Silva World Tree

2 posters

Go down

Silva World Tree Empty Silva World Tree

Писане by -bAzikA- Сря Сеп 06, 2023 12:40 pm

Световното дърво Силва - източника на живота и плодородието. С величествените си размери и свежа зеленина, то съществува като символ на природата и емблема за острова, който е кръстен на него. Легендата гласи, че на това място е възникнал живота на планетата и дървото съществува още от тогава. Също така се вярва, че и мистичната фигура на майката природа живее във вътрешността на дървото и се гриже за природата оттам.


За съжалание съвсем наскоро дървото е започнало с дръстично темпо да губи жизнената си енергия и постепенно да увяхва заедно с природата наоколо. Annie, Тай, Тоби идват тук, за да проверят какво се случва, и откриват източника на проблема - Еделгард, един от участниците в мултивселенската война, както и един от най-опасните противници на героите - Edelgard von Hresvelg
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva World Tree Empty Re: Silva World Tree

Писане by -bAzikA- Сря Сеп 06, 2023 12:40 pm

(Тоби, Тай, Синтия)

Tobiraya: Отново отваря очи във вътрешния свят на дървото. По дяволите! Тай! Този път той бе насилствено вкаран тук заедно с Тай. Първата му работа беше да провери дали е добре и ако е ранен да го излекува моментално. Дръж се, Тай. Тази жена е истинско чудовище. Ще трябва бързо да се измъкнем оттук и да помогнем на Annie!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva World Tree Empty Re: Silva World Tree

Писане by BGDodpul Сря Сеп 06, 2023 12:43 pm

Тай: Щом се появи тук, той бе легнал на земята, като тъкмо сякаш ставаше от сън, хващайки се за главата. Човечееее...какво се случи...къде съм...? Огледа се. Ех? Не сме ли на острова? Погледна към Майката Природа, която лежеше безжизнено на земята. Е-ей...коя е тази..? Тоби, ранена е! Нали си лекар, помогни ѝ!
Синтия: По дяволите...вкара ни в собственият ни капан...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva World Tree Empty Re: Silva World Tree

Писане by -bAzikA- Сря Сеп 06, 2023 12:48 pm

Tobiraya: Така е, Тай, ранена е... Тай можеше да забележи как изражението на Тоби стана по-мрачно и натъжено. Той страдаше от безсилието си. Със Синтия вече опитахме да ѝ помогнем, но не можахме. Тази жена отвън.. тя черпи от силите ѝ.., от силата на природата! А сега и ни изолира от битката, за да се справи с нас един по един. Annie е първата. Стисна юмрук и възвърна усмимката и увереността си, макар и видимо на сила. Но ние няма да се предадем, разбира се! Ще както и Annie, така и майката природата, и ще победим тази чудовища жена! НАЛИ ТАКА?! След като надъха компанията, той уби целия хайп, като разкри, че няма никакъв коз в ръката със следните думи: Ъм, Синтия, имаш ли някакъв план как да сторим това? ^^"
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva World Tree Empty Re: Silva World Tree

Писане by BGDodpul Сря Сеп 06, 2023 1:02 pm

Синтия: Синтия не знае какво можем да направим в тази ситуация...единственият ни начин да успеем е да излекуваме Майката Природа. Това навярно ще спре връзката на Едел с нея...но не знам как...
Тай: А защо просто не излезем и не ѝ наритаме задника?!
Синтия: Аз и Тоби можем да излезем, но...не мисля, че разполагаме с нужното време да я сразим преди тя да източи и последните сили на Майката Природа...
Тай: Добре тогава, аз ще излезна и ще ви набавя време...ъъъ...само чее...как става това? ^^"
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva World Tree Empty Re: Silva World Tree

Писане by -bAzikA- Чет Сеп 07, 2023 10:35 pm


BERSERK - Ash Crow [slowed to perfection]

Tobiraya: Отново клекна до Майката Придодата и я докосна нежно с длан. По този начин усещаше както останалата ѝ енергия и време живот, така и агонията и мъката в сърцето ѝ. Тоби запази сериозен вид и със сдържана ярост се изправи и обърна към другите. Нямаме много време. Енергията ѝ е на привършване. Силата на природата сега е в ръцете на Едел. Боя се, че Annie не би се справила сама срещу нея. Тя също разполага с впечатляващ енергиен резерв, плус че я заредих преди да се появим тук, но дори и така ако не спрем източника ѝ на сила, Едел ще остане непобедима. Навярно лесният начин ще е да убием тази жена тук, но ние не сме тук за това. Не сме такива страхливци да избираме лесния начин, пък и никога не бих си и позволил да посегна на такова нежно и животворно създание. Отново се обърна към легналата в несвяст жена. Тай, Синтия, аз ще се погрижа за нея. Когато и последните сили биват измукани от Майката Природа, тя ще загине, но аз няма да позволя това. Когато се случи, аз ще ѝ заема от моята енергия. Ще я поддържам жива, докато Едел не бъде победена. Не се бойте, моята енергия тя не може толкова лесно да открадне, но се притснявам колко време ще мога да издържа. Замисли се. Все пак говорим за Майката Природа. Ще са ми необходими огромни количества жизнена енергия, за да я поддържам цялата природата и нея жива. Обикновено аз съм този, който заема от нейната енергия..., Визираше черните ѝ дупки, които измукват природни елементи. но този път.. Този път аз ще ѝ заема от моята! Ще върна жеста! Колко ли ще издържа? 5 минути? Ако Синтия помогне, може би 10? Помисли малко и продължи: Тай, със Синтия ще се погрижем за Майката Природата. Ти ще трябва да излезеш навън и да победиш Едел заедно с Annie! Заходи към него. Нямаме много време, така че слушай ме внимателно. Докато ходеше към него, Тай можеше да го побият тръпки. Никога не беше виждал Тоби толкова сериозен без маската. Сякаш наистина X1 крачеше към него. За да излезеш от това място ще трябва да те науча на едно умение. Умението да използваш 100% от потенциала на мозъка и тялото ти, Тай. Това е изключително трудно и болезнено за научаване, но не само това. Обикновено на човек са му нужни десетки години, за да започнат да увеличават процентите и то с късмет и ген. Тай, ти ще трябва да го направиш за една минута. Със Синтия ще издържим тук 15 минути. Тоби преувеличи, но се налагаше. Истината, че той самия се не знаеше дали ще издържи толкова време, но на Тай му трябваше всяко възможно предимство. След като излезеш имаш 14 минути, да победиш Едел! Готов ли си да разбереш как да се сдобиеш с тази сила? Готов ли си да преминеш през 10-годишен Ад в рамките на една единствена минута? Ако е така тогава се приготви! Тоби спря на едно място и опъна едната си ръка. Гигантска прозрачна сфера без мириз и цвят започна да се сформира. За нула време придоби няколко метра радиус и се извиси над Тай. Тоби мръдна единия си пръст и редом с това от сферата се отчупи малък фрагмент - още една мини сфера, която застана пред Тай. Тази топка представлява 0.1% от болката, която трябва да изпиташ, за да научиш това умение. Ако не можеш дори това да устоиш забрави за излизането ти оттук и спасяването на Annie. А що се отнася до името на това умение. То се нарича...:
След като чу името на това умение, Тай веднага можеше да се сети за Дмитрий, който го използваше постоянно и дори се беше специализирал в един конкретен дял на CBC - силата да прехвърля спомените и съществуването си от тяло на тяло.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva World Tree Empty Re: Silva World Tree

Писане by BGDodpul Чет Сеп 07, 2023 10:58 pm

Тай: Слушаше с негодувание планът на Тоби, като не можеше да повярва какво му минава през главата. Този старец е луд...! Нима смята, че може да излекува тази жена...която поддържа цялото това дърво и дава от енергията си на всички в този остров...? Усмихна се. Разбира се, че може! Той е част от моят екипаж..и заедно със Синтия, са най - добрите лекари, които познавам. Ако някой може да го стори, то това сте вие двамата..! Веднага след това, той погледна към Тоби, който му разказа за неговият план , както и за Complete Body Control техниката. Тай веднага се сети за Дмитрий, който демонстрира потенциалът на това умение. Complete..Body..Control...Тай дори не можеше да си представи колко сложно звучи да научи това умение, особено след като Тоби му каза колко време отнема. 10 години...а аз трябва да го науча..сега...? Тай протегна ръката към този фрагмент, като точно както Зоро в клипчето, той усети неописуема болка и изкрещя. АААААААААААРГХ!!! Ах...ахахах..Усмихна се предизвикателно, като се задъха. Харесва ми....това чувство...чувството на предизвикателство...да надскоча себе си е нещо, което обичам да правя...You're on, old man! Ще ти демонстрирам, че имам потенциалът да бъда The King of the Pirates...! Ще науча това умение...и ще сразя Едел! You can count on me...!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva World Tree Empty Re: Silva World Tree

Писане by -bAzikA- Нед Сеп 10, 2023 11:09 am


Anakin's Suite but it's even more depressing
(01:07 - Anakin's Betrayal)


Когато Тай прие цялата 10-годишна болка в този момент, се случи точно това, което очакваше и дори отвън него. Всъщност Тай драстъчно подцени това предизвикателство и дори не беше близо до това да го изпълни. Имаше 0% шанс да оцелее, но това, разбира се е, ако беше сам. Тоби и Синтия страдаха заедно с него само като го гледаха. Агонията на Тай беше нещо belong описание. Продължи по-малко от минутиа, ала на самия Тай сигурно му се е сторило като цяло денонощие. Беше подобно като първото Tsukuyomi на Итачи срещу Какаши. Тай чувстваше все едно как всяка една клетка в тялото му бива пробождана с огнена игла, докато нервната му система реагирва на това 10 пъти по-чувствително. Редом с физическата болка, Тай трябваше да приживее и психически атаки. Скоро той започна да халоционира с отворени очи и вече не виждаше нищо свързано с реалността. Той трябваше да преживява смъртта на Annie и екипажът му пак и пак. Ръцете му бяха кървата ви. Току що той беше убил баща си Силвър. След това пак. Отново и отново. Най-травмиращите моменти на Тай се преиграваха в съзнанието му редом с най-ужасяващата физическа болка. А всичките му опасения за бъдещето се случваха с десеторно по-лош завършик. Шун разрушава Земята. Annie умира. Екипажът или умират или се изправят срещу него. Не остава жив пират по света. Шанкс от пират става терорист. Тобирая също продължава да е X1 и се съюзава с Шун. Мистоган така и не се появява отново. Синтия се самоубива в мъка. Ери се разболява от рак. Акира се подхлъзва и умира на меча си. Всички възможни ужасяващи развития на света бива преиграни в мозъка на Тай. Цели 24 часа, в който Тай изпитваше само едно - DESPAIR. Физическата и психическа болка, която Тай изпита в рамките на тази една минута го остави в несвяс. Всъщност травмата му беше толкова голяма, че мозъкът му беше на път да се самоубие. Тай падна на колене и се наклони да припада. Тоби обаче го хвана в последния момент, а очите му бяха насълзени. Т-Тай. Аз съжалявам... Толкова съжалявам, че трябваше да преминеш през това, но това дори не е най-лошото. Ръката му започна да свети. Твоята битка тепърва предстои. След случилото се навярно смъртта за теб би било най-лекото, ала аз няма да допусна това. Ще бъда егоист още един път и ще те задържа жив! Ръката му светна, като бели светкавици започнаха да излизат както от тялото на Тоби, така и от на Тай. Това беше Complete Body Control. Да, в момента и двамата го използваха на пълни обороти. Тай, не мога да заглуша толкова голяма болка, но мога поне да я отложа. Тай лежеше тъй безсилно в ръцете му, а дали е в съзнание не можеше да се каже. За да отложи болката му, Тоби започна да замъглява спомените му и да ги фрагментира. Те щяха да се появяват в съзнанието му на части, за да може Тай да успее да ги преудолее. Друг начин нямаше. Ако Тоби не го стори това сега, съзнанието на Тай със сигурност щеше да се пречупи и от него нямаше да остане нищо. Колкото и силен и издръжлив да беше Тай, не съществуваше човек, който да може да понесе десетгодишна болка на човек като Дмитрий в рамките на една единствена минута. Човешкото съзнание просто не беше способно на това...
Тъй като Тоби своеволно активира новото CBC умение на Тай, в следващия ми коментар той щеше да се събуди извън дървото.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva World Tree Empty Re: Silva World Tree

Писане by BGDodpul Нед Сеп 10, 2023 11:34 am

АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААРГХ!!!!!!

Тай не изпитваше нищо друго освен агония, като вътре в спомените му наставаше същински хаос. Още от първите му мигове в този живот, той получи спомени от раждането си, в който майка му изрищно казва, че няма как да се грижи за него...последваха и редица други спомени, които връхлетяха в ума му и направиха психиката му на парчета:

Айрийн написа:Това дете...не мога да го отгледам...не е безопасно за самата мен, както и за него...
Ур написа:Дъщеря ми умря заради такива като теб...но въпреки всичко, ще те науча на всичко, което знам.
Силвър написа:Тай...макар и да умирам от твоята ръка, те дарявам с последната си капчица сила..
Игнийл написа:Пламъкът на емоцията...е сила, която може както да унищожава, така и да създава. Виждал съм я в разцвета си от два индивида вече, всеки в едната крайност...от теб зависи дали ще намериш перфектният баланс, сине мой...
Ребека написа:От леля ти Бекс поне запомни, че не можеш да спасиш всички!!!!
Шанкс написа:Хаха...крал на пиратите? Хлапе като теб? Не ме карай да се смея! Ще трябва да ми се докажеш, малчо! Събери силен екипаж и ме предизвикай! Само тогава когато ме победиш, ще ти повярвам.
Даби написа:Ти..както и майка ни...сте причината животът ми да отиде по дяволите...

В комбинация с тези спомени, мислите му бяха връхлетени от безброй what if случаи, в които животът му се развива по най - отчаяните начини. Живот, в който всички негови близки умират заради негови действия ,в който мечтите му дори не се изпълняват. Всичко това кара психиката му да рухне, а Тай да изпадне в безсъзнание....но вътре в себе си, когато бе изпълнен с тъмнина и не допускаше никой до себе си, капчица светлина успя да накара цялата тази тъмнина да изчезне. Огнената жена, която лежеше безжизнено до него, също искаше да му помогне. Майката Природа се появи в неговото съзнание, за да му помогне заедно с Тоби и Синтия да преодолее този труден task:

Тай...не напразно усещам от теб нещо..великолепно.
Умението да правиш чудото реалност.
Ти си детето-чудо, от което аз имам нужда...
Помогни ми, дете мое...
Иначе това, което е известно за вас хората като Майката-Природа...
Ще изчезне завинаги..
И отчаяние ще запълни целият свят.
Моля те...
Помогни ми....

Тези думи бяха достатъчни на Тай да се разгорещи вътрешно и с гръмогласен възторг да заяви:



РАЗБИРА СЕ, ЧЕ ЩЕ ПОМОГНАААААААААААААА!!!!!!!!!!!!



Веднага след това, той щеше да отвори очи и да се съвземе, вече навярно извън дървото, благодарение на Тоби и Синтия.

(Тай)
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva World Tree Empty Re: Silva World Tree

Писане by BGDodpul Чет Окт 12, 2023 5:38 pm


Fairy Tail Sad Theme Song

Meanwhile....

Минути след като Тай бе изпратен да се бие отвън, Синтия и Тоби веднага се върнаха на работа, а именно да разберат какво се случваше с майката-природа. Дори и с комбинираните си умения, те не успяваха да я излекуват. Нещо ги възспираше...и тогава, Синтия се досети. Майката-природа бе създание, което бе толкова силно, че жизнената му енергия бе разпределяна равномерно чрез корените, клоните и листата на това грамадно дърво. Единственото нещо, което би могло да контролира тази енергия, трябва да е стрела. Златна..стрела. Навярно Синтия и Тоби в момента се бореха срещу една от 10-те стрели, които бе в притежанието на Едел. Синтия от яд стисна юмрук, но устремено погледна към майката-природа и сложи двете си ръце върху нея. Тя започна да предава абсолютно цялата си жизнена енергия. Това бе много опасно, но трябваше да се намери начин да се надвие силата на тази стрела...все пак, тази жена бе дала на Синтия живот. Ако тя не я спаси, то няма кой друг.


Синтия: Тоби...нямам намерението да излезна жива от тук...ще направя всичко възможно да възвърна моята майка!! Нямаме друг избор...това непременно е работа на някоя от стрелите...не знам дали изобщо ще имам силите да го направя, но...тази жена..дължа всичко на нея!!!!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva World Tree Empty Re: Silva World Tree

Писане by -bAzikA- Пон Окт 16, 2023 4:04 pm

Tobiraya: Намесена е стела? Изражението му се промени заедно с аурата. Освен сериозен сега беше и разярен, но ситуацията му не му позволяваше да отприщва природни стихии неконтрилуемо. Трябваше да остане спокоен и го направи. Ситния... Каза той със сериозен тон, който беше необичаен когато говореше със Синтия. Или и двамата излизаме живи и здрави оттук или никой няма. Ще повторя това, което казах на Тай. Аз няма да позволя на майката природата да загине в ръцете ми. И не само тя. Никога повече няма да гледам как някое същество умира незаслужено независимо дали е човек или не. Най-малкото това дълга да света, след като едва не го разруших. За това бъди сигурна. Ще намерим сили да я спасим, ако трябва дори изкуствено да я държим жива. А докато го правим, имай вяра в младежта. Сигурен съм, че в момента довършват Еделгард и скоро ще се върнат като победители. Тоби обаче знаеше, че това не е така. Поради някаква причина той имаше очи и уши извън дървото и знаеше колко сериозно е положението. Ала реши, че най-добре ще е да вярва в тях и в момента да се конецтрира върху своята битка. Нарочно спести тази информация на Синтия, за да не я тревожи излишно. Тоби беше добър лъжец.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva World Tree Empty Re: Silva World Tree

Писане by BGDodpul Вто Окт 17, 2023 3:21 pm

Синтия: Поклати глава. Много добре знам какво се случва навън...аз също съм свързана с този остров и усещам много добре промените в него. Синтия е пазител на природата...и като такъв..тя няма да обърне гръб на нея...както и на приятелите си! Изневиделица, огромно количество жизнена енергия започна да прелива от Синтия под формата на светулки. Цялата тази жизнена енергия започна да обкръжава Синтия и Тоби, като тя бе адски богата на живот. Все пак, тя бе личната енергия на Синтия. Но разбира се, такива огромни количества трудно биха били овладяни. Тя в момента се надяваше тази енергия да е достатъчна да отблъсне злата енергия, която стрелата точно като едно семе бе засадила вътре в дървото. Тоби, сега или никога...! Използвай всичко, което имаш!!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva World Tree Empty Re: Silva World Tree

Писане by -bAzikA- Пон Окт 23, 2023 11:32 pm

Tobiraya: Почеса се зад глава и ѝ се усмихна неловко, когато разбра, че лъжата ѝ е разкрита. Опа, прощавай Синтия. Не че исках да крия истината от теб, но не исках да те притеснявам. Моя грешка! Обаче след като видя какво Синтия се опитва да направи, Тоби демонстрира колко сериозен може да стане за един миг.



Naruto Shippuden OST The Final Clash
(0:26)


Той реагира моментално още преди Синтия да му каже какво да прави и постави ръцете си върху Майката Природа. Изглежда сега или никога. Синтия, ще използвам всичко, което разполагам. Готова ли си? Хех, кой би предположил, че ще свърша така. Това, което се каня да направя ще ме снабди с енергията да създам цяло ново природно кралство. Толкова много жизнена енергия... С нея със сигурност можех да победя Тай. Можех да довърша мисията си като X1... Глупав дядка! Няма смисъл да мислиш за това сега. Това е перфектния момент! Не се съмнявай в себе си, Тоби! Тази дарба, която притежаваш... няма по-добър начин да я използваш от това да подпомогнеш на природата. Започвам!
Той затвори очи, като преобразува ръцете си върху болната жена в бели дупки.
Silva World Tree Giphy
Сега от ръцете му излизаше цялата енергия, която измукваше с черните си дупки. А къде се намират те? Навсякъде по света. На всяко едно кътче, където Тоби е стъпвал. Тоби е пътещественикът, който е обиколил целия свят, включително и най-опасните места на планетата. Преборил е всички природни стихии и изпитания и го е правил, докато е предпазвал самата природа. Из целия свят, той е загасял горски пожари и посаждал безброй много дървета и разстения. Цялата тази зеленина, която съществува благодарение на неговите усилия, сега щеше да му върнат жеста. Те почерняха. Всяко едно цвете. Всяко едно дърво. Всеки един храст. Дъбове, букове, рози, слънчогледи, водни лилии, каквото се сетиш, всичкото го е съдял. Всяко едно негово "чадо", всяко едно растение из целия природен свят, което му дължи живота си, в този момент започна да му заема от жизнената си енергия. Всяко растение като живо същество притежаваше своя жизнена енергия и макар и малко като количество, насъбрани на един куп те сформираха цели пилъри от енергия, които идваха с пълна скорост от всички страни към остров Силва и по-точно към ръцете на Тоби.
Майко Природа. Вие сте тази, която е създала природния свят. Тази, която е дарила света с прекрасна зеленина. Тази, която е вдъхнала живот на всички растения по света. Нека сега те ти върнат този жест. Сформирам този beacon от жизнената енергия на всяко едно растение, което ми дължи живота си. Което дължи живота си и на вас! Сега ви връщам заетата енергия с една единствена цел. ДА ОЗДРАВЕЕТЕ!!! ДА ПОБЕДИТЕ СИЛИТЕ НА ЗЛАТА СТРЕЛА И ОТНОВО ДА СТЪПИТЕ НА КРАКА! АЗ И СИНТИЯ ВИ ПОДНАСЯМЕ ЦЯЛАТА ТАЗИ ЕНЕРГИЯ С ТАЗИ ЕДИНСТВЕНА ЦЕЛ. МОЛЯ..., ПРИЕМЕТЕ ТОЗИ ЖЕСТ!!! АААААААААААГХХХХХ!!!!!!!!! Ръцете на Тоби буквално започнаха да изгарят от болка. Вените му изпъкваха. Количеството енергия, което преминаваше през тях към тялото на Майката Природа беше неописуемо. Все пак опонента му е стрела. Все това, което се оптива да спаси е най-чистото и невинно. Все пак най-малко това дължи той на света като един бивш злодей и терорист. Болката, която изпитваше се равняваше на тази, която Тай по-рано премина. Той стискаше зъби и очакваше излекуването на Майката Природа, но чувстваше че всеки момент щеше да припадне от болка и умора.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Silva World Tree Empty Re: Silva World Tree

Писане by BGDodpul Вто Окт 24, 2023 12:12 am


Fairy Tail 100 Years Quest - DRAGONFORCE 2023 (EPIC VERSION)

Комбинирата лечебна техника на Тоби и Синтия даде резултат. Като че ли цялата тази жизнена бомба, която се изсипаха върху майката-природа счупи една голяма част от имагинерните окови, които я крепяха на земята. Колкото повече енергия ѝ даваха , толкова по - голяма ставаше агонията им. Но те знаеха, че това е миниатюрна цена , която трябва да заплатят...всяко добро дело биваше възнаградено. И това нямаше да остане незабелязано от Майката-Природа. В мига, в който тази енергийна бомба премина, тя от легнало положение се изправи и започна да левитира над навярно изтощените Тоби и Синтия. Силуетът ѝ приличаше вече на много по - човешки..не беше само светлина. Вече и нейната визия започна да става видима...

Майката-Природа:

Косата ѝ бе в няколко нюанса и гореше като яр пламък. Но това не беше всичко - всичките тези пламъци по нея горяха плавно и грациозно...движенията им приличаха на танц дори. Всичко в нейният външен вид говореше само за едно - хармония...и тогава, тя се спусна до Тоби и Синтия, като ги погали и двамата...в знак на благодарност, тя ги дари с нейната благословия и започна с огъня си да изцерява раните им и да възстановява енергията им. Те можеха да усетят хиляди, стотицихиляди, навярно милиони енергийни нишки, които се бяха увили около Майката-Природа. Това бе дело на стрелата, но тези нишки вече бяха отслабени...и огънят ѝ успяваше да ги пребори една по една. Като че ли за миг, всички тези на пръв поглед безброй окови..просто паднаха. И тя бе свободна.

Мили деца мои...
Това, което направихте за мен...
Е нещо, което аз никога до сега не бях виждала от човек.
Повярвайте ми...
Ние сме най - грешната раса в тази безкрайна вселена...
Дори бих казала...мултивселена.
Наскоро дори аз научих, че не сме сами..
Че има...
Други майки-природи там някъде..
Които пазят други планети Земя...
Колко загадъчно, нали...?

Синтия, мило дете мое...
Създадох те и те отгледах като собственото си дете...
Благодаря ти, че ти изпълни дълга си към мен...
Но...твоята вярност..
Твоята служба към мен...
Вече не е нужна.
Ти...си си ти.
Създадох те да бъдеш мой пазач..
И сега те освобождавам.
Бъди свободна, Синтия..!
Намери своят път!
Стани личност!
Дарявам те с това, което ти цял живот тайно си желала, мило мое дете...
А именно...Свобода..
И правото...да мечтаеш...


Ами ти, Тоби...?
Такова тъмно сърце...
Защо избра да помогнеш на някой като мен..?
Това ли е твоят начин да преминеш през болката от миналото ти..?
Мисля, че знам защо...
Мислиш, че всяко нежно цвете заслужава закрила...
Е, мили Тоби...
Мога да ти кажа, че аз също някога съм била човек.
Моята майка - Гая, тя ме дари с това...
Но знаеш ли какво ми каза..?

"С човещина мога да те даря...
но от човешкият грях не мога да те спася."

И аз - също като теб...
Бях алчна.
Бях гневна..
Исках повече...
И накрая - платих с всичко.
Изгубих всичко, което бях изградила..
Но тогава разбрах, че...това е същността на човека.
Да се учи от грешките си...
И най - вече, от грешките, направени от другите.

Макар и отдавна да не бродя света на живите...
Вашата енергия и вашите желания...
Няма как да останат нечути.
И..
Ако трябва да бъда честна...
Те провокират в мен нещо, което не бях усещала от много време.
Гняв.
Човешки грях...но как?
Аз..не съм човек..тогава защо изпитвам човешки грях...?

Отговорът е прост.
Аз...съм Майката-Природа!
И страдам когато моите деца биват наранявани!
Тоби, Синтия!
Позволете ми...
Един последен път...
Точно както майка ми Гая ми позволи...

ДА СЪГРЕША ОТНОВО...

И ДА СЕ НАМЕСЯ В ЧОВЕШКИТЕ ДЕЛА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ЗАЩОТО ЧУВСТВАМ , ЧЕ....

СЕ РАЗГОРЕЩИХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Изневиделица, пламъците на Майката-Природа станаха буйни и опасни. Син пламък започна да се вее навсякъде от тялото ѝ , а външният ѝ вид да се променя. Тя отново захвърли своята divine форма, за да приеме онази човешка форма, която някога е имала когато е била грешница. Това да имаш всичко и отново да го захвърлиш е нещо нечувано за нея. Но..тя се учи от грешките си. И този път, тя ще защити своите деца.


ИМЕТО МИ....

Spoiler:

Изричайки тези думи, тя прегърна от двете си страни Тоби и Синтия, като засия силно в син пламък. И тримата бяха напът да излязат от това дърво...и да обърнат битката с поредното чудо, което се случи! Но едно беше ясно - личеше си на кого се бе метнал Тай...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Silva World Tree Empty Re: Silva World Tree

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите