Огненият затвор на Dabi

2 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Огненият затвор на Dabi - Page 3 Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Чет Авг 05, 2021 3:01 pm

Кимна към нея след като чу това и леко се усмихна, като се изпълни с надежда, че заедно могат да оправят нещата. Да, така е...никога няма да се осъмня в член на собственият ми екипаж! - Тай
Усмихна се широко под маската си. Над 100 години...колко точно, не мога да ви кажа. Но той е президент от вече над 100 години. Информацията бива манипулирана по такъв начин, че хората да си мислят, че именно той е най - новият президент по всяко време. Точно както и вие си мислехте това. The Patriots ви поднасят това, което те искат вие да знаете. Хората, които живеят тук живеят в една пълна лъжа. И причината, поради която ви казах всичко това е, че вие сте тези, които могат да променят това! - The Magician
Ч-човече...той ръководи този парад от самото начало и не е спирал и до ден днешен..? Тогава, какво толкова цели? Как може да създаде този свят, който толкова много жадува за него? - Тай
Не го приемай буквално..той няма как да създаде нов свят. Но манипулирайки живота на всички е нещо, което той може да направи. The Patriots искат този ред да продължи...хората да си живеят този спокоен живот и така до безкрай..те не могат да умрат. Те искат да контролират как се развива човешката история. Това означава, че те могат да манипулират и идващите поколения..така те ще си подсигурят, че няма да се появи нова заплаха в бъдеще..и няма нито един злодей да се появи още... - The Magician
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi - Page 3 Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Чет Авг 05, 2021 3:19 pm

"Spellborn" by Sham Stalin



Annie: Значи решението на президентът със злото по света е да поеме контрол над всеки отделен човек. Манипулирайки хората, вероятно е възможно да се създаде мирен свят. Но такъв свят е просто една илюзия. Свят на мечтите? Глупости! По-скоро ад, в който никой няма свободна воля. Малко по малко започва да разбирам как мисли този човек. Valentine е един мегаломаниак! Иска да има власт над всичко, като ползва удобното оправдание, че така ще донесе мир на света. Дори и така да е, то аз предпочитам да умра, отколкото да живея в свят, където всичко е вече решено. Сигурна съм, че не съм единствената на това мнение. Погледна към Тай за малко, преди да продължи да говори на The Magician. В този неискрен свят липсва всичко красиво: мечтите, искрената любов и приятелство,  както и приключенията. Кажи ми честно, магьостнико, ти искаш ли такъв свят да съществува? Спомена, че ни споделяш всичко това, защото искаш от нас да променим това бъдеще? Ако решим да ти се доверим, то какво трябва да очакваме оттук насетне? Въобще имаме ли шанс срещу човек с такова умение? Можел ли сами да свалим президента и всичките му подчинени?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi - Page 3 Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Чет Авг 05, 2021 3:29 pm

Музиката продължаваше.

Засмя се леко след като чу всичко това, като си намести маската. Какво искам аз? Аз се боря срещу съдбата от както се помня...но никога не съм успявал да я променя. Опитвал съм се преди, но това ми донесе само нещастие. Затова, започнах да търся други вместо мен, които да могат да го направят. Започнах да култивирам други, които да променят съдбата. Погледна към тях. Вие имате този потенциал. Вие можете да сразите президента и всичките му подчинени. Но за да стигнете до там, имате бая път да извървите...и тази война, която се създава в момента е първото ви препядствие. The Patriots използват златните стрели като стимул за да създадат тази глобална война, обещавайки всички идеали да се сбъднат да победителя с помощта на стрелите. Хора като The Boss , с почти неосъществими цели, няма как да пропуснат подобна възможност..и сега сте изправени срещу куп такива хора. За да стигнете до президента, ще трябва да поемете отговорността да разбиете мечтите на всички, чиито сърца са били напълнени с напразна надежда от тези хора..готови ли сте за подобно нещо? Doomsday е началото на краят. Ако Valentine се добере до това, което е намислил The Boss, а повярвайте ми, то е нещо голямо, светът ще свърши такъв, какъвто го познавате. Та, питам ви аз, деца...колко мечти сте готови да разбиете, за да защитите това, което вие обичате..а именно, както ти каза..мечтите, искрената любов, приятелството и приключенията...? - The Magician
Тай се замисли над този въпрос. До сега, всички злодеи, които те двамата бяха побеждавали, имаха свои грандиозни цели, които Тай е спирал да се осъществят. И винаги това до някъде го е карало да страда, защото той не позволява на другите хора да мечтаят. Но въпреки всичко, той решава да продължи напред с високо вдигната глава. Ще направим каквото е нужно, йо. Но бъдещето не може да бъде решено..именно тази непредсказуемост осмисля живота ни. Ако живея в една измислица, една илюзия, аз не искам да живея! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi - Page 3 Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Чет Авг 05, 2021 5:15 pm

Steins;Gate OST - Farewell



Annie: Трябва да поемем отговорността от разбитите мечти на враговете ни? Погледна надолу с натъжен поглед. Успя да се усмихне, но беше иронично. Въпреки тъгата, на нея и стана смешно, че точно това се изисква от нея за да спасят света. Обхвана я Deja Vu. Въздъхна и каза: Колко познато ми звучи всичко това... Хехе, изглежда това е нашето предназначение - да рушим чужди мечти. Големите цели изискват големи жертви.. Ах, колко вярно е това. Тя се сети за всички свой врагове и за техните мотиви, да вършат злини. Всичките те имаха своето право. Тя погледна с ироничната си усмивка към The Magician и му каза: Магьостнико изглежда добре си подбираш хората. Хаха, със сигурност не си губиш времето. Просто нямаше как да избереш по-подходящи хора за тази работа от самите нас. Посочи себе си с палец, после и Тай. Усмихна се още по широко и самоуверено продължи: Все пак ние сме професионалисти в това. Никъде другаде няма да намериш по-добри от нас в това да се разбиват чужди мечти, повярвай! Това ни стана постоянна работа все пак ^^ . Ясно се виждаше тъгата и съжаленията, криещи се зад нейната усмивка. Всички те, който сякаш светът се бе изправил срещу тях, също имаха мечти, но ние им ги отнехме. Колко ли мечти сме разруши ли? Хм, изглежда съм им изгубил бройката...

...Маки и Аки... Горкичките, никога повече няма да могат да усетят какво е да си живи. Дори физически да са сред нас, те няма повече да могат да почувстват бризът по кожата си, докато плаваме... Макар, че точно те отнеха живота ѝ, Annie все още можеше да им съчувства и нещо повече - тя копнееше да може да им помогне.
...Горкият Suzuya, който не успя да постигне така копнящото си отмъщение към майка си, което би трябвало да възроди вътрешния му мир. Животът му бе откраднат преди това да се случи...
...Горкият Genos, чието предателство го погуби. Неговата гибел лесно можеше да бъде избегната, но изглежда съдбата не бе на неговата страна. До последно той вярваше, че постъпва правилно, но смъртта му бе трагична, защото съм сигурна в това, че няма нищо по-лошо от това да си отидеш от този свят като предател...
...Горкият Garou, който остана неразбран до последно. Той се би за идеалите си до самият край. Достоен мъж за уважение...
...Горкият Deidara, чиято любов към изкуството допринеси за самотността и накрая за смъртта му. Той също остана неразбран, дори след края си...
...Горката Елми(Елмаз), която копнееше отново да бъде нормално момиче. Тя виждаше надежда, че ще постигне мечтата си единствено в Тоби, но зареди нас, той ѝ обърна гръб...
...Горката Kisei, която зареди нас бе длъжна да убие най-важния си човек. В крайна сметка нейната любов към сестра си си остана несподелена...
...Горката Зеро, която са пореден път в живота си бе принудена да загуби всичко. В живота си, тя е имала трима най-важни за нея хора, но съдбата реши да ѝ ги отнеми всичките един след друг. Последният път бе именно по моя вина. Ако се бях вслушала повече в думите на баща си, може би щях да го разбера по-добре. Може би щях да успея да го задържа при нас. Може би...
...Горката Natalie, която положи толкова много труд отново да види любимата си сестра, но накрая бе предадена от най-доверимия си човек - този, с когото започна всичко това. Толкова чисто и невинно същество бе Нати, но съдбата я омърси и разболя с една от най-опасните болести - безкопромисния GREED. Тя бе най-големия оптимист от всички, за това навярно провалът за нея е бил изключително-болезнен...
...И най-вече горкият Тоби, който бе на крачка от постигнаето на всичките си мечтите, но се отказа на финала зареди нас. Може би ако не се бяхме намесели, сега светът наистина щеше да е по-добро място, а той щеше да бъде истински щастлив, редом със своята половинка. Кой знае? Едва ли някога ще разберем дали сме постъпили правилно. Ако трябва да кажа на кого най-много съчувствам, ще кажа на Тоби. Именно зареди нас, той се отказа от всичко и нещо повече, той стана наш колега в мъчителната работа да се разбиват чужди мечти. Зареди нас, той изостави всички, които са държали на него. В крайна сметка той избра да играе най-мъчителната роля, тази на най-големият предател, изоставил мечтите на всичките си другари...


Steins;Gate 0 Anime OST - Re-Awake




Annie: Колкото повече изборяваше, толкова по невъзможно ставаше за нея да поддържа усмивката си. Накрая на изражението ѝ бяха изписани единствено тъга и съжаление. Тя погледна още веднъж към The Magician и рече: Питаш ни дали сме готови на подобно нещо? Дали сме способни да носим толкова голям товар на раменете си? Дали можеш да поемем тази огромна отговорност? Мисля, че няма нужда да ти отговаряме, нали така Магьостнико? Ти вече знаеш отговора ни. Знаел си го от самото начало. Именно за това реши на нас да ни се довериш. Именно зареди това избра нас да свършим мръсната ти работа. Все пак ние сме перфектни за това и ти си пределно наясно с това. Проучил си ни внимателно, нали? Сигурно ни познаваш по-добре от самите нас, хех ^^" Ти наистина си магьостник. Един умен и подъл магьостник...
...ХА...Ха...ха...
Усмивката на Annie отново се върна. Тя стисна енергично ръката на Тай и погледна смело към The Magician. Цяло чудо бе, че след всичко казано, тя може да се държи така. В този момент всеки се изненада от поведението ѝ. Тя се усмихна до зъби и предизвикателно отговори: ТАКА да бъде Магьостнико! Ние ще сме тези, които ще свършат мръсната ти работа! Ние ще се жертваме в името на света! В името на хаоса! В името на сводобната воля! Ще се изправим пред Valentine! Ще се изправим срещу The Prodigy. Срещу когото и да е! Колкото и да е силен! Нищо няма да ме оплаши! Не и когато държа тази ръка! Тя дигна ръката си, заедно с тази на Тай, която здраво държеше. Докато сме заедно, нищо няма да ни спре! Колкото и изпитание да ни чакат, ние ще продължим напред! Ще поемем цялата отговорност за спасението на света! Наречи ме мазохист, ако искаш хехе. Но грешиш! Когато държа тази ръка, аз мога да сторя всичко! Пред каквото да съм изправена и колкото и да ме боли, знам, че Тай е до мен и ми пази гърба! Същото се отнася и за него! Тай, на едно мнение ли сме?! ^^ Тя се обърна към него с най-искрената усмивка.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi - Page 3 Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Чет Авг 12, 2021 11:01 pm

Докато слушаше Annie, Тай също изпитваше тъга за всички свои предишни врагове...той никога не е искал те да страдат и да изпитват тъга, но съдбата на света изисква жертви...а за да бъде спасен този така любим техен свят, те трябва да преминат през много изпитания. И всички тези врагове са част от тях. Annie е права..каквото и да ни струва, ние ще ги победим до един! Няма да им позволя да пишат моята съдба...аз сам решавам това! Хвана я за ръката, като ѝ се усмихна и ѝ кимна. Да! Разбира се, че съм на същото мнение, йо..! Погледна към The Magician. - Тай
Хмхмхм...ахахахахах!!! Засмя се след като ги чу. Най - накрая някой да даде правилният отговор..! В такъв случай, чувствайте се мои гости да се впуснете в хаоса, който толкова много искате...Зад него се отвори портал, който обаче беше толкова тъмен, че нищо не се виждаше и усещаше от него. Хайде...нека това бъде първият ви тест. Страхувате ли се от непознатото..? От сега ви предупреждавам, че щом влезете вътре, няма да ви е приятно...но сте длъжни да го направите. Греша ли..? Хехе...ваш ход, деца...нека видим какво ви очаква и какво е първото ви изпитание по този път на хаоса! - The Magician
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi - Page 3 Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Съб Авг 14, 2021 10:28 pm

Annie: Погледна портала и първоначално се поколеба в себе си, но после си припомни коя ръка държеше. Тя погледна към Тай и в този момент с него, взаимно си подариха смелост един на друг. Толкова голяма цел като опазването на света изисква големи жертви и рискуве. Annie вече бе разбрала за това и знаеше, че ако сега не рисукува всичко и не се довери на сляпо на магьостника, може би никога няма да постигне желания свят. Тя се усмихна за последна на Тай, преди да тръгне към портала. Да вървим, Тай..? Каквото и предизвикателство да ни чакат отвъд, стига да сме заедно, винаги ще се справим с него. Нали така, Тай? ^^
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi - Page 3 Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Съб Авг 14, 2021 11:01 pm

Усмихна ѝ се, като погледна към портала. Тай винаги се е впускал в незнайното и тъмното за него и сетивата му с пълна газ, никога не го е било страх от неизвестното. Точно то го караше да се вълнува дори. Каквото и да е, дано да е готово да поеме цялата ми мощ...! Да вървим, Annie..! Щом си до мен, мога да се изправя срещу света! И така, Тай се затича смело към портала и заедно с Annie скочи вътре в него, не знаейки какво го очаква..макар и с усмивка на лице, това нямаше да се задържи за дълго..защото нищо хубаво не ги очакваше след като излезнат от него. - Тай


(Annie, Ty)


Dark Piano - Sociopath

В мига, в който Ани и Тай влезнаха в портала, той се самозатвори и остана само и единствено The Magician в собствената си илюзия. Макар и да се намираше до разрушената сграда от битката на Ани и Тай с Даби, The Magician не напусна собствената си илюзия. Той се изправи и отиде до стъклото, в което видя собственото си отражение. Бавно посегна към маската си и я свали, след което се погледна в стъклото...но виждаше само и единствено силует. Не можеше да види отражението си. В този момент, той се засмя. Намираше всичко това са толкова смешно.

Ах, проклет да съм....все още съм никой..този цикъл..този безкраен цикъл продължава с векове вече...нима най - накрая намерих някой, който да ме избави...от този затвор? Тези деца...може би те са избраните, които ще го направят. - The Magician

The Magician постоянно си говореше на отражението когато бе сам - чувстваше се, че единственият, с когото той може да сподели всичко, което иска да каже на бял свят..бе самият себе си. И никой друг. Затова, в този момент силуетът му започна да се движи по отражението и да си говори с него все едно водят диалог.

отражението:

Хмм..но замисли се, магьосник..какво ще стане когато този цикъл свърши? Какво ще правиш тогава? Кой изобщо ще бъдеш...и мислиш ли, че ще бъдеш някого? Защо изобщо искаш да си..някой..? Ти си никой, по дяволите. И такъв ще си останеш.. - отражението

Стисна юмрук, като бе видимо ядосан от чутото. Замълчи...!! Удари стъклото, като го счупи, но отражението така и така не изчезна - то остана видимо този път във всяко едно парче, което се счупи от стъклото. Млъквай, аз..! Ти също искаш да си някого...да излезем от този прокълнат цикъл, който ни е определен да следваме...тези хлапета единствено могат да променят това. И аз ще ги насочвам по правилният път... - The Magician

Отражението му започна да се движи из парчетата, като сега той се виждаше навсякъде, във всяко едно стъкло в стаята. Само че беше наобратно.

отражението:

Отражението на The Magician хвърли една карта Таро през стъклата, която се озова в ръцете на магьосника. На нея беше изобразен именно той самият, висейки с главата надолу. Картата бе The Hanged Man.

The Hanged Man...? Погледна към отражението си учуден. Нима..в това ще се превърна..? Така ли изглеждам отвътре? Човек с главата надолу..The Hanged Man означава човек, който вижда света по различен начин, но не може да направи нищо , защото е пленен във времето и не може да избяга от този капан.. - The Magician

Точно така...ти си The Hanged Man в цялата тази ситуация, аз. Ще можеш да действаш само единствено когато картата се обърне с главата нагоре. Дотогава, ние не можем да променяме директно съдбата на света. - отражението

Засмя се след като чу тези думи, като му идеше и да заплаче дори. Тези думи бяха същинската истина за цялата тази ситуация, в която беше попаднал. Колко си прав, аз..!! Колко е болезнено, че единственият човек, който ме разбира, съм само и единствено аз! Ааах, с колко много despair е пълно моето съществуване...НО! Щракна с пръсти, като стъклата се оправиха и сякаш времето се върна назад и ги поправи преди да ги бе ударил. Дори да не мога да се намеся, аз мога да променя съдбата на останалите..както и моята собствена. Тези две хлапета...Размаха едната си ръка, като в стъклото, той видя бъдещето на Ани и Тай - видя момент, който се случва след появата им от порталът.

My Ace in the hole...

Сте вие двамата...!!

Променете света...

И ме пуснете на свобода, деца!!

ОСВОБОДЕТЕ...

ИСТИНСКАТА МИ СЪЩНОСТ!!

АХАХАХАХАХАХА!!!

След като продължително почна да се смее и да плаче едновременно, The Magician взе своята маска и я хвърли през прозореца, счупвайки го на милион парчета, което прекрати неговата илюзия и той сам започна да изчезва заедно с нея....
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi - Page 3 Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите