Центъра на Града

4 posters

Страница 9 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Сря Юли 27, 2022 1:56 am


The Avengers theme song

Кьоко: Радвам се, че попита..Усмихна се, почти незабележимо. Обърна се с гръб към тях, като насочи ръка към един от огромните LED екрани на небостъргач до тях, който все още беше здрав, макар и леко напукан, вършеше идеална работа. Като пича от Watch Dogs, тя успя да го хакне само с движения на пръстите си за броени мигове и започна чрез чипа в мозъка си да пренаписва информацията в него докато изведнъж не се появи на екрана софтуера на нейната детективска компания DSC. На екрана започнаха да се появяват профилите на всички познати на Сахир - гилдията, екипажът и т.н, с купчина информация за всеки един от тях. Умения, ръст, години, likes and dislikes и т.н, като всеки имаше детайлно описание за себе си.

Кьоко: Първата ни цел е да сформираме най - силният екип, който човечеството някога е притежавало..това е най - голямата заплаха, срещу която не само нашата планета, но и цялата вселена се е изправяла..и от нас зависи да я спрем. Затова...аз поемам цялата отговорност. Ще създам най - елитният отряд, с който да се изправим срещу идващите нашественици и да защитим планетата Земя. Колкото и трудно да се окаже това...от нас зависи да я спасим. Сахир. Ще започнем с твоят отряд. Първата ни цел е да намерим Сай и да си осигурим превозно средство. Нямаме никакво време за губене. Съдбата на цялото човечество зависи от нас..това няма да е предложение за сътрудничество..Погледна го сериозно. Това..е ултиматум. Всеки, който откаже, ще бъде третиран като враг на човечеството.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Сря Юли 27, 2022 2:03 am

Сахир: Отговоността ти, не е никък малка, малката..Усмихна се Majal Sarab! Field Mirage: Сахир създаде илюзия около него, Кьоко и Bones, която накара нападателите им да спрат на място, защото те си мислеха, че пред тях няма никого. Естествено това беше просто илюзия и те стояха и се огледаха като идиоти Така..Обърна се към нея Трудно ще създадеш подобен отбор от супер герои. Трябва да вземеш под внимание всяко едно умение на цялата Анти-Джестърска Коалиция. Трябва да имаш човек за всичко.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Сря Юли 27, 2022 2:15 am

Bones: Усети, че са в илюзията на Сахир, като това го накара да се впечатли от неговото умение и с каква лекота успя да ги скрие. Веднага след това обаче, той погледна леко притеснено към Кьоко. Това...това е твърде трудно..Кьоко, колкото и да искам да повярвам, че нещо подобно може да се случи за толкова кратко време, ще трябва да те разубедя..това е цел, която се гради с месеци..с години! А ние нямаме това време! А и..аз не знам къде са моите хора в момента...Рьоко..Кийоши...Стисна юмрук. Даби...Сетсуно...отделно, моят стар отряд е част от легионът вече..Сузи и Вай са там..Тори е в неизвестност..а Такуми и Съни също.

Кьоко: Такуми и Съни ще са наред..аз бях последно с тях. И мога да ти кажа, че те вече успяха да вземат една десета от целта ни. Но за да ги намерим...Въздиша. Това ще е трудно, мамка му. Погледна към тях двамата. Разбирам на къде биете..това е може би непосилна задача за когото и да било друг..освен мен, за щастие. Да, ще ми трябва човек за всичко, но мисля, че имам достатъчно информация за всеки един от вас, че да сформирам перфектният отбор. Скръсти ръце. Имаме само един шанс...и мисля, че това е той. Освен Анти-Джестърската коалиция...имаме и злодеи, срещу които сме се изправяли. Тобирая Тогами, лидерът на TRASH GANG, кодово име Х1, вече е част от екипажът на Тай, но Сайба, кодово име Х0, все още е на свобода. Мисля, че най - силният човек в момента наоколо е точно той..трудно ще ми бъде да говоря с него, но ще ни се наложи. Кай Чисаки също е на свобода и ще ни бъде нужен, особено ако искаме да победим брат ми и неговите чудовища. Имаме много работа за вършене и е редно да почнем от някъде.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Сря Юли 27, 2022 2:47 am

Сахир: Освен това, има човек от отряда ми, който е в неизвестност от няколко месеца и мисля, че само ти можеш да я намериш..

Overwatch OST: Sombra Origins

Ментира е една от най-големите заплахи за злодеите, заради своя саботаж. Дори доведеният ѝ брат Варис не може да я намери. Кьоко, успееш ли, ще ни бъде от страшна полза. Тя може да саботира умения и да заличава способността да се произвеждат такива. Нейното съществуване обаче ще доведе клоуна при нас, което прави откриването ѝ нож с две остриета. Затова. Смятам, че ти ще прецениш дали е добра идея, но съм сигурен, че нейната помощ не може да се сравни с която и да е друга. Не знаем все още чии коз е тя. Работи ли за себе си? Има ли план? Може ли да оправи нещата? Съществуването ѝ в момента в точно като косовото ѝ име. Една лъжа, която съм сигурен, че можеш да разбиеш. Затова те моля, ако прецениш, намери я. Знаеш за нея. Чувала си за нея макар и малката оскъдна информация която съществува. Тя беше в моя отряд и те уверявам. Няма друга като нея стане ли въпрос за свалянето на голяма заплаха.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Сря Юли 27, 2022 11:27 pm

Кьоко: Изслуша го внимателно докато си оправяше ръкавицата и написа нещо на виртуална клавиатура. Ще го имам предвид...но за съжаление, сега нямам времето да я търся. А и...ситуацията толкова е ескалирала, че рано или късно, тя сама ще се покаже или ще ми даде улика къде се намира ако смята да ни помогне. Сигурна съм в това..сега, по същество. Имаш ли някаква идея къде са Сай и всички останали от отряда ви..?
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Сря Юли 27, 2022 11:49 pm

Сахир: До колкото знам, те се намират в Сахракаш в момента. За Виджил съм убеден, че е там. Райт пострада доста тежко в битката срещу Драконит, но съм сигурен, че се е възстановил. Дейвид също. Проблемът е,че Сай не съм го виждал наскоро.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Чет Юли 28, 2022 12:10 am

Кьоко: Това не е много добре..знам, че Дейвид и Варис бяха с вас, ще трябва и с тях да се свържем, за да разберем как да процедираме. Трябва да намеря всички мутанти и свръхчовеци на територията на този град незабавно..
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Чет Юли 28, 2022 12:36 am

Сахир: Предполагам в момента Дейвид и Варис се покриват из останките на града заедно с Джейкъб. Не съм получил информация обаче къде са точно. Райт е в Сахракаш, в това съм сигурен. Виджил предполагам и той е там, но Сай..Ъх Поклати глава Не знам къде е. Последно беше с Браян. Надявам се все още да е там и да не му се е случило нещо. Макар че..Погледна я с леко притеснение. Сай говореше последния път в който събра отряда си за това как трябва да си върне Адрон от ръцете на клоуна. "Малко...по...малко...".
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Нед Юли 31, 2022 12:58 am

Кьоко: Сформира два пистолета в ръцете си, като си извади стара МР3-ка от джоба и си сложи слушалки в ушите. Беше доста иронично как high tech момиче като нея все още пази подобни неща. Това обаче беше нещо като касетка с любимите ѝ песни на дядо ѝ, нейният настойник, който много обича рок енд рол. Със сериозен поглед погледна към Сахир след това и започна да си пуска песнички по нея. Добре, време е да тръгваме. Трябва да открием Варис и останалите в такъв случай. Нямам намерението да тръгвам подир Сай ако е толкова далеч в момента. Ще работим с това, което ни е налично. Да вървим!

Bones: Хм..? Та ти дори можеш ли да се биеш? Мислех, че си само ръководител без бойни способности. Това не е добра ид-


Star Lord - Zero to Hero


Оправяйки си ръкавиците в този момент, тя си пусна точно тази песничка през МР3-ката и се затича извън илюзията, приземявайки се с instant smoke граната, която гръмна и покри цялата улица покрай тях, подобно на умението на Виджил. Веднага след това, тя създаде чрез дрони, които излезнаха от тялото си свои doppelganger-и, които бяха просто холограмни прожекции и започнаха да стрелят по нашествениците, които се бяха събрали. Ярката светлина, която излизаше от пистолетите ѝ, които стреляха фотонна енергия т.е светлинни куршуми, привличаха вниманието на нашествениците и те стреляха от тази посока, в която видят присвяткане в дима. Точно когато уцелят doppelganger, истинската Кьоко, която стои на едно място през цялото време ги застрелва в гърба, подобно на умението на Сахир. След като изчисти всички наоколо, тя се затича напред и направи отскок във въздуха, позиционирайки се между всички тях и докато беше с глава надолу протегна ръце и започна да се върти и да стреля едновременно във въздуха, точно като Сай. Приземявайки се на земята, всички около нея вече бяха повалени, като се обърна към тях двамата.


Yeah, I can fight.

I know all of your moves, after all.

Изричайки тези думи, тя се усмихна леко и продължи да се движи напред.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Нед Юли 31, 2022 1:44 am

Legions of Blood | Assassin’s Creed Origins (Original Game Soundtrack) | Sarah Schachner

Сахир: Усмихна се Впечатляващо, не мога да си кривя душата..Bones, тя си спечели правото да ръководи подобни мисии, още от сблъсъка ни с Overhaul. Затова, нека не я оставяме! Alibi! Затича се след Кьоко, като много бързо я настигна и срещу тях се наридха 3 редици от военни нашественици. Едните бяха легнали, другите клекнали зад тях и третите прави, всичките насочили своите оръжия. Щом започнаха да стрелят, Сахир изчезна, а те забелязаха как куршумите направиха Кьоко на решето Mind Muraqaba..! Или поне те така си мислеха, умението му накара военните да си мислят, че техният action e успешен, докато всъщност самото умение превръща тялото на Кьоко в мираж и ѝ дава възможнот да се появи на друго място, което да е удобно за нея да контра-атакува. През това време, Сахир се появи зад тези редици, изправяйки се 3 роти от войници, образувайки батальон от поне 1000 човека. Сега...Нека превърнем илюзията в реалност, Мира!

Barbarossa (Arabic Battle Music)

Сахир отскочи във въздуха, като хвана байонета си с уста. Той беше напът да активира едно от най-силните си умения. Докато беше във въздуха, батальонът го обстреля, а той си беше протегнал ръката напред, с изпънати пръсти с дланта надолу. Бавно я обърна с дланта нагоре, като през това време, куршумите просто го пропускаха, защото всеки един от тези 1000 човека виждаше Сахир на различно място. Самият му gesture в арабския свят се използва, когато някой иска да изрази объркване с въпросите “защо?” или “как?”. Wahum Dawra Тогава, Сахир отново изчезна и се появи между тях с много самонадеяна усмивка, обгръщайки целият батальон в огромна пясъчна буря. Военните нашественици изпаданаха в транс, като се стопориха на едно място, а подсъзнанията им бяха поставени в илюзионен loop.

Mira'un Rahah

Двустранната лъжа в превод, беше едно от най-силните умения на Сахир в което той поема контрола  над истинския свят, а Мира контрола над подсъзнанията на хората около него. По този начин, те можеха да пресъздадат мислите на хората и да ги направят реалност. Илюзионният loop се обърна срещу тях и те започнаха да крещят от ужас, тъй като в тяхното подсъзнание те умираха. Когато бурята се разнесе, всичките 1000 човека бяха изпопадали на земята, изкормени и обезобразени. Кръвта им бе оцветила пясакът в червено. Сахир извади кървавият байоне от устата си, като си пое дъх от всичко това което направи. Той обаче беше сигурен, че това нямаше да остане незабелязано  и щеше ИЛИ да предизвика още противници, ИЛИ да отведе Варис, Джейкъб, Дейвид и Блейк при тях.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Нед Юли 31, 2022 10:14 pm

Bones: Докато Сахир и Кьоко разчистваха терена, той пазеше гърбовете им от всички нашественици, които се намираха зад тях. Като най - силният от първият Легион, Мукуро имаше почти непробиваема защита що се касае до физически атаки и беше превърнал двете си ръце в свръх-остри кости, наподобяващи остриета. С тях, той лесно посичаше всеки, който дръзнеше да се доближи до него - двама от нападателите го нападнаха в гръб, при което от гръбначният му стълб се удължиха прешлените му, които също се заостриха и ги пронизаха на няколко места в краката и кръста, карайки ги да се сгромолясат. Едновременно с това, той буквално си заби ръката в тялото си и извади гръдният си кош, като нов му се сформира на мига. Той го хвърли към земята и го накара да се счупи на малки кости, които се забиха в земята и изведнъж се уголемиха до чудовищни размери, създавайки море от кости пред него, които се издигнаха до самите сгради. С едно движение на ръката, той накара костите да се наклонят и да започнат да падат върху нашествениците , затрупвайки ги под тонове отломки.

Кьоко: Погледна към тях двамата. Не е зле, момчета. Но тези са сигурно една милионна от всички, които са се запътили към планетата ни. Активира още от дроновете си, като ги пусна в небето да летят и да сканират в търсене на Варис и останалите.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Вто Авг 02, 2022 8:12 pm

Не далеч от тук, Варис, Блейк, Дейвид и Джейкъб се бяха покрили в един от апартаментите на разпочупена сграда. Блейк беше
в много тежко състояние, като Варис го наглеждаше, а Джейкъб и Дейвид стояха на позиция да действат и да ги предпазят ако нещо стане. Те рално чакаха джетът на Ерик да ги изнесе от там, но нещо се беше случило и комуникацията на Варис с щаба, както и тази на Джейкъб бяха jam-нати.


Варис: Не разбирам, какво по дяволите се случва..? Комуникацията никога не е имала технически проблеми..!

Блейк: Държеше се за раните си по стомаха като гледаше да не мърда много много. Това бяха реално и страховете на Варис. Бунтарите имаха една много голяма слабост. Те са просто хора, освен Джейкъб разбира се и Блейк не можеше да се мери със свръхестественото. Варис, ще се справиш. Знам, че можеш!

Дейвид: Не искам да развалям прекрасния в разговор, но ако се задържим дълго време тук ще нахлуят нашественици от други вселени. Не съм сигурен, че аз и Джейкъб ще успеем да ви предпазим от всичко. Точно тогава, той погледна през един от прозорците и видя как на 2-3 преки от тяхната локация се бе заформила пясъчна буря от това което Сахир направи малко по-горе. Освен това, той усети напрежение по тялото си и по-скоро кокалите си Освен ако не ни върже..
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Съб Авг 06, 2022 5:02 pm

Внезапно, няколко дрончета се издигнаха над сградата, в която се намираха Варис и останалите и сканираха абсолютно всеки периметър, който можаха за няколко секунди, както и самите тях. Не след дълго, дрончетата изчезнаха и се прибраха при Кьоко, която получи информация за тяхното положение. На краката ѝ веднага се материализираха ботуши с thruster-и, които ѝ позволяваха да се издига на ниски височини. Чрез тях, тя се издигна до нивото, на която бяха Варис и останалите и простреля по пътя няколко нашественика с пистолетите си, приземявайки се до тях.

Кьоко: Преди да каже каквото и да било, близо до тях се чу свръх-мощна експлозия, като се видяха как супер много души започнаха да хвърчат от нея, повечето разчленени. Тя погледна в тази посока, като се учуди и разбра, че това не беше предизвикано от някоя кола или гръмнала бензиностанция. Опита се да го игнорира и погледна към Варис. Хей, да се нуждаете от помощ? Усмихна се леко.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Нед Авг 07, 2022 4:51 pm

Варис: Леко залегна от екплозията, като погледна към Кьоко. Слава Богу, Кьоко. Варис изключително много се зарадва. Той в момента се опитваше да свърже двата края. Не знаеше какво да направи в подобна ситуация тъй като часовникът му е тотално откачил след сблъсъка му с Вай. Няма връзка с щаба, джетът на Ерик няма и следа от него и просто ситауцията е наистина тежка. Положението е трагично както виждаш..На всичкото отгоре Блейк е тежко ранен. Дейвид и Джейкъб са вече изморени и..Усети как някаква ръка тръгна да го хваща за рамото. Варис тръгна да му прави хватка, но бързо беше свален. Тогава му стана ясно, че е някой от техните.

Сахир: Кротко брато, аз съм Усмихна му се като му помогна да се изправи Какво е това частно парти на което не сме поканени? Усмихна се.

Дейвид: Извъртя очи Типичен..
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Нед Авг 07, 2022 5:14 pm

Кьоко: И по - зле сме били...срещу TRASH GANG повечето от нас умряха по един път, вече знаем чувството какво е. Ще преживеем и това. Започна да разчиства отломките пред себе си. Ъгх..някой от всички присъстващи мъже може ли да ми помогне с това..?

Bones: Пристигна малко след Кьоко, като погледна към отчаяните лица на Варис и компания. Киригири...имам лошо предчувствие..

Кьоко: Да, знам..аз също. Няма да останем тук за дълго, но не е като и да можем да излезем навън...ще ни разчленят ако го направим..Bones, помогни на Блейк през това време..

Bones: Слушам. Клекна до Блейк, като погледна към него и си сложи ръката на една от многото му рани. Дръж се, големия..може да пощипе малко..но тези рани са много напреднали и ще отнеме време. Bones буквално започна да отваря раните на Блейк и макар и това да беше адски болезнено, той имаше умението да заздравява най - вече костите на останалите. Освен това, тъкънта около тях също щеше да зарастне и по този начин, малко по малко щеше да излекува Блейк.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Пон Авг 08, 2022 10:50 am

Варис: Как не се сетих, че си ти..? Отиде да помага на Кьоко Да, но не можем да останем тук още дълго. Нямаме запаси от храна и вода. Изтощени сме, а аз от сблъсъка ми с Вай нямам никакъв достъп до технологията си. Часовникът ми се държи странно, не знам какво се случва..Дори Bones да излекува Блейк, няма да направим кой знае каква крачка напред. Трябва да отстъпим по някакъв начин. Сахракаш е най-безопасно заради способноста си да изчезва, нали Сахир?

Сахир: По принцип си прав, но не изключвай възможността мултивселената да роди някой, който си играе с илюзиите като мен и да направи нещата там мармалад.

Блейк: Махна една от превръзките си като я захапа да не вика от болка, но видимо отстрани му се умираше от нея.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Пон Авг 08, 2022 11:00 am

Кьоко: След като разчисти отломките с Варис, тя седна на една от тях и си махна превръзката на окото, като започна да я сменя с друга. Не е безопасно на което и да е място в света в момента..дали ще отидем там или ще останем тук, няма голямо значение. Мисията ни в момента е да съберем всички свръхчовеци , които са на територията на Beacon. Не можем да оставим когото и да било.

Bones: Докато лекуваше Блейк, той погледна към тях двамата. Вай и Сузи може да са от другата страна вече, но аз никъде няма да отида докато не намеря всички от старият Легион..а и има голям шанс да са заловили сестра ми..

Кьоко: От разговорите ми с Мистоган, друго ме вълнува...чували ли сте за терминът инкурзия?

Bones: Замисли се. Като че ли не...

Кьоко: Нормално е да не сте..не е нещо познато на човека. Инкурзия е сблъсъкът между две отделни вселени, който води до самоунищожение на двете, а в много редки случаи, само на едната. Случва се когато от едната вселена се появят нашественици и отидат в другата. Това създава безброй много времево-пространствени аномалии, които унищожават вселената малко по малко. Това, което се опитвам да кажа е...че колкото и добронамерени да са някои от нашествениците, те все пак са заплаха за нас.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Пон Авг 08, 2022 11:13 am

Джейкъб: Хора, не че нещо, но аз този свят го пиша бегал..

Варис: Джейкъб!? Ти нормален ли си?

Джейкъб: Не ме разбирай погрешно брато, но чу какво каза Кьоко. Нямаме никакъв контрол над нещата които се случват в момента. Буквално се борим за нашето оцеляване и се молим на чудо. Джейкъб протегна ръка напред и създаде холограма на Бийкън в умален размер. Както виждате, ние сме тук, а ето там са хората които вие знаете като Shadow Step, The Crew и някакви други, които за пръв път виждам. Как го постигнах? Превърнах част от прешлените на гърба си в дрони, които изпратих да сканират цялото това място. Едно мога да ви кажа, от това което виждам, ако продължава така мисля, че преспокойно можем да отпишем едни от най-силните ни бойци в момента. Присви очи Акира, Сиел, Акисе, Тай и Ани са в сериозна опасност и не мисля, че останалите могат да им помогнат.

Дейвид: Надигна едната си вежда от изумление Искаш да ми кажеш, че през цялото това време си имал тази информация и не си обелил и думичка?

Джейкъб: Как според теб намерих това място на което се намираме в момента ако не знаем къде какво има? И защо по дяволите искаш да ти дам подобна информация? Да срина тотално нашия дух? Не мерси. В момента си позволявам да го правя, защото Варис и Кьоко са на едно място и бих могли да свършат нещо с нея Погледна към Кьоко Кьоко, изпращам ти информацията и на теб.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Пон Авг 08, 2022 11:24 am

Кьоко: Кимна към Джейк, като си ъпдейтна собствените дрони с тази информация и получи карта на целия град в главата си. Това ще ни е доста от полза..единственият минус е, че прекалено многото информация не е много полезна, но това лесно ще го оправя...

Bones: Хм..ами...ние можем да не можем да им помогнем, но...съм сигурен, че има много гости от други вселени, които временно могат да са на наша страна. Знам, че въпреки това трябва да ги пратим по домовете им при първа възможност, но..докато не намерим начин, мисля, че можем да си позволим да разчитаме на някои от тях.

Кьоко: Мукуро...това е много рискован план..но за жалост, съм съгласна. Макар и присъствието на всеки един от тях да застрашава света ни от самоунищожение, те ще са единственото "чудо", на което можем да разчитаме. Нямаме контрол върху хаоса, който гъмжи над нас. Не знаем какво ще се покаже с всяка изминала секунда...но можем да се надяваме да е на наша страна.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Пон Авг 08, 2022 11:51 am

Сахир: Те така, бивши бунтари и мафиоти. Какъв е планът? Дръпна си един от дървените столовете, като го обърна и седна на него подпирайки се на облегалката му. Тогава той се усмихна като на арта си, но видимо беше изморен. Надявам се в плана включваме и откриването на Сайкито. От няколко седмици обикаляме наляво-надясно и прави щуротии. Ритаме се с престъпниците и накрая какво? Човекът заради когото се събрахме на едно място и образувахме най-свирепата коалиция в света Стисна една от преградите на облегалката и я счупи СИ НЯМАМЕ И НАПРЕДСТАВА КЪДЕ Е! Сахир се надяваше поне да е в Бийкън, но след разкритието на Джейкъб му стана ясно, че и тук не е. А той дойде до тук толкова да помогне, колкото и да го намери.

Варис: Той веднага долови колко е нервен, все пак той се чувсташе по същия начин, когато мислеше Джейкъб за мъртъв. Сахир Отиде до него като клекна пред него и го хвана за рамото Ще го намерим...Обещавам ти го. Ще се борим за всеки един член на нашето семейство. Ще се бунтуваме да не го намерим точно както се бунтувахме срещу шибания ви нарко-оръжиен картел Усмихна му се, като го потупа

Сахир: Присви очи, като му се умихна и той Eski bir düşman dost olmaz. Туркса поговорка. На вашенски "От стар враг, приятел не става." Убеди ме в противното Потупа го и той, малко по-силно от колкото трябва.

Дейвид: Сахир, по-спокойно..
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Пон Авг 08, 2022 12:08 pm

Кьоко: Хей, хей...агресията до никъде няма да ни заведе, Сахир..ще го намерим. До тогава...Изправи се, като погледна навън и видя как в далечината дозина грамадни 20-метрови стоножки се бяха насочили към тях с бясна скорост. Мамицата му...! Всички, назад..!!! Тръгна да тича към другият край на сградата, като всеки момент, стоножките щяха да връхлетят върху сградата, в която се намираха и да я съборят при сблъсъка си с нея. Нямаме силата да се бием с тези създания...проклет да си, брат ми..!!

Bones: По дяволите, още не съм приключил..! Вдигна Блейк на рамо. Дръж се, големия..! Затича се след Кьоко, като първата им работа щеше да е да се приземят безопасно от другата страна на сградата преди стоножките да ги стигнат.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Нед Ное 13, 2022 11:55 pm

Джейкъб: Скочи на гърба на Варис Дръж се, или по-точно. Държа те! Усмихна му се като се превърна в оборудване за летене, подобно на jet-pack след което полетя с него и понесе Варис със себе си.

Варис: Джейк какво по дяволите е товаааа-а-а-а-аааааааа!

Сахир: Ама чакайте сега бягаме!??? Затича се след Bones.

Дейвид: Въздухна като се захвана за рамката на единия от прозорците с вериги и се придърпа да се изстреля извън нея след останалите Кьоко трябват ни заповеди! Нагласи си кости с които да се бие ако нещо стане В противен случай отивам Berserker mode!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 9 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите