Северните планини на Addron

3 posters

Страница 5 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Съб Авг 03, 2019 11:00 am

Защото предпочитам да пазя моите хора от тях. Ако нападна Сай и отряда му, те ще намерят начин да ми го върнат. Рано или късно от мен ще остане само пепел, а до тогава искам поне всички те да са живи. - Dabi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by Emoran Пон Авг 05, 2019 2:54 pm

Не и ако ние сме зад теб и ти пазим гърба - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Пон Авг 05, 2019 3:31 pm

Дори не ви познавам..предполагам ще ме предадете на полицията щом всичко свърши. Все пак съм престъпник. - Dabi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Сря Авг 07, 2019 1:40 pm

Shizuka: Тръгна си от бойното поле заедно с Chazz и Shun. Благодаря ти, че ни изведи. Доста напечено стана там и не мислех, че щях да съм от някаква ползва sad-face4. Чустваше се гадно, защото след всички усилия, които е хвърлила в тренировки, отново е безполезна и не може да помогне никому. Тя считаше себе си като поредната некадърница. Кой си ти все пак?

Annie: Разхождаше се из планината и като сметна, че се е отдалечила достатъчно от сградата се спря. Време е да тествам силите си. Стоеше изправена и се концентрира със затворени очи. Няколко секунди по-късно ги отвори и заблестяха в жълто. Около нея се появиха обширни пламъци като малки камъни започнаха да се отделят от земята и да се въртят около нея. Тя вече не ползваше само fire release, но и в малка степен контролираше и въздуха около себе си. Не е за вярване...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Сря Авг 07, 2019 1:54 pm

Ей, не говори така. Ако бяхме останали, щяхме да го сритаме този загубеняк. Просто решихме да го пощадим! - Chazz
Дълга история кой съм аз..Погледна си книгата, която носеше на колана си. Вече и аз не знам. Можеш да ме наричаш Shun. От скоро съм тук. - Shun

Извади си катаната и я насочи към Kyoko.
- Скарлет
Заостри поглед. - Kyoko
Нито дума ли няма да обелиш..? Не се прави, че никога не те е страх от нищо..когато си безполезна!! Замахна към нея. - Скарлет
Скочи назад. Опитваше се да избяга от нея, но пламъците я ограничаваха колко може да се движи. - Kyoko
Догони я лесно и бързо. Замахна хоризонтално към нея. - Скарлет
Тш! Блокира с ръката си. Поради някаква причина не ѝ беше отрязана ръката след като го направи, главно заради материята на ръкавиците ѝ. - Kyoko
Хоооо..? Покажи ми какво криеш под тези хубави ръкавици! Изрита я. - Скарлет
Не успя да реагира на време и падна назад. - Kyoko
Настъпа я, след което си насочи катаната към нея. О, толкова ще се радвам да те видя как страдаш...Забучи си бавно катаната в рамото ѝ колкото да я заболи. - Скарлет
Много я болеше, но и звук не издаде. - Kyoko
Някой отново се прави на силен..? Да те видим тогава как ще ти хареса това! Надигна си катаната. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Сря Авг 07, 2019 4:49 pm

Annie: Докато изпробваше силите си, забеляза гората наблизо да гори в сини пламъци. Сини пламъци? Това трябва да е Сиел! Затича се натам с пълна скорост. Като влезна в гората се натъкна на Kyoko и Скарлет. Видя, че Kyoko е ранена от Скарлет и се намеси. Хей ти, дръпни се веднага от нея! Метна няколко от иглите си към Скарлет. Иглите бяха запалени неволево. Хъх?! Не съм искала да метна огнени игли.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Сря Авг 07, 2019 4:52 pm

Щом видя Annie отскочи настрани да избегне иглите. Погледна я с лош поглед. Тш..теб не те познавам..но и те съветвам да не се месиш. - Скарлет
Изправи се и се хвана за раната. Кимна към Annie в знак на благодарност. - Kyoko
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Сря Авг 07, 2019 4:59 pm

Annie: Помогна на Kyoko да се изправи и погледна към Скарлет. Ще се меся където си поискам. Особено, когато някой се опитва да убие друг. Поне ми кажи каква е причината ти.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Сря Авг 07, 2019 5:00 pm

Ще кажа само, че тези, които знаят твърде много нямат право да живеят край нас. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Сря Авг 07, 2019 5:06 pm

Annie: Значи отказваш да кажеш защо го правиш? Не познавам нито една от двете ви, но докато съм тук никоя от вас няма да умре. Освен ако...не си съюзничка на Сай. За него ли работиш?!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Сря Авг 07, 2019 5:08 pm

Далеч си от истината, момиче..човекът, за когото работя не е известен сред медиите, нито сред обществото, в което се намираме..на него не му трябва слава и признание, за да промени света! - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Сря Авг 07, 2019 5:17 pm

Annie: Както и да е... няма да ти позволя да се доближиш до нея. Погледна към сините пламъци навътре в гората и после пак към Скарлет. Хей... Усмихна се самодоволно. Дали някои от съюзниците ти не е там, при сините пламъците. Ако е така, спукана му е работата. Сиел няма начин да загуби.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Сря Авг 07, 2019 5:20 pm

Хех, сам-сама съм тук. Който и да е там, благодаря му, че е запалил тази гора с тези красиви пламъци..Насочи си катаната към нея. Трудно ще ти е да избягаш край тях..! - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Сря Авг 07, 2019 5:27 pm

Annie: Хмм.. Погледна я отново с усмивка на лицето. Както и ти. Скарлет можеше да забележе, че беше обградена от нормални пламъци, оформящи голям кръг, в който се намираха трите жени. Реших... Няма да те пусна от тук, докато не ми кажеш защо нападна това момиче.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Сря Авг 07, 2019 5:29 pm

Още огън. Чудесно. Погледна я с отчаяние. Вече ти казах. Знае твърде много за нас..а тези, които знаят много, нямат правото да живеят! Както и да е, не ме интересува дали няма да ме пуснеш, ако трябва сама ще изляза щом приключа с вас двете. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Сря Авг 07, 2019 5:34 pm

Annie: Можеш поне да опиташ. Седна на едно паднало дърво до Kyoko и чакаше да види какво ще направи Скарлет. Това може да се окаже перфектната възможност да изпробвам силите си, но ако е възможно, предпочитам никой да не пострада.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Пет Авг 09, 2019 3:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Сря Авг 07, 2019 5:41 pm

Толкова много огън има наоколо..нека се възползвам от това. Вдигна катаната си във въздуха. Около нея почна да се завихря огнена енергия, която почна да променя външния ѝ вид. Преобрази се, като вече изглеждаше така. От разкъсаната роба, изгореното на петна наметало, щитът и копието ѝ можеше да се усети как абсорбираха топлината наоколо и ставаха по - издръжливи зависимо от това колко топлина абсорбираха. Това става само при активацията на бронята. От самата Скарлет се усещаше огромна омраза, която се превръщаше в енергия. Косата ѝ от червена стана руса като на снимката. Flame Empress Armor! - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Пет Авг 09, 2019 3:36 pm

Annie: Ъмм...това може да се окаже опасно smiling-face2. За момент съжали, че я предизвика, но нямаше да избяга. Извади меча си, запали го и пристъпа напред.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Пет Авг 09, 2019 3:37 pm

Предизвика я с ръка да дойде към нея. Хайде хайде, знам, че можеш да пристъпваш по - смело. Приклекна, като се подготви да я посрещне. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Пет Авг 09, 2019 3:45 pm

Annie: Усмихна се като се опитваше да игнорира страха си за да се концентрира. Докато правеше бавни крачки към Скарлет, изведнъж замахна много рязко с меча си във въздуха като изтреля дебела хоризонтална огнена вълна към Скарлет. Веднага след това успя да отприщи от единия си крак въздушна вълна, с която се изтреля към противника. Държеше меча си с две ръце напред и летеше точно зад огнената вълна, като леко биваше закривана от нея.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Съб Сеп 14, 2019 12:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Пет Авг 09, 2019 3:48 pm

Flame Block! Протегна щита си напред с цел да блокира вълната и изцяло се скри зад него. Щитът ѝ имаше умението да привлича огнени атаки към него, за да може по - лесно да блокира и защото е издръжлив срещу тях. Пое атаката ѝ, като драстично намали щетите заради щита си. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Пет Авг 09, 2019 3:49 pm

Annie: Огнената вълна беше блокирана от щита като момент след това Скарлет усети силен натиск. Annie блъсна меча си в щита и като се опита да я отблъсне и събори.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Пет Авг 09, 2019 3:52 pm

Удържаше я здраво с една ръка и отблъскваше към нея, за да не бъде съборена. Беше свикнала да се защитава и напада едновременно, за това предпочиташе да държи щита си с една ръка докато се отбранява. С другата си замахна хоризонтално с копието си към нея с цел да я затрудни да избегне. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Пет Авг 09, 2019 4:01 pm

Annie: Отказа се от това да я отблъсне със сила и се отдръпна. Точно когато тя замахна с копието, Annie не успя да реагира навреме и само и оставяше да блокира с гола ръка. Така и направи, но инстинкта и за самосъхранение се активира и се защити по друг начин. Никога не е правила нещо подобно, но този път успя да концентрира въздушни струи, не огнени както винаги до сега. Отприщи ги от китката си, точно там където щеше да бъде ударена от копието и ги насочи към него, намаляйки силата на замаха. Пое удъра, но почти не я рани, тъй като беше много лек. Боже, това беше на косъм. Трябва да упражнявам тези неща.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Пет Авг 09, 2019 4:06 pm

Не е зле, не го очаквах. Но не съм приключила още..!! Успя да го отблъснеш, защото замахнах хоризонтално...но ако се опитам да те пронижа, малко въздух няма да ти помогне, момиче..! Директно се затича към нея и ниско отскочи от земята все едно прискача напред. Докато го прави замахна с копието право напред към нея в опит да я прониже, точно като това движение. Този път, по върха на копието се появи малък огън, който щеше да нанесе миниатюрни огнени щети, но ако Annie използва въздушните струи отново, ще разпали пламъка на върха на копието. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 5 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите