Hacker's Hideout

2 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Сря Окт 30, 2019 10:12 am

Дължа всичко на този "някой друг" и няма да позволя всичко да рухне само защото някой не знае къде да пипа Мечът му започна да свети като го абсорбира. Вече беше събрал всичките елементи и можеше да се превърне в своята ултимативна драконова форма. Трансформацията започна да руши сградите наоколо като тя буквално го преобрази в кълбо от което излизаха струи елементи, които като камшици причиняваха унищожение - Драконит
Хората са в опасност ! - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Сря Окт 30, 2019 11:11 am

Room! Създаде огромен Room около тях, като започна да спира отломките докато падат, като дори гледаше да ги използва и като щитове за камшиците. Не знам още колко ще издържа така..! - Роу
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Съб Ное 02, 2019 11:53 pm

Трансформиращото се кълбо от енергия се издигна във въздуха като Драконит се образува от него като огромен дракон. Беше наистина огромен, но и беше много високо. Големината му беше около 100 метра Destroyer's Slam ! Зпаочна да се приземява. - Драконит
Това ще причини тонове разруха ! - Варис
Чуха се стъпки, как пристъпват към тях бавно бавно. Присъствието беше на самата сграда. Идваше от човек, и всеки, дори хора които не могат да засичат присъсвието на енергия могат да разберат колко много сила има в този човек - Jester
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Нед Ное 03, 2019 12:01 am

Това не е на добре...ще трябва да дам всичко от себе си...Room...!! Разшири Room-a си до максималите му размери, а те за момента бяха да покрият 1/4 от града. Takt!!! Започна да издига отломките, които бяха създадени от битката им нагоре с цел да създаде една огромна сфера, която да послужи като щит и драстично да забави Драконит. - Роу
Обърна се към Jester веднага щом го усети. Усети огромната мощ, която идваше от него, като заостри поглед. Кой си ти..? - Dabi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Нед Ное 03, 2019 12:11 am

Погледна към Jester като настръхна Защо треперя от някакъв маскиран странник..? Хей, не се доближавай..Опасно е ! Ако усещам такъв страх от него, защо му го казвам изобщо..? - Варис
Игнорира въпроса на Даби тъй като знаеше, че ще разберат кой е скоро време. Погледна към Драконит, като изражението му беше същото като това на арта. Протегна ръце нагоре към него след което ги разпери встрани Magician's Box Огромна кутия затвори Драконит като Jester си смъкна ръцете и щракна с пръсти Cut Няколко меча се появиха огромни достатъчно да пронижат кутията. Със самото пронизване тя се пръсна, показвайки Драконит целия в дупки, а самото пръсване напълни небето в пламъци под формата на асак каро. Картата се сформира в ръката му като огромното огнено каро изстреля лазер който мина през Драконит и влезе в картата. Това изпепели драконовата форма на Драконит и затвори пепелта в картата. Щом ефектът от умението му прикличи, той си изтупа картата в ръката от пепелта - Jester
Гледаше ококорен Той просто, си играеше с него все едно..Не, тотално го унищожи все едно е играчка.. Кой с.. - Варис
Прекъсна го като картата се превърна в метла която хвърли в краката на Варис все едно му казва да почисти от битката - Jester
Погледна към метлата, но нещо му хвана погледа. Изведнъж всичките щети причинени от Драконит ги нямаше. Все едно нищо не беше разрушено - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Нед Ное 03, 2019 12:15 am

Погледна изненадано към Jеster. Този ли го направи...? Невъзможно...колко сила трябва да има човек, за да направи нещо подобно за един миг..? - Роу
Огледа града. Всичко е нормално всякаш нищо не се е случило...Погледна учудено Jester. - Dabi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Нед Ное 03, 2019 12:27 am

Is it just me, or is it getting crazier out there ? Погледна към тях - Jester
Насочи пистолета си към него Отговори на въпроса..Кой си ти !? - Варис
Това няма значение в момента Погледна към хоризонта Светът се променя - Jester
Това пък какво трябва да значи !? - Варис
Задава се огромно зло..Приятелите ви ще бъдат в опасност ако му се опълчат Вдигна ръце заради пистолет на Варис, но веднага след това се изпари затова просто се наслаждавайте на шоуто - Jester
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Нед Ное 03, 2019 12:29 am

Кой беше този..? Отиде до тях. - Роу
Не мисля, че някой тук го познава, но...съм сигурен, че това, което видяхме го направи той. - Dabi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Нед Ное 03, 2019 12:30 am

Ако е бил той..Прибра си пистолета Какво Е той ? Не може човек да може да прави такива неща..Погледна към града..и да оправи всичко - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Нед Ное 03, 2019 12:31 am

Надали е човек...но какво е няма значение в момента. Просто се опасявам да не се обърне срещу нас, иначе ще стане проблем за човечеството.. - Роу
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Нед Ное 03, 2019 12:33 am

Въздъхна Трябва да отида при сестра си, информацията която притежава явно наистина носи беди. Благодаря ви, че се отзовахте. Не мисля, че щях да се справя докато не се появи този - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Нед Ное 03, 2019 12:35 am

Няма проблем..помагам на приятелите на брат ми докато съм наоколо. - Dabi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Нед Ное 03, 2019 12:38 am

Подаде им някакво устройство Ако имате нужда от помощ, когато и да е. Просто натиснете това копче. Ще получа информация за вашата колация и ще се отзова на помощ Въздъхна Побиха ме тръпки от тези двамата, особено от втория - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Нед Ное 03, 2019 12:42 am

И двамата взеха по едно устройство и го прибраха в себе си.
Ще го имам предвид. - Dabi
Кимна. Не се задържам в градовете за дълго, но също ще го имам предвид. - Роу
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Нед Ное 03, 2019 12:44 am

Дрончето му се трансформира в чифт криле което се захванаха за гърба му като полетя Ще се видим отново, до скоро Даби, Роу Изненадващо колко бързо намери информация как се казват - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Нед Ное 03, 2019 12:50 am

Погледна към Роу. Скръсти ръце. Какви ги вършиш тук..? Едва ли си се отзовал на помощ просто защото си видял дракон в небето. - Dabi
Бях в града с протежето ми, но го пратих на мисия. Докато го чаках да се върне обаче видях опасността, която дебнеше над града. Ами ти..? Мислех, че злодеите не ви е грижа за останалите. - Роу
Терминът "злодей" не ми отива и го знаеш... - Dabi
Знам ли...Обърна се да си ходи. Днес поне не беше такъв. До скоро. Изчезна. - Роу
Тш..Изпари се като огън. - Dabi
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Сря Яну 06, 2021 1:02 pm

Щом Ментира включи техниката, умението на Вай се задейства и го проектира през камерата в стаята. Когато се появи, той усети трусове от битката над тях. Това беше много рисковано Ментира да се върне под носа на дявола, но тук им беше най-хубавата техника с Варис Hola, чувствай де като удома си - Ментира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Сря Яну 06, 2021 1:10 pm

Огледа се, като си намести очилата. Ееееех..? Това място изглежда готино. Усети какво се случваше над тях. Обаче имаш доста шумни съседи, които явно правят ремонт на целия град. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Сря Яну 06, 2021 1:52 pm

Въздъхна Толкова много потенциал за развитие потъпкан от безкрупулно и психопацко поведение на свръхчовек..Поклати глава, като отново въздъхна. Беше известно за Вай, че Варис ненавижда технологията и да види как Ментира страда заради нейното разрушаване е още нещо от колекцията с разлики между него и нея - Ментира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Сря Яну 06, 2021 1:56 pm

Мдааа...явно са коренно различни тия двамата. Сигурен съм, че ще намерите начин да я възстановите ако ви се отдаде тази възможност. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Сря Яну 06, 2021 2:10 pm

Ще отнеме твърде много време преди този град да се оправи напълно..Както и да е..Седна си на стола, като започна да пише нещо За да спасим Валентайн, трябва да разберем същността на договора му с Джестър. Затова..На екрана стигна до файлове с информация за Саманта мисля, че тя ще ни помогне. За жалост е на клоуна, затова ако имаш други идеи с радост ще ги чуя - Ментира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Сря Яну 06, 2021 2:41 pm

Хмммм..чувал съм само за един човек..но за него не съм чувал от години...Погледна я сериозно. В градът ни преди много години, мафията беше начело с жена, наричана The Devil. Именно заради коварните ѝ сделки, които сключвала с хората. Не знам къде се намира, не знам дали е жива, но...ако е жива, е възможно да ни помогне. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Сря Яну 06, 2021 2:45 pm

Ууу, el diablo amiga? Интересно. Много интересно. Как можем да разберем дали е жива или не? Изпука си пръстите Седни ако искаш там Посочи му мястото на което обикновено седеше Варис и започни да търсиш за информация излязла на бял свят. Аз ще проверя за нейни досиетата из базите данни на световните организации. Много се надявам да има нещо, защото в Адрон едва ли ще намериш нещо из нечия разрушена база данни.. - Ментира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by BGDodpul Сря Яну 06, 2021 3:54 pm


Хъх...не можем. Няма да е толкова просто, колкото ми се струва..Седна на стола на Варис, като отвори холограмна клавиатура пред себе си и започна да търси информация. Интересно...била е известна. Името ѝ е Макима, като макар и лидер на Осемте Смъртни Прегрешения, тя е била известна пред хората. Всички са я познавали като невинно, успяло момиче..явно такъв лик е изградила за себе си пред хората. Стисна юмрук. Но аз знам...знам това, което публиката не знае. Всичките ѝ сделки, заради които моите родители умряха и ни оставиха сами с братята ми. Освен Chazz, който е отрепката на семейството. Проблемът е, че според публичната информация, тя е загинала в катастрофа преди много години...но нещо не е наред..! Това няма как да е истината за нея..не се връзва..няма как това младо момиче, което съсипа живота на родителите ми, да бъде познато като "невинно, успяло момиче" според останалите..! И отказвам да повярвам, че е мъртва..явно информацията за нея се крие под купища безполезна и манипулативна информация..човече...грешната информация е по - гаден случай и от това да няма такава. - Вай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Emoran Чет Яну 07, 2021 1:32 pm

Външният вид лъже, Вай..И не, предпочитам да няма, защото като е грешна, мога да си изградя представа какво търсим, изключвайки това което намираме. В случая ние намираме неща, за които да не си губим времето да се хващаме. Въпросът сега..Да се свържем с нея или да се доверим на Саманта..? - Ментира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Hacker's Hideout - Page 3 Empty Re: Hacker's Hideout

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите