Лагерът на Синтия

3 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Вто Авг 18, 2020 7:04 pm

Усмихна им се и на двамата щом видя резултатът от техния teamwork. Кръстоса ръце. Това със сигурност ще даде сигнал на всички, които са живи. Добра работа, момчета. - Кьоко
Синтия харесва заря ^^! От нищото, по нея се появиха престилка, тенджера, пълна с храна, която разбъркваше и типичната готварска шапка. Явно ги прикриваше от другите доста добре. И аз сготвих нещо специално за нас! Кьокооо, опитай, опитай! Подаде ѝ купичка с манджа. Подаде след това по една и на всички. - Синтия
Засмя се леко, като я побутна леко с ръка. Не съм гладна, но благодаря. - Кьоко
Щеше да се разплаче. - Синтия
О не..Ъ-ъм..така като се замисля, гладна съм...^^" - Кьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Emoran Вто Авг 18, 2020 7:07 pm

Ей филмар, виж колко е по-яко, когато има екипна работа - Ерик
Никога не съм казал, че не е.. - Сай
АХ ТИ МАЛКО..- - Ерик
Ерик, прибери го този импровизиран мегафон. Още говориш на него Засмя се леко - Ароу
Оу, сори Прибра го - Ерик
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Пон Авг 24, 2020 4:33 pm


Х-хей...усещам чуждо присъствие..! По инстинкт зае бойна позиция. - Shun

Докато всички си говореха, Mordred се беше запътила от града точно към този лагер, като щом тя навлезе в него, хората по инстинкт се дръпнаха от пътя ѝ. Чуваха се много шумно тежките ѝ стъпки сякаш маршируваше ядосано, нарамила меча си. Щом пристигна пред групата, тя заби своя меч Clarent в земята пред тях, а шлемът ѝ сам се прибра в бронята ѝ, разкривайки лицето ѝ. Ей! Дочух, че вие сте приятели на загубенячката Скарлет, а..? Хехе! Аз съм рицарят на бунта, Mordred! И съм в пъти по - силна от нея, както и от задръстения ми баща! Усмихна им се предизвикателно. От плът и кръв вече..тук съм, за да ви помогна! - Mordred
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Emoran Пон Авг 24, 2020 4:51 pm

Не знаех, че очакваме гости.. - Сай
Някой казвал ли ти е че шегите ти не струват..? - Ерик
Погледна към нея като се усмихна Добре дошла - Ароу
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Пон Авг 24, 2020 4:54 pm

Удари едно приятелско рамо на Ароу фък аутокорект все едно му казва "благодаря." Погледна към Сай. Ей, малчо. Онзи флаг горе точно това подканва да очакваш. Но не съм гост..нося ви новини. Заедно със Скарлет успяхме да обърнем един от лошите на наша страна. - Mordred
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Emoran Пон Авг 24, 2020 4:57 pm

Наречи ме още един път така и ще те превърна в изкуство.. - Сай
Леко се усмихваше като си разтриваше рамото - Ароу
Той искаше да каже "страхотна работа, знаехме, че ще се справиш" Прегърна Сай през рамо като го стисна Нали така..?
Пусни ме, нещастник.. - Сай
Това и направи Ето, не било трудно. Погледна към нея Какво правим от тук нататък? Впрочем..Къде по дяволите е Киригая..? - Ерик
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Пон Авг 24, 2020 5:03 pm

Ще се радвам да те върна в детската градина тогава! Имам предвид, да те бия нa канадска. Шегата настрана, този, за когото говорих в момента говори с някакъв странен тип. Предполагам е от вашите хора. - Mordred
Киригая...само прави работата ми по - трудна. - Kyoko
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Emoran Пон Авг 24, 2020 5:08 pm

Като спомена..Погледна към Ароу Ароу, нищо интересно при него? - Ерик
Очите му се промениха като се видя как все едно са роботизирани. Това което правеше е, че може да приема камерите в очите на дрона си като свое зрение. Също така получи и информацията от това което до сега е гледал дрона му Нищо, само си говорят..Преди това е гледал битката. Дори не се е намесил как спомена Примигна да го изключи като погледна към Кьоко Объркан съм - Ароу
Объркан или не, щом Акира казва, че силата му се равнява на тази на Сиел и Акисе, ще ни бъде от полза.. - Сай
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Пон Авг 24, 2020 5:15 pm

Когато оставиш някой с много сила да действа на своя воля, обикновено нещата не завършват добре. Предполагам дори е щял да ги остави да се убият взаимно. Въздиша. Аз се заемам. - Кьоко
Ей, това не е ли лоша идея..? Ами ако нещо ти се случи? - Shun
Няма какво. От това, което разбрах, лошия е вече на наша страна. Но за всеки случай. Ароу. Наглеждай ме с дрона ти. Ако бъда нападната, явете се незабавно. - Kyoko
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Emoran Пон Авг 24, 2020 5:17 pm

Не съм сигурен, че това е добра идея Кьоко..Нека просто се движим заедно - Ароу
Да, тогава още повече няма какво да стане. Не би нападнал всички ни, колкото и да е силен - Ерик
Защо изобщо си мислите, че ще ви направи нещо..? - Сай
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Пон Авг 24, 2020 5:26 pm

Сай е прав. Няма какво толкова да стане. Но не бих ви спряла ако тръгнете след мен. Оставям решението на вас. Запъти се към града. - Кьоко
Тая пък за ква се има? Да не е главния рицар тук? - Mordred
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Emoran Чет Авг 27, 2020 2:16 am

По принцип не, но помоли тя да ръководи тази мисия Тръгна след нея Хайде, не можем да я оставиме сама - Ерик
Тръгна след Кьоко - Ароу
Явно нямаме друг избор..Направи същото - Сай

Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Чет Сеп 03, 2020 10:25 pm

Щом всички се върнаха обратно, Синтия ги приветства заедно с вече нови попълнения в лагера ѝ. Санджи, Mercury, Кобра, Nick и Леорио се бяха отзовали на място по най - бързия начин след като видяха огромното дърво, а Синтия им беше разяснила ситуацията. Сега всички очакваха героите да се съберат на едно място. Синтия се зарадва и изтича до Кьоко.
Киригири-сан! ^^ Синтия успя да събере повече хора! - Синтия
Усмихна ѝ се, като погледна към останалите. Радвам се, че сте тук..ще ни трябват колкото се може повече хора за тази мисия. - Кьоко
Ъъъх? Ей, ти! Посочи Кьоко. Ще ти трябват много години, за да командваш елитен войн като мен, кукло! Не си мисли, че ще изпълнявам твоите заповеди!! - Mordred
Игнорира я. - Кьоко
Това пък хипер много я ядоса, като направо си изпука кокалчетата. Ей, ей ей ей ЕЙ ЕЙ!! НЕ МЕ ИГНОРИРАЙ!! Запъти се към нея да я набие, но Shun я придържаше отзад едвам едвам да не мърда. ПУСНИ МЕ! - Mordred
Хехе..ама че ядосан войн..^^" - Shun
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Emoran Пет Сеп 04, 2020 6:10 am

Клоуни такива..всички до един.. - Сай
Тук ще се съглася с него, да не повярваш.. Успокойте се Погледна към Мордред Особено ти. - Ерик
Ако ви трябват хора, имаме достатъчно в Сахракаш. Гилдията, бунтарите и отряда работят в екип. - Ароу
Абе, никога ли не сте е замисляли..? Дали кучетата ви ближат защото ви обичат, или просто знаят, че под месото има кокал? - Киригая
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Пет Сеп 04, 2020 12:50 pm

Погледна към Киригая. Добър въпрос, комарджийо! Но не ме интересува! Ако ме нападне пес, ще го потроша! Същото се отнася и за предателите! - Mordred
За съжаление не можем да разчитаме на Акира и останалите в момента, защото оставих Сахракаш на тях. Кой знае какво се случва там в в момента. Ще трябва да се справим само тези, които сме наоколо. Но ще ги имаме впредвид в случай че ни трябва подкрепа. - Кьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Emoran Вто Сеп 08, 2020 12:47 am

За жалост цялата инфомация е при тях и по-точно Варис. Не знаем какво се случва с Адрон, не знаем какво се случва в Сахракаш, не знам какво да очакваме тук. Буквално се прецакани в момента - Ароу
Именно, че сме прецакани го прави по-интересно за нас! - Киригая
Не мога да се съглася с теб, Ароу..Не сме прецакани щом Варис разчита на някого. Щом е оставил всичко в ръцете на Кьоко, значи сме окей - Ерик
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Вто Сеп 08, 2020 3:57 pm

Благодаря ви за доверието, значи много..знам, че застраших животите на твърде много ваши хора първия път..ще се постарая тази мисия да запазя всички ви живи. - Кьоко
Смени се с Shun, като си свали маската и я погледна. Не мисля, че имаш за какво да се виниш. Overhaul беше твърде голяма летва като за начало. А тези ще са още по - голяма, защото сега нищо не знаем за тях. Със сигурност ще има повече жертви от предишния път. - Chronostasis
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Emoran Сря Сеп 09, 2020 11:18 pm

Тогава, защо просто не се изсипем всичките? Ще ги унищожим за нула вре-..Fuck Всички видяха, как очите му присветват. Те вече не знаеха, дали наистина Ароу също е киборг като Джейкъб Камерите на дрона ми засякога чуждо движение Погледна към ястреба си който беше много нагоре. Накара го да се върне - Ароу
Ароу, докладвай! - Ерик
Дронът му веднага създаде холограмно видео от очите си, на него се видя как Саманта се приземява от пурпурен портал в града. Тя беше с маска, а никой не знаеше коя е освен Кьоко, като въпреки маската щеше да я познае по начина на обличане и най-вече прическата ѝ Имаме си компания..! - Ароу
Кой или какво е това? - Киригая
Момиче, със странна маск- чакай маска!? - Ерик
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Сря Сеп 09, 2020 11:38 pm

Точно това направихме предишният път. Идеята е да можем да се справим с колкото се може по - малко хора, но също така и да сме многобройни. Трудно се балансира нещо подоб- В този момент, тя чу и видя това, което Ароу имаше да каже и да покаже, като разбра, че Саманта е пристигнала в града. Мамка му..сега и ти ли си тук, Сами..? Обещах ти да те спася, но..Колебаеше се какво да направи. Тя имаше малко информация над уменията на Саманта, но също така тя беше и командирът на цялата тази операция. Беше ѝ трудно да реши какво да направи в този момент, но в крайна сметка стигна до решение. Тя погледна към Ерик. Това не е от значение..имаме заповеди да се разправим с терористите. Мисията трябва да продължи. - Кьоко
Ами новият враг..?! Хубаво тогава, аз ще я помета! - Mordred
Прекъсна я. Аз отивам. - Кьоко
Моля..? Но ти ни водиш..! Ума ли си изгуби..?! А и какво можеш да направиш без свръхестествени спобосности..? - Chronostasis



Ти си просто едно нормално момиче, по дяволите!




Тези думи са ѝ били повтаряни постоянно. Кьоко никога не е имала нещо специално както останалите. Всичко, което тя можеше да прави с информацията го беше постигнала сама, с години усилия да създаде подобна джаджа. Въпреки всичко, тя не беше късметлийка да владее някоя стихия или нещо подобно, но беше направила всичко по силите си да се доближи до такъв тип хора. И сега, когато най - накрая е успяла, тези думи продължават да я нараняват отвътре. Не защото тя иска да е свръхчовек, а точно обратното - не иска, но е принудена да стане. Защото това беше нейният дълг като детектив - да достига до истината, колкото и болезнена да е тя. Понякога обаче, до нея се достигаше само по трудния начин. Тя искаше да разбере повече за същността на Саманта, и затова тя сметна за свой дълг да разкрие истината зад нейното съществуване. Обърна се с гръб към останалите, като не отвърна на Chronostasis. Тя тръгна към изхода на лагера и продума..:

"Ерик, поеми мисията докато се върна. Ако не се върна, завърши я. Разчитам на теб, войнико.."

И с това, тя излезе от лагера. Всички се спогледаха притеснени за нея.
К-Кьоко добре ли е..? Сериозно ли ще я оставим сама..? - Леорио
Да се оправя..! Щом е ваш лидер, значи е силна! - Mordred
Хмф... - Chronostasis
Х-Хроно...не трябваше да ѝ го казваш... - Синтия
Все ми е тая..това е истината. - Chronostasis
Н-някой да тръгне след нея, умолявам ви...тя иска да завършим мисията, но някой трябва да я наглежда...макар и наш лидер, тя има нужда от нас както и ние от нея..! - Синтия

В този момент, Ароу щеше да забележи трепет в походката на Кьоко. Очевидно беше, че е изплашена и че знае, че сама трудно би се справила. Той навярно малко по малко започваше да разбира защо тя се опитваше да поеме цялата отговорност отново - чувстваше се виновна. Виновна, че предишната ѝ мисия тя не се считаше за лидер, а за човек, който просто даваше насляпо заповеди. Сега, тя искаше да помогне на всички. И беше готова да даде всичко.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Emoran Чет Сеп 10, 2020 12:30 am

Щом видя, че Кьоко си тръгва, Киригая се усмихна подло Хмхмхм..Now is my time to shine.. Ведната си промени изражението като погледна Ерик Слушаме капитане! Напооооочест! - Киригая
Ъх, защо..Ако Варис искаше аз да водя операцията, щеше мене да ме назначи..Кьоко! - Ерик
Забрави, няма да се върне. Отива право към своята смърт. Въздъхна - Сай
Няма да го позволя това, отивам с нея! - Ароу
Всички трябва да отидем с нея! - Ерик
Не, не трябва. Даде ти инструкции. Щом Варис и Акира са назначили нея, значи ще я слушаме - Киригая
Варис..Виждаш какво се случва, защо не се свързваш поне с мен..? Ерик беше видимо притеснен - Ерик
Накрая се включи наистина някой. Не кой да е а Сахир, който работеше по въпроса да ги прикрива от клоуна. Всички можеха да го чуят в главите си, всички, освен Кьоко. Явно така му е било наредено. До всички, Варис в момента води мисия в друг град. По заповед на Акира, всички слушайте това което Кьоко ви казва. Освен това, той иска ти Ароу, да отидеш с нея. Край. - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Чет Сеп 10, 2020 12:38 am

Ей, разкарай се от главата ми, който и да си!! - Mordred
Значи е решено..трябва да се доверим и на нея, и на Варис..Синтия се притеснява.. - Синтия
Погледна към Ароу. Е хлапе, какво чакаш? Тръгвай след нея. - Mordred

Мисията е по - важна от моя живот..дано го разберете ако не се срещнем пак. Саманта..идвам! - Кьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Emoran Чет Сеп 10, 2020 12:43 am

Свирна, като дронът му се закачи на гърба му като раница с криле и тръгна след Кьоко по най-бързия начин - Ароу
Довлачи се и той Добре, мисля, че всички са добре..Охо, Свети Ангели, доста сте се събрали - Рафаел
Добре, "капитане". Какво правим..? - Сай
Ъм, ами.. - Ерик
Изгарям от желание да ритам задници! - Киригая
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Чет Сеп 10, 2020 12:45 am

Останалите ще са тук всеки момент, усещам чужди присъствия от пристанището. Сигурен съм, че ще ни дадат нужната информация. - Chronostasis
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by -bAzikA- Пет Окт 23, 2020 8:41 pm


Голям кораб с логото на NEMESIS, се приземи в центъра на лагера. Бързо хора го заобиколиха, преди да излезе който и да е. След като вратите се отвориха, първия човек, който излезе бе Sogeki, която все още носеше Leon на рамо и възможно най-бързо го заведе при Синтия.

Sogeki: Синтия, знам за твойте лечебни умения. Бях свидетелка, колко ранени служители на онази банка ти спаси в онзи ден. Моля те помогни и на този човек. Загубил е много кръв и му трябва спешно лечение.

Esmeralda: След това, тя излезна, заедно със Сайхара и другите войници от NEMESIS. Съберете се, хора! Имам важна информация да споделя и предложение да направя!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by BGDodpul Пет Окт 23, 2020 8:46 pm

Първият, който щеше да ги посрещне беше The Chaaaazz, който заедно с останалите новаци сам си беше проправил път до лагера. Той беше дошъл минути преди NEMESIS. Ей, Сайхара..!! Забавихте се, нещатник! Дано имаш добро обяснение! - Chazz
Той също току що пристигна, като помаха на всички. Хей, хей, Chazz, не е нужно да се ядосваш. Сигурен съм, че имат добро обяснение ^^ - Kiyoshi
Млъквай, загубеняк! - Chazz
А така, кажи му! - Mordred
Засмя се, като се почеса зад врата. Погледна към Есмералда. Какви новини носите, капитане? - Kiyoshi
Стоеше далеч от всички и не контактуваше с никого. - Такуми

Бързо изтича до Согеки, като пое Leon. Н-не се притеснявайте, Синтия ще помогне! Тя незабавно започна да прилага своите лечебни техники. - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Лагерът на Синтия  - Page 2 Empty Re: Лагерът на Синтия

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите