Индустриалната зона

3 posters

Страница 7 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Съб Мар 27, 2021 12:45 am

Електричеството на Гличтрап успешно Варис и Сахир, но Варис като че ли не пое толкова щети колкото останалите. Леко само се наведе и запъхтяно погледна към него и казаНе вярвах, че имам фенове. Много се надявам да не са всичките като тебе! Нали знаеш кой може да те спре? Отново се обръща към мен по същия начин!? Това не ми харесва. Ще се окаже, че той знае повече за мен от колкото си мисля. Погледна встрани Сахир..Жалко, няма да можем да разчитаме на теб за известно време. Джейкъб и Дейвид бяха най-силните ни оръжия за близък бой. За жалост, тях ги няма. Значи оставам Само аз! Със "Само аз!" той хем продължи мисълта си, хем довърши изречението си към Гличтрап. Той направи това движение: https://64.media.tumblr.com/7bec6054c1e698b03d95cdb5dec449b8/tumblr_pxp7xs1Yxa1shp8ido3_r3_500.gifv щом каза "само аз" като часовникът му светна и дрехите му се промениха: https://i.pinimg.com/originals/a1/ff/2f/a1ff2f4dcb09d8c1251e521277e5c80f.png / https://i.pinimg.com/564x/66/66/97/6666972aa0e5714c68e77bc798f9b270.jpg - Варис

In the meantime:

Ъгх..Дейвид беше изключително ранен, но все още жив. Той погледна към Джейкъб който беше над него - Дейвид
Брато..Добре ли си..? По цялото му тяло прехвърчаха искри от роботиката в него. Всякаш огромен компютър от НАСА беше разбит на части - Джейкъб
Този въпрос се отнася повече за теб..! Едвам се изправи с помощта на Джейкъб като погледна към моториста който беше с тях в сферата Ти ни помогна..? Какво..Какво си ти..? - Дейвид
Да, кой си и защо ни помагаш..? Или, по-скоро коя си? - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Съб Мар 27, 2021 11:15 pm

Аргххх!! Умението му го уцели, като падна на колене. Беше частично парализиран заедно с Flash. Ъгх..Погледна го намръщено. Кой си ти..? Говорил съм с шефа ти преди, но теб за първи път те виждам..явно си ново попълнение.. - Overhaul
Оооо, бъркаш се...тук съм от самото начало, Чисаки. И да ти кажа, никога не съм харесвал твоето семейство..радвам се, че беше разбито. Иначе аз трябваше да се заема... - Glitchtrap
Макар и да беше леко парализиран, той си насочи автомата към него и тръна да стреля, но видя, че оръжието му не работеше. Какво..? - Flash
Хъх, нещо не е наред ли? Така е Flash, не грешиш. Оръжието ти ще бъде безполезно. Жалко, че без него си нищо.. - Glitchtrap
Усмихна се коварно. Електричеството беше преминало и през нея, но това явно не я нарани много , защото тя свободно можеше да се движи. Glitchtrap. Защо не сключиш договор с мен? Мога да ти предложа всичко, което твоят шеф ти е обещал. - Макима
Съмнява ме, Макима. Никой от вас не може да ми даде това, което той е обещал на всички ни..Погледна и към Варис. Само ти..? Хах..хахахахахаха! Не ме баламосвай, Варис! Нищо не може да ме спре, дори и ти. А и...аз съм най - малкият ви проблем в цялата тази организация, приятели мои. Погледна към Сузи. Ей, Сюзън..надявам се не ми се сърдиш, че ще трябва да те убия. Заповедите са си заповеди. Ще се видим след Doomsday..Стъпи на земята, като захвана катаната си и насочи ръка към Сузи, като създаде все едно холограмна ДНК спирала, която излизаше от ръката му и се насочи право към нея. Щом я достигна, той започна да чете нейната информация в ДНК-то ѝ. - Glitchtrap
Това за нея си беше хипер болезнен процес. Викаше с цяло гърло, защото болката, която изпитваше беше неземна. Мътните...те взели...само да излезна от тук..!!! Почна да се съпротивлява, но веригите на ръцете ѝ я държаха на място. - Сузи
Умението му приключи, като ДНК спиралата изчезна, а в ръката му се появи друга катана, която беше с розова дръжка и момичешка декорация. Ама че глупости ти се въртят в главата..Той накара тази катана да изчезне под формата на енергия и да се влее в неговата. Така даде допълнителни умения на оръжието си. Благодаря ти за това, Сюзън. Ще ми помогне. - Glitchtrap
Дишаше тежко, като очите ѝ едвам стояха отворени. Това негово умение я беше изтощило почти изцяло. - Сузи


Извади отново телефона си, като започна да пише нещо. След като им показа екрана, на него беше изписано "Наричайте ме Rider. Помагам ви, защото можем да си помогнем взаимно. Аз търся момиче, което вие можете да ми помогнете да намеря, а аз знам неща за тази престъпна организация."
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Нед Апр 04, 2021 12:59 am

Тук сме да запазим момичето живо..Затова..Протегна ръката си към Гличтрап като в нея се сформира револвер направен от advanced technology. Същата от калибъра на Джейкъб. Облеклото му го infuse-ваше този револвер с енергията от синия холограмен Варис, карайки Гличтрап да се затрудни преди да може да го препрограмира. Скенера му от новото облекло започна да анализира тялото на Гличтрап Не и докато ние сме тук..! Започна да стреля по него - Варис

R-Rider..? - Джейкъб
Значи все пак си на наша страна..? Радваме се да го чуем.. - Дейвид
Какво е това момиче което търсиш? Всъщност, какво си ти..? - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Нед Апр 04, 2021 1:49 am


В този момент, Overhaul се спогледа с останалите, като застана до Сузи след като му премина парализата. Поради някаква причина, той получаваше хипер тежко PTSD когато я гледаше в лицето и се сещаше за това на какво мъчение я подлагаше. Защо се сещам за това точно сега..? Погледна към Сузи, след което и към останалите. Оставете момичето в моите ръце..концентрирайте се върху този.. - Overhaul
Агх..аз съм безполезен..оръжието ми е изцяло развалено...този е много лош противник за мен! - Flash
Усмихна се леко, като пристъпи към Варис, като застана до него. Навярно аз ще трябва да поема. Погледна към Glitchtrap. Време е сега да ми покажеш на какво си способен, хакерче.. - Макима
Хех, само гледай! Нито ти, нито Варис, нито който и да било тук ще успее да се добере до шефа! Ще умрем в негово име...и в името на DOOMSDAY! - Glitchtrap

В този момент Варис сканира Glitchtrap и разбра нещо важно - това тяло не беше холограма, а истинско. Това всъщност наистина беше човек пред тях, но информацията му стигаше само до там. Единственото нещо, което можеше да научи откъм умения е, че Glitchtrap също може да използва тази тъмна материя като легионерите, но той я владееше на много по - високо ниво от останалите. А сега, той щеше да покаже и едно друго свое умение. Катаната му абсорбира оръжие, което той създаде чрез Сузи. Сега, той използва част от нейното умение и го комбинира със своята тъмна материя - той замахна с катаната си и отприщи вълна от тъмна материя, която обаче вместо да нулифицира куршумите щеше да обърна посоката им и да ги насочи обратно към Варис с тази тъмна посичаща вълна. Едновременно с това, от тялото му започна да излиза електричество. Колко жалко, Варис...! А исках да си поговорим, но шефа иска всички вас тук мъртви!!! - Glitchtrap

Написа на телефона си "Момичето се казва Bonnie и трябва да я намеря, за да ѝ кажа истината за себе си. А иначе...аз съм част от нея. Не съм човек. Аз съм изцяло...тъмна материя." - Rider
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Нед Апр 04, 2021 1:55 am

Варис залегна, за да не го оцелят куршумите му Хъх..? Да си поговорим ли..? Не мисля, че имам какво да си кажа с теб. Току що ми падна.. Погледна към Макима Мога да ти направя опенинг. Само кажи кога. - Варис

Виждал съм това момиче - Джейкъб
Аз също.. - Дейвид
Преди време имаше вземане даване с Overhaul - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Нед Апр 04, 2021 2:11 am

Избегна встрани, като се слайдна по земята. Не, Варис. Аз ще бъда тази, която да ти предостави тази възможност. Моята сила е в гласът ми..затова се води по него. - Макима
Оооо, но аз имам с теб! Интересно ми е да разбера как ти виждаш нещата..и защо толкова опорито се бориш да спасиш свят без бъдеще. Щом залегна, Glitchtrap щракна с пръсти и вълната като че ли от нищото отново смени посоката си и щеше да се върне към него както го беше подминала. Хех..най - старият трик. - Glitchtrap

Написа на телефона си "Надявам се да ми помогнете в такъв случай. В замяна, ще ви дам всичко, което научих за тази престъпна организация. Трябва да я намеря на всяка цена преди да е станало твърде късно." - Rider
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Нед Апр 04, 2021 2:19 am

Lock..! Вълната зад него изчезна, като Варис заключи тъмната материя от арсенала на Гличтрап. Тогава той започна да бяга към него да го обстрелва. Той знаеше, че Гличтрап щеше отново да се опита да я използва. Това, че е заключено някое умене, не означава, че не може да се ползва. В случая обаче, Гличтрап щеше да заплати с щети по себе си равни на следващото умение с черна материя което използва. И специално дойде до тук с това подобие на тяло? Можеше да ме разпиташ и докато беше холограма. Кибер света е едно голямо пространство Гличтрап. Защо точно мен..!? - Варис

Rider, Rider нали..? Това момиче не сме го виждали отдавна. Не мисля, че ние.. - Джейкъб
Прекъсна го Макима, момичето с червената коса. Последно тя спомена нещо за нея. Трябва да се върнем при останалите ако искаш да я намериш. Освен това, Варис също е там. Трябва ли ти някаква информация, той е един от най-големите ти козове. Ако вече и той не може, значи няма да е толкова лесно колкото си мислим.. - Дейвид
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Нед Апр 04, 2021 2:36 am

Подобие на тяло..? Грешиш, Варис!! Това си е МОЕТО тяло! Тялото ми в кибер пространството е неограничено, но в човешкия свят, аз имам своите граници...и точно заради това, ти успя да ми скроиш гаден номер. Хех..както се и очакваше. Другият път ако оживееш, ще сме на мой терен..в кибер света. Варис успя да lock-не тъмната му материя, затова той бива принуден да протегне ръка към него и да запрати червени на цвят светкавици, които се привличаха към технологии с огромна скорост, а Варис със сигурност имаше по някоя друга технология по себе си и това накара червените светкавици да се насочат към много части от тялото му. Дойдох тук по заповед на шефа. Предпочитам да си говоря с вас зад екрана, но когато трябва се намесвам лично. С теб исках да си говоря, защото те намирам за моя противоположност..! - Glitchtrap
През това време, Макима затвори очи, като започна да изговаря странни, неразбираеми думи за останалите, но беше много тихо и почти не се чуваше. Звучеше като много древен език, от някоя вече почти изчезнала цивилизация. Hi Fen Haalvut Ol Fod Losei Fin Lein Med Atlas Drey... - Макима

Погледна към Дейвид преди да напише каквото и да е на телефона си, като след миг пауза написа "Разбрано. В такъв случай ще се погрижа да изтръгна информация от тях. Но има нещо, което не ви казах. Позволете ми да ви попитам, защо се хвърлихте така срещу легионерите? Ако не бях се намесила, имаше голяма вероятност да умрете. Не разбирам тази част от хората и ми е интересно." - Rider
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Вто Апр 06, 2021 2:52 pm

Варис протегна ръце встрани, като се остави на електричеството да го уцели. Пое огромни щети, като приклекна но погледна към Гличтрап Нямаш си и на идея колко си прав.. Понякога! Протегна ръка към него Particle Червените светкавици заредиха костюма на Варис и преобразувайки цялото това напрежение в енергия. Енергията се завихри пред него под формата на лилави светкавици, след което изстреля снаряда към Гличтрап със също толкова сила ACCELERATOR! - Варис


Светът изгуби твърде много за да се страхуваме да бъдем погубени за доброто на нашите близки и приятели - Дейвид
Преминах през смъртта веднъж и се върнах по-силен. Може да нямам този късмет отново, но мамка му не ме е страх отново да го направя! - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Вто Апр 06, 2021 4:21 pm

Azami: Докато останалите се разправяха с Glitchtrap, Азами си знаеше своето. Той все още не знаеше, защо Сузи се е поставила сама в това положение и изобщо си нямаше на идея, че това е Domain-а ѝ. Но неговото мото е, че всеки нов ден е шанс да се научи нещо ново, за това той реши да освободи врага си на другарите си, за да има възможност да разбере повече за уменията ѝ. Разбира се тукашният Азами разполагаше само 1/2 от пълната си сила, но това би трябвало да е предостатъчно. Той се позиционира зад Сузи, далеч от бойното поле, и протегна ръка към нея, без да докосва. От ръката му излязоха няколко змий, които притежаваха супер твърди и огнеустойчиви люспи. Всяка една от тях хвана по една верига, която бе захваната до някой крайник на момичето. В следващият момент, Азами започна да отделя свръх горещите изпарения, както по-рано срещу The Boss, но този път ги прехвърляше по змийте. Тяхната челюст се разгорещи толкова много, че зъбите им щяха да се разтопят, заедно със захапаната част от веригите. Самите тела на змийте също се изпепелиха, но поне с надеждата, че са освободили Сузи. Хей момиче, не се оставяй пак да те заключат по този начин. Азами си нямаше и на идея...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Вто Апр 06, 2021 4:49 pm

Бива освободена от Азами, като първо се изкашля, защото беше ранена от умението на Glitchtrap. След като падна на колене, тя го погледна с леко изплашено изражение. Истината бе, че в този нейн Domain, тя е безпомощна. Тя е онова малко дете, което трябва да бъде спасено и затова я беше страх докато не излезе от Domain-a си. Щ-ще ме убиеш, нали...заради това ме освободи...за да не мога да бъда спасена..! - Сузи

Подготви се да се защити, като протегна ръка напред и започна да генерира електричество в нея, за да отвърне на атаката. Хех, аматьор..! Подобна атака не може да ме- - Glitchtrap
В този момент обаче , Glitchtrap усети как тялото му беше приковано за земята от като че ли невидима сила. Буквално усети целия свят на раменете си все едно и почувства огромна болка във всеки един мускул на тялото си. Това беше дело именно на Макима, около която се бяха появили вериги. В Domain-a на Сузи имаше хипер много вериги, и като че ли изневиделица всички попаднаха под контрола на Макима. Това едва ли е било случайност..Сузи със сигурност знае на какво е способна Макима и не би я вкарала в този Domain без причина. И това сигурно щеше да се изясни и на останалите, че тук все пак имаше нещо гнило.
К-какво за бога...?! Не мога да се движа..! Погледна ядосано към Макима, като в този момент бива издухан назад от атаката на Варис и пое огромни щети. Тази кучка...!! - Glitchtrap
Засмя се леко. Може би трябваше да слушаш какво говоря, хакерче. Истината беше, че думите, които Макима изрече се превеждаха "Сега ще почувстваш тежестта, която е била на раменете на Атлас". Тя не нарочно го изрече на супер стар език - нейното вербално умение изговаря точно последствията, които ще се случат към този, към когото тя не откъсва поглед. Тъй като обаче е на друг език, неразбираем за Glitchtrap, тя успя да го хване неподготвен. А сега, всички вериги в Domain-a започнаха да дрънчат, а някои от тях се въртяха край Макима. - Макима

Написа на телефона си "Хм, интересно. Благодаря ви за искреността. Време е да сваля бариерата. Дано сте готови, защото може да умрем след като го направя. Не знам колко ще ни чакат отвън." - Rider

Meanwhile...



The Boss vs The Prodigy:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Вто Апр 06, 2021 8:11 pm

Azami: През това време другата половина на Азами, която се намираше в титанска форма продължаваше да бяга. Тя следваше път, който мистериозният моторист "Rider" беше начертал. Тъй като той беше зает с това само да бяга в дадена посока, той можеше да обърне внимание и на битката между The Boss и The Prodigy. По-рано, преди да напусне сградата, той беше оставил поредната буба, която служеше за шпионин. Каквото виждаше тя, го виждаше и Азами. След като стана свидетел на цялата битка, бизнесменът се облиза, докато се намираше в титана и се усмивка в тип "Yandere". Интересът му към тези двамата скочи още повече. Какво означава Doomsday? И клоуна при другата ми половина го спомена. Визираше Glitchtrap. Най-добре просто да го питам. Но по-важният въпрос е: The Prodigy.... КАКВО ЗА БОГА СИ ТИ?!?! АХ, ИСКАМ ДА ЗНАМ. СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ СЕ СРЕЩНЕМ ОТНОВО, МИЛИЯРДЕРЕ. ИМАМ КУПИЩА ВЪПРОСИ КЪМ ТЕБ... Eдин от който е: "ЗАЩО МИРИЗМАТА НА ВЕЩИЦАТА ИЗЛИЗАШЕ ОТ ТЕБ?!?!" Размишлявайки с до болка любопитна усмивка, Азами продължаваше да бяга, а на гърба си носеше Domain-а на Сузи, където се намираше и другата му половина.


Azami: Другият Азами се доближи до Сузи и постави ръката си на рамото ѝ. Ей, не говори така. Та ти си просто едно малко гениално момиче, нали така? Ще бъде голяма загуба да позволя да умреш тук и сега. Пък и не е в мой стил да убивам деца... Всъщност аз обичам младите поколения. 


Renegade(TVアニメ『GANGSTA.』OP主題歌)- STEREO DIVE FOUNDATION - [Official Video]




Azami: Азами отправи своята усмивка към Сузи и това първоначално би я стресирала малко или много. Обичам да гледам как децата развиват талантите си. И още повече - аз им помагам да го направят. А ти миличката със сигурност си изключително уникално дете. Ласкателствата му към Сузи със сигурност не изглеждаха наред острани. Имаше нещо гнило с Азами и това беше ясно, но дано да не е това което всички си мислим. Напълно сериозен съм. И за да ти го докажа, ще ти предложа да се запишеш в моето доджо. Ето дръж! Азами извади от джобчето на палтото си една визитка, която цялата беше нашарена с цветенца и всякакви други окраски, тъкмо като за Сузи. В момента Азами рекламираше не какво да е Доджо, а именно "КЪРВАВОТО ДОДЖО". Мястото, където непълнолетни деца се избиват взаимно за забавление на извратени богаташи. Това е един от добре печелившите бизнеси на милиардерът, но той не го правеше за пари. Той копнееше да развива уменията на младите деца, като ги поставя в смъртоносни ситуации. Само силните оцеляват. По този начин Азами прави от нормални деца - свръх хора. Всеки завършил пълнолетието си, Азами го пуска на свобода, като дори го дарява с някакъв специален подарък. Дмитрий Алексеев е един от завършелите в Кървавото Доджо на Азами. Е, какво мислиш? На визитката, която даде на Сузи, разбира се липсваше тази информация. Там пишеше само, че всеки който влезе в това напълно обикновено Доджо ще излезе много по-талантлив и ще си създаде купища приятели докато е вътре. Всичко безплатно! Искаш ли да влезеш в Доджото ми, Сузи-чан ^^
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Сря Апр 07, 2021 9:56 am

Погледна към Азами и Сузи Ой..Точно сега ли трябва да се занимавате с това..? Нека първо излезем живи викам аз След това, нещо друго хвана погледа му. Сахир беше започнал да се връща в играта Сахир? Сахир..Земята вика "Демона от пустинята". Добре ли си..? - Варис

Да да..Изправи се на крака Изгубих просто твърде много енергия от последното което направих.. Нормално, той успя едва ли не да промени хода на битката и да репозиционира всички, докато в същото време се разправяше с множество атаки. Всичко е наред вече. Усмихна се, като се обърна към Гличтрап. Тогава той щеше да разбере, че със съвземането на Сахир, шансовете му намаляха. Бая ще трябва да се изпоти за да ги победи всичките - Сахир

Meanwhile..:

Джейкъб настрои оръжията си и задейства скенерите си. Беше готов отново да се впусне в боя Давай ги насам! Приятелите ни сигурно имат нужда от нас! - Джейкъб
Огромни кости излязоха от гърба му и го обвиха, образувайки се нещо като скелетова броня Готов съм..! - Дейвид
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Сря Апр 07, 2021 11:21 am



Сузи гледаше объркано към Азами, като даже още повече се изплаши като чу това, което имаше да казва. Тя свързва 2 и 2 и разбра, че бизнесмен като него има сигурно куп други деца, на които е предложил същото и вероятно имаше нещо гнило. Хъх...ще ти отговоря след като бъда спасена. В този момент обаче, парче стъкло сякаш от тъмна материя падна пред тях. Сузи веднага разбра какво става. О-оу...Погледна нагоре. Парчето падаше от тавана. Изглежда някой беше пробил Domain-a ѝ от отвън. - Сузи

Ъгх..още един..? Човече, силите ми са твърде лимитирани когато не се намирам в кибер пространството. Хех, но поне мога да потвърдя това, което боса искаше да науча...Сюзън...е шибаният предател. Това място нарочно устройва силите на Макима. Тези двете в комбинация са опасни и Сюзън много добре знаеше за това. Тш..явно ще трябва да се развихря...! Протегна ръце встрани, като започна да отделя електричество от тях. Domain-! - Glitchtrap

Преди да активира умението си обаче, над тях се пропука огромна дупка тъй като някой от отвън проби Domain-a на Сузи. Това не влизаше в нейните планове - тя целеше да залови един от по - силните легионери. Но това щеше да означава, че някой изневиделица се е появил върху сферата на гърба на титана на Азами. А всички легионери , които го преследваха нямаше как да го достигнат сами по себе си. Гласът на човека, който проби Domain-a и ги гледаше отвисоко беше спокоен, но си личеше, че това не бяха истинските му чувства - в момента, той се чувстваше ядосан, но беше екстремно умел в запазването на самообладание.

Легионерът:


Последната промяна е направена от BGDodpul на Сря Апр 07, 2021 12:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Сря Апр 07, 2021 11:54 am

Boruto OST Momoshiki and Kinshiki



Azami: Погледна нагоре и онемя от това, което видя. Човекът, който успя да проникне в Domain-а беше негов стар приятел. Дори нещо повече... Азами му се усмихна искрено и го поздрави. Хохоо, добре дошъл партньоре! Невероятна появява направи, признавам. Рязко цялото втренчено внимание на Азами към Сузи се прехвърли към новодошлия и дори се удвой. Той дори игнорираше стоножките. Интересуваше се само от човекът, който извърши това 'прекрасно' действие. Изглежда днеска ми е било писано да бивам приятно изненадван многократно, хехе. Какво те води насам, приятельо. Изглежда Азами счита Fuzen не само като бизнес партньор, защото му е помагал с развиването на Доджото, ами и като приятел.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Сря Апр 07, 2021 12:28 pm

(музиката продължаваше)
Засмя се, като погледна към Азами и му помаха. Hello, my friend! Тук съм да помогна на моят съюзник, защото работата му свърши. Изненадан съм да те видя тук! Но да знаеш, Бос-ът ме предупреди за теб. Явно се интересува от теб! - Fuzen
Макима погледна към едната стоножка и направи focred contract с нея, който ѝ позволяваше тя да я докосва от разстояние. Така, тя си завъртя ръцете и усука стоножката толкова много, че тялото ѝ се пръсна на 2 и изчезна във въздуха преди да е паднало върху тях под формата на изпарения. Кръвта ѝ обаче се разпръска върху всички. Бая гнусно. Сузи не беше фенка на насекомите и мразеше Fuzen именно заради това.
ИЪЪЪЪЛ! СТАРЧЕ, ЩЕ ТИ ГО ВЪРНА ТЪПКАНО!!! - Сузи
Засмя се. О, колко си симпатична! Между другото..Погледна си часовника. Глич, трябва да те похваля. Благодарение на вирусът, комбиниран с умението на боса, който постави с появата си тук, успешно успя да създадеш времевият капан, който им бяхме подготвили.. - Fuzen
Хъх..? Времева илюзия..? Това звучи познато..но какво точно има предвид този..? - Overhaul
Ъгх, тази Макима..! Не ме оставя да си тръгна...явно ще трябва да се разправя още малко с тези негодници. Но поне имам Fuzen вече на моя страна..би трябвало да е по - равностойно. - Glitchtrap
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Сря Апр 07, 2021 1:20 pm

Грр..Изпозлва последния си останал заряд като протегна ръка напред. Създаде магнитно поле, което придърпа бубите и ги накара да се взривят от електричеството. Подобно на това Киригири..Гледаше към него Точно тебе не те очаквах тука..За него името Варис беше познато и изобщо не беше изненадан че има информация за него. Даже изобщо. В случая Варис се изпразни още повече, че той има нещо общо с "лошите" тъй като чувстваше някакво уважение към такъв детектив. Защото самия той който работи с информация е нещо като детектив. Затова и уважава Кьоко толкова. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Вто Апр 13, 2021 1:43 pm

----------------------------------------------- D O O M S D A Y ----------------------------------------------

Fuzen бавно започна да ръкопляска на хората долу. С погледа си, той премина през всеки един от тях и всички щяха да усетят сякаш ги наблюдаваше човек, който толкова много омраза таеше в себе си, че почти можеше да се види с просто око. И това наистина си беше така - Fuzen може би мразеше хората повече от всеки друг. Той ненавиждаше тази раса поради някаква причина, но по - скоро ненавиждаше резултата от нейното съществуване - хората все още са разделени на специални и нормални. Той ненавиждаше всеки, който биваше ограничен от границите на нормалното и не се бе превърнал в свръхестествен човек. Поради това, всички пионки, които той използваше за уменията си бяха напълно нормални невинни хора. Никой не очакваше, но ето ме и мен..хмхм. - Fuzen
Погледна го с намръщен поглед. Fuzen беше един от главните детективи, които за първи път разкриха планът на Overhaul преди той да бъде осъществен и заради това, той го ненавиждаше. Значи и ти си замесен в цялата тази схема..? Мислех, че ще си на страната на Макима...все пак споделяте едно име. - Overhaul
Кай Чисаки, хъх..все пак си излязъл на свобода. Хората явно са толкова отчаяни, че трябва да разчитат на помощта на откачалки като теб да се справят с проблемите си..ама че глупави хора.. - Fuzen
Млъквай, изчадие...ти си един от най - болните индивиди на цялата тази планета...какво по дяволите целиш този път...?! - Overhaul

Overhaul обаче не знаеше, че този въпрос щеше да промени всичко. Всичко се въртеше около целите на The Legion...защо те използват нормални хора за своите цели? Защо тероризират невинните и цивилните? Има ли нещо, което да оправдае тези действия? Навярно нямаше...никой не може да бъде оправдан след като отнема невинни животи. Но в очите на Fuzen, това беше далеч от истината...


Хмхмхм...

Нека в такъв случай...

Ти разкажа за...


D   O   O   M   S   D   A  Y






Само с изричането на тези думи, в Domain-a на сузи от нищото се създаде свръх-силен вятър, който развя дрехите на всички. Това беше отприщването на енергията на Fuzen, която всички щом усетиха започнаха да усещат умора, подобно на умението на Рикия. Това не беше случайност, всъщност..той в този момент извади фигурка на Рикия и я метна в краката на Overhaul.

Познато, а? Хм..Усмихна се подло. Това беше една от моите пионки, която се оказа пълен провал. Рикия се казваше, нали..? Еееех...имаше потенциал. Напълно нормален човек. Дадох му част от силите си да го видя на какво е способен, но се оказа пълен нещастник. Дадох му дори и характер, но той се оказа просто слабак...истината е, че винаги ми е било интересно на какво е способен някой напълно нормален човек, без никакви специални умения. Е, отговорът е на абсолютно нищо... - Fuzen
Рикия..В този момент, той се сети какво чудовище беше преди. Той също като Fuzen манипулираше останалите , но чак сега се виждаше как изглежда отстрани. Толкова много се ядоса, че тръгна да докосва земята и да я преобразува цялата. Това обаче със сигурност щеше да нанесе щети на абсолютно всички ако всичко беше дематериализирано и сформирано наново. FUZEEEEEEEEEEEEN!!!! - Overhaul
Хвана го за ръката ,като поклати глава все едно му казваше "не". Това се опитва да направи..да те провокира. - Макима

Започна да се смее като пълният психар. Какво има, Overhaul..?!? Не виждаш ли, че света, в който живеем е безпощаден и нечестен..?!? Хора като нас са пълните късметлии!! Но всички останали?! Не! Те са отрепки! Изчадия! Нормалните хора нямат място в този свят! По всичко ги превъзхождаме...какво изобщо можеш да постигнеш в настоящето ако си човек без никакви умения?! НИЩО!! Но ние сме тези, които ще променят това...The Legion дават възможност дори на нормалните да получат сили...и навярно заради това нашата армия е от тези хора..от безполезни изчадия, ние създаваме воини! Хора, които се борят за един по - добър свят..! - Fuzen



Хора, които се борят за  D   O   O   M   S   D   A  Y !




Този свят е несъвършен! Той ограничава хората, не го ли забелязвате?! Щом си роден без умения, нищо не можеш да направиш когато се изправиш срещу свръхчовек! Но не се тревожете..Протегна ръце встрани. Ние ще променим това! Светът ще бъде разрушен, за да бъде изграден отново в един по - добър и съвършен свят! Свят без граница! В който всеки ще може да бъде какъвто си пожелае! В този момент, той извади от джоба си напитка, като се усмихна. Опа, извинявайте. Малко се вживих...^^ - Fuzen
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Сря Апр 14, 2021 12:23 am

Малко си се вживял..? Тш..Усмихна се, като докосна отстрани на шлема си, карайки вайзъра на очите му да се вдигне. Постепенно той премахна и новото си облекло. Единственото светещо нещо в него като технология в момента беше часовника му. Той протегна ръце встрани като погледна Фузен Погледни ме болен мозък..! Аз какво съм според теб!? Аз съм просто един хакер, който цели доброто на хората и отърването им от кибер света! Тук беше и моментът в който Гличтрап щеше да разкрие тайната на Варис, след като го изслуша. Именно заради тези думи Единственото от което разбирам е механика и кодиране! И въпреки това, аз се боря за едно по-свято бъдеще! Посочи го Ти нямаш право да преопределяш съдбата на хората които не искат нищо друго освен мир! - Варис
Варис..Погледна и той към него Чуваш ли го!? И какво като аз съм от тези "надарените"? Мислиш, че е много удобно ли..!? Толкова много неща да зависят от теб и толкова много животи да тежат на твоите рамене? Осъзнай се малко! - Сахир
Ти си нищо повече от един клоун в нашите очи. Това беше провокативен рефърънс към Джестър. По този начин, Варис вместо да уважи най-великия детектив, вместо да го опознае, защото му е имал някакво доверие до преди малко, той го изравнява със земята. Разбира се, едва ли му пука, но щом те сравняват с клоуна, значи си нищо повече от една досадна и противна пречка с психясали идеали. Един глупав играч, който иска да промени правилата на света. Няма да стане! Не и докато ние сме тук! Ще плащате за животите които намесвате в тази налудничева игра! - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Сря Апр 14, 2021 12:10 pm

Requiem for a Dream:


Беше сутрин и слънцето тъкмо бе изгряло изцяло.

???: Качи се и застана на ръба на един хълм. Гледката беше към Beacon. Оттук се виждаше целият град и момичето можеше да осъзнае колко големи са в действителност пораженията от терористическата атака. От ветровете ѝ се вееха назад дългите бели кичури. Тя погледна до другото момиче до себе си. То стоеше по турски и изглеждаше все едно медитираше със затворени очи, а тялото ѝ стоеше срещу страшната гледка. Трагично... Пораженията си били дори по-големи от колкото си ги представях. Та, какво ново научи?

???: Медитиращото момиче беше чернокосо. То бавно отвори очи и погледна напред. По изражението ѝ можеше да се заключи, че тя не беше очарована. Въздъхна съжалително и отговори: Близо 60 хиляди жертви. Толкова хора загубиха живота си след този взрив. А ранените са дори двойно повече. Почувствах цялата им болка. Ужасно е...

Белокосото момиче:  Стисна юмрук от гняв, но лицето ѝ остана напълно спокойно. Вътрешно я болеше адски много за тези непознати хора, но се държеше някак си ... хладнокръвно ... Сякаш не искаше да хаби енергия в гняв и съжаления, а просто искаше да действа и да продължи напред с товара от мъката на всички тези хора. Тъкмо щеше да се насочи към града, когато другото момиче я спря.


Чернокосото момиче: Изправи се и постави ръката си на рамото на приятелката си. Има и още нещо. Трудно е да се види оттук, за това просто го усети. Тя затвори очи, докато държеше ръката си в допир с другото момиче, и сподели това, което чувства на нея чрез умението си. И двете момичета затвориха очи. Сега го виждаш нали? Води се битка там долу. Многобройни са и изглежда са манипулирани. Също така този гигант, който тичаше измежду развалините... Сякаш той носеше минисвят на раменете си. А вътре... вътре усещам дори още по-напрягаща енергия. Кои са тези хора? Какво правят там? Защо този гигант тича из града?

Белокосото момиче: Тя чувстваше, това което и другото момиче. А тя можеше да усети всичко наоколо включително и енергиите на хората в този минисвят. Една от тях ѝ се стори доста позната Хъх?! Познавам един от тях. Няма грешка. Това е той! Тц, какво правиш извън килията си...,
...Чисаки...?!




През това време събитията в Domain-ът продължаваха, докато титанът тичаше след пътя, който мистериозният моторист му беше посочил.

Azami: В момента Азами се намира в сравнително неприятно положение. Той все още не беше избрал страна, зад която да застане. Интересува се от The Boss и The Prodigy и искаше лично да си поговори с тях, но едновременно с това целта на Макима също му допада и би я подкрепила. На коя страна трябва да застане - това се двоумеше той сега. Докато не направи своя избор, той реши да остане неутрален в текущата битка. Наблюдаваше стария си приятел Fuzen и изслуша внимателно това, което каза. Хм, значи това представлява вашият Doomsday. Очаквах да е нещо подобно. Fuzen! Винаги си бил такъв. Обсебен от специалните хора и в същото време ненавиждаш обикновените. За това и ми помогна в това да създам повече свръххора. Помогна ми да развия Доджото си с пълния си ентусиаст. А сега дори целиш нещо още по-голямо. Искаш да превърнеш всеки нормален човек в специален наготово. Интересна идея, трябва да призная. Знам, че се очаква да ти върна услугата за помощта, която ми предложи и да се съюзя с теб, но не мога в момента да го направя. Има един проблем в този т.н. Doomsday. Нещо, което не ми харесва. И ако той наистина е план на The Boss, то аз със сигурност трябва да говоря с него. Ще ми позволиш ли да се видя с него насаме? Всеки път когато Азами си отвори устата, той ставаше все по-съмнителен за групата, към която уж принадлежи. Въпросите разстяха. Въобще за кого се бие този човек? Може ли Макима и останалите въобще да му имат доверие? А дали Fuzen наистина би допуснал този опасен човек до Боса си? Мотивите на Азами все така остава неясни. Всеки наблюдателен човек би заключил, че той е болен човек, вечно жаден за нови познания, но дали това е пълната истина? Азами не предприе бойни мерки. Следващото му действие беше малко по-различно. Той постави ръка на рамото на Сузи и прехвърли част от енергията си в нея. В първата секунда, тя щеше да усети как всичките ѝ рани биват излекувани. А след това, с всяка изминала секунда, Сузи щеше да намира нови сили в себе си. Тя биваше подсилвана от енергията на Азами, а желанието ѝ да не се предава от мечтите си, каквито и да са те, се усилваше. Мотивацията на Сузи разстеше. Скоро можеше да стигне дори до опасните размери. Безкрайната и неизмерима мотивация прави хората в опасни маниаци. Тя кара хората да загърбят всичко назад в името на мечтата си. Думите Страх и лимит на един свръхмотивиран човек са напълно непонятни. Точно като Aomine Saihara.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Сря Апр 14, 2021 12:55 pm

Усети как през цялото ѝ тяло минаваха като че ли милиарди волтове след като бива излекувана от Азами. Това разбира се не се случи, но тя просто усети всяка една част в тялото си след това, когато беше подсилена от него. Очите ѝ се ококориха широко. В този момент, тя като че ли стана луда на тема сила. Какво по дяволите...изпитах..?! Искам още....още...още..ОЩЕ!!! - Сузи

Варис...ти също като всички останали си безполезен. И нямаш място тук сред нас. Ти си просто отрепка. Погледна ядосано към Варис. Ненавиждам те, че си принуден да използваш това, което мразиш, за да бъдеш полезен по някакъв начин. Един истински свободен човек не би допуснал това. Хмхмхм..Fuzen се усмихна тъй като усети какво Азами направи на Сузи. Хъх..човек като теб, Азами, би помогнал на нашата кауза драстично. Искрено се надявам Боса да те убеди да се присъединиш към нас. И заради това, аз ще ти устроя този разговор, който ти желаеш. Но до тогава..! Щеше да каже нещо, но внезапно спря. Нещо нередно хвана вниманието му. Погледна към Сузи, която беше побягнала към Overhaul. Хм? - Fuzen


Повали Overhaul на земята, като си заби ножа в рамото му и се изсмя. В главата ѝ в момента се чуваха хиляди гласове, подобно като в този ост. И всички те я подтикваха да намери само едно - повече сила. Чисаки....!!! По ножът ѝ имаше отрова - Сузи тайно извади от дрехата си шишенце с отрова и я поля върху ножа си. Тя разполагаше с други отвари, които беше закупила от черния пазар, но тази щеше да ѝ свърши работа - тя успешно парализира Overhaul за няколко секунди. - Сузи
Кх, какво правиш , малка негоднице..?! Опита се да се движи, но не успя. Погледна ядосано към Сузи, която беше намислила нещо. МАКИМА! НАПРАВИ НЕЩО ПО ДЯВОЛИТЕ! Но Макима нищо не направи..тя просто се усмихваше тайно и гледаше към безпомощният Чисаки. - Overhaul

Сузи бръкна в дрехата на Overhaul и от там извади златната му стрела, като я огледа и се изправи. Всички погледи тогава бяха насочени към нея..а това, което последва, щеше да ги изуми.

Ококори очи. Сюзън...толкова ли си готова да рискуваш..? - Fuzen

Започна да се дематериализира. Fuzen-доно, това не ми харесва..! Тя ще го направи..! - Glitchtrap

Сузи тотално изгуби всякакво желание да бъде спасявана в този момент. В този момент, тя се разболя от Greed. Тя осъзна, че нейната мечта не е загубена все още. А тя беше свят, в който всички деца са щастливи..а какво мразят всички деца? Да им казват какво да правят. Истината бе, че Сузи не харесваше възрастните хора. Тя беше достатъчно умна да разбере всяко тяхно действие, но това не значи, че това би се харесало на едно 15-годишно момиче.

МАЙНАТА МУ НА ПЛАНЪТ ВИ, ГЛУПАВИ ЛЕГИОНЕРИ!

МАЙНАТА ВИ И НА ВАС, КОИТО СЕ ОПИТВАТЕ ДА ГИ СПРЕТЕ!

МАЙНАТА ВИ НА ВСИЧКИ!

АЗ САМА РЕШАВАМ КАКВО ДА ПРАВЯ!

ПИСНА МИ ДА МЕ КОНТРОЛИРАТ!

ПИСНА МИ ДЕЦАТА ДА СТОЯТ И ГЛЕДАТ КАК ВЪЗРАСТНИТЕ УПРАВЛЯВАТ ТОЗИ СВЯТ!

И заради това...

Глупава, проклета стрела..!!

АЗ СЪМ СВОБОДНА ВЕЧЕ!!

ДАЙ МИ СИЛА!!!!!


И в този момент, Сузи направи немислимото - тя ЗАБИ стрелата право в сърцето си, а от нея започна да излиза заслепяваща светлина. Никой от легионерите не смееше да направи подобно нещо, защото знаеха за проклятието на всяка една стрела - или рискуваш всичко и залагаш живота си в замяна на нова сила, или умираш на място. Всеки един легионер, който беше тествал това се оказваше мъртъв. Но Сузи щеше да е сред първите, които успяват. Не се знаеше защо стрелата избираше кой да получи сили и кой - не. Но е факт, че Сузи явно е сред фаворитите ѝ...

Fuzen в този момент получи толкова много щастие в душата си, че започна да се смее от радост. Той беше обърнал поглед, за да не бъде заслепен, но след като светлината се премахна и той видя Сузи жива, погледът му стана ето такъв. СЮЗЪН! СЪЗЮН..!! КАКВО НАПРАВИ ТИ, ДЕТЕ?!?! ТИ ПРЕЧУПИ СВОИТЕ ОКОВИ...ААААХ, КОЛКО ПРЕКРАСНО! АХАХАХАХ! Започна да ръкопляска. Азами, ти ли го направи..?! Ааах, прекрасно..още един безграничен човек.. - Fuzen

Сузи погледна в този момент устремена към Fuzen, както и към всички останали. От нея се усещаше огромно количество сила в този момент, като тя получи своята нова свръхсила - тя имаше желанието да е свободна. Да чертае свой собствен път. Точно както хората, които шият избират пътя, по който се движи нишката. Тя точно това си представи - как тя самата е една нишка, която трябва да бъде насочена. И това, стрелата го материализира - Сузи усети как едната ѝ ръка започна да се превръща изцяло в нишки. Стотици хиляди нишки започнаха да се отделят от нея и се насочиха към стените на Domain-a, като щом го достигнаха, заради умението ѝ да контролира и манипулира вектори, тя направи така, че нишките да се движат с огромна скорост и да имат огромна пробивна сила. Всички тези нишки идваха от всяка част на тялото на Сузи и дори можеха да нанижат някого. Сузи създаде като че ли една огромна паяжина, която максимално лимитира движенията на всички, защото едно движение и щяда да се порежат на огромното количество нишки. Това нямаше да продължи дълго, защото на следващия коментар, всички нишки щяха да се върнат обратно към Сузи много рязко и да унищожат на парчета Domain-a.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Сря Апр 14, 2021 1:30 pm

suprise ost:


Преди Domain-ът да бъде разрушен, малко след като прехвърли част от енергията си, Азами скочи силно нагоре, приземявайки се точно до Fuzen и застанаха заедно подобно като pillar man-ите. Те двамата наблюдаваха от високо действията на Сузи и се наслажадаваха на гледката. След като Сузи заби стрелата в сърцето си, двамата се засмяха. Първоначално Азами се изненада, но след това се усмихна като този арт и постави ръка на брадичката си. Хех, кой да очаква, че Сузи ще извърши това. Няма и минута, но тя вече разби моите очаквания. Малката, ти изглежда нямаш никаква имунна система, след като се разболя толковал лесно от болестта на GREED. Хаха.., ХАРЕСВА МИ!!! Продължавай само така! Само напред, без да усетиш повече що е съмнение, умора и слабост! Хахаха! Fuzen, имам честта отново да водещ на любимото ти шоу. Шоуто, където хората чупя своите лимити. Приеми го като подарък за твоето съдействие. Благодарен съм ти, че ще ме заведеш при Боса ти. А сега моля, наслади се, другарьо ^^  Изглежда тези двама извратеняци имат доста общо помежду си и сега, когато решават да си съдействат, те стават дори още по-опасни и извратени. Но Азами все още не беше направил своя избор. Той не би се съгласил с плана Doomsday, такъв какъвто Fuzen го разказа. Желаеше да го чуе лично от The Boss и след разговора си с него, тогава той ще направи своя избор чия страна да заеме.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Вто Фев 15, 2022 8:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Emoran Съб Апр 17, 2021 3:47 am


Не можеш да наречеш някого отрепка, без да знаеш нищо за него..При положение, че виждаш за какво се бия..В следващите няколко минути, той стана свидетел на случващото се. Абсолютно всичко. В момента той осъзнава, че имат страхотен проблем. Лошите напредват, докато малкият им отряд тука е пълен с хора които имат задръжки едни към други. Варис погледна към Сахир Сахир, изключи останалите..Оставаме само ние от обединението на Адрон. Тук хората се държат странно и започват яко да ме дразнят. Личните им проблеми ще засегнат всички ни в бъдеще заради тези стрели. - Варис
Какво ще правим тогава..? Използвах твърде много от силите си - Сахир
Брат..Колко илюзионни брояча имаш..? - Варис
5..Действието в което преместих всички ви и измених реалността с илюзия беше достатъчно, че всички да я experience-нат и да си получа бройката още в началото. Това разбира се ме постави в опасност. Сега съм на крака обаче..Но не знам до колко ще мога да помогна Премигна като му кимна. Тогава се очите му се промениха в неговия ган. Неговата версия на Ниндогана на Ейс и Кагегана на Акира. Той беше жълт на цвят, репрезентирайки пустинята и слънцето Слушам те.. - Сахир
Погледна към останалите. Просто им хвърли един поглед. Чисаки е ранен, Флаш не можеш да използва уменията си, Макима я хвана лудостта. Малката откачи, а Азами е просто странен и с всеки изминал миг му губя все повече доверието Сахир, ще ти дам част от енергията на Кайто. Ще я прехвърля от моя часовник в твоя и така да ще ти я предам на тебе. Не съжалявам, че ви ги дадох. По този начин мога да ви помагам отдалече Погледна към Азами И не само.. Затова те моля..Направи нещо с нея - Варис


Джейкъб, ако не оцелеем ей сега като ни се нахвърлят, искам да знаеш, че бунтарите...Винаги сте били хора, които съм уважавал. Знаех си, че има нещо във вас. Особено в теб. Сега го виждам. Ти си машина за убиване. Буквално. Драго ми беше, че Адрон ни се опълчи именно с вашето име - Дейвид
Хех, Дейвид ние сме просто учени, бивши военни и...бунтари в едно. Много се радвам да го чуя точно от устата на някой от С.О.С Усмихна се широко, като изражението му беше пълно с determination. / 1:20 / Качулката му се материализира като точно тогава и те се разкриха измежду легионерите - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by BGDodpul Съб Апр 17, 2021 4:21 am


Съжалявам, Варис..ти няма как да си част от моят мечтан свят докато не пречупиш оковите си. И навярно вече си направил първата стъпка. Кой знае...Усмихна се. Може и да станеш част от него. Зависи само от теб. За съжаление обаче, Сузи обърка плановете ми...с нея наблизо, няма да мога да ви доближа. Затова явно ще трябва да си пазя дистанцията. Гледаше внимателно какво се случва отдолу, като в този момент, той бръкна в джоба си и извади човешка фигурка, като след като направи знак с ръка, той я метна встрани и скочи, като фигурката се материализира на огромна птица, върху която той стъпи и подкани Азами да направи същото. Птицата му веднага след това щеше да полети и да го извиси над титана на Азами, като изневиделица, той бръкна и в двата си джоба и хвърли колкото се може повече фигурки нависоко във въздуха. - Fuzen

През това време, в домейна на Сузи, нейните сили все още бяха нестабилни заради рязката промяна в тялото ѝ. Тя не можеше още да се адаптира и отприщваше силите си на макс без да знае за последствията. Тялото ѝ беше ранено и изтощено, но заради адреналина в момента, тя не чувстваше тази болка и умора. Тя рязко накара нишките да се приберат в тялото ѝ и да пръснат стените на домейн-а на парчета. С разружаването на домейна се образува и ударна вълна, която щеше да изблъска абсолютно всички назад с огромна сила. Самата Сузи щеше да премине през 3 прозореца преди да се забие в стената на рандъм сграда, а Overhaul и останалите щяха да бъдат изблъскани в противоположни посоки.

В този момент, в който бива изблъскан, Flash осъзна, че трябва да действа по начина, по който най - много мразеше, а именно да използва собствената си симбиотна материя. За него все едно времето минаваше на бавен кадър в този момент. Мамка му...оръжието ми не работи, но отказвам да бездействам...пак трябва да го направя..е, така да бъде..! Цялото му тяло се покри с бяла симбиотна материя, като костюма му от черен стана на бял. Тъй като Overhaul беше парализиран, той нямаше как да се спаси от падането , но Flash направи така, че да създаде мрежа от симбиотна материя там, където той щеше да падне. Той мразеше да ползва тези сили, защото не харесваше, че трябва да разчита на извънземното в себе си, а не на собствените си човешки възможности. Готово, спасих Чисаки..! Чакай, слънцето изгрява..?! Ама ние до сега се бихме през нощта..! - Flash

Приземи се успешно върху бялата симбиотна материя, като най - накрая парализата му изтече, след което се изправи и погледна около себе си, като беше заобиколен от легионери. Gimmie a break... - Overhaul

Макима от своя страна нарочно щеше да се остави да падне и да умре на място, за да може в следващия миг да се изправи отново на крака , а нечий живот да бъде отнет вместо нейния. Проблемът бе, че тя твърде много използва този свой договор в малък интервал от време. Затова, тя създаде верига от ръката си , с която се закачи за титана на Азами и се придърпа към него, приземявайки се до Блейк, който през цялото това време пазеше Ери. Това, което щеше да учуди всички обаче бе, че навън..слънцето изгряваше. Макима погледна в посоката на слънцето докато си прикриваше очите и след това погледна към Блейк. Толкова много време ли сме били вътре...? За нас беше само няколко минути... - Макима


Domain-ът на Rider обаче след като бе свален, за изненада на всички, легионери нямаше...е, поне живи. Това, което другите също щяха да забележат бе, че навън беше ден. Какво по дяволите се бе случило обаче..? Rider се огледа объркано, като навсякъде около тях имаше мъртви легионери. Не може да бъде..какво се е случило...? Си помисли тя. Тя активира бариерата си само за няколко минути, а след като я свали, вече беше ден. Със сигурност това бе дело на единственият, за когото тук се знае, че има някакъв контрол над времето, а именно The Boss. Никой не знае обаче какво се бе случило, освен може би Блейк и Азами в титана, които щяха да забележат, че вторият Domain , който беше на огромно разстояние от тях, беше свързан с много фина нишка от тъмни частици с този на Сузи. Дефакто Rider и останалите вътре са почувстави тези няколко мига още по - бързо от колкото тези в домейна на Сузи. Навярно това е било направено с цел да не могат да се освободят и да попречат на легионерите да докопат титана на Азами, което все още не се бе случило.

До огромната купчина тела стоеше мъж, който с ръце в джобовете гледаше към случващото се. От него се усещаше смърт...само и единствено смърт. Той усети, че бариерата обаче падна и се обърна към тези, които бяха в нея. Той собственоръчно пазеше този Domein през цялото това време да не бъде пробит от мнозина легионери от отвън.

Мъжът:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by -bAzikA- Нед Апр 18, 2021 11:16 pm

Azami: Той последва Fuzen и скочи на птицата, заедно с него. Приоритет му остана за сега да се види с The Boss и да поговори с него, за това той рискува да изгуби изцяло доверието на Overhaul и съюзниците му, замяна на разговор насаме с Боса. С теб съм. Заведи ме при него, приятельо! 

Но в същото време титанът извън Domain-ът продължаваше да бяга по пътя, очертан от Rider. Другата половина на Азами се намираше в този гигант и тя щеше да остане с Чисаки и Макима за обратна връзка. Азами не искаше да отписва Макима все още, защото има голям шанс да се върне към нея, ако разговорът му с The Boss не протече добре.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Индустриалната зона - Page 7 Empty Re: Индустриалната зона

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите