Тайното скривалище на Shadow Step

2 posters

Страница 1 от 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Сря Юли 29, 2020 7:34 pm

Огромно подземие, дълбоко под не коя друга сграда а под тази на правителството. Амал'Хаз Нимат Алсарика знае за случващото се и е предложил създаването на скривалище да бъде осъществено под най-пазеното място в Сахракаш. Другите ще разберат за тва едва щом Амал'Хаз се появи, но до тогава те биват оставяни да гадаят. За това единствено знаят Сахир и Акира, защото именно на Акира това му е бил планът. Изглежда че скриването в най-мистериозната държава в света изобщо не е лоша идея. Скривалището е оборудвано с малко и много стара технология. Колкто Варис да може да осъществи някакъв сателитен контакт със случващото се "навън". Има достатъчно провизии за всички щедро предоставени от Амал'Хаз. Откриването на подземието на лесно, но излизането му от него е почти невъзможно без някой който да контролира илюзиите. Тоест Сахир и Амал'Хаз са единствените които могат да го направят или Варис с неговата измяна на умения и заклинания. Освен това, има стаи за всички, не толкова уютни като в 5 звездни хотели на които са свикнали гилдията и отряда но бунтарите се чувстват като у дома си в тази дупка.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Сря Юли 29, 2020 7:41 pm

Точно тук ги отведе и Акаме, която с помощта на устройство дадено ѝ от Варис успява да премине през омагьосания лабиринт от тунели.
Значи тук сте били през цялото това време..Можем ли да говорим вече свободно..? - Сай
Тук няма кой да те чуе Сай, успокой се - Сиел
Супер, защото мисля скоро време да се махам от тук.. - Сай
И къде ще отидеш..? Отвърна му със скръстени ръце Акира който беше с гръб към него и се обърна, разкривайки екрана пред себе си със снимки от атентата на Beacon Светът не е безопасно място, Сайкито.. - Акира
Присви очи Мисля, че мога и сам да се грижа за себе си - Сай
Не отричам, но и не гарантирам, че Jester няма да те намери. И съм вече сигурен, че няма какво да му направиш - Акира
За това ли сме тук..? Да се крием ? - Дейвид
Предлагаш ли друго..? Домът ни вече отдавна не е дом. Нямаме избор освен да се търпим поне за малко под един покрив - Ерик
Акира и твоят лъжлив бодигард бяха достатъчно добри да измислят план вместо да се оплакват като теб..! - Блейк
Моят.."лъжлив бодигард" ? Погледна към Сахир Разбирам, ясно защо не каза абсолютно нищо.. - Сай
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Сря Юли 29, 2020 9:30 pm

...Значи е било истина..От дланта ѝ излезе холограмен екран, на който прочете новините. Щеше ми се да е лъжа..това е ужасно. - Кьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Чет Юли 30, 2020 11:52 am

Вместо да се биете тук и да си мерите онея работи, вземете се стегнете. Нашите хора имат нужда от помощ - Акира
Мисля, че си имаме по-големи проблеми в Адрон от колкото някаква си терористична акция.. - Сай
Може и да си прав, Jester е самото зло и заплаха на човечеството, но това не означава, че ще ги изоставим. After all, те ще ни помогнат в бъдеще. И точно това е причината да им се притечем на помощ. Нека света види, че ние се борим заедно, а не един срещу друг - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Чет Юли 30, 2020 12:07 pm

Сай, Адрон е в същото положение. Съветвам те да излезеш малко от неговите граници и да видиш света отвън ако искаш останалите да те уважават. - Кьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пет Юли 31, 2020 1:13 am


Сай замълча, като погледна към Виджил и след това един по един през останалите от отряда си. Накрая се обърна към Акира Асара, кой смяташ да пратиш в тази битка..? - Сай
По принцип си мислех да пратя Сиел и Акисе. Техните умения са ненадминати. Не мога да се сетя някой който да може да им се опълчи. Нима имаш предложение..? - Акира
Имам да, помниш битката ни с Overhaul нали? Акисе и Сиел направиха доста големи дупки в състава на мафията му. Фактът, че ги изпратихме на сляпо беше причината поради която те трябваше да се оттеглят от фронта. Затова.. - Сай
Затова предлагаш да не прибързване със силните си единици? Разбираемо. Съгласи се с това което Сай каза, като погледна към Варис Какво мислиш, кибер мозък? - Ерик
Мило..Бих отишъл, но мисля, че ще съм по-полезен тук. Все пак трябва някой да distract-ва информацията която клоуна получава. Аз и Сахир ще се справим с това. Затова Погледна към Кьоко Кьоко. Ти си човек на информацията като мен и сестра ми. Моля те. Така както моля и Акира в момента заедно с теб. Нека ти бъдеш моите очи Погледна Акира Става ли..? - Варис
Защо всичко зависи от мен..? - Акира
След като загубихме Джейкъб като наш лидер, оставаш ни само ти. След това което ни причини Сай, не мисля, че можем да му имаме доверие до толкова, че да му позволим да ни командва - Блейк
Стисна юмрук Аз отивам - Сай
Аз съ- Виджил
Прекъсна го сам. Отивам сам - Сай
Сайкито не! Оставихме Райт сам, не можем и теб! - Дейвид
Какво сте направили..!? - Бела
Ще отида сам. Нека покажа на всички, че мога да се грижа сам за себе си. Ако конференцията и думите ми към света не могат да ви обедят, че вече не съм тиранин Погледна Блейк Нека действията ми говорят вместо мен - Сай
Усмихна се Хм, в такъв случай..Погледна Ерик - Блейк
Кимна Заемаме се, нали..Ароу ? - Ерик
От кога ти командваш моите хора..? - Акира
Довери ми се, нека той представи гилдията на онзи свят. На онези които все още наричат Beacon свой дом - Ерик
Щом толкова настояваш..Ароу? Какво мислиш? - Акира
Раницата на гърба му се превърна в летящ дрон, който дрон се превърна на ястреб, който кацна на ръката му Повече от готов съм. Това което се случи в битката ни срещу Кайто няма да се повтори - Ароу
Така да бъде. Останалите нека започнем да помагаме на пострадали. Варис, Сахир. Погрижете се да останем незабележими от клоуна.. - Акира
За целта, подготвил съм ви тези Извади от раницата си нещо като кутийка с хапчета Специални хапчета с чип, който се разгражда в телата ви. Чипът ще стои в него за няколко часа. Щом Сахир погълне и той един такъв хап, той ще получи информация за вашата локация, както и ще може с мозъка си да комуникира с вас. По този начин, подобно на това както пазеше подсъзнанието ви от проклятието на пустинята, той ще може да изменя локацията ви от разтояние чрез илюзия - Варис
Значи искаш от мен да залъгвам клоуна за местоположението на близо 20 човека!? Ти луд ли си? Как се очаква да го направя, това изразходва супер много енергия и по всяко време мога да изпадна в безсъзнание от умора. Замили се, това означава да поддържам и контролирам близо 20 илюзии на километри от тук. Мозакът ми ще гръмне от толкова много нужно въображение и нерви, още повече като се бият - Сахир
Успокой се. Ще се погрижа за това аз Пристъпи напред Остави мъжкото си подсъзнание на мен.. - Вероника
Не искам да знам какво ще правиш но да, довери ѝ се. Знае какво прави. Не случайно е тук.. - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пет Юли 31, 2020 1:21 am

Махна хиджабът от лицето си, като кимна на Варис. Време е да разкрия самоличностите на тези, които се опитват да отсъждат кой да живее и кой да умре. Набързо се премени в нормалните си дрехи като на арта ѝ. А и...като се замисля, приятелите на Тай са до един там..трябва да им се отплатя за това, което направиха за мен. За това, позволете ми отново да водя тази операция. Акира? - Кьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пет Юли 31, 2020 1:36 am

Погледна я учудено - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пет Юли 31, 2020 1:40 am

Както каза Варис, аз ще съм неговите, следователно и вашите очи докато съм в Beacon. Искам тези, които дойдат с мен да се доверят изцяло на моите изисквания към тях. Погледна към Сай. Включително и ти. В Адрон може и да си маршал, но извън него си просто хлапе. Разбира се...аз също попадам в това число. От както ме изгониха от полицията, вече съм просто нормално момиче. За това не ви задължавам, а ви моля да ми имате доверие докато сме на вражеска територия още един път. - Кьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Авг 01, 2020 1:15 am

Кьоко, ако Варис ти нямаше такова доверие щях да откажа. Длъжница си му..Въздъхна Добре, ти поемаш контрола на операцията. Ако имате нужда от подкрепления, знаеш как да се свържеш с нас. С останалите дето сме тук ще мислим план за това как да се оправим с клоуна - Акира
Аз също ще се включа Каза той, излизайки от някакво тъмно ъгълче на стаята Спасихте живота ми на кораба, трябва да се отплатя по някакъв начин - Киригая
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Авг 01, 2020 8:31 am

Благодаря. Е, останалите, идвайте с мен. Ще ви дам задачи щом стигнем. - Кьоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Авг 01, 2020 12:07 pm

Как ще стигнем до там толкова бързо обаче..? Ще ни отнеме време пеша - Ароу
Моят Jet ще ви поеме щом излезете от скривалището. Директно ще ви придъпра нагоре - Ерик
Окей господин карам бъдещо модифициран джет, разбрахме. Нищо не разбираме явно - Киригая
Засмя се леко Anyway, back to work - Ерик
Успех, ако имате нужда от помощ. Можете да ни повикате - Блейк
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Съб Авг 01, 2020 6:02 pm

Е, да въ- - Kyoko
Изведнъж, странен звук от ръкавиците ѝ я прекъсна. Тя започна да хваща чужд сигнал във въздуха от някъде, незнайко от къде обаче. Щом Kyoko погледна нагоре през прозореца, тя видя син дрон, който беше поел адски много щети и едвам летеше. Миг след като тя прие сигнала, дронът се счупи. Тя доста бързо реагира и успя да запази сигнала в ръкавиците си тъй като те поеха цялата информация в тях. Какво беше това, дори тя не знаеше.
Момент..! Получих нещо... - Куоко
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пон Авг 03, 2020 2:11 pm

Тъй като вече бяха излезли, Сай нямаше търпение Какво пък сега ? - Сай
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пон Авг 03, 2020 2:18 pm


В мига, в който тя разгледа какъв беше източника на сигнала, ужас се изписа на лицето ѝ. От ръкавицата ѝ се проектира холограмна картина, на която се виждаше разрушения Beacon от друга гледна точка. Изведнъж, камерата се завъртя, като се видя, че това беше Shun, който беше адски тежко ранен, затрупан под отломките на една сграда. Едвам едвам беше изкарал предното си тяло от там. Ужасът, който се случваше в града, те можеха да го видят от първо лице. Навсякъде падаха отломки, хора умираха непрестанно. Беше същински ад.
Shun..? Shun!! Какво ти се е случило..?! - Куоко
Бях зает..Започна да кашля. Да спасявам хора от падащи сгради..но не успях да спася себе си от такава. Радвам се, че получихте съобщението ми... - Shun
Всичко наред ли е..?! Дръж се..!! Къде са останалите..? - Куоко
Всички сме разделени...нямам си и на идея...трябва да намеря..Тай.. - Shun
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пон Авг 03, 2020 3:36 pm

Нямаме време за губене! Да вървим! Точно в този момент, те започнаха да се издигат. Огромният Джет на Ерик започна да ги издигна към себе си като много бързо ги прибра и отлетя натам - Ароу
Ужасът продължава..А си мислехте, че мафиотите са злото. Едва сега ще започнем да осъзнаваме какво всъщност се случва с този свят.. - Сай
Шун, дръж се идваме! Пое контрола на джета си, вместо да го управлява от устройството на ръката си, като го пусна на максимална мощност. Щях да стигнат до там за минути - Ерик
Прати ни кординатите си! - Киригая
Няма нужда, джетът ми и сам ще го намери! - Ерик
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Сря Авг 05, 2020 4:00 pm

Shun, Синтия до теб ли е..? Трябва ти нужда от лекар..! - Кьоко
Синтия...е далеч..направила е лагер, към който се насочват оцелелите..но не съм никак близо.. - Shun
По дяволите... - Кьоко
Трябва..да намерите Тай... - Shun
Дори да е така, животите ви са наш пръв приоритет. - Кьоко


Тайното скривалище на Shadow Step > > > Разрушеният Beacon
(Kyoko, Ерик, Сай, Ароу, Киригая)
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пон Авг 17, 2020 4:03 pm

Добре, слушайте ме много внимателно. Сензорите ми засичат активност в Сайкацу - Варис
Погледна към него Чернобил №2 ? Не беше ли изоставен? - Акира
Така мислихме, но явно все още има хора там. Ще се наложи да разследваме. На този етап всякаква информация за странна активност ще ни бъде от полза. Няма как да знаем дали е враг или не. Затова Погледна към Бела Ти, заедно с Виджил и Блейк ще отидете да видите за какво става дума. - Варис
Аз ли..? - Бела
Това е родният ти град, няма по-добър от тебе в това да ги водиш - Варис
От къде..Оф да. Вярно, че беше хакер. Дори така да е не знам дали ще мога да се справя - Бела
Спокойно, ти просто ни насочвай на къде отиваме. Остави стратегията на мен и Виджил Погледна към него Нали така, маскиран депресант? - Блейк
Щом е нужно..Ще се радвам да помогна - Виджил
Супер, ние ще следим вашите действия от тук, моля ви. Внимавайте - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Съб Сеп 26, 2020 2:23 am

Варис и Кай се бяха отделили от другите, докато те си вършеха работата. Двамата бяха в най импровизирания кабинет на света. Кай както винаги си беше намерил удобен стол от някъде, който беше от кожа, която пък беше разпокъсана Асара, всичко върви по план - Варис
Чудесно, Сайкацу гори в пламъци, Бийкън е седалището на атентати в момента. Всички са объркани и не знаят какво да правят Усмихна се Докато ние не им кажем - Акира
Акира, този план рисковън също толкова, колкото и глупав. Рискуваме животите на приятелите си и колегите си в името на общата ни цел. Jester. - Варис
Да и както виждаме, работи. Саманта се появи и разкри своята маска. Въпрос на време е преди и останалите да го направят. - Акира
Асара, съжалявам но, не съм сигурен, че мога да продължавам да третирам близките си като стръв - Варис
Тогава, Акисе усмихна. Изправи се от стола си и...запя тихичко? Mi sono alzato. O bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao. 'Sta mattina mi sono alzato. E ho trovato l'invasor - Акира
Варис се усмихна, просто защото знаеше песента и му беше смешно да чуе Акира да пее. Тогава, започна и той да пее с него. Така и двамата се сетиха за сделката, която си сключиха един на друг и с питие в ръка се надъхаха да следват плана си до край. Независимо дали това ще поставя хора в опаснот и дали Варис ще дава манипулативна информация на Кьоко, с която имаха толкова добри и доверчиви отношения. Всичко това беше в името на човечеството, а те двамата имаха свои собствени цели за капак на всичко. Цели, за които се изискват жертви. - Варис
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пон Сеп 28, 2020 12:27 pm

Силна аларма накара Варис да дотича до компютъра, веднага след като прекрати връзка с Bones. Той очакваше приятелите му да се върнат от тежка мисия, но тези очаквания бяха прекъснати от идващата заплаха - Фу'Джин. Какво става тук!? - Варис
Прекрати сеанса си, защото не усещаше напрежението от клоуна, което означаваше, че можеше да си почине. Бденето от клоуна, то изчезна..Варис! Изправи се като отиде до него и го хвана за рамото видимо изтощен и жаден за сън Нещо трябва да се случва в Адрон за да спра да усещам клоуна в главата си..! Там се случва нещо! Тръгна да припадана, като Дейид успя да го хване - Сахир
Нормално, колко време стоя буден..Слава богу имаме него на наша страна. След като кръстоса погледа си с Дейвид и се разбра с него да се погрижи за Сахир, Кай отиде до Варис Какво се случва..? - Акира
През това време, на разминаване с Дейвид и Сахир, Акисе и Сиел се появиха заради алармата
Какво става, нападат ли ни!? - Сиел
Нещо по-лошо..! Комбинира камерите на Адрон в една обща картинка. Тази, която Джестър и Драконит гледаха с удоволствие. - Варис
Сетсуно! Какво прави той там!? - Акисе
Чакай, онзи който ти уби с 300 зора? Как разбра, че е той? Коренно различни са! - Сиел
Уменията му. Погледни. Цялото бойно поле е обсипано с черна мъгла. Изглежда ранен! - Акисе
Пука ли ти..? Един проблем по-малко.. - Акира
Тропна на пулта Не! Кай, трябва да му помогна. Един проблем по-малко, означава един проблем в повече. След като никой от нас не е там.. - - Акисе
Прекъсна го Относно това, имаме си нов играч. Този, не съм го виждал до сега. Трябва да намеря информация за него - Варис
Нямаме време за това! - Акисе
Сиел! Изнеси го от тук! - Акира
Сиел хвана Акисе в ключ като започна да го изнася бавно банво като малко дете Акисе, успокой се! - Сиел
Щом Сиел и Акисе излязоха от стата, те се разминаха с Широ и Акаме
Кай, какво става тук? - Акаме
Защо Сиел го изнася..? Отговори ми! - Широ
Кай въздъхна, като им обясни какво са изпуснали - Акира
Акисе иска да помогне на бившия си враг..? ИЗКЛЮЧЕНО! Той едвам не го уби! - Широ
Спокойно, Сиел ще се оправи с него. Сигурна съм - Акаме
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Нед Окт 11, 2020 3:07 pm

Незабавно ги избавете от там! Само рискуват животите си повече! - Варис
Варис-сан, тялото на Акисе няма да издържи още един Ками но Кен! - Широк
Тези и всякакви такива неща се коментираха откакто Фу'Джин започна всичко в Адрон. Варис се опитваше да оправи нещата, но когато нещата наще вървят по план и животите на хората му зависят изцяло от съдбата, той започна да се пречупва Копеле..Удари по пулта като се обърна и хвана Сиел за яката Как можа да го пуснеш? Нарочно пратих тебе защото само ти можеш да го спреш! - Варис
Варис..Хвана го за ръцете, като го накара да го пусне Не можеш да спреш човек, който е жаден да спаси света. Акисе е човек, който би се втурнал да спаси свой враг. Даваш ли си сметка, че ако не го направи, живота на малко момиченце, гръмотевичен бог и нашия Райт остават в опасност!? - Сиел
Затова Виджил и Дейвид са там, да ги спасят! - Варис
Варис..Обърна му гръб, като си съблече тениската и якето. Не гърба му имаше незараснали белези На това е способен Акисе. Щом може да нарани дете на Сатаната, значи може да нарани и самото зло. Не знам на какво се дължи това, но мога да ти кажа едно. Акисе е слаб, когато е сам. В случая той не е сам. Всички хора от Адрон разчитат на него. И не само в Адрон, познат е навсякъде по света. Защо ли? Защото в Акисе има нещо, което и аз не мога да си обясня. Когато не се бие за забавление, в него се пробужда нещо, което го прави в пъти по-силен. Неговите емоции, са неговата сила - Сиел
Гледаше ги със скръстени ръце, докато се беше подпрял на стената - Акира
Добре, а след това? Добре, приемам казаното. Ако тялото му откаже какво правим? Губим го. Едно от най-силните си оръжия, губим го просто. Трупясва се в територията на врага. Какво правим тогава!? - Варис
Прав си, не можеш да ви позволим да изгоним човек, който направи лидера ви на мармалад.. - Акира
Какво каза..? - Варис
Но не можем да си позволим да търпим удари от противника, без да отвръщаме. Нека сега е първия път, в който се опълчим. Днес ще е Акисе, утре може да съм аз, в други ден ти. Нека си вярваме.. - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пет Ное 06, 2020 12:16 pm

Всички бяха свидетели на тази битка и абсолютно всички останаха без думи от силата нужна на човек за да може да победи един такъв злодей като тези от бандата на клоуна. Случилото се беше достатъчно да натъжи и разплаче стабилни момичета като Акаме и Широ. Дейвид беше притеснен повече за Райт и Виджил от колкото за останалите. Сахир все още си почиваше и така като изглежда вече не му трябва да заблуждава клоуна. Сиел мина през mental breakdown заради Акисе, Варис също но заради всички на куп, защото той носи отговорност за всичко. Добре де, не само той. От всички, Акира Асара беше като камък. Гледаше ве така с неговия убит поглед и изглеждаше все едно не се притеснява от нищо. Дори и от смъртта на хората му. Щом джетът ги стовари, членовете на гилдията се втурнаха да приемат ранените и да ги настанят на легла.
Какво прави той тук..!? Визираше Чисаки - Сиел
Кротко Сиел..Той е на наша страна.. - Акира
Моля!? Това пак е една от твоите идеи нали!? - Сиел
Нашите Застъпи се зад Акира Блейк, обясни му - Варис
Състоянието им беше трудно поправимо. Ако не беше той, сигурно щяха да умрат. В момента да в кома и Бог знае кога ще се събудят.. - Блейк
Грр.. Прибра си катаната обратно - Сиел
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пет Ное 06, 2020 12:22 pm

Стоеше със скръстени ръце далеч от другите. И на мен не ми харесва, пламък..за това си трай. - Overhaul
Стоеше плътно до Акисе, като гледаше към земята натъжено и го чакаше да се събуди. - Атсуки
Поклони се на всички. Извинявам се за това, което допуснах да се случи на вашите приятели...поемам голяма част от отговорността.. - Rai'Jin
Не си виновен. Направи каквото беше по силите ти. Всички това направихме.. - Flash
Ами сега..? Изгубихте един от най - силните ви борци..ще ви трябват подкрепления. - Rai'Jin
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Emoran Пет Ное 06, 2020 3:58 pm

Все още имаме какво да покажем, но ако имаш някакви предложения, целият съм в слух - Акира
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2689
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by BGDodpul Пет Ное 06, 2020 4:12 pm

Наведе глава. За съжаление, дъщеря ми се намира на незнайна за мен локация..не мога да помогна с нищо.. - Rai'Jin
Пред сградата се сформира портал, като вратата след това се отвори. И за изненада на всички, влезе не кой да е, а Тай. Като че ли от плът и кръв. Странното беше, че не беше никакъв клонинг, а се усещаше като истинският Тай, макар и той да е на километри разстояние от всички тук.
Помаха на всички след като бавно ги огледа, като се усмихна.
Йо! Mystogan ми каза, че ви е нужна помощ! - Тай
Погледна го с презрение. Това хлапе.. - Overhaul
Всички го погледнаха с ококорени очи, като не очакваха точно той да влезе в сградата. The Magician се учуди още повече тъй като не беше правил връзка с Bones. Нима има друг тип магия, по - силна от моята..? Това дете трябва да е далеч..но уви, ето го тук..Сети се, че тази поява на Тай може и да е дело на Mystogan - единственият друг магьосник, успял да впечатли The Magician. - The Magician
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5087
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Тайното скривалище на Shadow Step Empty Re: Тайното скривалище на Shadow Step

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите