Пристанището

3 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Юли 08, 2020 7:47 pm

Зарадва се. Хаха! Ще видиш ти кой е хлапе когато се изправиш срещу мен! Погледна към Annie тъй като вече само с поглед можеше да усети как тя се чувства заради дългото време, от което се познават и заради близостта им. Предполагаше, че е тъжна, но го криеше пред останалите. Човече, сигурно ѝ има нещо..де да можех да я разсмея с лекота и да ѝ оправя настроението..Отиде до Annie, като я потупа по главата все едно ѝ се подиграваше, че е с 5 см. по - ниска от него. Разбира се, просто се закачаше. Хей дребос, какво те тревожи? - Тай

Пална една цигара, като отпуши от нея и подаде на Mercury нещо като дневниче. На него имаше нарисуван чиби Санджи в готварски дрехи. Ако ще си далеч от нас, поне се научи да готвиш, сенсей. Намигна му. Вече знаеш цялата теория от мен и без това. А аз ще те догоня бързо, не се съмнявай. - Санджи

Грррр! Пусна Ten по тялото си в отговор. Направо между тях двамата прескачаха искри. Може би ако ушите ти не бяха толкова запушени щеше да чуеш, кретен! Казах, че и СЕ-КУН-ДА НЯ-МА ДА ИЗ-ДЪР-ЖИШ! - Леорио
Щеше да се разплаче. Не харесваше да вижда насилие. - Синтия
Ядоса се, като със скръстени ръце застана до Леорио и Nick и имаше ядосано изражение, като гласът ѝ стана дълбок. Не ме карайте да ви заблъскам и двамата в земята пред останалите. ._. - Скарлет
Стресна се, като веднага отстъпи. Аааа, ама р-разбира се! Ние просто се майтапим! ^^" Хвана Ник през рамо и почна да си мята свободната ръка нагоре все едно бяха най - добри приятели. Преструвай се колкото да не умрем, кретен! - Леорио
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by -bAzikA- Сря Юли 08, 2020 7:57 pm

Nick: Ама разбира се, че сме приятели. Ние просто си играехме, хехе ^^" Голяма късмет искара, че кака Скарлет се намеси този път, глупако! Иначе щеше да бъдет пътник, да знаеш!

Mercury: Към Санджи. Благодаря ти Санджи, няма да спра с готвенето ^^! Обърна се яростно към Nick. Nick! Вместо да вършиш глупости започни да тренираш! Не си направил никакъв прогрес последно време. Ела с мен, ще те запиша в Beacon Арена. За нула време ще минеш теста и тогаз ще те видя на истински дуел как ще се биеш. Все пак няма винаги сестра ти да е там и да ти спасява задника, точно както при Рикия и Тенгай.

Nick: Нацупи се. Хей, тогава се справях и самичък...

Annie: Погледна към Тай и се нацупи наушким. Хей, хей, пак си помисли! >.< Тя се издигаше с 20 сантиметра нагоре, защото от краката си отприщваше въздушни вълни. Annie буквално левитираше във въздуха. Усмихна се и върна шегата на Тай. Хехе, май сега аз съм по-висока ^^   ... както и да е... Отново си загуби настроението и се снижи на земята. Аз мисля да тръгвам. Все пак зареди мен паузирахте приключението с кораба. Искам максимално малко да ви задържам тук. За това хорааа! Когато се върна се пригответе за най-голямото приключение някога, хехе ^^ .
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Юли 08, 2020 8:05 pm

Хъх, и по - добре. Усмихна му се. Другият път като се бием, резултатът ще е различен..но до тогава всеки един от нас двамата има още малко път да извърви. - Санджи

Как така самичък?! И аз бях там! - Леорио

Отиде до Annie, като я прегърна през рамо и се усмихна на останалите. Окей, аз също ще ви оставям значи! - Тай
Всички погледнаха объркано Тай, като това ги изненада.
Капитане, и ти..? - Санджи
Но защо? Синтия ще е тъжна... ;-; - Синтия
Хей, хей...Погледна към Annie. Ако я оставя сама, имам чувството, че нещо лошо може да се случи. А и ще е самотна, трябва ѝ компания! - Тай
Но кой ще е капитан до тогава..? Дясната ти ръка Зоро я няма... - Скарлет
Замисли се, като се усмихна. Защо не пробваш ти? - Тай
А-аз..? Учуди се. Н-но.. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by -bAzikA- Сря Юли 08, 2020 8:10 pm

Annie: Тай..?! Тя също бе учудена, но след това се усмихна. Радваше се, че Тай желае да я предружи. Наистина не е нужно, но щом искам, няма как да откажа на твоята компания, хехе.. Погледна към Скарлет. Скарлет като капитан? Това звучи интересно. Да те видим как ще се справиш, хех. Огледай се! Всички вярват в теб. Това е новото си семейство. Ако не си забелязала те отдавна са те приели, както и аз ^^ . Дай всичко от себе си Скарлет. След това хвана за ръка Тай и го завлече със себе си. Доста ѝ се вдигна настроението и редов с това и енергията. Причината за това бе, че ще пътува заедно с Тай. Само двамата. Е, хора ние ще тръгваме ^^ . С едната ръка дърпаше Тай, а с другата махаше на другите. Ще се видим след няколко дни, бай-баай..!
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Юли 08, 2020 8:22 pm

Късмет! Помаха на всички, като тръгна с нея. E, сега сме двамата на пътешествие! ^^ - Тай

П-предполагам ще трябва да слушате мен сега.. - Скарлет
Погледна към Скарлет. Не се тревожи. Твоята дума е закон за нас. - Санджи
Само казваш нещо и го правим! - Франки
С-Синтия ще слуша, защото знае, че когато не слуша, ще я набият.. - Синтия
Синтия, никога не се е случвало това! - Санджи
Разплака се въпреки това. Никой не знаеше как работи характера на Синтия. - Синтия
Леорио Паладинайт, изпълнява команди на ваша команда, Miss Scarlet! Козирува за Скарлет като един истински SIMP. - Леорио
Би му един задвратник. - Shun
Усмихна се на всички. Благодаря ви..Просълзи се леко. - Скарлет
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by -bAzikA- Сря Юли 08, 2020 8:40 pm

Така всеки от екипажът тръгна по своя път. Слънцето отдавна изгря и вече беше обяд. В Beacon започна да вали декемврийски сняг и изглеждаше сякаш доста ще
се натрупа.

Annie, заедно с Тай, се запъти към своята стара къща, без никой да знае защо точно. Пътят не беше никак къс, а път към къщата им нямаше. Можеше единствено с каруца или пеша да се стигне до там. Но след като заваля силно сняг, Annie осъзна, че им предстои дълъг и тежък път.


Mercury реши да се отбие до арената, за да вземе билета за Heaven Arena, пък и да види какво нова се е случило там. Това място му налавяше доста спомени и никога не би го забравял. С усмивка на лице тръгна към арената и с него тръгнаха Nick, Леорио, Санджи и Шун.


Пристанището(Beacon) > > > Beacon Arena
(Mercury, Nick, Leorio, Sanji, Shun)


Последната промяна е направена от -bAzikA- на Пет Юли 17, 2020 3:03 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
-bAzikA-
-bAzikA-
Webmaster
Webmaster

Брой мнения : 2743
Join date : 11.03.2019
Age : 22
Местожителство : Varna, Bulgaria

https://antisocialclub.forumotion.eu

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by BGDodpul Сря Юли 08, 2020 8:50 pm

Заедно с останалите, Синтия също реши да се наслади на времето си в Beacon, но беше само отдалеч, защото трябваше да остане на кораба да наглежда Селестия. Преждевременно, тя видя един вестник със заглавие:

"The Bizarre Summer of 1999: Special Edition".

Очевидно беше ретро вестник от преди много време и точно за това ѝ грабна вниманието. Малко или много, Синтия щеше да се зарадва щом се върне на кораба и поговори със Селестия точно за съдържанието на този вестник...

Скарлет от своя страна реши да посети всички цветарски магазини наоколо и да си купи колкото се може повече цветя от видове, които тя до сега нямаше. Искаше някой ден да има по всяко едно цвете от целия свят. А и ѝ трябваше малко време да почувства капитанската роля.


Франки използваше познанията си по корабостроене да поправи кораба, който беше поел бая щети. Щеше да му отнеме време, но той си обичаше работата и не се оплакваше.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Пристанището - Page 4 Empty Re: Пристанището

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите