Скривалището на TRASH GANG

3 posters

Страница 14 от 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Нед Май 16, 2021 8:14 pm


(Музиката продължаваше)

X1: Постави ръцете си пред устата, все едно прави джуцу и контрира огненият дъх с водна струя, излизащата с неверноятни размери и скорост от устата му. Със сигурност това бе същият човек, който предизвика цяло тсунами в Beacon. Нямаше как да не успее да се справи с тези пламъци. Но учудващо, завършиха наравно. Естествено отново се образуваха изпарения, под формата на димна завеса или по-скоро стена, която разделяше залата на две. Изведнъж шестото чувство на Тай алармира за опастност, която видя секунда по-късно. X1 излезна, заедно с ярки бели светкавици, от стената подобно на тази сцена, като в ръка държеше меча на Дмитрий. Малко преди да излезе, останалите му два клонинга се сляха с него, връщайки му пълната енергия. Complete Body Control: 100%. Тай, твоето ограничено мислене те доведе до тази ситуация. Изгуби смисъла на живота си, а сега ще изгубиш и него. Цяло чудо е, че все още имаш желанието да се биеш с мен. След казаното, той се изстреля към Тай и замахна мигновенно подобно на тази сцена. Ако той блокира, щеше да се създаде достатъчно силна силова вълна, че от стените на залата ще почнат да падат камъни като на свачище. Навсякъде около двамата ще започнат да поникват растения с остри краища, които ще се опитат да уловят Тай.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Нед Май 16, 2021 8:29 pm

Дишаше тежко. След сблъсъка им, Тай се чувставше една идея по - изморен, но бесният му огън по тялото му не спираше. Той се огледа и усети как Х1 изкочи от нищото от изпаренията и се приготви да контрира. Смисълът на живота ми...? Докато ти си жив, животът ми все още има смисъл..ще те УНИЩОЖА!!! Тай щеше да освободи огромна струя пламъци край себе си и едновременно с това кръстоса ръцете си и ги втвърди със стоманената си енергия, като по този начин блокира атаката на Х1, но силовата вълна ги изблъска и двамата. Веднага след като Тай усети пълната енергия на Х1, Тай реши да освободи и той максималната си енергия в този Rage Mode, но това беше много лоша идея, защото тялото му нямаше да издържи дълго. Навярно всичкият този despair му беше изпълнил целият вътрешен свят с тъмнина и навярно от нея спасение нямаше. Или пък имаше..? След като бива изблъскан, Тай активира своите светкавици и подобно на тази сцена, със самата им активация те щяха да унищожат огромна част от терена край тях двамата. Сега, когато поддържаше два елемента наведнъж в Rage Mode, Тай беше по - силен от всякога, но не се знаеше до кога. Ще умра тук и сега и ти идваш с мен...! Изричайки тези думи, Тай започна да се движи свръх-бързо по цялото бойно поле и започна изневиделица да напада Х1 от всички посоки. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Нед Май 16, 2021 8:45 pm

【東方ボーカル】 UNDEAD CORPORATION - 火車の叫ぶ夜に



X1: Смисълът на животът ти е да ме унищожиш, значи? Изглежда си се отдал изцяло на отмъщението и вече нищо друго няма значение за теб. Момче, разочарован съм от теб! Не мислих, че си толкова слаба личност. Не можеш да приемеш действителността и я отричаш! Вече не разсъжадаш дори трезво! Не се заблуждавай, че можеш да ме биеш със скорост. Това е най-глупавото нещо, което можеш да направиш. Тренирал съм с най-бързия човек на света и ако трябва да сравня движенията ти с него... Първата атака към X1, която Тай направи светкавично бързо бе блокирана с ръка. X1 можеше да проследи движенията на противника, колкото и бързи да бяха те. ...те са по-бавни и от охлюв! Нека ти покажа какво е скорост. Надигна си погледа, като цялата му коса започна да се вее буйно нагоре от кипящаха му енергия, която се манифестираше под формата на бели светкавици. Изглеждаше подобно на това. Изведнъж точно докато Тай нападаше X1, той видя как той изчезна, като само мечът му остана. Той започна да пада, като оставаше няколко секунди преди да докосне земята. През това време, X1 ще успее да насочи 10 юмрука и 10 ритника към Тай. Скоростта, с която ги правеше наподобяваше тези сцени с 1.25x speed. От всеки удар се създаваше огнена искра и температурата в залата бързо щеше да се покачи до толкова, че мараня да започне да се забелязва.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Нед Май 16, 2021 8:55 pm

(2:27)
Какво знаеш ти за мен, злодей...?!?! Какво изобщо знаеш ти за ТАЙ ФУЛБАСТЪР..!?! За разлика от теб, аз не крия лицето си зад глупава маска и не живея в сенките...!!! Не смей да ми казваш, че нищо друго няма значение за мен...!!!! НО НАЙ - ВЕЧЕ ЖЕЛАЯ ТВОЕТО СТРАДАНИЕ..!!! Тай остави тялото си само на инстинкта си и започна да отвръща на ударите на Х1 тъй като не можеше да ги блокира. Но със всеки един удар, който Тай поемаше, той щеше да нанася и по един на Х1, превръщайки битката им не в битка на скорост, а в битка на издръжливост. Тъй като и двамата бяха свръх бързи, скоростта веднага отпадна като фактор. Заради огромната скорост и на двамата обаче, този момент те и двамата щяха да го виждат и усещат на забавен кадър , макар и в действителност да се случва за броени секунди. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Нед Май 16, 2021 9:14 pm

Hashirama Theme Song



Annie: Изкашля кръв. Тя лежеше на земята полуумряла и едвам успя да надигне поглед към битката. Нямаше шанс да проследи бързите им движения. Невероятно.. Тай, ти можеш... Вярвам в теб...! Вярвам в теб...! Едвам успяваше да изрече думите, но последното изречение сякаш достигна душата на разгневения Тай. Но Тай може би е превзет изцяло от отчаяние и омраза, че да отговори на думите ѝ. Не беше сигурно.


Едно беше сигурно - битката между Тай и X1 е учудващо равна за сега. Босът хвана неподготвен момчето няколко пъти като му показа 100% от скоростта си, но постепенно Тай започна да смогва с нея. Тя в действителност загуби фактор в тази битка. Силата и издръжливостта играеха много по-важна роля. След 20 атаки на X1, той се върна на същото място само 3 секунди по-късно. Приклекна и хвана меча на Дмитрий, който по-рано беше изпуснал. Хвана го още преди да е докоснал земята. Беше изумяващо постижение. 


X1: Той се изправи и насочи мечът си към Тай, подобно на Lich King. С това той активира своето умение. Маската ще ми бъде нужда, за да запазя анонимността си в новия свят. Ще се превърна в месията, която ще третират като Бог. Кажи ми, Тай, знаеш ли истинската самоличност на Бог? Не, нали? Точно това ще бъде аз - един Бог. Няма нужда да бъда някой. Точно така, аз съм никой.


Казвайки това, крила му поникната от гърба. Той започна да се издига по този начин, кипяйки от енергия. А под краката на Тай щеше да усети засилващото се земетресение. Момент по-късно отломките се размърдаха и от свръхбързо растящи дървета. До десетина секунди, цялата зала щеше да се превърне в гора. Но тези дървета бяха изключително опасни. Всяко едно от тях блестукаше в белите светлини на X1 и щеше да нападне Тай в корените си, ако той остане в близост до тях. Накратко - подът скоро няма да е безопастно място за него.


X1: Ако мислиш, че наистина можеш да ме спреш, то тогава го докажи. Покажи ми, че въобще имаш шанс срещу мен. Премахни маската ми. Предизвиквам те!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Нед Май 16, 2021 9:51 pm

------------------------------------------- H O P E --------------------------------------------------------

RWBY: Red Like Roses (Orchestral Cover)

Urgh...AAAAAARGH!!!! Колкото повече атаки Тай поемаше, толкова повече се усилваше и тъмнината му. Всеки един удар, който биваше разменен между Х1 и Тай всъщност нараняваше не тялото на Тай, а съзнанието му най - вече. Макар и тази чудовищна сила да му даваше всичко нужно да издържа на атаките на Х1 и да смогва с него на 100%, Тай нямаше онова нещо, което го правеше...Тай. Нямаше я неговата харизма, която караше хората да се притичват на негова страна миг след като са се запознали с него. Трябва..да спечеля...на всяка це-! Преди да завърши тази своя мисъл обаче, Тай чу гласът на момичето, което смяташе, че е изгубил..а именно, Annie. Хъх...? Изведнъж, Тай си припомни, че смисълът на живота му е още тук...! Това не е краят все още! Щом той усети, че той и Annie бяха спасени от другарите си, сега беше техен ред да им се отблагодарят и да направят същото. Под тъмните пламъци, Х1 щеше да види една широка усмивка, точно като на маската си. Черният огън, който унищожаваше Тай отвътре малко по малко, изведнъж започна да намаля драстично. А Тай, макар и че знаеше, че времето му изтичаше и скоро подът щеше да се превърне в нещо опасно, той си удари сам един много силен удар, като падна по гръб и гледаше нагоре към Х1.

Дишаше тежко, но вече черният огън го нямаше, а Тай вдигна ръка нагоре, усмихвайки се. Annie...! Не спираш да ме учудваш...дори когато си мислех, че всичко е загубено за нас двамата, ти пак се появяваш и ми припомняш, че смисълът на живота ми...все още съществува..смисълът на живота ми...сте ти и всичките хора край мен! - Тай

Ти си моят герой, Annie!

Сега е мой ред аз да те спася...


Тай започна бавно да се изправя, като застана в бойна позиция и погледна към Х1. Целият беше покрит с рани, но
вече, despair от него не се усещаше. Ни грам даже. Сега, Тай беше най - устремен от както се помни.
Пфюю...за малко да ме накараш да се отдам на отчаянието, Х1...! Засмя се. Но се досетих какво всъщност ме държеше да се бия с теб...не беше отмъщението...беше състраданието. Усетих твоята болка, йо. И навярно ми стана много жал за теб...но в никакъв случай не си мисли, че не съм ти ядосан все още..! Напротив! Искам да те пребия, да те излекувам и пак да те пребия за това, което ми причини..! И ще го направя...Ще премахна маската ти...И ще видя кой се крие под нея...! Казах ти го веднъж, ще ти го кажа и сега...!







В този момент, Тай посочи Х1 и му заяви най - накрая истинските си намерения:


Колко съм бил глупав...!

Не искам да те убивам!

Дори и след това, което ми причини!

Аз ще те спра тук и сега и ще спася света!!!!

(3:20)
Изричайки тези думи, Тай затвори очи и протегна ръка встрани. Имаш интересно умение...как го наричаше...Complete Body Control..? Звучи интересно! Но нека променя малко името му...! В този момент, Тай отвори рязко очи и започна да блика от енергия. Complete Energy Restoration: Completed! Току що Тай разкри пред Х1 своят коз, който пазеше през цялото това време...още преди да дойде тук, Тай имаше свой клонинг, който беше изпратен на разстояние с цел да може Тай да тренира и да научи нови техники макар и с не много време. И сега, тези нови техники най - накрая достигнаха истинският Тай. И отвориха пред него нов път...пътят на надеждата, който той си припомни.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Нед Май 16, 2021 10:18 pm

Fate/stay night UBW OST - Emiya 


X1: Продължи да се издиха нагоре, като малко преди да излезе от главната зала, той се спря и застана на една стърчаща скала. Отвисоко гледаше към Тай и със свободната си ръка сформира знак за джуцу. Хъх? Рязко се промени? Отчаянието в него се изпари за един миг? Какво по-точно се случи току що? И каква е тази нова енергия, която навлиза в тялото ти? Да не би да стана по-силен в този момент? Каквото и да е, не мисля да проявявам милост към теб. До сега винаги са се разминавали думите и действията на X1. Колкото и да заплашваше Тай, че ще го погуби, след като не желае да отстъпи, X1 винаги до сега търсеше начин да пропусне това. Винаги се отментваше от думата си. Той дори не можа да убие Annie, като я остави полумъртва. Навярно пак можеше да я съживи, но това никак не го успокояваше. Причината е, че той не обича да наблюдава страданието на хората, още по-малко когато той е източникът му. Но през последните години само през това се налагаше да минава. Беше тежък за него път, който можеше да го съсипе психически. Но човекът зад маската е решил да се опита да унищожи човешкото в себе си и да се превърне в един истински Бог. И наистина е способен на това. Само една стъпка остана до целта. Една пречка. Това беше Тай. X1 продължаваше с опитите да го обеди, че е прав, но те все така се оказваха безуспешни. Наближава моментът, в който X1 ще посегне истински на Тай, убивайки го. Тогава е и моментът, в който X1 изгубва човещината си и се превръща в No One. Но ако Тай успее да достигне до него преди това да се случи, съдбата на света навярно ще бъде изцяло променена. Тежки изпитания му предстоят на Тай, а Най-лошото тепъртва предстои...


Дърветата нападнаха Тай и го принудиха да отстъпи нагоре във въздуха. Веднага след като го направи, той щеше да види дъжд от падащи камъни да пада от стените. X1 стоеше на едно място и откъсваше късове отломки, използвайки контролът си над Earth Element-а, и ги запращаше буйно към Тай. X1 отново си присвои the high ground.


X1: Превърни думите си в действия! Ела ми! Ела и ме победи, преди да е твърде късно!


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Дек 12, 2021 5:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Нед Май 16, 2021 10:31 pm

(2:32)
Струва ми се, че ти също искаш да те победя, Х1...защото част от теб не иска да бъде Бог!!! И аз със сигурност ще те спася заедно с останалите...!!! Приготви се...!! Тай приклекна и бясно се изстреля нагоре , за да не го докопат дърветата. Щом се изстреля във въздуха, той създаде ледена аура под краката си, която правеше ледени платформи на всяка негова крачка, позволявайки му да се движи във въздуха без проблем. Проблемът сега обаче бяха огромните камъни, които падаха от стените край тях. Това не е добре...когато съм във въздуха, действията ми ще бъдат лимитирани...но това няма да ми попречи..! Advanced Ice Make: Ice Arena!! Тай отприщи огромно количество ледена енергия , но я комбинира със стоманената си енергия, което направи Ice Make-a му една идея по - сложен. Тай придаде здравина на въздуха под себе си и я замрази, създавайки една огромна ледена платформа във въздуха, която му даде нужното пространство да започне да избягва отломките, като едновременно с това се насочваше към Х1. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Нед Май 16, 2021 10:42 pm

X1: Тай успя да избегне всички падащи отломки, като това накара X1 да го нападне собственоръчно. Тц! Вървиш към гибелта си, момче!

GHOSTEMANE - ANDROMEDA



В следващият момент X1 отново започна да се къпе в бели светкавици, boost-вайки тялото си и най-вече стъпалата си, с които се изстреля към платформата. С крилете си, той умееше да маневрира много по-лесно във въздуха. С един юмрук разби цялата ледена платформа и веднага след това се насочи към Тай, който би трябвало да изгуби баланс. Заедно със себе си, той докара дозина ледени парчета от пробития под. X1 можеше лесно да контролира водата, включително и в замръзнало състояние. Начинът, по-който нападна Тай, наподобяваше тази сцена. Летяйки, той отправи бързи, последователни подсилени юмруци към Тай, като в следващата секунда щеше да бъде support-нат от дъжд от ледени остриета.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Нед Май 16, 2021 10:50 pm

Fairy Tail Natsu's Theme Extended

Напротив, Х1! Вървя към моето бъдеще..! Но твоите очи все още са слепи за него и не могат да го видят! Заради аурата на краката си, Тай остана във въздуха на ледени платформи, които стъпалата му създаваха постоянно. По този начин, той много бързо възвърна баланса си и насочи поглед към идващия Х1. Dragon Slayer Secret Art...Тай концентрира огъня си само от едната си страна, подобно на Шото, като много рязко парира една от атаките на Х1 и отприщи от едната си страна свръх много огън, който щеше да изгори леда. Самият огън обаче започна да се завихря на едно място ето така, а то беше в самият юмрук на Тай. Super Nova!! След като Тай успешно парира атаката на Х1 и изгори леда, той замахна право към него с този подсилен юмрук, който при успешен удар щеше да създаде огромна огнена експлозия, която щеше да бъде подсилена от аурата на Тай. Ако трябваше да се сравнява с предишните огромни експлозии на Тай, тази щеше да е най - голямата. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Нед Май 16, 2021 11:14 pm

GHOSTEMANE - VENOM



X1: Концентрира енергията си главно в една точка, а именно лакътя, като блокира юмрука на Тай с него. Изглеждаше подобно на тази сцена, като и двамата се опитаха да надделеят над другия, но безуспешно. Бяха едвакви по сила. В следващият момомент, когато X1 се отблъсна взаимно с Тай, той веднага dash-на към него и започна своите бързи атаки отново. Ако Тай успява да смогва на темпото, действието ще изглежда подобно на тази сцена. Тук нямаше почва, за това X1 не можеше да използва растенията си. За той реши да направи нещо по въпроса. Моментът, преди да се изстреля отново към Тай, той остави един Limbo клонинг зад себе си. Всеки клонинг трябваше да съдържа поне 10% от силите на X1, в противен случай, той ще се разпадне. Но въпреки новосъздадения клонинга, X1 не намали силата си, с която нападна Тай. Той все още изпозвалше 100% в истинското си тяло и 10% в клонинга, който остави зад себе си. Това правеше общо 110%. Той вече започна да надхвърля лимита си. Всъщност, той никога не е споменавал, че 100% е макисмумът на умението му. Просто след стотачката, тялото му започва да пое все повече и повече щети, докато в даден интервал не се разпадне. Това би трябвало да е всъщност лимитът на X1, но тъй като той можеше да лекува тези поражения, истинският му лимит представляше енергийният му резерв. Щом свърши енергията му, той няма да може повече да продължи битката си. Извод: X1 може да стане по-силен от себе си всяка следваща секунда и да overwhelm-не Тай по някое време, но за целта трябва да използва много повече енергия от обикновенното. Но това за сега не го притесняваше, защото той тепърва започна да използва собствената си аура. С последната си атака, той изхаби открадната енергия на Синтия и сега разполагаше само със собствената си. А какво беше предназначението на този Limbo клонинг? Той остана далеч от melee-то като постави китките си близо една до друга. Скоро след това, мистериозна енергийна сфера започна да се сформира между ръцете му. Изглеждаше подобно на тази сцена. Изглежда X1 се кани да активира някакво умение, за което е нужно време, като смята да го спечели, като не остава Тай да си поеме въздух.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Нед Май 16, 2021 11:25 pm

Metal Gear Rising: Revengeance OST It Has To Be This Way Extended

Тай успешно удържаше на атаките на Х1, като и двамата непрестанно удряха юмруците си един в друг. Толкова равна битка Тай до сега не беше имал - имал е такива, в които е губил здраво, такива, в които е печелил подобаващо, но не и толкова уравновесена. Това отвътре го караше да се разгорещява все повече и повече тъй като най - накрая намираше опонент, който е като него. Докато и двамата си разменяха юмруци, Тай погледна към очите на Х1 и не откъсваше поглед от тях. Ей, кажи ми, Х1...ако нещата бяха различни, щеше ли да се присъединиш към моят екипаж..?!? Този въпрос изникна от нищото и беше много странен, но след толкова много удари и юмруци, Тай усети Х1 не като враг, а като заблуден човек, който трябва да бъде вразумен. Макар и той да посегна на живота на приятелите му, Тай не губеше надежда, че за тях спасение имаше, а защо не и за самият Х1? Последната му атака с Х1 обаче предизвика лека експлозия, която изстреля Тай чак до долу. Той зае бойна позиция, като хвана юмрукът си, придържайки го с длан от отдолу и си пое дъх. Тай усети, че наближаваше огромен сблъсък, затова той се приготви да отприщи една от най - силните си нови атаки. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Нед Май 16, 2021 11:52 pm

Naruto Shippuden - Samidare



Докато Тай и X1 си разменяха юмруци, времевъзприятието за тях сякаш се забави. Тяхното melee продължи десетина буйни секунди, преди Тай да бъде отблъснат към земята, но на тях щеше да им се стори доста по-дълго. Причината бе, че докато си разменяха юмруци, те си разменяха и мисли. Чувствата им се приплетоха, манифестирайки тяхната среща в този свят. Това място съществуваше само за тях. Само те се намирах там и за това беше доста спокойно. Там, те имаха време. Спогледаха се един в друг, като X1 обмисли чутото от Тай.


X1: Хмм..? Той беше изключително озадачен от думите на Тай. Наистина ли ми задаваш този въпрос...? Какъв въобще е смисълът да ти отговарям...? Какво значение има дали бих или не бих се присъединил към твоя екипаж, Тай...? Погледът на X1 беше леко натъжен. Сякаш този въпрос trigger-на негови тъжни спомени. Реалността е тази, в която един от нас оцелява. Намираме се в свят на победители и победени. Съдбата ни е да загинем тук, като загубели, или да продължим напред като победители. Докато сме тук, няма смисъл от този твой въпрос, Тай... Този свят не позволява подобни неща. Този свят е Ад! За това искам да избягаме оттук! Неусетно, X1 се изрази в множествено число, сякаш за момент включи и Тай в плановете си. Защо ти е толкова трудно да се съгласиш с мен? Показах ти част от болката си, но въпреки това ти все още искаш да останеш тук? ЗАЩО?! Защо си готов на всичко това?! Защо толкова искаш да останеш в този Ад?! Защо въобще X1 го интереснува толкова за това? Защо иска да промени човека пред себе си, натоварвайки се с още една тежка задача? Не можеш ли да ме разбереш? Болката, която ти показах недостатъчна ли беше? Какво още трябва да направя? Да се върна и да довърша приятелката ти? Да изтръгна сърцето ѝ и да ти го донеса? Наистина ли трябва да извърша нещо подобно?! Трябва ли да бъда толкова краен или ще ми го спестиш?! Самата интуиция и мъка в думите на X1 говореше за това, че той наистина не искаше да извършва това. Убийството на Annie за него ще е последното нещо, което ще направи ако бъде принуден. Тай много добре щеше да осъзнае това и ще започне да си сформира малка представа за това какъв човек реално се крие зад маската...


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Дек 12, 2021 6:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пон Май 17, 2021 12:06 am

(3:00)
Усмихна се след като чу начина, по който Х1 говореше. Той усети, че в него сигурно има някаква малка капка желание да се присъедини, но светът е онзи фактор, който не го позволява. И донякъде, това наистина си е така..Х1 все още беше злодей за Тай, но не и някой, който не можеше да бъде спасен. Има смисъл, йо. Прав си! Този свят, той наистина е ад, йо! Той не ни позволява да бъдем приятели...но Х1, аз никога не съм следвал правилата! Няма и да го направя! Аз съм свободен да правя каквото си поискам..аз не принадлежа на ничий свят! Това символизира моят черен флаг. И точно заради това, твоят отговор има значение...в моите очи, ти си страхливец! Ти не променяш света, ти бягаш от него! Бягаш в свят, в който всичко е перфектно. Заради това не искаш да убиеш Annie, нали..?! Ти не си човек, който иска да убива..! По дяволите, в теб бушува конфликт, нали така...?!? Цената на твоят мечтан свят е твърде голяма, нали..? Поеми отговорност за действията ти и не се крий от тях зад тази проклета маска!! Ти си лидерът на TRASH GANG! Ти си онзи, който трябва да поеме цялата болка на твоите хора, това е твоята роля..! Каза, че като млад си бил като мен, нали?!? Тогава защо си се отказал от това твое задължение?!? За да избягаш...? Промени света с мен, Х1..! На нас се пада тази тежка отговорност..и аз няма да избягам от нея! Аз ще променя този Ад! Нека го направим..заедно! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пон Май 17, 2021 1:07 am

Naruto Shippuden OST - Saika



"Аз никога не съм следвал правилата! Няма и да го направя!
Аз съм свободен да правя каквото си поискам! Аз не принадлежа на ничий свят!"

X1:  Думите на Тай trigger-наха друг спомен. X1 започна да вижда този спомен, като Тай имаше ролята на spectator.

X1 тренираше със своя брат. Тъй като споменът се наблюдаваше от погледа на X1, неговото лице остана все така неизвестно. Но пък самурайската фигура пред него беше напъллно позната за Тай. Нямаше грешка, това беше Сайба. Тай знаеше, че той има нещо общо с TRASH GANG, но никога дори не си е представял, че бащата на приятелката му е всъщност братът на Босът на TG.
X1 и Сайба се намираха насред зелена поляна и тренираха умението си с меч. X1 tryhard-ваше да победи своя брат, но без успех. Всъщност дори не беше близо до победата. Сайба изцяло превъзхождаше X1 с меча. Беше по-бърз, по-силен и по-самоуверен. Но защо разликата между тях двамата бе толкова голяма след като X1 се скъсваше да тренира? Защо след целият този труд, той е останал толкова назад. Това беше доста демотивиращо, за това той преглътна егото си и попита брат си за съвет.




Сайба се учуди на въпроса. Започна да чеше главата си отзад, показвайки че е нервен, защото не знаеше какво да отговори. Той не считаше, че прави нещо специално. Той просто беше по-силен. Много по-силен.

- Ех, просто действам както го почувствам. Обикновенно се оставам повече на инстинктите си и по-малко на разума си по време на битка. Просто е ^^

Този прост отговор едва ли би помогнал на X1, който сякаш бе опитал всичко до сега. Той се замисли за момент и реши да зададе друг въпрос.

- Хей братко, коя от всички техники с меча използва? Тази не съм я виждал до сега. Кой те научи?

Сайба и X1 имаха едни от най-добрите треньори в света. Не беше ясно за Тай в какво семейство израстват, но сякаш двамата простоянно биваха подтиквани да тренират и да се развиват. Почивка за двамата братя нямаше. Те бяха длъжни да научат безброй бойни техники, превръщайки се в един непобедин боец. В този спаринг, бойният стил на Сайба наподобяваше този на самурай, но със сигурност имаше разлики. X1 не беше учил за нищо подобно, за това реши направо да го попита.

- Техника? Не мисля, че използвам някаква конкретна техника. Просто хванах меча и дадох всичко от себе си. Не ти спестих нищо, хех.

Сайба озадачи още повече X1 с отговора си.

- Как така не използваш никоя техника? Теб не те ли учат, както мен? Трябва да си избереш боен стил и да го упражняваш неуморно. Всеки стил си има свой строги правила, без които няма да е същият. Нарушиш ли ги, край. Навлизаш в друг коренно различен свят с различни правила. Ако спазваш правилата, ти ще достигнеш последното ниво на бойният стил. Точно като при каратето, където последното ниво е черният колан.

- Правила? Пф, не знам за какво говориш.
Аз никога не съм следвал правилата! Няма и да го направя!
Аз съм свободен да правя каквото си поискам! Аз не принадлежа на ничий свят!

След като осъмисли думите на брат си, X1 започна да осъзнава всъщност къде се крие източникът на силата. Те двамата определено са живеели в различни светове. Истината е, че X1 като по-голям брат е натоварен с много повече отговорности и очаквания. Не са го оставали намира от тренировки, докато Сайба е бил третиран с повече свобода. Но точно тази свобода му е позволила да развие най-силното си умение - свободната си мисъл. Сайба не следва правилата, поставени от другите. Всеки човек сам трябва да опознае себе си и по свой начин да се усъвършенства. Умовете на повече деца биват запълнени с твърдения, които те трябва да възприемат за нормално. Като например, че човек е роден с даден лимит и ако се опитваш да го преминеш ще загинеш. Сайба изобщо не разбираше какво е това лимит. За него значението на тази дума бе изцяло непонятна. Сайба никога през живота си не си е поставял лимит, съзнателно или подсъзнателно. Никога дори за момент не си е помислял, че няма как повече да се развие. И точно това му е помогнало да стане толкова силен. Неговото развитие е константно и никога няма да спре. Няма максимум, който да гони, просто защото не смята, че същестува нещо подобно.


Сайба е чудесен пример за силата на човешкия безкраен потенциал за развитие. 


Именно тези думи на Тай trigger-ната този спомент на X1 за брат си. Тай вървеше по подобен път като този на Сайба. Към пътят на безправността и липсата на съмнения и лимити.

X1: След като споменът свърши, той отвори очи и отговори на Тай с мислите си:  И за какво ми е да поемам цялата тази болка на другарите си, като мога просто да се отърва от нея? Защо трябва да се задоволявам само с това, като мога да си поставя много по-голяма цел. Мога да го направя! Ще го направя! Та ни дори вече извършихме един успешен тест с машината. Успехът ми е гарантиран. Остава само ти да се дръпнеш от пътя ми. Възможностите на човека са безкрайни. След като създам този мечтан свят, то тогава си представи какво следва след това. Представи си за безброй много възможности пред нас. Този свят е пълен с прекалено много пречки. Имам чувството, че тук всеки слага своя лимит надолу. Не трябва да бъде така. Тай, аз ще създам този свят, ако ще и да пукна от GREED. Толкова съм сериозен в действията си. За това ти трябва да се отдръпнеш от пътя ми. В противен случай аз ще те изместя собственоръчно.

В реалният свят, те вече си бяха разменили сумати удари, като последният създаде достатъчно силна експлозия, че да изстреля Тай към земята. В момента, в който той я докосна, дърветата го нападнаха с корените си. На земята не беше никък безопастно за него. X1 летеше с крилата си над гората и очакваше завръщането на своя брат. Вече осъзна, че няма друг начин освен да погуби Тай, за това реши и да стане наистина сериозен този път. Атаката, която му подготвяше наистина целеше да унищожи момчето. Limbo клонингът сформираше черна сфера, която поглъщаше ветровете наоколо и ги преобразуваше в енергия. Всъщност тези сфери са способни да погълнат всякаки елементи и да се преобразуват в бедствие. Скоро черната сфера в ръцете на клонинга заприлича на масивен Rasen Shuriken, като истинският X1 отиде да го вземе.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Нед Дек 12, 2021 6:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пон Май 17, 2021 1:31 am

Тай беше учуден от спомена, който видя през очите на Х1. Той още повече се учуди и след като видя човека пред себе си през неговите очи, а именно Сайба. Уха...този човек го помня...! Да, няма съмнение...това е бащата на Annie..! Той е несъмнено ненадминат...сигурно целият ми екипаж дори няма да се справи с него. Но чакай малко..Х1 да не го нарече "братко"? Това не го очаквах...кой по дяволите си ти, Х1..? - Тай

Това, което направи впечатление на Тай бе решителността на Х1. Напомняше му на самият него дори. Мога да го усетя...Х1, ти все още си някъде там...ъгх...тази проклета маска е проблемът..! Толкова много си си втълпил в главата, че трябва да бъдеш Бог, че си забравил човешкото в себе си...или поне се опитваш да го направиш, защото все още има човек в теб. И аз ще го изкарам на свобода...! Ще унищожа тази проклета маска..защото тя е твоят затвор! Тай заяви право в очите на Х1 отново своите намерения - да освободи Х1. Точно това беше и желанието на Тай за целият свят - да освободи всички от техните зли намерения и най - накрая да унищожи злото по света. - Тай

Щом разговорът им в онзи свят приключи, Тай видя как се беше насочил стремглаво към купища дървета, които го нападнаха с корените си. Ice Make: Silver! Тай отприщи най - силното си заледяващо умение, което беше кръстил на баща си, тъй като то използва огромни количества демонична енергия. За секунди всички дървета и корени бяха заледени, а след това, Тай отприщи експлозия, която да унищожи леда на парчета. Приземявайки се обаче, той видя и забеляза как ту огньовете по тялото му, то леда му се насочваха много малко към масивната черна сфера. Хъх...това чудо абсорбира явно енергия. Ама че досада...Усмихна се. Добре че няма да проработи срещу това, което аз съм намислил..! - Тай

В този момент, Тай изключи огънят и всякаква магическа енергия по тялото си, което навярно щеше да учуди Х1. Та той смяташе да му се опълчи без никаква енергия? Това щеше да е най - глупавото нещо, което някой би направил. Готов ли си, Х1..?!? Ще видиш силата на моята надежда...и чувствата на всички, които си наранил..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пон Май 17, 2021 9:53 pm

X1: Летеше над Тай и го наблюдаваше отгоре. Той бе изненадан от това, което видя. Тц, успя да разруши гората ми само за един миг. Наистина си силен, Тай...! Но защо спрях да усещам енергията ти? Какво точно плануваш, момче? Хм, каквото и да е, това е краят. Твоят край. Няма как да устоиш на тази атака. Пътят ми към новия свят най-накрая ще бъде чист. Чака ме доста работа, така че е крайно време да приключа с теб, момче... X1 прилетя до своя клонинг, който държеше тази черна сфера, и се вля в него. Тя представляше черна дупка, която привличаше природните елементи в себе си. Ветрове, пламъци, вода, както и някои по-леки отломки биваха измуквани в тази малка сфера. Всичко това се преобразуваше в енергия, като вече беше насъбрала опустошителни размери. Следващата атака на X1 наистина ще цели унищожаването на Тай. X1 погледна към Тай и отприщи енергията в сферата. Буйно ветрове започнаха да се отделят от сферата, която се увеличи и заприлича на масивен расен шурикен, като този вдясно. Бързо достигна радиус от 5 метра, която може да изтрие цяло село от света само за един миг. X1 се канеше да нападне с тази сфера Тай и да сложи край на тяхната битка. Тай, връщане назад вече няма. Боя се направих достатъчно компромиси. Ако съдя по липсата ти на аура и наистина си се предал, то тогава се остави на атакта ти. Смъртта ти ще е бърза.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пон Май 17, 2021 9:59 pm

Засмя се. Тай в момента се страхуваше адски много за живота си, но външно, това изобщо не го показа, а даже напротив - смееше се в лицето на смъртта. Такъв си беше той - вече не можеше да бъде смразен от отчаянието и реши изцяло да се отдаде с тази своя следваща атака. Той погледна към Х1 с очи, пълни с determination. Макар и от него да не се усещаше енергия, Тай със сигурност имаше някакъв план. Грешиш! Каквато и да е тази атака, аз ще я надвия! Ако си мислиш, че мога да използвам само огън докато се бия, жестоко се лъжеш! Тай усещаше огромната енергия, излизаща от сферата и дори усети как тя всмукваше всичко край себе си. Така е..елементите ми няма да ми бъдат от полза в този случай. И трябва да спра да разчитам само на тях ако искам да се развия. За това, точно това умение ще ми помогне точно сега...Затвори очи, като започна да диша дълбоко и се концентрира на макс. First...- Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пон Май 17, 2021 10:04 pm

X1: Хм, да видим тогава какво си намислил, умнико. Няма как да оцелееш след сблъсък с тази атака, особено без защитният слой на аурата ти. Светът ще свърши днес, заедно с живота ти! ТОВА КАЗВАМ АЗ, БОГ!!!! АААХХХ!! X1 използва цялата си сила, за да метне това масивно кълбо от енергия, което тежеше сигурно повече от десетина танкове. То летеше буйно към Тай и щеше да го достигне в следващите секунди. Но преди сблъсъка следните мисли се появиха в глата на X1: Отговорът ми е да, Тай. Бъди сигурен, че ще се запознаем отново в новия ми свят. Тогава всичко ще бъде възможно... Повярвай!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пон Май 17, 2021 10:46 pm

-Red Riot Theme |My Hero Academia-


Тай застана право на пътя на атаката и зае бойна позиция. Той знаеше, че това всъщност е най - мощната атака, която е била изстрелвана срещу него. Той си пое отново дълбоко дъх няколко пъти, като това тригърна Flashback от спомени когато тренираше заедно със Селестия, Металикана и Mystogan. Хех, до сега не съм успявал, но от това зависи всичко, така че...First....First...First... - Тай

Спомен:

След тези двата спомена, Тай вече беше намерил своят отговор най - накрая. Той погледна право към идващата атака и застана на пътя ѝ. Най - накрая...! Сенсей, намерих своят отговор! Най - накрая знам какво трябва да направя, за да се справя с тази атака...! - Тай

Тай в този момент се затича към атаката на Х1. Аурата и магията са две напълно различни неща...аз през цялото време третирах аурата си като енергия , а не трябваше..! И сега, време е да ги комбинирам в едно..! Аурата може да бъде отприщвана във всеки един момент, но енергията е най - силна в момента на отприщване...! Сещайки се за това, Тай отново използва Ko докато тичаше. - Тай

Surprise Ost:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пон Май 17, 2021 11:06 pm

Hunter x Hunter OST - Theme of Kage & RASETSU 


(2:14)

Енергията, която Тай отприщи изведнъж достигна размерите на шурикена за един миг, а след това дори ги надмина. Юмрукът на Тай изцяло overwhelm-на енергията на X1, която се събираше половин минута. Създадоха се изключително силни ветрове в посока към X1, които буквално съдраха крилете му и му нанесоха повърхностни щети на цялото тяло. Той си постави ръцете пред лицето си изцяло изумен от настоящето.

X1: КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ?!!! КАК Е ВЪЗМОЖНО ДА ОТВЪРНЕ НА АТАКАТ МИ?! В този момент, той осъзна как започна да пада към земята. Ветровете около него изцяло контролираха движенията му. Мамка му, няма да издържа! X1 се блъсна силно в стената на залата и след това продължи да пада.  Той се сгромуляса на земята, но веднага след това понече да се изправи. Беше му трудно, но се справи. Погледна разгневено към Тай. Момче, ти току що си подписа смъртната присъда...! Ще те унищожа! Затича се към него, но беше бавен. Беше доста ранен и уморен. Трябваше му кратка почивка, след като отприщи и той толкова мощна атака. Но кое по напред? Да излекува раните си или да контраатакува с останалата си енергия?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пон Май 17, 2021 11:11 pm

Тай дишаше тежко, като видя разгневеният UGLY MF как се запъти към него. Тай никога не бяга от схватка, като той тръгна да крачи бавно към него, но след това се затича тъй като също беше уморен и ранен. Нямам никаква енергия почти..използвах всичко в този удар...но това не ми пречи..! Все тая, че нямам енергия..имам тези две ръце...! Щом Тай пристъпи към Х1, той бързо замахна с десният си юмрук към него, като беше готов и да се отбранява. Не трябва да го оставям да се излекува...! Сега разбираш ли, че си смъртен...?! Не си бог, йо! Ти си човек, точно като мен!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пон Май 17, 2021 11:23 pm

Naruto Shippuden OST - The Final Clash



X1: Тъй като трябваше да отдели енергия за раните си, той нямаше да може да се бие на пълни обороти за известно време. Само почакай! След побеждаването ти ще се превърна в истински Бог. Ще го направя, защото истината е, че в този прогнил свят това място е свободно. Няма как ако реално съществува такъв човек, той да позволи цялата тази болка да съществува. Целият този безкраен цикъл от омраза. Цялата тази несправедливост. Глупости! Ще взема този свят в свой ръце и ще го изградя наново. Ще се върна във времето и ще управя всичките грешки, които човечеството някога е допускал. Чака ме дълъг път и няма да позволя да бъда спрян още преди да тръгна по него и то от някакво си хлапе! Изчезни! След бягането, той достигна до Тай и посегна да го удари с юмрук в лицето. ИЗЧЕЗНИ ОТ ПЪТЯ МИ!!! Движенията му бяха бавни и предвидливи, но вероятно на Тай също. И двамата бяха уморени след тези опустошителни атаки, като сега само решителността им ги държеше. X1 изобщо не планираше да отстъпи. Дори и да остане без крайници, той ще продължи да се бие.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by BGDodpul Пон Май 17, 2021 11:30 pm

(1:05)
Застана пред него, като се подготви да нападне заедно с него. Не се самозалъгвай! Сам човек не може да вземе света в свои ръце, трябва цялото човечество да го направи! Затова, аз ще бъда на пътя ти, Х1! Спри да мислиш за миналото и гледай към бъдещето...!! Трябва да работим заедно, за да променим света в едно по - добро място, йо!! Няма да позволя на някой, който е забравил истинската си същност, да се опитва сам да оправи нещата...!!! ПОЕМИ ТОВА!! Тай и Х1 едновременно уцелиха своите удари, като и двамата леко отстъпиха назад, но бързо се обърнаха към другия на пътя им. И на двамата движенията бяха бавни и предвидливи, което правеше нещата още по - равностойни. Тай започна да вижда Х1 в този момент сякаш в отделен свят, в който той му беше приятел. Може би просто фантазия, но за Тай изглеждаше като реалност. Той виждаше бойното поле като една празна поляна, на която той и Х1 се биеха. Transition-а от реалност към фантазия беше като ето тази сцена за Тай в мига, в който и двамата се удариха едновременно. Лицето му беше все така маскирано, но Тай вече го чувстваше като близък след като изпита неговата болка и се постави на негово място. ЩЕ ТЕ СПАСЯ!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by -bAzikA- Пон Май 17, 2021 11:41 pm

Naruto Shippuden OST - Man of The World



X1: Не ми трябва да съм някой, Тай. Продължи с още един юмрук. Не искам и да съм герой. Точно така. Аз съм никой. Никой дори няма да знае, че аз съм Бог. Не се нужда от такова признание. Ще остана завинаги в сенките, но ще го създам. Ще създам този перфектен свят. Свят без повече омраза, където хората няма да се разпределят на победители и победени. Този свят няма да се нуждае повече от герои. Няма да има нужда и от смели и силни хора като теб, които са готови да поемат цялата болка на приятелите си, за да не ги гледат как страдат. Подобна съдба няма да отсъдя на никого, когато получа тази власт. Melee-то продължаваше по време на разговора. At this point, двамата дори не се опитваха да се блокират. Реакциите им бяха по-бавни от обикновеното зареди умората. Те просто се удряха взаимно без почивка. Напълниха се със синини, но продлъжаваха. Битката им постепенно започна да прилича на тази. X1 нанесе тежък удар, счупвайки носа на Тай, но веднага след това пое пряк удар и изкашля кръв, точно като Sasuke в клипа. Защо въобще ти пука за такъв абсурден свят? Свикнал си с това да живееш като мъченик и те е страх от непознатото. Страх те е да продължиш напред, да търсиш решение на проблема. Страх те е да правиш жертви. Аз направих моята - аз жертвах себе си в името на благото на човечеството. А ти какво направи, Тай? Може би ти си страхливецът тук. Поеми това, страхливецо! Щом си пое дъх и избърса кръвта от устата си, той отново понече към Тай.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Скривалището на TRASH GANG - Page 14 Empty Re: Скривалището на TRASH GANG

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите