съм просто еретик... Чувайки думите на Rai'Jin, тя реши да допълни. ...и напаст. Тя погледна към него. Предполагам Вие сте Rai'Jin... Тя се усмихна леко. Ако дойде друг... ще се надявам да е от моята вселена. Не съм го виждала лично, но мои приятели и познати са ми казвали само добри неща за него. Тя се закашля леко, като белезите по ръцете и сякаш се влошиха.
Crimson_YaMi
Crimson_YaMi
Moderator
Moderator

Брой мнения : 301
Join date : 09.10.2021

Върнете се в началото Go down

Shirakawа  - Page 2 Empty Re: Shirakawа

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите