Flash's room

2 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Вто Ное 19, 2019 11:46 am

Symbiote Army..! Хвърли една колба във въздуха, като я стрелна. От нея се разпльока някаква течност на земята, която почна да се образува в мини симбиоти, високи към 1 метър. Те започнаха да тичат към Тай, Ребека и Виджил. - Flash
Лошо..! Протегна ръце към тях, като от тях почна да излиза заледяващ въздух с цел да ги заледи. Симбиотите обаче бяха устойчиви на топло и студено и заради това ставаше бавно. Само успяваше да ги забави. - Тай
Тъй като обаче Тай беше протегнал ръцете си, Flash можеше с лекота да го нацели. Прицели се към него. Кажи сбогом...Стрелна точно към главата му. - Flash
Не можеше да помръдне, защото ако се мръднеше, симбиотите щеше да го стигнат и беше длъжен да продължи да ги заледява. Аз вярвам в съотборниците ми, йо..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Вто Ное 19, 2019 11:56 am

Премахна battlefid-a тъй като не можеше да го поддържа. Куршумът му бе минал през нерва и едвам си движеше ръката Тай не! Протегна другата си ръка към Тай, но димът нямаше да стигне навреме - Виджил
Чу се посичане. Куршумът бе разрязан на две, а пред Тай стоеше Райт по-малкото си Нодачи в бойна позиция Пиратите и военните верно се мразят Погледна към Тай като му се усмихна през рамо - Райт
Райт! Какво правиш тук..?! - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Вто Ное 19, 2019 12:04 pm

Погледна към него, като се усмихна радостно. Успешно успя да замрази всички симбиоти. Джак!! - Тай
Погледна към Райт намръщено. Кой си ти...? Ти не влизаше в плановете.. - Flash
Отдъхна си. Слава богу...мислех, че и теб ще изгубя, Тай.. - Ребека
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Вто Ное 19, 2019 12:24 pm

Работиш на територията на Адрон и не си чувал за големия геноцид в армията? Причината зад него съм аз, Райт Отиде до Виджил като му докосна раната и я излекува. Нарочно щом го направи си затвори очите и погледна встрани за да не гледа раната - Райт
Благодаря.. Колега - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Вто Ное 19, 2019 12:27 pm

Хъх. Усмихна се. Чувал съм, но не знаех кой го е направил. Както и да е, това прави нещата по - забавни. - Flash
Джак, как разбра, че сме тук..? Ако не беше ти бях пътник, дължа ти бутилка ром ако оживеем! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Вто Ное 19, 2019 12:53 pm

Акира ми се обади да дойда по най-бързия начин. А някакво момиче отвън с компанията ме насочи насам Погледна към Флаш Не знам как успя да нараниш Браян, но те уверявам, че това няма да ти помогне докато аз съм тук Огледа му военното облекло Изглеждаш ми познат - Райт
Изправи се Райт, винаги идваш в последния момент.. Погледна към Флаш - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Вто Ное 19, 2019 1:05 pm

Не мисля, че съм те срещал някъде..както и да е. Време е да разберете защо не трябваше да идвате изобщо в тази сграда..Бронята му стана изцяло бяла. Бялата симбиотна материя беше от Anti Venom, който му подсили защитите и устойчивостта. А колкото до теб, любима моя..ще се погрижа смъртта ти да е бърза и безболезнена. - Flash
Скъпи..след като всичко това свърши ти обещавам да премахна глупавата хипноза..и да си кажем всичко както подобава. - Ребека
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Вто Ное 19, 2019 1:36 pm

Тай, развихри се. Аз и Виджил ти пазим гърба - Райт
Чу го хлапе. Не мисли последствията.. - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Вто Ное 19, 2019 1:43 pm

Кимна. Разчитам на вас, йо..! Затича се към Flash. Lightning Flame Dragon's Wing Attack!! Отприщи огромни струи светкавичен огън от ръцете си и ги размята към Flash. - Тай
Буквално Facetank-на цялата атака и остана само с драскотини. Ето колко голяма беше разликата между неговата нормална броня и Anti Venom броня. Useless!! Хвърли 3 колби симбиотна материя над Тай и останалите, като ги стрелна. От тях се освободи огромно количество симбиотна материя все едно ги залива вълна. Щеше да покрие целите им тела. - Flash
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Сря Ное 20, 2019 10:02 am

Phantom Escape Тропна с крак като трансформира съотборниците си в духове. Те не можеха да нападат или да използват умения в тази форма, като опитът им за това веднага ще прекрати умението им по тях. За сметка на това, те получаваха огромен movement speed бонус и спообноста да летят. Така брез проблем можеха да избегнат атаката на Флаш и да я превърнат в counter attack - Райт
Избегна атаката му като полетя и се извиси над Флаш. Започна да се върти настрани като от ръцете му излезе дим който се сформира като остриета. Димът го обгърна изцяло, като беше буквално посичаща топка от изолация която падаше към Флаш Isolated Spinner ! - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Чет Ное 21, 2019 12:39 pm

Отскочи назад, като на мястото си остави граната, която Виджил щеше да посече ако се допре до земята. Щом тази граната гръмне, тя създава експлозия от симбиотна материя, която ще го обгърне целия и ще го застопори на земята. Got you.. - Flash
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Пон Ное 25, 2019 2:20 am

Това и стана, но изолацията около него го предпази от щети и само пространстово около нея се покри с материята на Флаш. След това той просто накара изолацията да премина на земята заедно с материята без да попада в/у него Хитро копеленце.. - Виджил
Беше отскочил над Виджил като замахна с нодачито си запращайки 3 посичащи душевни вълни към Флаш - Райт
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Пон Ное 25, 2019 2:28 am

Хвърли три колби със симбиотна материя на пътя им, които след като биват посечени от вълните създават огромно количество симбиотна материя, която за мигове се сформира в стена с цел да го предпази. Хъх, не е зле. Презареди си оръжието. - Flash
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Пон Ное 25, 2019 2:44 am

Приземи се Добре, бойният му стил е доста разнообразен. Ще ни някаква стратегия да се справим с него - Райт
Изправи се Някакви свежи идеи..? - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Пон Ное 25, 2019 2:57 am

Нарами си оръжието, като погледна към тях. Сигурни ли сте, че искате да го обсъдите точно тук? Колкото и тихо да говорите, в стаята ми не се случва нещо, за което аз да не знам...Вътре в самите стени на стаята имаше звукови предаватели, които записваха звука в стаята, а сигналът отиваше директно към шлемът на Flash. По този начин той можеше да чуе и най - тихият шепот. - Flash
Мамка му..! Дори не можем да го обсъдим като хората! - Тай
Защо да не можем? Пристъпи към тях. Кръстоса ръце, като се усмихна. Анализирах достатъчно уменията му, мога да му създам такъв "шум" в главата и да ви набавя достатъчно време вие тримата да измислите нещо. - Ребека
И ти ли ще се пробваш, любима моя? Ще е гадно да те убия.. - Flash
Запази си лъскателствата за когато се приберем. - Ребека
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Пон Ное 25, 2019 3:00 am

Усмихна се като я чу Това е подло, харесва ми - Райт
Направи го, предавателя ми на ухото към Райт е безполезен иначе - Виджил
Само той ли ? Чу го, всичко останало също - Райт
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Пон Ное 25, 2019 3:12 am

Извади кътлас и флинтлок. Освободи огромно количество аура наоколо. Physic Field. Аурата ѝ успя да покрие цялата стая, като в момента тя можеше да разменя пропорциите и масите на всичко и всички в стаята. Не напразно тя беше един от четирите императора на моретата. Това са хората, които са най - близко до това да бъдат крал на пиратите. Надигна ръката си, като смеси масата и пропорциите на Flash с тези на една от огромните машини в стаята. Така буквално го направи неподвижен и го застопори на земята. - Ребека
Опита се да помръдне. Хъх...не напразно си ми жена явно! - Flash
Насочи си пистолета към него. Намигна му. Както ме слушаш вкъщи, така и тук ще ме слушаш. Тихо. Стрелна по него. - Ребека
Хъх, безполезно! Бронята ми е направена от титан, прост куршум няма да- Буквално куршумът го изблъска назад и заби в стената все едно го е уцелило гюле. Кх...как така..?! - Flash
Беше разменила в последния момент пропорциите и масата на Flash с едно перо в нейния джоб. Така направи бронята му толкова крехка, че куршумът проби дупка в нея с огромен диаметър. Завъртя пистолета си около пръстта, като духна излизащият дим от него. Казах тихо. - Ребека
Страхотно, лельо Бекс! Напомни ми никога да не се заяждам с теб! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Пон Ное 25, 2019 3:29 am

Присви очи, защото забеляза нещо Вярва твърде много на уменията и технологията си, че внезапни изменения в изчисленията му го прецакват Обърна се към Флаш Прав ли съм ? Не можеш да очакваш неочакваното просто защото си мислиш, че си изчислил всичко..Със самото ми идване спомена, че идването ми не влиза в плановете ти - Райт
Действията говорят повече от думите Райт..Отново си сложи маската Защо просто не проверим теорията ти..? - Виджил
Ще ни трябва добра кординация ако искаме да го накараме да играе "по нашите правила" Браян - Райт
Усмихна се през маската си Хех, Райт. Току що издаде част от плана ни. Или това, или просто ще действаме като безмозъчни самоубийци и ще се надяваме нещо да стане. Замисли се, ако ние не знаем какво правим, и той няма да знае - Виджил
Погледна го странно Нещо не схващам на къде биеш.. - Райт

Извади си байонета като си нави ръкава от ръкавицата на една ръка колкото да му се вижда дланта Райт, знаеш много добре за какво говоря. Има само един човек който може да се разправи с някого от която и да е армия. Дори да е бивш военен. Не мисля, че има по-брутален човек за такава задача от него. Не знам дали изобщо мога да го нарека човек Доближи острието на байонета до дланта си като го опря Някой който просто търси смъртта и не мисли какво прави и какво ще му коства за да я постигне - Виджил
Лека се укокори от притеснение щом видя острието му колко е близо до дланта му. Прикри си очите Браян, не.. - Райт
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Пон Ное 25, 2019 3:33 am

Погледна намръщено към Виджил. Да не си посмял...това е само със съгласието на Джак! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Пон Ное 25, 2019 3:45 am

Преряза си вените като текна бая кръв и прибра ножа си. Тъй като Outsider-а в момента не действаше, Виджил нямаше начин да се възстанови и това застрашаваше живота му. Довери ми се Тай ! Мамка му, че боли..! - Виджил
Браян ти нормален ли си !? Да ни убиеш ли искаш ? - Smoke
Тъй като не видя кръвта, нищо му нямаше Не било толкова труд- За негова жалост обаче, той надуши кръвта заради опита му от неговото второ "аз". Изведнъж се нахвърли в/у Виджил като го сабори на земята. Опита му от кръвта като си омаза лицето с нея като някакъв психопат. Докато го правеше обаче, вниманието му беше привлечено от облеклото на Флаш. Всъщност, не "като", а вече баш психопата в Райт се пробуди от доста време насам, като се изправи и погледна към Флаш Още военни !? Този път не правеше разлика от приятелски военни и противникови поради факта, че тази негва същност е била подтискана и сега жаждата ѝ за кръв е толкова голяма, че Виджил е в беда ако само се обърне - Райт
Привлачи се назад, като метна флашка пред себе си със своята здрава ръка. Така Райт нямаше да може да види облеклото му. Той знаеше, че кръвта по лицето на Райт ще го разсейва с миризмата си от раната му която още кървеше Мамичката ти психопат.. - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Сря Ное 27, 2019 12:06 am

Виджил, какво направи...? - Тай
Погледна към Райт. You're one crazy son of a bitch, aren't you.. - Flash
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Чет Ное 28, 2019 1:35 pm

Върнах най-големия враг на военните в Адрон. Той е на наша територия и сега ще страда както армията преди няколко години..Разкъса си ризата като започна да си превързва раната Сега му помогни и внимавай да не се обърне срещу теб - Виджил
Знаеш ли какво е много интересно бялко ? Хората ми викат, Джак изкормвача. Но аз съм всъщност жъртвар....И НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ! ЗАЩО КОГАТО ПРАЩАМ ДУШИТЕ НА ХОРАТА ПРИ СИЕЛ ТОЙ НЕ ГИ ТОРМОЗИ !? Много шибана система казвам ти....ИСКАШ ЛИ ДА Я ВИДИШ !? - Райт
Виджил, това е опасен ход, трябва да ти призная.. - Smoke
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Чет Ное 28, 2019 2:17 pm

За теб има място, наречено лудницата...ако искаш ще ти покажа прекия път. Презареди. Лудите като теб ги вкарвам в капсули и после експериментирам над тях..специално за теб ще ти дам да минеш най - отпред на опашката! - Flash
Джак..успокой се, йо..! - Тай
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by Emoran Нед Дек 01, 2019 10:26 pm

Rush-на към Флаш като Нодачито му се пробразува с байонета му, а в лявата му ръка се появи пистолет. И двете оръжия бяха infuse-нати със soul energy. Скочи във въздууха над Флаш със същата скорост като застреля земята около Флаш 5 пъти преди с ножа си да го dive-не - Райт
Няма да те чуе.. - Виджил
Emoran
Emoran
Moderator
Moderator

Брой мнения : 2705
Join date : 11.04.2019
Age : 24

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by BGDodpul Нед Дек 01, 2019 10:31 pm

Ъх, човече...това е лошо...! Затича се към Flash. - Тай
Хвърли 3 гранати във въздуха, насочени към Райт. Ако гръмнат, те ще го покрият целия в симбиотна материя. Внимавай какво нападаш, лудия! - Flash
BGDodpul
BGDodpul
Administrator
Administrator

Брой мнения : 5103
Join date : 11.03.2019
Age : 23

Върнете се в началото Go down

Flash's room - Page 3 Empty Re: Flash's room

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите