Разрушения Beacon

3 posters

Страница 3 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by BGDodpul Нед Авг 02, 2020 7:51 pm

Скарлет използва всичките си мечове в една голяма контраатака, като ги запрати да летят право към юмруците на Genos. Въпреки огромната му скорост, тези нейни мечове бяха едновременно нейната офанзива и дефанзива. Бяха поставени около нея в такива позиции, че да успеят да реагират на свръх-бързите юмруци на Genos. Той започна да сблъсква юмруците си с мечовете ѝ, като тъй като те както и мечовете ѝ бяха подсилени, след всеки техен clash се създаваха много мощни ударни вълни. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by -bAzikA- Сря Авг 05, 2020 8:59 pm

Genos: Навсякъде се създаваха ударни вълни от сблъсъците им. Genos постоянно dash-ваше и я нападше от всички страни в опит да успее да я изпревари, но това се оказа трудна задача. Разбирайки, че няма да пробие така защитата ѝ, Genos решида използва главата си. Ако става дума за боен опит, Genos, макар и млад, бе свръх опитен боец. Вярно е, че е наивен и че е правил много грешки, но точно от тях се е научил и е придобил този опит. Genos реши да отслаби малко силата на замаха си, давайки предимство на Скарлет. Така се случи, че един от мечовете го удари с такава сила, че Genos буквално бе заровен в земята. Той активира бластера си и просто чакаше докато Скарлет реши да му нанесе решаващ удар. В този момент Genos щеше да стреля през земята към Скарлет и да я хване неподготвена. Нещо като това
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by BGDodpul Сря Авг 05, 2020 9:14 pm

Скарлет не успя да предвиди какво ѝ беше подготвил Genos, като се хвана неподготвена в капана му. По дяволите...!! Бива изстреляна много назад. Въпреки всичко, тя успя да хване 2 от мечовете си в ръце, като веднага щом се изправи бавно, тя погледна към тях. Нищо не работи...не ми останаха много брони...явно сама не мога да се справя...В този момент, Скарлет се сети нещо много важно. Тя никога не беше сама. Засмя се леко след това, като погледна към мечовете си. Тя си спомни един разговор, който беше провела със Селестия на кораба малко преди тя да попадне в кома...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Селестия се намираше в стаята си, като Тай провеждаше явно важен разговор с нея. Изведнъж обаче, те бяха прекъснати от Скарлет. Тай се обърна към нея.
Йо, Скарлет. Какво те води насам? - Тай
Б-бих желала да поговоря със Селестия за малко...Все още се срамуваше, защото не беше свикнала с новите си приятели. - Скарлет
Хм? С мен ли..? - Селестия
Селестия...разбрах, че си удивителен Enhancer..твоите оръжия винаги придобиват специални ефекти...моля те...моля те, научи ме как да направя и аз нещо подобно с оръжията ми..! - Скарлет
Селестия наистина беше учудена. Принципно, това изобщо не е лесна работа, защото да си Enhancer е нещо много сложно, което не може да се научи току-така. Но Скарлет като умел рицар би имала шанс да се научи на нещо подобно. Все пак, това би пасвало добре с нейните брони. Селестия не се замисли много, като кимна към Скарлет. Имаш го..! Но и ти трябва да ме научиш на някой друг трик в замяна. Усмихна ѝ се. - Селестия
Хехе, супер! Мисля, че и аз мога да се включа! Позволи ми първият ти Enchant да бъде посветен на мен! - Тай
Тай...Усмихна им се на двамата. Скарлет се чувстваше повече от щастлива в този момент. - Скарлет

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Явно най - накрая намерих моето семейство. И смятам...

ДА НАПРАВЯ ВСИЧКО ЗА НЕГО!!!!



Скарлет захвана здраво 2 от своите меча. Изведнъж, единият от тях се запали бясно, а другият се вледени. Тай, заеми ми от твоята сила..! И от двата ѝ меча се усещаше огромно количество енергия, тъй като тя вложи и последните си сили в тях. Ако се проваля, знам, че имам още един партньор на когото да разчитам...! Посочи Genos с мечовете си. Нека ти покажа нещо, което вие терористите не бихте разбрали...вярата в хората, които ви подкрепят..!!! Бясно дашна към него. Demonic Dragon Cross Slash!! Скарлет отскочи високо във въздуха, като замахна и създаде огромна енергийна Х вълна, запратена право към Genos от огън и лед. Веднага след тази атака, мечовете ѝ щяха да започнат да светят и да събират огромно количество в себе си под формата на огнени и ледени магически частици, които приличаха на червени и сини светулки. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by Emoran Чет Авг 06, 2020 12:35 am


През това време...

Тайното скривалище на Shadow Step > > > Разрушеният Beacon
(Kyoko, Ерик, Сай, Ароу, Киригая)

Джетът на Ерик прелетя над града, като със своята технология успя да открие Шун Намерихме го! – Ерик
Така като гледам..Забеляза някакви експлозии в далечината Не сме открили само него - Сай
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by BGDodpul Чет Авг 06, 2020 12:44 am

Корабът на Ерик бързо щеше да ги свали при ранения
Shun по начина, по който се и качиха. Прибягаа до тях, като клекна и хвана Shun за ръцете.
Махнете отломките, аз ще го издърпам..! - Кьоко
Беше в лошо, но не и критично състояние. Имаше само повърхностни рани, явно развитата му технология го беше предпазила от по - фатален изход. Вие дойдохте.. - Shun
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by Emoran Чет Авг 06, 2020 12:50 am

Извади 2 карти като метна едната в отломките, другата в Шун. Тази в отломките ги направи леки като перце, а тази в Шун започна да го лекува This should be easy now..Ерик помогни ми! - Киригая
Заедно с Киригая махнаха отломките Добра работа казинарче..! - Ерик
Сай просто седеше със скръстени ръце и чакаше другите да свършат работата - Сай
Пусна ястребовият си дрон от рамото му във въздуха Eagle Vision Очите му светнаха като дронът започна да сканира околноста за натрапници - Ароу
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by BGDodpul Чет Авг 06, 2020 12:55 am

Стисна зъби, като успя бързо да издърпа цялото тяло на Shun напред. Ще се оправиш, момче.. - Кьоко
Започна леко да се надига. Не е време...да се оправям...останалите имат нужда от нас...! - Shun
Спря го. Знам...но ние имаме нужда от теб когато си на 100%. Какво можеш да ни кажеш, което не знаем, Shun? - Кьоко
Първата ни работа...е да отидем..при Синтия...там са всички оцелели... - Shun
Лагерът на Синтия се намираше далеч от екшъна, чак в едно от малкото места, които се криеше изпод отломките, но все още беше що-годе здраво. Имаше огромна растителност, растения, достигащи чак 40 метра в града, като това служеше за защита на този лагер. Ароу лесно щеше да го забележи.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by Emoran Чет Авг 06, 2020 12:59 am

Заради ястребовият дрон който пращаше информацията и всичко което вижда в мозъка на Ароу, той забеляза лагера Мисля, че знам къде се намират..Извади си лъка като зареди сонарна стрела, която я изстреля във въздуха с огромна сила. Тя се самонасочи към въпросното място - Ароу
Ако ти трябва помощ с нещо само кажи - Ерик
Няма нужда, Варис добре се е погрижил..След няколко секунди, всички можеха да видят лагера на Синтия заради стрелята, която всякаш го разкриваше през сградите на града под формата на вълни - Ароу
Погледна на там - Сай
И аз искам такова, колко пари искаш за него ? - Киригая
Погледна го тъпо - Ароу
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by BGDodpul Чет Авг 06, 2020 1:13 am

Дръж се сериозно, Киригая...Погледна към Shun, като му помогна да стане и го придържаше през рамото. Ще ти помогна докато стигнем там. Не е чак толкова далеч. - Кьоко
Благодаря... - Shun
Погледна към Ароу. Добра работа. Е, да се насочим натам. - Кьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by Emoran Чет Авг 06, 2020 1:21 am

Ама аз не се ебавам..!  - Киригая
Не се продава брато..Плюс това трябва да го вземеш с мен. Обърна се с гръб към него като си надигна тениката. Киригая видя как по гръбнака му има някаква машина. Всякаш самият му гръбнак е от желязо. - Ароу
Ясно..Вие Бунтарите и вашите подобрения. Сигурни ли сте, че още сте хора..? - Киригая
Оправи си тениската За доброто на човечеството сме готови на всичко. Някои от нас не са родени със свръхестествени умения.. - Ароу
На Варис му отне 2-3 месеца да го направи и програмира. Дронът И екзоскелета на Ароу - Ерик
Надигна си едната вежда щом го чу това. Не беше особено впечатлен. Еха.. - Сай


Разрушеният Beacon > > > > > > Лагерът на Синтия
(Kyoko, Shun, Сай, Киригая, Ароу, Ерик)
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by -bAzikA- Вто Авг 11, 2020 1:28 pm



Genos: Изстреля Скарлет много назад, надявайки се, че вече ще успее да я разубеди в действията ѝ. Зa Genos тази битка е безмислена и той не искаше да погубва повече невинни хора, особено красиви мадами. След като Скарлет се изправи, Genos я погледна сериозно, активирайки си сензорните умения. Изглежда все още имаш косове в ръкава си момиче... Въздъхна. Той видя това, което не искаше да вижда. Жената, с която се биеше смяташе да продължи битката на всяка цена. Тя приготвсяше своята нова атака и тя изглеждаше в пъти по-опасна в очите на Genos. Сензорните му умения вече можеха да предвидят изхода от сблъсъка им и изобщо не му хареса. Налагаше се да предприеми някои действия преди да се изправи срещу Скарлет отново.

Genos: Genos направи няколко крачки напред, след като вече се беше приготвил. Пристъпи и погледна към Скарлет преди тя да го атакува. Виждам, че си изключително силна. Енергията, която тези мечове излъчват е невероятна. Затвори очи за секунда. Поне ти си намерила щастието си, Скарлет-сан. Готова си да направиш всичко за това твое семейство. Но! Не забравяй, че не всеки има този твой късмет. Не всеки човек е приет, не всеки има на кого да разчита. Не всеки има с кого да сподели щастието си.

Не всеки има хора, които да нарече свое семейство...!


Двигателите му се активираха на пълна мощност. След секунда charge-ване щеше да се изтреля точно, когато Скарлет го атакува. Защо трябва да има щастливи и нещастни хора? Не може ли всеки да е щастлив? Всеки да има за какво да живее и да обича живота си? Забранено ли е? Лошо ли е да си мечтая за подобен свят? Свят, в който няма неравнопоставени. Свят, в който всички живеят истински и достовен живот, изпълнен с щастливи моменти, докато не стане време да го напуснат с усмивка на лицето върху болничното легло. Съдба ли наричаме това? Това, което определя дали ще водиш пълноценен живот или живот, изпълнен с тъга, съжаление, омраза... Отказвам! Отказвам да приема това!



Genos: Очите му се запалиха в огън. Буйна огнена енергия излизаше от двигателите на Genos. Беше толкова гореща, че придобиваше сини нюанси. Преди да се изстреля с пълна мощност към атаката на Скарлет, той довърши речта си: Ние, т.н. "терористи" от TRASH GANG, отказваме да приемем това. Ако съществува подобна съдба, то ние ще я пречупим! Ние ще създадем този мечтан свят, но по нашите методи. Не NEMESIS, не правителството, а ние! Уверихме се, че нормален начин за осъществяването на толкова голяма мечта не съществува. Всички вие мислите само за себе си и това го прави невъзможно. Да, терористи сме..., но ние ще сме тези спасили този прогнил свят...! Запомни думите ми, Скарлет!!! ААААААХХХХХХ!!!!!! Genos се изстреля като ракета и в следващия миг щеше да блъсне подсиления си юмрук в атаката на Скарлет, поемайки изключително много щети по бронята си, вероятно трайни щети, но той се беше подготвил за това. Той стисна съзи и щеше да продължи директно към Скарлет, без да позволи да бъде спрян.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by BGDodpul Вто Авг 11, 2020 1:59 pm

Скарлет изслуша речта на Genos без да го прекъсва, като даже и се подготви да го посрещне когато се сблъска с него. Тя кръстоса мечовете си на Х пред себе си и ги клаш-на с него самия. Атаката на Genos беше в пъти по - мощна от нейната защита и щеше да я изблъска назад, но Скарлет не напразно беше концентрирала хипер огромни количества енергия в мечовете си, сигурно последната ѝ вече останала. Така, от тях започна да излиза тази енергия и да се съпротивлява с Genos.

Късмет..?! Да не би да ме нарече късметлийка току що..?!? Знаеш ли през колко много трябваше да премина, за да достигна до това щастие, а?!? Колко животи трябваше да погубя с моите ръце докато осъзная, че пътят, по който вървя е бил грешен..?! Аз също искам такъв свят, за какъвто ти мечтаеш..! Overhaul ми обеща да живея в такъв свят ако следвам неговите действия...но бях излъгана!!! Скарлет изведнъж засили енергията, която излизаше от мечовете ѝ. НЯМА ДА ПОЛУЧИШ ТАКЪВ СВЯТ С ТЕЗИ ТВОИ ДЕЙСТВИЯ!!! Казваш, че ние мислим за себе си, а?! Не сте ли вие тези, които искат да създадат техен собствен свят, мислейки си, че всичи ще са щастливи в него?!? Отказвам да живея в свят, в който всички са щастливи на цената на купища човешки животи! Предпочитам да живея свят, в който трябва да се боря с тъгата и нещастието отколкото да живея в този ваш измислен свят, който на времето и аз исках..! Ще те накарам да осъзнаеш нещо още сега...щастието на едни хора винаги ще е нещастието на други хора...затова...ще те спра на всяка цена, киборг...!!!!! - Скарлет


Въпреки огромните количества енергия, които използваше Скарлет беше избутана назад, като мечовете и бронята ѝ изчезнаха. Успя да се задържи здрава на крака, но падна на едно коляно, като дишаше много тежко. Хех...явно достигнах лимита си....Закашля се. Отстрани, изглеждаше, че Скарлет наистина беше изгубила всички сили. Нямаше начин тя да продължи напред в това нейно състояние. Трябваше да измисли нещо и то бързо. И тогава, тя се сети. До сега, тя се биеше с Genos с нейната нова самоличност - тази, която вече е намерила щастието и която има за какво да се бори. Но тогава, тя осъзна, че трябва да покаже и другата си страна - тази, която вече беше отхвърлила. Онази кървава убийца, служила на Overhaul едно време. Може би рискуваше много - ами ако тази нейна стара самоличност отново се събуди? Нямаше време да го мисли обаче. Трябваше да действа сега..или никога. Бавно, тя надигна меча си право нагоре в небето.

Някога...и аз бях като теб...излъгана, че щастието ни е една илюзия, която ние трябва да превърнем в реален свят...тогава обаче не знаех нещо...не знаех, че щастието ми е хората край мен...и сега смятам да се изправиш срещу старата Скарлет...тя ще ти обясни всичко...Бавно и болезнено се усмихна. Re..quip... - Скарлет

Ти си, партньоре...



Изведнъж, огромен лъч от червени светкавици удари цялата Скарлет, като те извираха право под нея. Излизаше огромно количество енергия, която изблъска Genos леко назад, като малко по малко светкавиците се материализираха. Материализираха се в една много известна и хипер здрава и силна броня, а рицарят, който беше в нея започна да марширува ядосано към Genos, нарамил своя меч. Шлемът сам се прибра в бронята, разкривайки лицето на рицаря. Той захвана меча от рамото си с две ръце и го изпълни с червени светкавици - а източникът на тези червени светкавици беше омразата на рицаря. Genos вече със сигурност знаше кой е това - нямаше и съмнение. Бронята и мечът бяха само едни единствени в целия свят.

Хех, най - накрая дойде и моето време, а..? Не ме мисли за онази червенокоса задръстенячка...не ме бива в думите като нея..но ме бива повече в ритането на задници! Време е да потанцуваме, машино!! Бясно се затича към Genos, зареждайки меча си с още повече червени светкавици. Хааа!!!!! - Mordred
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by -bAzikA- Вто Авг 11, 2020 3:00 pm



Annie: Събуждането на Mordred сякаш събуди Annie на кораба в този момент. Тя сякаш беше свързана с всички свои другари и най-вече със своята най-добра приятелка Скарлет. Истината бе, че имаше малък пламък останал в душите на всеки, които се е бил срещу Annie и тя можеше да усети подобни големи събития, предизвикани от хората, за които ѝ е най-грижа. Annie супер много се притесни за Скарлет и искаше веднага да се освободи от плена на Сай, за да отиде да ѝ помогне. Тя не искаше да вижда отново старата Скарлет, изпълнена с омраза и ярост. Скарлет... Съжалявам, няма да мога да ти помогна..., но аз вярвам в теб! Вярвам, че ще се справиш и няма да се изпълнеш с омраза както преди. Ще усвоиш тази зла сила и ще покажеш на врага какво е да се изправят срещу ... Mordred...!



Genos: Не отричам, че съжалявам за сторените си действия, но няма да се откажа. Защото НИЕ СМЕ МЕЧТАТЕЛИ!!! НИЕ ЩЕ ПОСТИГНЕМ НЕВЪЗМОЖНОТО!!! И ЗА ЦЕЛТА МИ Е НАРЕДЕНО ДА ЕЛИМИНИРАМ ВСЕКИ, КОЙТО СЕ ИЗПРАВИ ПРЕТ ПЪТЯ НИ!!! Очите му придобиха зловещ характер като на злодей. Като на човек, погубил стотици хиляди животи просто ей така, все едно са нищо. И когато погледът му се срещна с този на новодошлия му враг - Mordred, той забеляза колко много си приличат, техните очи. Genos се изстреля към Mordred с цялата си енергия. Той целеше да даде всичко от себе си в тази единствена атака, но имаше и друг план. Толкова беше решен да елеминира врага пред себе си, че дори пропусна да сканира възможностите му преди да атакува. Направи го докато се chage-ваше към нея. Тогава той разбра срещу какво чудовищие се изправя, но дори и тогава не съжали за избора си. Невероятно..! Не съм виждал до сега толкова много енергия на едно място, освен от Боса. Та нейното ниво на заплаха надвишава сумата 10 000!!!! Без съмнение това е бронята на Mordred. Не съм си и представял, че си била способна на това младо момиче. Сполетя ме голямо нещастие, че се случи така ти да си мой враг. Но не си мисли, че ще те пощадя. До колкото сензорите ми показват, атаката ти ще бъде по-силна от моята, но това няма значение. Това ще бъде битка на издръжливост, в която по-силната броня ще спечели. В такъв случай, добре че се подсигурих и извиках малко подкрепление...

(1:10)
Genos: Genos се спря на място неочаквано малко преди сблъсъка им и си заби краката в земята. Не смяташе да мръдне от там. Тогава той насочи бластера си към идващатa Mordred и го зареди директно с ядрото си. Той го изкара от сърцевината на бронята си и го постави в ръката си. Така цялата енергия от него щеше да бъде отприщена чрез гигански син бластер. От въздуха долетяха долетяха двасетина още бластери, наподобяващи ръката на Genos. Те имаха отделни мини-ярда, които бяха зареди догоре и щяха да обсипят Mordred от всички страни по този начин. Genos беше "поръчал" на тези бластери да дойдат от базата му преди известно време. А с тях щяха да дойдат и части за новата му броня, с които целеше да замени своите части, които ще поемат много щети.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by BGDodpul Вто Авг 11, 2020 3:30 pm


Скарлет, макар и вече приела формата на Мордред, си беше все същата в съзнанието ѝ. Единствената разлика беше, че тялото ѝ вече се беше отдално на омразата и ѝ беше много трудно да командва звяра, наречен Мордред. Думите на най - добрата ѝ приятелка обаче я зареждаха с енергия и ѝ помагаха да устои, даже и да контролира омразата си. Annie...не знам къде си...не знам как си...но със сигурност знам, че твоите думи достигнаха до мен...и заради това...ще те намеря със сигурност! Всички ще дойдем! Ще им покажа коя същност е Scarlet Knightwalker..!!

В съзнанието си, тя изведнъж се срещна и със самата Мордред. Тя заби меч в земята, като шлемът ѝ автоматично се прибра във вече подобрената ѝ броня, разкривайки лицето си. Тя много добре познаваше Скарлет, но този път искаше всичко да е както подобава. С адски много енергия в гласа си, тя заяви..
"Името ми е Мордред! Настоящият престолонаследник на Артур!" Засмя се леко самонадеяно, като погледна към Скарлет, която гледаше леко изплашено. Е, Скарлет...дойде време да те питам най - накрая този въпрос..Усмихна ѝ се самонадеяно. Are you...my Master?!? - Mordred
Скарлет този път много добре знаеше какво трябва да направи. До сега, тя и Мордред бяха като две страни на една монета - Мордред беше лошата, а Скарлет - добрата. Никога не са се харесвали, но този път сякаш беше различно. Скарлет вече знаеше историята на Мордред и искаше да ѝ помогне да изпълни нейното желание и да стане най - добрият рицар. Тя просто кимна на Мордред, с което видението, което тя получи просто изчезна. Но вече Скарлет беше различен човек - с много по - голямо самочувствие и желание да стане най - добрата в това, което прави. И най - вече, да отвори очите на своят враг, който дълбоко вътре в себе си беше като самата нея.

Mordred Pendragon..настоящ престолонаследник на Авалон...I command you! - Скарлет



Defeat the enemy!!



Изведнъж, ту Скарлет, ту Мордред изпита уважение към другата. Двете вместо ядосани близначки вече станаха партньори, които щяха да работят заедно
. Хех, най - накрая разбра коя си, а червенокоске..? Okay..MASTER!! Шлемът ѝ отново се появи на главата ѝ, като вече започна да се движи адски бързо. Мечът ѝ беше обсипан изцяло с червени светкавици, които удължиха острието с около 3 метра заради насъбралата се енергия по тях. Тя видя колко много бластери я бяха обсибали, като тежката ѝ броня пое армада изстрели от тях преди да започна да ги избягва. Докато ги избягваше обаче, изведнъж тя скочи във въздуха и започна своята контраатака, посичайки бластер след бластер във въздуха докато не посече абсолютно всеки един от тях. Накрая, щеше да се озове точно над Genos след бясната си атака. ХАААААААААА!!!! ПОЕМИ ТОВА!! Захвана меча си здраво с две ръце и щеше да замахне право надолу към него да му нанесе диагонално посичане. - Mordred
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by -bAzikA- Вто Авг 11, 2020 4:25 pm



Genos: Не беше мръднал от мястото си и стоеше все със забити надълбоку крака. Имаше голяма стабилност. През цялото време наблюдаваше Скарлет как размазва бластерите му. Невероятна скорост. За броени секунди успя да посече всичките ми бластери. В такъв случай... ПОЕМИ ТОВААА!!!! Докато Mordred замахваше надолу към Genos, той отприщи своята най-голяма атака. Genos използва цялата енергия на ядрото си в една единствена атака - един гигантически син бластер с радиус десетина метри, които целеше да бие щети и да пропука тази велика броня. Genos няма да може да се бие повече след тази атака ако не смени ядрото си, но то все още не беше стигнало.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by BGDodpul Вто Авг 11, 2020 7:08 pm

(0:36)
Мощната атака на Genos със сигурност щеше да удържи на тази на Mordred. Тя се опита да напира напред чрез своите червени светкавици, но дори не успяваше да предвижи меча си напред. Мамицата му...! Този метален скапаняк се оказа доста корав, а..?! В такъв случай..ЩЕ ТЕ СМАЖА!!! Mordred чарджна огромно количество светкавици в меча си докато бронята ѝ поемаше щети, но тя отказваше да бъде изблъскана назад. Изведнъж, тя щеше да отприщи своята най - силна атака в тази броня в отговор срещу тази на Genos. CLARENT.....!! BLOOD ARTHUUUUR!!! Тя щеше да отприщи максимално количество червени светкавици, насъбрани в меча ѝ, но вместо да ги изстреля, тя ги задържа в самия си меч, уголемявайки го почти тройно. Така започна да напира през атаката на Genos в опит да го надвие. - Mordred
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by -bAzikA- Сря Авг 12, 2020 12:03 pm

Genos: Продължаваха да обсипва Mordred с гигантическия си бластер в продължение вече на десетина секунди, но тя не остъпваше. Тогава Genos забеляза, че енергията му е на привършване. Ядрото му постепенно сприраше да свети и Genos загуби повечето си функции, включително сензорните си. Но това не го отказа да продължи атаката си. Поздравления младо момиче! Ти успя да счупиш непробиваемата ми броня, дори през моят най-мощен бластер... Атаката на Mordred продължи и разпокъса всичките му крайници. Genos обаче продължаваше да гледа към нея. ..., но ти все още си оставяш човек, облечен в доспехи, докато аз съм ... КИБОРГ ! Очите му отново светнаха, сякаш нищо още не е свършило. Макар и без крайници, погледът на Genos не принадлежеше на човек, който е загубил. Точно преди Mordred да нанесе финалния удар, от никъед сякаш свръх засилен юмрук щеше да се забие в лицето ѝ и да я отблъсне надалеч. Този летящ юмрук беше една от ръцете на новата броня, която пътуваше насам по поръчка на Genos.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by BGDodpul Сря Авг 12, 2020 12:08 pm

Mordred пое свръх много щети, но най - накрая успя да нанесе фатален удар на Genos, мислейки си, че е спечелила. Да! Спече- Преди дори да си завърши мисълта обаче, тя бива ударена в шлема и запратена няколко метра назад. След като се изправи, тя щеше да се подпре на меча си, а шлемът ѝ да се прибере в бронята ѝ, след което погледна към Genos докато дишаше тежко. Хех..още трикове от бъдещето ли имаш..? По мое време нямаше свръх машини като теб...но това няма да ми попречи да те премажа!!! - Mordred
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by -bAzikA- Сря Авг 12, 2020 12:19 pm

Genos: Заедно с ръката му дойдоха и другите части от бронята, които една по една се вкопчиха в Genos, образувайки новото му тяло. Заедно с новите части, Genos получи ново напълно заредено ядро, което смени със старото. Отново включи всичките си системи и беше като чисто нов, докато Mordred беше поела значителни щети. Какво чудовище.. Mordred, ти си достоен да бъдеш считан за легенда, но... След активирането на новото ядро, изпарения започнаха да излизат от цялото му тяло, а Genos я наблюдаваше като на снимката. ...легендите нямат място в бъдещето! Сега, когато виждаш разликата в силите ни, ще промениш ли решението си?! Престъни да се трудиш като животно и приеми волята на по-силните! Това може да е лесният път, но безсъмнено е и правилният! Имаш думата ми!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by BGDodpul Сря Авг 12, 2020 12:37 pm



Започна да се смее на висок глас. Тя видя колко силен беше Genos, но това само я накара да се разгорещи още повече. До сега не се беше била с толкова силен опопент и тя вътрешно много се вълнуваше. Не ме баламосвай, киборге..! Червенокосата задръстенячка ми заръча да те сразя..предпочитам да умра опитвайки се, отколкото да подвия опашка...ще докажа и на теб, и на Скарлет, че имам качествата...на един владетел!!! Червени светкавици започнаха да прескачат през тялото ѝ. В този момент, за да спечели, Мордред беше готова да захвърли всичките си морали и да загърби егото си само и само да достигне до победата. Тя затвори очи и започна да изговаря заклинание, което на Genos щеше да му се стори много познато, тъй като Chant-ът е известен. Татко...не ми пука, че ме мразиш...не ми пука вече за теб...но...!! Позволи ми..да спечеля...на ВСЯКА...ЦЕНА!!! - Mordred




Изведнъж, светулки започнаха да излизат от тялото ѝ. Мордред говореше спокойно и бавно, което беше нетипично за нея. Този меч, който тя щеше да призове е бил използван само и единствено от самият Крал Артур - нейният баща. Но сега беше нейн ред да се докаже, че и тя може да владее това унищожително оръжие. И така, самият Екскалибур се сформира в едната ѝ ръка. Самият факт, че го държеше с една, а не с две ръце доказваше, че Мордред беше достойна да го използва. Сега, тя държеше 2 от най - мощните оръжия от миналото - Excalibur и Clarent. Светлина, примесена с червени светкавици обсипа цялото ѝ тяло, като тя нададе свиреп боен вик.

НЕ СИ МИСЛИ...ЧЕ ЗАЩОТО ВРЕМЕТО МИ Е СВЪРШИЛО, НЕ МОГА ДА СЕ БОРЯ!!!! АЗ СЪМ.... - Mordred



МОРДРЕД ПЕНДРАГОН!!!!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by -bAzikA- Сря Авг 12, 2020 12:58 pm



Genos: У-удивително...! Гледаше с възхищение и не му побираше ума как е възможно да се постигне такава сила с тяло, създадено от вода. Точно като Боса, с когото упорито тренираше и тестваше нови части. Той беше просто човек, но с лекова побеждаваше Genos, без значение с какви части се подобрява. Genos отдавна е спрял да цели въобще да го достигне по мощност, като определя неговия потенциал като безкраен. По-голям дори от човек-машина с безкрайни слотове за подобрения. Като за човек, силата ти е свръхчовешка, Mordred. Но моята машинска сила няма да загуби от човек! Не и от някой друг освен Боса! В противен случай това ще опетни неговата сила, а аз не мога да позволя това! Активира всичките си двигатели на пълна мощност още от началото. Ядрото му беше изцяло заредено и тепърва щеше да му позволява да отприщва мощни атаки. Преди да се изстреля към нея ѝ каза. Младо момиче, ти си достоен противник, макар и с човешко тяло. Но въпреки това, аз няма да ти позволя да застанеш между мечтата ми, тази на Боса и тази на всички от TRASH GANG!!! ЩАСТИЕТО ЩЕ ВЪЗТЪРЖЕСТВУВА В СВЕТА И НИЕ ЩЕ ГО ПОСТИГНЕМ ПО НАШИЯ НАЧИН!!! Изстреля се за миг, като на предишното му място се създаде експлозия, образуваща мини кратер. Genos спринтираше със свръх звукова скорост към Mordred и малко преди да я достигне, той започна да сурка ръцете си по земята, докато не я хване здраво и откъсне гиганско парче земна маса, по-тежка от хиляди тона, която метна към Mordred.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by BGDodpul Сря Авг 12, 2020 1:06 pm

Mordred запази самообладание дори след като видя колко бърз и мощен беше Genos. Clarent: Lightning Surge! Мордред беше чарджнала Clarent изцяло с червени светкавици, като посочи с него огромното парче земя. От меча ѝ излезнаха огромно количество червени светкавици, насочени право към центъра на парчето земя, като заради огромното им количество и сила, те щяха да я пръснат на няколко по - малки, но пак хипер тежки парчета. Тогава светкавиците щяха да се разделят и да направят същото с всяка индивидуална частица земя преди да достигнат земята и да се разбият. Щяха да повтарят този процес докато не ги изпарят във въздуха. А през това време, Mordred щеше да направи хоризонтален замах с Excalibur, който да отприщи вълна от светлина, насочена право към Genos. Самата хоризонтална вълна беше около 5 метра висока и широка почти колкото полето от отломки, на което се намираха. Машина като теб...никога не би разбрала за потенциала на човешката раса!! Отиди...в лагерите на оживелите..ДА ВИДИШ КАКВО СИ ПРИЧИНИЛ...НА МИЛИОНИ ХОРА...ЗА ВАШЕТО ИЗМИСЛЕНО ЩАСТИЕ, ГЛУПАКО!!!! - Mordred
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by -bAzikA- Пон Авг 17, 2020 2:57 pm


(1:51-2:18)

Genos: Стоеше без да помръдне и спокойно гледаше към идващата вълна. Изглежда сте в грешка, младо момиче. Аз не само съм представител на човешката раса също, но аз съм и на върха. Никъде другаде няма да намериш по-развити технологии от тези по тялото ми. Точно в това се изразява величието на човешката раса и сега е време да ти го покажа от близо. Опъна си една ръка напред, а с другата я хвана и активира своето защитно поле. Но целта на това защитно поле не беше да защити Genos от вражеската атака, а да намали видимостта на Mordred към него. Мощната вълна, създадена от Excalibur щеше да пробие след няколко секунди защитното поле на Genos, но нямаше да оцели никого. Genos вече не се намираше зад полето, а силната светлина от сблъсъка на атаката и защитното поле изцяло бе блокирала видимоста на Mordred и тя не разбра, че Genos е напуснал мястото си. Всъщност през това време Genos се беше закопал и с новите си части, той е превключил на дрилка мод и така за нула време е издълбал подземен тунел до пространството зад Mordred.

(2:19)
Излизайки рязко от дупката си, той се озовава точно зад Mordred, посягайки с едната ръка да я удари в лицето, а с другата charge-ваше бластер, защото очакваше да бъде блокиран, понеже знаеше, че противникът му е достоен и не би се вързал на подобна атака. Това само показваше колко голям е бойният опит на Genos.


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Пон Авг 17, 2020 3:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by BGDodpul Пон Авг 17, 2020 3:06 pm

Не бих нарекла машина като теб човек...особено след това, което си причинил на всички тези хора, изчадие!!!! Отвътре си толкова метален колкото и отвън!! Mordred бързо се осъзна когато видя, че атаката ѝ не е оцелила Genos и се досети, че ще я нападне от различна посока. Въпреки това, тя не поклати глава, а използва звука от неговото излизане от дупката да разбере къде точно се намира, в този случай зад нея. Тя реагира на атаката му и постави Clarent пред юмрука му, а бластера го пое челно. Самата ѝ броня намали щетите драстично и превърна енергията от бластера му в повече червени светкавици. Тези неща няма да работят вечно срещу мен...! Вече знаейки, че се бие главно с бластери, тя използва умение, което придава качества на една броня на друга. В този случай, тя придаде абсорбиращите качества на Flame Empress's Armor на Mordred's Armor, подсилвайки бронята срещу такъв тип атаки. CLARENT, BLOW HIM AWAY!! Изведнъж, огромна червена светкавица се стовари мощно върху Genos, като щеше да създаде ударна вълна дори и да го пропусне, защото енергията идваше от бронята на Скарлет. Така със сигурност щеше да го изблъска от Mordred, давайки ѝ време да се обърне в неговата посока. - Mordred
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5093
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by -bAzikA- Пон Авг 17, 2020 3:14 pm

Genos: Хъх?! Това е опасно!! Прекрати атаката си поне за сега, защото незабавно трябваше да се защити от идващата атака на Mordred. Той сложи ръцете си отпред, в X позиция. Така бронята по ръцете му поеха по-голямата част от щетите, а не тялото му, където се намираше ядрото му. Той също така бе изстрелян назад, но Genos бързо реагира и контраатакува, точно след атаката на Mordred. Намираще се на около 5-10 метра когато, той понече да удари Mordred отново в лицето с юмрука си и това, което щеше да я изненада бе това, че ръката му се удължи напълно неочаквано само за един миг. Та Mordred дори нямаше време да мигне. ПОЕМИ ТОВА!! ROCKET PUUUNCH!!!!! Понече да я удари, докато летеше назад.
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2744
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Разрушения Beacon - Page 3 Empty Re: Разрушения Beacon

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите