Северните планини на Addron

3 posters

Страница 10 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 01, 2019 3:02 pm

ZERO X: Хвърли още толкова шурикени, след това погледна към вълната. Хм интересно умение. Да видим дали тази енергия ще може да ме хване. Погледна към Chazz. Значи ти го призова. Първо ще се погрижа за теб. Отново изчезна от поглед.
Shizuka: Изкара 'хартиите' си и ги втрърди за да блокира следващите шурикени. Тя осъзна, че има отрова по тях и за това щеше да си стегне вената като завържи на ръката си част от 'хартиите' си за да не може отровата да продължи по кръвта.
ZERO X: Появи се на един метър пред Chazz, точно до последния шурикен, който метна към него. Изблъсна шурикена към Lin, като си мислеше, че той няма да разбере навреме какво се случва. След като изблъсна шурикена тя продължи с острите си демонични нокти към Chazz и щеше да пробва да пробие щита пред него.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Нед Сеп 01, 2019 3:05 pm

Беше с гръб към Zero X, но усети нейното присъствие да се доближава до Chazz заради енергията, която беше оставила по земята. Обърна се. Chazz, бягай..!!! - Lin
Какво по- Не успя да реагира на време, като щитът пред него се строши. - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 01, 2019 3:18 pm

ZERO X: Преминавайки, през щита, тя успява да удере с ноктите си Chazz и му инжиктира парализираща отвора, която щеше да подейства до няколко секунди. Единият е готов, сега да се покрижа за синия ти приятел.
Shizuka: Видя какво стана с Chazz. Chaaazz!!!! След като извика, усети, че нещо не е наред. Цялото ѝ тяло бе парализирано и падна на земята.
ZERO X: Погледна към нея. Добър опит със спирането на кръвта. За съжаление при тази отрова това няма да ти помогне особено. Обърна се към Lin. Е само ти остана. Най-добре се предай, ако не искаш момчето да загине. Заплашваше я, като чакаше отровата на Chazz да подейства.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Нед Сеп 01, 2019 3:21 pm

Падна на земята. Кх...Shizuka...Протегна ръка към нея. - Chazz
Погледна надолу. Пусна остриетата си на земята.Тш..така да бъде, предавам се...но не го наранявай.. - Lin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 01, 2019 3:38 pm

ZERO X: Беше доволна от решението на Lin. Не се притеснявай. Никой няма да пострада. Просто ще направя така, че да не сме се срещали никога. Ще ви изтрия спомените от днеска.
Shizuka: Лежеше беззащитно на земята. Какво каза тя?! Ще ни изтрие спомените?! Не може да бъде. Аз просто бях любопитна. Исках да разбера повече за този свят и да не бъда винаги отхвърляна... Исках да си създам отново връзки... И дори сега, когато най-накрая успях да намеря човек, който не ме мисли за отрепка, аз ще го загубя. Нима отново ще загубя всичко ли? Беше изключително тъжна, и безпомощна. Тогава тя започна да чува гласове в главата си.
Laplace's Demon Виждам, че ти е нужна помощ. Не се колебай. Използвай ме!
Shizuka: Какво?! Не може да бъде! Ти си все още жив?!
Laplace's Demon: Аз не мога да умра. Аз съм енергията вътре в теб, чакаща да бъде отприщена. Какво чакаш? Нима ще се справиш без мен?
Shizuka: Chazz....дръж се... Косата ѝ почерня и демонична енергия започна неволево да излиза от нея. Изглеждаше така.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Чет Сеп 19, 2019 12:20 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Нед Сеп 01, 2019 3:42 pm

Погледна към Shizuka. Sh-Shizuka...? Какво..става..? Беше изплашен, но се опитваше да го скрие. Дори в такива моменти се опитваше да бъде The Chazz, а не просто Chazz. Не му се получаваше. - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 01, 2019 3:50 pm


Shizuka: Chazz...аз не съм тази, за която ме мислиш... След като каза тези думи, демонът изцяло пое контрол над тялото ѝ. Изглеждаше така и вече надвишаваше по сила ZERO X. Изправи се и погледна към ZERO X.
ZERO X: Не може да бъде! Беше вцепенена. Едвам успя да се свържи със Сайба. Сайба..., открихме го. Ако до сега се е била на 75%, сега отприщи цялата си демонична сила и беше на 100% сериозна и готова за битка. За да изпълни целите си, задължително трябваше да победи този демон.
Сайба: Моля? Идвам! Дръж се! Тръгна да се връща с пълна скорост.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Съб Сеп 14, 2019 1:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Нед Сеп 01, 2019 3:54 pm

Опита се да се изправи, но отровата му пречеше. Мамка му...не мога да ѝ помогна..! Погледна към Shizuka. Объркан съм...не знам какво се случва и дали това е истина..Не знаеше какво се случва в момента и не знаеше дали трябва да вярва на очите си. Не можеше да си представи Shizuka по този начин, по който я виждаше в момента.- Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 01, 2019 4:09 pm

ZERO X: Беше напълно съсредоточила погледа си и рогата си, в опит да успее навреме да усети движенията на демона пред нея. Животът ѝ беше в гиганска опастност.
Laplace's Demon: Ползваше тялото на Shizuka, като го подсилваше стотици пъти. Започна да прави супер бързи dash-ове и нападаше ZERO X от всички страни.
ZERO X: Блокираше всичките атаки на Laplace's Demon, но едвам смогваше на темпото, а това беше само началото. 5 секунди по-късно, с рогата си изчисли, че няма да може да се защити от следващата атака. В този кратък момент, част от секундата, тя прие съдбата си.
Сайба: Появи се светкавично бързо и с меча си блокира атаката на демона. Zero, добре ли си?!
ZERO X: Едвам си пое въздух от напрежението. Всичко ставаше за част от секундата. Ранена съм, но ще се управя. Не се бий с него! Най-накрая го открихме. Ще съберем хора и ще го хванем, но сега е невъзможно, дори и с твойте способности.
Сайба: Не се притеснявай. Ако можеш да ходиш отиди и приготви кораба за излитане! Погрижи се и за Annie! Тя не трябва да разбира какво се случва.
ZERO X: Разбрано. Тръгна към кораба, докато Сайба я прикриваше.
Сайба: Към Chazz. Най-добре кажи на синия ти приятел да те изведе оттук. Ще стане напечено.
Laplace's Demon: Продължаваше да набира сили и се приготви за следващата редица бързи атаки.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Чет Сеп 19, 2019 12:20 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Нед Сеп 01, 2019 4:12 pm

Кх..няма да ви позволя да я нараните, изчадия.."ще съберем хора и ще го хванем.."? Не и на мен тия..Отново опита да се изправи. Ъгх, мамка му..!!! The Chazz няма да бъде спрян от проста отрова..!!! - Chazz
Започна да насочва от енергията си към Chazz, която почна да минава през тялото му. Действаше лечително, като изпаряваше отровата докато е още в кръвта му. - Lin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 01, 2019 4:39 pm

Chazz все още беше парализиран. Причината бе, че отровата вътре в него всъщност не е истинска органична отрова, а наноботи, които са се закрипили за нервната му система. Същото важеше и за Shizuka, но тя не се движеше на собствена воля, а бива насилена да го прави от демонът вътре в нея.

Информацията за този демон бе много ограничена. Само в най-старите и древни книги бива споменат. Той съществува още от времето на първата нация - първите хора, владеещи чакра. Създателят му бил Otsutsuki Laplace и за това в книгите наричали демона като 'Laplace's Demon'. Неговата мощ била неизвестна, но се считала за невъображаемо силна.

Shizuka: През цялото време се бореше с демона и искаше да си върне контрола над тялото. След дълго борене за момент тя успява. Само лицето ѝ се изчиства от демоничната енергия и поглежда към Chazz. Едвам успяваше да се задържи и да му говори. C-Chazz... аз с-съжелявам, че ти причиних това.... Н-надявам се да ми простиш за лъжите ми... И-името ми също е една от тях. Аахх!! Демонът започна да се самонаранява за да блокира контрола на Shizuka над тялото си. С последни сили тя казва: Chazz...и-името ми не е Shizuka..., а Akira... Akira Kirai...и съм родена преди много повече от 100 години.... Съжелявам Chazz...съжелява-. Демонът отново си върна контрола над тялото.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Чет Сеп 19, 2019 12:20 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Нед Сеп 01, 2019 4:53 pm

Хубаво...име...не ти се сърдя за нищо...Усмихна се. Благодаря ти, честно казано, че ми сподели това..The Chazz обещава да ти помогне... - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 01, 2019 5:39 pm

Akira Kirai: Успява да чуе думите на Chazz и вътрешно се разплаква от щастие и тъга. През това време напечената битка между Сайба и Laplace's Demon продължава.



Битката започна да променя мястото си постояно, отдалечавайки се от Chazz и ZERO X. Laplace's Demon dash-ваше 10 пъти в секунда на всички страни и се опитваше да разкъса Сайба с ноктите си.
Сайба: Крепеше се. Призими се на короната на едно дърво. Laplace's Demon се беше забил в едно дърво от един от dash-овете си. Преди това, разбира се, беше направил 100 други дървета по пътя си на пихтия. Докато го чакаше да дойде имаше време да awake-не умението си. Пфф, няма да е лесна тази работа. Ще трябва да го използва. Хвана меча си с две ръце и започна да отприщва енергия от него. Изглеждаше  така. Започнаха нови поредици от светкавично бързи dash-ове като този път успяваше да нанася щети на демона.
Laplace's Demon: Това тяло ме ограничава. Въпреки това няма човек, който да може да ми се опълче. Отново awake-на и стана 10 пъти по-силен.

Битката беше кратка, само 5 минути, но беше изключително изтощителна. Силата на Сайба бе на привършване, когато тялото на Akira започна да отказва и силата на демона в нея започна да става безполезна. Преди това да се случи Laplace's Demon използва последните сили на тялото за да избяга надалеч. Сайба в това състояние нямаше шанс да го хване, но беше успял да сложи от своите проследяващи устойства вътре в тялото на Akira Kirai. След време щеше да се върне подготвен и да залови Laplace's Demon, нужен за изпълняването на целта му...

След това той се върна на кораба при ZERO X и заспалата Annie  и тръгнаха към скривалището на TRASH GANG.

(Annie, Saiba, ZERO X) Планините на Адрон >>> Скривалището на TRASH GANG


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Окт 13, 2019 11:52 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Нед Сеп 01, 2019 5:43 pm

Изкрещя. Толкова силно извика, че гласът му се чу из цялата гора. ПОМНИ МИ ДУМИТЕ....THE CHAZZ..ЩЕ СЕ ЗАВЪРНЕ!! - Chazz
Излезе от картата на Chazz своеволно, като го вдигна и отлетя надалеч. - Reiha
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by BGDodpul Съб Окт 05, 2019 6:48 pm

01.12.2024

Няколко човека стояха на същия хълм, от който Даби оглеждаше гората преди няколко месеца. Те вече гледаха резултатът от пожара, който беше предизвикан.
Брей, брей..Едното ѝ око присветна. Даби бая се е бил развихрил тук, а? Май трябваше да го посетим по - рано. - ???
Оглеждаше вече пепелта, която се виждаше отвисоко. Поклати глава. Бях твърдо против този план...толкова красота бе заличена, само и само за нашите лични цели...не мислите ли, че е егоиситчно, Рьоко-сан? - ???2
Погледна го лошо. Нашите цели изискват жертви. Природата е огромна и без това, нали, Кийоши? Не мисля, че това трябва да ни притеснява в момента. - ???/Рьоко
Кимна. Предполагам си права..Извади тетрадка и четка за рисуване, по която имаше мастило. Започна да рисува нещо. - ???2/Кийоши
О, боже мой, тоя пак се почна с неговите драсканици.. - Рьоко
Не са драсканици, а изкуство. - Кийоши
Изпука си кокалчетата на пръстите. Както и да е, банда. Не сме се събрали тук за празни приказки. Трябва да обсъдим какво да правим. - ???3
Не е ли очевидно, Bones? Чакаме добричките да се разправят с тайфата на Overhaul. Или предлагаш да се намесим? - Рьоко
Мисля, че имам друга идея. Погледна към още един човек, който току що прелетя до тях. Това беше Hawks. А, ето те и теб. Тъкмо те чакахме. - ???3/Bones
Приземи се до тях, като ги погледна всички. Погледите им бяха толкова студени, че дори той самия усети този студ чрез тялото си. Хей..нося новини. - Hawks
Погледна го лошо. Лидерът ни ти вярва, Hawks..но това не значи, че ние също ти вярваме. Казвай всичко. - Рьоко
Огледах града. В единият край става свирепа битка, която включва Даби и още няколко човека.. - Hawks
Трябва да му помогнем значи..! - Kiyoshi
Не бързай..имаме друга задача. Хората на Overhaul са напът да излязат на повърхността. Ако това стане, в целият град ще настъпи анархия и паника докато военните не се разправят с тях. А те са многобройни. - Hawks
Нещо ми се струва, че се опитваш да го играеш геройската, а пернатия..? - Рьоко
Погледна към нея. Ако не направим нещо, градът ще е в опасност...вашият лидер мрази когато цивилни загиват, нали? - Hawks
Пристъпи към него. Това, което той смята нас не ни засяга..а ти не си мисли, че си част от нас, amigo. Никой тук не ти вярва. - Рьоко
Доста жалко. Ще ви се наложи да ми вярвате. - Hawks
Изобщо не ме интересува и да настане паника в целия град, разбираш ли..? Не е наша работа да пазим това място. - Рьоко
В момента тези, които го пазят са заети.. - Hawks
Засмя се леко. Ти май наистина си мислиш, че ще се преструваме на "герои", а..? Да се оправят..Скочи от хълма и изчезна в тъмнината. - Рьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Северните планини на Addron - Page 10 Empty Re: Северните планини на Addron

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 10 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите