Огненият затвор на Dabi

2 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Пет Юни 11, 2021 2:51 pm

Огненият вортекс, в който Dabi води битката си с брат си Тай и приятелката му Annie, изолирани от останалите в Beacon.

Огненият затвор на Dabi Aaa10


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Пет Юни 11, 2021 2:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Пет Юни 11, 2021 2:51 pm

(Dabi, Ty, Annie)



Mirai Nikki OST: Vol.5 - Track 07




Annie: Изправи се веднага и първото нещо, което напраби бе да се подсигури, че Тай е добре. Застана до него и чу думите на Даби. Веднага след това отчаяние се събуди и в сърцето както на Тай, така и на Annie. Тя отвори широко очи към врага. Хъх?! Този трябва да се шегува! Нали, Тай?! Няма как този убиец да е твой брат. ТА ТОЙ УБИ ТВОЯ БРАТ!!! Пламъка му вони на кръв! С него е изгорил поне хиляди! Огън се възпламени в очите на Annie, подчерватайки гневното ѝ изражение. От китките ѝ все още висяха вериги. Планът за атака на Annie остана същия, но мишената се промени. Тя надигна едната си ръка и изтреля няколко огнени кълба набързо едно след друго към Даби. Веригите от китката ѝ прозвънтяха от това движение. Но за какво ѝ бяха нужни вериги? Не му се връзвай, Тай. Още сега ще му запуша мръсната уста на тази отрепка. На другите Боклуци от TRASH GANG бих им простил, но на теб не. Ти си най-долният от всички. Кажи ми, каква е причината която се крие зад убийството на брата на Тай. Знаеш ли колко щастлив бе той, когато разбра, че не е единственият жив от фамилията му. ЗНАЕШ ЛИ?! И ти веднага реши да му отнемеш това щастие. ЗАЩО?!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Пет Юни 11, 2021 2:56 pm

Даби протегна ръка напред, като ръката му се превърна в огнехвъргачка, от която продължително излизаше огън. Насочвайки я към огнените кълба на Annie, неговият огън щеше да ги обгърне до такава степен, че енергията в тях да бъде overwhelm-ната от неговата. Причината е много проста...хехех..Усмихна ѝ се дяволито. Никой от моето семейство няма право да изпитва щастие. След като моят живот беше пренаписан от мига, в който се родих заради проклетата ни майка, аз сега ще съсипя това, което тя е оставила след себе си...а това включва теб, Тай. Ти си последната ми пречка преди тотално да съсипя майка ни..Изричайки тези думи, Даби продължи да отприщва огън, за да може да си подсигури тези двамата само и единствено за себе си, изолирайки ги от всички останали в един огромен огнен вортекс. - Dabi
Преглътна нервно. Annie...колкото и да не искам да го приемам, шансът той да е моят брат е много голям...много малко хора знаят за истинската същност на семейството ми...а и неговият огън...усещам го различно от всеки друг...има нещо нередно тук..щом знае, че Шото е бил мой брат, а аз дори не знаех...това ме кара да се осъмнявам още повече... - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Пет Юни 11, 2021 3:09 pm

Annie: Вземи се в ръце, Тай. Хвана го за рамо. Каквото и да става винаги помни, че аз съм тук ... до теб. Знам, че напоследък много преживя и че ти идва в повече. Ако ти е нужно време, имаш го! Тя се изправи и погледна сериозно към Даби. Ще ти предоставя малко време да се свестиш от шока, предизвикан от скорошните събития. Но знай, че докато не се изправим заедно срещу врага, няма да имаме шанс да го победим. Същото се отнася и за другата ти битка. Тази вътре в теб. Изправи се срещу страха от истината и приеми действителността. Само така можем да победим и да помогнем на Ери и Шун. А до тогава. Разпали отново цялото си тяло. Лично ще тествам дали тази отрепка е достойна да се нарича твой брат. Тя се изстреля право към Даби, като изглеждаше изцяло открита. Ръката ѝ бе протегнаха към лицето на Даби, но веригите ѝ висяха назад. Една секунда и щеше да се докопа до лицето на Даби, за да го изгори още повече.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Пет Юни 11, 2021 3:43 pm

Тай погледна към Annie с леко унил поглед, но знаеше, че тя е права. Макар и да му трябваше малко време, той щеше да ѝ помогне след като добре обмисли нещата, които беше чул. Но до тогава..

Хъх, вече караш дори гаджето ти да се бие вместо теб..доста жалка гледка, Тай!!! Така както беше протегнал ръце встрани, Даби ги насочи рязко и двете към Annie и от всяка освободи огромна струя син огън, който превръщаше всичко, което гореше в още количества син огън. Навярно сама щеше да ѝ е трудно да надвие атаките на Dabi, но не беше невъзможно за някой от нейният калибър. Вече и двамата бяха достатъчно умели да се изправят срещу много по - силни опоненти и някой като Dabi едва ли би представлявал голяма заплаха за тях. - Dabi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Съб Юни 12, 2021 11:37 am

Annie: Продължи смело напред, въпреки огромната струя огън на Даби. Тя отприщи още една голяма вълна пламъци, които да се сблъскат с тези на Даби, веднага след което преобрази тялото си в още сини пламъци и премина през огнената завеса пред Даби и миг след това премина и през него. Вече, намирайки се зад Даби, Annie възвърна човешката си форма и опъна със сила ръцете си напред, дръпвайки веригите, прикрепени за китките ѝ, към себе си. По този начин тя щеше да дръпне нищо неподозиращия Даби към себе си и да го удари с един силно запален юмрук. Art за reference.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Пон Юли 12, 2021 2:09 pm

Annie успешно щеше да окове Даби с веригите си, но в мига, в който тя се опита да го дръпне, те преминаха през тялото му сякаш нямаше нищо на пътя им, а от тялото му се отдели количество тъмна материя, примесена със син огън. Изглеждаше подобно на това.

Хооо? Подобен трик няма да проработи срещу мен...Даби в този миг протегна ръка към сигурно изненаданата Annie и отприщи огнена експлозия, която щеше да я изблъска чак до Тай. Беше бая обширна експлозия, която дори и да бъде блокирана щеше да отприщи много силна ударна вълна. - Даби

Учуди се. Хей, какво по дяволите беше това...? Гледаше внимателно към битката му с Annie. Даби...!! Тази тъмна енергия по теб...какво е това?! - Тай

Надигна рамене
. Защо не питаш човекът, от когото всички легионери я черпят..? Ако оцелееш, разбира се..! Започна да завихря огън около ръцете си. - Даби

Зае бойна позиция. Стига съм се самозалъгвал...моето семейство е тук сред мен..дори Даби да има моята кръв, той застрашава моите хора...няма да ти се размине, йо!!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Пон Юли 12, 2021 2:20 pm

Annie: К-какво?! Изненадана, Annie бързо прекрати атката си и премина в защита - преобразува отново тялото си в пламъци, които бяха отблъснати чак до Тай от ударната вълна. Тя безопастно възвърна тялото си след като се спря на едно място и застана до Тай. Как е възможно?! Нима и той е способен на мойте техники? Не! Трябва да е някакъв трик!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Пон Юли 12, 2021 2:33 pm

Протегна бавно ръката си към тях. Ще ви го кажа по този начин...за да постигне целите си, човек трябва да е готов да жертва всичко и всички пред себе си. Тай, твоят живот е нещо, което принадлежеше на мен...въпреки това, аз целях да предпазя теб и глупавият ти брат Шото..докато не осъзнах, че времето ми изтича. Реших да загърбя всичко, което майка ни бе създала..включително и вас...за да мога АЗ да продължа да живея..а вие да умрете вместо мен. Точно така, Тай. Аз умирам, макар и бавно. Но Doomsday е алтернатива, която може да удължи животът ми. - Даби

Хъх..? Учуди се. Тай си нямаше и на представа за какво ставаше дума. Doomsday за него значеше единствено връщането на Холотера с цената на милиарди животи. Обясни ми, Даби..! Как по дяволите Doomsday ще те спаси..?! - Тай

За съжаление това е нещо, което сам ще трябва да разбереш, малкия...!!! Земята под тях двамата започна да се нагрява, като на места започна да става синя. В момента Даби създаваше огнени топки под самата земя, които щяха да изригнат под Annie и Тай. Той стисна ръката си в юмрук и я надигна, карайки огромни огнени топки , с диаметър поне 5 метра, да изригват под земята и да се насочват във въздуха. - Даби

Шестото му чувство се активира, като Тай усети идващата опасност още когато земята се нагряваше. Внимавай..! Тай започна да отскача във въздуха на ледени платформи, като се опитваше да избягва огнените топки. Колкото повече се маневрираше във въздуха по този начин обаче, толкова по - голям ставаше техният брой. Дабииииии...!!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Чет Юли 22, 2021 12:18 pm

Annie: Хъх? Времето ти изтича? Какво означава това? Да не си болен? Тя също усети трепет под краката си и концентрира въздушна енергия около себе си. В последният момент, тя се изстреля като airbender нагоре и стъпи върху последната платформа на Тай. Редом с това, тя обви останалите ледени стъпала във въздушна аура, която щеше да ги увеличи скоростта им, ако Тай реши да ги изстреля нанякъде. Annie погледна към Тай и с една дума, той щеше да я разбере. Тай, платформите!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Чет Юли 22, 2021 12:51 pm

Sam Tinnesz - Play With Fire


Гехехехех...! Започна да насочва огнените топки към тях. Заради умението на Dabi, Тай нямаше да може да контрира със огъня си, защото той просто щеше да бъде overpower-нат и превърнат в допълнителен огън за огнените топки на Даби. - Dabi

Кимна към Annie, като подобно на Taliyah започна да върти ледените платформи около себе си като огромни камъни. Започна да ги изстрелва към Даби и към огнените топки, като едновременно атакуваше и се отбраняваше. - Тай

Стоеше на едно място, като с другата си ръка създаваше огромни огнени експлозии, които отблъскваха и изцяло разрушаваха ледените платформи, които се насочваха към него. - Dabi

Ще го държа зает...! Ти се доближи и се опитай да го атакуваш..! Не спираше да запраща от ледените си платформи. Използваше Ice Make навсякъде около тях , за да създава ледени платформи. - Тай

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Пет Юли 30, 2021 8:40 pm

HIKARI : Metropolis - Boss Qu Theme OST 


Annie: Намираше се на една от платформите на Тай, зад него. Тя кимна към него. Дадено! Annie направи този знак с ръце, като веднага след това, от гърба ѝ излязоха пламъци нагоре, които секунда по-късно се преобразива в женски Infernal, изглеждащ подобно на това, но с огън вместо кожа. Той се издигна над Annie, подобно като Stand и веднага насочи поглед към врага. Подобно на арта, Infernal-ът опъна здраво лъка си, като едновременно с това, Annie преобрази отново тялото си в пламъци, които пък оформиха огнена стрела с минимално тегло. Annie отново направи немислимото, като този път тя преобрази самата себе си в солиден обект, направен изцяло от огнената ѝ енергия. Infernal-ът изстреля рязко стрелата към Даби, но не целеше да го нарани с толкова леко острие. Тя профуча за част от секундата, докато Даби бе зает да обстрелва Тай с огнени кълба, и чак когато го достигна, той щеше да я забележе. Но точно тогава, огнената стрела се пръсна на обширни пламъци, които щяха да обгърнат Даби. Преди това да се случи, огънят по средата възвърна тялото на Annie, като тя държеше копие в ръка, насочено към Даби. (0:56) Дано този удар те вразуми малко и започнеш да се държиш като по-големия брат, който Тай заслужава! Това е отмъщение за него и за всички, които си наранявал!!! АААААХ!!! Пламъците около нея също се трансформираха в другия копия, които бяха засилени към и около Даби. Арт за reference. 


Жената Infernal стъпи на платформата, на която беше Annie и приготви няколко обикновени огнени стрели.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Пет Юли 30, 2021 8:59 pm

"WHO WILL FIGHT NOW" by Riccardo Tristano Tuis ~ World's Most Epic Music

(1:23)
Бива успешно обгърнат от пламъците на Annie докато се разправяше с Тай. Стрелата щеше да го изненада щом той забележи Annie, като бързо насочи ръката, с която нападаше Тай към нея. В отговор на нейните пламъци, Даби отприщи от неговите с цел те да се сблъскат. Той запали голяма част от ръцете си, като огънят му прерастна в една огнена стена, в която Annie щеше да се сблъска. Заради умението на огъня на Даби, огънят му непрестанно щеше да нараства когато се среща с друг огън, правейки го наистина един досаден опонент за всеки , владеещ огън. Той се усмихна леко като я видя как напираше да пробие тази защита. Дори копията нямаше да ѝ помогнат много. В следващият момент обаче, от другата му страна се появи Тай, който с всичка сила замахна към него. Той беше покрил цялата си ръка с огън, за да може замахът му да е още по - силен. В този момент, Даби насочи другата си ръка към него, за да подсили стената си още повече. Така, в този момент той се клашна и с двамата едновременно. Усмихна се коварно, като от тялото му почна да излиза тъмна материя. - Dabi

Напираше с всичка сила, но стената на Dabi беше почти непробиваема за него. Аргх...!! ДАБИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!! Започна да напира още повече, като заедно с Annie се опитаха да минат през тази огромна защитна техника. Но щеше да им отнеме ту много енергия, ту много сила. Annie....каквото и да става, не спирай...да напираш напред...!!! Ако сега не успеем...няма пак да ни се отвори такава възможност...АААРГХ!! Болеше го, защото колкото повече напираше напред, толкова повече огънят на Даби го гореше. Но знаеше, че трябва да пробият през тази атака. - Тай

Гледаше болката, която изпитваше Тай , а това много му харесваше. Страданието на другите винаги му е давало сила, но сега дори още повече. Точно така, Тай..ще усетиш какво е животът ти да рухне за един миг....!! - Даби
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Пет Юли 30, 2021 9:18 pm

Demon Slayer: Akaza Theme  (Samuel Kim Music)



Annie: Не спираше да напира с всичка сила, но копието ѝ просто не можеше да премине през стената. Останалите ѝ остриета, които ѝ играеха роля на съпорт, отдавна вече бяха прибавени към пламъците на Даби. Тя напираше и с болка на висок тон започна да говори към Даби. Приготви се твоя живот да рухне в следващия миг, отрепко!!! Как може да се наслаждаваш на чуждата болка!?! Ти не си брат на Тай! Не..! Отказвам да го повярвам! Ти си едно чудовище!!! Ако мога бих изкарала това изчадие от теб, за да върна стария теб! Не вярвам братът на Тай да се е родил чудовище! Трябва да има някаква причина! Даби чуй ме внимателно... ще изкарам това чудовище от теб, но обещавам, че ще те боли! ЩЕ ТЕ БОЛИ МНОГО!!! БОЛКАТА ТРЯБВА ДА СЕ ЗАПЛАТИ С БОЛКА!!! ААААААХХ!!!!!! Тя започна да напира към Даби двойно по-силно, но безуспешно за сега. Вените ѝ леко изпъкнаха, но тя нямаше да се откаже. Копието ѝ вече се разпадна, но тя веднага разпали юмрука си и продължи към Даби, подобно на Тай. След това тя отприщи още дузина пламъци зад гърба си и създаде още толкова копия, които започнаха да се въртят буйно на място. Annie ги задвижваше с въздушния си елемент и ги позиционира едно до друго в пространството над Даби. В следващият момент, тя рязко щеше да ги изстреля към Даби, докато и двете му ръце са заети. Всъщност копията ако успешно го оцелят, те нямаше да го убият, но щяха да откъснат ръцете му. Annie изстреля всички копия редом с вика си. ПОЕМИ ТОВА!!!

Жената Infernal започна да скача върху останалите ледени платформи, за да може със следващият ѝ ход да помогне на Annie и Тай.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Пет Юли 30, 2021 9:48 pm

Jujutsu Kaisen Soundtrack Full : REMEMBER - coldrain (Original Version)

Кх...! Даби усети наближаващата опасност, като погледът му за стотна от секундата щеше да се насочи нагоре и да види какво бе намислила Annie. Той бива принуден да отприщи още повече огън така, че да издигне стената още по - нависоко , за да не може тя да го уцели. Допълнителното количество огън, което те двамата му даваха му улесни защитата. Той ги гледаше с презрение през атаката си, тъй като и двамата се намираха на метри от него. Чудовище..така е, нека бъда такъв в очите ви..чудовище ще бъда винаги в очите на другите..!! Точно както майка ми ме наричаше, такъв ще бъда в очите на всички...ЩЕ ВИ ПОКАЖА КАКВО Е ДА СИ ЧУДОВИЩЕ..!!! Даби започна адски много да вихри пламъците си, което му създаваше адски много болка. Личеше си, че собственото му тяло не може да понася пламъците на Irene - неговата и майката на Тай, чийто пламъци той беше наследил. За жалост, тялото му беше прекалено слабо и това бе причината майка му да го изхвърли.  Даби обаче показваше огромен талант - макар и да беше чист карък откъм гени, положеният му труд да овладее тези пламъци беше впечатляващ - нещо, което Тай не можеше да игнорира. - Даби

Ч-човече...той току що увеличи количеството огън в стената почти с половината...! Усмихна се леко, макар и да виждаше, че няма да пробие през тази стена в скоро време. Явно много труд си положил...! - Тай

Погледна го с омраза. Тай беше всичко, което Даби ненавиждаше - перфектното дете на Irene и Силвър. Нещо, което той егоистично искаше за себе си. Млъквай, хлапе...може би ако не се беше раждал, животът ми щеше да е по - хубав... - Dabi

Тай изпита адски много болка вътрешно след като чу тези думи. Никога не си е представял, че той би могъл да съсипе живота на някого само със съществуването си. Може би ако бях там когато си имал нужда от мен, нещата щяха да са различни...трябваше да се интересувам повече от своето минало...трябваше да съм там...но научих, че е невъзможно да спасиш всички...затова, Даби....! Както каза Annie, ще премахнем чудовището от теб, йо..!! В този момент, Тай активира своят последен коз, който използва само в напечени ситуации, а именно Dragon Force - умение, което го доближава до същински дракон в човешка форма. Тялото му се покри с драконови люспи, а очите му станаха драконови. В тази форма, Тай може да използва втората степен на своите пламъци, а именно тези на Игнийл - огненият драконов крал. Изведнъж, силата му нарастна адски много на цената на стамината му и огромна доза енергия. Със сигурност не си струваше да използва тази форма когато нямаше достатъчно енергия да я използва, но сега не виждаше друг начин да пробият през защитата на Даби. Огньовете му вече бяха тези на Игнийл, което значеше, че Даби вече щеше да се затруднява да поема от огньовете на Annie и Тай. Стената му леко се напукваше и той усещаше как защитата му пропадаше. С малко помощ от Annie, Тай щеше успешно да пробие защитата му. Annie..!!! Извика зов за помощ от нея, защото сам щеше да изгори ако не пробие защитата му в следващите мигове. - Тай

(2:25)
В следващият миг, стената му щеше да пропадне, а юмруците и на двамата да достигнат бавно до лицето му подобно на тази сцена. Той сякаш виждаше всичко това на бавен кадър и изпитваше адски много despair...което обаче го радваше. Значи така...изглежда загубата....? Въпреки всичко това обаче, като един истински член на семейството на Тай, той не спираше до самият край, дори когато собствената му кожа изгаряше от умението му. - Dabi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Сря Авг 04, 2021 12:31 pm

Tokyo Revengers OST Disc 2 : Track 19 - This is Revenge




Annie: Напъваше и напъваше с всичка сила, но без резултат. Сякаш огнената стена на Даби бе просто непробиваема. Отчаяние започна да превзима сърцето на Annie, но не беше достатъчно. Вътре в себе си, тя знаеше, че това не е всичко, на което е способна. Макар и подсъзнателно, тя се сдържаше срещу Даби, знаейки че е брат на любимия си. Но всичко се промени с вика на Тай. Тя погледна към него и видя решителността, изписана на лицето му. Така да бъде, Тай. Щом това е твоето решение, аз ще отприщя всичко. Няма да му спестя НИЩО. Безспорно си го заслужава... С теб съм, Тай!! ХАААА!!! Очите на Annie светнаха в най-яркото жълго и пламъците по юмрука ѝ пламнаха многобройно пъти по-яростно. Ядрото на пламъците, самата китка на Annie, дори започна да свети в ослепяващо бяло, докато останалите ѝ пламъци бяха сини. Толкова горещ беше пламъка ѝ. Тя нададе последен вик и отприщи всичко наведнъж, едновременно с Тай. Двамата успешно преминаха през защитата на Даби и продължиха към лицето му с пълна сила. THIS IS REVENGE!!!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Сря Авг 04, 2021 12:55 pm

When the Last Hope Runs Out

Заедно с помощта на Annie, Тай успя да пробие сякаш непробиваемата защита на брат си. Заедно с Annie, и двамата успяха да го достигнат и да отприщят всичката си сила в един обединен удар , който предизвика свръх мощна експлозия, карайки огромният син огнен вортекс да се разсее до толкова, че да изчезне от нищото. Последвалата огромна ударна вълна от удара изблъска ту Annie, ту Тай назад, като и двамата щяха да паднат от много високо чак в земята и да се забият в нея. Сградата, върху която се намираха просто се срина, а Даби беше изпод отломките ѝ.

Бавно се изправи след като всичко приключи..или поне така си помисли Тай. Беше изтощен и бая ранен от огънят на Даби
. Всичко..свърши..спечелихме, йо..Въпреки че атаката им беше успешна, Тай не изглеждаше щастлив. Той отново разруши част от себе си, част от семейството си. Това го караше адски много да страда отвътре, защото вече беше убил баща си, видял смъртта на брат си , а сега бива принуден да унищожи и последната част, останала от семейството му. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Сря Авг 04, 2021 1:08 pm

Музиката продължаваше


Annie: Изправи се и изтупа дрехите от праха. Имаше леки наранявания, но кат цяло беше добре. Голяма част от огъня ѝ беше абсорбиран от този на Даби, за това ѝ трябваше малко време да регенерира енергията си. Щом се изправи, тя веднага се огледа за Тай и притича до него. Тя беше предположила, че ще изглежда съсипан, след стореното, но когато видя лицето му, то сякаш беше по-съсипано и от очакваното. Тай.. Хвана го за ръка, докато го гледа в очите. С другата ръка нежно махна един лилав кируч пред окото му и го сложи зад ухото му, за да не му пречи да вижда. Не може всичко да свърши така. Тай не го заслужава! Тя го стисна за ръка и го погледна сериозно. Хайде Тай, да намерим брат ти! Ако трябва ще потърсим под всяка отломка, но ще го открием. Не вярвам толкова лесно да загине. Все пак е твой брат. Да вървим..! Усмихна му се тъжно, в опит да призове и неговата усмивка. Тя не искаше да позволява Тай да навлиза в отчаянието, а целеше да му вдъхне надеждата, от която сега най-много имаше нужда.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Сря Авг 04, 2021 1:25 pm

Въпреки че беше съкрушен, Тай погледна към Annie и след като тя му стисна ръката, той кимна и устремено се запъти напред. Да..имам толкова много неща, които искам да го питам...Даби няма да умре така...! - Тай
Заради падналата сграда, имаше все още огромни количества дим наоколо. Почти нищо не можеше да се види, нито да се усети. И двамата започнаха да се доближават до дима, но Тай усещаше нещо...нередно. С всяка изминала крачка, която те правеха, напрежението се покачваше. И изведнъж, видяха силует от дима. Силует, който беше познат...и на двамата. Чуваше се бавното ръкопляскане , сякаш някой луд тиранин беше доволен от случилото се. Силуетът продължаваше да пляска, като самият звук беше хипер шумен поради някаква причина. С всеки допир на ръцете си, Тай изпитваше адски много despair, като дори отстъпи леко назад от страх - нещо, което рядко се случваше.

Силуетът:
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Сря Авг 04, 2021 2:20 pm

Annie: Вървеше с Тай право в дима, търсейки Даби, но когато чу ръкоплясканията, тя спря на едно място. Присви очи и когато видя, че силуетът пред себе си е не кой да е, а The Magician, замръзна на едно място.  Беше изненадана. От всички хора на света, тя най-малко очакваше да види именно него тук. Особено след като видя смъртта му. Магьостинкът? Какво правиш ти тук, по дяволите?! Не беше ли мъртъв?! Тя усети, че Тай леко остъпи назад, за това хвана китката му по-здраво, за да му дъхне смелост. Но Annie не знаеше почти нищо за The Magician и за това тя нямаше причина да изпита същия страх, който Тай изпита. Не само това, че ме е заблудил, че е мъртъв. Този човек е още по-съмнителен. Били сме порастнали от изневиделица? От неговата гледна точка навярно така излежда, но нещо ми подсказва, че той знае нещо повече.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Сря Авг 04, 2021 2:28 pm

Музиката продължаваше.

Тай не напразно реагира по този начин. Той имаше една среща в повече с този човек още когато клонингът му беше в Сахракаш, той знаеше, че нещо не е наред с този човек. The Magician...? Зае бойна позиция. Какво търсиш тук..? - Тай
Хоооо! Домъчня ли ти за мен? Сигурно сте прекарали бая време заедно без мен..а, това не трябваше да го казвам! Опа, хаха! Изкашля се. Не се тревожете...Извади от джоба си джобен часовник, като му отвори капачето и го погледна. Нещо ми подсказва, че от тук нататък, ще се срещаме мнооооооого по - често... - The Magician
Начинът, по който се държеше The Magician го притесняваше. Тай не знаеше нищо за неговите мотиви, по - скоро го мислеше за неутрален. Но появата му тук му подсказа, че и той е замесен в цялата тази каша. Е-ей...спри с игричките, йо...защо си тук..? Къде е Dabi?!? - Тай
Усмихна се под маската си, като затвори капачето на часовника си. Мъртъв. Вие го убихте. - The Magician
Хъх...?!? Очите му се изпълниха с отчаяние, както тъга се изписа на лицето му. Лъжеш...дори не целяхме да го убием с тази атака...!!! - Тай
Хей, казах, че Даби е мъртъв... - The Magician

Но брат ти...

Хохо...

Брат ти е жив.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Сря Авг 04, 2021 2:36 pm

Annie: Този започва да говори все по-съмнителни неща. Дали наистина знае за BETA или просто предполага на сляпо? Тя насочи китката си към него, под формата на пистолет, а от върха на показалеца и започна да пресвяткат огньове. Ясно беше, че го заплашваше с мигновенна атака. Тя го погледна със строг поглед и каза. Ясно, и ти си намесен в цялата каша тук. Не ми е ясно как си оцелял, но всичко свършва тук. По-добре започни да обясняваш като нормален човек, ако не искаш още сега да те застрелям. Даби е мъртъв, но не и брат му? Какво по дяволите трябва да значи това? Говори!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Сря Авг 04, 2021 2:42 pm

OH NOOO! Вдигна ръце. Не стреляйте, моля ви! Смирете се над мен! Аз съм просто един магьосник..! Маската му се смени с тъжна версия на неговата, подобно на оригиналната тъжна маска, която използват в класическите драми. - The Magician
Отговори на въпроса ѝ, йо! - Тай
Хехехех...Смъкна си ръцете долу. Благодаря ви за тази актьорска игра! Като възнаграждение, ще ви подскажа малко...Даби никога не е било истинското име на твоят брат. Това е псевдоним. Името му е Тоуя. И мисля, че вашата атака току що го накара да покаже истинската си същност..! Уникално развитие на това сражение, нали?! - The Magician
Тоуя....Тай ококори очи. Това име го беше чувал и преди от баща си много, много години. Значи е истина...? Даби наистина е бил моят брат през цялото това време.... - Тай
Точно така! Шантаво, нали? И двамата ти братя са били престъпници! Но през цялото това време, аз наблюдавах Тоуя...и напътствах неговото развитие в правилната посока. - The Magician
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by -bAzikA- Сря Авг 04, 2021 2:47 pm

Annie: В правилната посока? Очите на Ани останаха в сянка. Аура около нея започна да трепти. Личеше си, че бе ядосана от думите на The Magician. И как по-точно си го насочил в правилната посока? Ако ти стоиш зад поведението на Даби, то знай, че греховете ти скочиха двойно. Не можеш да си правиш ташак със семейството на Тай и да ти се размине, разбра ли?!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by BGDodpul Сря Авг 04, 2021 2:54 pm

Eternal Eclipse - Harbinger

Започна да се смее. Сигурен съм, че отстрани така излиза..! Но сте напълно прави! Аз стоя зад поведението на Даби! Още от както влезнах в неговата сформирана групичка от аутсайдери, аз го накарах да усети колко много сила може да получи от отчаянието! Само и само за да се сблъска с надеждата, която идваше от вас двамата в един същински двубой...! Ааааах, колко съм гениален..! Измислям най - прекрасните пиеси и ги осъществявам след това! Поклони се все едно се покланя пред публика. Благодаря ви...тази пиеса ще ви накара да надскочите себе си, за да можете да се справите още веднъж с поредната заплаха, която грози света! Силно и мощно отчаяние е нужно за вашето развитие, деца...Тоуя ще ви помогне да вървите в правилната посока, за да може всички да оцелеем! - The Magician
Тоуя...е такъв...заради теб....? Тялото му почна да трепти. Личеше си, че ще излезе извън контрол. - Тай
А-а-аааааааа..! Размаха си пръста. Аз само му показах пътя. Той сам реши да поеме по него! Но Тоуя е един от многото участници тук...Shun, The Boss, Вай, Valentine и дори самият аз участваме! И мисля, че току що, един от главните моменти ще се разиграе...наричам го... - The Magician


The Magician протегна ръце встрани като на снимката си.

The Clash Between Two Worlds!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Огненият затвор на Dabi Empty Re: Огненият затвор на Dabi

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите