Island of Hope

2 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by -bAzikA- Чет Юли 23, 2020 11:44 pm

Момичето: Замахна с опашка към земята, за да се изтласка назад, но не успя да на време и беше промушката няколко пъти от Polnareff. Но нещо обаче, щеше да изпили фанцузина. Всеки път, когато той я намушкваше с шпагата си, момичето сякаш glitch-ваше и атаката минаваше през нея. Тогава Polnareff вероятно щеше да се замисли,че има нещо гнило в цялата тази ситуация. Как въобще се озовал тука изведнъж, докато си беше на кораба при Сай и другите. След като бе "телепортиран" в този старинен град, защо Сай и Дмитрий не бяха принесе същи при тях, а само новаците. Защо точно новаците? Вероятно Polnareff щеше да навържи нещата и да разбере, че това е нещо като симулация, илюзия или нещо подобно. Тоест, той не може да бъде наранен тук, в този свят. В интерес на истината, той до сега не е бил раняват от момичето, нито тя от него.

Момичето: Приземи се на пет метра от Polnareff и прилекна. Опъна си ръцете напред и от тях излязоха други шипове. Сякаш се готвеше да ги изтреля (подобно на шиповете на Kaguya от Naruto), но когато го направи, тя щеше да остане открита за малък период от време. Ако Polnareff я атакува със свойте бързи движения, през коловете, той ще я достигне, но коловете ще се забият в него. Или пък няма? Ако Polnareff докосне момичето с ръка, той ще мине теста на Esmeralda, но той първо трябваше да се досети, че бива тестван в момента.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by BGDodpul Чет Юли 23, 2020 11:51 pm

Първоначално затвори очи, за да се концентрира и да осмисли ситуацията. Mon Dieu...това не е нормално да се случва точно на мен..сигурно има някакъв трик тук! Някой се опитва да баламосва Jean-Pierre Polnareff, а?! Няма да му се получи! Рязко отвори очи, като вече всичко му беше ясно. Наистина някой се опитваше да го "баламоса". Макар и да се досети, че има голяма вероятност да не може да бъде ранен, мозъкът му си функционираше сякаш ситуацията беше реална, за това призова Silver Chariot пред себе си и в мига, в който видя, че момичето щеше да го нападне, той заповяда на колесницата да направи от своите бесни замаси към нея с цел да я докосне преди да поеме шиповете. - Polnareff
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by -bAzikA- Чет Юли 23, 2020 11:54 pm

В този момент момичето се усмихна и изчезна. Polnareff щеше да падне на земята, след това, но беше телепортиран при Chazz в ресторанта. Той също мина теста, тъй като правилно прецени ситуацията. Ако се огледа щеше да го види. На Esmeralda ѝ оставаше да тества и другите двама новаци преди да се появи в ресторанта и деизпили положението.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by BGDodpul Чет Юли 23, 2020 11:59 pm

The Chazz първоначално се стресна, защото пред него просто се Spawn-на някакъв французин от нищото. Посочи го разярено с пръст. ТИ!! - Chazz
Беше объркан още повече, защото не усети какво му се случи. Все едно се беше събудил от сън и попадна в друг. Странно му беше какво правеше The Chazz пред него. Той също го посочи с пръст. Богато хлапе! Какво правиш тук?! - Polnareff
ТИ МИ ОБЯСНИ, ТЪП ФРАНЦУЗИН!! - Chazz
Аз?! АЗ ДОРИ НЕ ЗНАМ КАКВО СЕ СЛУЧИ! - Polnareff
Къде са GioGio и Рохан?! - Chazz
Знам ли, да не съм им майка?! - Polnareff
По - безполезен си и от тъпите ми духове...и си оправи косата!! - Chazz
А, да, верно. Извади гребен и започна да си оправя прическата. - Polnareff
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by -bAzikA- Нед Юли 26, 2020 11:17 am

На Polnareff веднага щеше да му направи впечатление мястото, където се намира. Това беше бар-музей, като навсякъде можеше да се видят стари френски коли.
Не след дълго, Rohan и Giorno също преминаха личния тест на Esmeralda и те също сякаш се spawn-наха в средата на заведението.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by BGDodpul Нед Юли 26, 2020 11:30 am

Мамицата му! Да не се върнахме във времето!? - Polnareff
Не, тъп френски петел! Очевидно някой си опитва да ни скрои номер...тия работи обаче не работят на The Chazz! - Chazz
Замисли се. Рохан, не можеш ли да използваш твоят Stand и да разбереш какво се случва? - Giorno
Поклати глава. За съжаление ми трябва човек, който да не е някой от нас тримата. А и ми се струва, че трябва да разберем кой е отговорен за всичко това, за да мога да използвам умението си.. - Rohan
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by -bAzikA- Нед Юли 26, 2020 12:17 pm

Сега, когато всички бяха преминали теста и се намираха заедно в заведението, беше въпрос на време, лидерът на NEMESIS - Esmeralda, да се покаже и да ги поздрави. Но това, което четиримата новаци не знаеха, че те всъщност бяха петима. Още един човек, които беше преминал теста преди всички, също беше в заведението/бача.

Сервитьор: Доближи се до другите и им подаде най-скъпата бира от заведението. Беше толкова скъпа и вкусна, че дори и Chazz бия оценила. Това е за вас, младежи. Изглежда сте специални, щом ви черпят с толкова скъпо питие. Обърна поглед към масата в ъгъла на заведението, където седеше Esmeralda, пиики кафе и ги чакаше да дойдат.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by BGDodpul Нед Юли 26, 2020 12:25 pm

Зарадва се като видя какво ги чакаше. Отпи веднага от бирата. Бреййй, във моята държава такава хубава бира нямаме! Само виното ни е добре.. - Polnareff
Дали да не използвам Heaven's Door на този човек..? - Rohan
Побутна Рохан и му даде сигнал да изчака, защото явно усети намеренията му. - Giorno
Хъх...? Тая ми се струва позната..Стана от масата и се запъти към Есмералда. - Chazz
Е-ей, къде отиде това момче? - Polnareff
Седна пред нея, като се опита да извади най - ядосаното си изражение. Ей, твоето лице го помня..ти си онази, която ме нападна, нали?! Говори! Пред The Chazz се говори само истината! - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by -bAzikA- Нед Юли 26, 2020 12:36 pm



Докато Chazz се доближаваше до масата на Esmeralda, в един момент той щеше да се изпили. От лявата страна на момичето стоеше изправено едно куче. Chazz, чак сега го забеляза, тъй като от другата маса, то не се виждаше, защото един стол го закриваше. Един от петте стола, които бяха предназначение за петимата новаци. Странно
в това куче обачен беше, че то се хранеше с прибори и се държеше супер джентълменски. Е или поне здраво се опитваше...


Esmeralda: Фьодр! Ех, пак си си окапал костюма. Колко пъти ще ме караш да го пера. Тц тц..
Фьодр: Изкимтя съжалително и увисна погледа си надолу. Очевидно кучето не можеше да говори, но пък ясно разбираше човешката реч и се опитваше да се държи като хората. Е поне до колкото е възможно. Непрестанно му текаха лиги, а езикът му винаги беше отвън и дишаше тежко.
Esmeralda: Хахах! Не е ли сладък? Обърна се съвсем спокойно към Chazz, сякаш очакваше да дойде при нея. Игнорира въпроса му, сякаш не беше важен и това вероятно щеше да ядоса Chazz. Е какво чакаш... Усмихна му се ...Chazz Princeton? Няма ли да седнеш и да се присъединиш към компанията ни ^^ МРъдна си пръста на ръката, на която си беше облегнала главата, и изведнъж стола до Chazz се мръдна назад, за да може той да седне на него.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by BGDodpul Нед Юли 26, 2020 12:43 pm

........ХЪХ?! Първоначално беше хипер бесен, че момичето пред него се държеше толкова лежерно. Мешката му се размърда, като от нея си подаде главата Фараон. Той седна на столче срещу Фьодр и почна да мяука. Защото друго не можеше да прави. ТИ ПЪК КАКВО ИСКАШ, ПРОКЛЕТА КОТКА?! ЪХ! НЕ МЕ РАЗСЕЙВАЙ! Погледна към Есмералда. СЛУШАЙ МЕ КАКВО ТИ ГО- - Chazz
Изведнъж, трите му любими духчета се spawn-наха пред него.
ШЕФЬЕ!!!!!!!! - и тримата
Намерихме бананова обелка в мешката ти! - Жълтия
Зеления искаше да я изяде, но го изпреварих. - Черния
Ама че си гнусен, черен! - Зелен
МАХНЕТЕ СЕ, ИДИОТИ!!!!!! АААААА!!! Размята ръка пред себе си колкото да ги разкара. След това тропна по масата срещу Есмералда. НЕ МЕ БАЛАМОСВАЙ! - Chazz
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by -bAzikA- Нед Юли 26, 2020 12:47 pm

Фьорд: Гледаше само единствено маждажата си и беше се концетрирал върху нея, докато не помириса котката си пред себе си. Чак товага си изправи погледа и я погледна. Като един джентълбен, той я поздрави с несилен лай. Б-бау..
Esmeralda: Пръдна още веднъж пръста си и този път стола мина зад Chazz и го му бутна краката, така че той да седне на него, без значение дали иска или не. Цялата вряла тук, щеше да привлече вниманието и на другите. Новаците от другата маса, щяха да погледна към Esmeralda, която сякаш ги канеше с пръст. Не се срамувайте, елате и вие!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by BGDodpul Нед Юли 26, 2020 12:51 pm

Мяуууу..Отвърна на Фьодр с мяукания. На животински език му направи комплимент на дрехите. А той от своя страна беше гол. - Фараон
Гррр!! Не ме игнорирай ако не искаш да пострадаш...!! - Chazz
Другите веднага се отзоваха до Chazz и седнаха до него.
Bonjour, mademoiselle! Името ми е Jean Pierre Polnareff! - Polnareff
Не ѝ се подмазвай, загорял кретен такъв! Тази е виновна за всичко, което изпитахме!! - Chazz
Моля, верно ли?! Ама тя е толкова хубава и невинна.. - Polnareff
Ама че идиот.. - Chazz
Все още обмисляше дали да не използва Heaven's Door на Есмералда. Какво би направил главния герой в такъв случай..? - Rohan
Ако това е вярно, би ли ни дала повече информация за теб? - Giorno
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by -bAzikA- Нед Юли 26, 2020 1:03 pm

Esmeralda изглеждаше толкова красива и невинна. Никога не е ползвала грим и въпреки това поддържа такава крастова. Всъщност поддържа е много грешна дума да се използва, тъй като тя почти не се грижи за себе си или външния си вид. Тя просто беше ествествено красива, а най-прекрасното в нея бе нейните ярки спиращи дъха зелени очи. Косата ѝ беше леко рошева, но пак с хубаво привличаше внимание.

Esmeralda: Въздъхна, но сякаш от щастие, с усмивка на лице и затвори книгата, която държеше. Обичайно за нея беше да чете книги в свободното си време, като е прочела сигурно вече хиляда. Образована жена беше. Но човек никога не трябва да съди една книга по нейната корица и скоро новаците ще се обедят в това. Привет на всички! ^^ Chazz Princeton, Jean Pierre Polnareff, Rohan Kishibe, Giorno Giovanna... Беше си странно и леко страшничко, че тя беше наясно с пълните имена на всички. Но тя не беше приключила. Вдигна си погледа, като погледна назад от хората пред себе си. ...здравей и на теб, Kurosumi Kiyoshi :) Esmeralda гледаше към петия новак, които пръв мина теста. Присъствието му рязко щеше да изненада другите четирима.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by BGDodpul Нед Юли 26, 2020 1:12 pm


Само като чу това име, Рохан настръхна. Пред тях наистина излезе Kiyoshi - най - добрият приятел на Рохан от миналото. Тези двамата бяха неразделни дружки докато съдбата не ги раздели. Но сега, тя се реваншира, събирайки ги отново. Kiyoshi постоянно знаеше местоположението на Рохан заради мастилото, което той използваше в рисуването на своите манги. То беше това на Kiyoshi. Нещо, което и до ден днешен той оценяваше. Kiyoshi беше известен като "самураят художник" заради любовта си към традицията на самураите и изкуството. Той помаха на всички, като им се усмихна. Здравейте. Казвам се Kiyoshi и ще съм част от вашият екип. Дано да се спогаждаме добре. ^^ Погледна и към Рохан. - Kiyoshi
Рохан стана от мястото си, като направи 3 крачки назад. Не е истина...!! - Рохан
Хъх? Познавате ли се? - Chazz
Да...бяхме най - добри приятели преди... - Рохан
"Бяхме?" - Giorno
...докато той не се присъедини към престъпна организация...какво правиш тук?! - Рохан
Хей, хей...нашата организация няма нищо против вас..напротив. Даже ми забраниха да съм тук именно заради подобна реакция. Засмя се. Но щом разбрах, че Рохан е тук, нямаше как да не дойда. - Kiyoshi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by -bAzikA- Нед Юли 26, 2020 1:18 pm

Esmeralda: Охо, значи се познавате?! Колко удобно ^^ Усмихна им се, със затворени очи. След това погледна към Kiyoshi. Е, Kiyoshi, ако нямаш нищо против, ще се присъединиш ли към нас. Имаше предвид към компанията, като сякаш с магия дръпна последния пети стол и подкани Kiyoshi да седне там. След това Esmeralda отпи още една глътка от кафето си и погледна всички в очите си. Добре ги беше приценила. Беше доволна от избора си. Макар и да се намират на нещо като интервю, петимата новаци вече имаха възможност официално да се присъединят в Nemesis. Можеха да станат членове, стига наистина да го поискат и сега това ще се опита да разбере Esmeralda - техните мотиви. Предполагам имате много въпроси и обяснение за някои работи. Като започнем от това, как се озовахте тук, хех ^^"
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by BGDodpul Нед Юли 26, 2020 1:21 pm

Kiyoshi седна до тях, като започна да си пише в дневника първите впечатления за всеки. - Kiyoshi
Тропна по масата. Знаем, че си ти! Обясни ни всичко! - Chazz
Ама че енергично момче! ^^ - Kiyoshi
Млъквай да не те фрасна! - Chazz
Ууу..страшно.. :( - Kiyoshi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by -bAzikA- Нед Юли 26, 2020 1:29 pm

Esmeralda: Правилно разсъждаваш, Chazz :). Точно така. Аз съм отговорна за света, в които се намирате. Всъщност, за да ви успокоя, в момента вие лежите спокойно на удобни легла, докато сте под ефекта на моите специални очи. Или по-скоро очите на моят Stand - Emerald. До нея се манифестира друг образ. Образът на красиво чернокожо момиче с зелена коса - Emerald. Нейните очи също спираха дъха на хората, но не от красота, а от страх. Тя бяха кърваво червени и сякаш демони тънцуваха в тях. Тя бяха създали илюзията, където се намират всички.Е вече, може би се досещате, но да - аз съм лидера на NEMESIS. Моето име е Esmeralda. Приятно ми е да се запознаем ^^
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by BGDodpul Нед Юли 26, 2020 1:31 pm

Бреййй! Ама че опасна мадама се оказа! - Polnareff
Казах ти, кретен такъв..Въздиша. Добре, стига толкова игрички. Ако наистина си лидерът на Nemesis, това означава ли, че този кретен Сай е знаел за това и не ни е казал?! Ще го пребия! - Chazz
Мисля, че идеята беше сами да се справим, за да видят собственият ни потенциал. Ако ни бяха казали, едва ли щяхме да се раздадем така. ^^ - Kiyoshi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by -bAzikA- Нед Юли 26, 2020 1:36 pm

Esmeralda: Напълно правилно, Kiyoshi, умен мъж си! Разбира се, че ако капитан Сай ви беше казал за това, всичко щеше да бъде напразно. Е ето ни тук, сега. Всички петима от вас сте напълно квалифицирани да станете членове на Nemesis. Но въпросът тук е дали наистина го желаете. И дали наистина сте готови да изпълнявате  мисиите. Ще ви задам един въпрос. Изведъж атмосферата сякаш стана малко по-мрачна. Esmeralda погледна сериозни всички и ги попита: Можете ли да жертване невинен човек в името на справедливостта?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by BGDodpul Нед Юли 26, 2020 1:42 pm

Позамисли се след трудния въпрос. Хммм...наистина не ми допада тази идея..така аз ще излезна като лошия за този човек. - Polnareff
Аз също. Ако трябва да се взима подобно решение, не бих поел тази тежка отговорност. - Rohan
Ама че сте кретени! Разбира се, че да! За да спася Shizuka, бих жертвал всички ви, нещастници такива! - Chazz
Засмя се леко. Постоянно ми се налага да правя такива жертви. Така че вече имам опит в това. - Kiyoshi
Само и единствено ако нямам друга опция.. - Giorno
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by -bAzikA- Нед Юли 26, 2020 1:45 pm

Esmeralda: Very well. Chazz, хареса ми отговора ти. Тогава за другите ще променя въпроса си. Бихте ли жертвали невинен човек в името на някаква цел? Независимо каква, било то да спасите ваш любим човек, да изпълнете мечтите си, да промените нещо?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by BGDodpul Нед Юли 26, 2020 1:49 pm

В името на цел? В никакъв случай! Невинните нямат нищо общо с моите цели! Бих жертвал самият себе си за тях, както е направила великата Jeanne d'Arc! - Polnareff
Ще се съглася с Polnareff. Останалите също имат цели и мечти. Ние нямаме правото да им ги отнемаме. Главните герои не правят такива неща. - Rohan
Като човек, който е бил жертван, за да може собственият му родител да изпълни целта си, не бих направил нещо подобно. Никога не бих станал като него.. - Giorno
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by -bAzikA- Нед Юли 26, 2020 2:05 pm



Esmeralda: Разбирам.. Приемам аргументите ви, забравете, че ви попитах това. В такъв случай, приемате ли да се присъедините в антитерористичната организация NEMESIS, съставена само и единствено от хладнокръвни убийци, които биха убили всекиго, в името на нашата цел. А тя е само една - нов свят, изпълнен с добродетели. Свят без неправда, които не се разделя на бедни и богати, а на трудещи се и мързеливи. Свят без повече убийства, където всеки ще може спокойно да живее, без да се притеснява за живота на близките си. Свят, достоен за да се живее в него. Именно това е нашата цел - разрушаването на сегашния прогнил свят, изпълнен с несправедливост, омраза, завист, арогантност и какво ли още не. Вие ми отговорихте с не на този въпрос, но ние от NEMESIS сме твърде категорични, че сме готови на всички в името на тази единствена цел. Точно така... Ние сме Убийци. За осъществяването на толкова голяма цел, ние жертвахме много неща - нормалните си животи, животите на невинни хора, които са имали нещастието да се окажат заложници на терористи, както и доверието на държавата и президента. NEMESIS вече един път са били унищожени от държавата и причините за това са оправдани, но ние няма да спред до тук. Погледа и ставаше все по-сериозен и серозен, докато изказваше речта си. Личеше, че говореше от сърце и се виждаше доста омраза и мъка в иначе красивите ѝ очи. Тя стисна юмрук и продължи да говори. Отказвам да оставя жертвата на баща ми, предишния лидер, да е била напразна. Тя се изправи и погледа към новаците.
Esmeralda: Ако не смятате, че желаете да работите в такава организация като нашата, то сега е момента да се откажете. Ще ви разбера, ако го направите. Е какъв е вашият избор? Ще се превърнете ли в убийци или не?
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by BGDodpul Нед Юли 26, 2020 2:11 pm

Както вече ти казах...готов съм на всичко, за да се срещна със Shizuka отново. До тогава ще си партнирам с вас...след като получа това, което искам, вече ще реша дали да продължа. - Chazz
Тш...не ми допада тази идея...но..ако това се изисква от мен, ще се постарая да помогна..сестра ми няма да е умряла напразно! - Polnareff
Хъх...цялата ми популярност ще отиде по дяволите ако се съглася..но главният герой трябва да взима трудни решения на момента. За това, ще се присъединя. - Rohan
Със сигурност ще се присъединя. Имам..сметки за уреждане с даден човек, за това ще ви помогна в каквото и да било. - Giorno
Е, ще ми е трудно да съм на две места едновременно, но ще опитам. За това, бройте ме и мен! - Kiyoshi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by -bAzikA- Нед Юли 26, 2020 2:38 pm



Esmeralda: Хъх? Остана безмълвна за момент. Тя очакваше това да бъдат поредните новаци, които след минаването на теста ѝ се отказват да ѝ служат. Тя очакваше всичко да мине както преди - всички да се отказат и да се наложи да бъдат убити. Esmeralda очакваше отново да се наложи да направи поредните излишни жертви, тъй като съществуването на NEMESIS се пази в тайна и оставането на някого да избяга е недопостимо. Тя едвам не се разплака, след като чу думите на хората пред себе си. За пръв път от много време, не ѝ се наложи да прави още жертви. Пред себе си, тя виждаше вече нови членове, които дори да не се посветят изцяло на нейната цел, биха ѝ помогнали в осъществяването ѝ. Б-благодаря ви.. БЛАГОДАРЯ ВИ!!! Esmeralda им се поклони в знак на уважение и деактивира умението на очите си, следователно илюзията беше прекратена.
Петимата новаци щяха да се събудят в нещо като подземна база. Те наистина са лежали спокойно в отделни легла, но странно беше, че бяха буквално в средата на главната зала. (Причината за това бе, че Esmeralda трябваше постоянно да прави очен контакт с тях, за да поддържа илюзията). Около новаците се бяха събрали всички капитани на NEMESIS. А това са:

Aomine Saihara - Капитан и Заместик на боса. Втори по власт, след Esmeralda. Той ги погледна с облекчена усмивка. Радваше се, че са преминали истинския тест и няма да се наложи да се бие срещу тях, а ще си създаде нови съюзници или нови приятелства.

Дмитрий Алексеев - Капитан на разузнавателния отбор, също така и най-добрия шпионин на NEMESIS. Много важен член, на когото Esmeralda е връчила много отговорности. Беше изненадат, че тазгодишните новаци са преминали теста.

Sunny Lee - Капитан и отличен ветеран войник. Нейният отбор е този с най-много изпълнени мисии.

Sunny: Helloooow!! Махаше им с ръка. Как сте новаци ^^ Изплези им се.

Leon & Sogeki - Също друг уважаван капитан, които силно споделя амбициите на лидера и работи усърдно. До него стоеше младо момиче, изпълнено с решителност. Нейното име беше Juu Sogeki и тя беше заместик капитана на Leon.


Това бяха четиримата налични капитани на NEMESIS. Всеки от които ръковори отбор със стотина убийци. Те приветстваха новаците с уважение.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2745
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Island of Hope - Page 2 Empty Re: Island of Hope

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите