Скривалището на TRASH GANG

3 posters

Страница 15 от 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пон Май 17, 2021 11:52 pm

Naruto Shippuden OST I - Tragic

Бива ударен от Х1 след последните му думи, като залитна леко назад, но не падна и погледна ядосано към него. Напротив, не ме е страх, йо! Решение на проблема има, но това не е унищожаването на всичко, което нашите предци са построили преди нас...!! Това е грешното решение, Х1!! Ти не си никой...ти си човек..!!!! Спри да се криеш! Покажи се на света...! Готов си да унищожиш планетата ни..на всяка цена, а..?! Х1, толкова си сляп...светът не е толкова гаден, за колкото го изкарваш..! Моята приятелка, Синтия, тя ми показа и ме научи , че във всичко живо има по нещо добро..нещо красиво..! Няма да ти позволя да унищожиш природата, която тя толкова много обича и закриля...! Аз трябва да защитя техните мечти...те са всичко за мен! Трябва да доживея деня, в който моят приятел Зоро ще стане най - силният мечоносец...в който Annie ще стане героят на целият свят и ще ни закриля..разбираш ли защо пазя това място..?!? Този свят е далеч от абсурден...! Хора като теб го правят такъв, йо..!!! Спомни си кое е важното за теб...! СПОМНИ СИ, YOU UGLY MOTHERFUCKER..!!! Тай отвърна на силният удар на Х1, като му удари мощен ъперкът, след което падна на едно коляно от умора. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Вто Май 18, 2021 12:07 am

Sasuke's Revolution Theme - Junkyousha


X1: Тай може светът за теб да не е толкова мрачен, колкото за мен. За това ти е толкова лесно да останеш тук. Но аз вече минах през това. Минах по твоя път. Изпитах навярно същите изпитания като теб. Допуснах твойте грешки, но продължих напред. Докато не осъзнах, че този път не води до никъде. Единствено до гибел и още повече страдание. След смъртта ни, болката ще се прехвърли на близките ни. Няма спасение от това... НЯМА!!! След като извика, той пое ъперкъта на Тай и падна на земята. Но успя да абсорибра малко огнена енергия, която Тай неусетно беше отприщил. X1 използваше същите качества на черната дупка, която по-рано изпозла, но този път тялото му абсорбираше. Той насъбра малко енергия и направи знак с две ръце за джуцу. С това, точно след като Тай падна на земята, корени поникнаха изпод него и се омотаха около краката му. Тай можеше най-много да се изправи на колене. Беше обездвижен. X1 се насочи към него и се приготви да го хване за лицето. За това, Тай... трябва просто да ми се довериш. Като по-възрастен, аз имам повече опит от теб. Виждал съм неща, които ти не си. Точно като теб, аз приемах цялата болка на другирите си в мен, но каква е ползата от това. Какъв е смисъла на цялата тази болка, като тя няма как да изчезне независимо какво. Просто така е устроен света. Победените си остават победени. Боклуците си остават боклуци. Опитах се да ти покажа поне малко от това какво означава да живееш в празнота, без да има начин да се сдобиеш с нов смисъл на живота си. Отнех ти най-ценото, но въпреки това ти остана все така на пътя ми. Защо? Защо подяволите си толкова упорит?! Какъв е смисъла на всичко това?! Предлагам ти по-добра съдба, но ти продлъжаваш да отхвърляш предложението ми. Не разбирам... Изглежда няма и да разбера, защото тази битка най-накрая свършва. X1 застана пред обездвижения Тай и понече с голямата си китка да хване цялото лице на Тай. Ако X1 хване Тай и успее да пусне своите енергийни паразити в него, битката приключва.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Вто Май 18, 2021 12:27 am

-------------------------------- WHO THE HELL ARE YOU?!?!?!? --------------------------------------------

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3: Track 57- The Final Showdown!


Опита се да се изправи, но осъзна, че корени се бяха омотали по краката му и му пречеха да се изправи. По дяволите! Видя как Х1 бавно идваше към него и осъзна, че трябва бързо да измисли нещо. Не води до никъде..? Напротив! Ти сам избираш пътя , по който да вървиш! Финалната дестинация на моят път е осъществяването на моята мечта - да стана най - великият пират на света и да стана драконов крал - точно както Игнийл! Звучиш ми като човек, който е видял как мечтата му бива разрушена..но навярно Х1 не би ме разбрал! Той е някакъв "Бог"! Боговете нямат право на мечти, защото не са хора...! Затова... - Тай



ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ЧОВЕКА ПОД МАСКАТА..!!



В този момент, Тай рязко бръкна в джоба си и извади последната си димка, като я стисна свръх силно и я отприщи, създавайки димен облак малко преди Х1 да го докосне. Докато беше в димния облак и може би миг преди да докосне Тай, Х1 видя ярък проблясък, като последва експлозия, която щеше да го изблъска от димката. Това беше експлозивна бележка, която Тай беше намерил в облеклото, което носеше. Докато Х1 се осъзнае, той щеше да види как Тай бясно беше излезнал от димката и вече се намираше на метър от него, изпънал ръка назад. Навярно беше прекалено изморен, че да реагира на подобна контраатака. Тай запали ръката си и всеки миг щеше да замахне към него. Х1 със сигурност знаеше,  че няма начин да избегне тази атака. Той видя този момент почти на забавен кадър.

Не искам да разговарям с "никой"!

Той не може да ме чуе...!

Той не е човек!

Той няма своя собствена мечта!

Чия мечта е този глупав измислен свят, Х1!?!

Нека да попитаме човекът под маската...!!!!

Този удар съдържа болката на онези, които ти си наранил...!

ЩЕ БОЛИ, ЙО!!!!


Изричайки тези думи, Тай с всичка сила удари лицето на Х1, като от лакътя му започна да излиза малко количество огън, което да го буустне. ХААААААААААХ!!! Тай напираше право напред и си забиваше юмрука все по - надълбоко в лицето на Х1, като огънят със сигурност щеше да унищожи тази негова маска.


Изричайки тези думи, Тай заби с всичка сила Х1 в земята, като се създаде ударна вълна от удара, която със сигурност щеше да унищожи малка част от терена. Тя изблъска Тай на около 20-на метра разстояние, като той се преби, но бавно надигна глава към Х1....
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Сря Юни 02, 2021 12:39 am

X1 нямаше как да реагира на време и пряко пое юмрукът на Тай. Той се възпламени достатъчно, че да изгори маската му, заедно с което да разбие главата му в земята. Но за Тай това, разбира се, няма да му е достатъчно, за да го победи. Но поне едно нещо щеше да получи от успешната си атака - самоличността на X1. След като Тай бе отблъснат от ударната вълна в момента, в който погледне към изправящия се на крака X1, той щеше да види възможно най-малко очакваното лице. Лицето на човек, когото Тай е виждал като малък и за когото е чувал стотици разкази.

Мъжът:
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Сря Юни 02, 2021 12:57 am

(музиката продължаваше)
Кх...Тай бавно се изправи след като нанесе този здрав удар на Х1, като дори собствената му ръка пострада тъй като вложи прекалено много сила когато нямаше нужната стамина за нея. Едвам държейки се на крака, пушекът се разсея и Тай видя изправящият се Х1, но силуетът, който почна да вижда през прашната завеса го стаписа. Не може...да бъде...Тай видя лицето на Х1 и си спомни за детството си, защото този човек беше част от него, макар и непряко.. - Тай

Memory:

Връщайки се към реалността, Тай се натъжи, че нещата се развиха по този начин. Най - големият му враг до сега беше именно героят от детството му...причината , поради която Тай реши да тръгне по своя път, една част от нея се дължеше на Тобирая Тогами, чиито подвизи завинаги ще останат в сърцето му. Помня те, йо....виждал съм те когато бях малък...веднъж дойде на посещение в моят град да се срещнеш със старият ти приятел Шанкс...помня очите ти в онзи ден...нямат нищо общо с настоящето, йо...какво се случи...Тоби?!? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Сря Юни 02, 2021 1:14 am

Tobiraya: Въздъхна. След това погледна леко отегчено към Тай. Задаваш въпрос за човек, който отдавна изчезна от този свят. Приключенецът Тоби повече не може да бъде открит. Защо ми е да разказвам за човек, който никога повече няма да срещнеш? Замисли се за момент и отново погледна Тай, но с по-сериозно изражение. Добре, Тай. Оставащите минути на този свят вече могат да се броят на пръсти. Щом толкова искаш да знаеш за мен, то тогава за да мине времето по-бързо, аз ще ти разкажа историята му. Историята за Тобирая Тогами...


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Сря Юни 02, 2021 3:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Сря Юни 02, 2021 1:18 am

Дишаше тежко, като в момента не можеше да се движи кой знае колко тъй като трябваше да си възвърне изгубената енергия. Мамка му, нямам достатъчно време...нито сили..ще трябва да се възстановя преди да се опитвам да се бия отново. Погледна към Тобирая. С удоволствие ще я изслушам...искам да разбера какво доведе до смъртта на най - големият приключенец, за когото някога съм слушал, йо...Погледна го и леко ядосано. И като когото исках да бъда..и все още искам, йо..!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Сря Юни 02, 2021 11:10 pm

Tobiraya: Запали една цигара и след една голяма издишка дим, той се загледа нагоре. Знаеш ли, Тай. Светът наистина е способен да се промени. Може би след след стотици години наистина ще е едно по-добро място. Може би е въмозжно да го постигнем без да се връщаме назад. Но загиналите ни близки..., какво за тях? Не можем да върнем мъртвите. Не и ако не станем Богове. Знам, че е егоистично, но именно това ме промени. Как да я забравя? Как да забравя прекрасното ѝ лице. Господи, обиколил съм целия свят, но тя бе най-чистото създание на света. Предполагам знаеш за какво ти говоря, Тай. И ти имаш някоя, която обичаш, нали? Издиша рязко, защото леко се засмя. Все пак именно нея използвах, за да ти покажа празнотата, която изпитвам. Но дори това не успях да направя.

Нямаше как да убия собствената си племенница.


Assassination Classroom Haritsume Ta Kuuki




Последното изречение щеше рязко да изненада Тай. Да не би Тоби току що да каза, че е чичо на Annie? Тоби погледна с усмивка към Тай, защото очакваше интересна реакция. 
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Сря Юни 02, 2021 11:18 pm

А...?!?! М-М-МОЛЯ?!? Учуди се, като устата му се отвори изцяло от изненада. Все едно гръмотевица го удари посред бяло небе с тези думи, които чу. Е-е-ей, ти си..тя ти е племенница..?! Засмя се леко. Трябваше да се досетя...един истински злодей не би се поколебал да убие когото и да било. Но чак пък тя да ти е племенница...това не го очаквах. Погледна го след това сериозно обаче. Познавам това чувство , йо. Все пак...Погледна дясната си ръка ,на която имаше Devil Slayer Mark. Аз също изгубих любим мой човек...и то трябваше да го убия аз. Но..! Сложи ръка на сърцето си. Баща ми е все още тук, с мен! Нито един път не съм се и съмнявал, че той е сред живите все още..! Това се отнася до всичките ти близки, йо! Стига да ги помниш, те ще са с теб! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Сря Юни 02, 2021 11:47 pm

Tobiraya: Хъъх?!

(Музиката рязко спря)

Tobiraya: Погледна Тай за момент по този начин. Убил си любим човек? Баща си? Пф, а след това мен наричаш злодей? Какво не е наред с вас, младото поколение. Засмя се иронично. Аз поне не съм убил любимата си. Не бих си го простил, ако бях. Едно дърво я уби лол. Не знам как още не съм го отрязъл. Както и да е. Тя не е единствената. Загубих много хора, които ми бяха близки. Загубих ги още когато бях млад. Не ми беше леко. Оттам дойде и приключенецът Тоби. Започнах да пътешествам из света като занимавка, с която да се разсея от тъгата и празнотата си без тези хора. Срещнах много нови хора, но просто не можеха да заместят семейството ми. Само тя беше различна. Kemura отново успя да ми отвори сърцето. Но скоро след това тя трябваше да загине. Светът реши отново да ми отнеме всичко. Трябваше да изпитам най-гадното deja vu някога. Засмя се като погледна към небето. Хех, аз наистина съм един Боклук. Никого не можах да защитя. Никого... Ясно се виждаше, че този човек вече нищо не го задържа в този свят. Ако Тай реши да се опита да го разубеди, то това ще бъде доста трудно и може би и невъзможно. Само времето ще покаже. Тоби отново погледна към Тай, но запази самоироничната си усмивка. Хей, Тай. Пробвай да познаеш кога съм роден. Ако успееш ще се откажа от плана си и ще се предам. Това разбира се беше шега, но Тоби нямаше как да се въздържи. Такъв си беше той навремето - шегаджия. И може би и за това толкова добре се разбираше с Шанкс.  В момента Тоби просто печелеше време в приказки, вместо да трябва да се бие срещу младото момче. Дори и да планираше да рестартира всичко в този свят, той не обичаше да наранява хора. Всъщност той е най-добър в точно обратното - в това да лекува хора. Тоби е healear. Колкото и странно да звучи това наистина е така. Но това не му пречеше да води напълно равностойна битка с Тай - бъдещ драконов крал и велик пират.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Сря Юни 02, 2021 11:52 pm

Хей, той ме помоли, дърт чичка..!! Баща ми беше корумпиран от собствените си сили и пожела смъртта като спасение..! Натсупи му се насреща като малко дете. Дъртите никога не ме разбирате..все тая! Съжалявам те, че си преминал през всичко това, но не си мисли, че си единствен, йо..както и да е! Посочи го. Нямам си и на идея на колко години си, но ми приличаш на доста голям дъртак, йо! Особено по начина, по който говориш! Звучиш като набор на Игнийл! Но той е прекалено дърт...за това ще кажа, че си роден преди 500 години! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Юни 03, 2021 12:00 am

Tobiraya: Моля? Отговорът на Тай го хвана неподготвен. Той млъкна за секунда, но след това буйно се засмя с широка усмивка. 500 години? Какви филми, гледаш бе момче? Хаха, а си мислих, че мога да те впечатля. Кой да предположи, че ще получа такъв отговор. За съжаление сгреши, Тай. Хаха, не съм роден преди 500 години. Роден съм само преди 100. Малко повече, всъщност. През 1914 година в центъра на кралство Atlas се родих аз, Тобирая Тогами. Чудя се, щом твърдиш, че си пират, посещавал ли си някога родината ми, Тай?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Юни 03, 2021 12:04 am

Ееех, трябваше да се сетя, че те вземам за прекалено стар..! Погледна към него. Има много места, на които все още не съм бил..едва от скоро започнах своето пътешествие, йо. Не съм бил там, но бих искал да отида някой път, йо! Какво хубаво има там? Има ли съкровища?! Или ром?! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Юни 03, 2021 12:12 am

Tobiraya: Хаха, разбира се, че не си бил там. Този път наистина бих се учудил ако беше отговорил различно от очакваното. Това е просто, защото Atlas е най-опасното място за пиратите. Силно издирвани са в родината ми и изобщо не толерират хора като вас. Все пак при нас много се държи на закона и правосъдието. Стъпиш ли там, директно ще влезнеш в затвора. Хех, цяло чудо е, че Сайхара не е роден там. Характерът му е като типичен atlas-ец. - Това бяха мислите на Тоби, които неусетно каза на глас. Честно казано нямам против вас, пиратите. Ако не въвличате невинни хора в разправиите ви, то тогава не виждам проблем с вас. Даже харествам приключенския ви характер.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Юни 03, 2021 12:18 am

Хооо....най - опасното място за пирати, а...? Супер! Това ще е една от бъдещите ми дестинации със сигурност! Опасността влечеше Тай, затова щом чу, че това е най - опасната дестинация за пирати, той веднага се развълнува. Но нещо друго прихвана вниманието му. Но...сега като спомена Сайхара...от къде знаеш той къде е роден? Нещо ми направи впечатление...ти не го уби когато той те нападна. На какво се дължи това, йо? Знам, че можеше..нещо те спря. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Юни 03, 2021 12:34 am

Tobiraya: Хм, той бе доста проблемно момче. Познавам го, защото преди се грижех за него. Беше само дете, но семейството му беше починало. Ироничното е, че те бяха избити от хора с маски, точно като тази, която преди малко изгори. Но те уверявам, тогава аз не бях начело на тази организация. Всъщност именно от Сай разбрах за TRASH GANG, хаха. Горкият хлапак. Колкото и да мразеше хората ми, само в тях намираше спасение. Имаше същата цел като мен, но омразата му пречеше да я догони. Та, за това не го убих, дори и да можех. Просто ми стана жал за него. А ти си премахни най-после тая представа за мен, че ще убия всекиго, защото ми е приятно. Няма такова нещо бръх. От двадесет минути се чудя как да те победя без да те убивам. Ама уви не се оказа лесен противник, признавам. Толкова си инатлив, че с нищо думите и действията ми не могат да ти повлиаят.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Юни 03, 2021 12:48 am

Това обяснява много в такъв случай..никога не бих се досетил, че ще имаш нещо общо и със Сай, старче! Пое си дълбоко дъх, като вече една голяма част от енергията му се възвърна. Посочи отново Тобирая. Слушай ме сега, старче такова! Току що разбрах две неща за теб...ти каза, че няма за какво да живееш повече преди малко. Грешиш! Отговора е пред теб, йо! Имаш прекрасна племенница и дори си отгледал Сай..! Нима тези двамата не са достатъчна причина да продължиш към бъдещето? Та ти дори спаси Annie преди малко...! Не ме баламосвай! Удари си юмруците един в друг. Честно да ти кажа, кефиш ме, Х1! Оказа се голяма дружка..! С такъв човек като теб бих желал да пътувам из света, чичо Тоби! Откажи се от този глупав план докато все още имаш време , йо! Засмя се. Спокойно, знам какво ще кажеш сега. Няма да се откажеш. Това и очаквах... - Тай

We are the same, bro!

Чрез действията си, аз ще се добера до сърцето ти..!

Защото знам как човек като мен се чувства..!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Юни 03, 2021 3:50 pm

The Huntress - A RWBY Orchestration by Rush Garcia


(0:00 - 2:50)


Тоби се засмя първоначално на наивността на Тай, но след това млъкна за момент. Стана му приятно от чутото и намери смисъл в думите му. Но това не беше достатъчно. Тоби и преди се е опитвал да намери смисъл в живота си и да запълни празнотата в сърцето си, използвайки грижата за близките си като мотив. Като причина, той да спре да бъде боклук, да се поправи веднъж за винаги и да спре да мрази себе си. Последният му опит бе именно със Сай. Когато видя бедното сираче насред улицата, той не можеше да го остави така. Отдели цели 2 години от живота си да го научи на всичко, което му е необходимо, за да оцелее в този жесток свят. Направи го, без да има някаква връзка с момчето. Направи го, просто защото такъв човек бе Тоби - благороден и съпричастен. Та той дори е способен да изпита емпатия към терористи. Точно това и се случи, когато за пръв път нахлу тук, в скривалището на TRASH GANG, и победи всеки един Боклук. Но вместо да убие престъпниците, той изслуша историите им. Изслуша ги внимателно до последната и им съчувства. Тобирая е човекът, който придаде нов смисъл на живот на тези отрепки. Той беше надеждата за членовете на TRASH GANG. Той беше тяхната Месия. Отказвайки се от плана си и приемайки предложението на Тай, ще означава изоставяне на всички тях. Всичките им мечти и надежди. Тоби не желаеше да стори това. Не и след като те му станаха новото семейство. Обичаше ги. Такъв човек бе Тобирая. За него проблемните хора, които са на прага на отчаянието, са дори по-готини от щастливите и перфектните хора. С тях той по-лесно се разбираше, именно защото бе един от тях. В Тай, Тоби също виждаше това отчаяние, но заедно с него, той усещаше и неуморим стремеж към по-добро и точно по това най-много те си приличаха. И двамата искаха да направя света по-добро място и имаха силата да постигнат това, но просто начините им се различаваха.


(2:50)
Tobiraya: След дълъг размисъл той погледна този път по-сериозно към Тай и му отговори на предложението. Казваш, че искаш да пътуваш с мен? Хм, това звучи като предложение, което старият Тоби със сигурност не би отказал. За съжаление настоящето е различно от това, което и двамата искаме да е. Старият Тоби вече го няма. Семейството му също. На негово място щеше да остане само отчаяние и агония, но не позволих това. Замених негативното с позитивно. Облъчих се с надежда. Колкото и невъзможна да звучеше мечтата ми, аз повярвах в нея. И с малка помощ от един сляп оптимист и един гениален техник аз намерих начин да я постигна. Тай, аз ще рестартирам този свят и ще започна всичко на ново. Ще премахна всички масови човешки грешки от историята и ще създам нова, по-добра. Ще направя всичко това, използвайки личния си GREED като източник на сила, както и на надеждата, която все още ме държи жив. Точно така, аз съм болен GREED и съм напълно наясно с това. Все пак сам избрах този път, Тай. Този път без шеги, Тоби заяви истната с напълно сериозно изражение, право в очите на Тай. 


Сам избрах пътя на GREED.
Защото той е единственото спасение, както на мен, така и на всички от TRASH GANG.
Ако все още искаш да се изпречеш на пътя ми, бъди мой гост. Покажи ми несъгласитето си с юмруците си, но знай едно - този път милост няма да проявя.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Юни 03, 2021 4:16 pm

------------------------------------------- HOPE vs HOPE ----------------------------------------------------

I Burn (feat. Casey Lee Williams & Lamar Hall)


Изслушвайки думите на Тоби внимателно, Тай си пое дъх и погледна надолу към земята. От тялото му започнаха да излизат изпарения, защото малко по малко се нагряваше, готово да изригне по всяко време. Но Тай събираше енергията на едно място и щеше да я отприщи на макс. Старият Тоби го няма...? Напротив, там е. Просто го е страх да се покаже. Искаш да рестартираш света, за да премахнеш всички грешки казваш...хех, звучи като добър план. Докато не се замислиш , че не можеш да гарантираш какво ще се случи..слепият оптимист тук си ти, йо! Светът все още може да бъде оправен и без да се връщаш в миналото..просто ти искаш да е перфектен. Да няма и една грешка в него. Това е заради глупавият ти GREED! Но все още мога да те излекувам...с един здрав тупаник! Усмихна се, като тялото му се разпали. Оранжевият огън започна да посинява драстично докато най - накрая не стана изцяло син. От телата на останалите започнаха да се насочват изневиделица нишки от енергия право към Тай. Това беше умението на собственият му огън, който можеше да превръща не само неговите, но и чуждите чувства в енергия. Така както можеше и обратното когато помогна на Chazz, сега останалите помагаха на Тай. Един за всички, всички за един, банда..!! Зае бойна позиция. Няма да позволя вашите мечти да бъдат унищожени!!! Погледна устремено към Тобирая. ТОБИРАЯЯЯЯЯЯЯ!!!! Затича се към него с бесен даш , като щеше да замахне с всичка сила право към него. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Чет Юни 03, 2021 4:35 pm

Ignite (feat. Casey Lee Williams & Lamar Hall) by Jeff Williams




Докато Тай се приготвяше да изригне и въздухът около него започна да трепери, Тоби веднага му показа, че същото се отнасяше и за него. Празните приказки до сега имаха за цел именно достигането до този момент. Последният напът от битката. Ясно беше, че никой от двамата нямаше да отстъпи от идеологията си, за това за разрешаването на този спор остана само един начин - чрез юмруци.


Tobiraya: Не мога да гарантирам че ще се справя, но когато контролирам времето, опитите ми се безкрай. Планът ми е железен. Няма как да се проваля. Но изглежда инатът ти продължава да те заслепява от очевидното. Не се нуждая от лечението ти, глупако, просто защото...

GREED IS GOOD!!!


Въздухът около Тоби също започна да трепти от енергия. Веднага след като Тай се изстреля към него, той вдигна едната си ръка и без да прави знак за Ice-Make, той сякаш използваше точно това умение. Дебела ледена стена застана на пътя на Тай. Миг след това, Тоби зае бойна разкрачена позиция и хвана китките си, активирайки умението си. Той превърна тялото си в същинска черна дупка, която измукваше природни елементи. Най-лесният от тях беше въздуха и огъня, защото бяха най-леки. След като Тай премине стената той ще усети как цялото му тяло плус пламъците му биват измуквани от Тоби. Това също така щеше да засили засилката му към него ако реши да продължи атаката си.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Чет Юни 03, 2021 4:48 pm

Железен, а?! Само гледай как ще го спра още сега..! Тай кръстоса ръцете си пред главата си и премина право през ледената стена, като видя какво Тоби са опитваше да направи. Той обаче продължи рязко към него чрез засилката си и видя, че огънят му биваше засмукан. Въпреки това, той продължаваше да запалва тялото си с все повече и повече огън, за да му се съпротивлява. Тай замахна не към Тобирая, а към земята под него, създавайки ударна вълна, която щеше да го изблъска и да му нанесе леки щети. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Сря Юни 09, 2021 9:27 pm

Hunter x Hunter OST - Try Your Luck



Tobiraya: Изненада се, че след като ледената стена бе разрушена от Тай, той продължи направо към него, въпреки че пламъците му биваха засмуквани. Хм, значи си решил да отприщваш повече и повече пламъци, докато в даден момент ме overwhelm-неш? Простоват план бих казал. Напомняш ми именно на нея. Докато Annie се биеше с баща си, той непрестанно издухваше пламъците ѝ. Момичето нямаше какво друго да направи освен да продължи да отприщва огньовете си. Първоначално изглеждаше глупаво от нейна страна, тъй като рано или късно щеше да се изчерпи от енергия. Хаха.., но кой да предположи, че Annie крие толкова много пламъци в себе си. След един час тренировачна битка с баща си, тя падна на колене от умора, както и се очакаше, но това беше една лъжа. Annie криеше още купища огъньове в себе си, чакащи да бъдат отприщени. И когато Сайба свали гарда си и се доближи до нея, тя му разкри плана си. Все още мисля, че е прост план, но когато имаш достатъчно енергия в себе си, дори това може да проработи... Въпросът тук е дали ти, Тай, имаш нужният резерв от енергия?! Нека тестваме това...! Не отмести поглед от приближаващия се буйно Тай. Веднага щом момчето се доближи до него, тялото му започна да абсорбира огненият му елемент. Тай започна постоянно да отприщва нови пламъци, които да заменян откраднатите, но докога ще издържи? Най-вероятно докато пламъка на емоцията не затихне. Той черпеше сили от всичките му другари в залата и навярно носеха на Тай огромно количество енергия. Но ситуацията тук бе различна от тази при Annie и Сайба. Тоби не просто изгася непрекъснато вражеския пламък, а буквално го краде.
Тоби засили абсорбирането на огнен елемент в лявата си китка, която опъна към Тай, и в същото време засили абсорбирането на земен елемент в дясната си ръка, която беше опънал назад и събираше здрави камъни, примесени с отломки от стоманения под, които залепваха по ръката му. Крайният резултат щеше да изглежда подобно на този арт, като веднага щом Тай заби юмрука си в земята, Тоби веднага щеше да направи широк замах с "вкаменената" си ръка към лицето му. Тоби нямаше да помръдне от ударната вълна, защото около краката му поникнаха корени, които го "завързаха" за земята. Това разбира се беше по волята на Тоби и той когато си поиска може да се unroot-не.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Дек 12, 2021 7:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Сря Юни 09, 2021 9:44 pm

Fairy Tail Vol.2 OST6 - Lightning Fire Dragon's Firing Hammer(2016)

Тобирая успешно щеше да се задържи на място от това да не бъде издухан както Тай беше планирал. Но в планът му влизаше точно този сценарйи, защото Тай очакваше своят умел опонент да намери начин да контрира атаката му. Щом Тобирая замахна към Тай, той остана на мястото си и изчака да бъде ударен, но в последния момент, тялото му стана от стомана, която беше по - здрава от вкаменената ръка на Тобирая и щеше да нанесе щети по каменната ѝ обвивка. Хех, металът е по - здрав от камъка, йо! Успешно отблъсквайки атаката му, Тай активира умението на своята стомана - да задържа поетата кинетична енергия в себе си. Това значеше, че колкото повече щети поема, толкова по - силен щеше да е следващият му удар след като отприщи тази кинетична енергия. В този момент, той насочи поглед към Тобирая и насочи ръката си към него, но направи и нещо друго. За разлика от Annie, Тай нямаше да се опита да надвие Тоби, но щеше да използва огъня си като boost срещу него по друг начин. Подобно на ракетен двигател, Тай започна да отприщва огъня си право назад, подобно на ето тази сцена. От целият му гръб започна да излиза огън, който го boost-ваше право към Тобирая, а собственото му тяло служеше като бариера огънят му да не бъде засмукан, тъй като го отприщваше от гърба си. Flaming Steel Dragon's...IRON FIST!!!! Тай замахна в този момент с всичка сила към Тобирая, знаейки, че вече няма как да погълне огънят, който излизаше от гърба му. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Сря Юни 09, 2021 10:30 pm

Naruto Shippuden OST - Prophet (Yogensha) + Crimson Flames (Kouen)


(1:55)

При сблъсъка на юмрука си с лицето на Тай се създадоха буйни бели светкавици. Това бе знак, че Тоби не само беше заздравил ръката си, но и я подсилваше чрез аурата си. На ръката не му стана нищо, но и не успя да помръдне Тай от мястото му. Даже му придаде кинетична енергия, което можеше да му изиграе лоша шега. Хм, умен ход. Битката с теб никога не е скучна, момче! Но както вече казах, този път няма да те щадя. Тоби направи малък отскок назад и забеляза следващото движение на Тай. Макар и стоманен, той можеше да се засили все тъй мощно към врага си. Да не говорим, че когато пламъците на момчето излизат от гърба му, на Тоби ще му е по-трудно да ги абсорбира. Хм, продължаваш да ме впечатляваш с действията си. Заех достатъчно от огньовете ти и без това. Време е да обърна умението си. Сега ще разбереш защо светкавиците ми са именно бели. White Hole... UNLEASH!!! Миг преди Тай да достигне до Тоби, от тялото на мъжа от изневиделица излязоха изключително буйно ветрове. Започнаха да издухват всичко назад, като можеха да вдигнат дори танк във въздуха. Все едно се създаде ураган, в центъра на който стоеше Тоби. Изглеждаше подобно на този арт, като дори лека димна завеса щеше да се създаде, защото Тоби използваше и малко от пламъците на врага си. Тай, дори от стомана, навярно нямаше шанс пред тези ветрове. Щеше да бъде издухан като перце назад. А какво точно направи Тоби? До сега той използваше умението си Black Hole, което създава истинска фукнционираща мини черна дупка, като по-късно дори превърна тялото си в една такава прахосмокачка. Тя може да засмучи за нула време всеки от основните природни елементи - вятър, огън, земя, вода както и светкавици. Абсорбирал толкова много ветрове, Тоби реши да ги отприше всички наведнъж използвайки другото си умение - White Hole. Обратно на черната дупка, бялата дупка отприщваше всичката засмукана енергия наведнъж, като именно от нея трябва човек да се пази. Независимо кой природен елемент ще отприщи, то количеството енергия, която бялата дупка изкарва, е толкова голямо, че дори и вятър да е, пак може да разреже човешкото тяло на хиляди части. За щастие, тялото на Тай бе от стомана, в мига на проемането на вятърната вълна, и нямаше да поеме щети , но Тоби не целеше да го рани с това умение. По-скоро се подготвяше за контраатака - ледена стена щеше да се създаде на пътя на Тай, така че той да се сблъска в нея. Тоби планираше да хване Тай неподготвен в тази димна завеса като се изстреля също към него, използвайки заетите пламъци. Целеше да хване лицето му с китка, като ако Тай успее да реагира в последния момент щеше да изглежда по този начин.


За това светкавиците, които подсилваха Тоби бяха бели на цвят. Те бяха създадени именно от умението White Whole. Отприщени веднъж, те се сливат с аурата на Тоби и той, като един опитен enchancer, използва тази енергия да подсили тялото си многобройно.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пон Юни 28, 2021 3:49 pm


(тази песен продължава until further notice)
Замахвайки с всичка сила, Тай не очакваше Тоби да освободи толкова много енергия, която веднага нулира всичката инерция, която беше насъбрал. Гх..аааргх! Усмихна се докато се съпротивляваше с ветровете. Ама че сила..! Трябваше да го очаквам...ех, този Х1! Аргх! Бива изблъскан от мощните ветрове, като се блъсна в ледената стена. Шестото му чувство в този момент веднага се активира и го накара да отмести главата си, карайки Тобирая да уцели стената и да я разбие както на снимката. Тай буквално си отдъхна пред него, след което му хрумна щурата идея да насъбере целият си огън в една единствена точка и да го отприщи изцяло, правейки една огромна изненадваща атака. За това, без дори да се замисли, Тай скришом посочи Тоби с пръст и насъбра абсолютно всичката си огнена енергия в показалеца си и му се усмихна. Point Blank...DEMOLITION FIST! (0:30) Изневиделица, Тай отприщи една огромна огнена вълна, способна да запълни почти цялата зала с огън и то право към Тобирая от супер близко разстояние, подобно на ето тази атака, но ударната вълна щеше да е огнена и да изблъска Тобирая назад. Разбира се, цялата стомана по тялото на Тай в този момент щеше да се пръсне, но огнената му вълна, макар и да бива абсорбирана от атаката на Тоби, щеше да създаде една огромна ударна вълна, която да му нанесе щети. Това обаче буквално счупи пръста на Тай, който гледаше с усмивка на лице към Тобирая и дишаше тежко. Хех...Изкашля малко кръв. Не е зле...за старче..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 15 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 15 от 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите