Quick Atsuki skill show off

Go down

Quick Atsuki skill show off Empty Quick Atsuki skill show off

Писане by BGDodpul Вто Мар 24, 2020 11:15 pm

За Саши
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Quick Atsuki skill show off Empty Re: Quick Atsuki skill show off

Писане by BGDodpul Вто Мар 24, 2020 11:16 pm



Тялото му сметна в зелено, като почна браво да се регенерира. - All For One
Възползва се от умението си да получи едно острие повече когато убие някого. Така уби голяма бройка Ному-та и получи други 500 остриета. Насочи се към All For One. -Атсуки
Погледна към нея. Малката, това не е игра! Баща ти не ти ли каза да стоиш у вас? - All For One
Баща ми ме прати тук, за да те убия! Дашна към него, като създаде 200 черешови листа около All For One. Дашна към всяко едно от тях, посичайки All For One 200 пъти. - Атсуки
Отново предпази едната си страна с неунищожимата си ръка, намаляйки драстично щетите. Само това ли можеш..? - All For One
Gravity Center!! Направи All For One гравитационен център, като всички 200 листенца се залепиха за него Sentoryu..Дашна към него, като зад нея се появиха 1000 остриета. First Dance..! Всички остриета се самонасочиха към него. 200-те листенца се превърнаха на остриета и те, които вече бяха забити в него. Така го посече още 1200 пъти. - Атсуки
Тъй като всяко нейно посичане е слабо и бие леки щети, пасивната му регенерация му помогна да излекува голяма част от щетите. Откажи се, хлапе! Изблъска я със силова вълна, като я заби в земята. Човек като теб..никога няма да може да ме победи. Защото вече нямаш потенциал, който да развиваш! Слаба си..!!! Отприщи Air Cannon към нея докато е на земята. - All For One
Пое му атаките като бива забита в сграда. Изправи се, като вече беше с променени дрехи и тялото й изцеждаш е като на 25 годишна. В ръцете си държеше 2 катани от розова енергия. Моят потенциал е в разцвета си..всяко едно цвете има дълъг път докато разцъвти изцяло..сега ще ти покажа как аз изглеждам когато вече съм разцъвтяло цвете. Щетите, които пое се превърнаха в допълнителни остриета в зависимост от това колко щети е поела. Не може да има повече от 1000 остриета, създадени от това. Тъй като беше на прага на смъртта, получи точно 1000. Sentoryu..Final Dance..!!!!! Дашна към него. Двете й катани се брояха за още 1000 остриета, като така все едно имаше 4000. Посече го 8 пъти с катаните си, като си заби останалите остриета в него. Така все едно го посече 10 000 пъти. Това..е моят разтеж.."йо".. - Атсуки
Вдигна се пушек и се разпръснаха розови цветчета.
Едвам дишаше. Беше използвала всичката си енергия. - Атсуки
Все още обаче се усещаше неговото присъствие. - All For One
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5092
Join date : 11.03.2019
Age : 22

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите