Masaru vs Akise

Go down

Masaru vs Akise Empty Masaru vs Akise

Писане by Emoran Сря Юли 01, 2020 11:52 pm

Битката между най-силния човек на планетата и дясната ръка на Джестър. Дали ще се състои или не, не се знае. Няма причина да се случва, затова го приемете като информация за способностите на Масару.
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Akise Empty Re: Masaru vs Akise

Писане by Emoran Чет Юли 02, 2020 12:09 am

Двамата се изправили един срещу друг, като между тях имаше около 30 метра разтояние
Акисе, ще те съветвам да започнеш от сега с Kami no Ken. Силата дадена ти от Jester. Иначе ще бъде твърде бързо.. - Масару
Няма да се хвана, ти си този който е направил катаната ми. Ще имаш надмощие, защото знаеш за възможностите ѝ.. - Акисе
Тш, тогава ще те накарам да го направиш.. - Масару
И двамата направиха така, че катаните им да се сформират в ръцете ми. Акисе използваше най-обикновенна, а Масару използваше една истински красива изработка. Произведение на изкуството. Катана, чиято красота можеше да се мери само с тази на Акисе
Впечатляващо. Но нали знаеш, че повече до човека, а не до оръжието му Отскочи във въздуха като му се появи втора катана и се завъртя няколко пъти, отприщвайки около 10 посичащи вълни към Масару - Акисе
Усмихна се Хм..Докосна острието на катаната си като започна една по една да ги отбива в различни места на земята - Масару
Учуди се, как посичанията не му отрязаха катаната на Масару но въпреки това реши да използва момента и се дашна към него да го посече докато се занимаваше с последните вълни. - Акисе
Едно временно със свободната си ръка хвана ръката на Акисе с която замахва към него и се завъртя, едновременно хвърляйки Акисе встрани с огромна сила и отбивайки последната вълна - Масару
Завъртя се във въздуха около остта си като се приземи успешно Бърз си колкото мен.. - Акисе
Акисе, знам че не позволяваш на опонентите си да дишат. Но не забравяй, че заради мен ти успяваш да си поемаш дъх по време на битка, а не си от другата страна..Драконит може и да си унищожил при първата му поява. Но не забравяй, че аз съм този който направи меча му.. - Масару
Да, затова и нищо не успя да направи Усмихна му се предизвикателно - Акисе
Смееш да поставяш под въпрос изкуството ми? Огледай се.. - Масару
Акисе се огледа, като нещо на земята привлече вниманието му. С посичащите вълни които Масару отбиваше от Акисе, той беше нарисувал нещо като скица на роза на земята. Впечатляващо. Можеш да рисуваш цветя. Какво следва. Къщичка и слънчице..? - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Akise Empty Re: Masaru vs Akise

Писане by Emoran Чет Юли 02, 2020 12:35 am

Забавно ти е виждам..Очите му светнаха в червено, както и разбитата земя под него с посичанията Let the roses bloom Изведнъж от земята започнаха да излизат огромни корени, които се насочиха към Акисе да го хванат. Навсякъде из града започнаха да излизат като се увиваха около сградиха и всяваха паника. По корените израстваха рози - Масару
Веднага отскочи във въздуха и му стана ясно, че няма да може да се бие с Масару на земята Твърде бързо растат..И са огромни..Добре тогава.. Sakura Garden ! Очите му светнаха в розово като отприщи огромна енергийна розова вълна, която премина през града за секунди. По корените на Масару започнаха да излизат многоброни розови дръвчета - Акисе
Колко удобно..Но нали знаеш, че е лошо да крадеш чуждото изкуство ? - Масару
Писна ми от твоите глупости за изкуството и прочие, всякаш слушам Сай отново..Sakura Technique: RazorStorm! Акисе накара така че листата на дръвчетата да се пръсна навсякъде из града, като започна да се телепортира от листенце на листенце. С всяка телепортация той запращаше по една посичаща вълна към Масару, като направи така, че Масару да бъде нападан от всяка част на града с посичащи вълни - Акисе
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2695
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Masaru vs Akise Empty Re: Masaru vs Akise

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите