Градската област

3 posters

Страница 26 от 27 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next

Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Вто Яну 12, 2021 4:21 pm

Jester, с него имаме сделка. Моето творчество ще носи само щастие. Отдръпна си ръката Маската ще бъде направена! Щом извика това, Тай се пренесе отново на бойното поле. Кайто беше ранен на земята. Енергията му все още течеше по тялото му, но маската му се появи на лицето му
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Вто Яну 12, 2021 4:26 pm

Бавно се изправи, като си дръпна ръката от лицето на Кайто и дишаше тежко. Този негодник...все още се държи...а какво по дяволите беше това, което видях..? Масару има сделка с Jester..за това ли е направил маските..? Масару, твоето творчество...Намръщи се. Носи само нещастие..!! Защо си се доверил на този клоун..?!? Ще го питам лично като го видя.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Яну 14, 2021 12:40 pm

Ти...
Копеле...
Думите бяха изречени от много познат глас за Тай останалите. Когато Тай и Джейкъб се обърнаха те видяха истинското зло. Акира беше клекнал, а тялото му беше обградено от воал от тъмнина. Това което не очакваха да видят беше маска. Маска на лицето на Акира? Много приличаше на тези на хората на клоуна, но тематиката беше друга. Тя се беше сформирала на половината му лице от тъмнина ето така: https://pin.it/42Ncihj За последен път ти и хората ти се подигравате със семейството Асара..! Навсякъде около него започнаха да излизат пипала от тъмнина подобни на това https://youtu.be/3ok1FWRi19k ( 10:57 ) - Акира
Акира..Ой Акира! Защо по дяволите и ти имаш маска!? Акира!! - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Яну 14, 2021 12:44 pm

Хъх? Обърна се към Акира. Какво му стана..? Ей, Акира..! Достатъчно, йо..! Кайто повече не може да се движи..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Яну 14, 2021 12:56 pm

Образува му се катаната като отскочи с дал към тялото на Кайто - Акира
Асара не! Застана на пътя му, като зае отбранителна позиция. Зад него бяха Тай и Кайто Спри! - Джейкъб
Миг преди ръцете на Джейкъб да се сблъскат с катаната на Акира се чу "цън". Беше се намесил не кой да е а самият Масару Shadow, that's..С лявата си ръка, тъй като с дясната държеше катаната си хвана маската на Акира като я изтръгна от лицето му. .. enough! Щом му я махна, Акира веднага се усвести като припадна в ръката на Масару в която беше маската, която пък изчезна в тъмнина - Масару
Хъх..? Кой си ти..? Джейкъб за пръв път го виждаше, като се обърна към Тай през рамо Тай този от нашите ли е..? - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Яну 14, 2021 1:00 pm

Беше готов да посрещне Акира, но видя Масару, като се намръщи леко. Де да знаех, Джейк...но заради него, всичките ми приятели страдат... - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Яну 14, 2021 1:25 pm

Тези думи на Тай много го нараниха, но не го показа - Масару
Масару, Масару..Нали знаеш, че не е хубаво да пречиш на децата да си играят.. Джестър, кой друг може да говори по толкова подъл начин. Той беше клекнал до Кайто като щеше да му вземе маската - Джестър
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Яну 14, 2021 1:28 pm

Само като чу Jester, тялото му се възпламени хипер мощно. Обърна се към него, като го погледна разярен. Клоун..!! Спри да бягаш от отговорност и се бий като мъж, копеле..!!! Отприщи огромна експлозия от ръцете си към него. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Яну 14, 2021 1:38 pm

Погледна към него като пое атаката му като се слайдна назад Ох че си парещ. Като току що използван тиган..Засмя се Тук съм да си взема детето млади господине хахаха - Джестър
Джестър, те победиха честно и почтенно. Остави им го - Масару
Извинявай ти кой? От кога ми казваш какво да правя в моята игра..? - Джестър
Как очакваш да ти е забавно като те рискуват животите си и накрая идваш и затриваш усилията им..!? - Връчи Акира на Джейкъб - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Яну 14, 2021 1:42 pm

Погледна към Масару през рамо, след което към Джестър. Изтича до Кайто. Те не са ти деца..! Всички те са хора, които ти манипулираш против тяхната воля, нещастник..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Яну 14, 2021 1:52 pm

Аз им давам това което най-мното искат, срещу малко подчинение разбира се и малко работа от не кой да е а от Посочи Масару с отворена ръка Масааруууууу. Нали така господин Такеши? Ей ама колко си добър в изработката им Усмихна се на Тай Чак тази на Акира ме изкефи хехехехе - Джестър
Моля те, не започвай пак.. - Масару
Та ние не сме приключвали хахах ! - Джестър
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Яну 14, 2021 1:54 pm

Прекъсна го. ГРЕШИШ..! Ядоса се още повече. Масару...беше излъган от теб самия, негодник..! Ръката му се възпламени още по - силно. Едва ли ще му простя скоро..но го разбирам. Той искаше да направи света щастлив...но направи само единствено теб заради всичките ти смотани ЛЪЖИ! Посегна да удари Jester. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Яну 14, 2021 2:01 pm

Хвана му юмрука Хо? Масару той от къде знае това? Блъсна го назад Нима ми казваш, че светът не е щастлив Фулбъстър? Огледай се Никой явно не беше забелязал, че в разгара на битката всичките клоуни зомбита, които дефакто са жителите на Адрон, се бяха насъбрали да гледат и да се забавляват ВИЖТЕ ГИ КОЛКО ИМ Е ВЕСЕЛО! - Джестър
ТИ СИ БОЛЕН! Държеше Акира на гръб Тай, да вземаме Вероника и да се махаме от тук. Остави им го като толкова го искат. Пак ще го сразим ако трябва..! - Джейкъб
Клоун, няма ли да ти е по-забавно когато те дълбаят към края на играта ти..? Знаеш ли, хайде да включим сделка - Масару
Щом чу "сделка" и сърцето му се изпълни с радост Сделка казваш..? ЦЕЛИЯТ СЪМ В СЛУХ! - Джестър
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Яну 14, 2021 2:03 pm

Значи не отричаш...НЕЩАСТНИК..!!!! Щеше да тръгне, но чу изречението на Масару. Масару, недей..! Сделките с него са самоубийство..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Яну 14, 2021 3:06 pm


Това е единственият начин да изравним играта и да я направим по-забавна Масару говореше по начин по който Джестър да не разбира че той е на тяхна страна Нали знаеш клоун, с всяка секунда сестрата на Варис все повече и повече се доближава до теб и тайните ти. Затова ти предлагам..Пое си дъх За всяка маска която те успеят да вземат, аз ще правя по един фрагмент на маска Погледна го сериозно с която ще можеш да рествртираш играта си..! - Масару
Това..това.. - Джестър
Това ще причини толкова много despair. Всичките им опити ще отидат на вятъра а ти отново ще се забавляваш. Отново и отново, и отново, и отново... - Масару
Усмихна се подло - Джестър
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Яну 14, 2021 3:18 pm

Масару..какво по дяволите? Така дори и да вземем всички маски..няма да имаме шанс..! Какво си намислил, йо..? - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Чет Яну 14, 2021 3:24 pm

[ музиката продължаваше ]

С удоволствие бих приел, но това което ти предлагаш, не ми стига. Искам още. В сегашното им положение аз съм този който може да изисква Засмя се - Джестър
Долно копеле, какво повече можеш да искаш от това..!? - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Чет Яну 14, 2021 3:25 pm

Нещастник такъв...ще си платиш за всичко един ден, обещавам ти...!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пет Яну 15, 2021 11:48 am

Погледна към Тай До тогава вие ще плащате обаче. Какво искам ли..? Погледна Масару Ще позволя хората ми да бъдат залавяни, но тогава кой ще заема тяхното място..? - Джестър
Клоун не..! Не го прави! - Масару
Какво да не прави!? - Джейкъб

Ще приема условията ти, но само ако поправиш грешките си в миналото Посочи падналите Атрей, Неро и Акаме Направи им отново маски, нека видят кой командва и защо са способни на всичко това. Само тогава ще ти позволя да правиш каквото си поискаш! Давам ти свобода, но посегнеш ли на наше творение, тежко ти и горко.. Масару
- Джестър

Тези думи удариха Масару като гръм от ясно небе. Джестър му дава свобода, но в замяна трябва отново да пороби първите си творения. Трябва да съсипе отново животите на тези войни, в замяна на това да изравни играта на клоуна за да може добрите да не се бият напразно. Той наведе глава, ръцете му трепереха в юмруци, а в очите му сълзи като фонтани - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пет Яну 15, 2021 12:11 pm


Чувайки думите на Jester, Тай погледна учудено към него и към Масару. Едновременно с това, той изпитваше огромна доза страх и ярост едновременно. Виждайки отговорника за цялото страдание на света пред себе си, той не можеше да бездейства. В очите на другите можеше и да изглежда като дързост, но Тай не напразно винаги нападаше Jester когато го види. Той отново пристъпи напред, като ръката му се възпламени отново в ярки пламъци.

Масару...до кога ще позволяваш на този негодник да те контролира...? По дяволите, ще ти покажа как става...! Затича се към Jester. (1:08) По дяволите, Масару, БОРИ СЕ! Замахна към Jester. Щеше да продължи да замахва колкото и пъти Jester да го изблъсква, отбягва и т.н. Никой не може да ти отнеме твоята свобода, мамка му..! Защо си мислиш..развявам черен флаг..? БОРИ СЕ..! Не позволявай на този нещастник да контролира живота ти повече! Ще го убием...ЩЕ ТЕ ИЗТРИЯ ОТ ЛИЦЕТО НА ЗЕМЯТА ДОРИ И ДА Е ПОСЛЕДНОТО НЕЩО, КОЕТО ЩЕ НАПРАВЯ, КЛОУН!!! Отприщи накрая сръх голяма експлозия към него. Дишаше тежко, но въпреки това, душата му отвътре гореше, а това се усещаше от всички, които го гледат. Тези, които видят красотата на света са истински свободните...а сега, тя ни бива отнета..от един психясал негодник..! Няма значение колко голямо е злото, срещу което се изправяме.. - Тай


Бори се..


Бори се...


БОРИ СЕЕЕЕЕ!!!!


(2:30)
Ръката му този път се възпламени двойно повече от предишния път и замахна yet again към Джестър, насочвайки цялата си омраза към него в този момент. Всички, които си накарал да страдат...заради тях...ЩЕ ТЕ ПОБЕДЯ!! Продължи да замахва без да спира към Jester, като след всеки удар отприщваше по някоя експлозия към него. - Тай


Ref: https://youtu.be/iaLJ1Jk35lU?t=178
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пет Яну 15, 2021 5:41 pm

Джестър изобщо не се и впрягаше. Ту му избягваше ударите, ту обръщаше ефектът от експлозиите срещу него, ту се смееше О ама това е забавно! - Джестър
Тай, престани.. - Масару
Тата..кае - Джейкъб
Обърна се към него Хъх? - Масару
Татакае Дашна се към Джестър като замахна към него - Джейкъб
Протегна ръка към юмрука му като щом го спря го разглоби на части. Тогава видя как отново се сглоби Масару, решавай! Хахахаха! - Джестър
ТАТАКАЕ !!! Не спираше да го напада колкото и да страдаше. Колкото и опитен да беше, колкото и информация да имаше, Джестър му беше тъмна Индия ТАТАКАЕ!! - Джейкъб
Какво решаваш Масару!? - Джестър

...
...
...

Да се боря ли..? Това е невъзможно. Договорът ми с него не ми позволява да се боря.. Прецакан съм да създавам чудовища от хората. Шибаният клоун ме прецака.. Единственото щастие което моето творчество носи е неговото Погледна напред как Тай и Джейкъб страдат срещу Джестър - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пет Яну 15, 2021 7:52 pm

Няма да престана докато не затрия шибаната му усмивка от лицето завинаги..! Беше тежко ранен, но всеки негов удар беше по - мощен от предходния. В момента беше пълен с твърде много hope, че да изпитва каквато и да била болка.  Щом освободя всички от твоят контрол...ще видиш колко сам ще останеш..! Това, което имаме ние са истински приятели и връзки, които сме създали..твоите са изкуствени.. както цялото ти шибано съществуване, клоун...!!! - Тай

Масару..


Не позволявай...


На близките ти да си отидат!!!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Яну 17, 2021 11:16 am

Близките ми да си отидат..? Хвана се за лицето - Масару
Достатъчно Протегна ръка настрани като ги изблъска и двамата в краката на Масару. Същата ръка я протегна към Масару So it's a deal then? В замяна на това да върнеш старите си изкуства под мой контрол, аз ви давам шанс в играта ми. Ще направи добро на всички, е..Почти всички Визираше Атрей, Неро, Акаме и останалите двама О да, ще спасите един от този ад също така Визираше Кайто и на всичкото отгоре ще си свободен да правиш каквото поискаш! - Джестър
Гх..Надигна се. Тогава очите му просветнаха. Варис се беше свързал със системите му Ама.. Настрието му падна изведнъж, като се обърна към Масару Разбирам.. Направи го - Джейкъб
Хъх? Погледна учуден към Джейкъб - Масару
Според Варис от това се нуждаем. Ще стане по-трудно, но поне ще имаме шанс..щДумите които той предаваше от Варис накараха Тай да се замисли. Нима това наистина беше правилният подход? От една страна имаше толкова много плюсове, а от друга толкова много минуси. Да ще получат шанс, информация и нов силен член на екипа, но онези бойци от миналото отново ще бъдат подробени. Кошмарът да се борят за този който искат да убият ще трябва да го изживеят и може би да умрат за него, а Акира отново ще трябва да се сражава с майка си - Джейкъб
Аз..аз искам да добавя нещо Леко се надигна - Вероника
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Яну 17, 2021 11:40 am

Ядоса се след като чу думите на Варис, като застана пред Джейкъб и го погледна в очите. Варис..!!! Нима си готов да жертваш щастието на останалите, за да сме щастливи ние? Това не те прави по - добър от тези терористи, срещу които се сражавам в момента..!!!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Яну 17, 2021 11:53 am

Тай, или правим жертви за да се измъкнем от тази каша, или оставаме завинаги подчинени да се сражаваме с хора, които не спират да се връщат заради онзи лудия там Джейкъб беше превключил да говори с гласа на Варис докато го казваше - Джейкъб
Съжалявам..аз съм виновен за всичко..! - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 26 Empty Re: Градската област

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 26 от 27 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите