Северните планини на Addron

3 posters

Страница 4 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Чет Юли 25, 2019 7:28 pm

Shizuka: Изправи се и помогна на Chazz като му видя изгарянията. Chazz! Изгорен си! От ръкава си издърпа бинт и започна да завързва гърба му. Правеше го изключително бързо и прецизно, сякаш го е правила хиляди пъти. Мерна и един поглед встрани и забеляза Dabi.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Чет Юли 25, 2019 7:32 pm

Придържаше се за нея след като се изправи. Всичко е наред..Дишаше тежко. Малко огън не може да спре The Chazz..! Ох, боли.. - Chazz
Погледна към тях. Можеше много добре да се види цялото му тяло с всичките белези по него. Играеше си с пламъче на пръстите си. Виж ти, виж ти, виж ти...за жалост не сте човека, когото търся..какво изобщо правите тук? Погледна към Chazz. Ти ми изглеждаш познат..всъщност няма значение, бъркам се.. - Dabi
Хъх? Не съм те виждал до сега..загубеняк! - Chazz
Не мисля, че си в състояние да обиждаш..леко си се опарил.. - Dabi
Млъквай... - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Чет Юли 25, 2019 7:38 pm

Shizuka: Приключи с привързването на Chazz. Раните му бяха до голяма степен облекчени, защото това не бяха обикновени бинтове. Те бяха създадени от аурата на Shizuka и имаха силно лечебно свойство. Но не само лечебно... изведнъж от земята под Dabi се появиха две безкрайно дълги ленти бинтове, които увиха за нула време тялото на Dabi и го обездвижи. Ти ли си виновника за всичко това? Говореше му строго и самоуверено, сякаш държи положението в свои ръце.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Чет Юли 25, 2019 7:49 pm

Благодаря ти.. - Chazz
Погледна Shizuka. Беше напълно спокоен. Не е ли очевидно..? Започна да отделя много малко количество огън от дланите си колкото да започне да гори бинта. Така изгаряше леко и своето тяло, но не го бъркаше много. - Dabi
Извади карта от джоба си, като я метна пред себе си. Reiha! - Chazz
Пред Chazz се появи Reiha, но не в обичайната му форма, а в тази на птица най - долу в ъгъла.
КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ?! ТРЯБВАШ МИ ВЪВ ФОРМАТА ТИ НА ОГНЕН АНГЕЛ, ГЛУПАКО! - Chazz
Много съжалявам, господарю..Летеше наоколо, като седна на главата на Chazz все едно мъти яйце. Но все още събирам сили за тази форма. Знаете, че не мога да я използвам когато си искам. - Reiha
Ъъъъгх! Безполезен си! Както и да е, и като смешна птица ще ми свършиш работа! - Chazz

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Чет Юли 25, 2019 7:53 pm

Shizuka: Какво по дяв- Учуди се като видя бинтовете и да биват изгаряни просто така. Гледаше внимателно Dabi. Веднага спря да го подценява и търсеше възможност да избяга със Chazz в най-лошия случай.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Чет Юли 25, 2019 8:01 pm

Там където се изгори го застопори за кожата си с малки метални скоби. Дошли сте да си играете с огъня? Лошо решение.. - Dabi
Тоя се мисли за голямата работа! Reiha, покажи му какво става с хора, които се забъркват с The Chazz! - Chazz
Слушам! Разпери криле, като дашна право към Dabi. Цялото му тяло се запали, превръщайки птичето си тяло в опасен projectile. Brave Bird! - Reiha
Бива уцелен, като бива изблъскан назад. Почна да се смее леко. - Dabi
Уцелих! Какво по- При сблъсъка с Dabi, цялото му тяло започна да гори. - Reiha
Reiha! - Chazz
Птичият мозък явно не гледа достатъчно добре..Използва умение, което кара другите да се запалват щом го докоснат, но той самия също поема щета от огъня си когато това става. Щом почва да го боли от собственият си огън, започва да се смее. - Dabi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Чет Юли 25, 2019 8:07 pm

Shizuka: През това време създаде огнеустойчиви бинтове и се опитваше с тях да изгаси сините пламъци наоколо, но безуспешно. Какви по дяволите са тези огньове?! Не мога да се справя с тях!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Чет Юли 25, 2019 8:15 pm

Притесняваше се за Shizuka. Стой до мен.. - Chazz
Обкръжиха я. Ние също ще те пазим! - триото глупаци
Най - добре я пазете с живота си, смешници..Не че ѝ трябва помощ от глупаци като вас. Reiha, какво става?! - Chazz
Опита се да се бори с огъня, но неуспешно. Съжалявам, господарю, не мога да се справя! Изчезна. - Reiha
Гррр, този ми беше един от силните духове! Сега трябва да го чакам да се презареди...в такъв случай ще извикам брат му...Darkchain! Яви се пред The Chazz! Метна друга карта, от която излезе Darkchain. - Chazz
Разпери криле, като около тях се увиха вериги. Хех, Chazz! Кого ще набием днес? - Darkchain
Най - накрая полезен дух! Посочи Dabi. Искам тоя да го накажеш, че не показва уважение пред The Chazz! - Chazz
Както наредиш! Warden's Chains! Запрати 10 вериги към Dabi от крилете си. - Darkchain
Blue Hell's Release: Wall! Отприщи огромно количество огън пред себе си, който обаче беше под формата на стена. Веригите все едно се блъснаха в стената, а не минаха през нея както се очакваше. - Dabi
Значи можеш да променяш структурата на огъня си..? Chazz, тоя е опасен.. - Darkchain
Първо, името ми е The Chazz! Второ, и по - силни съм срещал! - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Сря Юли 31, 2019 2:26 pm

Shizuka: Продължаваше да прави опити да загаси огньовете в околността, но ставаше прекалено бавно. Няма смисъл... Изглежда ще трябва да победим първо източника на пламъците. Застана до Chazz.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Сря Юли 31, 2019 2:35 pm

Занимаваше се с Dabi. Нападаше го от различни страни бързо и ловко с веригите си, но те винаги биваха отблъскани от огньовете му. Ъгх, нищо не се получава! - Darkchain
По дяволите..Darkchain, не се сдържай! - Chazz
Опитвам се, но този пич е над нивото ми..Hidden Chain! Създаде по 2 вериги в ръцете си, които след като ги запрати към опонента си изчезват за 1 секунда т.е стават невидими и отново се появяват. - Darkchain
Отново направи около 5-метрова огнена стена пред себе си по същия начин, но този път невидимите вериги минаха встрани от стената докато са невидими и се увиха около него. Използва стената ми да блокира собствената ми видимост..не е зле, но.. - Dabi
А така, уцели го! Сега го довърши! - Chazz
Dive-на към Dabi, като ноктите му се удължиха. Понечи да го посече. - Darkchain
Blue Hell's Release: Impact! Създаде огнена експлозия под себе си с огромен радиус, която уцели точно в десятката Darkchain, разруши веригите му и дори го изблъска надалеч. Той самия също пое щети от атаката си. - Dabi
Бива уцелен от експлозията и изблъскан назад. Пое огромни щети. Падна на земята. - Darkchain
Darkchain..!! Мамка му.. - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Чет Авг 01, 2019 9:09 pm

Shizuka: О не!! Изтреля от ръцете си хартии към Darkchain и го придърпа към себе си преди да падне и да се нарани. Остави го на земята и тръгна ядосано да тича към Dabi. Бягаше с разперени ръце като увиваше хартиите си около дърветата. Бяха еластични и не можеха да бъдат скъсани, а просто щяха да те изблъскат назад ако се опиташ. Започна да затваря Dabi в нещо като мрежа от хартиите си.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Чет Авг 01, 2019 9:31 pm

Съжалявам, Chazz..Беше поел твърде много щета от атаката на Dabi, заради това изчезна. - Darkchain
Извади друга карта. Нямам силни духове вече..останаха ми тримата идиоти и още няколко като тях..в такъв случай..Catnipped Kitty! Хвърли картата пред себе си, като от нея се материализира котенце. - Chazz
Измяука, като почна да си играе с канбанката на врата. - котенцето
Не се сдържа, като се засмя. Сериозно, с това ли смяташ да ме победиш..?! - Dabi
Усмихна се самодоволно. Не бих подценявал това коте ако бях на твое място, въглен.. - Chazz
Видя какво правеше Shizuka, но реши все още да не прибързва с действия. - Dabi

Вървеше из гората. Водеше се по стъпки в земята, които бяха скорошни, а тя имаше орлово око за подобни неща. Докато ги следва, по едно време забеляза няколко изгорени трупа. Всички от тях носеха Plague Doctor маски и носеха бели роби. Това е твърде познато.. Махна поотделно маските на всички трупове, като видя, че във вътрешността им имаше по една буква, която няма как да се види ако не се огледа маската. We..see..you..По дяволите! Знаех си, че е твърде очевидно! Бялата роба..маската..защо би пратил от своите хора да умрат..?! Веднага тръгна да бяга. - Kyoko
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Пет Авг 02, 2019 11:35 am

Shizuka: Приключи със затварянето на Dabi в клетка от специална хартия. Стените и се намираха на 5 метра от Dabi във всички посоки като единствения изход е да мине през Chazz и Shizuka. Застана до Chazz и започна да оформя хартиени самолетчета от ръцете си. Всяко ставаше за няколко секунди и след това се втвърдяваха все едно е стомана. Започна да ги мята към Dabi.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Пет Авг 02, 2019 12:35 pm

Pathetic..Протегна ръка към самолетите и отприщи огнехвъргачка от ръката си. Промени структурата на огъня си само в края на огнехвъргачката така, че да се усеща все едно е твърдо вещество. Така ги отблъскваше назад. Другата си ръка я протегна назад и отприщи друга огнехвъргачка към специалната хартия. - Dabi
Не мисля така! - Chazz
Какво по..? Видя, че котенцето незабелязано се промъкнало до него и започнало да лети до него все едно е негов собствен дух. - Dabi
Измяука му в лицето. - котето
Малката котка може да е слаба, но няма да ти е толкова приятно след малко..Изсмя се. Кой сега е приклещен, въглен?!? - Chazz
Мислиш, че ми дреме за някаква мижитурна котка? Хъх...? Изведнъж започна да се чувства физически по - слаб и да усеща щети от огъня си въпреки, че ръката му не допираше огнехвъргачката. - Dabi
Обикаляше около Dabi. Когато е около някого, тя започва да му отслабва стамината и защитата, правейки човека по - изтощен и да поема повече щети. - котето

Продължи да бяга. - Kyoko
Изневиделица изкочи на пътя ѝ и я спъна с крак. - Скарлет
Спъна се, като бързо се претъркули, изправи се и се обърна към Скарлет. - Kyoko
Огледа я от глава до пети. Това е странно..човек без никакви способности е толкова голям проблем за Overhaul..? Кажи ми, какво точно те прави специална? - Скарлет
Бавно отстъпваше без да ѝ отговаря. - Kyoko
Не се и опитвай, огънят вече те застигна. Само ние двете сме..Приближаваше се към нея, като бавно си изваждаше катаната. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by Emoran Пет Авг 02, 2019 1:05 pm

Сатанински пламъци започнаха да обграждат Даби Какво си имаме тук.. Излезе от огъня си Сини пламъци.. - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Пет Авг 02, 2019 1:10 pm

Погледна към него. Хехехех..Сиел Асара, най - накрая те виждам на живо. Усмихна се широко и дяволито. - Dabi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Пет Авг 02, 2019 1:10 pm

Shizuka: Всички хартии на около 5 метра от Dabi бяха покрити от пламъците на Сиел и започнаха бавно да изгарят, но щеше да отнеме доста време тъй като хартията е създадена и подсилена от Nen-а на Shizuka. Dabi сега беше заклещен в огнена клетка и принуден да се бие. Беше учудена от това и след като видя човек да излиза от тези пламъци още повече се изненада. Какво? Chazz, погледни натам! Още един?!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Пет Авг 02, 2019 1:17 pm

Човече, още един..?! Сега срещу двама ли трябва да се разправяме..? - Chazz
Сформира се пред тях двамата като холограма. Няма нужда, ние сме на ваша страна! Предполагам нещата ще станат твърде нажежени тук, да ви изведа ли навън..? - Shun

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by Emoran Пет Авг 02, 2019 1:46 pm

Погледна към Даби Знаеш името ми..? От кога съм популярен сред престъпниците..? - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Пет Авг 02, 2019 1:49 pm

Лесно се научава когато постоянно те сравняват с някого хиляди пъти. - Dabi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by Emoran Пет Авг 02, 2019 2:28 pm

Направил си неща от които не можеш да избягаш..Твоите пламъци създават лоша репутация на моите всякаш аз ги използвам да върша злини - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Пет Авг 02, 2019 2:43 pm

Никога не съм имал подобно намерение. Обвинявай хората, които сочат с пръст към теб, а не мен..тоест медиите. А и убивам само други престъпници, а не цивилни. Толкова долу няма да падна. - Dabi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Пет Авг 02, 2019 5:42 pm

Shizuka: Тези не са от калибъра ми. По-добре да се махаме Chazz! Погледна към Shun. Изведини от тук, моля те!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Пет Авг 02, 2019 5:45 pm

Права е..но The Chazz никога не отстъпва! Ъъъргх, добре, само този път тогава! Погледна към Dabi. Хех, днес имаш късмет въглен, The Chazz реши да те пощади! Изсмя се. - Chazz
Игнорира го. - Dabi
Ядоса се. Ей, гледай ме когато ти говоря! - Chazz
Не е време за това, не го провокирай, ще го отнесем! От гърба му излязоха 2 големи черни крила, които бяха истински като на един грифон, с които закриляше Chazz и Shizuka. Не можеше да ги движи и да лети с тях, за това служеха просто като щит. Стоеше зад тях, като бавно започна да се изнизва от бойното поле докато ги пазеше от огъня с крилете си. - Shun
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by Emoran Съб Авг 03, 2019 9:36 am

Изненада се Убиваш само престъпници..? Интересно наостина. Ако си от тук защо не си се изправил срещу отряда на Сай? - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 4 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите