Лагерът на Синтия

3 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Лагерът на Синтия  - Page 3 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by -bAzikA- Пет Окт 23, 2020 9:37 pm

Раните на Leon можеха да бъдат излекувани от Синтия, но той беше изгубил прекалено голямо количество кръв и щеше да остане в кома за неизвестно време.

Esmeralda: Като видя състоянието на Leon, тя се принуди да го отпиши от битката, дори и да не ѝ се иска. Погледна към Sogeki. Sogeki, провъзгласявам те за новия капитан на Team Leon. Вече сте Team Sogeki. Разчитам на теб.

Sogeki: Светнаха ѝ очите като разбра, че току що бе повишена до капитан. Разбрано, шефе! Тъй като целият отряд Leon беше избит брутално от Suzuya, Esmeralda изпрати част от своите хора, които да служат на снайперистката.

Saihara: Погледна ядосано към Chazz. О да и то свръх добро обяснение имам за теб. Докато ти се размотаваше, ние се бихме срещу маскираните боклуци от TRASH GANG.

Esmeralda: Насъбра опитните борци наоколо и им сподели информацията за TRASH GANG. Хората, които имаха да си връщат на TRASH GANG, като например Chazz и хората, които познаваха Annie или Тай, със сигурност щяха да се съгласят да се съюзят с убийците от NEMESIS, за да победят веднъж за винаги тези боклуци. Esmeralda тъкмо щеше да започне да споделя текущата информация относно Боса им и мистериозната жена, но точно тогава се намеси Genos.

Genos: Няма да е неубходимо, мадам. Аз идвам оттам. Цялата информация за тях и техните умения са вече разпространени из всички тук. А що се отнася за тяхната цел. Нарочно изчаках всички да съберем, преди да я споделя с вас. TRASH GANG е световно известна терористична организация. Всички си мисля, че тяхната цел са богатство и власт, но всъщност те искат и нещо повече. Те искат да изменят настоящето изцяло, създавайки ново, което да работи в тяхна ползва. Боса не спря да ми разправя, че го прави в името на щастието на всеки, но бях прекалено сляп, за да осъзная, че такова нещо е невъзможно. Нечиито щастие е нещастие за другимо. Просто така е устроен света. Представете тези маскирани хора да изменят света така, че вместо техните близки да загинат в миналото, вашите да починат, вместо техните. На това му се вика хора със свръх голямо его. Сякаш целия свят са им длъжници. Цялата тази промяна на настоящето те смятат да го направят не как да е, а именно чрез машина на времето. И боя се, те вече създадоха функциониращата такава. Не след дълго и ще я вкарат в действие и светът, който познаваме ще бъде променен за винаги. За това трябва незабавно да ги спрем преди да сторят немислимото.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Съб Окт 24, 2020 12:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 3 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Пет Окт 23, 2020 9:44 pm

Хмм...а аз си мислех, че се изправяме срещу поредните терористи. Пална една цигара. Явно няма да е никак просто... - Санджи

Хъх...? "Размотаваше"?! Явно си просиш боя! Гррр..! Ще се научиш да говориш с уважение към The Chazz! Ако това наистина е вярно, значи не си успял да заловиш нито един от тях! - Chazz

Това е ужасно...Синтия е изплашена ;-; - Синтия

Върна се и тя. Съжалявам за закъснението..но съм много изморена..Погледна към Genos. Genos-сан..мисля, че се сблъсках лице в лице с този, когото ти наричаш "боса"..и мисля, че точно той отвлече Ани и Тай.. - Скарлет

Отиде до нея, като я потупа по рамото. Почини си..без теб, и аз няма да съм в кондиция. - Mordred

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 3 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Emoran Съб Окт 24, 2020 12:48 pm

Синтия, мога ли да помогна с нещо? Гражданите се чувстват добре вече - Рафаел
Присви очи Терористична организация, която цели да промени света казваш..Въздъхна Кога ли и ние добрите ще си вземем почивка..? - Ерик
И те плачат за разкрасяване - Сай
От всички, той се усмихваше широко, като едвам се сдържаше да не се разсмее. Най накрая забавления!!! - Киригая
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 3 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by -bAzikA- Съб Ное 07, 2020 12:41 am

Genos: Отвори широко очи към Скарлет. Беше леко изненадан и загрижен за нея. Сблъснала си се с номер първи? С Боса?!!! Бързо се доближи до нея и си сложи ръката на челото, сякаш я проверява за температура. Добре ли си? Ранена ли си? Сигурна ли си, че си само уморена? А лицето ти докосна ли го? Само дано не и това, в противен случай си обречена... :(



Докато Simp Genos проверяваше как е Скарлет, още въздушни кораби на NEMESIS, пристигнаха. Хората се бяха прегрупирали за нула време, под ръководството на капитаните от NEMESIS. Членовете от екипажа на Тай, както и някои военни от Addron. Никой не знаеше каква беше причината този човек на име Киригая да е тук, но NEMESIS не биха отказали помощ при изпълняването на такава трудна мисия, а именно присвояване на машината на времето и пълна елиминация на TRASH GANG веднъж за минаги.

Esmeralda: Запъти се към един от новодошлите корабите. Добре хора, да потегляме! Време е да покажем на тези боклуци от какво сме направени. Никакви промени на света няма да се случат без наша наместа. Тази машина на времето - взимаме я за себе си, веднага след като ги избием до крак! Esmeralda си личеше, че далеч не разсъждаваше като полицай или герой. Тя ръководи отряди от хладнокръвни убийци и тя самата е една такава. Убийството е в кръвта ѝ, и тя е обедена, че това е начина да се подобри света - да се изчисти от боклуците и утайките на обществото. Всички отряди я послевдаха и тръгнаха към своите кораби. Новаците бързо трябваше да свикнат с бързото темпо, защото тук, при NEMESIS, нямаме време за губене.
Точно след като се отвори вратата на кораба, към който се беше запътила Esmeralda, оттам се показа позната за нея фигура. Но не позната на външен вид, а позната по присъствие.

Esmeralda: Ах.., ето те и теб. Точно на време :)

Dmitry: Излезна от кораба най-добрия шпионин на NEMESIS - Дмитрий Алексеев, за да посрещне шефката си, като ѝ подаде ръка, за да я издърпа вътре. Е, крайно време беше и аз да се появq. Наясно съм вече с мисията ни, а по пътя ще ти разкажа как мина при мен, с Valentine.

Esmeralda: Хвана ръката на Dmitry и заедно с качиха в кораба. Изглежда това ти е новия външен вид. Човече, никога няма да свикна с тези промени с теб. Е, да не губим време в празни приказки. Да потегляме! Даде знак на шофьора да излети, заедно с другите кораби. А дестинацията беше ясна - скривалището на TRASH GANG в сърцевината на най-опасната джунгла в света - Morugaya Jungle. Нямаме търпение да сразим тези боклуци, нали така Дмитрий?!

Dmitry: Разбира се, шефке. Отговори ѝ с усмивка на лицето, но разбира се, типично за него, тя беше фалшива. Всъщност Дмитрий се чувстваше леко депресиран, вместо мотивиран от нещата, които пристоят. Сякаш знае, че нещо лошо е напът да се случи с него или с близките му...

Juu Sogeki: Да вървим, хора! Запъти се със своя отряд към своя кораб. Да бъде капитан и да ръководи хора ще бъде чисто начинание за нея, но е решена да се справи без да допуска грешки. Но мислите ѝ са най-вече концентрирани с наближаващата ѝ среща със сестра ѝ. Почакай, сестричке. Скоро ще достигна до теб, и тогава, най-после ще те разбера... надявам се.

Sunny: Пристигна с един от новите кораби и енергично излезна и притича при Такуми. Поздрави го с голяма прегрътка и го приветства към кораба, където техния отряд ги чака. Хайде, Такуми. Да сразим и тези нещастици, хехе ^^ Цялото ѝ лице сияеше в светлина и изглеждаше супер невинно, като за убиец.

Genos: Запъти се към един от корабите, заедно със Скарлет и Мордред. Нека дадем всичко от себе си, дами! Бос, скоро ще си платиш, за това, че заблуди в своите измислени приказки толкова много хора. Дано си готов за това, което предстой.


Shun, Киригая, Кобра, Kiyoshi, Сайкито, Ароу, Ерик, Франки, Hawks, Enzo & Ze'ev, Mercury, Санджи, Chazz и Nick също се запътиха към съответните си кораби и всички заедно щяха да отлетят с пълна скорост към джунглата.

-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 3 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Съб Ное 07, 2020 1:04 am


Скарлет се нацупи на Genos и с ръката си му отблъсна неговата, поглеждайки към него сериозно, след което се запъти към кораба им. Всичко е наред, Genos. Не съм хлапе. И разбира се, че няма да му позволя да ме докосне..! Отивам да спася Annie и капитана! - Скарлет
Изпука си кокалчетата, като я последва. Наречи ме "дама" още един път и ще те превърна на торба с тенекия..! - Mordred

Погледна отегчено към Sunny, но също така и се усмихна с 1 милиметър отклонение на устните си, като отиде в нейния кораб. Може и да се провалих на мисията си, но този път...този път няма място за провали. Не и когато и моят, и нейният живот са заложени. - Такуми


ЕЙ, САЙ! НЕЩАСТНИКО, ЩЕ ПОБЕДЯ ПОВЕЧЕ ОТ ТЕБ! ЧУВАШ ЛИ?! - Chazz
Държеше го заедно с GioGio. Хей, Chazz, успокой се..! - Polnareff
Гледаше ги отстрани, като въздиша. Погледна към Rohan. Готов ли си? - Kiyoshi
Няма как да не съм..Усмихна му се. Нека видим дали твоето изкуство може да се съревновава с моето. - Rohan
Усмихна се също, след което погледна към далечината. Знам, че нарушавам заповеди, Dabi..но едва ли ще загазя. Едва ли ще разбереш изобщо за това. - Kiyoshi

Всички останали също бяха се качили вече в отделните кораби, а Синтия им махаше от отдолу. Тя изглежда щеше да се присъедини към тях в по - късен етап. Довиждане, хора..! Аз ще дойда когато съм готова..! Казвайки това, Синтия седна точно под огромното дърво и започна нещо като дълга медитация...медитация, в която жизнената енергия от почти цял град започна да се насочва към нея. Този път..ще бъда сериозна. - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 3 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Emoran Съб Ное 07, 2020 11:49 am

Ахахахахаххааххаахаха!!!!! Отиваме на приключения!!!! - Киригая
Боклуци..Някой трябва да ви направи красиви..Презареди си пистолетите - Сай
Имам чувството, че аз останах единствения нормален тук - Ерик
Съчувствам ти брато..Погледна към Кьоко Хей, мислиш ли, че беше добра идея да оставим Саманта при Синтия и останалите хора? Да, може и да се държи странно всякаш не иска да е под контрол, но нека не забравяме каква е всъщност. Тя е от хората на клоуна.. - Ароу
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 3 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Нед Ное 08, 2020 1:11 pm

Всичко ще е наред. Разбира се, че не съм сигурна, но имам доверие на Синтия. - Кьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 3 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Emoran Нед Ное 08, 2020 1:14 pm

Съжалявам, много ми дойде. Не ми харесва как нападат доброто от няколко страни Въздъхна Как да Варис и останалите? Свързвал ли се е с теб? - Ароу
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 3 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Нед Ное 08, 2020 1:32 pm

За сега не, но трябва да се концентрираме над мисията в момента. Нямаме лукса да се притесняваме за останалите когато не сме сигурни за нас самите.. - Кьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 3 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите