Goro's Room

3 posters

Страница 1 от 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Goro's Room Empty Goro's Room

Писане by BGDodpul Вто Яну 07, 2020 11:35 am

Стаята на Goro наподобява на огромна гладиаторска арена, трибуните на която са изпълнени с мафиоти в бели роби. По средата има няколко колони с по две вериги всяка. Пред тези колони стои с кръстени ръце и самият Goro, който е завързан за тези колони с веригите. Има общо 10 вериги, които го държат на едно място докато той очаква своите опоненти. Неговата жажда за бой го е превърнала в същински гладиатор, като дори най - добрият боец на Overhaul, Rappa, не е успявал да го надвие.Goro's Room DRb5eXhXkAUHzBg
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Вто Яну 07, 2020 11:38 am

(Селестия, Бела)
Meeting Room > > > > Goro's Room

Навлезе в стаята. Само като влезе се чуваха яростни викове и ръкопляскания от трибуните. Хей, хей, хей...това не е възможно да е толкова голямо място, нали..? Нали се намираме в сграда..? - Селестия
Появи се встрани от тялото ѝ като глава. Предполагам е нещо свързано с технологиите. Не ги разбирам. - Riot


Последната промяна е направена от BGDodpul на Сря Яну 15, 2020 10:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Сря Яну 08, 2020 3:09 am

Не знам какво да кажа..Срам ме е.. - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Сря Яну 08, 2020 3:13 am

Погледна към нея. Няма проблеми, можем да бъдем приятелки след като всичко това свърши. До сега не съм имала. Няма от какво да те е срам, поне от мен. - Селестия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Сря Яну 08, 2020 3:13 am

Ще се радвам да бъдем ! ^^ Ей, това малко ме успокои..Благодаря ти - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Сря Яну 08, 2020 3:16 am

Разбира се! - Селестия
Очите на бронята му светнаха, като тялото му се размърда щом ги усети. Беше висок поне около 2.5 метра, а бронята по него беше направена от сплав, по - здрава дори от титан и тежеше към 300 кг.- Goro
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Сря Яну 08, 2020 3:23 am

Ъх..Разтрепери се като го гледаше нагоре. Бела не беше от най-високите, но не беше и от най-ниските. Беше средно положение, но достатъчно, че да го гледа като гигант - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Сря Яну 08, 2020 3:34 am

Подсвирна си. That's one big guy. - Селестия
Какво каза? - Райът
Я виж ти кой не е учил чужди езици. - Селестия
Погледна към нея, след това и към Бела. Значи срещу мен изпратиха две малки момичета вместо някой с моите размери..? Хъх..щом това е решението им, значи сигурно си има и причина. Едва ли слабите ви тела са отражение на пълният ви потенциал. - Goro
Публиката много се радваше на Goro заради огромната му издръжливост и бяха готови да гледат всеки един негов двубой. Те свиреха ту за него, ту и за опонентите му.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Чет Яну 09, 2020 1:59 am

Гледаше го изплашено - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Нед Яну 12, 2020 4:14 am

Започна да размърдва тялото си, като веригите почнаха да се удължават назад от тежеста му. Изведнъж отиде на 10 метра от колоните. Явно само на толкова можеше. От бронята му поникнаха кристали на някои места. - Goro
Хей, ти...защо..следваш Overhaul..? - Селестия
Погледна към Селестия. Беше му болезнено да разкрие причините си, защото от многото подчинени на Overhaul, Goro може би беше един от най - омразните му подчинени. Нямам избор. Не мога да излезна от тази стая от както ме заключи тук, за това реших да се бия докато някой ден не умра. Пробвах се да се противя срещу него, но това е моето наказание. - Goro
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Нед Яну 12, 2020 2:04 pm

Значи си заключен против своята воля..!? Погледна към Селестия Сели, да разтопя ли веригите му с отровата си и да му помогнем ? - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Нед Яну 12, 2020 2:08 pm

Поклати глава. Отказвам да ви позволя да го направите. Тези вериги са направени от титан и смесица на урана. Свързани са чрез бронята ми за нервната ми система, или по - точно за гръбначният ми мозък. В мига, в който ги строшите ще се освободи радиационен поток от гама лъчи по тях, който за милисекунди ще достигне до главата ми и ще ме убие. Спасение за мен няма. - Goro
Но това е невъзможно..! Кой би направил подобно творение..?! - Селестия
Онзи учен на име Flash..но видях болката в очите му когато ме затвориха тук. - Goro
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Нед Яну 12, 2020 2:21 pm

Значи нямаме друг избор освен да те победим без да те убиваме...Ама...Разтрепери се Не мога да го направя ! - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Нед Яну 12, 2020 2:23 pm

Въздъхна. Не напразно сложиха мен пред стаята на малкото момиче..Погледна към Бела. Но не се бой. Смърт в битка е нещо, за което жадувам от както съм затворен тук. Няма да се разсърдя на никого ако това е моята съдба. - Goro
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Нед Яну 12, 2020 3:54 pm

Ама, не искам...Ти трябва да си живееш живота отвъд тези вериги..! - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Пон Яну 13, 2020 2:28 am

Не мисля, че това е възможно...истината е, че аз вече умрях от ръцете на Overhaul няколко пъти в опит да го сразя. Моят живот приключи в момента, в който се изправих срещу него. - Goro
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Пон Яну 13, 2020 2:37 am

Погледна към Селестия Не искам да го караме да страда повече, няма ли друг начин ? - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Пон Яну 13, 2020 2:44 am

Замисли се. Технически, тази стая не е толкова голяма..всичко това пред нас е холограмна реалност. Това ме довежда под съмнение..къде всъщност се намираме ако това е холограмна реалност? - Селестия
Така е...това е далеч от гладиаторска арена...дори тези хора в трибуните не са реални. За жалост, не знам какво би могло да стои отвъд тази холограмна реалност.. - Goro
Погледна към Бела. Може би ако намерим някаква реална представа за нашето местоположение ще можем да се опитаме да измислим и как да му помогнем. Но как..? Огледа се. Нищо наоколо не ми подсказва каквото и да било..дори не ме бива в технологиите.. - Селестия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Пон Яну 13, 2020 2:58 am

Мамка му..Венъм, помогни ми.. - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Пон Яну 13, 2020 3:16 am


Изведнъж, Селестия си спомни нещо много важно, което беше учила в университета си. Тя беше завършила журналистика, но друга специалност, която ѝ се отдаваше беше физикита. Ами да..! Холограмната реалност се дължи на светлината..! Може и да не знаем къде се намира източникът на тази холограмна реалност, но това е просто като един голям прожектор! Тоест...трябва да го счупим..и аз знам как..Погледна към Бела. Бела, имам план! Цялото ѝ тяло изведнъж стана от стъкло. Протегна ръце настрани, като създаде точно 10 огледала край тях. Казано на прост език..холограмата тук всъщност излъчва светлинни лъчи, които всъщност ни пречат да видим истинската светлина. Ако успея да привлека тези светлинни лъчи, ще мога и да ги върна обратно, защото стъклото отразява светлината. Точно там идваш и ти...щом отразя лъчите обратно към източника на тази холограмна реалност, ти ще можеш с лекота да го унищожиш! - Селестия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Пон Яну 13, 2020 3:29 am

Не знам дали ще успея..Разбира се, че ще успееш Бела..! Очите ѝ станаха змийски С удоволствие ще го накарам да се срине ! - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Пон Яну 13, 2020 3:32 am

Кимна. Light Refraction Absorbation..!! 10-те стъкла започнаха да пренасочват цялата светлина в стаята към една точка - тялото на Селестия. Тъй като нейното тяло беше от стъкло, то веднага стана като прожектор и цялата холограмна реалност се виждаше в самото ѝ тяло. Това развали холограмната реалност стаята и я направи само отражение, като за сега навсякъде в стаята беше тъмно. Единствено се виждаха светлинните лъчи на прожектора, който проектираше тази реалност. Селестия отражи обратно светлината, която беше задържала в себе си, показвайки правилният път на Бела за атака. Ето там се намира..! Беше точно над тях, в най - високата точка на стаята. - Селестия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Пон Яну 13, 2020 3:34 am

Отскочи натам като в ръката ѝ от отрова се сформира катаната ѝ с която замахна. От катаната със самият замах излезе киселина която попадна върху прожектора започна да го кара да се разпада - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Пон Яну 13, 2020 3:38 am

Щом прожектора се разпадна, стаята започна да става все по - светла и по - светла. Пфю, получи се.. - Селестия
Тези вериги, за които всъщност Goro беше окован бяха далеч по - опасни на живо. Оказа се, че те се намираха в стаята, в която Overhaul е правил своите експерименти над Eri точно като на видеото. Goro беше окован около три капсули, пълни с кръвта на Eri. Самият той щом разбра това се изненада до небето.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Пон Яну 13, 2020 3:44 am

Хмхмхм, ъх !? Очите ѝ станаха нормални, като цялата се разтрепери К-к-к-какво е това място..!? - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room Empty Re: Goro's Room

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите