Палубата на кораба 'Асенчо'

2 posters

Страница 15 от 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by -bAzikA- Вто Дек 31, 2019 1:38 am

Дмитрий Алексеев: Хмм, въпреки всичко, продължаваш да се бориш? Добре тогава. Да видим какво още можеш да ми покажеш. Направи няколко отскока назад, отдалечавайки се малко от Giorno. Ефектът на Heaven's Door всеки момент щеше да спре.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by BGDodpul Вто Дек 31, 2019 1:58 am

В този момент, в който ефектът на Heaven's Door изтече, Giorno концентрира адски много жизнена енергия в краката си, но не до толкова, че да излезе извън контрол. Идеята му беше да направи един мощен отскок към Дмитрий и по този начин да го настигне въпреки разстоянието между тях. Това и направи. Щом дървените стрели посочиха Дмитрий, Giorno веднага се пдоготви да се изстреля срещу него. Разтоянието между тях не беше кой знае какво, но въпреки това Giorno реши да не сваля гарда си. Името ми е Giorno Giovanna. На 19 години съм и съм от град Morioh. Името на моят станд е Gold Experience, като той може да създава и да вдъхва живот. Може да удря със скорост 80 км/ч, но иднивидуалните му удари не са толкова силни. Освен това имам наследствени сили, които ми позволяват да владея до някъде природната стихия. Истината за моята поява на този свят е мистерия и за мен. В главата ми имам заложени спомени, че сестра ми се казва Синтия, но подлагам това под съмнение. Историята, която до сега съм разказвал на всички е, че съм живял с нея само в ранна детска възраст, но това всъщност е лъжа. Истината е, че никога не съм я виждал. Дори не знам коя и какво представалява тази Синтия. Но единствено знам, че мозъкът ми е настроен да иска да се види с нея на всяка цена. Бил съм член на малки престъпни организации, но там просто се научих да крада. Това е първата ми истинска организация, в която искам да се присъединя. Затвори очи. Обаче...аз знам какво се случва. Аз, Giorno Giovanna, не принадлежа на този свят...! - Giorno
Giorno започна да си спомня една случка от неговото детство и започна да я разказва на глас като Flashback. Това беше за същността на майка си.
Причината, поради която не знам истинските си родители е, че вероятно те не са от този свят. Фамилията Giovanna принадлежи на единствената майка, която аз помня. Hato..Hato Giovanna. Но в този свят, тя е известна с фамилията Higashikata. Rohan ми я показа как изглежда..и е точно като тази майка, която аз помня. Но защо тогава не носи моята фамилия и кой всъщност е баща ми? Има ли нещо общо Chazz с това...? Това ме подвежда под съмнение как същност съм се добрал до този свят и от кога всъщност съм в него..но узнах. Знам кой е виновникът да съм тук! Аз, Giorno Giovnna, имам мечта...!! Изведнъж, точно една от стрелите се изстреля към Дмитрий, но Giorno я хвана по пътя и го посочи с нея. Тази стрела същност показваше и към какво се стреми Giorno - да намери една от т.нар. "Stand Arrows", с която да получи подобрено умение. Ще намеря причината за моето съществуване тук и ще поискам отговори от виновникът за това...а неговото име е Valentine...!!! - Giorno


(4:28)

След тези думи, Giorno дашна право към Dmitry с един мощен отскок. Той концентрира цялата жизнена енергия от дървото в една точка - в ръката си. Това го накара мигновенно да увехвне, но подсили удара на Giorno хипер много. Без да се замисли, той замахна право към Dmitry. ЩЕ УЗНАЯ ИСТИНСКАТА СЪЩНОСТ НА GIORNO GIOVANNA....!! MUDAAAA!!! - Giorno
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by -bAzikA- Пет Яну 03, 2020 3:17 pm



Дмитрий Алексеев: Каква невероятна мощ! Докато се визхищаваше се приготвяше и да поеме удара на Giorno, а не да го избегне с цел да го обеди, че NEMESIS е обещаващо място, където ще изпълни целта си. Дмитрий набучи меча си в земята, пред атаката на Giorno, и го държеше здраво с две ръце. Giorno Govanna, добре дошъл при нас! С тези две ръце ще удържа на твоята нечовешка сила и ще ти докажа, че има какво да получиш от NEMESIS. Ще разбереш повече за самия себе си..! ..Без съмнение твоите мечти ще бъдат в добри ръце! ...За това.., ела към мен с пълна мощ..! ..И не смей да се сдържаш..!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by BGDodpul Пет Яну 03, 2020 3:26 pm

Кимна. Така да бъде..! Giorno концентрира цялата жизнена енергия, която беше отприщил в битката им до сега в една точка - юмрука на станда си. С всичка сила, той замахна право към Дмитрий, а от ръката му извираше огромното количество енергия, която подсилваше удара му. - Giorno
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by -bAzikA- Пет Яну 03, 2020 3:29 pm

Дмитрий Алексеев: Така невероятна мощ и все още продължава да добива сила. Copycat, ще ми е нужда твоята помощ или съм пътник...! Stant-ът му сякаш имаше работа за малко и Giorno не го виждаше. Дмитрий концентрира цялата си енергия в меча си, с цел да издържи на атаката на Giorno.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by BGDodpul Пет Яну 03, 2020 3:32 pm

MUDA! В мига, в който Gold Experience удари меча на Дмитрий, силата от него буквално почна да извира назад, създавайки цяла струя назад. Giorno стисна зъби и започна да напира напред с цел да пребори своя съперник. - Giorno
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by -bAzikA- Пет Яну 03, 2020 3:47 pm


(4:32)

Дмитрий Алексеев: Това беше истинско предизвикателнсто за Дмитрий. Той без проблем можеше да избяга от атаката на Giorno, но вместо това, реши да спечели доверието си на италианеца и остана пред удара, стискайки зъби. При самия удар се отдели огромно количество енергия, която можеше да се види с просто око, като ярка експлозия. Другите на палубата тъкмо бяха приключили своите битки и се запътиха към Дмитрий и Giorno, но онемяха като видяха какво се случва...

(4:57)
Отдели се гиганска екплозия, от която Дмитрий едвам не бе изстрелян назад в първите няколко секунди. Той няма специални умения като тези на Giorno и не бе Nen user. Всичко, което имаше бе неговия необикновен Stand, който добре му послужи и в този момент. Няколко секунди след началото на удара, Giorno още напираше, а Дмитрий всеки момент щеше да се предаде и да претърпи големи щети, но в този момент той извика Stand-а си, Copycat, който беше 'сканирал' току що Stand-а на Polnareff. Когато дойде, той се преобрази набързо в Silver Chariot и застана над Дмитрий, оказвайки му колкото може повече опоро. Silver Chariot беше с тежката си броня, което щеше да помогне значително в тази ситуация, но въпреки това, Giorno щеше да надделее в края.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by BGDodpul Пет Яну 03, 2020 3:56 pm

Веднага след като видя битката на Giorno и Дмитрий, Polnareff онемя. Той до сега не беше виждал Giorno, защото беше зает да се разправя със Сай, но в мига, в който го зърна, той искрено се зарадва. Не може да бъде! Това е Giorno Giovanna! От плът и кръв! - Polnareff
Учуди се при думите на Polnareff. Giorno беше стар негов приятел и най - малко го очакваше на този кораб. Giorno..? Учудено погледна към битката му с момчето, като щом се доближи леко, той беше принуден да си закрие лицето от сблъсъка на двамата свирепи опоненти. Наистина е той...каква мощ имат и двамата..! - Rohan

В края на краищата, Gold Experience щеше да пребори Silver Chariot, но тъй като Giorno използва всичката си енергия в този удар, на практика след него той щеше да остане без никаква енергия, а тежката броня на Silver Chariot щеше да позволи на Дмитрий да продължи да се бие въпреки този невероятно силен удар. След удара, той падна на едно коляно, като дишаше тежко. Беше радостен от развоя на събитията и че вече беше член на NEMESIS. Хъх..не очаквах да се преобразиш в станда на Polnareff..Засмя се леко. Което означава, че е бил тук.. - Giorno
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by -bAzikA- Пет Яну 03, 2020 4:04 pm

Дмитрий Алексеев: След удара гледаше в една точка, а зениците му се бяха смалили от шока. Когато вдигна меча си, той просто се разпадна на части, а след това краката му не издъжаха и той падна на колене. Giorno го беше избутал на десетина метра от началната точка, като забития меч бе направил дълъг разрез на пода. Дмитрий се свести от щока и веднага се почувства щастлив, че си е създал толкова силен и интересен съюзник. Ще отнеме доста време, докато Дмитрий реши дали да се доверява на Giorno, тъй като Дмитрий не вярва на почти никого. Sai, заедно с другите притича да види какво става тук. Той още не знаеше, дали врагът на Дмитрий - Giorno е потенциален съюзник или враг.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by BGDodpul Пет Яну 03, 2020 4:08 pm

Дотича до Дмитрий да му помогне. Ей, добре ли си..? Явно доста свирепа битка сте имали и двамата..! - Polnareff
Той се притича на помощ на Giorno. Веднага му подаде ръка. Точно тук не очаквах да те видя, Giorno..но уви, съдбата реши да ни срещне отново. - Rohan
Усмихна му се, като му хвана ръката и се изправи. Същото важи и за мен, Rohan..! Радвам се да те видя също..както и Polnareff.. - Giorno
Излезе от стаята си след като се поуспокои, като отиде да види какво става. Отиде до Сай. Кой да знае, че такъв задръстеняк като GioGio би имал приятели. - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by -bAzikA- Пет Яну 03, 2020 4:21 pm

Sai: Задръстеняк казваш... Погледна към Giorno и се замисли. Той не виждаше в него застръстеняк, както Chazz казваше, но и знаеше, че Chazz-овите думи не бяха това, което той чувства наистина. Когато се загледа в Giorno, той видя образ на слънче, на изгрев... Сякаш вдъхва надежда, нови надежди за NEMESIS. Каквото и да чувстваше Sai, той знаеше, че това са само позитивни неща и спря да му мисли много. Отиди до съотборника си Дмитрий и му удари едно рамо. Добра работа свърши, Дими, хаха..! Погледна дългата дупка на пода, създадне от меча на Дмитрий. Изглежда не ти е било лесно този път, хаха..!
Дмитрий Алексеев: Успя да се изправи с помощта на Sai. Той също се чувстваше щастлив, но не можеше да го покаже, защото такава беше ролята, която в този момент 'играеше'. ПФ! Идея си нямаш! Със сигурност трябва да бъда повишен отново..., а и ми дължиш нов меч.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by BGDodpul Пет Яну 03, 2020 4:24 pm

Наистина беше твърде трудно дори и когато бях сериозен..опасен опонент си, хаха.. - Giorno
Учуди се. Ей ей, Сай, глупако, защо познаваш този кретен, който ни нападна? Погледна към Дмитрий с лош поглед. - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by -bAzikA- Пет Яну 03, 2020 4:36 pm

Дмитрий: Обърна се към Polnareff и беше на косъм да се усмихне, но се сдържа. Хм., изглежда всички сте преминали теста на Sai. Браво на вас, късметлии...
Sai: Погледна към Chazz, после към Дмитрий. Аз не бих го нарекъл кретен. Върши си работата перфектно. Е разбира се ако не беше така, нямаше да бъде член на NEMESIS. Да, точно така, той е един от нас..., най-добрия ни шпионин! Нито мъжа с изправената коса - Polnareff, нито Rohan, с когото се бихме, знаеха кой всъщност е Дмитрий. Дори шефовете му, до колкото разбрах и твои братя, не са знаели, че Дмитрий е шпионин на NEMESIS.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by BGDodpul Пет Яну 03, 2020 4:40 pm

Хъх, знаех си, че има нещо гнило и трябваше да те проверя с Heaven's Door преди да тръгнем, Дмитрий..добре ни изигра. - Rohan
Човече, наистина ли?! През цялото време си бил на тяхна страна и не си ни казал? - Polnareff
Заостри поглед още повече към Дмитрий. Значи казваш, че този смотаняк се е срещал с братята ми, а..? - Chazz
В такъв случай, на къде сме се запътили сега? - Rohan
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by -bAzikA- Пет Яну 03, 2020 5:04 pm

Дмитрий: Съжалявам Polnareff, но няма как да знам дали ще се окажеш бъдеш съюзик. О и да.. другото нещо, което с Rohan, не знаете за мен. Името ми е Дмитрий Алексеев и съм капитан на NEMESIS. Вие се новобранци, така че отново ще бъдете под мое ръководство. Пак заповядайте...
Sai: Изглежда се е срещал с тях. Предстои ни да разберем за мисията му, но първо трябва да се срещнем с боса. Отново заби меча си на палубата и корабът се задвижи с пълна скорост, че чак хората на него за малко да загубят равновесие. Потегляме към базата ни!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by BGDodpul Пет Яну 03, 2020 5:07 pm

Хвана се за парапета. Значи най - накрая ще видя как изглежда тази база на NEMESIS..надявам се да има хора там, които ще ми помогнат да открия стрелата. - Giorno
Е, вече може да си сигурен, че съм на ваша страна отново! - Polnareff
Хъх. Усмихна се. Не се бой, Дмитрий. Покрай мен предатели няма как да се спотаят. Ще се науча от грешката ми, че не те проверих по - рано и вече като се осъмня в някого ще съм сигурен, че ще разбера мотивите му на секундата. - Rohan
Този тип..дори и да е шпионин, ще го държа под око. - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by -bAzikA- Съб Яну 04, 2020 11:38 pm

Дмитрий Алексеев: Към Polnareff и Rohan. Не очаквах така да се развият събитията, но често да си призная, Polnareff, Rohan, радвам се, че се присъединихте към нас. в противен случай щяхте да сте мъртви в този момент, така че извадихте късмет, хех..



Дмитрий Алексеев: Загледа се напред към хоризонта и се замисли, за бъдещето, което NEMESIS го очаква. Хъх.? Какво е това чувство..? Треперя ли!? Усмихна се. Вълнувам се..? Това ли се случва..? ... Като се замисля, сякаш и забравям за нещо и това ме безпокои. Хммм.., какво ли е то... В този момент, вероятно, това, което Дмитрий бе забравил е кораба, даден от хората на Valentine. С него той, Polnareff и Rohan плаваха, търсейки враговете на държавата, но сега той просто бе изоставен насред океана. Причината, другите трима от групичката да не го забелязаха беше мистериозните очи на Emerald - Stand-ът на лидера на NEMESIS. Именно тази Emerald бе 'сканирана' от Stand-ът на Дмитрий - Copycat и това му позволи да използва до някаква степен уменията ѝ. (Но само до някаква степен...)
Sai: Беше приклекнал и с две ръце държеше здраво меча си, забит на палубата. С уменията си, той олекоти целия кораб и му придаваше продължително засилка, при което скоростта му се увеличавше все повече и повече. Той също се вълнуваше, за това засили кораба на пълна скорост, използвайки голяма част от енергията си. Дръжте се момчета! Давам на пълна скорост! С това темпо ще стигнем само до няколко часа до острова, където се намира базата ни!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by BGDodpul Нед Яну 05, 2020 1:51 am

Хвана се за парапета. А дано..! Не искам да губя нито секунда.. - Chazz
Е, така и така имаме време, възползвайте се от това да си починете. Не се знае какво са ни замислили щом пристигнем. - Rohan
Каквото и да е, с нетърпение го очаквам! - Giorno
Млъквай, че ме дразниш.. - Chazz

(Sai, Chazz, Giorno, Polnareff, Rohan, Rohan)
Палубата на кораба 'Асенчо' > > > Island of Hope
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by -bAzikA- Вто Апр 28, 2020 2:23 pm

03.12.2024 | Около 10:20 сутринта

(Зоро & Yukimi)
Пристанището(Addron) > > > Палубата на кораба 'Асенчо'

Корабът на Асенчо плаваше в цел търгуване на dust. Те рядко приемаха гости на екипажа, но Nick, Леорио и Yukimi бяха едни от тях, тъй като Асенчо видя потенциала в тях. Все пак на Асенчо винаги му е трябвал някой който да пази кораба му и стоката му. Когато Yukimi се доближи до този кораб, тя се спомни за капитана.

Yukimi: Хах, изглежда имаме късмет. Двамата със Зоро скочиха на палубата и в този момент настъпи паника...
Когато моряците видяха неканените гости те помислиха веднага Зоро за пират и вдигната тревоха.
Моряк: К-Какво по дяволите?!! КАПИТАНЕЕ, ИМАМЕ ПИРАТИИИ!!!!
Капитан Асенчо: Нямаше и миг и той излезе гневен от каютата си, със сабя в едната си ръка и флинтлок в другата.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by BGDodpul Вто Апр 28, 2020 2:25 pm

Зоро си беше бая известен пират заради миналото му като bounty hunter, за това той не би се учудил, че го помислиха веднага за пират. Дори външният му вид крещи "пират". Човече, знаех си, че така ще стане! Като видя, че всички са насочили оръжие към него, той веднага извади двете си катани и застана в отбранителна позиция. Ей, Yukimi, ти си по - добра в разговорите! Кажи им, че идваме с мир! - Зоро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by -bAzikA- Съб Ное 07, 2020 9:14 pm

Yukimi: Направи крачка напред и търпеливо изчака капитана да я разпозане.

Капитан Асенчо: Загледа се в момичето и няколко секунди по-късно си спомни коя е. Аа, това си ти, младо момиче! Теб се радвам да те видя, но можеш ли да ми обясниш, защо си довел пират със себе си? Това какво си мисля ли е? Гледаше строго към тях и постави ръка на пищака си.

Yukimi: Не, не сме! Разбрал си погрешно! Никога не съм ти мислил лошото, капитане. Мъжът с мен също не е дошъл с лоши намерения. Запътили сме се към Morugaya Jungle. Ако ни закараш до там, ще те предпазваме от пирати по пътя, както преди съм правила.

Капитан Асенчо: Замисли се за момент и се поотпусна. Нямаше причина да не ѝ вярва на нея, но щеше да държи Зоро под око. А, така ли било. Не ме плаши повече така бе, момиче. Ще минем и през джунглата, по път ни е. Разчитам на вас да ни предпазите, ако ни нападнат. Все пак пренасяме скъпи материали. Визираше dust-а, които пренасяше от един континент към друг. Така капитанът и хората му си изкарваха хляба. Имаме свободна, каюта, може да си почините там, докато пристигнем.

Yukimi и Зоро щяха да се запътят към каютата си, но в когато Зоро мина покрай капитана, той го спря с ръка. Не още пирате. Теб още не съм те одобрил. Трябва да се докажеш. Отблъсна го назад с мускулестата си ръка.

Yukimi: Стоеше зад Асенчо и знаеше, че най-добре да не се намесва. Капитане...
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by BGDodpul Съб Ное 07, 2020 9:21 pm

Хей, хей...преди време съм ловил пирати. Не съм някой, който не разбира от ловене на глави. Усмихна се. В такъв случай би ме попитал защо съм избрал този път? Отговорът е много прост..капитанът ми е човек, който някой ден ще промени света. И аз му казах, че ще го следвам докато това не стане. Затова казвай как искаш да ме тестваш, защото ще премина каквото и да било. - Зоро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by -bAzikA- Съб Ное 07, 2020 9:28 pm

Капитан Асенчо: След като Зоро го попита за какъв тест става въпрос, Асенчо не продума и дума. Разходи се до едно от многото бурета с роб на палубата, отвори го и си потопи сабята в него. След това, той я доближи до устата си и щракна рязко със зъби, създавайки изкра, все едно удряш два камъка, която запали меча му. След това се обърна със строго изражение към Зоро. Извади си меча и демонстрирай уменията си. Докажи, че си способен да ме предпазваш от другите пирати по пътя ни.

Yukimi: Кимна към Зоро, казвайки му, че това е правилното нещо да се направи в тази ситуация.

Моряците наоколо се отдръпнаха назад и щяха отдалеч да наблудават сражението.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by BGDodpul Съб Ное 07, 2020 9:30 pm

Вместо нормалните три катани, той извади само една единствена, като приклекна. В такъв случай...няма да те жаля, старче. - Зоро
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by -bAzikA- Съб Ное 07, 2020 9:55 pm

Капитан Асенчо: Хм.! Извади и флинтлока си и изчака Зоро да направи първото движение. Все пак искаше да разбере с какъв човек си има работа и дали е наистина способен да се справи с другите пирати.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Палубата на кораба 'Асенчо' - Page 15 Empty Re: Палубата на кораба 'Асенчо'

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 15 от 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите