Nemoto's Room

2 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Вто Дек 17, 2019 1:51 am

Тш..! Всякаш ще стане на твоята.. Направи същото като него само дето земята под него се надигна и го изстреля във въздуха Reality Binder ! - Сахир

Винаги можеш да споделиш това което те е тревожело. Не можеш да ме излъжеш - Мира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Вто Дек 17, 2019 2:15 am

Хъх, не е зле, и ти имаш трикове в ръкава!! Докато беше във въздуха направи нещо като силово поле, върху което да стъпи. Тъй като си опасен опонент съм се погрижил и за такива като теб..Извади специалния си пистолет. Nemoto беше човекът, който разполага с най - фаталните куршуми с кръвта на Eri, т.е перманентните. Имаше точно три от тях. Комбинира единия с Illusion Breaking умение, което щеше да прекрати първата илюзия или мираж, който уцели и веднага да я прекрати. За сега обаче си го запази. Едно грешно движение..и си мъртъв..Сахир. - Nemoto

Чисаки ни обеща нов дом...ново семейство..първите години в мафията, всичко беше различно..! Тогава не беше обзет да променя света, а да се издигнем в обществото тъй като бяхме най - големите отрепки..сега обаче не е този човек, който ми подаде ръка преди...чудя се защо... - Сетсуно
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Вто Дек 17, 2019 10:02 am

Погледна към него като се приземи Действията говорят повече от думите..Все още не си видял колко опасен мога да бъда - Сахир

Радвам се, че реши да ми споделиш това.. Съжалявам, за това което чувам.. Сахир беше в горе долу същото положение. Шефът му и екипа бяха просто военни които се грижеха за спокойствието на Адрон. И всичко беше наред докато Сай не изперка и не почна да се занимава с наркотици.. - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Вто Дек 17, 2019 1:15 pm

Повярвай ми, няма нещо, което до не знам..Насочи си пистолета към Синтия, която все още не се беше съвзела. - Немото

За Чисаки вече е късно..вече е друг. Старият ни шеф отдавна умря. И никой не може да направи нещо по въпроса. - Сетсуно
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Сря Дек 18, 2019 11:40 am

Да те видим тогава..Мира, вярвай в мен.. Sahra Mukalima Завихри се силна пясъчна буря всякаш Сахир и Немото бяха в окото на торнадо. Бурята пречеше на Немото да се прицели към Синтия и също така кастваше илюзия на Немото всякаш пропада в подвижни пясъци. Сахир от друга страна се извъртя едновременно с това създавайки 3 свои Алиби клонинга които ръшнаха Немото да го посекат докато той със самото си извъртане изстреля един куршум към него. Самият каст на Sahra Mukalima постави над Сахир и над Немото един илюзионен брояч който представляваше магическо число обградено от вълшебен летящ пясък. Числото над тях беше 1 - Сахир

Мисля, че сформиралата се банда цели да направи точно това..Сигурна съм, че ще успеят. Сега ти имаш два варианта. Да се предадеш на илюзията на Сахир и да повиваш в мир или да ме нападнеш и да помогнеш на илюзиониста от бандата ви да сбъдне желанието на шефа ти - Мира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Сря Дек 18, 2019 11:46 am

Заради умението си да разбира лъжи, той знаеше постоянно какво се случва във илюзията и извън нея. Mind Shot! Съзнанието му буквално излезе всякаш от главата му. Съзнанието му е всъщност онази част, която е под контрола на илюзията, а когато е извън тялото му изглеждаше всякаш е друг Nemoto, който е страничен наблюдател. Този Nemoto се застреля, като по този начин изчисти съзнанието си от всякакви чужди влияния, прекъсвайки изцяло илюзията на Сахир, след което отново се върна в главата на Nemoto. Той насочи друг пистолет към Alibi клонингите и ги застреля един по един. Самият пистолет имаше Illusion Breaking по куршумите си, който щеше да предотврати умението на клонингите. Пое куршума на Сахир в рамото, но не показа признаци на болка. Ъгх.. - Nemoto

Разбира се, че ще се предам..аз съм вече мъртъв. Не искам да живея живот, в който отново съм нищо. - Сетсуно
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Пет Дек 20, 2019 3:53 am

Изглежда илюзиите ми са безполезни..Добре тогава..Очите му светнаха като тези на Мира Reality Binding Illusion: Sahra Mukalima ! Горното което написах се повтори само дето този път всичкото беше истинско, а не илюзия. Без Мира обаче, това му костваше доста като от устата му потече кръв докато struggle-ваше да поддържа това умение - Сахир

Тогава да се махаме от тук..Протегна ръце встрани Нападни ме за да може умението на моето момче да приключи и двамата да се върнем по местата си. Аз при него и ти при звездите..Нека това бъде последната ти атаката с острието ти мечоносецо - Мира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Пет Дек 20, 2019 4:00 am

Затвори очи. Lying World. В последния момент използва вид илюзия, която сложи на самия себе си. Той направи така, че следващият път, когато бъде нападнат от умение, той да се замени с този, който го прави подобно на умението на Итачи с/у Куренай. По този начин смени мястото си със Сахир, но тъй като това е напреднало умение също му коства доста енергия. Насочи си пистолета към него, като щеше да го простреля. - Nemoto
В последния момент лиани от земята се оковаха около ръката на Nemoto и му я отклониха настрани, за да пропусне. Бавно се изправяше от земята, като дишаше тежко. - Синтия
Значи не си в кома...интересно...ще се погрижа да те убия следващия път. - Nemoto

Около него се завихри адски много мъгла.
Сбогом...Затича се към нея. Посече я през гърдите с най - прецизния си замах някога. Когато беше спокоен можеше да се равнява и с легендарните мечоносци, защото отношението му към оръжията беше на друго ниво. - Сетсуно
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Пет Дек 20, 2019 4:04 am

Disable-на си умението щом попадна в него като това премахна товара в/у тялото му Ах..Това по-ГХ ! Закашля се в кръв като падна на колене и си прикри устата Това може да означава само едно..Мира.. Мира ! - Сахир
Да..Тук съм вече..Но на каква цена. За момента не мога да ти помогна Сахир. Подготви нещата и тогава ще се намеся. Само ще ти кажа, че този мечоносец ми разкри някои неща.. - Мира
Сега си имаме далеч по-големи проблеми Беше усетил болката от атаката на Сетсуно като раната ѝ му се беше пренесла. Започна да се лекува като това представляваше нещо като вълшебен пясък който покриваше раните му Ъх... - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Пет Дек 20, 2019 4:08 am

Дотича до него. Сахир...! Започна и тя да го лекува. - Синтия
Гледаше към тях студено. Робата му се вееше. Защо го правиш...мислех, че преди сте били врагове, а сега си помагате.. - Nemoto
Никой не ми е бил враг..дори и ти не си ми враг.. - Синтия
Какви ги говориш? Застрашавам живота ти в момента. - Nemoto
Но го правиш, защото някой друг ти е казал...а не защото искаш...всички дълбоко в нас сме добри, нали...? - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Пет Дек 20, 2019 4:10 am

Благодаря ти Синтия..Погледна към Немото И без умението си можеш да разбереш, че тя не лъже..Държеше се, но беше готов да реагира всеки момент ако се наложи - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Пет Дек 20, 2019 4:18 am

Сърцето ти е твърде чисто, момиче. Ако не почнеш да мислиш с мозъка си, ще умреш много бързо..светът не е само цветенца и усмивки..а кръв, убийство и мъчение..и това ще е така докато Overhaul не изпълни своята мисия и не създаде един нов свят.. - Nemoto
Грешите, господине...Започна бавно да върви към него, без изобщо да се отбранява. - Синтия
Насочи пистолет към нея, но усети, че тя буквално не искаше да го нарани. Какво прави..? Не знае ли, че е отворена на атака? Не може да ме излъже, тя наистина се оставя беззащитна! - Nemoto

Протегна ръце настрани, като навсякъде около тях започна да пониква зеленина, превръщайки бойното поле в красива поляна. По нея започнаха да цъфтят цветя, а чуруликането на птичките се чуваше навсякъде около тях. Накацаха я много бели лястовици и гълъби, които се заиграха с нея. В момента единственото нещо, което можеше да се усети е уют и уединение с природата. Усмихна се. Светът...не е такъв какъвто Вие го описвате, господине...ето...вижте колко прекрасен е бил той..не е ли така..? Усмихна му се дружелюбно. Всички ние сме деца на майката природа. - Синтия
Гледаше я, като не знаеше какво да прави. Беше удивен от нейната наивност. - Nemoto
Ние не сме врагове..просто у хората им е заложено да се бият едни с други...това е в природата им..знам, че и Вие сте добър човек.. - Синтия
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Пет Дек 20, 2019 4:23 am

Синтия.. - Сахир
Мисля, че всички имаме какво да научим от нея. Нали Сахир ? - Мира
Щеше ми се Сай да беше тук.. - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Пет Дек 20, 2019 4:26 am

Е..? Какво ще кажете, господине? Нека заедно да променим света в едно добро място за жив- - Синтия
Простреля я безмилостно. Изведнъж цялата природа наоколо замря и изчезна. Животните всякаш изчезнаха в нищото, а стаята отново се върна. Синтия падна безжизнено на земята. Почна да я стреля многократно и да се смее. Хахах..АХАХАХАХХ!!! ГЛУПАВО МОМИЧЕ! МИСЛИШ СИ, ЧЕ НЕ ВИЖДАМ ПРЕЗ ТЕБ, А?! ТОВА БЕШЕ ПОДЪЛ ПЛАН ДА МИ СВАЛИШ ГАРДА! МИСЛИШ ЛИ, ЧЕ ИМА НЯКОЙ С ТОЛКОВА ЧИСТО СЪРЦЕ, ЧЕ ДА СЕ ОСТАВИ БЕЗЗАЩИТЕН, А?!?! Глупости...природата отдавна е МЪРТВА! В този свят няма място за такива като теб.. - Nemoto
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Пет Дек 20, 2019 4:32 am

Синтия ! - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Пет Дек 20, 2019 4:36 am

Немото изпразни поне 2 пълнителя набързо докато я стреляше многократно. От нея вече не се усещаше и грам живот. - Синтия
Хех...шефе, мисията изпълнена, един по - малко..Презареди. Застреля я още един път. Хора, които смятат, че живота е само веселба трябва да умират по - рано..Погледна студено към Сахир. Ще ти се това да е илюзия, нали? - Nemoto
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Пет Дек 20, 2019 4:24 pm


Ядоса се Ще ти се прииска да не го беше правил..! Освободи енергията си около себе си Толкова много обичаш шефа си нали изрод ? Дали някога си го побеждавал !? Докосна земята Illusion Recreation ! Над него се появи Мира като силует. Сахир вече можеше да превръща илюзиите си в реалност мигновенно всякаш уменията му не ги включват. Опонентът може да си ползва илюзии и трикове, но не може да превръща атаките на Сахир в такива тъй като един вид те вече хем са си такива, хем са реалност Die.. Земята подобно на Чисаки се пръсна на хиляди малки парчета които обаче се дооформиха като шипове и се запратиха към Немото. Докато това ставаше, около тялото на Синтия се появи сфера от пясък която да я пази - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Пет Дек 20, 2019 8:49 pm

Протегна ръка напред. Силен си...но това, което ти се затрудняваш, аз правя с лекота...!!!! Death Stasis! Създаде една огромна сфера около бойното поле, в което времето беше спряло за всичко освен тях двамата. Така не му позволи изобщо да манипулира терена. Всички шипове всякаш замръзнаха във въздуха. Идеално..сега не мислиш с разума си, а се оставяш на емоциите ти. Хех. Сам...нямаш..шанс.. - Nemoto
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Пет Дек 20, 2019 9:47 pm

Никой не е казвал, че съм сам...Никога не съм и бил Протегна ръка към него като consume-на илюзионните броячи над него, а около Немото започна да се появява магическата пясъчна енергия на Сахир Transform Тя се оформи на шипове които се издължиха да го намушкат - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Пет Дек 20, 2019 9:53 pm

Направи бърз backstep в последната секунда, за да не бъде намушкан. Ако няма посока, от която да може да избяга, ще създаде свой двойник, на който да пренесе съзнанието си и да избяга по този начин.Откажи се. От двама ни, аз мога по - дълго да поддържам тази форма...а ти ще се изтощиш доста бързо. - Nemoto
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Пет Дек 20, 2019 10:47 pm

И очакваш да се предам ? Атаките му вече бяха направили брояча над Немото да е на 5 Не си познал..! Силуетът на Мира над него отново се появи като започна да имитира движеията му Mira'un Rahah ! Едно от най-силните му умения. Броячите над Немото изчезнаха като по тялото му започнаха да се появяват смъртоносни рани които бяха илюзия. Тъй като с това умение Сахир поема контрол над реалноста, а Мира над света на илюзиите. Така раните по Немото изведнъж станаха реалност, а на Сахир пясъка - пурпурен от кръвта на Немото - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Пет Дек 20, 2019 11:54 pm

Ах ти малък..Хвана се за раните. Хъх, готин трик..! Изкашля кръв през отвора на маската. Падна на колене. Явно ще се наложи да използвам друг трик...Извади спринцовка, която си я заби в едната вена. Това boost-на уменията му до толкова, че той самия започна да губи контрол над тях. Изкрещя от болка, като бойното поле буквално почна да се сменя с различни видове терени - морски, горски, вулканичен и т.н., като се сменяха все едно се връща кино лента назад или се гледа запис набързо. - Nemoto
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Пон Дек 23, 2019 12:36 am

Обърка се какво се случи като полетя и се огледа Какво се случва..Всъщност, пределно ясно е като се замисля.. Как това ще ти помогне..?! - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by BGDodpul Пон Дек 23, 2019 12:41 am



Започна бавно да се изправя. Само..гледай..изрод...!! Едното му око беше видимо през маската, като в него се четеше ярост. Изведнъж, всичко спря да се сменя, като полето остана на едно място - изцяло призрачно и бяло пространство, всякаш нямаше нищо в него. Това всъщност беше съзнанието на Nemoto. Той прехвърли всички в стаята вътре в своето съзнание, където единствен господар беше той самия. Сахир...това е място, в което илюзиите ти вече няма да проработят..място,в което дори и реалността не съществува...МЯСТО..В КОЕТО САМО АЗ ВЛАСТВАМ!!! Протегна ръка напред, като всякаш невидима сила изблъска Сахир назад. - Nemoto
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5094
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Emoran Пон Дек 23, 2019 1:31 am

Ъгх..! Бива изблъскан като се претъркули Хъх..Пое си дъх като започна да се изправя Мамка му.. - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Nemoto's Room - Page 2 Empty Re: Nemoto's Room

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите