Тайното скривалище на Shadow Step

2 posters

Страница 3 от 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Ное 08, 2020 12:59 pm

Идеално! Аз ще отида да разузнавам! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Ное 08, 2020 1:13 pm

Не мисля, че ще се наложи. Последният ни сблъсък с човек на клоуна преди Драконит беше със Саманта. В момента Саманта е в кома в лагера на Синтия. Мисля си, че ако успеем да махнем контрола можем да я вземем на наша страна. - Акира
По същия начин както Сай..? Има логика - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Ное 08, 2020 1:14 pm

В такъв случай съм сигурен, че Синтия ще се справи с това! Тя е най - силният член на екипажът ми все пак! Засмя се. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Ное 08, 2020 4:52 pm

Защо точно ти дойде дейба..Както и да е. Варис, какво знаем до момента? - Акира
Stronger.. - Широ
Хм? Широ добре ли си? - Акаме
I need to become stronger..Стисна юмрук As Akise's apprentice I will avenge him..! - Широ
Тогава на Атсуки и светнаха очите, щом чу че Широ е била негова ученичка. Значи има и за нея шанс. Освен това се надъха и видя Широ като нейна съперничка
И я стига глупости.. - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Ное 08, 2020 4:56 pm

Стига де, знам, че ти липсвах и се притесняваше за твоят любим съперник! - Тай
Атсуки макар и тъжна също беше мотивирана, но в момента тя се притесняваше повече за здравето на Акисе отколкото за каквото и да било друго. Въпреки това, тя също искаше да стане по - силна.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Ное 08, 2020 5:01 pm

Да, притеснявах се че ще се върнеш и мамка му върна се - Акира
Айде пак почнаха.. - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Ное 08, 2020 5:02 pm

Засмя се. И аз не спирах да се тревожа за теб, приятелю! Щях да се притесня ако се беше държал мило с когото и да било! Радвам се, че си си все същия! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Ное 08, 2020 5:07 pm

Добре малко по-сериозно. Имам опасения, че знаем за един от тях, но не знаем дали е един от тях Пишеше нещо на компютъра - Варис
Как така не знаем ама е един от тях..? - Акаме
Това е само предположение, имайки в предвид какво видях на първата ни среща с Драконит Въздъхна Когато Джейкъб се жертва за да ни набави време да се измъкнем.. - Варис
Джейкъб..Стисна юмрук - Блейк
Да не би.. - Виджил
Да, Кайто Погледна към Чисаки Твоето фенче.. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Ное 08, 2020 5:09 pm

Надигна рамене. Свободен е да прави каквото си иска. - Overhaul
Супер, ще го пребием втори път! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Ное 10, 2020 11:15 am

Именно че е свободен го прави по-опасен. Ако се съюзи с Jester, силите му ще нараснат, защото ще получи маска от Масару. Получи ли такава Заостри поглед към Чисаки Ще стане като теб когато се сля с него..Силата да контролира енергия и материя, когато ги слее със своята енергия ще ни направи само проблеми в бъдеще - Варис
Може и да не се наложи точно това да стане Погледна към Чисаки и той Какви ли бяха мотивите на Кайто? Нещо каза ли ти..? Може би ако се хванем за нещо, ще можем дори да го вземем на наша страна. Вие двамата бихте помогнали и то доста.. - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Ное 10, 2020 11:21 am

Знам ли..ако все още споделя моите идеи, ще е ядосан на теб и онова глупаво хлапе, не мислиш ли? Логично е моето "фенче" да иска да ви отмъсти. - Overhaul
Хей, не съм глупаво хлапе! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Ное 10, 2020 11:38 am

Ако е това, не мисля че можем да направим каквото и да е. Жаждата за мъст не нещо, което затихва лесно..Пак удряме на камък Удари пулта - Акира
Успокой се, тъкмо се върнаха от битка..Престани да им търсиш само работа. Не може само да ги гоним, нека си починем - Акаме
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Ное 10, 2020 11:47 am

Йо, няма време за почивки. Ако не е на наша страна, просто ще го пребием! - Тай
Изневиделица, тялото на Fu'Jin се размърда, но беше само за миг. Веднага след това отново сякаш изпадна в безсъзнание.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Ное 10, 2020 11:49 am

Тъй като седеше до Райт и останалите, той беше първият,който го забеляза Хмм? Ей, този пич се размърда за секунда! - Дейвид
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Ное 10, 2020 11:53 am

Отиде до него, като го погледна съмнително. Веднага направи крачка назад, като се хвана за демоничният си марк на ръката. Гх..! Усети силна пулсираща болка когато се доближи до Fu'Jin. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Ное 10, 2020 11:57 am

Погледна към Тай Усещам болката ти, какво има..? Зрението му беше изострено към болка, като той виждаше болезнените места все едно е детектор за топлина Добре ли ти е ръката? - Дейвид
Пак ли се филмираш бе, тъпак? - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Ное 10, 2020 12:05 pm

Тай започна да чува гласът на Fu'Jin в собствената си глава, като сякаш той се появи и в съзнанието му. Стоеше на нещо като трон от кости, а земята там беше изцяло покрита с кръв. Fu'Jin погледна към Тай отвисоко. Странното беше, че всички виждаха в момента съзнанието на Тай. Явно Fu'Jin някак си беше направил връзка с всички. Само единствено Rai'Jin не беше там.
Най - накрая те намерих, малък досадник...или по - скоро ти дойде при мен. - Fu'Jin
Хъх..? Кой си ти..? - Тай
Сериозно ли не помниш, малка сган? Аз съм този, с когото баща ти направи договор, за да създаде тази мизерния магия, която ти притежаваш, наречена "демонична". - Fu'Jin

Ааааргх..!! Буквално се пльосна на земята заради болката, която изпитваше. Тъй като тя беше пулсираща, много бързо започна да я чувства в цялото си тяло. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Ное 10, 2020 3:22 pm

Дейвид! Застана пред Тай, като погледна към Фу'Джин Какво му направи!? - Виджил
Кимна като се втурна към Тай и хвана ръцете му. Сложи му ги върху гърдите като го натисна да не мърда Pain Control Започна да намаля болката му, като започна да пренася част от нея на себе си за да го нормализира Тай, успокойте се бе пич! - Дейвид
Фу'Джин сан! Нали си на наша страна вече! Той ни е приятел! - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Ное 10, 2020 3:40 pm

Жалко, че това не ме засяга...имам сметки за уреждане с този негодник. - Fu'Jin
Дейвид щеше да изпита неземно огромна болка щом пренесе болката на Тай на себе си. Дишаше тежко все едно е болен. - Тай
Хеееех...? Явно имаш доста добри приятели. - Fu'Jin
Погледна намръщено към брат си. Какво му стори? - Rai'Jin
Какво става..? Да не умрях? - Тай
Не, глупако. Намираме се във вътрешният ми свят. Можеш да го наречеш моето подсъзнание. Ако не ме изслушаш, ще станеш поредната украса за тронът ми от кости.. - Fu'Jin
Застана в бойна позиция, като взе един от черепите и го метна по него. Сякаш ми е притрябвало да те слушам! - Тай
Отби го с ръка, като въздъхна. - Fu'Jin
Дашна се към Fu'Jin, като започна ръкопашен бой между тях двамата, който беше едно към едно с това (до 0:44). В края на сражението им, Fu'Jin седна върху Тай и започна да му говори нещо, което беше от голямо значение за него, както и за останалите. За съжаление, в битката ми с дракона изгубих каквито и да било последни сили, за да се събудя. Може да се каже, че скоро няма да отворя очи. Усмихна се коварно. Освен ако не направя договор с това хлапе.. - Fu'Jin
Стани от мен, негодник...! Съпротивляваше се. Нищо няма да сключвам с теб! - Тай
Хмм? Това, което ще искам от теб е да ми заемеш малко от демоничната си енергия, а в замяна ще ти дам възможност да ползваш моите сили за определен период от време когато ме повикаш. Тогава ще заема тялото ти назаем и всяка битка, която поискаш ще бъде спечелена. На твое място бих се съгласил. - Fu'Jin
В никакъв случай..! Ти си..ти си психопат! Няма да позволя твоите сили да минат през моето тяло! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Ное 10, 2020 4:00 pm

Колкото и да те уважава Акисе, ако се държиш така с Тай няма да стоя и да бездействам Извади си катаната от саята като тялото му се възпламени Остави го намира! - Сиел
Направо го убий и без тва не ни трябва.. - Акира
Асара! Мери си приказките..! - Виджил
Оф добре..Отиде до тях като приклекна до Фу'Джин и го погледна в очите. Тогава те станаха червени. Повдигна леко едната си вежда На клипчета си по-страшен..Погледна към Тай Тай, силите му биха ни били от полза. Подобно на Зоро и Сетсуно, силите му се съревновават с тези на Акисе. Помисли, ще се жертваш ли за ЧОВЕЧЕСТВОТО..? - Акира
До гуша ми дойде от..Бива спрян от Дейвид Успокой се, остави нещата в ръцете на Акира. - Дейвид
Ти да ме си луд, ами Тай? - Виджил
Тай.. - Бела
Успокойте се всички! Татусите му се появиха по лицето Всичко е под контрол..! - Дейвид
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Ное 10, 2020 4:07 pm

Разбира се, че ще се жертвам за човечеството..! Но не му вярвам на този негодник..ще ме излъже! - Тай
Това е договор, хлапе. Ако го наруша, аз ще бъда този, който ще умре, не ти. Нямаш какво да губиш в тази ситуация. - Fu'Jin
Замисли се малко върху това, като въздиша. Добре, добре...съгласен съм. Но няма да убиваш никой от приятелите ми ако силите ти ми потрябват, окей..?! - Тай
Усмихна се коварно. Ама разбира се...Хвана Тай за ръката, като изведнъж вътрешният му свят изчезна, а истинският Fu'Jin отвори очи. Изправи се бавно, като седна на леглото, на което беше. Ама че досада... - Fu'Jin
Тай преждевременно отвори очи сякаш не беше изпитвал никаква болка, като бързо се изправи. Погледна към демоничният марк на ръката си, който вече се беше разрастнал, което показваше, че имат сключен договор. Дейвид също щеше да спре да усеща болка.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Ное 10, 2020 5:13 pm

По късно ще ми благодариш, тъпак.. - Акира
Прибра си катаната Как можа да го накараш да го направи.. Подобни сделки не се включват току така. Как мислиш Jester си манипулира хората..!? - Сиел
В противен случай щяхме да изгубим още един код - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Ное 10, 2020 5:18 pm

Изпука си врата. Не мисля, че имаш от какво да се притесняваш. Все пак се съгласих да не посягам на нито един от вас докато ползвам тялото на хлапето ако ме извика. Усмихна се коварно. Изправи се, като погледна към Акисе намръщено и се свърза с него. Идиот такъв..не си спази обещанието. Мислиш си, че можеш да избягаш от мен като силите ти изчезнат, а? Че по този начин няма да докажа, че съм по - силен от теб? Ще останеш "ненадминат", защото никой не те е победил докато си имал сили? Само гледай...само гледай. Всички ще научат колко по - велик съм от теб, смъртен..! Няма да има по - силен от мен щом достигна лимита на силите си..! И ще започна с унищожаването на армията на този смотан клоун. След това ще реша дали да не унищожа всичко останало по пътя си!- Fu'Jin
Не мисля, че имах избор...сигурен съм, че този щеше да ме убие ако не бях приел...така го чувствах от отвътре. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Вто Ное 10, 2020 5:38 pm

Свързах болката ти със себе си Татусите му изчезнаха Щях да поема всичко, освен ако не умреш от проклятие или друга подобна глупост..Телесно нямаше да го позволя - Дейвид
Усмихна се Дейвид, от кога.. - Виджил
Съм толкова мил с враговете ни? От както ги приехме като приятели. Плюс това, това момче е близък приятел на Райт.. - Дейвид

Въздъхна Ако този е в теб Тай, предполагам ще използваш оръжия в най-скоро време. Предлагам ти да те науча как да боравиш със силите си и остоето си - Сиел
Ако ще се наложи..Аз също искам да помогна Вдигна си ниско ръката Тай притежава ледени способности, а аз съм научена от Акисе. Все ще му покажа нещо - Широ
В такъв случай, Тай имаш работа преди да те пуснем да се биеш Усмихна се - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Вто Ное 10, 2020 5:45 pm

Удари ръцете си, като ги запали. Yoshaaaa! Винаги съм в настроение за тренировки! Нямам намерението да карам този нещастник да ползва тялото ми в най - скоро време, но ще съм готов когато се наложи да го направя! - Тай
Мери си приказките, плужек..нямам намерението да ползвам глупавото ти тяло и без това, но ще е хубаво да знаеш как да използваш мечове. - Fu'Jin
Аз също ще помогна. Ще те науча как да контролираш брат ми да не излиза извън контрол ако се опита да прави глупости. А и...Усмихна се. Усещам, че контролираш светкавиците. Ще те науча на няколко допълнителни умения. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 3 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите