Masaru vs Ty (Adult)

2 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by BGDodpul Чет Юли 16, 2020 11:12 am

Тай щеше да усети чрез Godspeed реакцията на Масару и момент преди той да замахне, щеше да отстъпи, защото можеше да реагира на всякаква атака подобно на Масару. Димът вече се разсея, като Тай се засмя. Човече, можеше поне още малко да си поиграем..ама че не си забавен, йо. Въздиша. В такъв случай ще спра с игричките. Погледът му стана драконов, като светкавиците по него удвоиха количеството си. Под Масару се образува магически кръг от електричество. Double Narukami!! Изведнъж, изпод цялата земя в разстояние на 20 метра се зареди огромно количество електрическа енергия, която щеше да изригне право нагоре. Това и стана - земята под тях сякаш беше вулкан, от който излезе унищожителна мълния право към небето. Едновременно с това, Тай вдигна ръка и отприщи абсолютно същата мълния, но от небето право към Масару. Беше подобно на това. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by Emoran Чет Юли 16, 2020 11:18 am

Щом Тай зареди земята със заряд, Масару отскочи, а щом светкавицата изригна под него, мастилото му се премести под него образувайки нещо като течна левитираща платформа подобна на Тай, която да поеме електрическата струя. Протегна катаната си нагоре, но светкавицата от небето вече го беше ударила, парализирайки го във въздуха както е на платформата си и поемайки огромно количество щети - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by BGDodpul Чет Юли 16, 2020 11:28 am

I will reclaim the Dragon Ruler Throne..!!! Отприщи огромно количество електрическа енергия от себе си във всички посоки, за да discharge-не огромната енергия, която беше вътре в него, защото му влияеше зле. Отскочи във въздуха на собствена платформа, свързвайки я чрез лед с тази на Масару с цел да го заледи за своята платформа. Знаеш ли..трябва да ти благодаря. Една от глупавите ти маски ми даде причина да надмина баща ми - великият Игнийл. Нещо, което си въобразявах, че няма да успея да направя. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by Emoran Чет Юли 16, 2020 11:46 am

Бива оцелен от енергията на Тай, като щом тя се разнесе се видя как на Масару му нямаше нищо. Усмихна се на Тай, като докосна платформата си от заледено мастило по такъв начин, че да се пореже/прониже на леда, унищожавайки мигновенно леда. Всъщност, той не го унищожи. По-скоро го deactivate-на Много се радвам..Изправи се..че изкуството ми ти е помогнало с нещо. Но нали знаеш, художниците се вдъхновяват от критиците си Надигна си тениската, като на плочките му имаше татус. Татус, който беше едно към едно с прорязната рана която беше направил на стомаха на Тай в началото на битката - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by BGDodpul Чет Юли 16, 2020 11:49 am

Надигна вежда. Какво планираш да направиш с това..? Застана в защитна позиция. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by Emoran Чет Юли 16, 2020 11:57 am

Ще те превърна в мое вдъхновение Хвана тениската си със зъби. Със свободната си ръка, той бавно започна да минава с пръсти по татуса си от едната страна до другата. Пръстите му, които докосваха тялото му започнаха да светят докато го правеха. Това, накара татусът му да се променя постепенно всякаш раната се отваряше. За щастие за Масару обаче, това беше само татус, но за Тай, раната му започна да се отваря до смъртоносни размери, докарвайки му силен кръвоизлив заради дълбочината и големината си Tattoo Art: Deadly Brush! - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by BGDodpul Чет Юли 16, 2020 12:04 pm

Приклекна от болката, като изкашля голямо количество кръв. Трябва да спра това..преди да е твърде късно..! Погледна към Масару, като бавно протегна ръка към него. Ice Make..Ice Shadow..! Активира Second Origin-a си на тъмнина, като отприщи леко количество тъмнина от сянката си, свързвайки неговата и тази на Масару все едно със сенчеста невидима нишка. Тази нишка на пръв поглед нищо не правеше освен да свързва сенките им, но чрез нея, Тай успя да материализира истинска ледена нишка, идваща от ръката на Масару и свързваща се с ръката на Тай. Така, той можеше да контролира ръката на Масару. Премести ръката му далеч от татуса му. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by Emoran Чет Юли 16, 2020 12:13 pm

Отвори устата си леко колкото да си пусне тениската. Усмихна се Възхитен съм на вдъхновенията които получаваш от приятлите си. Първо Акисе с бързината, Виджил с дима, Атсуки със стотиците остриета и сега контролът на сенките от Кай..Ти си един истински артист на бойното поле Тай. Започна да вали, странното беше, че не валеше дъжд а мастило. Издърпа Тай към себе си за нишката. Той може и да беше стрял разтягането на раната, но тя все още кървеше, а това рязко изтласкване от придърпването му докара още борка в областта на стомаха която кървеше обилно Съвземи се, все още не си видял на какво съм способен ! Приготви се да го посече щом Тай се доближи до него - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by BGDodpul Чет Юли 16, 2020 12:25 pm

Създаде ледена стена зад себе си, като от дланта му се появи друга ледена нишка, свързваща го със стената с цел да спре придърпването. Дължа факта, че съм тук на всичките ми приятели, йо..причината да стана пират е да мога да видя как всеки един от тях осъществява мечтата си някой ден. Изправи се бавно, като започна да заледява раната си с демоничен лед, пълен с жизнена енергия, идваща от огъня му. Жизнената енергия всъщност беше тази на майка му, чийто огън имаше лечебни умения и чийто огън Тай беше наследил. Духът на майка му за малко се показа до него колкото да му се усмихне и да кимне, след което да изчезне. Погледна към Масару и по - точно към катаната му. И мисля, че получих вдъхновение дори от теб..нека ти покажа едно мое оръжие! Ice Devil Slayer Zeroth's Sword..В ръката му се появи леден меч, но Тай започна да го изпълва с демонична и жизнена енергия, и двете идващи от истинските му родители. Be born...Demon Fighting Dragon God, Tokiryujin!! Изведнъж, острието на меча му стана от ледено на истинско, като от него извираха огън, лед и светкавици, трите главни стихии на Тай. Насочи го към Масару, след което замахна от разстояние, създавайки две огромни електрически струи право към него. Светкавиците му от меча бяха подсилени с останалите стихии, правейки ги още по - унищожителни. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by Emoran Чет Юли 16, 2020 12:31 pm

Стисна катаната си, като от далече запрати две посичащи вълни от енергийно мастило, които да посекат и десинхронизират струите. Дашна напред, като се клашна с него Тай Мечтите им са напразно надежди, никой от вас не може да се опълчи срещу Джестър..! Приеми, че и тази генерация от герои е провал като миналата..! - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by BGDodpul Чет Юли 16, 2020 12:35 pm

Изкрещя му в лицето. Не и ако аз кажа нещо по въпроса, йо...!!!! Тялото му се запали в светкавичен огън, който беше по - буен от всякога заради гнева му. Никой няма да ми казва как аз да живея живота си..! Ще победя този шибан клоун..каквото и да ми коства...и знам, че няма да съм сам..всички ще сме там! Dragon Slayer..Secret Art!!!! Огънят му се завихри около тях двамата, като Тай парира Масару с цел да го изблъска на метър от себе си. Това му позволи да направи въртеливо движение с меча си, завихряйки огромен вортекс от светкавичен огън около тях двамата - най - първата му свръхатака, която този път беше upgrade-ната на макс. Exploding Lightning Edge!!! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by Emoran Чет Юли 16, 2020 12:43 pm

Започна да получава изгаряния по тялото Грр..Много хора си казаха същото! Задейства умение, с което за кратко време всичките щети които получава се превръщаха в татуси. През това време от близко разтояние дашна към Тай да го посече. Другата част на умението беше, че ако посече някой с катаната си, татусите ще се пренесат на мишената му под формата на рани. Един вид катаната му служи като четка, която рисува татусите на Масару от вортрекса като рани И всичките свършиха в канафката..! Ако атаката му не оцели, умението му ще приключи веднага след опита му. Маската му все още беше активна с която можеше перфектно да проследи движенията на Тай за да не може да разчита на скорост - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by BGDodpul Съб Юли 18, 2020 5:12 pm

Ние не сме като другите, йо..!!!! Заби си меча в земята, като това създаде мощна шокова вълна от огън, лед и електричество, която щеше да изблъска и двамата в противоположни посоки и да ги изкара от вортекса, който щеше да изчезне. Тай бавно щеше да се изправи ако се получи в противоположния край на платформата. Моят екипаж...няма да свърши така..защото аз като капитан отговарям за тях..и ще отключа пътят им към свободата! За това развяваме черният флаг.. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by Emoran Съб Юли 18, 2020 8:38 pm

Тази свобода не е нищо повече от напразна надежда. Една непостижима мечта. Един сън..Който ще превърна в кошмар. Помагах ви с каквото можех, издадох целия му план, и всичките части на пъзела и все още се занимавате с мен а не с него..Ако ще е така..Разгъна чисто бял свитък, като преряза дланта си с катаната си. Вместо да текне кръв обаче, текна мастило по свитъка - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by BGDodpul Съб Юли 18, 2020 9:20 pm

Хехех..не си ли го осъзнал още, йо? Ако не можем да преминем през теб, не можем да се справим с клоуна! Колкото и да ни помагаш, ти си също така едно препядствие, което трябва да надскочим! И за това, ще ти докажа, че точно нашата генерация ще е тази, която ще спечели! Тялото му се запали в буен огън, чийто огън започваше в синьо и завършваше в ярко оранжево. Flame Dragon King Mode! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by Emoran Нед Юли 19, 2020 11:57 am

И си мислиш, че точно ти ще преминеш през мен..? Сам? Не ме баламосвай Тай. Аз съм създателят на най-силните оръжия съществували на тая земя! Стъпи върху свитъка с мастило освобождавайки страшно силна енергия като струя около себе си. Дрехите му започнаха да се променят. Разкъса си тениската като татусите му започнаха да оживяват в броня. Новият му външен вид приличаше на Они. Самурайска броня с елементи на Они ( нещо такова: https://i.pinimg.com/564x/41/8d/54/418d54263907d64f951d2459b7baf910.jpg като изключим шлема ). Едвам успяхте да се справите с Драконит, който носи меча ми. Какъв шанс имаш ти срещу цял сет от неунищожими оръжия създадени за война? Насочи си катаната към него, като със свободната си лява ръка си издължи маската на очите така, че да покрие и устата му. Лицето му беше всякаш на Они, но си личеше че е маска. Косата му се виждаше, но не беше оформена назад като на арта ами беше рошава заради битката. Насочи катаната си към него, която беше най-красиво изработената катана. - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by BGDodpul Нед Юли 19, 2020 12:01 pm

Сам...? Йо, в нито един момент от живота си не съм бил сам. Научил съм по нещо от всеки един от моите приятели. Именно аз съм точният човек да те сразя..! Посочи го. Аз съм въплъщението на нашите връзки, йо! Нещо, което нито едно от твоите оръжия не може да унищожи! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by Emoran Нед Юли 19, 2020 12:50 pm

О нима..? Усети яростта на клоуна! Хвана катаната си наобратно като замахан назад към земята зад себе си. Така направи посичая полумесец чиято извита вътрешна страна да е към Тай. Буквално "С". Тъй като това е вълна, а катаната му е като четка, изведнъж зад Масару земята започна яко да се напуква. Огромно Тсунами се заформи на няколко километра зад Масару, което започна да се приближава към тях. Докато това ставаше, през цялото време всичко се тресеше - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by BGDodpul Нед Юли 19, 2020 12:53 pm

Flame Dragon King's...ROAR!! Избълва хипер огромна струя от огъня си към Масару и към атаката му. Огънят му в тази форма можеше да гори по всичко, включително и чуждата енергия, като върху каквото попадне го превръща в още огън. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by Emoran Пон Юли 20, 2020 1:59 pm

Извади си катаната, като напреви вертикален замах напред. Секунда след това струята бе разрязана на две, а по тялото на Тай се появи огромно посичане. Посичането обаче нямаше да му набие щети, а раната буквално беше татус. Това директно щеше да светне лампичката на Тай, че свойствата на катаната на Акисе са inspire-нати от това умение на Масару. Извъртя се както единият му крак беше стъпил в мастилото, създавайки кръв от мастило около себе си. Тропна в земята около него като го накара да изчезне - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by BGDodpul Пон Юли 20, 2020 2:36 pm

Татуса по него мигновено се превърна в още огън заради умението на огъня му да превръща всичко, по което гори в още огън. Burnout!! Отприщи огъня си навсякъде около себе си, превръщайки бойното поле в огромна, огнена арена. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by Emoran Пон Юли 20, 2020 3:30 pm

Татусът му обаче не се махна, тъй като мастилото приема resistance-ите на човека на чиято кожа ѝ. Тъй като кожата на Тай има търпимост към огън, татусът му нямаше да се махне. Иначе ако нямаше, Тай щеше да изгори в някой от своите mod-ове Огънят ти няма да те пази вечно Тай ! Тъй като мастилото му е адаптивно, щом част от него получи някакъв resistance, абсолютно всичко свързано с мастилото му го получава. Включително и вече активно умения като иващото Тсунами, което беше създадено от мастило. На практика е нормално тсунами ( от вода ) със способността огънят да не му прави нищо. Въпросното Тсунами се извиси над сградите около тях, което беше около 50 метра и в следващия ми коментар щеше да се разбие в Масару и Тай - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by BGDodpul Пон Юли 20, 2020 4:43 pm

Знам...но вече разбрах тайната на мастилото ти, йо! Засили температурата на огъня си толкова много, че щеше да му причини изгаряния. Така той сам премахна собствения си resistance към огън за малко колкото да изгори мастилото, защото и той си имаше лимити. Така получи изгаряния по тялото си, които бързо охлади с леда си и щеше да премахне татуса. Знаеш как работи огънят, нали? По - слабите пламъци умират от по - силните. За това...приготви се да изгориш!!! Застана в поза, в която се приготви да удря. Flame Dragon King's Firing Hammer!! Отприщи хипер силен удар към тсунамито под формата на огнен юмрук, който щеше да отприщи огромна огнена експлозия щом се сблъска с нещо. Това и стана. Тъй като Тай повиши температурата на огъня си до толкова, че да надмине собственият му resistance към огън, огънят, който отприщваше в този малък интервал щеше да помете тсунамито на Масару, защото няма как да има resistance към нещо, към което дори и Тай няма (ако разбрах правилно). Отприщи се силна експлозия, която щеше да изблъска тсунамито назад, разпръсквайки го навсякъде. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by Emoran Пон Юли 20, 2020 4:45 pm

Хмхмхм..От разпръснатото Тсунами, започна да вали дъжд. Дъждът however беше от мастило - Масару
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by BGDodpul Пон Юли 20, 2020 4:49 pm

Godspeed 2. Мина му едно на ум, че нещо подобно можеше да се случи, за това забърза електрическите сигнали в мозъка си до толкова, че да получава информация за околността си на хипер развито ниво. Това му позволи, макар и за малко, да вижда всичко на забавен кадър. Така щеше да избегне всяка една капка, идваща към него докато не свърши целият дъжд. На пръв поглед изглеждаше, че просто стои, но нито една капка не го докосва. - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Ty (Adult) - Page 2 Empty Re: Masaru vs Ty (Adult)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите