Hacker's Hideout

2 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Hacker's Hideout - Page 4 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Чет Яну 07, 2021 3:06 pm

Честно казано, и в двата случея няма да свърши добре...Макима би ни помогнала, но цената със сигурност ще е голяма. А Саманта е от хората, които те издирват..няма правилен избор в този случай. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 4 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Пон Фев 15, 2021 4:26 pm

Така е..Явно сами ще трябва да намерим някакво решение.. Облегна де на стола си Въпросът е..Започна да мисли като се почесваше по брадичката какво може да е то...Хмм.. - Ментира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 4 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Нед Мар 28, 2021 1:41 am

Усмихна се коварно. В този момент, Вай се сети един друг вариант. Може би..може би има и трети вариант. Започна да пише нещо, като на екрана пред тях се появи снимка на ето този човек. Шинтаро Кенджи...по - известен като "The Shaman"...мисля, че той е нашият човек. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 4 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Пон Мар 29, 2021 8:08 pm

Шаманът а..? Въздъхна Този ми е също толкова съмнителен колкото и останалите..До колкото знам той създаде бая проблеми на Варис и приятелите му Вай щеше да забележи, че тя не говори за тях като за приятели. Ментира сигурно не приемаше никой като такъв, дори колегите си от S.O.S - Ментира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 4 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Пон Мар 29, 2021 8:35 pm

Все тая. Факт е, че може да ни помогне. Не знам защо като е в пъти по - силен от Overhaul се е съгласил да бъде под негова команда. Наблюдавах всичко, което се случваше тогава и съм изумен. Контролира огромна част от Entertainment сектора на целият град, ловък измамник. Най - богатият от всички семейства. Със сигурност може да се добере с умението си до някой вуду бог като Саманта, с който да ни помогне. Но едва ли ще е толкова лесно. Дано не ни се наложи да се изправим срещу цялото семейство ако нещата не потръгнат. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 4 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Вто Апр 13, 2021 12:29 am

Знаеш...че не мога да се разкарвам насам на там. Не бива много хора да ме виждат.. - Ментира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 4 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Вто Апр 13, 2021 12:36 am

Хаха, това няма да е никакъв проблем. Можеш да останеш тук, а аз чрез мое кхъм...творение, ще мога да пресъздам съзнанието ти като реалност където и да било. Ще можеш да се проектираш навсякъде, купих 6 сателита от Valentine преди време, за да мога да покрия цялата планета. Така хем ще си там, хем няма да си. И не се тревожи, никой не може да те проследи. Дори и Варис.. Усмихна се леко. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 4 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Вто Апр 13, 2021 12:38 am

Мислиш ли, че някакви сателити и някаква технология, каквато и да е ще попречат на човек като Джестър да ме намери? Щях да съм мъртва, ако не беше тази малка прашинка свръхестественост в мен.. - Ментира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 4 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Вто Апр 13, 2021 12:44 am

Кръстоса ръце. Ъм, да. Ти ще стоиш тук през цялото време и без това. Това, което другите ще виждаш е нещо, което ти създаваш със собственият си ум. Тоест можеш да избереш каквато самоличност си поискаш и да я проектираш наживо. А и заради моето умение, това става още по - невъзможно. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 4 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Вто Апр 13, 2021 12:46 am

Това звучи..Интересно! Тази комбинация от технология и умения развълнува Ментира. Това беше и слабото и място, а именно обратното на това на Варис. Тя беше влюбена в технология и всичко което работи с нея Да го направим! - Ментира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 4 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Вто Апр 13, 2021 12:51 am

Супер! Протегна ръка към един от многото екрани, като накара някаква холограма все едно да излезе от него и да се влее в ръката му под формата на информация. Holo Virus: Projection! Вай материализира от разстояние заради тези 6 сателита чак от Beacon своето творение и го превърна в информация, която през екрана накара да се влее в ръката му. От там, той вече го материализира отново и в ръката му се появи нещо като VR очила, които почна да върти на пръста си и ги метна към Ментира. Дръж. Това е нещото, с което мога да бъда където си поискам, както си поискам. Сложи го и се забавлявай както си поискаш. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 4 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите