Тайното скривалище на Shadow Step

2 posters

Страница 2 от 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 07, 2020 11:55 am

Какво по дяволите правиш тук, идиот..? - Акира
Щом тази версия на Тай пристъпи напред, той щеше да види ужасяващата гледка. Акисе, Фу'Джин, Сетсуно и неговата дружка Райт бяха на легло като мъртви, а до тях стояха гилдията, отряда, Варис и Overhaul
Тай! Какво се случва, всичко наред ли е!? - Бела
Моля те кажи ми, че поне ти носиш добри новини - Широ
Въздъхна от отегчение и тъга[ i]Не мисля, че ще е точно това, Широ..[/i] - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Ное 07, 2020 12:00 pm

Засмя се, като се почеса зад врата. Амиии...отвлякоха ме заедно с Annie. Пробвахме да победим лидерът на тези злодеи, но той ни победи с лекота. В главата ми от нищото се появи сенсеят ми и ми раздвои душата, защото разбрах, че и вие се нуждаете от помощ. За жалост, той не може да се намеси директно, иначе може би щяхме да имаме по - голям шанс. Но нещата за нас не вървят хич на добре. Сигурно ще умра всеки момент, кой знае! Погледна към Акисе и останалите. Надявах се поне при вас нещата да се развиват добре...Натъжи се. Акисе и Джак ще се оправят ли...? Погледна към Overhaul. Ясно...щом той е тук, явно нещата са наистина зле. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 07, 2020 12:10 pm

Тези четиримата войници водеха тежка битка с един от най-силните привърженици на Jester. Адрон е на сол, превърнал се е в едно истинско бойно поле. Ако не беше Overhaul, не мисля че щяхме да стигнем до това тяхно състояние и сигурно щяха да са мъртви. Погледна към Акира и след това към Варис Ние просто следваме заповеди. Когато Сай и Джейкъб ги няма, не ни остава друг избор - Виджил
А тя.. Погледна към Атсуки със студения си поглед Какво прави тя тук, трябваше да му я оставите - Акира
Това момиче ме спираше да вика и да си дере гърлото за своя герой, както и за останалите. Асара, с цялото ми уважение, не мисля че тя е една от тях за да я оставим - Блейк
Very well then.. - Якира
Обърна се към Тай Не ни е лесно, водим битки на два фронта. Всеки момент могат отново да ни нападнат. Вече знаят къде сме. Сахир не може вечно да ни крие. Сигурно си забелязал, че го няма и него. Не се е събуждал от няколко дена - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Ное 07, 2020 12:20 pm

Стресна се, като се скри зад леглото на Акисе. - Атсуки
Хей, хей, Акираааа! Нацупи се. Изплаши момичето! Ама че гадняр..Отиде до нея. Хей, извини моят приятел, понякога се държи грубо, но е доста добра душа. - Тай
Леко се надигна, но погледна към Тай и пак се скри. - Атсуки
Добре де...Погледна към Варис. Разбирам..изглежда положението наистина е тежко, а..? Съжалявам да го чуя..но и някак си разбирам техните действия, йо. Аз..бих направил същото. Един капитан винаги мисли първо за екипажа си и след това за себе си. Така че не се учудвам от тяхната постъпка. Погледна към Rai'Jin. Ти пък кой си, чичка? - Тай
Поклони му се. Приятно ми е да се запознаем. Името ми е Rai'Jin и съм някогашният Бог на Гръмотевиците. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 07, 2020 12:38 pm

Някви богове тука се навъртаха, въобще, циркът е пълен - Акира
Относно това, Рай'Джин.. Обърна се към него Този Масару, познавате се нали. Не ме лъжи, видях как се бие срещу теб и как срещу други. Има нещо - Варис
Впрочем, Масару ни дължи информация... - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Ное 07, 2020 12:40 pm

Засмя се. Доста смешно да идва от устата на бог на тъмнината! - Тай
Кимна. Може да се каже, че той е най - добрият ми приятел. Повярвайте ми, той е на ваша страна...можете да му имате пълно доверие. - Rai'Jin
Масару? Хей, този го помня! Изглежда като доста свестен тип. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 07, 2020 12:47 pm

Свестен казваш. На наша страна? Значи трябва да го измъкнем от там - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Ное 07, 2020 12:50 pm

Боя се, че няма да е толкова просто. Действията на Масару зависят и от онзи, когото вие наричате Jester. А той няма да допусне това. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 07, 2020 1:29 pm

Ако умее да създава такива оръжия, ще ни е от голяма полза. Освен това той успя да направи Акисе за смях. Не бих го искал от другата страна ако трябва да бъда честен.. - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Ное 07, 2020 1:37 pm

Напълно съм съгласен. Но не знам дали Jester би ни позволил да вземем Масару толкова лесно. - Rai'Jin
Удари си юмруците, като си запали ръцете. Няма значение! Ще го вземем насила! Къде е сега? Ще отида! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 07, 2020 4:46 pm

Глупако..Ако отидеш ще ти се случи същото което им се случи на тях. Успокой си топките и се кротни малко.. - Акира
Ъмм..? Погледна към Виджил - Дейвид
Не им обръщайте внимание. Те така си говорят - Сиел
И въпреки това има право Погледна към Тай Опасно е. По-опасно от колкото можеш да си представиш. Болеше ме само докато ги гледах - Дейвид
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Ное 07, 2020 4:50 pm

Въздиша. Човечеее..! Тогава ще дойдеш с мен за подкрепление, Акира! Но щом е толкова опасно, явно не е най - добрият план, предполагам. Но и не смятам да стоя тук докато ни нападнат! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 07, 2020 5:05 pm

Тук трудно ще ни нападнат..Всички се обърнаха щом чуха този непознат глас Все пак ние сме държавата на измамата. Беше не кой да е, а човекът който стои зад тяхното скривалище. Бащата на Сахир - Амал'Хаз
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Ное 07, 2020 5:06 pm

Погледна го объркано. Ти кой си, чичка? Застана в бойна позиция. Дошъл си да ни нападнеш, нали?! Няма да преминеш през мен! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 07, 2020 5:11 pm

Колко агресия се лее от тва момче, харесва ми! Само така момко, няма да се даваш на никого Засмя се Но сериозно, аз съм приятел. Този град е мой и вие сте мои гости и приятели Усмихна се Името ми е Амал'Хаз, но можете да ми викате просто Амал или Синбад. Впрочем, къде е синът ми? - Амал'Хаз
Попива си, спи от няколко дена. Твърде много енергия изхаби докато пазеше местоположението ни и създаваше интерконтинентални илюзии - Варис
Чакай, син и илюзии..? Значи ти си.. - Виджил
Да Браян, бащата на твоя колега и приятел Сахир - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Ное 07, 2020 5:13 pm

Хоооо! Засмя се, като се почеса зад врата. Моя грешка, не знаех, че сте приятел! Но все пак ще стоя нащрек. Щом е баща на Аладин, значи умее да лъже. Ей, Акира, не си сваляй гарда. Този може да е опасен. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 07, 2020 5:18 pm

Успокой се, с него имаме договор. На наша страна е Амал, какво те води насам. Мислех, че си на пътешествие - Акира
Върнах се и реших да видя какво правят белите бодигардове! Така като гледам обаче.. Въздъхна Нещата не вървят на добре - Амал
Бодигардове? - Блейк
Идеята беше той да ни пази от Jester в това подземие, а ние да се погрижим клоуна да не наранява хората му - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Ное 07, 2020 5:26 pm

Хмммм...и въпреки всичко ще остана нащрек. Погледна към Амал. Йо, чичка! Заведи ме при тези бели бодигардове! Ще им помогна! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Ное 07, 2020 5:50 pm

Засмя се Белите пазители сте вие. В Сахракаш много от хората ходят с кърпи по главите, както и аз. Вярва се, че цветовете определят съдбата на града, тъй като това което носиш на главата ти символизира твоите вярвания. От както се разчу новината за падението на Адрон, хората започнаха да носят черно. Очевидно, защото то символизира само лоши неща. След като обаче разбраха за вас, много от хората започнаха да носят бяло, което символизира надеждата. Тези хора ние наричаме Абядууаси или "белите защитници". Тези хора символизират вашето присъствие и дават на хората надежда. - Амал
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Ное 07, 2020 6:05 pm

Ееееееех...звучи доста сложно. Но със сигурност ще запазя вярата на хората в надеждата в такъв случай, йо! Все пак съм по - силен от всякога и съм научил доста нови трикове! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Ное 08, 2020 10:41 am

Засмя се Ама че образ е тоя, много ме кефите - Амаз
Говори ми..Обърна се към Тай Остави настрана враждата ни. Тай, не мисля че изобщо някой от тук е способен да се изправи срещу тях. Погледни. Акисе, Фу'Джин, Сетсуно и дори Рай'Джин. Всички те са легендарни мечоносци и едвам успяха да го сразят. Акисе щеше да е мъртъв още по време на битката ако не беше Райт. Но мамка му, едно нещо ме притеснява. Погледна към камерите на които се виждаха Джестър и Масару. Камерите са всъщност много малки дрончета направени от Варис Той ще се завърне.. - Акира

Д..Д.. Драконит ли..? Не.. Краката и се разтрепериха и падна на земята След всичко което направиха..! Нима е било напразно..? - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Ное 08, 2020 10:55 am

Усмихна се, като си удари отново юмруците. Драконит? Колкото и пъти да се връща, ще го победя. Все пак аз съм син на кралят на драконите, йо! Акира, не трябва да оставяш тяхното дело да е било напразно. Щом те се бият на пълни обороти, значи и аз съм готов да го направя и да покажа на този клоун колко съм мощен! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Ное 08, 2020 10:57 am

Всъщност ако сега те пратя и умреш ще съм доволен да - Акира
............ - всички останали
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Нед Ное 08, 2020 11:02 am

Звучи като план, йо! Дай ми го насам! Нямам търпение да се върна жив и да видя физиономията ти! Засмя се. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Ное 08, 2020 12:55 pm

Въздъхна Нямам време за твоите глупости...Варис трябват ни профили на всичките хора на клоуна. От тях ще извлечем нужната информация за да направим стратегия - Акира
Хм, добре, но..Ние дори не ги знаем кои са всичките - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step - Page 2 Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите