Goro's Room

3 posters

Страница 9 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Goro's Room - Page 9 Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Пет Апр 03, 2020 10:32 am

Скръсти ръце. Предполагам може да е възможно. Погледна към файловете в ръцете си. Това тук е писмената документирана история на организацията им. Или поне така би трябвало да се води. От тук разбрах, че след инцидента с дядо ми, Overhaul е поел веднага поста на глава на мафията. Това ме води до заключението, че..Въздиша. Е бил глупав и е искал да се докаже. За това все още не е събудил този човек. Чакал е да постигне целта си. - Kyoko
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room - Page 9 Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Пет Апр 03, 2020 10:56 am

Както и предположих..И сега какво ? Чисаки като е сразен и заловен този тук ли ще стои ? Ще има да си поседи..Не мисля, че ще излезе от там скоро време.. - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room - Page 9 Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Пет Апр 03, 2020 11:13 am

Знам ли...бих искала да му задам няколко въпроса, но явно няма да имам тази възможност. - Kyoko
Изведнъж, в стаята им влезнаха около 30-на полицаи, които веднага почнаха да претърсват стаята от - до. Измежду тях се открояваше млад мъж, на около 40-годишна възраст, но с много младолик вид. Изглеждаше ето така.
Претърсете стаята навсякъде! Ще ни трябват колкото се може повече улики да разберем какво се е случвало в сградата. Веднага като видя Kyoko се зарадва и се затича към нея. Скъпа! - ???
Погледна го намръщено. Забави се. Да де можеше и да не идваш. - Kyoko
Засмя се леко. Знам, знам, надявам се да ми простиш. Бях зает да правя претърсване на долните етажи. Та, какво разкри любимата ми дъщеря? - ???
Не съм ти дъщеря в момента. Сега, ти си ми просто клиент. Но нямам намерението да ти казвам каквото и да било. Ще ти дам само нещата, които са ти нужни. - Kyoko
Добре де, добре..Въздиша. - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room - Page 9 Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Пет Апр 03, 2020 11:15 am

Огледа се Полицията сте като вълци.. - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room - Page 9 Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Пет Апр 03, 2020 11:24 am

Погледна го. Военен, предполагам? За мен е чест, казвам се- - ???
Никой не го интересува. - Kyoko
Ах..съжалявам в такъв случай. - ???
Погледна към ??? с леко съмнителен поглед. Скръсти ръце. Хей, старче..искам да те попитам нещо. Защо тази мафия съществува от стотици години, но едва чак след като аз се заех със случая, нещата бяха разрешени? Знаел си, нали..? - Kyoko
Тези нейни думи сякаш го накараха да се чувства неловко. Истина бе, че той знаеше за съществуването на мафията, но криеше причината, поради която не се беше заел с нея. Обвиняваш ме, че може да имам нещо общо с тях? Зарадва се. Както и очаквах от любимата ми дъщеря! Личи си, че си от семе- - ???
Повиши му тон. Не смей да споменаваш фамилното ни име..! - Kyoko
Замълча. - ???
Въздиша. Знам, че не си замесен. Но искам отговор на въпроса ми. - Kyoko
С-съжалявам..все още не мога да ти кажа. За твое лично добро е. - ???
Хмф. Разбирам. Колко жалко. - Kyoko
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room - Page 9 Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Пет Апр 03, 2020 11:41 am

Предполагам няма смисъл да ми казваш кой си, защото и аз щях да те излъжа и да ти кажа, че името ми е Виджил Погледна го сериозно, като това негово изражение можеше да го накара да се разтрепери заради размерите на Виджил и факта, че го гледа през маската си Въпросът е там, че имам пълното право да те арестувам за прикриване на информация за престъпна организация - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room - Page 9 Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Пет Апр 03, 2020 11:47 am

След като го погледна, той наистина се разтрепера, но бързо спря и се усмихна леко. Хехе..напълно знам за правата ви, господин Виджил. Но..това не се брои като прикриване на информация. Всичко, което не беше споменато беше за доброто на човечеството! Протегна ръце встрани. Не би било хубаво ако човечеството беше станало свидетел на нещата, които ние видяхме! - ???
Какви ги дрънкаш, баща ми..? - Kyoko
Засмя се леко. Ще разбереш, мила моя. Много скоро, ще разбереш как всичко се навръзва..жалко, наистина..исках да стоиш далеч, за да не пострадаш..но явно нямам избор и трябва да те замеся.. - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room - Page 9 Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Пет Апр 03, 2020 11:53 am

Дъжеря ти се замесе и пое всичко сама именно защото ти не си го направил. Ако не си искал да я замесваш щеше много отдавна да започнеш тази операция, а не сега когато всичко е изчистено да ми ги водиш тия костюмираните и да ми се правите, че работите. При законите няма такова нещо като "правя го за доброто на човечеството" и много лесно мога да те вкарам зад решетките - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room - Page 9 Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Пет Апр 03, 2020 11:58 am

Хаха..може и да си прав. Но, грешиш на едно място. Тази мисия беше възложена на нея от мен. Не очаквах обаче, че ще се справи толкова блестящо..явно съм те подценил, скъпа. А и, не ме разбирай погрешно. Ние просто почистваме, вие свършихте цялата работа! - ???
Тогава, защо ме изпрати точно мен и защо точно сега? - Kyoko
Въздиша. Защото си станала по - добър детектив и от мен, скъпа. Аз нямаше да успея да се справя с тази задача. Но трябваше да изчакам докато се появи човек, който може. А знаех, че това рано или късно ще бъдеш ти. - ???
Все още не разбирам защо криеш детайлите от мен. - Куоко
Не е ли очевидно? Усмихна ѝ се. Няма да е забавно ако не ги откриеш сама, нали? Няма как иначе да порастнеш и да се развиеш още повече като детектив! - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room - Page 9 Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Пет Апр 03, 2020 12:10 pm

Ама че странно семейство.. - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room - Page 9 Empty Re: Goro's Room

Писане by BGDodpul Пет Апр 03, 2020 12:13 pm

Явно все още има неща, които трябва да бъдат разгадани..Погледна към човека на леглото. Хей, баща ми. Направи ми услуга и не го докосвайте. - Kyoko
Хоо, добро попадение, тръгваш на добър път! Обещавам, че няма. - ???
Тръгна към изхода. Да вървим, Виджил. - Kyoko
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Goro's Room - Page 9 Empty Re: Goro's Room

Писане by Emoran Пет Апр 03, 2020 12:14 pm

Тръгна след нея - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Goro's Room - Page 9 Empty Re: Goro's Room

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите