Центъра на Града

4 posters

Страница 8 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Чет Яну 27, 2022 11:56 pm

Вай..Стисна юмрук - Джейкъб
Доизпуши си цигарат като я пусна в краката си и я настъпа Приключихте ли със семейното събиране? - Дейвид
Погледна към Дейвид Това няма да приключи добре.. Дейвид не, не си в състояние! - Сахир
Щом болката не може да ме спре, не смятам че и умората ще ми е пречка - Дейвид
До преди малко се бихме с цяла армия от супер зомбита, кротни се малко! Погледна към Вай Вай, умолявам те! - Джейкъб
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Сря Фев 23, 2022 12:10 pm

Вай: Да се кротна..? Ей ей ей ей ЕЙ ЕЙ ЕЙ..! Насочи си пистолета отново към Джейкъб. Аз съм си кротък, извинявай много..! А и само един няма да е забавно..хайде, елате ми всички! Виждам, че сте изтощени..ще имате по - голям шанс така! А и без това ня-
В този момент, огромна 20-метрова стоножка внезапно излезе от земята зад Вай сякаш акула изкощи от океана, разхвърляйки огромни отломки навсякъде около тях. Стоножката накара Вай да се разкара от улицата и да се захване за прозореца на едната сграда встрани, като погледна надолу.
Вай: Ах, мътните те взели..точно сега ли трябваше да идваш..?!

Стоножката продължи бясно към останалите, но Rider ѝ се изпъчи на пътя и създаде коса от тъмна енергия, с която да ги защити.

Rider: Black Carnage..! Тя замахна с косата, отприщвайки купчина тъмни полумесеци, които разрязоха стоножката и я накараха да се изпари във въздуха. Високо във въздуха, на около 20 метра от тях, тя видя как един човек стоеше на чисто-бяла огромна птица и гледаше случващото се. За ужасът на всички, той държеше с едната си ръка Кьоко, която бе цялата в рани и в несвяст. Това беше именно Киригири Фузен, който бе дошъл да оправи и този фронт.

Фузен: Усмихна се широко към Вай. Хей, малкия..знаеш какво ще стане щом се приберем, нали? Нарушаването на заповеди не се толерира тук.
Вай: Започна да стреля по него. Млъквай, Фузен..! Това е моята битка! Разкарай се!
Фузен: Ама че енергичен малчуган..! С лекота избегна изстрелите му, като погледна и останалите. Значи..с тях си се разправял до сега..тук виждам и познати лица..Усмихна им се дружелюбно, като им помаха.

BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Сря Фев 23, 2022 4:23 pm

Още компания..? В ръката му се оформи нещо като меч от кости. Всички знаеха за регенериращите способности на костите му и отдалече си личеше как мечът беше напукан - Дейвид
Благодаря ти момиче Усмихна се на Rider, след което погледна нагоре Ще ни трябват подкрепления, Джейкъб и Дейвид са ранени, Сахир е в кондиция, но няма да издържи дълго още особено срещу тях двамата. Блейк е тежко ранен, трябва незабавно да го махнем от тук Акира..? Опита се с часовника си да се свърже с останалите, но той ми беше прецакан Мамка му и това не е опция.. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Нед Мар 06, 2022 2:31 pm

Bones: Изправи се, като застана пред останалите и погледна през рамото си. Багяйте. Фузен е опасен за всички ви в това състояние..аз ще ви набавя време..
Rider: Тъй като не можеше да говори, тя застана до Bones и се обърна също към останалите, правейки V с пръстите си да им покаже, че тя също е готова да се жертва.

Фузен: Хоооо...? Малкият разбойник иска да си отмъсти за случилото се преди години..в денят в който разбихме легиона на парчета..и ти с него..!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Нед Мар 06, 2022 2:47 pm

Не можем да ги оставим..! - Джейкъб
Джейкъб, помогни ми да преместим Блейк от тук. Дейвид, моля те, отстъпи. Ти и Джейк не сте в състоние да се биете в момента! - Варис
Гр...Присви очи, като костите му се прибраха отново в тялото Какъв е планът? Дейвид, реално вече има доверие на бунтарите след работата му с Джейкъб и е готов да ги слуша когато Сай не е наоколо - Дейвид
Вие двамата ще ми трябвате да измъкнем Блейк от тук и по някакъв начин да ме пазите докато намеря изход от ситуацията. Трябва да се свържа с щаба в Сахракаш, но часовникът ми е преебан Погледна Вай през рамо С него ще се разправям по-късно. В момента Блейк ми е по-важен - Варис
Пристъпи до Rider Избавете приятеля си, аз ще остана да им помагам - Сахир

Усхмихна се, щом видя Сахир до Bones - Дейвид
Сахир недей, изтощен си! Ще си имаш проблеми - Варис
Успокой се, хакер..Сахир е работил цял живот с мен. Няма да има проблем да се сработи и с тях. Довери му се - Дейвид
Не казвам, че няма да може, просто не му е в момента времето! - Варис
Обърна се към него през рамо Варис, за какво ме взе с теб? Само за да ти водя преговорите? Не, не можеш по смъртно да ми го причиниш това. Тук съм за да помагам. Само аз съм в добро състояние за битка. Затова, моля те. Вземи останалите със себе си и бягайте. Свържете се с коалицията. Извикайте помощ. Аз ще се оправя Очите му светнаха в жълто, това беше неговия Sarabagan ( от арабски, Сараб - "Мираж" ) - очите на миража. Очите на илюзията и очите на лъжата, които показват истината. Мира е с мен Усмихна им се, като каза Так Би ^^ ( от арабски преведено: "Довери ми се" ) - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Нед Мар 06, 2022 2:54 pm

Фузен: Ааах, това навява спомени..спомени за кървавият Хелоуин..Погледна към Bones, след което и към Вай. Момчета! Усмихна се провокативно. Защо не го изживеем отново, а..? Помня отчаянието в детските ви очи..но честно казано, то ви направи по - силни. Я се погледнете само какви сте днес..
Bones: Киригири...аз никога няма да ти простя за стореното в онзи ден.
Фузен: Аз следвах заповеди. Единственият, когото трябва да виниш е нейният баща..Надигна изпадналата в безсъзнание Кьоко на едната си ръка. Човекът, който стои зад цялото това състезание..той е виновен, Мукуро.
Вай: Ей, ей ей ей...Насочи си пистолета отново към Фузен. Мукуро може да не е на наша страна, но е моят стар лидер..ще внимаваш как му говориш, копеле.
Фузен: Или какво, Вай..? Готов си да ни предадеш?
Вай: Не..моето сърце винаги е принадлежало на легиона. Но да следвам твоите команди, Фузен..? Върви по дяволите!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Нед Мар 06, 2022 2:59 pm

Вай..Нещо не е наред Бива сръчкан от Джейкъб и Дейвид - Варис
Ой, да вървим! Взе Блейк на ръце, като краката му се превърнаха в тръстъри с които излетя - Джейкъб
От гърба му излезе огромна скелетова ръка, която хвана Варис. Той метна веригата си пред и това, която се захвана за единия му крака. По този начин излетя с него - Дейвид
Вай..Ще се върна за теб.. - Варис

Ей ей, семейната драма. Ако нещо ви пречим, направо да си ходим, а? Направи 1-2 крачки напред като протегна ръце встрани, но не широко. Лактите му бяха допряни в кръста му Все пак, каква е цялата тази суматоха? Не сте ли на една страна или се бъркам? - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Нед Мар 06, 2022 3:04 pm

Фузен: Засмя се леко. Мукуро..обясни му..
Bones: Истината, която не ви казах, е че...аз съм създателят на The Legion. Отговорността за това, което се случва, е моя..
Фузен: Преди 6 години, на Хелоуин..децата, които създадоха легиона предизвикаха мафията на Киригири Джин..кланът Кагамине. И бяха разгромени. От тогава, легионът бива воден от днескашния им лидер - The Boss.
Bones: Тази титла..е моя..!!
Фузен: Ти изгуби правото си да я ползваш в онзи ден..решихте да предизвикате най - силният човек в града. ТИ го реши! А бяхте още малки деца..
Bones: Стисна юмрук. Bones не можеше да си прости за действията си в онази нощ..тогава, той обяви война на кланът Кагамине заедно със своите най - добри приятели, с които бе основал Легионът. И бяха разгромени...
Вай: Защо му разказвате..оставете да види със собствените си очи. В този момент, червената стрела светна и Вай създаде всичките тези свои спомени в главата на Сахир, за да може той да види случилото се в онази нощ.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Нед Мар 06, 2022 4:11 pm

САХИР...

САХИР...

САХИР...!!!!

Хъх..!? Отвори очи Мира..Това беше лъжа нали..? Боя се, че не е. Мамка му..Сахир, говориш на глас. Оу..права си..Не знам защо..Всъщност причината е много ясна. Гледката никък не беше приятна и Сахир тотално изключи, за съществуването на Мира в подсъзнанието му Bones, така де..Мукуро. Не си си подбрал опонентите правилно братле. Били сте малки. Честно казано разбирам те Усмихна му се Идвам от Адрон. Знаеш за отрядът за спешни случаи нали? S.O.S, който е отряд от най-елитните войници с хипер-човешки способности бива ръководен от дете. Това дете израства пред очите ми и мога да кажа, че те разбирам какво си целил да направиш. Искал си да бъдете на върха, докато един ден не идва някой да те избави от филма ти. В нашия случай, неее...Не бяха подчинените на Jester. Бяха бунтарите, където всъщност имаме един наш човек там. Пое си дъх Ах, Ерик беше много добро приятелче..хмхм Засмя се Бяха бунтарите и хората които довлякоха с нас. Онази гилдията където намерихме хора като нас, аз и Браян. Онзи екипаж с оня досаден лилавокос идиот Тай, боже обожавам ентусиазма на него и приятелката му ( Ани ). Всеки си намира майстора, от теб зависи дали си станал нещо повече след тази кървава нощ Обърна се А ти.....
Погледна нагоре към Фузен Имаш точно една минута да ни оставиш Кьоко и да се прибереш там от където си изпълзял. Сахир беше наясно с помощта, която Кьоко им беше предоставила в битката им с Overhaul. Той не можеше да я остави току така В противен случай, боговете за които в онази нощ баща ти е говорил Очите му отново светнаха в жълто ЩЕ СЕ СТОВАРЯТ ВЪРХУ ТЕБ И ЖАЛКАТА ТИ КОМПАНИЯ! Щом изрече тези думи, той стисна юмруци, освобождавайки жълта енергия от тялото си. Това беше неговото Nindo. Фузен усети как в едното му око попадна прашинка пясък - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Нед Мар 06, 2022 4:27 pm

Bones: Поклати глава. Не..човек няма право на такива грешки като моята. Тази битка я започнах аз..но и ще я завърша аз. Каквото и да ми коства, ще унищожа онова, което аз създадох със собствените си ръце..!
Фузен: Хмхмхм..Усмихна се широко, като извади 4 фигурки, които държеше между пръстите си. Бяха фигурки на малки, дървени човечета. Аз отдавна не съм част от кланът Кагамине..вече съм част от новият легион, който бе създаден в онази нощ. Така че не мисля, че някъде ще ходя, момче..може да се каже, че вие сте на наша територия, адронски отрепки..време е да ви пратя всички у дома! Фузен хвърли фигурките, като всяка една от тях се преобразува на грамадна 10-метрова стоножка, която се зарови под земята точно като пустинен landshark.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Нед Мар 06, 2022 4:36 pm

Няма да те бавя копеленце.. Отскочи като под краката му се заформи облак от пясък на който стъпи и се запъти към Фузен Директно ще ти покажа от какво е съставен Адрон! На половината път, той отскочи от него и се насочи към Фузен с даш, готов да му пререже гърлото с байонета си. Байонета го беше хванал наобратно с дясната си ръка, нещо което Виджил, Райт и Дейвид също правят. Нещо като запазена мярка в тяхната Ultimate Soldier Training сесия - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Нед Мар 06, 2022 4:47 pm

Фузен: Хмхм..Усмихна се, като стоеше на едно място без да мърда. В мига, в който Сахир се опита да го доближи, под него изкочи грамадна стоножка, която щеше да го изяде на една хапка. Тя изкочи точно тогава, когато Сахир също отскочи, за да може да го изяде целия без да може той да предвиди или да избегне това.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Нед Мар 06, 2022 10:29 pm

( 1:05 )

Погледна надолу, към стоножката, която беше изключително близо. Време за бягане нямаше, освен ако не си го беше набавил преди това. Стоножката изяде Сахир, но Фузен усети лек бриз и след това видя как байонет бива сформиран до гълрото му от пясък Не си толкова труден да бъдеш излъган, Фузен Киригири..Явно ще трябва да обръщаш повече внимание на моето алиби Тялото на стоножката, която беше погълната Сахир започна да се пропуква и от пукнатините да излиза пясък. Пясачният клонинг, който тя изяде започна да сформира копия в стомаха на стоножката които я нанизваха отвътре и щяха да я накарат да се пръсне - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Нед Мар 06, 2022 10:41 pm

Фузен: Усмихна се. Усети Сахир зад себе си, но не помръдна от мястото си. Предвидливата лъжа за един детектив е нищо, момче..! Щом стоножката бива унищожена, тя разпръсна към тях двамата от своята кръв, която бе токсична за човека. Каквото покрие, тя действаше като много силна киселина и разтапяше. Кръв попадна по тялото на Фузен, при което тя щеше да отскочи и по това на Сахир и да му причини много тежки рани там, където попадне. Това щеше да му даде възможност да го удари с лакът в корема и да го изблъска назад. След това, той щеше да унищожи бързо няколко фигурки, които се вляха в него като енергия, за да излекуват раните, които сам си нанесе.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Нед Мар 06, 2022 10:48 pm

Когато стоножката се пръсна, първата му реакция беше да използва тялото на Фузен като щит от кръвта, не защото знаеше, че е токсична или нещо, а защото не искаше да се изцапа. Сахир залегна. По този начин обаче, лакътят попадна директно на пътя на лицето му. Сахир бива ударен и изблъскан като се претъркупи войнишката през рамо и погледна към Фузен. Хвана се за лицето като погледна към него в клекнало положение Здраво удряш.. Избърсвайки си кръвта от устната, той забеляза смъденето от киселинната кръв около него Значи това било..Трябва да внимавам с тялото телосложение. Надявам се Мукуро и мацката също да са забелязали това преди да нападнат твърдоглаво като мен.. Доста здраво при това..Усмихна му се - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Нед Мар 06, 2022 11:09 pm


Фузен: Благодаря за комплимента..костичките знае най - добре колко силно удрям. Усмихна му се провокативно, като извади две фигурки, които щом унищожи се сформираха в дълъг стаф. Кьоко беше все още на едното му рамо, като в този момент я захвърли към една кола. Човешкият морал понякога е много голяма слабост..Сахир. В този момент, огромна стоножка щеше да разтресе земята под Сахир и да изкочи под него в опит да го изяде. Друга стоножка обаче щеше да изкочи от земята пред колата и да погледне към Кьоко, готова да я оплюе с киселинна течност и да я убие на място. И точно това щеше да направи..стоножката изплю огромно количество течност директно към Кьоко докато Сахир трябваше да се разправи с другата стоножка. The Hive Mind protects itself!

В този момент, огромна сфера от кости се сформира около Кьоко, а Bones стоеше над Кьоко, за да я предпази от капките, които щяха да паднат. Киселината раздроби дори неговите кости на парчета, а една капка от тях дори падна върху гърба му, причинявайки му неземна болка.
Bones: Взе Кьоко, но за жалост, за да я предпази, той трябваше да се затвори и себе си в тази клетка, за да блокира течността, която щеше да капе върху нея. Агх...това..не е приятно..!
Rider: По дяволите..не мога да нападна стоножката, твърде близо е до Мукуро..! Ако тя умре, киселината ще ги убие и двамата..!

Фузен: Изсмя се истерично и погледна към Rider. КАКВО ИЗБИРАШ СЕГА, МОМИЧЕ?! Животът на Мукуро..или на моята любима сестричка..? Тик-так..нямаш много време..!
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Нед Мар 06, 2022 11:54 pm


Хъх!? Земята под него се разруши, а Сахи опита да отскочи назад. Стоножката обаче успя да изяде краката му. Гх...Изражението му тогава се промени като очите му присветнаха, че чак всякаш изкри пуснаха, подобно на това За разлика от клипа обаче, Сахир активира умението си което беше разработил при тренировките си с Виджил. Именно това беше имението "Wahum-Me" ( от арабски: "Illusion-Me") което еквивалент на Outsider-а на Виджил, с разликата, че Outsider-а го изолира от щети, а Сахир превръща щетите в илюзия, подобно на Izanagi-то от Naruto. Раненото тяло на Сахир изчезна като мираж и се сформира до мястото от където излизаше стоножката ( подобно на Данзо ) в клекнало положение. Без да се бави, той погледна напред  към Bones и Кьоко като с даш се затича към тях Не и в моята смяна. Няма да позволя приятелите ми да пострадат! Сахир направи знака на тигъра със свободната си лява ръка ( този от тъмбнейла на клипа ) докато тичаше, карайки около стонижката да се завихри огромно количество пясък, с мисълта да я затвори в пясачен ковчег подобен на Гаара за да може Bones да спаси Кьоко и да се измъкне - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Сря Мар 09, 2022 2:44 pm

За съжаление обаче, пясъчният ковчег нямаше да е достатъчен да спре една от огромните стоножки. Нейната слюнка щеше много лесно да пробие през пясъка, но добрата новина беше, че поне ще успее да им набави време докато стоножката се разправяше с пясъка. Bones бързо взе Кьоко на ръце и изтича надалеч, разрушавайки собствените си кости. Щом излезе обаче, той бе посрещнат от Fuzen, който го удари със стафа, изблъсквайки го назад. Bones изпусна Кьоко на земята и погледна директно към Fuzen.

Fuzen: Не е зле, адронец..но ще трябва повече да се постараете.
Bones: Гх..хаха..това навява спомени..Изпука си врата. Но този път, ти ще изгубиш.
Fuzen: Усмихна се. Дали? Нека видим какво си научил.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Вто Мар 15, 2022 2:16 pm

Сахир дишаше тежко, но въпреки това се усмихна щом си пое дълбоко дъх Сахир, отстъпи. Направи достатъчно за сега Не Мира, едва сега започва битката.. - Сахир / Мира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Пет Апр 29, 2022 7:50 pm

Малко след като Bones се запъти към Фузен, немислимото се случи и небето просто експлодира пред очите им. Те също чуха речта на Shun, като просто за един миг, цялото съзнание на всички на бойното поле щеше да се промени. Експлозията на небето щеше да създаде мощна ударна вълна, която да счупи всички прозорци, да създаде купища експлозии край тях, и дори някои сгради щяха да се срутят. Bones реагира на време и създаде костен щит около Кьоко и Сахир. Щом отломките спряха да падат, щитът бе премахнат, а от Фузен нямаше и следа.
Bones: Гледаше нагоре с очи, пълни с ужас. По дяволите...това..това не трябваше да се случва...
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Съб Май 07, 2022 12:25 am

Сахир прикри лицето си. Щом усети миг спокойствие, той се огледа или по-скоро погледна нагоре Както казах, едва сега започва битката.. Bones, трябва незабавно да се свържем с другите. Това няма да свърши на добре! - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Съб Май 07, 2022 12:35 am

Bones: Хвана се за главата, като се опита да осмисли това, което чу в главата си, а именно речта на Shun. Това...не може да е истина...това трябва да е някакъв сън..дело на някоя от стрелите...Погледна отново нагоре, като единствено можеше да изпита ужас в този момент. Да видиш това как небето бива потрошено от силата на стрелите със собствените ти очи може да изплаши когото и да било.
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Съб Май 07, 2022 11:23 am

Ако Сахир не беше притежател на Мира, сигурно и той щеше да реагира така. Тя обаче имаше контрол над подсъзнанието му и в момента не спираше да го лъже, че това не се случва колкото да го държи спокоен. Bones..Хвана го за раменете и го разтресе BONES! Съвземи се! Слез на земята! - Сахир
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by BGDodpul Сря Юли 27, 2022 1:16 am

Bones: Аз...Хвана се за главата, като се отдръпна от него и се подпря на една от преобърнатите коли покрай тях. Звукът на като че ли хиляди хора наблизо, които пищят колкото се може по - силно го накара да изпита доста здраво PTSD , което не му повлия никак добре. Спрете...спрете виковете...! Аргх...!! Опита се да си запуши ушите с ръце, но не успя.

В този миг обаче, той усети друг допир върху рамото си - ръка, по - студена и от самият лед. Ръка, принадлежаща на студенокръвен инвидид, с който до сега са водили битка заедно. Това беше Кьоко, която за разлика от тях двамата не беше изпаднала в безсъзнание и бе останала да се сражава заедно с Rider срещу Фузен.

Кьоко: Ей...нямаме време за това. Трябваш ми в съзнание. Иначе няма да си ми полезен.

Bones: Погледна към нея, леко учудено, като дори не успя да я познае в началото. Кьоко..? Момент..къде е Rider..?! Огледа се притеснено.

Кьоко: Погледна нагоре към дупката в небето, като скръсти ръце. Фузен я отмъкна. Закъсняхме. За съжаление, не очаквах така да се развият нещата..не предвидих началото на Doomsday да е днес, а утре..Стисна юмрук. Макар и да се чувстваше ядосана, лицето ѝ не изписа нито грам емоция. Но, това е поло-

Bones: Прекъсна я, като я хвана за дрехата, видимо ядосан. Не..това не е истина..! Как така я е отмъкнал..?!?

Кьоко: Мукуро..Хвана му ръката, като бе готова да го застреля със свободната си ръка, която държеше пистолет. Ако до 3 секунди не ме пуснеш, ще те елиминирам на място. Съжалявам, но смятам, че моето съществуване ще е от по - добра полза на човечеството, отколкото твоето. 3...2...

Bones: Пусна я. Като че ли успя в последният миг да се овладее психически и да си отдъхне, макар и за малко. Мамка му..какво направих...? Всичко това се случва заради мен..

Кьоко: Сега не е време да се обвиняваме..време е да действаме. Нека защитим нашата планета заедно.


Последната промяна е направена от BGDodpul на Сря Юли 27, 2022 1:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5091
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Emoran Сря Юли 27, 2022 1:45 am

Сахир: Кьоко...Кьоко е права! Стисна юмрук пред тях Светът ни е изправен пред най-голямата заплаха някога, но по никакъв начин не трябва да губим надежда. Bones-san, не ме карай да влизам в главата ти и да те вкарвам в илюзия с мисълта да те накарам да преживееш случващото се и да се изправиш на крака. В момента трябва да пренаредим полето си, да се обединим с приятелите си и да намерим решение на проблема. Атаките ще идват от всички страни и ние трябва да сме готови за всяка една от тях с правилните хора..! Точно когато каза това, той забеляза как биват обкръжени от нашественици. Ето ги и тях, идват от всички страни! Извади байонета си, като го захвана наобратно и се обърна с гръб към Кьоко Кьоко, на разположението на твоите заповеди съм докато Сай го няма. Какъв е планът? Кьоко!
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Центъра на Града - Page 8 Empty Re: Центъра на Града

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите