Сградата на гилдията "Shadow Step"

3 posters

Страница 8 от 17 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Чет Авг 29, 2019 9:42 pm

Игнорира обидата му. Тя ти е сестра? Не се бях замислял, но да, приличате си..е, мисля, че сме на същата посока. - Санджи
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Чет Авг 29, 2019 10:26 pm

Nick: Така ли?! Нима имаш среща с нея? Не знаех, че харесва такива момчета. Не му вярваше.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Чет Авг 29, 2019 10:32 pm

Поклати глава. Изглежда прелестно, да ти призная, но нямам среща с нея. Имам да говоря с друг човек. Запъти се да излиза. - Санджи
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Чет Авг 29, 2019 10:34 pm

Nick: Еми супер тогава, няма да пътувам сам. Тръгна с него като го изпревари. Хайде, не се бави, ще ми разкажеш за този човек по пътя.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Чет Авг 29, 2019 10:39 pm

Погледна към Санджи. Тръгваш ли..? - Зоро
Интересува ли те? Няма само ти да ставаш силен. Пална една цигара и отпраши. Ще се видим скоро. Стани силен. - Санджи
Хех, нямаш грижи, вежди..ще видиш и ти..! - Зоро
Отивам към Beacon, за теб не знам. Има един човек на име Mercury от когото загубих наскоро. Мисля, че той може да ме научи на някои неща. Виждам, че приятелите ми също искат да станат по - силни, а не искам да изостана. - Санджи
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by -bAzikA- Чет Авг 29, 2019 10:46 pm

Nick: Mercury? Сестра ми ми е говорила за него. Е явно имаме една и съща цел. Нека станел по-силни!

Nick и Санджи се запътиха към морето, от къдете Санджи извика авера си Франки да ги вземе с чисто новия им кораб. След това заплаваха към Beacon и по-точно арената на Beacon.

(Санджи, Nick, Франки) Сградата на гилдията "Shadow Step" >>> Арената в Beacon
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2750
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Авг 30, 2019 3:39 pm

2 месеца след битката със S.O.S, героите все още не се бяха срещнали. Това, което щеше да последва обаче щеше да промени тяхното бъдеще завинаги.

Телефонът на гилдията започна да звъни.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пет Авг 30, 2019 3:41 pm

Вдигна Гилдия "Shadow Step" на телефона, разговаряте с Акира Асара - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Авг 30, 2019 3:44 pm

По телефона се чу много странен и някак си лек глас, но ако се заслуша човек, щеше да усети лека дрезгавост в гласа.
Добър ден, г-н Асара...обажда ви се изпълнителният директор на компания "Осемте Грешни Предписания". Желая да разговарям с вас чрез видео разговор..нашата компания има оферта за Вас, която мислим, че ще ви е от полза да чуете. - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пет Авг 30, 2019 3:46 pm

Видео разговор ? За какво става дума ? - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Авг 30, 2019 3:47 pm

Става дума за нашият нов продукт, който искаме да ви демонстрираме. Смятаме, че ако хора като вас покажат този наш продукт..Гласът му стана леко по - мрачен. Ще променим завинаги света..за добро, разбира се. - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пет Авг 30, 2019 3:48 pm

Демонстрация на продкт който ще промени света..? Подобни неща предпочитам да ги видя на живо преди всичко - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Авг 30, 2019 3:52 pm

За съжаление това няма как да се случи от наша страна, но ако това ще привлече интересът Ви, ще ви кажа, че..Гласът му отново стана мрачен. Цялата престъпност в нашият окръг намаля след като нашата компания се намеси. Предлагам ви да работим заедно, г-н Асара. Все пак..големи компании като нашата и голяма гилдия, за която много хора са чували..могат заедно да се стремят към огромни общи цели, не мислите ли? - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пет Авг 30, 2019 3:58 pm

Звучи заинтригуващо, но има един проблем..Няма как да работя с някого без да знам нищо за него. Изглежда много наивно от моя страна да вярвам на тези думи без да имам едно на ум. Живеем в свят в който хората са специални. Свят в който един обикновен човек може да предизвика бедствия със своите сили. Говорите за престъпността по света, не си поръчвате пица по телефона.. - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Авг 30, 2019 4:00 pm

Така да бъде. Защо тогава не дойдете да говорим лице в лице? Там ще получите отговор на всеки ваш въпрос, господин Асара. Ние няма как да дойдем до вас, но...Вие...можете, нали така? - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пет Авг 30, 2019 4:03 pm

Хм, нека видя графика си, че този месец имам още няколко срещи..Не му вдъхваше много доверие като го беше пуснал на високо говорител. Свали телефона от ухото си като го покри да не се чува. Тогава погледна към гилдията си - Акира
Това е странно, може да бъде опасно..Някой трябва да дойде с тебе - Сиел
Така ще покажа своето недоверие, затова мисля да отида - Акира
Както решиш, но внимавай - Сиел
Гледай да се върнеш жив..Гледаше го студено - Акаме
Съмняваш ли се..? Леко се усмихна като продължи разговора Ало ? Чуваме се нали ? Таа, ще дойда няма проблем. Те са чак в другия край на месеца затова, тез дни ще успея - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пет Авг 30, 2019 4:07 pm

Нашата компания Ви благодари за любезността, която показвате идвайки в нашият щаб, господин Асара. Даде му адреса на компанията си. Очакваме Ви с нетърпение. - ???
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Пет Авг 30, 2019 4:13 pm

Ще се радвам да се запознаем Затвори като погледна към адреса Добре..Изпросих си среща Нагласи се като си сложи часовника и си облече коженото яке върху тениската - Акира
Внимавай - Сиел
Спокойно брат ми, няма какво да се обърка. Знаеш на какво съм способен Потупа го по рамото Ти отговаряш докато ме няма Целуна Акаме и излезе - Акира
Ще се оправи нали ? - Бела
Е ма разбира се. О чакай ти не си го виждала да се бие забравих Засмя се Спокойно - Акисе
Щом той го казва без да се перчи значи може да ти олекне малко - Широ
Ясно.. - Бела
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Нед Сеп 01, 2019 2:46 pm

Щом се върна, разказа на останалите какво се е случило С други думи сега имаме няколко варианта..Първият е да изследваме оръжието, вторият е да предприемем незабавни мерки и третия..Всъщност третият е много подъл. Ще трябва да говоря със Сай за него Усмихна се леко - Акира
О не, щом той го направи тва значи ще е нещо много мизерно..! За какво става дума ? - Акисе
Организирайте ми среща със Сай. Нека първо го измислим с него и тогава ще ви кажа - Акира
Погледна към брат си Нещо странно забеляза ли там ? - Сиел
Както казах, хората бяха странни. Единият даже ми направи нещо и не можех да излъжа..Естествено Shadow го усети, обаче не беше проблем защото не съм ходил там да лъжа. Отидох за да събера информация - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Пон Сеп 02, 2019 10:59 pm

Центъра на града (Addron) > > > > > > Сградата на гилдията "Shadow Step"

Направо влезе с гръм и трясък в гилдията, отваряйки вратата с цялото си тяло на влизане. ААААААААААААААААААААААААКИИИИИИИРАААААААААААААА!!!! Аз се завърнах! Липсвахте ми, йо! Засмя се. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Вто Сеп 03, 2019 1:43 am

ЕБИ СИ МАЙКАТА ! Кхъм кхъм Тай, глупако..Защо не предупреждаваш, че ще идваш ? За малко да развалиш бизнес среща от която зависи съдбата на целия свят - Акира
Нужно ли беше да му даваш тази информация..Сега няма да спре да разпитва.. - Сиел
Рано или късно щеше да разбере, по-добре да е от мене - Акира
Привет ! ^^ - Бела
Добре дошли - Акаме
Помаха им - Широ
До сега не бяха виждали Акаме и Широ за повече от 2 мин
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Вто Сеп 03, 2019 1:45 am

О, вярно! Помаха на Акаме и Широ. Къде са ми обноските? Името ми е Тай, приятно ми е! Аз съм главният Rival на този човек, който до преди малко ми крещеше по телефона, че е на бизнес среща! Еее, как мина? Мацката нави ли се да излезе с теб? ЧАКАЙ ЧАКАЙ, целият свят?! Ухаааа! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Вто Сеп 03, 2019 1:48 am

Това са Акаме, моята приятела и Широ - бивша ученичка на ето този идиот там Посочи Акисе който си лежеше на дивана и им помаха Говорих с доста странен мъж който носеше шибана маска на plague doctor. Имах чувството, че говоря с болни хора с обноски.. - Акира
Да Тай, целият свят Вдигна пистолета който беше на масата Това е новото нещо от което трябва да внимаваме. Тъй като помогнахте за възстановяването на Адрон, ще сте наясно с нещата които правим в гилдията които включват животите на хората - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by BGDodpul Вто Сеп 03, 2019 1:50 am

От весел стана леко сериозен и тъжен. Йо..така както ми го описа...с Annie преди малко засякохме един такъв мъж заедно с едно момиче...беше изплашено до смърт...Погледна към пистолета. Хъх? Това не изглежда опасно.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Emoran Вто Сеп 03, 2019 1:53 am

Тай, един изстрел от това и губиш всичките си свръх естествени сили.. - Акира
С други думи, няма да можеш да бълваш огън. На кратко и просто - Сиел
Масовото произвеждане на тези неща ще предизвика хаос.. - Акаме
Остави го обратно на масата - Сиел
Сай трябва да дойде скоро да ни обясни малко повече за подобен тип пистолети, както и да решим какво ще правим с него - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Сградата на гилдията "Shadow Step" - Page 8 Empty Re: Сградата на гилдията "Shadow Step"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 17 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите