Nemoto's Room

2 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Пон Дек 23, 2019 1:37 am


(2:11)

От Немото започна да се излъчва огромна тъмна аура, която започна да обвзима дори и него. Изведнъж, той надигна ръка. Всички мои паднали в битка колеги...станете от вашият вечен сън и нека да сразим този негодник ВЕДНЪЖ ЗАВИНАГИ! МЯСТОТО, В КОЕТО НИЕ ВЛАСТВАМЕ ЗАВИНАГИ Е НАШИТЕ УМОВЕ!!!! - Немото
Изведнъж, всички паднали мафиоти до сега започнаха всякаш да се сформират от течност, като застанаха до Немото - Flash, Сетсуно, Рапа, дори и тези, които бяха заловени, а именно Тенгай, Рикия и Сакаки също се появиха до Немото. Те започнаха да обкръжават Сахир, като всеки един от тях беше индуциран с boosting инжекция. За сега, всичката надежда изглеждаше изгубена...в това пространство вече Сахир можеше да се чувства безпомощен и сам изправен срещу смъртта..злото малко по малко намираше начин да премине през сърцата на всички от добрите и да намери начин да унищожи тяхната надежда веднъж завинаги. Точно това се опитваше да направи Немото.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Пон Дек 23, 2019 1:43 am

Изправи се напълно като се оглеждаше. Гледаше да не показва, че е лимитиран от всякъде за да губи изцяло надеждата на своите другари, макар и трудно Дръж се..Мисли Сахир, мисли...Какво би направила майка ти ако беше на твое място ? Как би действал баща ти ако беше в този капан...? - Сахир
Сахир Мира замълча. Не мисля, че имаше какво да му каже в този момент - Мира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Пон Дек 23, 2019 1:59 am



(1:02)

Всичко наистина изглеждаше загубено. За един миг, всички се втурачиха срещу Сахир, тръгвайки да бягат бясно към него. Всичко беше сякаш на забавен кадър. Бариерите на Тенгай, мъглата на Сетсуно, вдишването на Рикия, абсолютно комбинацията им от умения беше много опасна за който и да било. В мига обаче, в който те скочиха срещу Сахир от всички страни, се чу женски глас..


(1:20)
I shall not...ALLOW YOU...TO KILL MOTHER NATURE'S CHILDREN!!!

Изведнъж, от земята излязоха 20-метрови корени, които се увиха около абсолютно всички мафиоти, насочили се към Сахир. Тенгай се опита да реагира с бариерите си, но беше моментално смачкан. Рапа се опита с юмруци да пробие през тях, но също неуспешно. Единият от корените направо го хвана за краката и почна да го размята докато вече тялото му не беше заприличало на нищо. Сетсуно се опита да се превърне в мъгливата си форма, но щом го направи беше посрещнат от още корени и не успя да направи каквото и да било. Flash беше единственият, който не предприе нищо и посрещна съдбата си, защото неговият дух беше свободен от контролът на Nemoto. Останалите обаче бяха напълно унищожени от невижданата ярост на корените. В момента те се размятаха насам-натам като бесен кракен, опитващ се да улови жертвите си. Абсолютно всички усетиха тази мощ и гняв и станаха нейни свидетели, тъй като в съзнанията си те всички наблюдаваха битката. До Сахир застана и самата причина за това - Синтия.
Немото гледаше към нея с ужас в очите. Той не знаеше защо Синтия може да прави каквото си реши в неговият свят тъй като тук властваше само той
. Невъзможно...но аз се отървах от теб...!!! - Немото
В очите на Синтия обаче имаше толкова повече гняв, че дори целият свят на беше бесен нямаше да се равнява с нейния. Това, което се беше случило всъщност беше, че майката природа, т.е майката на Синтия ѝ беше придала от най - богатата си жизнена енергия, но и примесена със нейния гняв. Това превърна Синтия в едно от най - опасните същества някога в момента. Труповете на останалите го доказваха, като повечето от тях бяха разчленени. Ти направи най - големият грях срещу майката природа..нарани нейното дете, обиди нейната същност и ѝ обяви война...а сега тя е тук и ти го връща по най - жестокият възможен начин...приготви се да посрещнеш съдбата си, Shin Nemoto..!!! Обявяваш ни война със смърт...ние ще я посрещнем с живот! Застана в бойна позиция. - Синтия
Но...но как?! - Немото
Причината, поради която хората не могат да се бият както умеят в твоето съзнание е, че то е индуцирано със смърт...точно заради това аз промених това и го индуцирах с живот...огледай се... - Синтия
Тъмната Аура, която всъщност беше източника на силите на Немото в този негов свят беше причината всички да се чувстват изплашени и безпомощни. Щом Синтия премахна това, това пространство беше просто поредната арена за останалите.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Пон Дек 23, 2019 11:27 pm

Wahum-Me ! Опита се да превърне тялото си в мираж за да може да избегне щетите, но не знаеше дали ще се получи Мамка му ! Закри си очите и усети как още е невредим Хъх ? Огледа се и щом стана свидетел на това което се случва остана без думи Син...Синтия ? Какво се случва ? - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Вто Дек 24, 2019 12:10 am

Погледна към Сахир. Докато тя гледаше към него се видя как Nemoto отново spawn-на Сетсуно и го накара да замахна към Синтия в гръб, само че той беше намушкан през кръста от заострен корен, буквално посичайки го на 2 , карайки го да изчезне. До колкото разбирам, онзи кретен може да властва тук стига другите да изгубят всякаква надежда..когато се събудих усетих толкова много смърт наоколо...навярно тя е причината за неговата сила тук. Обърна се към Nemoto. Съжалявам, но..твоите действия подлежат на съд. Погледна го сериозно, като го посочи. Аз ще съм тази, която ще те съди! - Синтия
Ти...? Момичето, което ми предложи мир, сега иска да ме убие, а..? - Nemoto
Да беше приел когато бях приятелски настроена..сега е твърде късно, изрод.. - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Вто Дек 24, 2019 2:48 pm

Беше хипер объркан, но усети как илюзията капан на Немото отслабва Ти отслабваш.. Благодаря ти Синтия - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Вто Дек 24, 2019 2:56 pm

Илюзията на Немото бавно започна да се превръща в същата поляна от преди. Синтия заменяше всичката смърт наоколо с живот и заради това можеше да се противопоставя на илюзията на Немото. Той обаче не остави нещата в нейни ръце и започна да прави обратното - да превръща нейната поляна в пространство на смъртта. Отстрани се виждаше как двете енергии се сблъскваха - животът и смъртта. И двамата бяха протегнали ръце един към друг, като се опитваха да се надвият. Който надвиеше другият щеше да обърне битката изцяло.
Откажи се, момиче...природната ти енергия не може да надделее тук..защото в моето съзнание, само аз властвам..!! - Немото
Тш...Започна леко да отстъпва. Няма да ти позволя...твоето съзнание е пространство на смъртта...но забравяш ли, че аз вече надвих смъртта..?! Започна да извлича хипер много жизнена енергия от себе си и да я отприщва напред към Немото в опит да му разбие илюзията. Това буквално извличаше живота от нея, но тя стисна зъби и продължи. - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Сря Дек 25, 2019 12:22 am

This is my chance..! - Сахир
Появи се над него Laeib Alqimar ! Активира следващото умение на Сахир - Мира
Изчезна като от три страни на Немото се появиха трима Сахир които го нападнаха тичайки Ела ми ! Чрез Gamble умението на Сахир, единият от клонингите е стинския като другите са Alibi. Ако Немото нападне погрешният в опит да се защити, Сахир ще се телепортира на него със Stab в гърба. Разликата тук е, че AOE атаки ще активират Wahum-Me умението на Сахир и всичките ще изчезнат като илюзия, а Сахир ще направи същото само дето ще го посече 3 пъти вместо един. Единственият начин беше Немото да уцели истинския преди те да стигнат до него. Щом всичко около тях е подсъзнанието на Немото, той няма как да знае кой е истинския дори някои от тях да бяха миражи. - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Сря Дек 25, 2019 12:25 am

Ах, Сахир...! Наистина ли си мисилш, че можеш да достигнеш до мен толкова лесно...? Не си познал!! Използва умението си да създаде илюзионни образи на трима Tengai-овци, които му направиха нещо като огромна бариера от енергия. Така целеше да не позволи на клонингите да го стигнат. - Nemoto
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Сря Дек 25, 2019 12:37 am

Опитаха се да я пробият, но не успяха Тш..Добре, трябва да измисля нещо друго..Беше буквално отгоре на самата бариера заедно с клонингите си - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Сря Дек 25, 2019 12:46 am

Преждевременно, той все още се опитваше да надвие жизнената енергия на Синтия. Такива огромни количества му бяха твърде трудни за поддържане, за това той от своя страна започна да индуцира смърт в собственото си съзнание. Това значеше, че всичко живо в определен радиус умираше бавно и получаваше огромни щети ако се доближи до Немото. Този радиус обаче беше много малък - чак 2 метра от него. Синтия правеше всичко възможно да превръща тази смъртоносна енергия в жизнена.
Кх..Затрудняваше се. Едновременно с това, тя беше длъжна да се пази от купищата илюзионни образи на предишните мафиоти, ,които я нападаха постоянно. Намръщи се. Откажи се, Немото...! - Синтия
Ъгх..! Мислиш, че тук имаш шанс..? Твоята природа...не може да ме надвие!!!! Нито ти, нито Сахир, можете да ме раните...аз съм безсмъртен тук!!! - Немото
Хъх...разбрах единственият, който може да те излъже, Немото..Посочи го. Това си самият ти. Мисълта, че си непобедим, че си безсмъртен..Усмихна се. Е една лъжа, която сам си си настроил да вярваш в нея.. - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Сря Дек 25, 2019 1:41 am

Набави си разтояние със скок като се усмихна щом се приземи Шин Немото..Много е иронично да се самозалъгваш когато караш другите да ти казват само истината..Засмя се. Беше много рядко срещано явление Сахир да се смее неконтролеруемо - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Сря Дек 25, 2019 1:44 am

Смехът на Сахир го накара да се ядоса. ЪЪЪЪРГХ!! ДОСТАТЪЧНО! Извади два пистолета, всеки един от който съдържаше изцяло подобрен прототип на този на Overhaul, т.е завършената версия. Един от тях е достатъчен да затрие всякакви специални умения от този, когото уцели. ПИСНА МИ ДА СИ ИГРАЯ С ВАС! СЕГА НИКОЙ ДА НЕ МЪРДА АКО НЕ ИСКА ДА СТАНЕ ПРОСТО ПОРЕДНИЯТ ОБИКНОВЕН ЧОВЕЧЕЦ НА УЛИЦАТА! ЯСНО ЛИ Е, А? А?!? - Nemoto
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Сря Дек 25, 2019 1:46 am

Хахаха...Пое си дъх като се хвана за главата и го погледна надменно с дразнещо предизвикателна усмивка хмхмхм...Ъх Силуетът на Мира се появи над него като го прегърна все едно и се вля в него Че това ще стане.. Не се самозалъгвай - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Сря Дек 25, 2019 1:49 am

Погледна към Сахир. ЗА МНОГО УМЕН ЛИ СЕ МИСЛИШ, А?! ВИЖДАМ ПРЕЗ ТЕБ КАТО РАЗТВОРЕНА КНИГА, ГЛУПАКО! ХАЙДЕ, ПРОБВАЙ СЕ ДА МЕ НАПАДНЕШ С ТЪПИТЕ ТИ ИЛЮЗИИ! ТУК СА НЕЗНАЧИТЕЛНИ! ЩЕ ГИ НАПРАВЯ НА НИЩО! ХАЙДЕ, КАКВО ОЩЕ ЧАКАШ?? ДА ДРЪПНА СПУСЪКА!?! - Nemoto
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Сря Дек 25, 2019 1:51 am

О да.. - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Сря Дек 25, 2019 2:00 am

О, НЯМАХ ТЪРПЕНИЕ ДА ЧУЯ ТЕЗИ ДУМИ, ОТРЕП- Nemoto



(3:45)
В същият този миг, един огромен заострен корен успя да пробие през стомаха на Nemoto. В неговият гняв, той беше свалил гарда си достатъчно дълго, че да може Синтия да се възползва от това.
КХ..! Изкашля кръв. Ах ти подла...! Превърна целият корен в илюзия, карайки го да изчезне, но щетите се запазиха. Веднага след това Nemoto простреля Синтия в рамото. - Nemoto
Пое куршума. Това беше един от онези опасни куршуми, които затриват специалните умения. На Синтия обаче, това нямаше никакъв ефект. Усмихна се на Немото, като раната ѝ се възстанови. - Синтия
В очите му се появи страх. Н-невъзможно! Отстъпи назад. Но аз те уцелих! Защо силите ти не изчезват..?!? - Nemoto
Защото аз нямам никакви сили..майката-природа е тази, която изпълнява моите заръки..всяка моя молба бива чута от нея...тук е разликата между нас. Аз не манипулирам нищо...самата природа сама се вслушва в моята воля!!! Протегна ръка към Немото, като мигновенно го оковаха огромни двуметрови корени, заклещвайки го между тях. Преди това да се случи обаче, той изстреля един от своите куршуми към Сахир. Давай, Сахир!!! - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Сря Дек 25, 2019 2:43 am

Отскочи към него като избегна куршума със Sand Shift Sandstorm Massacre Кръвта на Немото оцвети пясъка на Сахир в червено като създаде многобройни Арабски Стражи като миражи които гледаха да го намушкват с копия и саби - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Сря Дек 25, 2019 3:02 am

Успешно бива прободен. Изплю кръв. Кх...! Няма да ви се размине...! Опита се да промени изцяло бойното поле в съзнанието си, но не успя. Хъх..? Какво се случва...? Защо не мога..?! - Nemoto
Корените, които бяха оковани около Немото бяха специални - те изсмукваха смъртоносната му енергия, която беше ключова за неговото умение и я задържаха в себе си. Това толкова много отслаби Немото, че прекъсна изцяло умението му. Но Синтия започна да получава рани по тялото си заради това, като и изплю малко кръв. Nemoto...твоето наказание няма да е просто смърт.. - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Чет Дек 26, 2019 8:58 am

Немото беше намушкан от всички страни и застопорен на място от копията. Копиеносците го бяха обкръжили докато го държаха за копията си. Простреля го в главата - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Пет Дек 27, 2019 12:29 am

Видя летящият куршум към него, като реши, че бързо трябва да действа. Illusion Bending! Направи нещо подобно на Wahum-Me на Сахир, но след като беше уцелен, неговото тяло промени локацията си на произволно място в самата стая. По този начин успя да се спаси. Сега се криеше, като обмисляше следващият си план. - Nemoto
Намръщи се. Сахир..искам лично аз да се разправя с този за всичко, което е причинил на майката-природа..Погледна към него. Имаш ли начин да ми заемеш малко от твоята енергия, с която правиш илюзии? Имам план, с който можем да го приклещим в капан, от който дори той няма да може да избяга... - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Нед Дек 29, 2019 12:40 am

На твое разположение съм salute-на - Сахир
Бройте и мен ! - Мира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Нед Дек 29, 2019 12:47 am

Чудесно...! Планът е следният...Удари с две ръце земята, като я покри навсякъде с растителност. По този начин можеше да усети Немото къде се намира постоянно. Трябва да направим илюзия като неговата...една на реалността и една на съзнанието му..ако се докопаш до него и направиш това, аз ще направя останалото и ще го затворя завинаги в затвор, от който никой няма да може да избяга...! - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Нед Дек 29, 2019 1:06 am

Ясно, имам подобна илюзия като цяло, но нека пробваме твоят план ! От него се отприщи златеникава енергия която беше като пясък Mira'Un Над него се появи Мира която имитираше движенията му Sahra ! Всичко около тях започна да се движи на вълнички докато изведнъж не се разтресе. Всичко се раздели на две един вид се клонира за секунди и послед веднага се сля на едно Готов..В момента би трябвало да е така както ми каза Падна на коляно тъй като това умение не беше от най-лесните - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Пон Дек 30, 2019 4:10 am

Появи се пред тях двамата, насочил пистолета си към тях. Мамицата ви и на двамата....проклети да сте..ПРОКЛЕТИ ДА СТЕ!! ОСОБЕНО ТИ, САХИР!!! Ако не беше идвал, щях да..щях да бъда непобедим...! - Nemoto
Огледа се. Затвори очи, като започна да придава жизнена енергия на пространството около тях. Ако искам завинаги да заключа съзнанието ти..ще трябва да направя така, че да не можеш да прозреш истината... - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 3 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите