Градската област

3 posters

Страница 14 от 27 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Окт 04, 2020 5:38 pm

Смъртта ти ще е единственото ти спасение от тази ситуация, Акисе..! Кракът му щеше да генерира огромно количество въздух и да го изстреля под формата на Air Cannon, с който да изблъска надалеч Акисе. - Fu'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Окт 04, 2020 11:02 pm

Бива изблъскан, но докато летеше, Фу'Джин забеляза, че Акисе е в гард позата от Counter умението Не мисля така..! Силата от Air Cannon-a вместо да я освободи като Projectile към него, Акисе се завъртя и започна да я освобождава докато го прави. Така, той се въртеше като Леви към Фу'Джин, а около него енергията вече преобразувана в розова режеше всичко в радиус от 10 метра от Акисе Counter: Revenge Blade! - Акисе
Гледаше отстрани случващото се Ново counter умение, а Акисе? - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Окт 04, 2020 11:06 pm

Отприщи втори Air Cannon под себе си, изстрелвайки се нависоко с цел да избегне. Hawk Dive..! Позиционира се на около 30-на метра във въздуха над Акисе, като за миг щеше да се спусне право надолу, правейки огромно вертикално посичане, което щеше да раздели на 2 голяма част от бойното поле щом се приземи. - Fu'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Окт 04, 2020 11:12 pm

Докато се въртеше, той се приземи, като се извъртя с посичане нагоре. Както беше събрал скорост, той щеше да я опръщи също толкова голямо посичане към него Separation of Death! В случая, заради умението на Акисе, те щяха да се клашнат, но това на Акисе щеше да мине през неговото заради способността си да разреже всичко. Тъй като се извъртя адски бързо, гърбър му изпука болезнено, като след това продължи с атаката си описана горе Ъгх..Гхи..! Хаааа! - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Окт 04, 2020 11:23 pm

Атаката му бива блокирана, като бива изблъскан назад от огромния сблъсък на енергии с наранявания. Тш..! Ахахахаха! Не мисля, че си струваше да блокираш това..защото сега...С мега бърз даш се озова право пред наранения Акисе, като щеше да го подмине и да му нанесе диагонално посичане с двете си катани, подобно на Oni Giri, само че много по - мощно. Всичко приключва...!!! - Fu'Jin
Аки..се..Изправи се изцяло, но дишаше тежко. Хвана се за едното рамо, като падна на колене. - Атсуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Окт 04, 2020 11:26 pm

Пое атаката му, като падна назад, изливайки адски много кръв пред себе си - Акисе
Надигна си едната вежда Сериозно..? Акисе, какво те спира? - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Нед Окт 04, 2020 11:39 pm

Кръвта се вля в катаната му, като погледна към Акисе. Започна да върви към него. - Fu'Jin
Изпречи се на пътя му едвам едвам. - Атсуки
Хм...? Отдръпни се, хлапе. - Fu'Jin
Н...няма...да ти позволя..да убиеш...Акисе... - Атсуки
Какво толкова те кара да мислиш, че ще успееш..? - Fu'Jin
Цялата трепереше, но въпреки всичко успя да извади камъче от джоба си, като го метна по него. Отиди...по дяволите... - Атсуки
Засмя се, като продължи да върви напред към нея. Имаш добро чувство за хумор, малката. Но няма да е достатъчно да сразиш бог.. - Fu'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Нед Окт 04, 2020 11:42 pm

Акисе лежеше, като си надигна главата Грр.. - Акисе
Присви очи, като си разкръсти ръцете и беше готов да действа. Да действа - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Окт 05, 2020 12:02 am


(1:30)
Атсуки гледаше пред себе си с очи, изпълнени с ужас и сълзи. Беше я страх не за собствения си живот, а за този на собственият си герой - Акисе. Тя започна да върви назад, като щом стигна до неговото тяло, тя се спъна и погледна към него с очи, пълни с тъга. В този миг, тя търсеше в сърцето си последната капка надежда, която ѝ беше останала с цел да се случи чудо.

Акисе....просто исках да съм като теб...и да защитя тези, които имат нужда от това...но...нямам дарбата, която ти имаш...аз съм създадена просто да страдам в този свят...когато те видях за първи път, изпитах надежда, че може би...



...може би...


...


И аз мога да стана като теб.


Напразно ли мечтая...?


Мога ли....един ден да стана като теб...?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Окт 05, 2020 12:17 am

Появи му се неговата катана на кръста, като приклекна в готовност да спаси Атсуки Съжалявам Акисе, но ако ти помогна ще умра. Ако умра, цялата информация за Джестър отива по дяволите Очите му започнаха да излъчват пурпурна енергия - Масару
Нормалната катана на Акисе изчезна, като му остана само тази от Масару - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Окт 05, 2020 12:26 am

Спря се на място на около 5 метра от Акисе и Атсуки. Гледаше ги намръщено. Колко жалко...вместо да молиш за милост да не го убия, ти все още държиш на глупавата ти мечта, хлапе. Не разбираш ли? Или се раждаш специален, или не. Не можеш да станеш като него. - Fu'Jin

Изведнъж, до Масару се появи не кой да е, а неговият приятел от миналото - Rai'Jin. Беше екипиран в своя шогунски outfit, като си сложи ръката на рамото му и му се усмихна. Приятелю. Няма да има нужда от това. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Окт 05, 2020 12:27 am

Усети го само по присъствието Рай'Джин..? Погледна към него Какво правиш тук..? - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Окт 05, 2020 12:35 am

Години наред, аз отказвах да отворя очи и да осъзная случващото се в света. От както брат ми ми отне това, което ме правеше бог, аз нямах волята да се бия. Но това малко момиче ми показа, че колкото и малка да е една искра надежда, човек трябва да се бори до край. Затова...ще ѝ помогна. Ще ѝ помогна в знак на благодарност, че отвори очите на един заспал гигант. Ти също..прости ми, че толкова много години отказвах да се боря. - Rai'Jin
Усети го. Значи най - накрая се появи...братко... - Fu'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Окт 05, 2020 9:57 am

Бягай..Нещата ще загрубеят Защо всички злодеи напоследък опитат до ползването на Ками но Кен..? Аз няма да умра. Повярвай ми..! - Акисе
Значи все пак се завърна а..? Нещо не е наред обаче, струваш ми се различен Казва то човека с Oni маската, довел до толкова злини заради творчеството си, който е под контрола на вманиачен клоун - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Окт 05, 2020 11:20 am

Бавно се изправи, като направи 4 крачки напред. Няма да бягам, Акисе...вечно ти си този, който спасява всички останали..време е някой да ти се отплати за стореното... - Атсуки
Да...различен съм. Но по - голяма промяна си претърпял ти. Това настрана...В небето започнаха да се заформят бесни гръмотевици. Сега гневът ми е нарът да бъде отприщен..! - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Окт 05, 2020 11:23 am

Ще се оправя, повярвай ми Започна да се изправя - Акисе
Може да се каже, срещнах един човек..Трудно е да се нарече човек - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Окт 05, 2020 11:29 am

Знам за всичко. И заради това съжалявам..може би е имало момент, в който ако бях сторил нещо, нещата можеха да са различни. Въпреки това...ще се боря! - Rai'Jin

Гръмотевица падна до Акисе, като от нея се сформира Rai'Jin. Той сложи ръката си на рамото му. Акисе-сан, направи достатъчно..не е нужно да продължаваш повече. Понякога..Усмихна се. Се случват чудеса. Чудеса, заради които всичко от хаоса се преобръща на ред. - Rai'Jin
Намръщи се. От брат му се усещаше същата енергия като от самия него. Братко...закъсня...този град ще бъде мой..!! - Fu'Jin
Погледна към Атсуки. Не и ако това момиче направи нещо по въпроса. - Rai'Jin
Хъх...? Аз..? - Атсуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Окт 05, 2020 12:56 pm

И двамата се махнете от тук, ще се справя. С добрата не стана. Щом иска силите ми, нека види на какво съм способен Погледна сериозно към Фу'Джин. Ще използвам Ками но Кен и ще го затрия, както работата ми подобава. - Акисе
В случая той чуваше какво си говорят. В миналото той е говорил на Райджин относно това умение. Силата му и минусите му. От там той щеше да се досети, по думите на Масару, че тялото на Акисе нямаше да издържи дълго в тази форма. Спомни си, Райджин..Че после имаме да си говорим.. - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Окт 05, 2020 1:56 pm



Изведнъж, Акисе щеше да усети тежест от кръста надолу. Малката Атсуки го беше прегърнала през кръста в опит да го спре, прекъсвайки последното му изречение. Тя тихо плачеше, защото знаеше, че ако Акисе наистина се раздаде изцяло и използва Ками но Кен, шансът той да оцелее е минимален. Rai'Jin също знаеше за това, като изведнъж заваля лек дъжд, който постепенно ставаше по - силен. Богът на гръмотевиците се усмихна и отново погледна Акисе.

Сега разбираш, нали така, Акисе...? Цената на някои победи е твърде голяма. Ако ти сега използваш Ками но Кен, шансът да победиш брат ми ще бъде сравнително по - голям. Но...шансът да оцелееш ще намалее. Това малко момиче..за нея, ти значиш всичко. Усещаш го това, нали? Ти може би не си я виждал до сега, но тя теб те наблюдава постоянно..от години насам следя всичко, което се случва с вас. Не оставяй бъдещето да бъде изпълнено с отчаяние, Акисе. - Rai'Jin

Защо се опитваш да го спреш, братко? Нима не искаш да ме видиш мъртъв? След всичко, което причиних на теб и дъщеря ти? Хайде, остави го! - Fu'Jin

Братко....Rai'Jin погледна облика си в една от локвите, които се образуваха пред тях. В нея, той видя себе си в миналото преди брат му да се обърне срещу него. Пътят, по който си тръгнал наистина няма връщане назад. Това обаче не означава, че все още не е късно. Не е късно...да се върнеш там, където ти е мястото - сред нас. Не ти се сърдя за нищо..не ме интересуват божествените ми сили. Интересува ме да си върна семейството такова, каквото беше преди. Посочи го с катаната си. Ще намеря доброто в теб, братко..дълбоко, където си го затворил! - Rai'Jin

Започна да се смее на висок глас. Глупак такъв...наистина ли мислиш, че в мен е останала и капка добрина...?!? Всичко, всичко отиде по дяволите заради теб...! Ще зали- - Fu'Jin




ЗАМЪЛЧИ....!!!!!!!




Малката Атсуки застана между двамата братя, като гледаше към Fu'Jin.
Пътят на унищожение...дори когато е избран за добра кауза, както ти смяташ...никога не води до щастлив край за когото и да било...! Повярвай ми...виждала съм хора да умират...само и само за щастието на един...С презрение погледна към сградата на S.O.S право към очите на Jester, знаейки, че ги наблюдава. Никога..не си струва подобна развръзка... - Атсуки

Какво знаеш ти, момиче..? Какво знаеш ти...за това, което аз съм изпитал...?!? - Fu'Jin

Предполагам...не знам нищо...но Акисе ме научи, че трябва да се боря до край..аз също като него искам да спасявам хората в беда...и въпреки...Стисна зъби. Въпреки, че знам, че това е невъзможно....!!! Аз...аз ще....!! - Атсуки



Кой ти каза, че е невъзможно...?


Думите, които Атсуки чу в този момент я накара бързо да обърне поглед към Rai'Jin. Той беше насъбрал огромно количество светкавици, концентрирани в едната си ръка, като застана до Атсуки. Малко момиче...ти успя да ме накараш да почувствам силата в твоите думи. Заради тях, аз разбрах, че колкото и сила да има човек, той трябва да се бори до край. Нещо, което бях забравил за векове наред..и сега..Усмихна ѝ се. За да ти се отплатя...ще ти дам тази възможност...един път...ти да си тази, която да спаси човечеството. - Rai'Jin

Казвайки тези думи, Rai'Jin облъчи Атсуки с неописуемо количество гръмотевици, които обаче не ѝ навредиха, а се сляха с нея. Той самия също изчезна, но това, което направи бе да се превърне в електричеството, което преминава през нейните нерви в тялото, един вид сливайки се с мозъка ѝ.


Силата ти в момента е твоята мисъл! Бъди каквато искаш да бъдеш..! Покажи на всички пълният ти потенциал...в една единствена битка..срещу брат ми! - Rai'Jin

Атсуки усети огромното количество сила, преливайки в нея. Искри презкачаха през очите ѝ, а тя тепърва осъзнаваше каква възможност ѝ беше дал Rai'Jin. За момиче, което винаги е искало да спаси поне един човек, това беше като изпълнена мечта. Дори и само един път...дори и само един път, за нея това беше достатъчно. Светкавиците по нея започнаха да преобразуват тялото ѝ, като я накараха да изглежда ето така. Тя си представи тази броня, като Rai'Jin набързо като един ковач ѝ я сформира от светкавици, които приеха формата на бронята. Един път....само един път...Сълза падна от окото ѝ. - Атсуки


....Хей, Акисе....

Невъзможно е да бъда като теб....

...


...


...но...


Аз също...искам...

(3:00)
ДА СПАСЯ ВСИЧКИ...!!!!!



Казвайки това, тя концентрира хипер голямо количество светкавици в ръката си и го изстреля право към небето. Тези светкавици заличиха всички черни облаци точно както на клипчето, унищожавайки всички тайфуни в града и най - накрая разкривайки изцяло небето над Адрон. Fu'Jin гледаше с изумление, като дори той направи крачка назад. Небето направо гръмна отново както на клипчето, като тази енергия, която се отдели се вля отново в Атсуки, сформирайки зад нея точно 6 светкавични остриета.


Гледай ме, негоднико...! Отново обърна поглед към Jester. Ще ти покажа, че поне един път...няма да бъда безполезна...!! - Атсуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Окт 05, 2020 2:12 pm

Усмихна се, като катаната му под ръка и маската му изчезнаха и той отново скръсти ръце Как изведнъж се обърнаха нещата..Това обичам да виждам Хвърли поглед към сградата на С.О.С Как дори ти не можеш да предвидиш нещата - Масару
Аз дори, не те познавам..! Защо по дяволите искаш да вървиш по моите стъпки!? Това е моята битка! Заклел съм се да пазя този град..А не да го оставям на малко момиче! - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Окт 05, 2020 2:16 pm

Толкова е просто, Акисе...истината е, че...Jester е този, който ми даде живот...само и единствено да страдам. Нима е грешно..да мечтая да бъда като героят на човечеството...? - Атсуки
Отстъпи назад, като по тялото му се насъбра адски много кръв, която образува нещо като броня. Така да бъде, братко...! Щом си избрал това момиче, нека разбия както нейните, така и твоите надежди...!! Blood Drive!! От тялото му започна да излиза огромен порив вятър, който се смеси с кръвта му и зад него изведнъж всичко стана червено. Лицето му дори не се виждаше изцяло, беше се превърнал в звяр. Приличаше много на 4-Tailed Kyuubi на външен вид. - Fu'Jin
Аз нямам никакви способности, Акисе...затова мечтата ми е...един път и аз да спася света. - Атсуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Окт 05, 2020 2:25 pm

Jester, отново Jester.. Джестър това, Джестър онова..! Направо ми писна от този човек! Всичко което ни се случва, този винаги е замесен! Погледна към сградата ЩЕ ТЕ РАЗМАЖА НИЩОЖЕСТВО! - Акисе
Акисе, не се поддавай на емоциите си. Твоята катана е една от тези които реагират на това.. - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Окт 05, 2020 2:28 pm

Знам....редно е за хората като вас да мразите всичко, което той е сътворил...Усмихна се през маската си, която беше част от бронята ѝ. Опита се да успокои Акисе. Нямам против да мразиш дори и мен. Знам, че съм създадена само от зло.. Но ти ми даде надежда...че може би...може би и аз..мога да направя нещо добро за хората..за това...благодаря ти... - Атсуки
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by Emoran Пон Окт 05, 2020 2:32 pm

... - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by BGDodpul Пон Окт 05, 2020 3:35 pm


В този момент, Акисе се свърза заедно с ума на Rai'Jin и Атсуки в едно. Това отново се дължеше да силите на Rai'Jin да свързват електрически сигнали в едно тяло. Сега всичко, което тя усещаше и чувстваше, той също щеше да го изпита.
Атсуки, готова ли си..? Това е единственият ти шанс да изпълниш мечтата ти..! - Rai'Jin

Кимна. Fu'Jin...!!!! Дашна се към него, като по пътя запрати шестте си светкавични остриета към него. . Атсуки

С лекота ги отби, като запрати поредица от кървави полумесеци към нея с огромна скорост. Покажи ми защо брат ми избра теб, малък плужек...!!! - Fu'Jin

Започна да ги избягва с грациозни движения, използвайки вариация от премятания и дашове. Последния полумесец го прескочи с предно салто, като тогава сградата пред нея свърши и тя се извиси във въздуха докато летеше на две светкавични остриета под краката ѝ. Whoa whoa whoa whoa whoa...! Беше ѝ трудно да пази баланс, защото не беше свикнала, но бързо разбра как става. Не било толкова лесно да си герой...! - Атсуки

Blood Storm! Fu'Jin създаде кърваво торнадо от посичания около Атсуки, което се издигаше чак до небето и привличаше към центъра си всякакви отломки с цел да ги изстреля обратно към нея. - Fu'Jin

С ума си и с помощта на Rai'Jin създаваше светкавични остриета на пътя на всяка отломка, която ѝ се изпречваше на пътя. Тъй като тя намаше все още бойните умения, тя оставяше Rai'Jin да контролира тялото ѝ по такъв начин както тя си го представяше. Тя се движеше по края на торнадото по посока на вихъра, летейки на две остриета под краката ѝ. Изведнъж, тя започна да лети право нагоре. В ума си тя си представи Separation of Death, защото подобно умение би я измъкнало от тази ситуация. Rai'Jin я накара да се извиси точно до върха на торнадото и с бързо като светкавица движение да се спусне, създавайки светкавично посичане отгоре додолу, разделяйки торнадото на две. - Атсуки

Ядоса се. Rai'Jin...!!!!!! Създаде кървави миражи, които почнаха да нападат Атсуки от всички страни. Тези можеха да ѝ набият щети, като дори той самия се включи в атаката си с тях. - Fu'Jin

Започна да се отбранява с остриетата си. Всяка негова атака, в главата си тя виждаше нейната контра. В този момент, тя си представи светкавичните си остриета като листенца от черешово дърво и ги разпръсна навсякъде в една огромна сфера от тях, обхващаща всички миражи, както и самия Fu'Jin. Хааааааааа...!!!! Превърна тялото си в светкавица, като започна да дашва бястно от листенце на листенце, посичайки всичко по пътя си. Така премина през около 50 такива листенца, създавайки 50 посичания в цялата сфера. Истинският Fu'jin успя да контрира половината, но останалата част го посякоха. В същия този момент, тя замахна да го посече, но беше блокирана. И двамата започнаха да напират един към друг. - Атсуки

Няма да загубя...от човек...!!! - Fu'Jin

Аз...не съм човек...!!!!! - Атсуки


(2:16)
В този момент, Акисе щеше да види и усети всички пъти, в които Атсуки го е гледала как преодолява изпитанията си и щеше да усети как тя се чувства. Всеки един миг, в който тя се е чувствала щастлива е бил с негово участие. Това само по себе си и даваше огромно количество сила в момента. Изведнъж, остриетата започнаха да увеличават броя си от 50 и малко по малко започваха да вървят към 1000. Атсуки в момента използваше максималното количество сила, което имаше. - Атсуки

"Искам аз също да стана като Акисе..."

"Той винаги се появява когато хората имат нужда от него..!"

"Акисе ще дойде да ме спаси..и ще те победи!"

"Акисе...благодаря ти..."

(2:46)
Атсуки, силата ми е на привършване...! Използваш твърде много..! - Rai'Jin
Аааргх..!! Знам...но Акисе винаги се раздава на макс..а ти, изчадие....гледай ме...гледай ме, Jester...!!!! Не съм...безполезна...!!!! ХААААААААААА!!!! - Атсуки




THOUSAND BLADE DANCE!!!!




С това умение, тя накара всички остриета да се привличат към Fu'Jin, идващи от всички посоки с огромна скорост. По този начин, тя си гарантираше да го уцели с атаката си. От друга страна, тя покри цялото си тяло със светкавици и се превърна тя самата в огромна струя, която напираше към него от едната страна. - Атсуки

Отблъсна се от Атсуки с лек Air Cannon, като застана по средата на всички остриета и започна яростно да вихри остриетата си и да ги отбива. Не можеш...да ме победиш...ако това е пълната ти сила...!!! - Fu'Jin

В такъв случай...ще надмина...себе си...!!! ХАААААААААААААА!!!! Започна да увеличава бройката на остриетата, като вече някои от тях успяха да посекат Fu'Jin. Тя самата започна да се върти около него и да го посича със своите 6, като ги беше оформила като пръстен около себе си и се въртеше като Акисе около него. - Атсуки


(4:30)
Кх...ааааргх...!!! Започна да поема много щети, като кръвта му, която беше заформила броня се пръсна, оставяйки тялото му открито. Проклето...хлапе...!! Създаде огромно торнадо от посичания около себе си, което да пръсне всички остриета наведнъж. ИЗЧЕЗНИ ЗАВИНАГИ!!!! Изблъска Атсуки с мощен Air Cannon. - Fu'Jin
Бива уцелена директно, като усети, че силите ѝ вече наистина достигаха лимита си. Rai'Jin...нека привършим...! - Атсуки
Тя направи отново мощен даш след като пое атаката на Fu'Jin, като цялата ѝ броня се разпадна от нея, предпазвайки я от фатални щети. Движейки се към Fu'Jin , той започна да запраща към нея хиляди кървави посичания, които във въздуха тя посичаше с остриетата си и се маневрираше между тях. Явно и неговите сили бяха на привършване, като сега и двамата се раздаваха на макс. Гледайки отдалеч как Атсуки се приближава към Fu'Jin, Акисе започна да вижда нещата сякаш на бавен кадър. Виждаше красивите движения на Атсуки и си личеше, че се беше вдъхновила от него. Дори ако се вгледа внимателно щеше да види и самия себе си под формата на духче как се движе зад нея - тя така си го представяше в момента, даже и през цялата битка. Това беше моментът, в който той изпита и разбра всичко, което тя не можеше да му каже. Тогава, той чу и гласът на Rai'Jin.


Е, Акисе...

...


Сега вече знаеш...

...

колко много значиш за това момиче
.




(5:44)
Светкавиците по тялото ѝ се концентрираха в една катана, която тя държеше здраво. Вече се намираше точно пред Fu'Jin, насъбрала огромно количество енергия. Всичко за нея щеше да свърши в този момент...това беше за нея достатъчно. Един ден поне..тя да се чувства като герой.

След тази атака, всички тези сили ще напуснат тялото ми и повече никога няма да мога да изпитам това...Стисна зъби. В такъв случай...ще дам всичко от себе си в този последен замах...! - Атсуки

This is my....

Последният ѝ замах предизвика експлозия като в клипчето, но от светкавици. Fu'Jin бива изблъскан от експлозията през няколко сгради, като ултимативно се разби в земята. И въпреки това, успя да намери сили да се изправи до едно коляно, макар и вече да нямаше никаква останала сила. Но малката Атсуки усети как силите ѝ я напускаха докато тя се намираше високо в небето и започна да пада бавно към земята, гледайки небето. Беше щастлива, като за сега тя бавно падаше към своята смърт..Rai'Jin се сформира до Масару, като се придържаше за сърцето и дишаше тежко, защото не му беше останала никаква сила след всичко това.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Градската област - Page 14 Empty Re: Градската област

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 27 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите